Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32150) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok. Van egy x-H1 em 23 f2 vel, de joforman manualis obikkal hasznalom. Mazochista vagyok igy szeretem en belőni a fókuszt. A beépített stabival nem igazan vagyok elegedett. Amatőr vagyok, sőt még az sem. Inkább örömfotós. A gép dinamikajaval sem vagyok elegedett, az egbolt legtöbbször kieg a sotetek buknak. Tudom hogy van több fenyerteku expó de nem akarok kinlodni meg psben is. A xiaomi telom kiegyenlitettebb képeket lő. Nem tudom miért nem lehet ezt megcsinalni a egy drága gépnél. Azt el sem tudom kepzelni hogy a stabi nelkulivel hogy tudtok olyan borotva képeket csinálni. A vegtelenem sem igazi valahogy egyik obival sem. messzesegben levo szelturbinak mar elmosodottak, pedig szabad szemmel siman látható. Nem mondom hogy rossz, de nekem kicsit csalódás. azt hiszem z7 lesz legközelebb. Van esetleg tippetek a beallitasban hogy lehet jobb dinamika? Lehet en maradtam le valamiről.

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.