Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21951) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#21947) üzenetére


Qkackca
őstag

Há' de az elmúlt hetekben lehetett pl, Napiert nyerni. Nemrég volt Maserati, Merci is. Aukciós házban is biztos van valamelyik.

A Pug meg mintha aszfalton tapadna jobban, földúton meg inkább orrtolós, tempónál, nekem.
A kimondhatatlan nevű batmobil meg mintha elmelegítené a gumit vagy nem tom, tapad, tapad aztán meg nem.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21952) homerhamm válasza LilProphet90 (#21950) üzenetére


homerhamm
addikt

Nálam van, már meg is szereztem. :) Egyébként frissítetted a játékot? Mert most nem ez van.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21953) Qkackca válasza LilProphet90 (#21950) üzenetére


Qkackca
őstag

xbox? pc?
Ez nem a mostani lista. Vagy frissíts vagy indítsd újra a dobozt vagy mindkettő.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21954) homerhamm válasza LilProphet90 (#21950) üzenetére


homerhamm
addikt

Most ezt kéne látnod.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21955) LilProphet90 válasza Qkackca (#21953) üzenetére


LilProphet90
senior tag

PC, úgy látszik, nem frissült magától. Köszi!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#21956) homerhamm


homerhamm
addikt

Na, ha már beléptem nyomtam egy eliminátort, rögtön 2. is lettem. :D Volt egy Mini az először toronymagasan vezetett, majd kilépett/kidobta a játék. Vicces volt. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21957) rdt89


rdt89
addikt

3 napja NFS Heat-al tolom, mondom átlépek a Forza-ba a Peugeot-ért. Aha, a NFS után olyan kőkemény szimulátor a játék, hogy az első versenyen utolsó lettem, nem akarta 200-al bevenni kézifékezve a kanyart a kocsi. :C Összességében egyetlen pozitívum van az NFS-ben az autók hangja és hangolása, a többi kb. olcsó Forza copy. Még a tuning se olyan nagy szám. :(

(#21958) homerhamm válasza rdt89 (#21957) üzenetére


homerhamm
addikt

Az NFS Heatbe még fékezni se kell mert 200-al levágod a kanyart, és épp nincs ott általában checkpoint. :D (azért látszik a trafikat meg a gyüjtögetős dolgokat a Forzából lopták...)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21959) motifator válasza rdt89 (#21957) üzenetére


motifator
senior tag

Én az NFS Payback-et toltam végig, a FH-k előtt, utána a Forza megváltás volt :) Legutóbb kb. 2 hete indítottam el az NFS-t, de kb. 3 perc után ki is léptem. Nem beszéve arról, hogy nem az igazi az optimalizálása és a mobil CPU-t nekem rendesen felfűti, UV-znom kell ill. lejjebb kell vennem a PL1 limitet, mert serpenyő lesz a laptop.

Funky + Jazz

(#21960) rdt89 válasza motifator (#21959) üzenetére


rdt89
addikt

Én meg változatosság miatt erőltetem magamra, de a már rongyá unt Forza--ba megváltás ezek után pihenés ként visszatérni minden téren. :DD

(#21961) homerhamm válasza rdt89 (#21960) üzenetére


homerhamm
addikt

Húha, hány olyan volt, hpgy GTA-ba megnyomtam az Y-ont mert egy pillanatra azt hittem az a visszapörgetés... mindig kirepültem a kocsiból. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21962) NoMagix válasza homerhamm (#21961) üzenetére


NoMagix
addikt

Dirt 5-ben jártam így pár alkalommal, csak nem akart visszatekerődni a futam! :DDD

(#21963) floatr válasza Kisgépkezelő (#21947) üzenetére


floatr
veterán

Lőttem egyet AH-ban. Folyamatosan kerül be új, de másodpercek töredéke alatt elviszik. Szerencse kell hozzá :) (Az már csak a nyavajgásom része, hogy b700-ig bármit csinálok vele, olyan mint disznó a jégen)

#21962 NoMagix
sajnos nagyon könnyen rászokik az ember

[ Szerkesztve ]

(#21964) IntelKiller7 válasza rdt89 (#21957) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Sajnos a régi Underground 1-2 hangulatát nem fogja visszahozni már.
Számomra a Carbon volt az utolsó olyan NFS amire azt tudom mondani, hogy ez igen, ezért szeretem a Need For Speed-et.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21965) AsakuraDave válasza IntelKiller7 (#21964) üzenetére


AsakuraDave
őstag

2015 -ös nfs az adta annak jó volt a stílusa meg ilyenek. A heat hasonló de a 2015 jobban tetszett bár a heatbe a kocsik customizalasa elég jó lett ez amit a fh4bol hianyolok hogy a legtöbb sport kocsira csak az alap forzas lokharito/splitter meg hátsó szárny van. Widebody kitek faxan néznek ki de nekem a legjobban az hianyzik hogy ilyen GT3 kinezetre nem tudod a kocsikat megcsinalni. Ferrari, Aston, Lambo, Porsche, Bentley stb adna hogy meglehetne csinalni a GT3as verziojukat bodykit, wing meg a teljesitmenyuket is belehetne loni a valós adataikra azt lehetne körversenyeket velük orrba szajba. FM7 miatt gondolom nem csinaltak meg ezek autok GT3 customizalasat.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21966) homerhamm válasza AsakuraDave (#21965) üzenetére


homerhamm
addikt

Állítólag az volt a legrosszabb NFS mind közül...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21967) IntelKiller7 válasza AsakuraDave (#21965) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Horizonra és a Motorsportra is külön vannak licenselve a kocsik.
Amúgy nekem nem hiányoznak annyira a GT autók. Félreértés ne essék, én kedvelem őket. Amikor szimulátoroztam, akkor is sokat mentem velük. Amiket utcai használatra is lehet használni, azok megtalálhatóak a Horizonban is. Egy GT3 Bentleyt azért nem látsz csak úgy az utakon.
Nekem tetszik, hogy próbáltak a valósághoz igazodni. F1-es autót sem látsz az autópályán még 1 régi autóval azért kimehetsz pályázni, ha befizetsz.

#21966homerhamm Nagyon fapad volt. Xboxos karrierem azzal kezdtem, de csak mert akkor nem volt más játékom hozzá, EA Access-ben pedig benne volt az NFS 2015. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21968) homerhamm válasza IntelKiller7 (#21967) üzenetére


homerhamm
addikt

Én régen sokat NFS-eztem főleg PS2-őn. Most Wanted, Carbon, Underground 2, Pro Street, Undercover, aztán most sok évvel késöbb, hogy váltottam megvettem a Heatet. Hát nem egy Forza, mondjuk én elvagyok vele.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21969) IntelKiller7 válasza homerhamm (#21968) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pont ez a lényege. Bárki, bármikor élvezni tudja a játékot. Nincs szükség gyakorlásra, nem kell 500 kört menni, hogy ráérezz. Egy új játékosnak biztos sok örömöt okoznak az új részek. Aki meg a régi részeken nőtt fel, csak azt érzi, hogy nem mutat semmi újat. Sablonos, unalmas.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21970) homerhamm válasza IntelKiller7 (#21969) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom, nekem tudott újat mutatni. Nem volt flamingógyüjtögetés, táblazúzás, és freeroamba driftzóna. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21971) IntelKiller7 válasza homerhamm (#21970) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kinek mi..
The Crew nekem is tudott újat mutatni. Ennek ellenére a borzasztó fizikája miatt meghagyom másnak. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21972) rdt89 válasza AsakuraDave (#21965) üzenetére


rdt89
addikt

Viszont a Horizon 4-ben a kocsik 10%-ra elérhető kb a Heat-al egyszintű optikázás, tuning, s a Horizon autóinak a 10%-a, majdnem egyenlő a komplett Heat felhozatalával. :D Van pár autó amiknél tényleg rengeteg féle optikai elem van és nekem a Horizon 4-be behozott tengelytáv szélesítés marhára tetszik. :D

InterKiller7:
Nekem még a Pro Street tetszett, de utána már csak a neve miatt játszottam a játékkal, hogy hátha egyszer visszatér, de ezekkel a fejlesztő csapatokkal nem fog. Black Box szállította a Underground-ot, de a Carbon-t is és ezek tényleg iszonyatos játékok voltak. Az Underground 2-t még most is előveszem néha az élményért. :)

[ Szerkesztve ]

(#21973) iwu válasza Lac-coo (#21931) üzenetére


iwu
addikt

Nekem csak egyedi kormanyprofil 5 alatt működött, sehogy máshogy

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21974) iwu válasza homerhamm (#21954) üzenetére


iwu
addikt

Mivel ugrottad meg a kastélyt?:)))
Meg nekünk a nyári játék 3* dob ki az állomásra, hogy megszakadt a kapcs

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21975) homerhamm válasza iwu (#21974) üzenetére


homerhamm
addikt

599 XX Evo

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21976) iwu válasza homerhamm (#21975) üzenetére


iwu
addikt

Nézem érte az AHt, de most nincs kess, kisfiaim minden szart vesznek:))) pl kastélyokat...'))) az ennyivel jobb autó? Nézem a listákat, mindenhol ott van. Pedig van pár x-es vasunk...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21977) homerhamm válasza iwu (#21976) üzenetére


homerhamm
addikt

Backstagebe nincs?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21978) floatr válasza homerhamm (#21977) üzenetére


floatr
veterán

Ott vettem pár hete

(#21979) iwu válasza floatr (#21978) üzenetére


iwu
addikt

Meglesem majd, bár pont nincs passom.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21980) homerhamm válasza iwu (#21979) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor passz. Érted passz . :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21981) rdt89 válasza homerhamm (#21980) üzenetére


rdt89
addikt

Ezen hatalmasat nevettem :DD :DDD :D

(#21982) IntelKiller7 válasza iwu (#21976) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az az autó 1 magic. :DDD Mindenre is jó. Én is megvettem ilyen ugratásra, speedzonera, aztán egy idő után azt vettem észre, hogy már 2 órája ezzel huligánkodok a térképen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21983) homerhamm válasza IntelKiller7 (#21982) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez olyam mint IRL a Suzuli Swift. Az utcán 5 vagy kevesebb percenként találkozol eggyel. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21984) IntelKiller7 válasza homerhamm (#21983) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

true. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21985) floatr válasza IntelKiller7 (#21982) üzenetére


floatr
veterán

Mondjuk akkor lesz majd bajban mindenki, ha autó megkötés is lesz egy-egy ilyen kihíváshoz. Mindenre ezt kapja elő az ember...

(#21986) IntelKiller7 válasza floatr (#21985) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mindenki próbál a legjobb lenni. Amivel nincs is baj, mert hiába ez a mindenre is jó autó, így is nagy a szórás a játékosok közt. Szóval, mindig van hova fejlődni(kivétel, ha még csalsz is vele, mint anno a Horizon 3-nál.)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21987) floatr válasza IntelKiller7 (#21986) üzenetére


floatr
veterán

Én hurka vagyok, de nekem elég lenne egy alpine is, ha nem lenne a legtöbb kihívás olyan, hogy X-re húzott lambóval sem lehet teljesíteni :)

(#21988) parandroid válasza floatr (#21985) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, ez volt régen a bucket list event, meg ez akart lenni most a super 7.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21989) El Diabl0


El Diabl0
junior tag

Sziasztok! Pár hónapja nem játszottam a Horizon 4-gyel. Most feltaktam és van valami Hot Wheels pack. Ezt nem tették bele az Ultimate-be? Nem engedi használni, csak 3500-ért.

(#21990) NoMagix válasza El Diabl0 (#21989) üzenetére


NoMagix
addikt

ez már fizetős

(#21991) El Diabl0 válasza NoMagix (#21990) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Kapják be. :D

(#21992) IntelKiller7 válasza floatr (#21987) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Volt pár olyan rész ami engem is megszívatott. És olyan is amit pont úgy nem lehetett teljesíteni ahogy én azt elgondoltam. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21993) iwu válasza homerhamm (#21980) üzenetére


iwu
addikt

:D :D :D :D
Nah akkor egy titkos favorit az ugratásokhoz, mosler mt900, a játszótéri betongyűrűsön kívül mindegyik elsőre 3 csill!:))) Vagy 15 autót húztam x-esre a kastélyjump miatt...:))))

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21994) NoMagix


NoMagix
addikt

Mi ez az új szörnyeteg a havi riválisban?
Sajnos még mindig azt látom/tapasztalom, hogy a rangsorolt futamoknál megy a finom lökdösődés vagy kiterelés, hiába van már itt is az ütközés előtti átlátszóság! :W
Rohadjon meg a lovuk!

Qkackca
ott vagyok a sarkadban! :DDD

(#21995) homerhamm válasza NoMagix (#21994) üzenetére


homerhamm
addikt

Valami batmobil. Engem a pözsó jobban felizgatott, mint az a roncstelep szökevény. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21996) Qkackca válasza NoMagix (#21994) üzenetére


Qkackca
őstag

Hajaj, engem is próbált leszorítani az egyik, de igazából nem sikerült csak egy-két kanyarig, mert ígyis-úgyis lehagytam.
Viszont elég zavaró, viszonylag randomnak tűnik mikor vált szellemmé meg mikor nem, vagy mekkora sebességkülönbség kell legyen?
Aztán a harmadik versenyen is tovább kekeckedett, gondoltam majd az egyik derékszöges féktávon kicsit kintebb tolom, legalább egy kereke a füvön legyen, vegye már észre magát, de akkor meg túl hamar szellemmé váltam, és csak átmentem rajta, nem sikerült arrébb tenni...

Annak örülök, addig jó míg nem előttem vagy ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21997) CactuS válasza iwu (#21993) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az minden másra is nagyon jó tud lenni, én minden trafis részt is azzal csinálok meg. :K Van hozzá egy elég pöpec, kezes tuningom.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21998) iwu válasza CactuS (#21997) üzenetére


iwu
addikt

Nah a tuning nekem abszolút nincs meg... Nem értek hozzá:))) mindenből a legnagyobb, oszt kész.
Elérhető valahogy a letöltések közt a tiéd?? Annyira bejött az autó, hogy aukcióztam kettőt még tesztelni:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21999) iwu válasza iwu (#21998) üzenetére


iwu
addikt

Ami még fasza a moslerben, hogy van neki 200k kredites kiválósága, meg két pörgetés. Vettem még hármat ahban, rászórtam a trükkpontot, majd eladtam:) csak egynél voltak elhasználva az előnyök. 500k kredit, kell a lé a gyerek tuningmániájának;)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#22000) homerhamm válasza iwu (#21999) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt az autót még elő se vettem. :DDD Pedig már hallottam, hogy milyen jó, de mindíg kiment a fejemből.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.