Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21351) lanszelot válasza homerhamm (#21348) üzenetére


lanszelot
addikt

Michael Knight

(#21352) Szajo válasza DjDanee87 (#21347) üzenetére


Szajo
őstag

Az összes házat érdemes megvenni?

(#21353) parandroid válasza Szajo (#21352) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyilván. De a drágákat hagyd nyugodtan a végére.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21354) PeL válasza Szajo (#21352) üzenetére


PeL
addikt

A legfontosabb szerintem a trükkdalos ház (ez egy rejtett ház, nem fogod alapból megtalálni az utak mentén mint a többit), meg az amelyikkel dupla forzathon pontokat kapsz. A többit is érdemes megvenni majd ha lesz rá kereted mert a legtöbb 5-10 szuper pörgetést is ad.

(#21355) zolee145


zolee145
tag

Remek verseny volt a gépk ellen, a csapatos bajnokságban. Az első futamot nyertük, egy Acurás faszi lett az első. A másodikat is nyertük, ott én lettem az első. Sima ügy, megvan a bajnokság, megvan a jutalom. Harmadik futam, az Acurás faszi vezeti, szép lassan utól érem. Hátranézek, sehol senki, bajnokság zsebben, akár meccselhetünk is. Követem, de szándékosan vigyázok, hogy meg se koccoljam. Utolsó kör, utolsó kanyar, belülre megy, én kívülre, jobb a kigyorsításom, az autó is gyorsabb kicsivel. A cél előtt vagy 200 méterrel mellé megyek, erre rámhúzza az autót, majdnem nekilök a cél melletti falnak.
Kérdés, hogy az ilyennek vajon mi nincs rendben az agyával? :D

(#21356) stillmatic válasza zolee145 (#21355) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Tulajdonképpen szerencsés vagy. Két nyertes futam után a tapasztalat az, hogy mindenki destruction derbyzni kezd. Olyankor pedig nincs mese, felveszem a kesztyűt! :DD

(#21357) homerhamm válasza stillmatic (#21356) üzenetére


homerhamm
addikt

Kéne a játékba egy roncsderbi... És az a legdurvább, hogy az összes versenyzős játék ilyen. :(

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21358) rdt89 válasza homerhamm (#21357) üzenetére


rdt89
addikt

"Kéne a játékba egy roncsderbi..."

Van, Online versenynek hívják ;] :DDD :DD

(#21359) homerhamm válasza rdt89 (#21358) üzenetére


homerhamm
addikt

Én olyanra gondoltam, mint a Crew 2-be :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21360) GhanBuri Ghan válasza homerhamm (#21357) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

És ott be is kapcsolhatnák a sérüléseket, szép fokozatosan lassuljon az autó, essenek ki a fokozatok, hogy a végén a győztes bevánszorogjon a célba :) Vicces lenne. Persze eleve valami retró modellekkel menne, ahogy a valóságban is csupa bontóérett autót használnak demolition derbyre. Sőt. még új pályát is lehetne csinálni hozzá, a szokásos nyolcas formában, hogy minél gyakrabban találkozzanak az autók :)

(#21361) homerhamm válasza GhanBuri Ghan (#21360) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, egy roncsderbis DLC igen ütős lenne, törhetnének 599XX Evok is. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21362) AsakuraDave válasza homerhamm (#21361) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Elvileg a Forzaba azért nem törik az autó rendesen mert licensz szerződés így "könnyebb", nem? Vagy valami olyasmi is van talán, hogy X partnerük nem engedi hogy összetörje az ő virtuális kocsijukat :Đ

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21363) homerhamm válasza AsakuraDave (#21362) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor valami kitalált noname tákolmanyt berakhatnának, a Crew 2-be kitalált roncsderbis autók vannak Proto fantázianévvel.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21364) zolee145


zolee145
tag

A legtöbb játék ilyen, amiben utcai autók vannak. Nem szeretik a gyártók nézni, ha rommá van törve az autójuk, még akkor sem ha csak virtuális.

(#21365) homerhamm válasza zolee145 (#21364) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor ennyi erővel tiltsák be a közlekedést, hogy ne legyenek balesetek. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21366) lanszelot válasza homerhamm (#21365) üzenetére


lanszelot
addikt

Azt mond meg nekem egy arcade játékban mi értelme, hogy törik az autó?
Pláne, hogy szinte mindent törnöd kell a játékban, mert az az egyik játék elem.
Azért rakták be, hogy meghibásodjon, mert vannak olyan kihívások ahol egy karcolás se eshet az autón, és ott hogy nehezebb legyen.
De amúgy a világon semmi értelme hogy arcade játékban törik az autó.
Kb mint a 8k grafika Super Mario -nál. Lehet érte nyígni, de minek?

(#21367) homerhamm válasza lanszelot (#21366) üzenetére


homerhamm
addikt

Mert sokan azt hiszik, hogy a pálya egy roncsderbi verseny és lökdösnek ki. Törés nélkül meg nincs roncsderbi.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21368) lanszelot válasza homerhamm (#21367) üzenetére


lanszelot
addikt

A valós versenyben is lökdösnek, pedig ott törik....mi ebben a fura?
Mint a villám - nézd csak meg ezt a filmet.
De megnézheted M.Schumacher vs D.Coulthard , vagy A.Prost vs A.Senna...stb végtelen a lista.
Légy a legelső, húzz el a mezőnytől, és nincs ki lökdössön. :)

Uncsi tesómmal még ha egy csapatban is vagyunk meg szokta lökni a sejhajom, és vissza, mert egymással játszunk, és piszkáljuk egymást, hisz ez egy acrede játék. :))
Ott a GTS vagy az iRacing, ott nem lökdösnek. Mert ott komoly bünti jár érte, de az nem arcade.

[ Szerkesztve ]

(#21369) AsakuraDave válasza homerhamm (#21367) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Amúgy ha jól emlékszem lehet "valós" degradálást bekapcsolni amit a telemetry-n letudsz követni persze vizuálisan nem látszik sajnos de tönkre tudod vágni a kocsid és alig fog gyorsulni meg el is fog húzni. Csakhát egy kalap f0s a multi része és szerintem simán megy úgy a verseny, hogy valakinek bekapcsolva van valakinek meg nincs a degradálás így hatalmas előnyhöz jut. Ugyanez a ABS, TCS stb bár aki ezek nélkül tud fékezni meg gyorsulni az gyorsabb lesz bár amilyen OP az AWD egy RWD-s kocsival TCS nélkül esélyed sincs kb.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21370) CJ4567 válasza AsakuraDave (#21369) üzenetére


CJ4567
veterán

Multiban fixen mindenkinek kozmetikai törés van beállítva, tökmindegy, hogy te mit állítasz be. A TCS az segít RWD-nél, ha nem tudod kezelni, de amúgy lassít, gyorsabb leszel, ha megtanulod TCS nélkül a gázt kezelni.

No Sana No Life

(#21371) AsakuraDave válasza CJ4567 (#21370) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Szóval csak kozmetikai törés van, degradálásos multi nincs is?
Rajtnál nincs az az isten hogy te RWD-vel TCS nélkül legalább olyan jól indulj mint aki AWD-vel van. AWD-vel csak tövig nyomom a ravaszt míg RWD kocsival 50-60%-ig és még így is elkezd kipörögni. Kanyarokba belehet hozni az AWD-ket de küzdeni kell.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21372) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Lego kihívásokból hiányzik pár darab.Az egyik a "Charger a négyzeten".Ott egy "kemény csapatós" trükköt kell végrehajtani. Hogy mit? :DDD ...nem röhögni :) Tudja valaki hogyan kell?

(#21373) CJ4567 válasza AsakuraDave (#21371) üzenetére


CJ4567
veterán

"Rajtnál nincs az az isten hogy te RWD-vel TCS nélkül legalább olyan jól indulj mint aki AWD-vel van. AWD-vel csak tövig nyomom a ravaszt míg RWD kocsival 50-60%-ig és még így is elkezd kipörögni. Kanyarokba belehet hozni az AWD-ket de küzdeni kell."

Nincsen, de az RWD-k jobban kanyarodnak sokszor, és ráadásul több, sokszor sokkal több erő fér egy RWD-s autóba, mint egy AWD-sbe.
Egy hosszabb sprinten pl. szépen kijön egy RWD powerbuild ereje, Colossuson AWD-vel kb. esélyed nincs egy olyan RWD-s ellen, aki tudja hogy mit csinál.

No Sana No Life

(#21374) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#21372) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Közben meglett. :)
Viszont innen merre?A térképen nem jelenik meg semmi új lehetőség.Minden verseny megnyerve...stb. Ez a három zöld kocka kihívás maradt, de nincs a térképen semmi infó.[kép]

[ Szerkesztve ]

(#21375) zolee145 válasza AsakuraDave (#21371) üzenetére


zolee145
tag

De ez a valóságban is így van. Soha nem gyorsulsz olyat rwd-vel, mint awd-vel. Egyszerű fizika. De mondok mást. Ha nézed a laptimingot volt pár példa. Audi RS5 (450ló, awd) vs Alfa Giulia Q (510 ló, rwd). Az 1 km-es kör végére 2 ezred volt köztük, pedig a rajtban nyilván tizedeket hagyott az Alfa. Másik példa: Focus RS (350 ló, awd) vs Civic Type R (320 ló, fwd). Kör végére itt is ezredek. Ha ezek a meccsek kétkörösek lettek volna mindkét esetben kikap az awd. Nagyobb tömeg, nagyobb hajtási veszteség. Igazából a rajtban van nagyon nagy előny, meg talán a a nagyon szűk, majdnem állóra fékezett visszafordítókban a kigyorsításnál. Sőt, mégegy példa: annak idején az fwd kitcar-ok időnként elkapták abszolútban a top wrc-ket, amik sokkal erősebbek, nyomatékosabbak, és összkerekesek.

(#21376) xenon2 válasza CJ4567 (#21373) üzenetére


xenon2
senior tag

Az rwd-sek kipörgésgátlót használnak? Én sokat vesztek kanyar kijáratokon,mert úszik a hátulja és nem nyomhatom neki csak módjával. Ez miatt sajnos az erősebb autóknál alapból awd-t választok. Csak az abs van bekapcsolva és szimulációs a kormány beállításom. Kormánnyal ez a legélvezetesebb.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#21377) AsakuraDave válasza zolee145 (#21375) üzenetére


AsakuraDave
őstag

AWD-t elvezet bárki, RWD-t nem. RWD-t elcseszed a gáz adagolást azt a kocsi segge előrébb lesz mint az orra.
GT sportokba is csak RWD van tudtommal igaz ott vmi 20 skálán real time állítható ABS meg TCS van.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21378) Qkackca válasza ProEvoFan (#21374) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha jól gondolom, akkor azok
- a bal felső 100-as, az a összes bónusztábla
-alatta jobbra a 100, az az idegen energiacella
-mellette a 200, pedig az idegen roncsdarabok

Ezeket leginkább éjszaka illetve esőben találod meg.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21379) ProEvoFan válasza Qkackca (#21378) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, ezek hiányoznak csak és nem találom őket sehol...
Köszönöm, próbálkozok még...

[ Szerkesztve ]

(#21380) NoMagix válasza ProEvoFan (#21379) üzenetére


NoMagix
addikt

Úgy emlékszem, hogy ezeket valami után adta be a játék, nem volt folyamatosan jelen egyik sem!

[link] energia cellák helyek

[ Szerkesztve ]

(#21381) ProEvoFan válasza NoMagix (#21380) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

23/25 de eskü nincs ott semmi...mindent megcsináltam a DLCben.Nincs mit csinálni már Lego falván...kivéve a bónusz táblák 21/25, energia cellák ill roncsok 23/25...nem vágom

(#21382) NoMagix válasza ProEvoFan (#21381) üzenetére


NoMagix
addikt

Még arra emlékszem, volt olyan, hogy felbukkant egy cella vagy roncs és mire odaértem eltűnt!

(#21383) csaba951 válasza ProEvoFan (#21381) üzenetére


csaba951
veterán

Tuti ott vannak, mert megcsináltam! :DDD

Alien Energy Cell-nél van egy csavar, hogy csak éjszaka jelennek meg.
Alien Energy Plant-ek meg csak esős időben jelennek meg.

Egyébként én tanultam a FH3-ból, és az FH4-hez megvettem a Kincses térkép-et. Akinek fontos az összes gyüjthető bisz-basz, az rengeteg időt spórol vele. Simán megéri! :DDD

(#21384) ProEvoFan válasza csaba951 (#21383) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, közben egy megjelent.Már csak egy kell. :)

(#21385) parandroid válasza csaba951 (#21383) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, azt én is megvettem mindkettőhöz. Neten is vannak interaktív, ki-bekapcsolható layeres térképek mindenhez, de azért az is macera, magadról meg kb lehetetlen minden eldugott táblát megtalálni.

Így is épp elég szívás, mire az összeset össze tudod törni, amilyen helyekre bírják tenni őket...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21386) lanszelot válasza parandroid (#21385) üzenetére


lanszelot
addikt

Mind a 4 FH -t végig toltam, de sohase vettem meg a térképet, és mégis meg van minden.
Ha közel kerülsz vmihez, akkor jelzi a térkép, és ott is marad rajta.
Ja, nem kerestem őket, ahogy játszottam folyamatrosan meglettek.

[ Szerkesztve ]

(#21387) homerhamm válasza lanszelot (#21386) üzenetére


homerhamm
addikt

Én mindent a google képek között kerestem meg eddig. Beírtam, hogy FH4 map és közbe kerestem. :DD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21388) ProEvoFan válasza parandroid (#21385) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az energia cellák random helyeken jelennek meg.Tegnap este 2-3 óra játékidő alatt egy jelent meg a hiányzókból...

(#21389) CJ4567 válasza zolee145 (#21375) üzenetére


CJ4567
veterán

És ez a játékban is igaz, tisztán köridőket nézve az FWD autók(alacsonyabb osztályban), és az RWD autók(ez viszont D-S2-ig igaz) gyorsabbak tudnak lenni, mint az AWD. Online az AWD-nak azért van akkora előnye, mert ahogy írtad is, rajtnál nagyon sokat tudnak hozni, viszont versenytől, és autótól függően ezt relatíve könnyen vissza lehet hozni, ráadásul kicsit nagyobb kihívás is.

#21377 AsakuraDave Nem tudom, hogy mire gondolsz, de GT Sportban(és az előző GT játékokban is) ugyan úgy vannak AWD autók, mint Forzában.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21390) AsakuraDave válasza CJ4567 (#21389) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Én a valós autósportról beszéltem :D FIA GT3, GT2 stb fix súlylimit,lóerő és RWD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21391) CJ4567 válasza AsakuraDave (#21390) üzenetére


CJ4567
veterán

Ja, hogy úgy. :DDD Bocs, félreértettem, akkor jól gondolod, állítható segítségek, fix súlylimit, lóerőhatár, hogy minél kiegyensúlyozottabbak legyenek az autók, és RWD.

No Sana No Life

(#21392) zolee145 válasza AsakuraDave (#21377) üzenetére


zolee145
tag

A GT3-ban azért van abs meg tc, mert az hivatalosan customer racing-re van tervezve, vagyis bárki megveheti és mehet vele. A jól fizető ügyfeleket nem akarják megölni. Azért álítható, mert mindig utána tudnak menni a gumikopásnak. Eleinte alacsony tc, aztán ahogy kopik egy re erősebbre kapcsolják. Viszont tc nélkül a leggyorsabb az autó, csak akkor a lábadnak kell nagyon ügyesnek lenni. Amúgy az awd sem sétagalopp. Rajtban könnyebb, de pl rali autóknál látszik, hogy folyamatosan tolja az elejét, ezért gyorsabb laza talajon keresztben.
Minden esetre az rwd mókás, még ha kicsit jobban is kell figyelni a kigyorsításokra. :)

(#21393) AsakuraDave válasza zolee145 (#21392) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Sajnos én laikus vagyok de van rally ami nem rwd? Azért a murvába szerintem megenné a motort ha csak a hátsó kaparná a sarat :D Rallyba amugy meg pont ez a lényeg hogy keresztbe mész végig :DD "Scandinavian Flick"

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21394) homerhamm


homerhamm
addikt

Forza Streetbe, lehet valahogy több csillagot szerezni autóhoz?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21395) zolee145 válasza AsakuraDave (#21393) üzenetére


zolee145
tag

Régebbn a rally rwd volt. Mostanában a belépő kategória fwd, az r5 és a wrc meg awd. Meg az új rally3 kategória is awd.

Más: elég rossz, hogy visszamenőleg nem lehet megcsinálni a heteket. Legalább abban a hónapban amiben épp vagyunk. Kénytelen volta megvenni 7 millióért a C8-as Corvette-et, ahelyett, hogy megszereztem volna valami versennyel...

(#21396) GhanBuri Ghan válasza CJ4567 (#21389) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Mondjuk az, hogy melyik kocsi a legalkalmasabb, az a kategória pontozási rendszerét jellemzi. A sima versenyeken (különösen a három körös versenyeken), mivel eleve hátulról indulunk, ajánlott az AWD, azzal legalább az ötödik helyig előre lehet kerülni RWD-sek ellen, könnyebb, mint tizedikről előzgetni. Persze a mega körök (Colossus, Goliath és társai) más tészta. Amúgy persze, élvezetesebb tud lenni az RWD, csak ha nyerni kell, hát nyerni kell :)

(#21397) lanszelot


lanszelot
addikt

Új hot wheels carpack. Vajon DLC is jön hozzá?

(#21398) rdt89 válasza lanszelot (#21397) üzenetére


rdt89
addikt

Naaaa ezt nevezem. De jó lenne, ha ez a pályaszerkesztő és ez a kocsicsomag előszele lenne egy ilyen jó kis kiegészítőnek :R :R :R

(#21399) homerhamm válasza lanszelot (#21397) üzenetére


homerhamm
addikt

De ezek nem dlc kocsik, hanem sima megvehetők. :Y

De ez már benne van a játékba?

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21400) rdt89 válasza homerhamm (#21399) üzenetére


rdt89
addikt

Még nincsenek, s nincs megerősítés, hogy mikor jön ez az autócsomag. De lehetséges, hogy valamikor talán fogja követni egy pályacsomag, de ez még nagyon pletykaszint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.