Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10601) echterion válasza Patrick76496 (#10600) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem hasonló vasam van, de nincs meg nekem ez a játék.

**********

(#10602) k-adi válasza echterion (#10601) üzenetére


k-adi
nagyúr

Így akkor sokra megy a kommenteddel :B

(#10603) KillHates válasza k-adi (#10602) üzenetére


KillHates
nagyúr

:D :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10604) PR0JECTNR56 válasza Patrick76496 (#10600) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#10605) echterion válasza k-adi (#10602) üzenetére


echterion
nagyúr

De mondjuk a korábbi kommentjeimből akár tudhatja is, hogy nekem ilyen gépem van, így megírtam neki, hogy szívesen kipróbálnám a kedvéért, ha meglenne. De sajna a virágboltban sem találtam meg.
Most már érted? Remélem, a te kis hsz-eddel többre ment a közösségünk. :(

**********

(#10606) k-adi válasza echterion (#10605) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hiába van hasonló konfigod, ha nem tudod letesztelni neki amit kér. De elég az offból.

(#10607) gurubefree


gurubefree
senior tag

WTF !!!!! [link] nem sok van belolle , ha valakinek kell akkor most :D

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#10608) echterion válasza gurubefree (#10607) üzenetére


echterion
nagyúr

Jesszus, a 17-es egy 1060-tól is leizzad, vajon mit csinálhat vele egy 1070? Nekem nem kéne, pláne ennyiért.

(#10606) k-adi: Vagy nem érted, vagy nem akarod, szerintem is hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

**********

(#10609) k-adi válasza echterion (#10608) üzenetére


k-adi
nagyúr

Megvan a játék? Le tudod tölteni? Ki tudod próbálni neki? Nem? Akkor meg miről is beszélünk?

kérd el az acc-ját :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10610) gurubefree válasza echterion (#10608) üzenetére


gurubefree
senior tag

Neztem errol tesztet ... huvosebb mint a hasonlokeppen szerelt 15.6" MSI

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#10611) echterion válasza gurubefree (#10610) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez minden, csak nem hűvös.

(#10609) k-adi: Nem kell tovább, bizonyitanod, már mindenki ismeri a szintet, amit képviselsz. :C

**********

(#10612) gurubefree válasza echterion (#10611) üzenetére


gurubefree
senior tag

Mar bocsanat ... minden tiszteletem de te hol tartod a kezed amikor hasznalod a laptop-ot ? Ahol ez a mert homerseklet van a kezed a kozeleben nem jar igy nem mervado ( szigoruan maganvelemeny )
Biztos vagyok benne , hogy mas gyartok ( ebben benne van a PC spec altal szerelt laptop is ) altal szerelt laptopoknal is ugyan ez a helyzet bizonyos pontjan a laptopnak . Annyit hozzafuznek meg , hogy mit emlitettem >>> huvosebb !!!! mint a hasonlo msi model !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#10613) echterion válasza gurubefree (#10612) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem a kezek miatt gáz, hanem a bent lévő alkatrészeknek az az ilyen magas hőmérséklet által okozott hőingadozás. Kicsinálja a forrasztásokat, aztán a gari lejárta után viheted Killhates-hez vagy dobhatod a kukába a bő fél millás vasat. De döntést mindenki maga hozza meg, nekem ilyen gép nem kell.

**********

(#10614) k-adi válasza echterion (#10611) üzenetére


k-adi
nagyúr

ok akkor írd le miben tévedek. most már kíváncsivá tettél

(#10615) KubanitoS válasza k-adi (#10614) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem inkább ne írja le. Neked is javasolnám, hogy amennyiben értelmes hozzáfűznivalód nincs a dolgokhoz, csak a kötözködés megy, akkor inkább ne posztolj és szépen lépjünk tovább ezen dolgon. Ez már kezd unalmas lenni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10616) gurubefree


gurubefree
senior tag

"I have since contacted you to confirm this and I have promised previously we will offer a discount of 20% on the item ( MSI GT72VR 6RE "Dominator Pro" 234UK 17.3-Inch FHD Gaming Notebook (Black) - (Intel i7 6700HQ, 16 GB RAM, 128 GB SSD Plus 1 TB HDD, GeForce GTX 1070 Graphics Card, Windows 10) but this has since gone out of stock."

Nincs szerencsem .... Telefonon felajanlott egy Asus R.O.G G752VS-t . Varnom kell 2-3 hetet vagy elhozom az asus-t :F

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#10617) KillHates válasza echterion (#10613) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm az ajánlást :R
Jó esetben tudom csak megjavítani, sajnos az új gépeken már annyira integrálnak mindent, hogy nagyon kényesek a javítási folyamatokra! Ha lehet, akkor inkább jó teszteredményű notikat vásároljatok, ne az én szakértelmembe bízzatok! :D :DDD

Most szopatott rongyosra egy G750-es. Repedt proci, rossz VRM a GTX770M MXM-en!!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10618) redbulz válasza KillHates (#10617) üzenetére


redbulz
tag

Hogy tud az szétrepedni? :Y

(#10619) Dhampir válasza redbulz (#10618) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha létezik repedt sarok, akkor lehet repedt proci is. :D

(#10620) redbulz válasza Dhampir (#10619) üzenetére


redbulz
tag

Ezek a procik ilyen kis ribik lennének? :))

(#10621) KillHates válasza redbulz (#10618) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem gyártási hibás talán, de az is meglehet, hogy alá szorult valami amikor a hűtést rácsavarozták. Nem tudom már, mert mire hozzám került a gép, kb 3-4 szerviz már átpasztázta, hátha az a rossz alapon...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10622) gaboka130


gaboka130
tag

Hali
Szeretnék laptopot venni használtan 100 ezer a keret.
Olyat szeretnék amin a League of Legends teljesen stabilan fut illetve nem baj ha tudok jatszani modernebb jatekokat.
A segítséget előre is köszönöm.

(#10623) etejedu


etejedu
őstag

Hali,
egy Asus G551 JW-n mennyire kompromisszumos lesz majd játszani Bf1-gyel? (i7, 8GB ram)
Mert ha nagyon akkor nem ruháznék be rá.

(#10624) echterion válasza gaboka130 (#10622) üzenetére


echterion
nagyúr

Ennyiből túl sok jóra ne számits. Talán ez jöhetne szóba innen, az apróról.

(#10623) etejedu: Ez alapján elketyeg rajta.

[ Szerkesztve ]

**********

(#10625) gaboka130 válasza echterion (#10624) üzenetére


gaboka130
tag

Es ha csak a league of legends miatt kellene akkor is keves a keret? Igazabol csak LoLozok meg sorozatok arra kene

(#10626) echterion válasza gaboka130 (#10625) üzenetére


echterion
nagyúr

Az általam linket gépen igy fut a játékod. De a hűtéséről, anyagminőségéről nem tudok semmit. Előnye, hogy új, én most ezt venném, ha csak ennek a játéknak kell a vas. Persze ez csak egy gyors tanács, érdemes ezt alapul véve a többi oldalon is szétnézni szerintem vásárlás előtt.

**********

(#10627) gaboka130 válasza echterion (#10626) üzenetére


gaboka130
tag

Az 8 gb ram, azért 4gb ram sokat számít nem?

(#10628) dugo_ válasza echterion (#10626) üzenetére


dugo_
veterán

Ha elég a 920m a LoL-hoz, akkor a Dell 5558 alá nem érdemes adni minőségben.
A Lenovo hazai garanciája botrányos, minősége meg már rég elmarad a pár évvel ezelőtti modellekéhez képest. A Telemaxnak köszönhetően minden egyes garanciális javítás több hónapnyi oda-visszaküldözgetést, fenyegetőzést igényel, anélkül nem hajlandóak dolgozni.

100k-ból semmi újban nem érdemes gondolkodni, meg kéne venni a legerősebb dvga-val szerelt 15"-os üzleti gépet, aztán reménykedni, hogy alacsony grafikával/lehúzott felbontáson meglesz a kellő fps.

[ Szerkesztve ]

(#10629) gaboka130 válasza dugo_ (#10628) üzenetére


gaboka130
tag

Nem is akarok újat, hasznaltat akarok

(#10630) echterion válasza gaboka130 (#10627) üzenetére


echterion
nagyúr

Sebességben nem sokat számít szerintem. De a memória olcsón és egyszerűen (egy-két csavar kiszedésével) bővíthető, ha az lenne a gond.

(#10628) stp1dh: Nem tudom, 100-ért milyen dvga-s üzletit kaphatna. Félek, nem nagyon van olyan. Amit linkeltem, az új, egy-két évig elketyeg nála, addig lehet gyűjtögetni. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#10631) gurubefree


gurubefree
senior tag

Megszuletett !!! Nehez dontes volt de nem tudok varni meg 3-4 hetet ( es meg ez az ido sem garantalt ) igy felhasznaltam a kedvezmenyt egy MSI GT62VR 6RE Dominator Pro-ra ( 16GB RAM , 256GB ssd , 1TB HDD , gtx1070 ) Szombaton erkezik :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#10632) echterion válasza gurubefree (#10631) üzenetére


echterion
nagyúr

Grat, várjuk a beszámolót. :C

**********

(#10633) bandras54 válasza gurubefree (#10631) üzenetére


bandras54
aktív tag

Engem majd a hőfokok érdekelnének. :) grat a masinához

(#10634) echterion válasza bandras54 (#10633) üzenetére


echterion
nagyúr

Naná, az a legizgibb egy ilyen vasnál, a hardverek erejét nagyjából mindenki ismeri itt.

**********

(#10635) gurubefree


gurubefree
senior tag

Majd osszeirjatok mi kell es megcsinalom ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#10636) echterion válasza gurubefree (#10635) üzenetére


echterion
nagyúr

12 órás furmark+prime95 teszt. ;]

**********

(#10637) x_o_n


x_o_n
veterán

H valakinek elég 960M játékteljesitménye,egész jó árban van egy clevo az aprón 189k,szerintem érdemes rá lecsapni,szerintem ceg-es,és elég sok garival

(#10638) bajuszatti


bajuszatti
tag

Nekem a HP Pavilion-omban egy Geforce GTX 950M 4 GB-os VGA van, és tökéletesen teszi a dolgát. Jó pár játékkal játszottam már, és eddig nem tapasztaltam fagyást, akadozást stb.

(#10639) Patrick76496 válasza echterion (#10601) üzenetére


Patrick76496
őstag

Értem, köszi a választ. Úgy néz ki nem csak nekem van belépő szintű gamer laptopom. :)

(#10604) SHiZUOKA: Köszi a választ! Ha azt nézzük, hogy neki medium beállításon van, én meg akár a low-ot is bevállalnám, annyira nem vész. Szerintem tényleg összetehetem a kezem, ha ennyit FPS-t elérek a 2 magos i5 procival. :D Még a Mafia III-ra leszek kíváncsi, hogy elmegy-e valahogy a gépen.
Nem ide tartozik, de nem túl realisztikus az S15 Silvia hangja a játékban. Más dolog, ha JZ swap.
- - - - - - - - - -
Amúgy szerintetek mennyit számítana a gépnek, ha i5-4200H helyett mondjuk valamelyik i7-es CPU lenne benne (pl 4710HQ/4720HQ)? A legtöbb game-debate tesztnél azt látom, hogy a processzor a gyengébb, általában az a bottleneck. A GTX860M 2 gigás változata mennyire számít jó kártyának?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10640) Dhampir válasza Patrick76496 (#10639) üzenetére


Dhampir
félisten

(#10641) Patrick76496 válasza Dhampir (#10640) üzenetére


Patrick76496
őstag

Neee :D :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#10642) echterion válasza Patrick76496 (#10639) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem nem hiányzik az i7, azért nem vettem bele. Mondjuk leginkább WoW, WoT és ME3 szokott rajta menni csak. A 860m az asztali 750-esem teljesítményét hozza a méréseim alapján.

**********

(#10643) x_o_n válasza echterion (#10642) üzenetére


x_o_n
veterán

Mondjuk én anno azért örültem a noti váltásnak,mert egyrészt mobil másrészt abba maradt a beteges hardver cserélgetés,mindig elad -csere - vesz ....kijött egy uj alap lap csere,cpu csere,ati-nvidia vga huhh kijött az uj geforce...na akkor 460,hu van tunningos,csere,huu lement az ára 480 csere, kijött az 560ti csere...stb stb....még több ram,még tunningosabb,szellősebb ház,jobb táp..és folyamatosan átalakult kivül-belül...

most már több mint egy éve használom ezt a kombót,és nem látom értelmét lecserélni 1070-1080 ra , sem az ujabb intel gen procira,pláne nem teljesen uj notit venni...
teljesen elégedett vagyok ezzel a teljesitménnyel mind játék mind munka téren

(#10644) echterion válasza x_o_n (#10643) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor ugyanaz volt a motivációnk. Nálam már addig jutott ez a dolog anno, hogy képes voltam két éve a csúcs hardvereimet eladni és belekezdeni egy hangmentes gépbe: i3-as proci és gtx750-es kari, mindezt passziv vizzel hűtve. Mondhatom, anyagilag nem nagyon érte meg. :))
Aztán jött a notira váltás egy költözés után, igy kötöttem ki a mostani AW-nél. De sajna mára itt is elkapott a hév, más okot nem tudok arra, hogy lecserélem, mivel amivel játszok, azokat kifogástalanul viszi a 860m is. :W

**********

(#10645) gurubefree válasza echterion (#10644) üzenetére


gurubefree
senior tag

Hahaha .... Nem vagy egyedul ! En mar most megbantam , hogy alienware-t vettem ( de nem lett volna jo bukni az amazon 20% kedvezmenyt ) mert ott az amplifier . Csak egyszer kell megvenni es amikor szukseges VGA csere . De nem is ragom magam rajta .... Varom a postast !!!! :DDD

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#10646) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Egy ideje nem követem a notebook piacot,híreket,de a minap olvastam valahol hogy az új 6.generációs i7 ulv cpu kb ugyanazt a teljesítményt hozza mint a mostani i5 4200m+gt 740m.ez létezhet??? :Y egy ketmagos ulv proci képes kiváltani egy diszkrét dvga-t??mert most ugye egy 15,6os lenovom van,mindennel elegedett vagyok,csak ahogy már írtam párszor,nekem nagy! A fent emlitett cpuval szerelve létezhet 12-13-14"-on? Es a lényeg.emberi áron?(~150-200k) ez nekem maga lenne az álom:) mindennapi munka mellett már csak starcraft 2 multival játszom(marine arena,desert strike),meg mostanaban elkezdtem a regi medal of honorokkal játszani,csak a feeling miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#10647) x_o_n válasza echterion (#10644) üzenetére


x_o_n
veterán

Igen teljesen :DDD
Sőt az anyagilag csőd totál passziv gép épités is megvolt :-D
Igen amugy pont ez az hogy jól sikerült választani, értelmetlen lenne számomra a csere, amivel jatszom teljesen jól megy ezen, igazábol a játék gyüjtést is lelimitáltam, egyedül a civ.6 amit várok.
A viszonylag ujabb játékok witcher3,fallout4 ami leköt és tökéletesen fut megvettem a gta5-is de még mindig giftként rohad a raktárban szerintem megszabadulok inkább tőle mert ugyan jól fut de nem érdekel ez a stilus már.. Amúgy azon gondolkodtam higy használt régi cuccokból épiteni valami modding gépet.... De hala évnek semmi időm nincs rá :DDD

(#10648) sittes79 válasza gurubefree (#10645) üzenetére


sittes79
addikt

Nem értem a mondatod? Nem hiányzik egy nem?

(#10649) echterion válasza sittes79 (#10648) üzenetére


echterion
nagyúr

De, hiányzik, de hát izgatott, na. Én is az vagyok, már 10 munkanapja várom a gépemet. :))

**********

(#10650) gurubefree válasza sittes79 (#10648) üzenetére


gurubefree
senior tag

Amire eszrevettem mar nem tudtam javitani :R

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.