Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20201) elod22


elod22
senior tag

Egy kis problémába ütköztem a tegnap. Pár napja érdeklődtem, hogy érdemes-e belevágni a FH 3-ba, s gondoltam előszőr kipróbálom a demót. Létezik olyan, hogy ne lenne elég neki a 8gb ram és 12 gb paging file, mert betöltés után, mikor indítaná a bevezető versenyt mindig bezárja magát. Próbáltam a windows explorer kifiagyasztását is, amit a 4-esnél szoktam használni, mert ott is anékül volt, hogy kidobott a játék. Na de itt még az sem használt, mert ugyanúgy kivágott a játékból, csak maradt a szürke képernyő a windows tálca helyett.
Valami ötlet? :F

(#20202) Rossi


Rossi
addikt

Úgy érzem elértem a határaimat a játékban.
ABS, kipörgésgátló ON, fékezési pontok ON, drivatar-rok átlag felettiek, visszapörgetés kikapcsolva.
37. szinten vagyok, de néha egy-egy versenyt 10-en sokszor kell újrakezdenem, hogy meglegyen az 1. hely.
Ha a gép nem lök ki, vagy tévesztem el az ellenőrzési pontot, akkor egy ugratás megy félre, ami addig sosem, szóval kb. tökéletes köröket kell menni minden 1. helyért.
Kezdem elveszteni a lelkesedésemet.
Ti hogy vagytok ezzel, vagy nem kell hajtani single-ben az 1. helyet minden áron?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20204) parandroid válasza #98320896 (#20203) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Neked kell nehezebbre állítani. :P

Ha a heti jutalmakat meg akarod kapni, akkor highly skilled szintre kell tenned a drivatarokat (magyarul azt hiszem igen gyakorlottnak fordították).

Amúgy meg gyakorlás kérdése, én különösebben nem vagyok ügyes, de a fent említett fokozaton szinte mindig simán nyerek. Traction és stability control funkciókkal szoktam szórakozni, hogy ki-be, vannak pályák, és autók, ahol kell. ABS szintén mindig be van kapcsolva (nem tudom elég finoman kezelni a ravaszokat), meg általában a teljes nyomvonaljelzést is szoktam hagyni, hiába ismerem a pályákat, néha nem egyértelmű, merre lesz az irány. Kanyar ívénél nem is mindig használom, autótól, helyzettől is függ, hogy tényleg az-e az ideális ív, amit mutat.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20205) Rossi válasza #98320896 (#20203) üzenetére


Rossi
addikt

Fullra tuningolt Porsche 911 Turbo S-sel megyek, hasonlókat is ad be ellenfélnek, itt a verseny nagy része durva tempóval megy.
2-3 kanyarral kell előre gondolkodni, kb. mint ralliban, így egy pálya megnyeréséhez meg kell tanulni az íveket kb.
Én legalábbis így érzem, de lehet, hogy csak béna vagyok kontrollerrel.
(PC-n elég sok autóverseny játékot letoltam korábban, online sem ment szarul.)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20207) Dante73 válasza Rossi (#20202) üzenetére


Dante73
tag

Egyszerű. Kapcsold be a visszapörgetést.
Nálam profi drivatar, profi kormányzás, segítségekből egyedül ABS van bekapcsolva. Ha kilök az ai, rajtam fékez, rosszul sikerül egy ugratás, bűntudat nélkül tekerek vissza...

(#20208) Rossi válasza Dante73 (#20207) üzenetére


Rossi
addikt

Mondasz valamit... :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20210) IntelKiller7 válasza #98320896 (#20209) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A kék az ideális ív/tempó. Mindegy, hogy rajta vagy 3 méterrel mellette mész. Ha sárga lesz majd piros, akkor túl gyorsan mész az adott kanyarban, és nagy az esély, hogy kisodródsz, vagy lecsúszol stb.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20211) CJ4567


CJ4567
veterán

Javították a havi riválist, most már teljesíthető.

No Sana No Life

(#20213) NoMagix válasza Qkackca (#20182) üzenetére


NoMagix
addikt

Basszus, elkaptalak, csak sajnos volt egy ici pici kocc a falon, így kukázta az időmet!
53.235!!! :Y

(#20214) Qkackca válasza elod22 (#20201) üzenetére


Qkackca
őstag

A min. követelmény a 8gb, a lapozófájlt ha 16gb-ra teszed nem lesz jobb?
De ez most a demo vagy a teljes játék? Eseménynapló ír valamit? A géped paraméterei?
Ez az explorer kifagyasztás ez mi, erről még nem hallottam?

Rossi: célszerű az elsőhelyet megcélozni, de ha nem akarod magad szívatni, akkor szerintem tedd be a visszapörgetést, legalább addig míg meg nem szokod/tanulod a játékot.

CME: azért van olyan szituáció, hogy csak pislogsz eztmostígyhogyképzeliagép, de alapvetően egész jó, csak szokd meg az iránítást, találd meg a neked megfelelő beállítást, aztán lehet a lovak közé csapni.
A kékkígyó (tetszik a név :) ), alapvetően egy ideális ív, és tempó, egész jó kiindulási alap, ha más nem arra jó, hogy tudd merre megy az út ha épp kevésbé látod.
Nyudodtan mehetsz szűkebben is gyorsan, nem csak lassabban ha bírja a gép és te is :D

NoMagix: akkor most végül mégse? :D


Kisgépkezelő: ha még csak 4000 környékére esne vissza, de az inkább a 3-hoz van közelebb.

GhanBuri Ghan: igen a játékban is ugyanez a nevem

CJ4567: vagyis új időt kell menni vagy elfogadja a már meglévőt?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20215) CJ4567 válasza Qkackca (#20214) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem új időt kell menni. (Direkt nem mentem eddig időt, hogy ezt elkerüljem. ;])

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#20216) NoMagix válasza CJ4567 (#20215) üzenetére


NoMagix
addikt

Elfogadta azt ami eddig volt, nem kell újra futni!

(#20217) elod22 válasza Qkackca (#20214) üzenetére


elod22
senior tag

Ez csak a demo. Laptopom van, nem egy gamer cucc (i5 7th gen, 8 GB ram, GTX 1050 2gb, hdd 5400rpm), de viszi a FH 4-et full hd-ben és high beállításon 60 fps-en.
Ezért is fura, hogy a FH3 demo nem akar elindulni. Legfrissebb nvidia driver van fent.

Az explorer kifagyasztás azért hasznos, mert van egy ilyen bug a játékban, ha kevésnek érzi a ram-ot, nem szabadít fel más helyről, hanem inkább bezárja magát. Ez kb. olyan félóra-óra játék után szokott előjönni FH4-ben, de ha kilövöm a windows explorert, akkor nincs hova bezárja magát a játék és akár 3-4 órán keresztül is folyamatosan fut. :)

(#20219) parandroid válasza #98320896 (#20218) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ó, a top geares az egyik legegyszerűbb sztori. :D
Sok sikert a drift kalandhoz, meg a skill pontos sztorihoz. De vannak meredek feladatok az autókölcsönzős, meg az influencer csajos sorozatban is. Vagy az utolsó taxis feladat. Oohlala! ;]

Bár nekem a legnehezebben talán a fortune islandes szerpentines óriásdrift ment. Na, az jó sokáig félre volt téve.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20220) GhanBuri Ghan válasza #98320896 (#20218) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Hát igen, van jó pár olyan sztoriküldetés, ahol elvárják, hogy betyárkodj :)
https://www.youtube.com/watch?v=7Hsm4Scs0oQ

(#20221) GhanBuri Ghan válasza parandroid (#20219) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Na, a skill pontos az gyilkos, ha visszatekersz, akkor bukod a szorzókat... A többi az nem volt vészes :)

(#20222) IntelKiller7 válasza #98320896 (#20218) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lesz ez még rosszabb is. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20223) jencsikdani


jencsikdani
tag

[ Forza Horizon 4 ] sziasztok olyan gondom támadt hogy egyik nap elinditottam a forzát egy másik pc-ről , a szinkronizálásnál bedobott egy errort , amikor újra akartam kezdeni bedobott egy választási lehetőséget hogy honnan töltse be a mentést , kiválasztottam a cloudot , elkezdett szinkronizálni majd megint error , a következő elinditásnál mert előről kezdődött a játék , nem canceloltam ki a szinkronizálást szóval elvileg a régi mentésemnek megkell lennie még valahol , a forzának is irtam ezzel kapcsolatba a válaszukat még várom , nektek esetleg valami ötlet ? [ Forza Horizon 4 ]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#20224) IntelKiller7 válasza jencsikdani (#20223) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Felhőben megvan a mentésed, a jó kérdés az, hogy miért nem tudja letölteni neked.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20225) NoMagix válasza IntelKiller7 (#20224) üzenetére


NoMagix
addikt

megsérült a felhős mentése

(#20226) Kisgépkezelő válasza #98320896 (#20218) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag


Nagyjából az a jó út. Amit kékkel jelöltem, azt gondolom már megtaláltad, azon kívül meg még ahol pirossal behúzgáltam, ott át lehet vágni árkon bokron és nyerni egy kis időt, feltéve ha be van kapcsolva a visszapörgetés, mert elég véletlenszerű, hogy kerékkel lefele, vagy felfele érkezel miután átugrattad a patakmedret, meg az erdőben is mintha külön gravitációs mezeje lenne a fáknak. :D Egyébként a 10 Top Geares kihívás nagyobb részében szintén elvárják, hogy csalj egy kicsit, de szerintem pont emiatt vicces a dolog. Apróság, de még a kommentár is változik aszerint, hogy jófele mész e, vagy "csalsz", ami sokat hozzáad az élményhez. Sajnos az azóta érkezett két "sztori"-ban ilyenekre már nem nagyon figyeltek.

(#20228) IntelKiller7 válasza NoMagix (#20225) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én is erre gondoltam. De ilyen esetben inkább a MS-nak kellene szólni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20229) homerhamm válasza Kisgépkezelő (#20226) üzenetére


homerhamm
addikt

Én az EAT Mercisnél hugyoztam vért. 5perc alatt fel a hegyre, le a hegyről Edinburghot megkerülni, másik hegyre fel. Visszapörgetés nélkül lehetetlen megcsinálni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20230) NoMagix válasza IntelKiller7 (#20228) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem is volt hasonló xbox-on az MS elhajtott a Forza supporthoz, ott pedig feltették a kezüket nem tudtak segíteni!
Cserébe kaptam 100 millió creditet és 100 pörgetést!
1év játék eredményem ment a kukába, nulláról újrakezdtem! Az volt az egy szerencsém amelyik festésem és matricám meg volt osztva azokat letudtam tölteni!

(#20231) Rossi válasza #98320896 (#20218) üzenetére


Rossi
addikt

Ja, az engem is fel..szott.
Néztem egy videót, hogy merre kell csalni az útvonallal, talán 1:37 alatt megvolt.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20232) IntelKiller7 válasza NoMagix (#20230) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:Y az kemény. Nekem nem lenne kedvem megint előröl kezdeni az egészet.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20234) IntelKiller7 válasza #98320896 (#20233) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Belépsz azzal a profillal PC-n amivel Xboxon és az első indításnál szinkronizál a játék, és letölt mindent. Szóval igen.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20235) jencsikdani válasza NoMagix (#20225) üzenetére


jencsikdani
tag

A Forza support válaszolt szerencsére csak az elöző mentésem lett valamiért felül irva, így az inventorym tartalmát vissza tudják adni de mást nem

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#20236) NoMagix válasza jencsikdani (#20235) üzenetére


NoMagix
addikt

Jó hír! Remek, az is több a semminél!

(#20237) IntelKiller7 válasza jencsikdani (#20235) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Sajnálatos, hogy előfordulnak ilyenek.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20238) parandroid válasza IntelKiller7 (#20237) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én emiatt nem is merek pc-n belépni, így is kisebb görcs áll a gyomromba, amikor negyed órán keresztül szinkronizál a box. Szerencsére ritkán akad be neki. Egyébként egy vicc, hogy legalább heti szinten nincs nekik egy backup a mentésekből. Amúgy is egy katasztrófa az adatbázisrendszerük, én vagy 2 hónapja nem tudok autót tuningolni, mert törölnöm kéne régebbi tuningokat, ahhoz meg a fenének van kedve. Pont azt veszik el ezzel a játékból, ami az egyik legjobb része volt: bogy új autókat különböző tuningokkal is kipróbálhatsz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20239) IntelKiller7 válasza parandroid (#20238) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én párszor beléptem ismerősnél, de eddig nem volt gond. De ezek után kétszer is meggondolom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20240) Qkackca


Qkackca
őstag


Ilyesmivel találkoztatok már? Rávettem magam a rangsorolt csapatos versenyre, ilyennel futottam össze :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20241) IntelKiller7 válasza Qkackca (#20240) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Elbújt előled. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20242) csaba951 válasza Qkackca (#20240) üzenetére


csaba951
veterán

Ezekkel már mind találkoztam. :DDD

További érdekességek a Pályaudvaron:
* A jobb oldali szerelvény tetejére fel lehet ugrani valahonnan.
* A balra (?) lévő kisebb épületben be lehet bújni a fal és egy láda közé.

Ezekben közös, hogy kis méretű kocsikkal lehet megcsinálni.

Bővebben olvashatsz a témáról az első hozzászólásban:
Go to first unread Playground Games Adventure "Strategies" or "Cheating"

[ Szerkesztve ]

(#20243) R__Gábor válasza 4m@15 (#20185) üzenetére


R__Gábor
csendes tag

Köszi!

(#20244) homerhamm válasza Qkackca (#20240) üzenetére


homerhamm
addikt

A másodikat én is megcsináltam szezonális játszótéren. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20245) GhanBuri Ghan válasza CJ4567 (#20188) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Bakker, vadállatok vagytok Kisgépkezelővel együtt :)
Többet hoztam, mint ami lehetségesnek hittem, így van most 53:826, és még így is egy bő másodperccel vagytok előttem.
Kisgépkezelő neve meg stabilan az első volt az ugratásoknál és traffipaxoknál, elképzelni nem tudom, hogy azokat hogy lehetett összehozni :)

(#20246) IntelKiller7 válasza GhanBuri Ghan (#20245) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Rá kell érezni, gyakorolni, meg nem árt egy jó autó, jó setuppal. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20247) rdt89 válasza Qkackca (#20240) üzenetére


rdt89
addikt

Én egyszer a ház és a fala közé bújtam be Eliminator-on a Mini-vel, s ott körözött az ellenfél nem talált, marha jó votl nézni, mert még bokor is takart. :D

(#20248) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csütörtök reggel 7:30-kor már évszakváltás? Most meg mi a töcs már megint? :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20249) NoMagix válasza parandroid (#20248) üzenetére


NoMagix
addikt

Nálam még nincs változás... :F

(#20250) parandroid válasza NoMagix (#20249) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog



Online versenyek nem mennek, a többit meg is csináltam. Szabadnapos vagyok, na. Amúgy direkt megnéztem a boxon a dátumot, meg az időt, mindkettő pontos. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.