Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40401) Ati1979 válasza Zoli133 (#40400) üzenetére


Ati1979
veterán

Ok, és szerintem külön felhívhatjuk arra a figyelmet, hogy az ajánlások meghallgatások alapján vannak.
Esetleg még a füles találkozókat is megemlíthetnénk.

Nehogy azt gondolja valaki, hogy csak hasra ütésre állt össze a lista.

Nem tudom mennyire tartanátok ezt jó ötletnek...

(#40402) szipak válasza Zoli133 (#40398) üzenetére


szipak
tag

abszolút nem, modjuk csak vc-1000 -rel hallgattam. amennyire eddig megfigyeltem, a BA elég érzékeny bármilyen apró torzításra, jelhibára, rendellenességre, ilyesmi nem jött szembe. ha majd megint lesz időm játszani ilyesmivel, majd igyekszem minél szélesebb skálán letesztelni.

(#40403) CsIrKeRaToR válasza Zoli133 (#40396) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Nem találtam meg benne a választ ezért írtam.

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#40404) grendel


grendel
újonc

Meglepő, hogy sokan emlegetitek a VSD1-et, mint ajánlott kategória, de én azért nagyot csalódtam benne.
Tény hogy nem egy kategória, de azt vártam volna, hogy fejlődött a cég és kijavítják a GR07 (nem kevés) hibáját, de csak rosszabb lett:
- minimálisan lett könnyebb
- kisebb lett a felépítmény, de még mindig nem kényelmes
- fázis pontatlanság szétvágja a sztereó képet
- a gumiharangok ugyanúgy selejtesek, mint a GR07-nél
- a sziszegés még erősebb lett
- a csomagban lévő comply(szerű) feltétek kicsit tompítják a magasak idegesítő szárazságát, cserébe tönkrevágják a hangképet

Tanulság: ez a cég lehet hogy technikailag jó füleseket gyárt, de egyszerűen nem tud formatervezni, sem fülhallgatót hangolni.
Ez a véleményem róla. VSONIC-hívők kérlek szedjetek szét, cáfoljatok meg és győzzetek meg!

d( ͡° ͜ʖ ͡°)b

(#40405) Zoli133 válasza grendel (#40404) üzenetére


Zoli133
őstag

gr07-ről nincs kedved kicsit írni? Lehet helyrebillentené kicsit a fórum egyensúlyát.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#40406) Bodz válasza grendel (#40404) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem hiszem, hogy a VSD1 feladata lenne a GR07 hibáit is kijavítani. :)
Egyébként nem kell téged se szétszedni, se meggyőzni. Neked nem tetszik a hangja, kényelmetlen, a gumiharangokkal is bajod van, előfordul az ilyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#40407) kemcso válasza Bodz (#40406) üzenetére


kemcso
Ármester

+1, főleg mert nem az utódja hanem a kistestvére...

(#40408) Ati1979 válasza kemcso (#40407) üzenetére


Ati1979
veterán

+1

Újra. Nem is egy ligában játszanak. Majdnem 3* annyiba kerül a gr07.

(#40409) gelbelex válasza matyi94 (#40355) üzenetére


gelbelex
őstag

Hogy egy Shure füles jó vétel-e, azon is múlik, tetszik-e a Shure-füleses hangzásvilág.
Ez szubjektív, ahogy alábbi véleményem is:

#40367 bucsher:
Nekem egyik Shure hangja sem tetszett a 846-os kivételével, de számomra az sem éri meg az árát.

#40397 szipak:
valamiért az összes shure valahol 14-15kHz környékén vág egy meredeket (tippre legalább 12dB/oktáv, vagy több

Lehetséges, hogy ezért nem tetszenek nekem a Shure fülesek... :F

(#40410) grendel válasza Zoli133 (#40405) üzenetére


grendel
újonc

Örömmel írok a GR07-ről is :)
Szintén csalódás, de a GR07 legalább alkalmas zenehallgatásra.

A GR07 egy alsó kategóriás füles kategóriában kitűnik a dinamikájával és a szép középmagas tartományával.
De:
- túl van árazva. a maga idejében egész jónak számított, ma már egy 8-10ezer forintos füles lenyomja.
- kényelmetlen. eleve nehéz, ráadásul rossz helyen van a súlypontja. kis formatervezéssel talán megoldhatták volna, hogy a fülben marad, hogy valamit érezzünk az eleve kevés mélyből.
- magas frekvencián száraz sziszegés és csipogás: hiába szép tiszta és pontos a középmagas, ezzel tönkrevágják a hangképet. biztos van olyan zene, amihez ilyen magasak kellenek (?), de ahhoz meg nem kell ekkora dinamika.
- túlzottan forrásigényes. C4-től fölfele kezd el megszólalni, a GR07-tel arányos árkategóriájú és kivitelű forrásokkal hallgathatatlan.
- nagyon kínai kivitel. tudom, ez számít a legkevésbé, de mégis: naponta többször a kezembe veszem, sőt a fülembe is teszem, nekem fontos az anyaghasználat.
- kábel: kifejezetten jó, bár megérdemelt volna a végére egy rendes csatlakozót.

na, javul az egyensúly :)?

d( ͡° ͜ʖ ͡°)b

(#40411) Zoli133 válasza grendel (#40410) üzenetére


Zoli133
őstag

Köszi :R

Most már lesz mint linkelgetnem, ha megint előjön a gr07 mindent ver téma. ;]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#40412) Bodz válasza grendel (#40410) üzenetére


Bodz
nagyúr

Gyorsan áruld el légyszíves, hogy melyik az a 8-10000 forintos füles! A topik látogatói mindig kiéhezettek a jó vételekre. :)

[ Szerkesztve ]

(#40413) kemcso válasza grendel (#40410) üzenetére


kemcso
Ármester

Mi számít neked akkor jó fülesnek?
Melyik 8-10e ft-os füles nyomja le?

szerk: (#40412) Bodz :)

[ Szerkesztve ]

(#40414) matyi94 válasza gelbelex (#40409) üzenetére


matyi94
senior tag

Mostmár tényleg mindegy, mert vége a licitnek. Én egyébként nem hosszútávon gondolkodom jelenleg, hanem jó alkalmi vételt kerestem, de nem hajt a tatár, hátha találok egyet valamikor. Most így is van 3 fej-és vagy 4 fülhallgatóm, igaz a fülhallgatók közül egyedül a xears td4 használható, bár amióta van pár normális fejhallgatóm már nem tetszik a hangja.

Legyen szép napod!

(#40415) Ati1979 válasza gelbelex (#40409) üzenetére


Ati1979
veterán

''#40397 szipak:
valamiért az összes shure valahol 14-15kHz környékén vág egy meredeket (tippre legalább 12dB/oktáv, vagy több''

Kivétel a 846, (Arra nagyon nem igaz. Olyan magasa van, hogy kész vagyok tőle. Akusztikus + klasszikus zenéhez különösen ajánlott...) meg az 535 japán verziója.

(#40410) grendel

Örök hála ezért! :R

Itt a fórumon már kezdett kialakulni egyfajta gr07 fanatizmus. Már olyat is olvashattunk, hogy hangzásban lenyomja a shure se846-ot. :DD Stb. Inkább nem ragozom tovább... :)

Úgy érted colorfly C4-ről?

Gondolom akkor csere lesz a vége...

Amúgy nekem sem tetszett annyira. Túl lineáris volt a hangzása.

8-10k-s azért túlzás egy kicsit... :DD

[ Szerkesztve ]

(#40416) Zoli133 válasza Ati1979 (#40415) üzenetére


Zoli133
őstag

Innerfidelity-s mérések alapján a 846 is esik ott egy kicsit (többi shure-hoz hasonlóan), összehasonlítottam pár cuccal és tényleg, külön érdekesség, hogy a gr07 ben is ott van egy "lyuk". R50 és w4r meg pont fordítva van és ott ráemel.

Persze mérés ami támpont és fülre hallgatunk első sorban, de most nincsen nálam az összes témába vágó füles.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#40417) Ati1979 válasza Zoli133 (#40416) üzenetére


Ati1979
veterán

Érdekes. Majd megnézem én is. Gondolom nem annyit mint a többi...
Annyira nem észrevehető szerintem. Mindenesetre a magasa eléggé rendben van. Nemcsak a többi shure-hoz képest.

(#40418) ggeleven


ggeleven
őstag

Guess who's back? :DDD
5000 új hsz? Asszem le vagyok maradva....

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#40419) szipak válasza Ati1979 (#40415) üzenetére


szipak
tag

habár nem volt alkalmam hosszabban és tüzetesebben hallgatni a 846-ot, de ott is az volt az első reakcióm, hogy shure-nak shure, itt sincs magas :) nyilván komoly cucc, meg szép, meg jó (de leginkább drága), de valamiért nem engedik az igazán magas hangokat rá. 535 ugyanez, akármennyire is Limited, kicsit meg van benne emelve a magas, de ott is le van vágva a teteje. biztos van valami oka, csak nekem így nem tetszik a dolog VC-1000, meg W4R után.

Zoli: látom legalább már egy ember nézegeti a mérési eredményeket, ennek örülök :U.
de nem szabad elfelejteni, hogy a mérés az nem azonos az egyéni hallással. a mérésekben az a jó, hogy bármikor ismételhető és ha nem vesszük figyelembe a gyártási szórást, akkor elméletileg nagyon jó referenciapont lehet egy objektív összehasonlításhoz. az meg ugye mindenkinek a saját adottsága, hogy pontosan hogy érzékeli a dolgokat, mennyire kényelmes neki stb. (saját példa: lehet, hogy a bw r3 egy tök jó füles, de ha egyszer képtelen vagyok úgy a fülembe rakni, hogy normálisan szigeteljen és ne húzza a súlya miatt a fülemet, akkor számomra értékelhetetlen, mert nem tudok róla érdemben nyilatkozni)

(#40420) kemcso válasza ggeleven (#40418) üzenetére


kemcso
Ármester

Welcome back ;) Offtopic is van már ;)

(#40421) Zoli133 válasza ggeleven (#40418) üzenetére


Zoli133
őstag

ÜDv újra,

Mi történt, majd félév kihagyás? Van off topik, ha szeretnél róla mesélni: [link]

szerk: de lassú vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#40422) kemcso válasza szipak (#40419) üzenetére


kemcso
Ármester

VC1000<>535 tök egyet kell, hogy értsek, amióta hallottam a tiédet azokat a magasakat keresem minden fülesben (és 100x is leírom több méllyel)

(#40423) raven12 válasza grendel (#40410) üzenetére


raven12
senior tag

- túlzottan forrásigényes. C4-től fölfele kezd el megszólalni, a GR07-tel arányos árkategóriájú és kivitelű forrásokkal hallgathatatlan.
Szerintem bátran mondhatom, hogy bármelyikünk, aki próbálta drága és olcsó forrással egymás után (legyen az AK120 és Fuze, többnyire...), ennek szöges ellentétét állapította meg.

Ez nem támadás, megállapítás.

Nehéz? Volt már fémházas a füledben? Én ha beteszem olyan, mintha ott se lenne.

ggeleven: üdv újra! :C

[ Szerkesztve ]

(#40424) ggeleven válasza Zoli133 (#40421) üzenetére


ggeleven
őstag

Akkor húzok oda egyelőre. Bár tuti nem nézem át az itteni új hsz-eket, az tuti. :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#40425) kemcso válasza raven12 (#40423) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem is jól szól mindennel...

A kényelmetlenségével viszont részben egyetértek, ha nem sikerül jól betenni a fülembe, akkor 1/2 óra múlva igazgatnom kell.

(#40426) szipak válasza kemcso (#40422) üzenetére


szipak
tag

ajánlom kedves figyelmedbe a #40397 hozzászólásom 2. pontját, küldöm szeretettel :DDD

gr07 kérdéskör: több helyen is megállapítják, hogy többek közt azért is remek cucc, mert egy bizonyos színvonalú lejátszó már kihozza azt belőle, ami miatt szerethető a füles. általában az a megállapítás, hogy egy clip/fuze szintű cucc kihozza belőle a tudásának legalább 85% -át. az már megint más kérdés, hogy érdemes-e a 07 árának többszörösét rákölteni egy lejátszóra, hogy a maradék tudás is jelen legyen.

azt se felejtsük el, hogy az iem kialakítás alapvetően azért lett kitalálva, hogy mozgás közben tudjon az ember normális minőségben és szigetelés mellett zenét hallgatni. valamint se fejhallgató, se fülhallgató nem való stúdiómunkára, akármennyire is állítják. lehallgatni lehet velük, de keverni nem, azt csak kialakított sztereó szobában lehet.

(#40427) raven12 válasza kemcso (#40425) üzenetére


raven12
senior tag

ez is relatív. megfelelő harangot is találni kell :))

Ahogy a "kevés mély" is relatív. BA-sokhoz képest (amiket eddig hallottam, egyedül a 846 kivétel)? RE400-hoz képest?

(#40428) kemcso válasza szipak (#40426) üzenetére


kemcso
Ármester

Olvastam, de nincs Sansám :P Komolyra fordítva én hiszek abban,hogy van olyan füles, ami tudja azt, amit keresek :)

(#40427) raven12 van megfelelő, a vetőcső mozgása miatt lesz kényelmetlen, arra kell nagyon figyelnem, hogy ugyanabban az állásban tegyem be.
Mély: az általam vágyott összképhez :D A GR07 mély-mennyisége kb jó, meg az összképe is (és igaz ez az 535-re is, annak is tetszik az összképe, csak ott a magasakból hiányzik nekem).

(#40429) Ati1979 válasza szipak (#40419) üzenetére


Ati1979
veterán

Igazából azért tűnnek szerintem neked magas hiányosnak a shure-ok. (ok azért is mert valóban tényleg nincs sok :) ) mert egy kicsit a közép ráül a magasra.
Ezeknek a füleseknek ilyen a hangképe.

Tipikusan világos hangzású fülessel szemben nyilván nincs sok esélyük magas hangok terén...

Majd oda adom legközelebb valami jó kis akusztikus zenével... :) Lehet, hogy megváltozik a véleményed...:)

(#40423) raven12

Azzal én is egyetértek, hogy nem annyira igényes a források tekintetében mint egy armatúrás...

(#40430) honfoglalo


honfoglalo
senior tag

Most kb. màr van +150 óra a GR07BE-be, és el kell hogy mondjam, hogy sokat változott, és eleinte nem csak javult..
A hangot eleinte elég változónak éreztem, biztos benne van a megszokás is, de volt, hogy az elején x óra után kellemesebbnek éreztem, majd másnap megint zavaróan éles volt a hangja, EQznom kellett a mélyeket és őszintén szólvankellemetlen volt hallgatni, csak technikailag éreztem jónak. Még cserén is erősen elgondolkoztam, mivel azt olvastam egy fórumon :P , hogy 40 óra után még változik valamennyire, de ha akkor nem tetszik, akkor már nem is fog... De. Szerencsére sokat változott idővel , most már fölöslegesnek érzem az EQt, elégnek érzem a basszust, és nagyon kellemes a hangja, kifejezetten élvezetes, az élesség, sziszegés mára eltűnt, tisztán szól.
A kábel egyébként tényleg jó, minőségi.

Negatív:
A design lehetne jobb, szóval nincs kizárva, hogy egy VSD7re cserélem, ha egyszer megjelenik, és csak jobb lesz. :) A bőrtarisznya is elég gagyi, a szálak elállnak a "varrásnàl".
A gumikat nagyon nem szeretem, egyszerűen nekem az összessel kényelmetlen. A Brainwavz M2-m gumijait nagyon szerettem, ez attól messze van kényelemben, egyszerűen folyamatosan csesztetni kell, és érzem, hogy nincs benn jól, kicsit ócska érzés, persze lehet valakinek pont passzol, de sajnos sokan panaszkodnak ezzel kapcsolatban. A Sony hybridek már úton vannak, kíváncsian várom milyenek lesznek, mennyit javítanak a komforton/hangzáson. :)

Összességében bátran ajánlanám a GR07BEt midenkinek, azoknak is, akiknek kell a basszus. Nagyon kellemes füles, igaz jakciós áron már nem kapható :S

[ Szerkesztve ]

(#40431) #16820480 válasza szipak (#40419) üzenetére


#16820480
törölt tag

Fura ezt olvasni, mert múltkor, amikor kölcsönadtad egy délutánra a Re400-at meg VC1000-et, akkor nekem pont azért nem tetszett a Hifiman egymás mellett hallgatva őket azonos forrásról és zenével, mert kevés magasa volt, kicsit összenyomottnak tűnt a frekvenciamenete, mintha a tetejéről pár ezer Hz-et lespóroltak volna (vagy méginkább: lenyomták volna az alsóbb tartomány felé az egészet).

Egyébként igaz, hogy a Shure tipikusan 15kHz körül vág egy nagyot, de összességében szerintem egy nagyon szerethető hangkaraktere van. A W4R nekem pont azért nem tetszik, mert bár technikailag remek füles, de annak ellenére, hogy már sokszor hallottam, valahogy semmi nem maradt meg róla bennem, olyan semmilyen, hiányzik a karaktere. Lehet, hogy ha sokat hallgatnám, akkor megszoknám a hangját.

grendel: Nekem GR06-om van, de az is külsőre azonos kialakítás majdnem, és szerintem az egyik legkényelmesebb füles.Azt aláírom, hogy nem szigetel igazán jól, de ezt leszámítva nagyon kényelmes, és nagyon szerettem használni.
Egyébként meg a GR06 és 07 is kifutó modell, az előbbit szerintem a VSD1S hivatott helyettesíteni, utóbbit pedig a hamarosan ejelentésre kerülő VSD3(S).

(#40432) kcsa válasza Zoli133 (#40396) üzenetére


kcsa
veterán

Elolvastam, köszi a segítséget. Csak a lista azzal nem foglalkozik - hiába néztem végig - amit kérdeztem:
- alacsony hangerő probléma forrástól függően
- aszimetrikus kábelezés.

Végignéztem az ajánlottakat, ezért kérdeztem. Szeretem a megmondóembereket a topikokban.

(#40433) #16820480 válasza kcsa (#40432) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az aszimmetrikus kábelezés nem túl gyakori, az ajánlottak közt az MH1C van, ami ilyen. A halk füles meg szerintem simán a forrásod hibája lehet, el nem tudom képzelni, hogyan lehet túl halk egy ilyen agybadugós cucc. Már fél hangerőn is szerintem tartós hallgatás mellett simán maradandó halláskárosodást tudnak okozni.

(#40434) kcsa válasza #16820480 (#40433) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor lehet hogy már túlvagyok a halláskárosodáson. :(( ;)

(#40435) #16820480 válasza kcsa (#40434) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk ez annyira nem vicces dolog szerintem, nem véletlen hívják maradandónak...

Egyébként közben néztem, hogy egy 920-ról szeretnéd használni. Úgy áltlaában a Lumiáknak nem valami fényes a hangminőségük, szóval nagyon profi fülest nem érdemes hozzá venni, attól nem lesz jobb.

(#40436) kcsa válasza #16820480 (#40435) üzenetére


kcsa
veterán

Viccnek szántam, nem gondolom hogy így lenne :) Ha nagyon zajos környezetben vagyok (Ikarus 260) még simán hallom az alapzajt a zene mellett, ezért tartom halknak.

Komolyabbra fordítva a szót, adott forrásnál mi határozza meg a hangerőt? A fülhallgató ellenállása, vagy az érzékenysége? (vagy a kettő együtt).

A Lumiák hangminősége hát... olyan amilyen. Én sem vagyok elájulva, de ebből próbálom kihozni a maximumot.

(#40437) Zoli133 válasza kcsa (#40436) üzenetére


Zoli133
őstag

Azért hallod a külső zajt, mert a gyári füles nem szigetel, egy rendesebben szigetelő fülessel ez nem gond.
(920am van, elégedett vagyok vele, clip helyett is már használom.)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#40438) kemcso válasza #16820480 (#40431) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem a VSD5-öt írták a GR07 utódjaként? Jöhetne már a bejelentés :))

Kíváncsi vagyok, hogy grendel kolléga megosztja-e az infót velünk, hogy a szerinte szar vsonic-ok helyett mi a tuti vétel, vagy csak a pusztába kiáltott szó lesz...

(#40439) bucsher válasza grendel (#40410) üzenetére


bucsher
őstag

Megtámogathatnád ezt a szakvéleményed azokkal a 8-10 ezres fülesekkel amik lenyomják a GR07-et mert ez így magában eléggé röhejes.

De így is jó, legalább örülhetnek maguknak a Shure mániások hogy a Vsonic is szar :DDD

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#40440) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kikérni egy elvileg Yuin PK3 fülessel kapcsolatban.
Az eladó azt írja hogy a füles része az a Yuan PK3, csak más a kábel. De közben egy Sony logót látok a fülesen.

Kinézetre a füles stimmel, csak az ára talán picit túl baráti. Van néhány visszajelzés hozzá és azok alapján jó a füles.

Elképzelhető hagy hamisított? Vagy a Yuin a Sony bérgyártója lenne? :) Mert ez is elképzelhető.
Ilyen árért jó vétel lenne nagyon ha tényleg Yuin PK3 van benne.

Erről lenne szó

(#40441) Zoli133 válasza easy...rider (#40440) üzenetére


Zoli133
őstag

Ennyi pénzért szerintem hamisítvány.

A Sonynak és a yuinnak meg nem sok köze van egymáshoz.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#40442) kemcso válasza easy...rider (#40440) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem is erősen kétséges az eredetisége...

(#40443) ku-cu válasza easy...rider (#40440) üzenetére


ku-cu
tag

Biztos nem pont olyan a hangja mint az eredetinek (Lehet koze sincs hozza), de ettol meg lehet turheto fules. Ezek a "DIY" verziok altalaban a hazban megegyeznek es driverben kulonboznek az eredetitol. Itt ugye az ellenkezojet allitja az elado. Siman lehet h ugyan az a driver van benne, hasonlo hazban. Siman lehet hogy nem. Lutri. Legalabb az ara nem veszes. :)

[ Szerkesztve ]

(#40444) Zoli133 válasza ku-cu (#40443) üzenetére


Zoli133
őstag

De ha ugyanaz a driver is, más házban szólhat teljesen máshogy. Tehát még ha igazolva lenne a driver, sem lehetne tudni, hogyan szól.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#40445) osztraksajt válasza easy...rider (#40440) üzenetére


osztraksajt
őstag

Eleve a képen sem bizalomgerjesztő ahogy a kábel külső szigetelése kilóg a bal oldali műanyag házból. :DDD

(#40446) bucsher válasza osztraksajt (#40445) üzenetére


bucsher
őstag

Meg a leírásban már PK2 van ... :))

In the pipe - five by five!

(#40447) qnadam


qnadam
veterán

helló,

korábban már próbálkoztam, de kezdem feladni:

van brainwavz r1-em, tetszik is a hangja, de nem marad meg a fülemben a legkisebb haranggal sem, főleg jobboldalt :( a szivacsossal meg elvesznek a magasak. tudok valahol venni másféle harangokat hozzá (az akg k324p közepes bogyói stabilan ültek a fülemben, de nem passzolnak a bw-re), vagy keressek másik fülest? és ha igen, milyet?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#40448) easy...rider


easy...rider
őstag

Köszi mindenkinek a hozzászólást, sajna én is tartok tőle. Akkor ez is bekerül a "túl szép hogy igaz legyen" kategóriába :(

Tudnátok ajánlani naturális hangú fülest 5000Ft környékéig? Lehet kevesebb is :) Barátnőmnek kéne, nincsenek nagy igényei de azért ne cincogjon, meg ne szakadjon be a füle a basszustól. A legfontosabb hogy kényelmes legyen.

[ Szerkesztve ]

(#40449) easy...rider válasza easy...rider (#40448) üzenetére


easy...rider
őstag

Elnézést az még kimaradt hogy Earbud kialakításúnak kell lennie.

(#40450) Ati1979 válasza easy...rider (#40449) üzenetére


Ati1979
veterán

5k -ért nincs normális erbund. :(

Az kb. yuin pk1-től kezdődik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.