Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21751) NoMagix válasza zotyi8 (#21750) üzenetére


NoMagix
addikt

Jó 5let a kódrendszered! :C

(#21752) homerhamm válasza zotyi8 (#21750) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha nem aszfaltos verseny van, csakis AWD! Játszótérre is olyat vistek, főleg ha a kastélynál van. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21753) zotyi8 válasza homerhamm (#21752) üzenetére


zotyi8
tag

Mindenhova csak awd-t használok.
Tuning címében mit akar jelenteni a trial?

(#21754) homerhamm válasza zotyi8 (#21753) üzenetére


homerhamm
addikt

Valószínüleg a 3 versenyes triálra (a próba) gondol.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21755) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Maradt három achievement a játékból.
Az egyik a "törj össze minden táblát". Ebből kb 25 tábla van vissza.Neten nézegettem mapokat róla, de a szemem belefáradt, ezért gondoltam megveszem a "kincses térképet". Ha ezt megvásárolom akkor a maradék táblát mutatni fogja a térképen? :R
A második acsi a "sztoriban csináld meg az összes trükk feladatot három csillagra". Ez elég idegesítő...talán megoldom ha lesz rá türelmem.
Viszont a harmadik az soha a büdös életben nem lesz meg. Dominatorban legyél első a kezdő autóval...na persze.Ehhez hatalmas szerencse kell...

(#21756) parandroid válasza ProEvoFan (#21755) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az elsőre s válasz igen. A második sem téma. A harmadikhoz sok sikert, az nekem sincs még meg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21757) ProEvoFan válasza parandroid (#21756) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, nézegettem a profilodat, látom kedveled a játékot, nem gyengén nyomod. :C :R

(#21758) NoMagix válasza ProEvoFan (#21755) üzenetére


NoMagix
addikt

Eliminator!
Valóban nagy szerencse kell hozzá, de nem lehetetlen! :) :))

(#21759) zotyi8 válasza NoMagix (#21758) üzenetére


zotyi8
tag

Végig vittem mert kellett az autó amit a végén ad. Nem tudom hány futam volt de 3-4 alkalommal lettem első.
Egyszer úgy sikerült, hogy a végső befutó a hegy mögött volt. Mindenki mászott, vagy került, én alagutaztam:).

(#21760) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Wow! Vagy 25 percet várakoztam, mire sikerült elindítani egy Seasonal Playgroundot. De ez volt az első alkalom, hogy élvezni is sikerült.
Ketten nyomtuk három ellen az elejétől kezdve a végéig, és mindenki aktív volt, próbálkozott. Első kör, Team Flag, és 4-4-el buktuk el. Utána viszont három kört nyertünk viszonylag szoros csatában szintén. Ez így fun volt. :C
Nyílván az underdog szerep dobott a feelingen, így jó nyerni. :)

Forza JUVE!!!

(#21761) ProEvoFan válasza NoMagix (#21758) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ja az. :))
Bocsi, telefonon kijavította az automata korrekció.
Egyszer lettem harmadik a kis Minivel. Szerintem kb ötös lottó telitalálat szintű szerencse kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#21762) zolee145


zolee145
tag

Két kérdésem van: mi ez az új hülyeség, hogy 1-2 nyomingernek behallatszik online a mikrofonja, és hogyan tudom lenémítani mindegyiket? Marha idegesítő amikor egész idő alatt megy valami sistergés, vagy csörömpölés a háttérben.

(#21763) parandroid válasza ProEvoFan (#21761) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én egyszer eljutottam a második helyig. Ennél szomorúbb, hogy az Underdogot már egyszer sikerült megcsinálni, egy lvl8-ast vertem meg a Minivel, de nem adta be az acsit. Akkor lett végleg elegem az eliminatorból.

zolee145: Az hagyján, de némelyik kicseszett 9 éves végig fejhangon pofázik is, valami egzotikusan gusztustalan nyelven. :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21764) zotyi8 válasza ProEvoFan (#21761) üzenetére


zotyi8
tag

Ja, hogy a Minivel...efölött elsiklottam...természetesen Minivel nem nyertem.

(#21765) CJ4567 válasza zolee145 (#21762) üzenetére


CJ4567
veterán

Megjelenés óta benne van ez, viszont valamiért csak most, majdnem két és fél évvel megjelenés után tudták működőképessé tenni. Kézzel le tudod őket némítani, a játékosok menüben, de egy gombbal mindenit sajnos nem.

No Sana No Life

(#21766) Kisgépkezelő válasza ProEvoFan (#21761) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem mondjuk pont a minivel sikerült, de amúgy nem muszáj minivel nyerni. Csak annyi a követelmény, hogy nem szabad car dropot felvenni, de más játékosokat attól még kihívhatsz a meccs során, hogy elnyerd a kocsijukat.

(#21767) NoMagix


NoMagix
addikt

üdv!

Ki az admin a PH! klubban!?!

szami777 fórumtárs már nagyon szeretne bebocsátást ebbe a hihetetlen top klubba! :DDD

(#21768) szami777 válasza NoMagix (#21767) üzenetére


szami777
addikt

Köszi a segítséget itt is, azt hittem te vagy, azért írtam rád, nem akartam nyilvánosan belépésért könyörögni. :D

Még 1 hét karantén, így van időm játszani, azért is kérdeztem. :B

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#21769) Qkackca válasza szami777 (#21768) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem feltétlen szükséges egy admin, ha konvojban vagytok vagy egy játékban vagy ilyesmi, akkor ha a játékos infókra böktök, ott is van meghívás/csatlakozás a klubba, úgy rémlik.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21770) zsiz válasza Nyethuszar (#21325) üzenetére


zsiz
őstag

Mikor kérdeztem, akkor 35/50 volt. Megcsináltam pár kocsit, mostmár 37/50. Pedig kettőnél többet maxoltam ki. Lehet csak olyan kocsit számol bele, aminél nincsenek üres kockák, vagy nem tudom.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21771) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Van egy (számomra) hatalmas probléma. :D Akármelyik versenyen szeretnék elindulni mindig azt írja, hogy kilépek az aktuális bajnokságból? De azt se tudtam, hogy beléptem valamibe. :D Hogyan tudom megnézni, hogy mi az ami éppen fut? :)

(#21772) NoMagix válasza szami777 (#21768) üzenetére


NoMagix
addikt

Mi a játékban a neved?

(#21773) parandroid válasza Anulu79 (#21771) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akármelyik is fut, bármikor újrakezdheted, szóval nyugodtan lépj ki belőle. Amúgy a bajnokságból hátralévő versenyek ikonjai fehérek a térképen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21774) Anulu79 válasza parandroid (#21773) üzenetére


Anulu79
addikt

Szuper! Köszönöm! :R

(#21775) szami777 válasza NoMagix (#21772) üzenetére


szami777
addikt

Ugyanaz mint itt, szami777

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#21776) zolee145 válasza Anulu79 (#21774) üzenetére


zolee145
tag

Eleinte én sem tudtam mi a helyzet. Elkezdtem egy bajnokságot, nem tudtam hova kell menni, és amikor random ráböktem valamire ki akart léptetni. Közben a százalékok sehova sem mentek, vagyis a heti feladatokban nem haladtam. Aztán megtaláltam a térképen a szűrést. Szóval ha leszűröd a szezonális dolgokra akkor csak azt látod majd amit azon a héten meg kell csinálni. Az éppen futó bajnokság meg ahogy írták is fehérrel van jelölve.

(#21777) Anulu79 válasza zolee145 (#21776) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi a tippet! :R Ezt is megfogadom. :) Eléggé kezdő vagyok a játékkal.

(#21778) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Most, hogy ingyen van kipróbáltam a Dirt5 -t.
Iszonyat jó játék. FH és The Crew keveréke, openworld nélkül, és csak a jó dolgokkal.
Már jó ideje hidegen hagy a FH, így végre valami ami helyettesíti. :C

(#21779) homerhamm válasza lanszelot (#21778) üzenetére


homerhamm
addikt

Ingyen? Hol? Ja, Game Pass gondolom.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21780) Tibiajax válasza lanszelot (#21778) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tuti ingyen van, nem szed le pénzt a kártyámról? én nem mertem rányomni, mert nem volt egyértelmű.
láttam h game pass-programban van, de két verziót ajánl fel ha rányomok (sima meg deluxe-féleség) és mindegyik alatt ott van egy ár..

(#21781) zotyi8 válasza lanszelot (#21778) üzenetére


zotyi8
tag

Nem értünk egyet. Szerintem pont FH után valami oltári gagyi a fizika és az irányítás.
A neon mézeskalács stílusról már nem is beszélek.
A két autós játék nem egy liga.
Az is lehet, hogy túl kevés időt adtam a Dirt 5-nek /4 versenyt nyertem minden nehézség nélkül/

(#21782) lanszelot válasza zotyi8 (#21781) üzenetére


lanszelot
addikt

Szedd ki a segítséget, húzd fel az AI-t, és üdvözöl a közép mezőny.
Amúgy az megvan, hogy van online, sőt osztott képernyő is, pálya szerkesztő?
FH-ban mikor volt jó az irányítás vagy a fizika??? A valósághoz annyi köze van, mint a Mortal Combat-nak a küzdő sportokhoz. Mind a kettő arcade játék, tehát ne beszéljünk fizikáról, pláne kormányról. Kontroller, és elő a haverokkal. Építsetek pályát és zúzzátok le egymást.
Ha fizika és irányítás kell, akkor iRacing, ott beszélhetsz róla :)
/ja, félre értés ne essék, nem kell mindenkinek bejöjjön, ízlések és pofonok :) /

Tibiajax
Van egy olyan alkalmazás, hogy Xbox, ott csak a Game Pass játékok vannak, nem tudsz félre nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#21783) CJ4567 válasza lanszelot (#21782) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha az árkád játékokban nem lenne fizika, akkor nem lenne ekkora különbség egy FH, egy The Crew, és mondjuk a Dirt 5 között. Tartom ahhoz magam, hogy az elmúlt kb. 5 évben a legjobb árkád fizika és irányíthatóság az FH4-ben volt.

Itt nem az kell, hogy realisztikus legyen, mivel árkád játékokról beszélünk, az legyen a lényeg, hogy kiszámítható legyen, tudod, hogy ha kanyarodsz, akkor az autód hogy fog reagálni, és élvezhető legyen. Egy TC2-ben sokszor nem tudod ugyan úgy bevenni ugyan azt a kanyart kétszer, mert lehet, hogy egyszer tökéletesen beveszed, következőleg meg pördülsz ki a másik irányba, mert két keréken volt az autód egy pillanatra.

De hogy ne ürességet beszélek, megnézem a Dirt 5-öt is.

No Sana No Life

(#21784) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Jól látom, hogy nem tudom megvenni az aukciós házban a Hot Wheels autókat, csak ha kifizetem a Car Pack árát? :((( :(((

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21785) zotyi8 válasza lanszelot (#21782) üzenetére


zotyi8
tag

Nem kell meggyőznöd, csak a véleményem írtam le.

(#21786) Tibiajax válasza ClydeBeka2 (#21784) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ugyan, hova gondolsz.... másnak meg kell ugyan vásárolnia a packot, de te majd az aukciós házban simán megveheted pár virtuális centért.... hát hogyne

(#21787) PeL válasza Tibiajax (#21786) üzenetére


PeL
addikt

:DDD :DDD

(#21788) CJ4567 válasza lanszelot (#21782) üzenetére


CJ4567
veterán

Biztos, hogy ugyan azzal a játékkal játszottunk? Annyira le van egyszerűsítve az irányítás, annyira erős a motorfék, hogy szinte hozzá se kell nyúlni a fékhez, elengeded a gázt, és szinte bármilyen kanyart beveszel, az élesebb hajtűkanyarokon kívül kb. mindent bevehetsz fékezés nélkül.

Nem értem, hogy Donut Mediát miért kellett a játékba belevenni, 1 óra után elegem lett belőlük. A játék mozgásban borzasztóan elmosott, pedig rendesen be van állítva a játék, de ez nem egyedi hiba.
Az AI kb. arra jó, hogy az első pár kanyarban idegesítsen, idáig egyedül a jeges pályákon voltak jók, mert az AI-ra mintha nem hatna a fizika. :D A pénzt is dobálja a játék, most vettem meg a Fiestát, és már van 79k-m...
Jobban már nem tudom felvenni a nehézséget, de semmit se ér az AI.

TL;DR: A Dirt 3 még mindig jobb. ;] Ja, és kihagytam, hogy rally játékból kihagyták az igazi rally módot. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21789) ClydeBeka2 válasza Tibiajax (#21786) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Igazad van, végülis ez nem működik más játékokban... :))

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21790) lanszelot válasza CJ4567 (#21788) üzenetére


lanszelot
addikt

Mint minden játékban az első pályák könnyűek.
Menj el Velocity-be, majd Showdown-ba.
70E az semmi, egy autó fél millába kerül..... a tutorial-t se csináltad meg, és xar
A gond az, hogy mindenki FH-t vár el minden játékben. Pont az a jó, hogy nem azt kapom végre. FH már iszonyat üres, semmi is sok mint ami benne van. Uj autó...jipi, minden hónapban ugyanazok a versenyek, jupi. Kaphatok autót, ami zsebpénzért van az áruházban ejj de jó
Egy játéknak se vagyok fanatikusa, így a FH is csak 1 a sok közül.
Ugyanúgy jó játéknak tartom a NFS rivals-t, mint a FH-t, és a crew is jó lenne, sőt nagyon jó lenne, ha nem lenne tele hibákkal.
Miért lenne ez rally???? A rall az a dirt Rally pl, nem a dirt, a dirt showdown se volt rally.
Ez pedig nem dirt rally, se nem dirt3, hanem Dirt Showdown folytatás

(#21791) Qkackca válasza lanszelot (#21778) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi a tippet, magától nekem nem jelzi hogy bekerült, bár nem is az xbox alkalmazást néztem.
Tényleg a Showdownra hasonlít inkább, meg egy mobiljáték keverékének érződik az irányítás, az első verseny után.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21792) parandroid válasza lanszelot (#21790) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem neked örülnének a Dirt topikban, mi meg már túl is ragoztuk ezt a témát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21793) CJ4567 válasza lanszelot (#21790) üzenetére


CJ4567
veterán

"Miért lenne ez rally???? A rall az a dirt Rally pl, nem a dirt, a dirt showdown se volt rally."
Akkor mi volt a Dirt 1-4? Azok nem léteznek? Azok nem Dirt Rallynak vannak nevezve, mégis rally játékok. Ha meg Dirt Showdown folytatás, akkor hol a derby? És miért rally pályákon kell 12 emberrel mennem? Abban derby, és rallycross versenyek voltak, olyan érzésem van, mintha nem tudták volna eltalálni, hogy most ez egy Dirt játék, vagy pedig valami teljesen más.

Miért játsszak Velocityig, ha már a játék eleje unalmas? Acceleration végén hagytam abba, de jó, folytatom tovább, hátha megtetszik a fizika(nem fog, egyszerűen semmi élvezet nincs benne számomra. Nincs azzal bajom, ha valami árkád, jobban kedvelem az árkád játékokat, nincs is kormányom, hogy szimulátorozzak, viszont ez így lélektelen, olyan a játék, mint egy off-road Grid 2019.), hátha valami csoda folytán az AI szárnyra kap, és nem 6-15mp-el lesz lemaradva a verseny végére...

Amibe nem tudok belekötni, az a pályadizájn, a zene, és a grafika, és szerintem az autólista is egész korrekt lett. Csak olyan érzésem van a játékkal, mint a GRID 2019-el, hogy nem tudták, hogy mit akarnak, szóval semmi se lett a végére, csak egy jellegtelen autós játék, ami nem tud semmivel kiállni a tömegből. Nem Horizon-t akarok, hanem egy jó autós játékot, ami újra egy olyan élményt tud adni, mint a Black Box NFS-ek, a régebbi Codemasters játékok, mint a GRID, vagy a Dirt 2-3...

No Sana No Life

(#21794) homerhamm


homerhamm
addikt

Én elvagyok a The Crew 2-vel is, tudom, hogy nen FH4, de nem lehet minden tökéletes.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21795) CJ4567 válasza CJ4567 (#21793) üzenetére


CJ4567
veterán

Befejeztem a Velocityt, a játékról még mindig ugyan az a véleményem, mint előtte, annyi kivétellel, hogy végre volt egy-két autó, amit végre jó volt vezetni, ezen kívül minden fenn áll, amit leírtam.

No Sana No Life

(#21796) Qkackca


Qkackca
őstag

Az milyen tuning/vezetési stílus amikor egy rwd powerbuildnek tűnő Plymouth Cuda úgy megy, hogy egyáltalán nem akarja bevenni a kanyart, inkább mintha direkt becélozná a sarkot a külső ív felé, aztán látszólag meg mégis kb sebesség vesztés nélkül túl megy a kanyaron, folyamatosan a falon fordulva :U
szóval egyáltalán nem úgy megy mint aki tudná kezelni az olyan gépeket, aztán mégis megelőz... ;] :F

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21797) lanszelot válasza CJ4567 (#21793) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Fent is írtam, hogy ízlésel és pofonok.
Nem azt írtam neked kell, hogy tetszen, csak válaszoltam.
Dirt a Dirt Rally-val vált szét, hogy meg lehessen különböztetni, hogy az rally, míg a többi más jellegű. Addig nem volt elválasztva.
A project cars 3 -tól sztem 100 szor jobb. A grid-et ki se próbáltam, nem volt rá lehetőségem.
Arról nem tudok mit mondani.
Nem tudom neked hogy van beállítva, vagy én vagyok extra béna, de az AI nálam nagyon erős. A youtubereknél is az amiket megnéztem. Pedig ők jobban tolják mint én.
Vagy te vagy profi :)
Én szimulátort is szívesen tolok, RaceRoom ingyenes pl, és nem rossz, csak ott pocsék az online. Ez nagy gond.
FM7 jó, csak már a FM-eket is kitoltam mind.
Nincs hiány autós játékból, csak rengeteg embernek szemellenzője van, nem fogadják az újdonságokat. Csak amit megszoktam az a jó.
Én soha voltam fanatikus, csak rajongó. Mindegy mi, csak szórakoztató legyen. Nekem mindegy ps4 kontroller, xbox kontroller, nintendo mini kontrollerei, egyikkel sincs bajom, minddel ugyanolyan jó játszani. Mario Kart ugyanolyan jó, mint a Forza. Nevetni lehet a többiekkel, és ennyi.
Ismétlem, ez csak az én véleményem. Teljesen természetes, hogy másnak nem tetszik ami nekem a legjobb. :)

peterkeT:
off topik ként írok, nem tudom mi a gond, ha beszélgetünk?
FH4 már rég meghalt, heti 20 bejegyzés ha van, az is "nektek mivel sikerült..." , amit már 4 milliószor megválaszoltunk, de szívesen leírom arra is a választ, hisz ezért van a fórum, hogy csacsogjunk. Ha pedig kitérünk arra van az off topik.
Csak ugord át, nem kell elolvasni :)

homerhamm
Crew2 ben borzasztóan zavaró, hogy ugyanazt a versenyt minimum 10szer kell lenyomnod, persze, ha szerencséd van. Mert ha nincs, ami általában nincs, akkor annál többször.
Iszonyat uncsi, ugyanazzal az autóval ugyanazt a versenyt 10-20 szor letolni, órák/napok mennek el a semmire, hogy hátha dob olyat amitől eléred azt a szintet amivel majd indulhatsz a második versenyen.
Plusz a jármüvek milliókba kerülnek, és egy versennyel 2-3000-t kapsz, azaz ismét unalmas ismétlések.
ónline része halott, senki se hajlandó becsatlakozni a versenyedbe, mindenki privát mecsseketindít.... egyszer találtam egy 10 éves kis srácot, aki hajlandó volt egy unalmas napján tolni velem. Nem mertem megmondani a korom, így azt mondtam, hogy nincs mikrofonom, majd anyumékat megkérem vegyenek :DDD

(#21798) CJ4567 válasza lanszelot (#21797) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam Crew 2-ben bevált pénzszerzési mód, hogy az egyik képernyőn Uber Dam-et ismétlem, a másikon pedig nézek valamit. 1:20 alatt 28k (bucks affixekkel + ikon pontok a pénzbe tolva), és mivel nem igazán kell odafigyelned a versenyre (néha ránézel, egy idő után kb. memóriából fog menni), így annyira nem vészes. Így is idegesítő, de legalább kevésbé az :DDD Ha meg "élvezetesen" akarsz pénzt keresni, akkor ott a New York, fél óra alatt 300-500k+, Ace fokozaton alapfizetés 315k, erre jönnek rá a bónuszok. Nem a leghatékonyabb, viszont legalább kicsit megtöri az unalmasságot.
A TC2 az egy tipikusan olyan játék, hogy az elején elkezdeni kb. olyan, mintha nulla tapasztalattal Michelin csillagos éttermet kéne vezetni, viszont egy idő után (amivel egyetértek teljes mértékben, hogy túl sok időbe telik, mire ide jutsz) már gyorsul a folyamat, jobb alkatrész szettel sokkal könnyebb lesz pénzt keresni, stb.

Nem igazán indít senki versenyt, mert egyszerűbb és gyorsabb egy PvP meccset keresni, mint találni valakit, aki épp ugyan azt akarja játszani, amit te, az NFS Heat-tel is ez volt a gond, hogy nehéz volt játékost találni, aki elfogadta volna a versenyed, rendes PvP mód meg nem volt.

Lehet, hogy tényleg annyi a gond, hogy jobb vagyok, mint az átlag (nem nagyzolás a célom), nekem eddig az etalon AI szempontjából az F1 játékok voltak, a 0-110%-os AI nehézségi szinttel, és ott a magasabb szintek tényleg eléggé meg tudják izzasztani az embert, pedig nem csalnak, egyszerűen csak jól vezetnek, és tényleg úgy viselkednek néha, mint egy emberi sofőr. Persze nem tökéletesek, de semmi se az. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21799) homerhamm válasza CJ4567 (#21798) üzenetére


homerhamm
addikt

Jó, hogy írod, ezt az Uber Dam-os versenyt kipróbálom
:R Nekem a városi utcai verseny abban a játékban nem megy, hajóval meg ezeken az időfutamokon mindíg fennakadok... De szerintem ezt folytassuk a The Crew 2 topikba...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21800) Dante73


Dante73
tag

Folytatom az önkéntes harcomat, látva a vitát.
2 féle irányítás van autós játékokban. Jó, és rossz. Onnan lehet tudni, melyik, melyik, hogy az egyikben van fizikai motor, ami számolja a "járműved" fizikáját, míg a másikban scriptek vannak. Utóbbi a rossz.
Ilyen pl az összes nfs, a TC, stb. Élvezhetetlen mind.
Előbbi az FH sorozat, előtte az utolsó pedig, amivel játszottam, a TDU első része volt. Mikor ezt a szimulátor - árkád dumát hallom... aminek a valóság alapja 0 mindig elszomorodom. Mert egyszerűen egy oltári baromság. Tudom. Tesztekben is ezt mondják, írják, de ez csak azt mutatja, hogy már ez a szakma is elment a hozzá cseppet sem értő, amatőr irányba. Amelyik teszternél ezt olvasom, hallom onnan a véleménye egy ruppót nem ér. Mert valami olyanról beszél, aminek az alapjaival sincsen tisztában.
Még egyszer. Ha valaminek scriptes az irányítása az szar. Tuti, hogy az, hiszen minden eshetőségre megírni scriptet, a memóriában tárolni, hogy ha szükség van rá használni lehessen, képtelenség.
A fizikai motor jó. Számolja menet közben a történéseket, milyen erők hatnak, azok merre akarnak kimozdítani, milyen az aktuális tapadás, stb. Semmi köze ahhoz, hogy árkád, vagy szimulátor, hiszen a fizikai paramétereket lehet árkádosra is szabni. (Rövidebb fékutak, jobb kanyarodás, gyorsulás... Beállítás kérdése.)
A TC2 egy fizikai motorral, a hibái ellenére zseniális lenne. Az FH4 scriptes irányítással meg egy darab kaki. És mind a 2 árkád, szimulátorhoz semmi köze. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.