Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21851) lanszelot válasza GhanBuri Ghan (#21849) üzenetére


lanszelot
addikt

Én vagyok aki az összes FH-t fullra kitolta. / plusz FM5 és felette mind/
FH4-el volt gondom, nem indult el, amire a készítők se tudták a választ. Több hónapig chat-eltem velük. Mindenen végig gyalogoltunk, és semmi sem segített.
Új pc-t kellett vennem az segített. /intel helyett amd cpu/
Majd fél évig egyáltalán nem indult el, és itt volt pár Daw93 féle segítőkész ember, aki marhaságnak titulálja amit írok, de érveket nem tud felhozni, majd jönnek azok mint te pl, akik mellé állnak, ugyanúgy érvek nélkül, egy mondattal /ilyen nincs, marhaság..stb/

Ja, igen, az is én voltam aki szerint a 3 sokkal jobb mint a 4. De még a FH1 is jobb. De itt maid megint elő jön majd a grafika, ami számomra nem a játék.

És te sem tudod miről kezdtünk el beszélgetni, ez is kiderül az egy mondatodból.

Tibiajax
látom még mindig nincs meg az arcade fogalma.
széljegyzet: Amúgy a Nintendo exclusive játékok a világ legjobb játékai /nem az én véleményem, ez tény/
Gondolom nem volt hozzájuk szerencséd.

(#21852) lanszelot válasza Anulu79 (#21847) üzenetére


lanszelot
addikt

A csürleleteknél a szürke autóra klikk, és akkor kapod meg, addig csak "menj el érte" van, tehát nem a tied.

(#21853) Tibiajax válasza lanszelot (#21851) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem hagyjuk...
annyira, olyan szinten máshonnan, másképp látjuk a dolgokat, hogy bill-t leütnöm nem érdemes többet ezügyben

(#21854) zotyi8


zotyi8
tag

Még egy kérdés...A nevek mellett a sisak, rajt-cél zászló, korona stb. mit jelent?

(#21855) homerhamm válasza zotyi8 (#21854) üzenetére


homerhamm
addikt

A külömböző csillagkártyák teljesítésért kapod. A nagyító a felfedező csillagkártyáé, a korona az covidé összes teljesítéséért jár.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21856) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Srácok! Az offot és egymás sértegetését fejezzük be!
A Forza Motorsport széria sosem volt, szimulátor és nem is lesz. A sínautózáshoz sincs nagyon köze(NFS) ezért mindenhol sim-cade játékként van titulálva.
Én 6 évet szimulátoroztam(rFactor, Assetto Corsa, Project CARS, Race On) segítségek nélkül, kormánnyal.
A Motorsporttot hely hiánya miatt kontrollerrel játszom minimális segítségekkel. De próbáltam már kománnyal. Ha egy jó autóval mész, ami nem 60LE, jó setuppal, jó pályán, segítségek nélkül, azért le tud izzasztani. Nem lesz 1 Assetto Corsa féle érzésed, de nem is úgy hagyod ott mintha NFS-t játszanál, becsukott szemmel, a monitornak hátat fordítva, és így is nyernél.

Amire ki lett találva, arra nagyon jó. Sok embert megmozgat, sok ember tud élményt szerezni vele. Ezért sikeresek a Need For Speed-ek is.(az már más, hogy egyébként szörnyű játék már hosszú hosszú ideje.)
A szimulátor meg annyira réteg játék, hogy nah. Főleg a rendes HC szim. Volt ismerősöm aki iszonyat nagy autóverseny fanatikus, de képtelen volt normálisan játszani az rFactorral. Ez ilyen.

És attól mert van otthon 1 kormányod még lehetsz szar. rFactorban is volt olyan, hogy jött a srác billentyűzettel, és szarrá verte a kormánnyal játszó embereket. Normál Formula 1-es magyar ligákban is számtalan ilyen eset volt.

Egy normális tényleg élethű szimulátor jó pár családi ház ára. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21857) zotyi8 válasza homerhamm (#21855) üzenetére


zotyi8
tag

Ha egy picit gondolkodok lehet ki is találtam volna :), de egyszerűbb kérdezni.
Köszi.

(#21858) GhanBuri Ghan válasza IntelKiller7 (#21856) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ha abba kell hagyni, hát abba kell hagyni, akkor most bennem maradt egy válasz :)

(#21859) zolee145


zolee145
tag

Ez a mostani ugratás remek móka. 250 körül járok, és 300 méter kellene. Érzem, hogy meglesz. :D Nem akarok csúnyákat írni, úgyhogy inkább nem írok mást.

(#21860) Qkackca válasza zolee145 (#21859) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem meg pont annyi a rekordom :D, nemtom mikor sikerül ujra annyit ugrani

Elsőre 290, másodjára 299,23 :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21861) zolee145


zolee145
tag

Mivel? Honnan szaladsz neki? Hogyan? Miként? :D

(#21862) Qkackca válasza Qkackca (#21860) üzenetére


Qkackca
őstag

Negyedjére meg is lett, alatta ott az út (az aszfaltos), ahol elválik két felé (a meadows futam felé), nagyjából onnan indulva. Maserati MC12 Corsa, ennél csak alkalmasabb gépek vannak többnyire, de nekem tetszik :)

A shelby rzr 1000 meg egészen kezes alapból, meglepően jól mozog, még inkább mintha alulkormányzott lenne.
Érdekes lehet értő kezekben, a800 rwd, 1399kw, 1600 kg ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21863) Qkackca válasza zolee145 (#21861) üzenetére


Qkackca
őstag


Nagyjából innen, plusz minusz 1-2 kocsihossz, ahogy kiadja.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21864) homerhamm válasza zolee145 (#21859) üzenetére


homerhamm
addikt

Majdnem káromkodtam én is. :D Aztán az 599XX Evo-val meglett. Pedig a sebességzóna meg a trafi túl könnyű volt...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21865) Anulu79 válasza lanszelot (#21852) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem a kis képre gondolok. Már meg van az autó és kész a javítád is. A kis kép már színesen mutatja az autót. De amikor nagyban is meg akarom nézni a már megtalált autót akkor mutatja a "mondeo"-t.

(#21866) Qkackca válasza Anulu79 (#21865) üzenetére


Qkackca
őstag

Vezetni is tudod?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21867) Anulu79 válasza Qkackca (#21866) üzenetére


Anulu79
addikt

Igen. Bekerül a garázsba is.

(#21868) CJ4567 válasza Anulu79 (#21865) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez egy ismert hiba, ne foglalkozz vele. :( Valamelyik frissítés hozta ezt be.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21869) Qkackca válasza CJ4567 (#21868) üzenetére


Qkackca
őstag

Ne már, én is ki akarom próbálni :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21870) zolee145 válasza Qkackca (#21862) üzenetére


zolee145
tag

Az összes ilyen nagy amcsi dög alulkormányzott, aztán gázadásra meg esztergál a hátsó kerék, csak nem nagyon halad, inkább keresztbe áll. Bár mostanában már leszoktak a merev hátsó hídról.

(#21871) zolee145 válasza Qkackca (#21863) üzenetére


zolee145
tag

Akkor jó helyről próbáltam, csak mindig megfogott vagy egy fa, vagy jobb oldalon azok a silók, vagy a ház. :D Meg kellene tanulni vezetni.

(#21872) Qkackca válasza zolee145 (#21870) üzenetére


Qkackca
őstag

Próbáld ki, szerintem nem olyan mint amit írtál, bár én tcr on-nal megyek, lehet az a különbség. Nekem egyedül egy szűk, emelkedő forduló tetején akart elmenni a hátulja, de szépen, folyamatosan, nem hirtelen. Jó, mondjuk rajtolni nem igen lehet vele, de aztán bitang :)

A vezetési tudásoddal a videók alapján nincs gond, csak meg kell szokni a városi környezetet, kutya macska kerítés ház fa oszlop :D

De valami ralisabb/jobb beállítású gépel pl neked lehet jobban kiadja ha mondjuk totál egyenesen mész rá az ugratóra. Meg ha elsőre nem akarja kiadni, akkor odamegyek és lerombolok mindent amit lehet és az útban van, aztán második (n+1) próbára, 1-2 visszatekeréssel már általában sikerül.

Más: az milyen már mikor a bot totál kategórián kívüli autóval van? Pl nekem a B700 UK-ra jött C590-es jaguarral :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21873) CJ4567 válasza Qkackca (#21872) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem a hátsó felfüggesztésével van bajom, egyszerűen fogja magát, és önálló életre kel akár 250-nél is. :DDD

No Sana No Life

(#21874) zolee145 válasza Qkackca (#21872) üzenetére


zolee145
tag

Közben egy agyonhúzott Aventadorral megugrottam, de elég utálatos feladat volt. Nálam csak abs van, minden más off. Kormány, pedál, kézi váltó. Mondjuk szekis, de nem kormány mögötti. Van egy H váltóm is, azt csak néha, ha olyan autóval megyek és ráérek. :D

(#21875) parandroid válasza zolee145 (#21874) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ugráshoz mindig Rimac! 300,49 lett az első próbálkozás, de ez
valami 50 méterrel kevesebb, mint amit valaha ugrottam itt. Nem felvágás, mert messze vagyok a jótól, csak hogy ennyit számít a megfelelő autó. Na meg ilyen feladatoknál érdemes az elektronikai segítségeket visszakapcsolni, ha amúgy anélkül játszol.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21876) homerhamm válasza parandroid (#21875) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk megerőltető lett volna Playgroundsnak 15-20 méterrel levenni a céltávolságot... És akkor nem mindent a Hoongan RS200-al vagy a 599XX Evoval kéne csinálni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21877) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ebben a seasonalban a fenykepet azt hol kell csinalni? Van rola terkep?

I am having fun staying poor.

(#21878) parandroid válasza homerhamm (#21876) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tja, a balancierung az érdekes lett néhol. Én is ösztönösen nyúlok már a beváltautók után. Persze az sem segít, hogy ha új tuningot akarnék kipróbálni, ahhoz már minden alkalommal törölnöm kell egy meglévőt, mert _nincs_ _több_ _ hely_!!!!!44!!!4!!! :W

Drizzt: A szélkerekeknél a fennsík közepén az épített roncsderbis pálya a sok ugratóval, amit keresel. De emlékeim szerint a térképen is ott a neve, amit a feladat us megad.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21879) Qkackca válasza CJ4567 (#21873) üzenetére


Qkackca
őstag

Az pont 'érdekes' értő kezekben.
Akkor ilyen ha van aki meg bírja hajtani rendesen? :D

zolee145 : nemtom, szerintem annyira nem vészes, igaz ahhoz be kellett állítanom a korábbi legjobbamat, de nah

homerhamm: lehetsz kreatívabb is, nem csak azokkal lehet, csak lehet kevesebb őszüléssel/kontroller/bill hajígálással jár azzal amit írtál :P

Drizzt: Mudkicker 4x4 kalandpark, menj be a dombos részre, ne a rajthelyről (út) próbáld.

peterkeT: na igen, a garázst végre megnövelték, a tuningok számán is emelhetnének, mondjuk autónként 3-ra már elég lehetne, szóval olyan 3000-re :))

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21880) CJ4567 válasza Qkackca (#21879) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a baj, hogy túlságosan jól sikerült lemásolniuk, hogy a régebbi Mustangok hátsó felfüggesztése hogy működik, nem véletlen létezik a Mustang crowd killer mém. :DDD

No Sana No Life

(#21881) zolee145 válasza parandroid (#21875) üzenetére


zolee145
tag

Azzal próbáltam, de az már túl erős, és vagy nem gyorsulok fel eléggé, vagy padlógáznál dobálja magát ha nem aszfalton megyek. Segítséget nem szoktam visszakapcsolni.

(#21882) iwu


iwu
addikt

Hali, iwanabady néven ment belépés kérés a ph klubba. Nem rég kezdtük, tutti fogok kérdezni baromságokat...!;)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21883) Joccc07 válasza iwu (#21882) üzenetére


Joccc07
addikt

Hali,
Amint megtalálom az új Xbox appban a klubbot már fel is veszlek. :DDD

Meg is van. Bent vagytok mind a 25-en. :B

Valaki tudja merre van? Sehol nem találom.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#21884) Anulu79 válasza CJ4567 (#21868) üzenetére


Anulu79
addikt

Megpróbálok nem foglalkozni vele. Remélem, hogy nem lesznek álmatlan éjszakáim miatta. :DDD

(#21885) Qkackca válasza CJ4567 (#21880) üzenetére


Qkackca
őstag

Ok, nyilván nem egy remekbe szabott mérnöki csoda az a hátsó futómű, de az a mém nem a jaszkarizó/bornoutoló/driftelni próbáló fakezűek miatt lett akikről kb hetente jött a hír hogy már megint a tömegbe hajtottak velük?

(Az ősszel majdnem sikerült kipróbálni egy újat, de az utolsó pillanatban lemondták :( )

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21886) CJ4567 válasza Qkackca (#21885) üzenetére


CJ4567
veterán

De, viszont ahhoz hozzájárult az is, hogy azért egy relatíve erős hátsókerekes autóról beszélünk, egy nem a legjobb hátsó futóművel, kb. tökéletes alapanyag ahhoz, hogy a jampizók tömegbe hajtsanak bele.

No Sana No Life

(#21887) Bib


Bib
őstag

Mi a csecs? fizetős az új hot wheels pack ultimatehez is ? :Y

(#21888) NoMagix válasza Bib (#21887) üzenetére


NoMagix
addikt

sajnos... :O
A fiammal mi megvettük, nekünk tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#21889) rdt89 válasza Bib (#21887) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, várható volt. S ezért a havi 3-4 autó helyett most csak 2 jött, bár érthető azért elég sok autót adtak ingyen, puszira és valószínű, hogy ezért a hamarosan megjelenő Hot Wheels játék promóért ők is fizettek szép összeget. Én várok egy nagyobb akciót és megveszem, annyira nem égető, mert nincs hozzá plusz kihívás, így türelemmel várok. :)

(#21890) Qkackca


Qkackca
őstag

Izé, megkaptam a nevem mellé, a kis pajzsot, az mit jelent?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21891) homerhamm válasza Qkackca (#21890) üzenetére


homerhamm
addikt

Csináltass PCR tesztet mert koron...
Megcsináltad valamelyik csillagkártyát. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21892) iwu válasza rdt89 (#21889) üzenetére


iwu
addikt

7 éves iker fiaimmal toljuk, ahogy meglatták, nekem végem volt!:)))

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#21893) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Beragadt ez a csillagkártyám.[kép]
Kb egy hónapja nem mozdul a számláló.Ez valami bug?Van rá megoldás? :R

[ Szerkesztve ]

(#21894) homerhamm válasza ProEvoFan (#21893) üzenetére


homerhamm
addikt

Bug. A bemutatós csillagkártya is az. Megcsináltam mind az 5-öt, de csak 4-et ír ki.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21895) rdt89


rdt89
addikt

Még mindig ez a legjobb Horizon előzetes, amit valaha láttam. A mai napig libabőrös leszek tőle! :K

(#21896) NoMagix válasza rdt89 (#21895) üzenetére


NoMagix
addikt

Juj, ez bizony még mindig nagyon jó!
Libabőr megvolt nálam is! :DDD

(#21897) PeL válasza rdt89 (#21895) üzenetére


PeL
addikt

Remélem az 5. részben azért már nagyobb map lesz, amit nem lehet 7-8 perc alatt körbe száguldani :DDD Ebben azért példát vehetnének a Crew -ekről :)

(#21898) Qkackca válasza homerhamm (#21891) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem, nem olyan, de azt hiszem megvan a válasz: Jocc huncutkodott kicsit :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21899) Qkackca válasza ProEvoFan (#21893) üzenetére


Qkackca
őstag

ProEvoFan: át is veszed a napi bevételeket, vagy csak megy a postaládába olvasatlanul?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21900) rdt89 válasza NoMagix (#21896) üzenetére


rdt89
addikt

Eszméletlen az egész. Mindig eszembe jut, mikor ezt néztem élő adásba, hogy mennyire transzba kerültem. utána 10-szer egymás után néztem meg ezt a trailer-t s azóta is havonta 1-szer muszáj látnom. A 4 trailer-e se rossz, de ennek a nyomába se ér. :)

21897 PeL: Igen sajnos a térkép tényleg lehetne nagyobb, de ne menjen a mennyiség a minőség rovására, mert én a The Crew 2-vel 1 órát bírtam összesen játszani, azóta is 2 havonta felteszem, hogy meggyőzzem magam annyira nem rossz és sajnos de az, nem tudok játszani vele ugyan azt az érzést kelti bennem mint 2015 óta az összes Open World NFS, hogy borzalmas, pedig a Forza-t már annyira unom, de még így is jobban leköt. :(

Jöhetne idén a Motorsport és a Horizon egyszerre, de persze tudom a bilibe lóg a kezem könyékig :DDD :D :DDD Egy Next Gen grafikára már kíváncsi vagyok, hogy mit fognak tudni ebből a generációból kisajtolni a srácok. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.