Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20651) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#20650) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Túl sokat játszottál. :DDD

Reméljük happy end-el zárul a story.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20652) CactuS válasza NoMagix (#20649) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem jártál még a GTA online közelében, ugye? :B Ott is simán osztanak ennyit, kérdés és magyarázat nélkül.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20653) Redneck


Redneck
veterán

Forza 7 akadozás ellen lehet valamit tenni? Hiába van meg az fps, egyenetlenek a frametimeok, és akad mint az állat. Kipróbáltam több beállításon, és mindenhogy rossz volt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20654) Win-T válasza Redneck (#20653) üzenetére


Win-T
senior tag

Ha Nvidiás vagy akkor cserélj drivert, az utóbbi időben kijött jó pár olyan verzió amivel az FM7 problémás volt. A legújabbal elvileg most jó.

(#20655) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#20651) üzenetére


CJ4567
veterán

Kaptam egy sablon copy paste választ, hogy minden ban jogos, amit ők kiadnak, én vagyok a hibás, mert biztos csaltam, stb. :( Ja, meg a Windowsom is banolták. :DDD
Egy választ még megpróbálok, de nem hiszem, hogy happy end-el fog zárulni, szóval ebből már csak FM8/FH5 lesz, a közeli, vagy távoli jövőben.

#20653 Redneck Nálam a 452.06-es driverrel futott eddig a legjobban a Motorsport 7, azzal nem volt akadozás, GTX1070-el.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#20656) Redneck


Redneck
veterán

Köszi a tippet! 441.20 van fent mert nem nagyon tolok új címeket, de lassan úgyis frissítenék, mert meg fogom venni a CP-t. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20657) CactuS válasza CJ4567 (#20655) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Próbálj meg valahogy élő embert kérni, a legtöbb cégnél ez sajnos ilyen, több kör kell, mire eljutsz odáig. Rockstar esetén is az első ilyenek csak automata válaszok a költségcsökkentés miatt. Aztán élő embernél is vannak különböző tierek, az alacsonyabbak szintén kb. csak copy paste dolgokat tudnak csinálni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20658) NoMagix válasza CJ4567 (#20655) üzenetére


NoMagix
addikt

Tudtam, hogy csaló vagy, most bebizonyították! ;] :DDD :DD Bocsi szar poén!
Rohadjanak meg! :W
Amikor én kaptam az egy hét pihit, majd próbáltam bizonyítani az igazam, akkor minden hibajegyet vagy újranyitott kérelmemet szó nélkül lezárták és megoldottnak állították be!
Nem tudtam beszélni senki értelmes emberrel!
Sajnálom!

[ Szerkesztve ]

(#20659) NoMagix


NoMagix
addikt

Nagy nehezen elkészültem egy olyan egyedi pályámmal, amit már több alkalommal is újra kellett kezdenem, mert elég nehéz volt a pályát alkotó utak megfelelő összesimítása!
Már már majdnem feladtam, de ma délelőtt siker koronázta meg a kitartásomat!

Hyper loop 569 859 987

A játék elején a feliratban hibásan szerepel a végsebesség, nem a 316 km/h-át kell túlszárnyalni, hanem csak 300-at, illetve az idő határ sem 29sec, hanem 4 perc!
Valamiért nem írta át a játék ezeket az értékeket!

Sok sikert!
egyelőre befejezem a pályák szerkesztését

(#20660) pethYeti


pethYeti
addikt

Próbáltam én is ezt az új módot. 4 pálya nekem elég volt hogy soha több ne játszak vele. Olyan hulladék pályákat rakott be, hogy örökre elment a kedvem.

(#20661) parandroid válasza NoMagix (#20659) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy borzalom. Az acsik miatt megcsinálom, amit muszáj, de élvezet egy percre nincs benne. Heti versenyeket sokkal szívesebben csinálom, még a játszóteret is. Ha ezt a szerkesztőt a hot wheelshez teszik be, valódi hot wheelses pályaelemekkel, a bokáját lefosta volna mindenki. Így egy vicc az egész.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20662) NoMagix válasza parandroid (#20661) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem a legjobb azt elismerem!
Van egy Hoonigan autós pályám, az is ad egy acsit ha még nem szerezted meg!

(#20663) ETOM válasza parandroid (#20661) üzenetére


ETOM
addikt

Ennél bármi jobb lett volna. Mellé még grafikai hibák is vannak csomó "kreált" pályán.

(#20664) CJ4567 válasza parandroid (#20661) üzenetére


CJ4567
veterán

Amivel robbanthattak volna szerintem, ha a meglévő pályakészítőt egészítik ki azzal, hogy ezeket az ugratókat, falakat, tárgyakat tehetnél a versenyekbe, akár a meglévő versenyeket kiegészítve. Sokkal jobb lett volna, mint ez a bucket listes hibrid izé.

No Sana No Life

(#20665) GhanBuri Ghan válasza CJ4567 (#20628) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Bakker! :(((

(#20666) Daw93


Daw93
senior tag

Úgy látom senkinek sem jön be igazán ez az új "DLC"
Én sem látom értelmét, a rengeteg ember miatt olyan híg az egész, hogy jó ha 0.1%-a értelmes ezeknek a challenge-eknek, az is max 1x szórakoztató. Tehát nagyon rossz a "hatásfoka"
Egyébként nekem ez és az Eliminator is olyan "DLC"-k, hogy mindegy lenne ha nem is lenne. Az Eliminator akkora nyomot hagyott bennem, hogy a nevét se tudtam hirtelen, google segített :DDD
Ezt a mostani izét is azért toltam el egy darabig, hogy a jutalomautók meglegyenek. Az Eliminatornél eddig sem jutottam, inkább megvettem 20 misiért a jutalomautókat :D
Egy ekkora játékhoz egy olyan DLC lenne a minimum mint pl a Fortune Island. Nem ilyen alibi szarságok.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#20667) NoMagix válasza Daw93 (#20666) üzenetére


NoMagix
addikt

Igen, én is azt vártam / várom, hogy jön még legalább egy igazi DLC amíg megérkezik az 5-ös Horizon!
Szerintem az új után hamar beszántják majd ezt a négyest! Jól elhúzzák az 5-öt, hogy One szériára már ne keljen kiadniuk!

[ Szerkesztve ]

(#20668) NoMagix


NoMagix
addikt

Most olvastam a Forzamotorsport support-nál a következőket!
Ez 2 órás bejegyzés!

Fixed an issue where players were unable to delete UGC
Fixed high disconnection rate for users on Xbox One Series S/X
Fixed an issue where Super7 UI could persist through to new challenge cards
Fixed an issue where players could create challenges with un-obtainable vehicles
Blueprint Builder HUD will now indicate when a player is using Precision Mode
Improved Blueprint Builder object placement camera
Added the ability for players who fail or quit a challenge to provide a rating
Fixed an issue where challenges would automatically restart after completion
Fixed an issue where world collision would occasionally not be present whilst in Blueprint builder
Added the ability to skip the intro cutscene of a challenge on subsequent retries
Fixed an issue that would sometimes result in impossible scores being set when attempting to retry a challenge
Various stability improvements

(#20669) PeL válasza NoMagix (#20668) üzenetére


PeL
addikt

PC-n is sokszor eldobálja a konvojt... Ma is csináltuk streamben a nyári szezonos dolgokat, a Fiat-os széria második versenyének utolsó körénél szétdobott minket a játék, kezdhettük elölről :DDD

(#20670) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#20655) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Youtube-on láttam akad már olyan akinek visszavonták, úgyhogy szerintem ha még b..szogatod őket egy kicsit, akkor csakcsak rehabilitálnak. Amúgy más eccázalékosokat is kitettek? Nem láttam a szokásos nevek közül senkit a havi rivals leaderboardján, meg tuningot se osztott meg senki az új kocsihoz.

Daw93: Nekem úgy néz ki, mintha valaki beküldte volna ezt home office-ból volna ezt egyfajta proof of conceptként a vezetőségnek, hogy mi lenne, ha amint lemegy a vírus, újranyit az iroda, megcsinálnánk ezt faszán, aztán valami nagy okos marketinges azt mondta volna, hogy jó ez így, mehet a kövi updatebe. A legrosszabb hogy egy ilyen elcseszett start után már hiába hozzák rendbe a dolgot esetleg a következő 2-3 update alatt, szinte lehetetlen lesz kimászni a gödörből. Már azalatt az 5 perc alatt amit rászántak a forza monthlyban látatlanban felsorolták a chatben az összes majdani hibáját és hiányosságát a játékmódnak. Kb. ott kellett volna csinálniuk egy hátraarcot valami olyan szöveggel, hogy sok jó ötletet kaptunk úgyhogy csúsztatjuk egy updatetnyit hogy a közösség lehető legtöbb kívánságát teljesítsük, vagy valami ilyesmi.
Az eliminator legalább jól meg lett csinálva. Az már pár bugot leszámítva a rajtnál jól működött és bár nem a szívem csücske, ahányszor elindítottam mindig jól elszórakoztam vele.

(#20671) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#20670) üzenetére


CJ4567
veterán

JollyNepaliról tudok, hogy kitették, másról nem. Egyszerűen rossz az új autó, valószínűleg azért nincsen tuning hozzá. :( Ha ban enquiry alatt nyitok ticketet, akkor csak copy paste választ kapok sajnos. :((

No Sana No Life

(#20672) homerhamm válasza NoMagix (#20667) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem jópofa, hogy tele lehet a térképet tenni lommal, de ezt a versenykészítőbe kellett volna tenni, hogy ott kerülgesd a dínókat. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20673) stillmatic


stillmatic
aktív tag

A játék elején, mikor még pénzszukében voltam eladtam a számomra érdektelen, színtelen-szagtalan Noblét. Most meg kellene a heti kihíváshoz de ugye csak AH-ban lehet kapni. Mivel HDD-s Xboxom van, így esélytelen vagyok, a tizenötödik kivásárlási kísérlet után elengedtem a dolgot.
Máskor volt már ilyen heti kihívás, ahol szalonból nem beszerezheto járgánnyal kellett csapatni? Ha igen, ilyenkor mi játszódhat le a fejlesztok fejében?
Mikor lesz DLC járgány, PO, vagy Capri FE, hogy még többen kacaghassanak a heti kihívás láttán?

(#20674) NoMagix válasza stillmatic (#20673) üzenetére


NoMagix
addikt

Volt olyan!

más:
végre reggel megérkezett a 700mb-os frissítés így már a series S/X tulajok is tudnak online játszani!
A fiam One S- re most 65GN-os frissítés érkezett! :Y :Y
Másnál is van ilyen?
Megint elbaszarintottak valamit?

(#20675) stillmatic válasza NoMagix (#20674) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Mármint 65 GB-ot akartál írni?
Hazamegyek csekkolom. Nekünk is One S van.

(#20676) IntelKiller7 válasza NoMagix (#20674) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szóval akkor azért volt szar. Panaszkodtak többet, de ők pont most kezdték a játékot, azt hittem a prolog miatt nem tudnak még online játszani, de akkor megoldódott ez is szerencsére. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20677) NoMagix válasza stillmatic (#20675) üzenetére


NoMagix
addikt

Igen igen, elírtam! Kvázi újratelepíti az ember az egészet!

Qkackca

A Jesko-val közelítek, már csak 3 tizedre vagyok! Vigyázz!

[ Szerkesztve ]

(#20678) IntelKiller7 válasza NoMagix (#20677) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet jobban is jársz vele, ha újratelepíted. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20679) PeL


PeL
addikt

Most szembesültem azzal hogy ebben a játékban is ordenáré módon csal az AI :U Konkrétan arról van szó hogy akadálytalanul, lassulás nélkül áthaladnak tereptárgyakon mikor nem látod az AI autóját, olyanokon ami téged viszont rohadtul lelassít ha hozzáérsz. Sőt, ilyenkor konkrétan úgy átmegy falakon, tárgyakon hogy azokat ki sem dönti. Többször volt már, furcsálltam is hogy van pl. egy útszakasz ami egy kőfalon vagy kordonon keresztül vezetett, a gép meg rendre otthagyja nekem sértetlenül azt, nekem meg mivel azt át kell törnöm úgy lelassít, hogy a mögöttem jövő AI is simán megelőz... Van egy városi pálya, nem tudok 4. helynél jobbat menni rajta, pont ezek miatt. A kanyarokban is úgy mennek mintha sínen húznák őket, én meg ugyanazzal a sebességgel szépen lesodródok bele a kerítés falba. Zseniális :C

(#20680) valentin94


valentin94
csendes tag

Sziasztok!

Segítségért fordulnék hozzátok.
Nincs eredeti Windows 10-em és miután bejelentkeztem e-maillel letiltott a Windows nem engedett belépni. Rendszer visszaállítással megoldódott a probléma.

A kérdés az lenne, hogy ha nincs eredeti Windowsom, abban az esetben a Forza 4-et sem tudom megvenni illetve használni ? Van esetleg valakinek tapasztalata ebben?

Nagyon szépen köszönöm

(#20681) parandroid válasza valentin94 (#20680) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha lenne is megoldás, akkor sem segíthetne senki a fórumszabályzat miatt. Aktiváld a windowsod.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20682) NoMagix válasza PeL (#20679) üzenetére


NoMagix
addikt

áááá ez semmi, majd lassan hozzászoksz! :DDD :DDD

Más:
belefutottam most egy Super 7-es mókába, amit nem tudom, hogy a kedves alkotó hogyan oldott meg!
Ha, valakinek van kedve ránézhetne, mert b@ssza a csőrömet! ;]
Enter Senna a pálya neve, rögtön a Horizon festivál bejáratánál akadtam rá.
1.20. alatt kell a tarfipaxnál megütni a 341-et a Sennával.
Amennyire csak lehet elmegyek az ellentétes irányba hogy legyen kellő időm felgyorsulni, kb.
2.2-2.5km volt ameddig még eltudtam nyújtani a távot, akkor kb. 40sec a maradék idő a visszaútra, ellemben a trafinál nem ment feljebb a sebesség 332-nél! :F

[ Szerkesztve ]

(#20683) homerhamm válasza PeL (#20679) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez mindig is így volt. Az AI mindíg úgy elhúz, hogy nem lehet beérni, lökdösődik, stb...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20684) Qkackca válasza valentin94 (#20680) üzenetére


Qkackca
őstag

Szia.
A játékhoz kell microsoft fiók tudtommal.
Nem eredeti rendszer eredeti ms fiókkal fogalmam sincs mennyire működik.
Hosszabb távon mindenképp egyszerűsíted a dolgod szerintem ha az oprendszer is tiszta.
Elég sok akció van mindenfelé, hátha találsz egy számodra megfelelőt.

NoMagix: helyes, azon a pályán jobbat szoktál menni, pláne ilyen nagyobb gépekkel.
Azon lepődtem meg nincs messze Kisgépkezelő :P
Egészen véletlenül nem találtál olyan pályát ami nem túl nehéz de sok tapasztalatot ad?

PeL: esetleg próbáltad már az online versenyeket vagy ismerősökkel, konvojban például a heti feladatokat/versenyeket? Totál agresszív botok társulnak ezek mellé, időnként nem egyszerű :D

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20685) IntelKiller7 válasza valentin94 (#20680) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Megtudod venni a Forzat akkor is, ha crackelt a windows-od.
Illetve akkor is, ha aktiválatlan a Windows.
Játszani is tudsz mind a két esetben.

Szóval nem számít, hogy milyen. Amúgy kb 2-3e Ft 1 Win kulcs. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20686) valentin94


valentin94
csendes tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

(#20687) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Na megvan a két autó a Super 7-ben, de amíg eddig eljutottam!
A hét random kihívás között átlag egy volt értékelheto, egy jópofa labirintus, szukös idokeretu ügyességi ugratósdi, pár érdekesebb time trial. A Ferrari 599xx-be viszont soha nem ülök be többé, minden harmadik kihívás ezzel az autóval zajlott: vagy az autópályán egy szögegyszeru idofutam vagy egy félórás idokeretu idofutam, ahova emberünk felhúzott egy öt km-es égbe vezeto óriásrámpát, a végeredmény mindenféleképp 200 xp lett, többet bámultam a töltoképernyoket mint amennyi élményt biztosított számomra.
Legalább szurnék a válogatott feladatokat, de ez így röhej, ez nem DLC hanem felesleges plecsnikupac a térképen. Soha nem megyek egyet sem ezek után.

(#20688) NoMagix válasza stillmatic (#20687) üzenetére


NoMagix
addikt

A kitűzött célt elérted és ez a lényeg! :C

(#20689) IntelKiller7 válasza stillmatic (#20687) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ajánlom a GTA stunt részlegét. Meglepődnél mennyi szar beküldött map van. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20690) stillmatic válasza IntelKiller7 (#20689) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem GTA Online-ozok de a gyerek elso reakciója az volt hogy ez ugyanaz a szar mint a GTA-ban! :DD

(#20691) IntelKiller7 válasza stillmatic (#20690) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Teljesen. Csak nem tudsz kiszállni a kocsiból, meg lövöldözni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20692) Daw93 válasza stillmatic (#20687) üzenetére


Daw93
senior tag

Én úgy csináltam, hogy találtam pár darab olyan kihívást, ami 2000 xp-t adott és azokat ismételgettem/váltogattam amíg meg nem lett a 2 jutalom kocsi :) de így is dögunalom volt mire meglett. Többet magamtól én sem indítok szerintem :D

GTA Online: Daweee93

(#20693) zolee145 válasza valentin94 (#20680) üzenetére


zolee145
tag

Nem gondoltam volna, hogy van még olyan ember a földön, aki vesz egy átlag 3-400 ezer Ft-os gépet, majd sz.patja magát a tört windows-zal, amihez pár ezresért lehet venni kulcsot. Az elmúlt időszakban pár ismerősnek, meg volt barátnőnek, meg jelenleginek telepítettem windowst, és inkább vettem nekik kulcsot, mert nem ért annyit a szívás az aktiválással. :D

Más: Alfa 155 van már a Horizon4-ben valakinek? Aukciós házban már lehet rá keresni, de még nem láttam.

(#20694) NoMagix válasza zolee145 (#20693) üzenetére


NoMagix
addikt

Az alfa 155 halandó ember számára még zárva van!
A heti feladatoknál látni, hogy mikor lesz majd aktív, most nem emlékszem, hogy 1 vagy 2 hét múlva érkezik!

[ Szerkesztve ]

(#20695) IntelKiller7 válasza NoMagix (#20694) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tavasz, január 7 – 14
1992 Alfa Romeo 155 Q4 - 50%

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20696) Kisgépkezelő válasza PeL (#20679) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Igazából nem csalás, csak erőforrásokkal való spórolás. Ha nagyobb távolságból követsz valakit, akkor neked már nem aszerint jelenik meg a pálya, ahogy az előtted menő hagyta, hanem érintetlenül jelenik meg minden. Két kör között is "újraépül" a pályaelemek nagyobbik része. Multiplayerben ugyanez van, ha nagyon lemaradsz az ellenfeleidtől.

(#20697) NoMagix


NoMagix
addikt

Na, eddig tartott a nagy frissítésük és hibajavításuk, már megint nem tudok online csatlakozni csak solo-ban játszani! :W

(#20698) zolee145 válasza Kisgépkezelő (#20696) üzenetére


zolee145
tag

Ha itthon így dolgoznának a közútkezelőnél... :D

(#20699) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
A Forza teljesen ismeretlen számomra. Valamelyik korábbi rész elfuthat Intel HD5500 integrált grafikán Win10-en?
Ha nem, esetleg valami alternatív játék ami ehhez hasonló? TDU 1-2 meg volt, ha jól tudom hasonló ez is.

(#20700) Luna73


Luna73
tag

Sziasztok. Megvettem még anno Xbox-ra a Fortuna és Lego DLC-ket. Azóta teljesen mindegy hol hagyom abba a játékot legközelebb mindig a szigeten kezdődik újra! Ez mitől van,hogyan tudnék Britanniában kezdeni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.