Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20351) homerhamm válasza #98320896 (#20350) üzenetére


homerhamm
addikt

Mert ha minden arany lenne felborulna a Horizon ökoszisztémája. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20352) Kisgépkezelő válasza Rossi (#20349) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Kevésbbé arcade. Sokkal jobban érezni, hogy súlya van az autóknak. Fáktávon is, kanyarban is.
A singleplayer része szerintem a valaha volt legrosszabb singleplayerek közt van ami autós játékba került. A versenyek túl rövidek, viszont túl sok van belőlük. Lehet állítani a versenyek hosszát, de ha dupla/tripla hosszú versenyeket mész, akkor meg a világ összes ideje nem elég ahhoz, hogy akár a feléig eljuss a játéknak.
Nincs egy jól felépített íve, hogy haladnánk a könnyűtől a nehéz felé, vagy az olcsótól a drága felé, vagy ilyesmi, hanem tejesen rendszertelenül jönnek egymás után a kihívások. Még egy nagyon alapszintű sztori sincs a játékban csak választod ki sorra a versenyeket egy menüből.
A nehézségi szint is ugrál össze-vissza. Némelyik versenyensorozatban rendre 2 kanyar után lehagyom az összes "verhetetlen" botot, máshol meg vért izzad az ember két szinttel alacsonyabbak ellen is, hogy két kör alatt valahogy a 12. helyről az elsőre kerüljön. A botok is sokkal butábbak mint a Horizon 4-ben. Kanyarban úgy viselkednek, mintha ott se lennél, ha összementek, nyomják tovább a gázt míg ki nem fordítanak a pályáról. Ráadásul kétszer annyian vannak, mint a Horizonban.
A multiplayer rész viszont elég kellemes, ha találsz egy olyan lobbyt ahol ügyesek az ellenfelek, akkor izgalmas versenyeket lehet nyomni.

(#20353) IntelKiller7 válasza Rossi (#20349) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Full más játék. Ha csíped a pályaversenyzést akkor megér egy próbát. De jobban kell koncentrálni mint Horizonban. :) Ai-val annyira nem élvezetes a csata, inkább online jó versenyezni. Ha nem 10 évesek az ellenfeleid, és nem jönnek beléd az első kanyarnál 300-al. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20354) NoMagix


NoMagix
addikt

Qkackca

Most igaziból elkaptalak! 😁😁😁
Ehhez az új eredményhez kellet az új SS ereje! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20355) Qkackca válasza Rossi (#20349) üzenetére


Qkackca
őstag

Pályaverseny, azért nem árkád, de nem is szim.
Nem, szerintem közel se olyan élvezetes mint a H4.
Viszont ha körözni támad kedved mindenféle gépet kipróbálva, elég jó.
Csak vedd figyelembe, tényleg súlya van a gépeknek, kb 1,5-2-es szorzóval érződnek mint gondolnám. A féktáv az úgy szintén másfélszeres-duplája mint amit elképzelek.
Sommásan olyasmi mintha folyamatosan 3 tonnás téglával mennél ami egyszer olajon csúszik, egyszer vajon, egyszer meg csupaszon.
Akármikor nem élvezetes, nekem, de ha pont elkapod az érzést akkor egész jó :DD

NoMagix azt hittem a puffin és a mindent legyőző akarat :DDD

Ha már a múltkor is megvolt a tempó csak egy kis idő/nyugalom kérdése volt hogy meglegyen :C

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20356) NoMagix válasza Qkackca (#20355) üzenetére


NoMagix
addikt

Az első jobbos felfele kanyarban te visszakapcsoltál egyesbe?
Ott vesztettem mindig a legtöbb időt ellened!
A mai próbán gondoltam, kipróbálom azt a kanyart egyesből indítva és elsőre összejött!

[ Szerkesztve ]

(#20357) Qkackca válasza NoMagix (#20356) üzenetére


Qkackca
őstag

Automatával mentem (megyek, nem tudom), majd megnézem mit mentél :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20358) NoMagix válasza Qkackca (#20357) üzenetére


NoMagix
addikt

Itt muszáj voltam manuálisba rakni, mert az automata nagyon béna volt!
Az a kanyar az autó súlya miatt is nagyon szivattyú!

[ Szerkesztve ]

(#20360) IntelKiller7 válasza Dtomka (#20359) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha tényleg jól átdolgozzák a Motorsporttot, akkor tőlem 3 évig is húzhatják.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20361) Dtomka válasza IntelKiller7 (#20360) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem játszottam még a motorsporttal. Inkább a nyitott terepen való verseny tetszik.
Miért, nem jó a motorsport?

(#20362) IntelKiller7 válasza Dtomka (#20361) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nincs vele baj. De van még hova fejlődni.
A szabályrendszer elég régimódi. Sokszor baromságokra oszt ki büntetést.
PS-nél az új GT rész-ben pl ezerszer jobb a szabályrendszer.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20363) homerhamm válasza IntelKiller7 (#20362) üzenetére


homerhamm
addikt

A Motorsport 6-ban van olyan pálya, vagy autó ami a 7-ben nincs? Mert ebben eléggé egyeznek.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20364) PeL


PeL
addikt

Üdv újra. Végül csak be tudtam szerezni egy Forza Horizon 4 Ultimate-et, a FM7 Ultimate mellé :DDD Sajnos nem követtem egyáltalán eddig a topicot, viszont lenne 1-2 kérdésem, előre is elnézést ha voltak már tárgyalva, 20.000 hsz-t nem szeretnék miattuk átnézni :)

Az első hogy miért kell folyton minden indítás után beállítani újra és újra a billentyűzet kiosztást? Hiába mentem el, folyton visszaállítja az alap QWERTZ kiosztásra...

A második hogy mennyire stabil itt a multi? Első közös versenyen ismerősömmel kapásból azon kaptam magam hogy az összes drivatar megállt, majd kidobott engem a verseny vége előtt nem sokkal az eventről (én csináltam a convoyt), majd ismerősömet is ennél fogva. Azóta volt kb 2 alkalom is hogy simán szétkapcsolta a partyt. Bár lehet a netem nem túl jó mostanában, mióta átvette a Vodafone szolgáltató...

Tuningolni mennyire fontos? Vannak dolgok amire érdemes figyelni már az elejétől? Kicsit sok az új dolog, és nem igazán igazodom ki a játékon egyelőre :DDD

Egyébként a soundtrack nem tudom kinek mennyire jön be, de a főmenü zenéje eszméletlenül megfogott, vagy 5x meghallgattam már azóta youtube-n :DD

#20333 Kisgépkezelő Köszi :C

(#20365) PeL válasza PeL (#20364) üzenetére


PeL
addikt

Billentyűzetre közben láttam írtátok hogy ismert hiba és dolgoznak rajta, ez oké akkor...

(#20366) rdt89 válasza PeL (#20364) üzenetére


rdt89
addikt

Szia, gratulálok a játékhoz, biztos, hogy ne mfog hónapokig engedni a kezei közül. :) Az első kérdést látom megtaláltad, a másodikra a válasz, a multi elég stabil szokott lenni, szerintem a szolgáltatónál keresendő a gond, de néha-néha a Horizon szerverei is instabilak, de akkor itt úgy is jelzik többen is eme anomáliát. A tuning nem fontos, én alap autókkal pörgettem ki a játékot, utána kezdtem el adni az élvezetnek, de persze 1-2 extre erőtartalékot okozó felszerelés csak jót tesz a kocsinknak. A Soundtrack-et meg majd a sokadik játék után kifejezetten idegesítőnek fogod tartani, szerintem rengeteg 500+ órát beleölt játékos van, aki már falra mászik a zenéjétől, kár, hogy azokat nem lehet változtatni, azokat nem frissítették, de ez nem von le a játékélményből semmit, garantálom, hogy 2-300 órát minimum bele fogsz ölni ebbe a remekműbe. :)

(#20367) NoMagix válasza rdt89 (#20366) üzenetére


NoMagix
addikt

Már annak is örülnék, ha teljesen kikapcsolható lenne a menüben és az átkötő videókban is a zene, nem csak a rádióban!

(#20368) CJ4567 válasza rdt89 (#20366) üzenetére


CJ4567
veterán

A streamer módot kell bekapcsolni a hang beállításokban, de ezt megjelenés óta minden indításkor elfelejti a játék. :(((

No Sana No Life

(#20369) neverwinter1 válasza rdt89 (#20366) üzenetére


neverwinter1
újonc

Pedig a rock rádió soundtrackje nagyon jó szerintem! :D Inkább az a probléma, hogy minden csatornán lehet kb. 5 szám és kifújt...

(#20370) homerhamm válasza neverwinter1 (#20369) üzenetére


homerhamm
addikt

Pedig én szeretem a zenéket, mondjuk tényleg kevés..

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20371) Win-T válasza CJ4567 (#20368) üzenetére


Win-T
senior tag

Az a baj, hogy élvezhető módon még így sem tudsz saját zenét hallgatni játék közben, mert verseny közben 500 méterenként elhaladsz valami olyan pont mellett ahol a "nézők szórakoztatására" bömböl a muzsika, és hát ez beszűrődik az autóba is. Rohadt idegesítő. :(
(Érdekes, hogy anno a harmadik részben eszembe nem jutott soha kikapcsolni a zenét, ott valahogy kivétel nélkül eltalálták az egészet.)

[ Szerkesztve ]

(#20372) Kisgépkezelő válasza PeL (#20364) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A multi most a héten nekünk is instabil volt, úgyhogy én valami szerver/szolgáltató oldali gondra gyanakodnék.

Tuningolni, ha versenyképes szeretnél lenni, akkor nagyon fontos, mert még a sportosnak mondott kocsik legnagyobb része sem valódi versenyautó. Ez nem olyan játék, mint egy Need for Speed, hogy mindent maxra tuningolsz azt akkor jó lesz, hanem valahogy kiegyensúlyozottra kell tuningolni, hogy már épp elég gyors legyen, de még épp elég irányítható. Az ellenfeleid szintjét hozzád igazítja, ezért minden ponttal amivel magasabb szintre kerül a kocsid, az ellenfeleid is követnek. Pont ezért, ha mondjuk túl sok pontnyi fejlesztést teszel az irányíthatóságra, akkor egyenesben úgy otthagynak, mintha Trabanttal mennél, fordított esetben meg... A legegyszerűbb becélozni mondjuk egy B623-as kocsival az osztály tetejét, B700-at és úgy pakolni bele a dolgokat, hogy a végén erős is, meg kezelhető is legyen. A csíkokat nem érdemes figyelni, hogy a játék szerint 1-10-es skálán milyen a kocsid, mert az nem számol a végső finomhangolással.
Utána még be kell állítani a másik menüben a váltóáttételt, a guminyomást, a futóműhöz tartozó 8-10 paramétert, a leszorítóerőt meg miegymást. Majd ráérzel. :D

De a legjobb funkciója a játéknak, hogy az elkészült tuningokat meg is lehet osztani, így nem is nagyon kell a tuningolással foglalkozni, mert le lehet tölteni mások kész tuningjait. Első körben mindenképp jobban jársz vele, mert a jobb játékosok tuningjai többnyire jól is működnek, és azokat nézve nagyjából te is látod majd, hogy merre érdemes elindulni egy-egy autó tuningolásánál. A kedvenc tunereidet lehet követni is, és akkor bármilyen kocsihoz keresel tuningot, az övéik jelennek meg a lista elején. Majd valamikor írok egy listát arról, hogy kit érdemes követni, de ha magad fedeznéd fel a dolgot, akkor iránymutatásnak annyi, hogy szinte bárki az [*1%*] brigádban van, meg még sokan mások akiknek a neve rivális módban a ranglista elején van, nem látványosan elcsalt időkkel. Letölteni sem érdemes maximumra tuningolt tuningokat, hanem szintén olyanokat, amik valamelyik osztály tetejére vannak fejlesztve, többnyire legfeljebb legfeljebb pár osztályal az eredeti szint fölé. Itt sem a csíkokat meg az 1-10-es osztályzatot kell figyelni. A szintjéhez képest nagyonerős hátsókerékhajtású tuningokat első körben érdemes kerülni. ;]

neverwinter1: Ahhoz képest amilyen máig tartó rajongást indított bennem majd 20 éve egy-két NFS-es zene, vagy olyan ingame rádiók, mint a V-Rock vagy a Radio X a GTA-kból, valahogy ezeknek a nevenincs előadóknak a számai nem nagyon fogtak meg. Még duplavégű jackkábelt szőttem azért, hogy valahogy átvehessem őket kazira és Walkmanen hallgathassam, ezekért meg egy youtube-os keresést sem indítottam sose.

(#20373) Rossi


Rossi
addikt

@Kisgépkezelő, IntelKiller7, Qkackca:

Köszi, így már el tudom képzelni, mire számítsak.

Igen, az autók "súlya", meg az irreálisnak tűnő féktávok a gameplay videókban is feltűntek, 100-zal nem tudott bevenni egy 120 fokos kanyart kb.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20374) IntelKiller7 válasza homerhamm (#20363) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pályából azt hiszem nincs, autóból viszont számtalan olyan van ami a 7-ben már nincs. Ez mindig így van. Pl Forza Motorsport 4-ben volt utoljára BMW E60 M5, és most a 7-ben került csak vissza.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20375) GhanBuri Ghan válasza Kisgépkezelő (#20372) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Tuningtanács kezdőknek, ahogy nekem lejött eddig: az első legyen mindig az összkerekesre átépítés, ha hátsó- vagy elsőkerekes. Kanyarban sokkal stabilabb, jobban rajtol, így indulásnál lehet nyerni négy-öt helyet is akár, ez jól kompenzálja a pluszsúlyt és a plusz pontokat a kategórián belül.
Utána jöhet a váltó (régi autóknál, ahol három-négy fokozatú), aztán a gumi (szintén régi autóknál), és utána a futómű.

(#20376) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#20372) üzenetére


CJ4567
veterán

Én Horizon 3-al jóval kevesebbet játszottam, mint a 4-el, mégis jobban megmaradtak a Horizon 3 zenéi, a 4-ből alig emlékszem valamire, és örültem, amikor gépet fejlesztettem, hogy végre a játék mellett zenét is tudok hallgatni, mert a G4560 nem bírta már a 60FPS FH4 + Spotify-t. :DDD

Az NFS zenéi se olyanok már, mint annó voltak, NFS2015-ben még egész jók voltak, de azóta már az se az igazi.

No Sana No Life

(#20377) PeL


PeL
addikt

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :R Abban biztos vagyok hogy sok száz órára le fog kötni minimum mindkét játék, régi vágyam volt mindkettő verzió, végre megvannak. Sok helyen olvastam hogy a piacon az egyik legjobb játék a Forza széria jelenleg.

Még 1 utolsó kérdés ha nem probléma, hajnalban már nem jutott eszembe. Kicsit lefárasztott a rengeteg ingyenes autó addolgatása, meg persze párat körbe is nézegettem, még nem is végeztem vele :DDD. Versenyekhez mindig úgy kell oda autókázni? Nem lehet oda ugrani vagy menüből indítani valahol legalább a convoyos (barátokkal) versenyeket? Persze nem feltétlen probléma az ha nem, csak érdekel hogy van e más opció.

[ Szerkesztve ]

(#20378) Kisgépkezelő válasza Rossi (#20373) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szerintem az a reálisabb. Inkább a Horizon az ahol egy kis tuning után minden kocsinak F1-es féktávja van, meg olyan irreális kanyarsebességek, hogy ha belegondolsz, egy egy hasonló kanyarban a valóságban mennyivel mennél, akkor nem az az eredmény jönne ki, mint amit Horizonban mutat a számláló.

GhanBuri Ghan: Nyilván nem lehet elmenni amellett, hogy az AWD csere elég OP ebben a játékban, de ugyanakkor ha nem kizárólag az a cél, hogy ranked multiban, vagy rivalsban mindenkit megverjen az ember, nem feltétlenül éri meg a csere. Onnantól, hogy lecserélgeted AWD-re az összes autód hajtásláncát, gyakorlatilag a kinézetén kívül minden autód majdnem egyforma lesz. Nyilvánvalóan hatékonyabb a legtöbb helyzetben, de a játékélmény egy részét elveszted vele.
Ugyanez igaz a motorcserékre is. Többnyire egy 6.2 V8, vagy egy Racing V12 csere mindenképp gyorsabbá tesz, de akkor minden kocsidnak ugyanolyan hangja lesz.

CJ4567: Hát nem is mostanában volt, hogy Walkmanről hallgattam NFS zenét. :D

(#20379) IntelKiller7 válasza GhanBuri Ghan (#20375) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Inkább szokjon hozzá az autókhoz. Annak nincs nagy értelme, ha minden autóból sínautót épít. :) Elveszti a varázsát.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20380) PeL válasza IntelKiller7 (#20379) üzenetére


PeL
addikt

Én már kezdőként sem terveztem átépíteni minden autót, ez esetben PVP-re lehet megcsinálok 1-2 autót, de tuti hogy nem fogom mindet felpimpelni :K

(#20381) neverwinter1 válasza CJ4567 (#20376) üzenetére


neverwinter1
újonc

NFS zenéit én sem bírom. Nagyon erőltetik a tuctuc zenét, nem való autós játékba.

(#20382) NoMagix válasza PeL (#20377) üzenetére


NoMagix
addikt

Térképen kiválasztod a kívánt futamot és ott megnyomod az x gombot az lesz a gyorsutazás! Alul írja a gombokra megfelelő funkciót!

(#20383) IntelKiller7 válasza PeL (#20380) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nincs is értelme. Egy rakás pénzed elmegy rá az elején amiből amúgy is kevés van.
Tuning amúgy sem kifizetődő. Ha elakarod adni, nem sokkal ér többet.
Jobban jársz néha, ha építés előtt ránézel az aukciós házra. A nem ritka autókból mindig van egy rakás magasabb kategóriás verzió.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20384) GhanBuri Ghan válasza Kisgépkezelő (#20378) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Hát, akkor mondjuk úgy, hogy kezdésnek jobb az AWD/hatos váltó/összes segítség, aztán ahogy egyre jobban kezdi érezni a játékot, úgy lehet kipróbálni egyik-másik nélkül. Minek már az elején elvenni a kedvét :)

(#20382) NoMagix: ehhez érdemes minél több gyorsutazás táblát összeszedni, mert úgy lesz egyre olcsóbb az utazás, az elején, amikor amúgy sincs sok pénze az embernek, és ezer dologra kellene költeni, van annak jobb helye is :)

(#20385) NoMagix válasza GhanBuri Ghan (#20384) üzenetére


NoMagix
addikt

A kérdésre válaszoltam, amúgy kicsire nem adunk! ;] :P

(#20386) PeL válasza GhanBuri Ghan (#20384) üzenetére


PeL
addikt

Hát nem vagyok egy Schumacher, de olyan rossznak se tartom magam autós játékokban. Mentem 1-2 versenyt az elején mindkét Forzában, aztán rögtön feltettem a nehézséget profira itt is meg ott is, egyedül az ABS van bekapcsolva (nem automata fékezés), meg a kormányzást Normál-on hagytam, gondolván billentyűzettel nem biztos hogy élvezhető lenne a szimulációs opció... Párszor újra kell indítanom 1-1 versenyt ha elszúrom valahol mert Horizon-ban nincs visszatekerés sem, de izgalmasabbak sokkal így a versenyek mindkét játékban. És volt már amit elsőre meg is nyertem :) Persze miután beleültem egy Zonda-ba, először kb elindulni sem bírtam vele úgy kipörgött alattam :DDD Van itthon egy X360 controller meg egy G25 kormány is, utóbbit csak azért nem használom mert lusta vagyok folyton felszerelni az asztalra meg leszerelni ha befejeztem... :DDD Kontrollert meg nem szeretem annyira pedig valszeg azzal is jóval könnyebb lenne az irányítás.

(#20387) rdt89 válasza PeL (#20386) üzenetére


rdt89
addikt

Kontrollerrel a legjobb az irányítás, eleve arra is írták a játékot a fejlesztők, adj neki egy próbát, mert ha billentyűzettel ilyen jó vagy, kontrollerrel a legnehezebb nehézségi fok is menni fog. :)

(#20388) Qkackca válasza HUNgabus (#20335) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem kerek 3 perc, mire az ikonra kattintástól, megkapom az egeret, a játék menübe az ödvözlőképernyőre. Sam 980 ssd-vel.
Az elején van vagy 35-40 sec fekete képernyő, meg valahol az intrók után is egy jó 20-as.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20389) NoMagix


NoMagix
addikt

Na gyerekek itt egy megszellőztetés a jövőévi FH4 újdonságról!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#20390) homerhamm válasza NoMagix (#20389) üzenetére


homerhamm
addikt

Még egy Hot Wheels DLC? :Y Akkor mar inkább a régi Horizonokat minden DLC-vel együtt tegyenek vissza.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20391) IntelKiller7 válasza homerhamm (#20390) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha olyan jó lesz mint a 3-nál akkor nem para. :) Viszont, ha annyira gyenge mint a Lego DLC, akkor kár volt érte.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20392) parandroid válasza IntelKiller7 (#20391) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem volt gond a lego dlc-vel, csak mindenki többet várt tőle. Az tény, hogy lett volna még benne potenciàl. Amúgy a pályái kimondottan jók voltak, meg a kapcsolódó extra feladatok is. Kicsit talán rövidre sikerült. De ugyanez igaz Fortune Islandre is. Jó, a legóautók az viccnek jó, másra nemigen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20393) homerhamm válasza IntelKiller7 (#20391) üzenetére


homerhamm
addikt

A Lego DLC-ben jól lehet farnolni a trükkpontokat egy jó trükk vagy rombolássokszorozós FE autóval, főleg ha még trükkdal is megy.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20394) IntelKiller7 válasza parandroid (#20392) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Fortunan az nem tetszett, hogy nagyon kopár volt az egész. Nagyon kevés élővilág stb. Ránézésre IRL sem ennyire "semmilyen". Az a jó hosszú drift szakasz állat benne. Persze már aki szeret driftelni. A fekete homokos part nagyon bejött. :) De kb ennyi.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20395) Dtomka válasza IntelKiller7 (#20362) üzenetére


Dtomka
veterán

Biztosan a köv részben lesz javulás.

(#20396) Qkackca


Qkackca
őstag

Mást is folyton kivág a szerver vagy csak engem tisztel meg? :W
Trial, felejtős, játszót meg sem merem próbálni.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20397) homerhamm válasza Qkackca (#20396) üzenetére


homerhamm
addikt

Engem a sebességzóna idegesített fel. :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20398) Qkackca válasza homerhamm (#20397) üzenetére


Qkackca
őstag

Az hogyan sikerült?
Nem nehéz szerintem, ma meg különös véletlen folytán elsőre sikerült az is :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20399) homerhamm válasza Qkackca (#20398) üzenetére


homerhamm
addikt

VW IDR x999 tuninggal 30. próbálkozásra, egy közbeni vacsorával. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20400) IntelKiller7 válasza homerhamm (#20399) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem biztos, hogy kell ennyire szarrá tuningolt ID hozzá. Én alappal csináltam meg nagyon sokat. Amikor bekerült az öszesben saját rekordot döntöttem kb. :DDD Csak lendülettel kell megérkezni az első checkpointhoz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.