Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) jlaudio válasza Ébri (#30900) üzenetére


jlaudio
tag

Sajnos itt ahol élek nincs mit kipróbálni, mert nem tartanak ilyesmit az üzletek, ennyiért meg nem éri meg utazgatni. :((

(#30902) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy érdekes dologra jöttem rá (X-T3). Innen letöltve pl az ISO6400-as nyersképeket irfanview-ban nézve (=full nyers, semmilyen korrekció) az x-t3 képe ugyanolyan záridő-rekesz kombináció mellett jóval sötétebb pl a Nikon D850-nél. Viszont, azonos szintre korrigálva a megvilágítást, az én vaksi szememmel nemigazán látok több zajt a fuji képén, mint a FF gépekén (D850, A7RIII).

A dxo lusta volt ezt az utólagos szintbeállítást a tesztjeibe beépíteni, ezért van 10éve fujifóbiájuk :F?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30903) gorgo válasza t72killer (#30898) üzenetére


gorgo
őstag

Színhűség kit érdekel itt? :N Elég ha jó színei vannak... Egyébként a Fuji sem biztos hogy mindig eltalálja a wb-t. Nomeg egy velvia...
Egyébként nem jó példát hoztál, fene se tudja h egy egzotikus madárnak milyen színűnek kellene lennie.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#30904) t72killer válasza gorgo (#30903) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos, nekem a levelek színe tűnik túlszaturáltnak - persze lehet csak túlhúzta az egyik csúszkát a kolléga:R.

A zaj is soknak tűnik, ha rendes méretben nézi az ember, ami őszintén egy kicsit elgondolkoztatott, hogy jó irány lenne-e nekem az X-T3 m43-ról. Konkrétan: szoktam beltérben vaku nélkül, pl múzeumban fotózni, ahol eddig 1/2-1/10sec expókkal+ISO400 elvoltam a király vázstabi miatt. Ha csak félig is ISO-ból kell lenyomnom a vázstabi hiányát, az azt jelentené, hogy kóstolgatom kell az ISO6400 környékét, ami izzadósnak tűnik már. Mondjuk az is igaz, hogy a jobb képarányú 24MP-re meg ráereszthetek egy jóval combosabb zajszűrést - mint a mostani normális 3:2-es képarányban csak 14MP-re.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30905) dabgergo


dabgergo
őstag

Mennyire igaz hogy Lightroom-ban nem lehet/érdemes Fuji raw fájlokat feldolgozni? Már többen is mondták de jelenleg is tényleg így van? Mindenki capture one-t használ?

(#30906) FLx válasza dabgergo (#30905) üzenetére


FLx
addikt

En lightroom-ot hasznalok sok eve.

(#30907) t72killer válasza dabgergo (#30905) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Itt utalnak rá, hogy a régebbi adobe camera raw bénázott az x-trans fájlokkal, de ez már a múlté.

Az persze lehet simán, hogy más konverter jobban használja ki a PC erőforrásait és gyorsabban fejti meg a raw-t...

Személy szerint én a nagyobb fotós túrákból is a képek 80-90%-át kidobom, a maradék max 20-30db VIP elbánást kap photoshop+Efex PRO-ban - de tudtommal ez ugyanaz az adobe CR, amit a lightroom használ.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30908) Mirman válasza t72killer (#30904) üzenetére


Mirman
őstag

Ezek a képek elképesztő módon croppolva vannak , jó hogy ronda rajta a zaj . Az utolsó kép felbontása 1MP . :DD

(#30909) jlaudio válasza t72killer (#30904) üzenetére


jlaudio
tag

Az igaz, hogy nincs vázstabi de van egy jópár stabis objektiv amit használhatsz.

(#30910) t72killer válasza jlaudio (#30909) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet én vagyok csak vaksi, de egyetlen f2.8-nál fényerősebb obit nem találtam stabival :F ? Ha sötét van, akkor minden kell, fényerő, stabi, iso...

A gx80-amnál csak az iso bukik kb fél FÉ-t, szval az előrelépéshez nem kéne feladni a stabi+fényerő kombót.

Szval barátkozni kezdtem az x-h1-el. Abban kell némi kompromisszumot kötni videó és AF-téren a T3-hoz képest, de legalább stabis.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30911) FLx válasza t72killer (#30910) üzenetére


FLx
addikt

Nem kell aggodni ezen a sotet dolgon, birja ez az ISO-t. Kozel nincs egy ligaban a GX80 se kepminoseg se zaj tekinteteben. Mi itt sokan FF gepekrol valtottunk Fuji-ra es semmi gondunk sotetben.

(#30912) TayRol válasza t72killer (#30910) üzenetére


TayRol
veterán

ez az xh1 a felső státuszkijelző miatt jobb akkuidőket produkál, mint az xt3? dslr-ekből kiindulva, esetleg...

(#30913) FLx válasza TayRol (#30912) üzenetére


FLx
addikt

Nem. Inkabb rosszabb. Bar ha kikapcsolod a kijelzot. akkor biztos jobb lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30914) TayRol válasza FLx (#30913) üzenetére


TayRol
veterán

rosszabb, tényleg? pff... :(
pedig én is szemeztem vele mert nem kell a videós tudás egyáltalán a gépbe, és ha csak annyival lenne rosszabb a T3-nál (ok, pixelszinten lehet, de én a családot fotóznám) akkor lehet elcsábulnék.

(#30915) t72killer válasza TayRol (#30912) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

a stabi állítólag sokat zabál. Szerk: ahogy nézem a stabi nem egészen Olympus szint, de egy stabil 3FÉ megvan :R

#30914: videóban azért a T3 elég magas léc, gyakorlatilag a GH5 babérjaira törő vázzal állunk szemben. A H1 is ráigér az összes sony és a legtöbb pana vázra a magas bitrátájával.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30916) t72killer válasza t72killer (#30915) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kieg: azért jó volna egy nem-bétaverziós modell :U:
"However, with current wide-angle lens we tested, this figure drops to around 2-stops."

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30917) TayRol válasza t72killer (#30915) üzenetére


TayRol
veterán

én tényleg sosem videózom vele.
azt nézem, hogy most a h1 a t2 árán van, szinte ugyanannyiért, a t3 jóval drágább (hazai hivatalos források - már csak ez jöhet szóba, feleségem kritériuma... :) ), franc tudja, kell-e nekem a stabi (18-55-tel, illetve fényerős fix obikkal használnám).

(#30918) FLx válasza TayRol (#30917) üzenetére


FLx
addikt

Kell venni egy jo hasznalt T2-t, legjobb deal mostanaban. Foleg ha nem kell video. Ujat meg nem itthon kell megvenni, nevetseges arak vannak.

[ Szerkesztve ]

(#30919) t72killer válasza TayRol (#30917) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amíg nem volt T3, addig T2/H1 AF szinttel is elvoltak a népek, kérdés, kell-e annál több ahhoz, amit csinálsz? Én nagyon rákaptam a vázstabira, ég-és-föld pl múzeumban v bármilyen beltérben vagy. Tudom, hogy "istencsászár a fuji iso-ban" (ez azért kicsit túlzás), de 3FÉ-t nem húz rá a 4/3 szenzorokra. 2-t sem.

Ja, és ahogy nézem, a T3 szenzora uazt tudja, mint a H1-é.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30920) jlaudio válasza t72killer (#30910) üzenetére


jlaudio
tag

Hát ez igy van f2.8-nál nincs fényerősebb obi stabival de ez szerintem nem olyan nagy probléma, mert elég jól birja a t3 szenzora az ISO emelést.

(#30921) soldier2 válasza TayRol (#30912) üzenetére


soldier2
őstag

A státuszkijelző e-ink alapú, gyakorlatilag nem oszt nem szoroz hogy be van-e kapcsolva, mivel csak a megjelenített kép változásához igényel energiát, ha nem változik a kép nem meríti az akut.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#30922) Clemi válasza soldier2 (#30921) üzenetére


Clemi
veterán

Lényegtelen információ, mivel nem kikapcsolható az a kijelző :D

(#30923) t72killer válasza jlaudio (#30920) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az a "jól bírja az ISO-emelést" egészen pontosan 1FÉ előny a mostani GX80-amhoz képest, azaz IBIS nélkül konkrétan buknék 2FÉ-t a jelenlegi helyzethez képest.

Ha még számításba veszünk egy hatékonyabb zajszűrést a kb másfélx annyi pixel miatt, akkoris előnyben marad a stabis rendszer.

A legfényerősebb stabis obi a fujitól a 18-55mm F2.8-4, ami ugye már 20mm-en sem f/2,8-as - elég vékonyka, 2FÉ-s stabilizációval.

Röviden: a váltástól én előrelépést szeretnék, főleg, hogy ránézésre alsóhangon 1000EUR körüli összeget kell a projektbe injekcióznom még akkor is, ha az oly üvegeket elég jól viszik.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30924) madgie válasza t72killer (#30915) üzenetére


madgie
titán

Egyrészt a stabi eszik, másrészt maga az X-Processor Pro is elég energiafaló. Az X-H1 amúgy egy qrvajó gép, hovatovább szerintem a legprofibb Fuji X váz a mai napig, abban az értelemben véve, hogy nagyon jól meg van építve, halk és finom járású a zérszerkezete, , nagyon finom az expógombja is és eszméletlen jók egyébként is a gombjai (sokkal nagyobbak, mint a T sorozaté).

Ha csak fotózni kellene, tuti nem adtam volna el.

(#30925) t72killer válasza t72killer (#30923) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szerk: persze AF-ben*, felbontásban (tájkép), olyan ISO-ban, amikor a stabizás nem játszik adott az előny, de ezeket megadja nekem egy használt T2 is, féláron, vagy egy H1, szintén a T3-nál jóval olcsóbban. Videóban mondjuk kb helyben maradnék de gimbaloznom kellene.

Szval necces ügy, nagyon tudnám értékelni, ha kijönne a közeljövőben egy "x-h2" kb a T3 tudásával + stabival.

#30924: nekemis egyre szimpatikusabb. Persze, a T3 csillagháborús szintű videotechnikája és a csilliónyi PDAF pontja előtt le a kalappal, de egyrészt könnyebben foghatónak tűnik a tervezett nagytelével, másrészt a vázstabi hiánya nálam az utóbbi 3évben megbocsáthatatlan bűnné nőtte ki magát.
Izé, ha nem fotózásra, akkor mire kell? Kávét főz :DDD? Najó, vicc vt, gondolom videó:R

*nálam a max AF igénybevétel a BIF, számtalan jó példát láttam 600as végű adaptált(!) sigma/tamron zoomokkal T2 vázon. Ez sztem nekem elég...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30926) FLx válasza t72killer (#30925) üzenetére


FLx
addikt

Mostanaban nem lesz ilyen vaz szerintem. Egyelore meg spekulacio sincs rola.

(#30927) TayRol válasza t72killer (#30925) üzenetére


TayRol
veterán

Szval necces ügy, nagyon tudnám értékelni, ha kijönne a közeljövőben egy "x-h2" kb a T3 tudásával + stabival.

de akkor lehet, hogy nem 1000 ojrót kellene beleinvesztálnod a projektbe. :)

(#30928) madgie válasza t72killer (#30925) üzenetére


madgie
titán

Ne technózz, próbálj ki egy H1-et, told Eternára meg DR400-ra a videót és le fogsz hidalni, olyan fasza lesz az a nyers kimenet :)

(#30929) t72killer válasza madgie (#30928) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ennyi, indulhat a vadászat (használtan veszem):R.

#30927: tartok tőle, a H1 se 2 filléren indult :U
#30926: pletykák akadnak, esetleg a 2hét múlva esedékes x-pro3 kiadást még megvárom, ha másra nem is, arra jó lehet, hogy pár boltos akciózza a régebbi vázakat. Itt mondjuk amellett, hogy várják, egyúttal temetik is - amit nem tartok reálisnak, mert a konkurrencia (kb minden MILC-gyártó) csinál stabis/nehezebb vázakat.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30930) Clemi


Clemi
veterán

A H1 tulajokat kérdezem, hogy másnál csinált már olyat, hogy gyors sorozat módban fogja magát és beragad. Látszólag nem az expógomb, vagy csak az alatta lévő elektronika, nem tudom, de ilyenkor csak az akku kivétel állítja meg a sorozat exponálást. Ezt már másodszor csinálta ma.

(#30931) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kipróbálták az új 16-80-ast.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30932) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

300 Ajró kedvezmény az x-h1+vpb-xh1+2db akksi kitre, ráadásul nem tűnik kamuakciónak (nem vmi tavalyi égben lévő árat "akcióznak"). Egy bibi: nincs raktáron. Utóbbit egyébkén egyre több helyen látom, esetleg azt jelezné, h jön az utód:F?

#30933: ja, csak mi lesz utána :F? Komplette veszni hagynák a vázstabit :Y?

A garira vagyok még kíváncsi, gyanúsan olcsó boltnak tűnik (pl sigma 60-600at néztem még náluk), rem. nem vmi szürkeimportos cucc, ahol panasz esetén küldhetem a gépet Japánba.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30933) TayRol válasza t72killer (#30932) üzenetére


TayRol
veterán

ennyiért rendeltem meg az MM-ben (illetve olcsóbban). kifuttatják valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#30934) FLx válasza t72killer (#30932) üzenetére


FLx
addikt

USA-ban mar reg 999 dollarert dobaljak, de utod az nem lesz valoszinuleg jovore sem. Muszaj nekik akciozni, mert a T3 ota senki nem veszi.

(#30935) Clemi


Clemi
veterán

Na még egy bibi nálam :W Egyszerre két Patona akkum (Kék W126S) deformálódott, ahogy nézem felpúposodott, olyan szintre, hogy alig lehet mozgatni az akkumulátor helyén. :((( Ezeket többet nem teszem a gépbe, viszont egy kicsit elveszett a bizalmam így a márka felé. Ezek nincsenek 1 évesek sem. A gyári kívül (annyit tuti nem adok érte) mit tudtok még ajánlani ami bevált? :F :F :F

(#30936) Parci válasza FLx (#30934) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

amit nem értek, mert sok szempontból jobb váz

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#30937) Parci válasza t72killer (#30931) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hááááát... 18-55 olcsón, vagy ha átfogás kell, 18-135, ami jóval telébb. nekem-szerintem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#30938) t72killer válasza FLx (#30934) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szállítani is extrém soká szállítanak, akiket fentebb én néztem (foto Erhardt), azok beígértek 1-3 hetet, a MM 5 hetet ír a gripes kitre, míg a csupasz váz nem is rendelhető már online, pedig az a 300€-s kuponnal csak 900 lenne.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30939) Clemi válasza Parci (#30937) üzenetére


Clemi
veterán

A 18-135-el egy bajom volt, hogy csábító ugyan a tele vége, de utazáskor mégis ott figyelt mellette az 55-200 mert rövid volt, a 18 vége meg szűk. A 16-50 jó volt, de bazi nehéz és nagy, az 50 vége ennek is rövid, úgyhogy utazó mindenesnek nem jó.
A 16-80? Nos annak se tele a vége, de újabb, jobb konstrukció, a 18-135-nél valószínű jobb képminőséggel (ha megjön meglátom) egy kicsit kisebb súllyal és mérettel, de valószínű ez mellé is kelleni fog az 55-200 az igaz.

(#30940) t72killer válasza Parci (#30937) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tele témában durvább dolgokra készülök :))
(Ezért se hátrány egy jobban markolható váz)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30941) soldier2 válasza t72killer (#30938) üzenetére


soldier2
őstag

Ez ennyi már több hét óta. Én pl anémet amazonról rendeltem ugyanígy 300 euro kedvezménnyel. Ott még kapható volt a váz külön, de arra nem élt a 300 € kedvezmény, így többe került. Már csak a két pótakku miatt is megérte nekem.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#30942) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tudom nagyon tesztb.i vagyok, milyen nagylátó fixben érdemes gondolkodni 20mm körül? (Szem nincs szükségem 14-16mm-re, szeretek kicsit szűkebb obikkal panorámázni)

Az 1.4/23-ast és a 2/23-ast a lenstip eléggé lehúzta. [link]

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30943) Clemi


Clemi
veterán

Szerintetek ez az akku mennyire hamisítvány?

(#30944) dqdb válasza Clemi (#30943) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az ára alapján meglehetősen az.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30945) t72killer válasza Clemi (#30943) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagyon. Akkor inkább olyan utángyártottat javaslok, ami vállalja az igazi nevét, pl Patona.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30946) Elektrosokk válasza t72killer (#30945) üzenetére


Elektrosokk
addikt

most ment szét neki 2 patona, gondolom megrendült a bizalma.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#30947) t72killer válasza Elektrosokk (#30946) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vaksi vagyok:R. Ajvé, ezekszerint már ők is szemetet árulnak:(. Sony A6000-en volt anno patonám, azok jól bírták.

Itt van egy seregnyi jelölt, a Wasabi-t pl a B&H is árulja - de a hozzászólók nincsenek elragadtatva:(.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30948) Clemi válasza t72killer (#30947) üzenetére


Clemi
veterán

Az a vicces, hogy a sárga Patonákat 2 évig használtam és semmi bajuk nem volt. Ebből meg volt egy amit külön kaptam, és volt kettő ami egy rendelésben jött az USB töltőjével együtt. Erősen gyanús, hogy az a kettő púposodott fel, ami a töltőjével jött. Selejt lehet a széria? Talán. De originalt akkor se veszek annyiért. Inkább megpróbálok egy újabb Patona párost, mert 4 tartalék akkut azért szeretek a táskában tudni.

(#30949) t72killer válasza Clemi (#30948) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Simán lehet hibás széria - csakát az ember nem szeretné, ha pont a gépben durranjon el :Y.

Azt írják, hogy intenzív igénybevételt, pl 4k videózást nem szeretik az utángyártott cuccok.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30950) madgie válasza Clemi (#30948) üzenetére


madgie
titán

Nekem két sárga is felfúvodott már, meg mindenféle utángyártott, rendes gyári Fuji soha. Biztos, hogy drága, de az legalább nem dagad bele a gépbe :DDD

(#30951) t72killer válasza madgie (#30950) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Új értelmet nyernek a grip(+akksi)-es kitek :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30952) FLx válasza t72killer (#30942) üzenetére


FLx
addikt

Nem lenne jobb elengedni ezt a sok ertelmetlen tesztet? :) Canon FF-rol es L-es uvegekrol valtottam Fuji-ra es meg sokan masok itt a topikban. Nem nagyon sirjuk vissza szerintem.

(#30953) Matska válasza t72killer (#30942) üzenetére


Matska
senior tag

Élességben ami nálam megfordult, azok közül a 16 1.4; 23 1.4; 23 f2 a sorrend.

Kicsit bővebben: 16-os mindent visz, éles, kontrasztos, szép Sun starokat csinál, wr, flare-re hajlamos. Ez utóbbi hol jó, hol rossz, viszont nagy és a látószög nem jött be.

23 1.4: élesnek éles de az enyém hangyányit elmaradt a 16-tól, nem wr, nagy, jó látószög.

23/2: kicsi, gyors, masszív, wr, számomra ez adja a legkellemesebb képet a háromból és ezt viszem magammal légyszívesebben, viszont az enyém rekeszelve sem annyira éles (én úgy látom) mint a 16 volt akár teljesen nyitva.

https://www.flickr.com/photos/146088520@N03/

(#30954) t72killer válasza FLx (#30952) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha nem egy tesztből, ahol vannak mintaképek, akkor honnan a rákból tudjam vásárlás előtt, h egy szuper üveget kapok olcsóért v egy rakás sz.rt akarnak rámsózni nikon/canon/fuji matricával :F?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30955) FLx válasza t72killer (#30954) üzenetére


FLx
addikt

A tesztek 99%-a pixel peeping aminek nulla hozzaadott erteke van egy fotohoz. Egyebkent Fuji vonalon kb. 1 vagy talan 2 olyan objektiv van amire azt mondja az ember, hogy eppen elmegy. A tobbi olyan kategoria, hogy munkara is siman alkalmas.

(#30956) t72killer válasza FLx (#30955) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kb ezeket szoktam nézni, nagyjából így súlyozva:
10%-nyi "pixel peeping" (nincs-e brutál élességprobléma, végülis nem azért veszek 20+MP gépet, kevesebb részletet vakarjak össze, mint mobillal)
10% hogy viselkedik nappal szemben
10% AF és stabi viselkedése (ritkán problémás)
30% vignettálás, torzítások
40% színvilág (némelyik obi belenyúl, nem feltétlen szeretem)

Ezekhez nem muszáj semmilyen diagram, ha van pár kritikus szituban lőtt fotó.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30957) tozso76 válasza Clemi (#30935) üzenetére


tozso76
aktív tag

Intensilo "márkájú" akkukat használok kb. másfél éve. Szinte semmit nem romlott a tároló kapacitása. Direkt vettem egy akku tesztert. Talán még ide is tettem fel teszt adatokat. XT20+ XF100-400 al használom. Itt linkelte valaki annakidején a hármas szettet az amazonon. Nem púposodik, működik szépen.
Szerk: nem Wasabi hanem Intensilo a márka. Megtaláltam az akku mérés tesztemet [link]

[ Szerkesztve ]

(#30958) Clemi válasza tozso76 (#30957) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi a tippet, de ezek csak sima W126 akkuk. A H1-be W126S kell, igaz működik a simával is, de jelzi a váz, hogy nem szereti.

(#30960) mikrofon válasza Clemi (#30958) üzenetére


mikrofon
addikt

Itt mindent megtalálsz a témában :
Powering the Fuji X-T3 (nem csak X-T3-hoz)

(#30961) Clemi válasza mikrofon (#30960) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi, ezeket már olvastam és W126S akkut fogok venni nem simát, de bárhogy túrom a webáruházakat, a kék Patona továbbra is a nyerő az eredeti után, annak ellenére, hogy ezzel a kettővel most ráfaragtam.

(#30962) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akciók a német camuletnél is :R.
(ugyanaz az 1100EUR-s H1+grip csomag, amit fentebb is linkeltem)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#30963) madgie válasza t72killer (#30962) üzenetére


madgie
titán

355 volt a MM-ban, itthon, az volt a bitang vétel.

(#30964) Elektrosokk válasza madgie (#30963) üzenetére


Elektrosokk
addikt

:Y volt ilyen akció ? wow :))

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#30965) madgie válasza Elektrosokk (#30964) üzenetére


madgie
titán

Most, a napokban, TayRol írta is.

(#30966) pethob


pethob
aktív tag

WCL II-re (szürke) tud valaki olcsó beszerzési forrást? (Vagy eladó használtat?)

https://www.flickr.com/photos/pethob

(#30967) TayRol válasza madgie (#30965) üzenetére


TayRol
veterán

Be is rendeltem, markolattal, 2 plusz akksival. Hívtak már, hogy kicsit lassú a beszerzés és csak a hónap végén lesz meg.

(#30968) madgie válasza TayRol (#30967) üzenetére


madgie
titán

De meglesz, az a lényeg... remélhetőleg :D

Nekem a 220volt "kipróbált", használt mikrofonszettet küldött le ma, természetesen újként árulva. Imádok itthon vásárolni :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.