Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21551) Qkackca válasza KissVlms03 (#21546) üzenetére


Qkackca
őstag

Elsuhanás, az a nagyobb sebesség különbséggel való előzés, pl mikor szélárnyékból előzöl, vagy féktávnál mikor beesel mellé és kifékezed, ilyesmi.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21552) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

skacok, hát erről a gépjárműről mit tudtok nekem mesélni? meglepődve találtam, az aukciósházban való vadászgatás közben..

(#21553) Qkackca válasza Tibiajax (#21552) üzenetére


Qkackca
őstag

Nézz szét a Szünet menü / Piactér / Autócsomagok között.
Ha ilyen tapadási, gyorsulási, kompetitív rész érdekel, várd meg CJ-t vagy vmi rutinosabb versenyzőt.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21554) homerhamm válasza Qkackca (#21553) üzenetére


homerhamm
addikt

CJ-t majd 30 múlva kérd meg. :(

Tibiajax: DLC autó, de szerintem te is tuningolhatsz olyat.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21555) Tibiajax válasza homerhamm (#21554) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a Ford GT benne volt DLC-csomagban? miről maradtam még le a fél év alatt?..
úgy emlékszem, az default szalonos autó
és mitől és miért lesz ez a neve, hogy üdvözlő?
azt mondjuk gondoltam, h nem túl nagy durranás, ócsó vót...

(#21556) parandroid válasza Tibiajax (#21552) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenki megkapta, akinek volt game passa. A Welcome Pack az autócsomag neve. Meglévő autóknak egy-egy erősebb verziójait pakolták bele. Kb, mint a preorder pèldányok, csak ehhez könnyebb hozzájutni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21557) KissVlms03


KissVlms03
újonc

Bárkit is érdekek rohadt sok limo meg crown victoria van az AHban

(#21558) homerhamm válasza Tibiajax (#21555) üzenetére


homerhamm
addikt

Az a smiley honnan van???

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21559) CJ4567 válasza Tibiajax (#21555) üzenetére


CJ4567
veterán

Kijött egy új DLC amíg odavoltál, Welcome Pack/Üdvözlőcsomag. Ebben a jobb oldalt látható 8 autót kapod, alap autószalonos autók új változatai.

A Ferrari F50 GT WP egy új motorhangot kapott, és slick gumik helyett sima versenygumikon van, szóval lassabb nyáron/száraz úton, viszont esőben elég jól használható.
A Ford GT WP slick gumikat kapott :DDD Szóval most már használható S2-ben, nem a legjobb, de egynek elmegy, egész fun.
A Porsche 718 WP valami oknál fogva olyan aerodinamikus, mintha a NASA tervezte volna, így nem kell sokat tuningolni, de repül, mint a golyó. :DDD S1 dirtben elég jó, de még S2-ben is működik. :DDD
Hoonigan Gym9 Focus felejthető.
Toyota Baja T100 WP... valami oknál fogva kb. Hoonigan RS200 szintű tapadása van, és S1 rally, és cross-country meta lett. :DDD
Aventador LP700-4, olyan slick gumikat kapott, ami esőben is jó, S2-ben vicces, ezen kívül kb. felejthető.
Subaru WRX rally-car felejthető.
Jeep CJ5 kb. ugyan az, mint a sima, csak bugos a hátsó felfüggesztés és nem tuningolható rendesen.

homerhamm: Tegnap mondtam, hogy új fiókon újrakezdtem, január óta játszom megint. :D

No Sana No Life

(#21560) Tibiajax válasza parandroid (#21556) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na vazze, akkor most kidobtam az ablakon akkor 200k-t.... :D pcsába

CJ4567 wow.. elkerülte a figyelem teljesen. köszi!

homerhamm azoknak jár ez a szmájli, akik régi és hatalmas nagy tiszteletű ph-sok, akiknek még az utcán is előre kell köszönni. giroszos, meg mindenfajta egyéb szmájlik járnak ajcsiba nekik többek közt

(#21561) Qkackca válasza homerhamm (#21554) üzenetére


Qkackca
őstag

Attól még ha épp el is vették a játékát, a tudását azt nem ;)
De ügyes gyerek, megoldotta.

Tibi: és amúgy mit is csinál az a smiley, kenyérmorzsát? ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21562) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#21561) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Kinagyítva girosznyúzásnak tűnik.

peterkeT: Hát ez az. Egy 23. mustang helyett simán dobhatnának mondjuk egy 405-öt, néhány bodykittel. Inkább a Dakar győztes kivitelt választanád, vagy a Pikes Peakit eseteg csak egy ilyen sima túrautót? Meg persze akár még közel-keleti/afrikai taxiként is. Tavaly még gyártották iránban. :DD

Vagy ha már benne van a játékban 3 példányban az összes Focus és Fiesta amit elporoltak annak idején, akkor bekerülhetne az a pár Citroen ami elporolta őket. :P Mondjuk legalább a DS3 az megvan, de a másik kettő még jöhetne.

CactuS Clioból ha jól számolom 7 van a játékban. Ezek a Cliok szép sunyiban akkora szeletet vágtak maguknak a motorsportban, mint kevés más dolog. Nem vagyok annyira jártas a motorsportos karrierépitésben, lévén amikor nekem ezt meg kellett volna alapozni, akkor épp egy jobb biciklire se volt pénze a szüleimnek, de nekem úgy tűnik, hogy ez a tizensok országban futó széria valami olyan belépő szint lehet az autóversenyzésbe, ahol majdnem mindenki megfordult aki utána vitte valamire ebben a szakágban. Egyet a Michelisz is nyert útban a WTCR bajnoki cím felé. Gondolom emiatt van sok Clio minden pályaversenyes játékban. Az FH4 meg örökölte őket az FM szériából.

(#21563) Win-T


Win-T
senior tag

Na akkor [ezért] nem jön ide Hot Wheels DLC. :)

(#21564) KissVlms03


KissVlms03
újonc

A Horizon backsatgeból hogy
ehet kivenni autókat?

(#21565) Dewo válasza KissVlms03 (#21564) üzenetére


Dewo
aktív tag

Elvileg pénzbe kerülnek

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#21566) AsakuraDave válasza KissVlms03 (#21564) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Havonta 1 back stage pontot lehet szerezni a havi 50%-ért.
Illetve 1x tudsz csak megvenni egy autót bár még nem próbáltam ha megveszed és eladod AH-n akkor utána megtudod-e venni még 1x.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21567) homerhamm válasza KissVlms03 (#21564) üzenetére


homerhamm
addikt

Meg kell csinálni ezt a szezont 50%-ra és akkor beadja :) De jövő héten az évszakos 50%-ért is azt kapod, a kapott backstage passből tudsz autót szerezni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21568) rdt89 válasza Kisgépkezelő (#21562) üzenetére


rdt89
addikt

405 Pikes Peak az az autó /szörnyeteg/, aminek a videójától a mai napig libabőrös leszek. Jöhetne simán a játékba, de ahogy írtad, az összes francia autó, ami elporolta a nagyok popsiját. :C

[ Szerkesztve ]

(#21569) lanszelot válasza Win-T (#21563) üzenetére


lanszelot
addikt

Azért nem jött, mert már volt.

(#21570) homerhamm válasza lanszelot (#21569) üzenetére


homerhamm
addikt

Meg kétszer egymás után nem fognak Hot Wheels DLC-t csinálni...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21571) CJ4567 válasza homerhamm (#21570) üzenetére


CJ4567
veterán

Már fent van az FH4 HW autócsomag oldala. :)

És nem lesz benne az UE-ben se: Not included with the Forza Horizon 4 Car Pass, Standard, Deluxe or Ultimate Editions.

No Sana No Life

(#21572) Tibiajax válasza CJ4567 (#21571) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mekkora egy suttyó mocskok....
:) hát nem arról volt szó, hogy az Ultimate azért ultimate, mert tartalmaz minden eddigi és a későbbiekben is megjelenő packot??
:) szánalmasak
nna azért se veszem meg

(#21573) homerhamm válasza Tibiajax (#21572) üzenetére


homerhamm
addikt

Csakis a pénz kell nekik, lehet az már nem is fontos, hogy a játékosnak jó legyen. Vagy lehet kínjukba csináljak, mert már várják az új motorsportot...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21574) parandroid válasza Tibiajax (#21572) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Majd tesznek bele párszáz pontnyi acsit, amihez ezek a dögök kellenek, aztán kénytelen leszel (mint a hoonit az fh3-ban, vagy a f&f-t az fh2-ben).

Amúgy meg egye fene, az a Pikes Peak PUG még elfér. Dakart meg úgyis a Minik nyerik. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21575) KissVlms03


KissVlms03
újonc

Ugratást mivel csináltátok?

(#21576) zotyi8 válasza KissVlms03 (#21575) üzenetére


zotyi8
tag

Bármilyen durva sportautó, csak találj be nagy tempóval a zászlók közé.

(#21577) zotyi8


zotyi8
tag

Nekem a Póba nem akar összejönni. Már negyedszer kap ki a csapatom, hiába nyerek egyedül kevés vagyok...nemtom hogy fog összejönni.

(#21578) homerhamm válasza KissVlms03 (#21575) üzenetére


homerhamm
addikt

Hoonigan RS200 és Ferrari 599xx evo. Ezekkel minden megcsinálnató.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21579) homerhamm válasza zotyi8 (#21577) üzenetére


homerhamm
addikt

Én meg se póbálom mert úgyis kidob a játék.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21580) lanszelot válasza Tibiajax (#21572) üzenetére


lanszelot
addikt

Nagyon nem.
Olvasd el mi van az ultimate ban
car pack, ami már lejárt, 2db dlc, azaz ha jön 3ik az is fizetős...stb
egyértelmü, bármi jön ki az fizetős lesz

(#21581) CJ4567 válasza lanszelot (#21580) üzenetére


CJ4567
veterán

A Welcome Pack mégse volt az, az benne van az UE-ben. Viszont még mindig jobb ez, mint a H3 esetében, ott az ultimate-hez vehetteg meg a kiegészítőket. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21582) lanszelot válasza CJ4567 (#21581) üzenetére


lanszelot
addikt

Welcome pack free, megeshet hogy a free szó ingyenest jelent, amely azt takarja, hogy nem kell érte fizetni? :D
A cyberpunk autó is free volt, és a szülinapi Forza car pack is, azokért is ugyanezen ok miatt nem kellett fizetni :))

De már a Formula Drift vagy melyik car pack se volt ingyenes. Az is időn kívül volt

[ Szerkesztve ]

(#21583) parandroid válasza lanszelot (#21582) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Eddig minden ingyenes volt, ha ultimate-ed van. Csak a treasure mapért fizettem egy ezrest az ultimate addon felett, azon kívül semmiért.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21585) parandroid válasza CJ4567 (#21584) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Welcome Packnál is ott van, hogy included in Ultimate Edition and Ultimate Addon.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21586) CJ4567 válasza parandroid (#21585) üzenetére


CJ4567
veterán

Hopsz, még beszéltem is róla, hogy ingyen van, ezt benéztem. :DDD

No Sana No Life

(#21587) stillmatic válasza KissVlms03 (#21575) üzenetére


stillmatic
aktív tag

X-es Rimac, 377 méter.

(#21588) stillmatic válasza zotyi8 (#21577) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Reménytelen. Jönnek stock Bentley bálnával, kamionokkal terepversenyre. Vagy Ram Rebellel ami jó lenne, de nem stock A716-al mint ahogy ma a kedves sporttárs bepróbálkozott. Hagyom az utolsó napra mint a múlt hetit, addigra a hülyegyerekek talán elfogynak. Ott meg mindenki alap Suprával akart ralizni. :)

(#21589) lanszelot válasza CJ4567 (#21584) üzenetére


lanszelot
addikt

Wellcome pack -et megkaptam, ingyen.

Formula Drift car pack FM7 nem ingyenes. Ha ingyenes lenne az is meglenne, de meg kell vennem. Pedig ultimate van meg FM7 -ből is.

FH4 ben a Fast and Furious fizetős, FM7-ben meg az van meg ingyen.
Ezért írtam a vagy mi -t, mert nem tudtam meyikben melyik fizetős.
Tehát egyikben ez, másikban az fizetős, de mikor megveszed ott van benne, hogy mit tartalmaz az ultimate, és van lejárati dátuma, ami azután jön az mind fizetős.

A lényege az volt amit írtam, hogy bármi ami most jön dlc az fizetős lesz, és car pack -ok is lehetnek azok, mert nem mindent tartalmaz a dlc, nem úgy ahogy Tibiajax Írta.
Ez mindig is így volt, már az 1 résztől kezdve

[ Szerkesztve ]

(#21590) stillmatic válasza lanszelot (#21589) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Pont az ilyen kamuautókat nem vall nagy üzleti érzékre pénzért adni. Ingyen is max bezsákolnám őket, de az igényes autóválaszték mellett soha nem ülök be egy Cyberpunk, Warthog, Lego, Hot Wheels járgányba maximum heti feladatozni. Ez nem GTA hogy mindenféle random szarral veresse az ember.

Ellenben a fentebb említett PSA ralipakkért (ha lenne) simán kicsengetnék 10 eurót.

(#21591) CJ4567 válasza lanszelot (#21589) üzenetére


CJ4567
veterán

FH4-ben Fast and Furious pakk? :F Nem láttam még sehol ilyet.

Nem FM7-ből kell UE lennie ahhoz, hogy az FH4 FD pakk meglegyen, hanem FH4-ből kell digitális. Én simán digitális FH4 standardot vettem, és járt hozzá az FD pakk, úgy, hogy azon kívül egy Forzám se volt megvéve.

No Sana No Life

(#21592) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ezt nem hiszem el! 3 hónapja játszok kB a játékkal és most néztem utána hogy miért nem tudok gyorsutazni akárhova. Mondom biztos ez ilyen YouTuber kiváltság v vmi... Erre 1 hülye 2 milliós ház nincs meg mert arra meg sose vitt a játék!!! Ahh mennyi időt fogok most spórolni :DDD :DDD :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21593) zsiz válasza ClydeBeka2 (#21592) üzenetére


zsiz
őstag

De azt ugye tudod, hogy ha a gyorsutazás táblákat összetöröd, akkor nem csak időt, pénzt is spórolsz? :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21594) parandroid válasza lanszelot (#21589) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, hogy te kevered az FM7-et, meg az FH4-et. Meg a régebbi játékokat, meg úgy mindent mindennel...

FM7 még a régi modell, de ott nincsenek is kiegészítők, csak Car Packok. FM6-ban még volt a Nascar, és a Porsche kieg új bajnokságokkal, acsikkal, badgekkel, mindennel. FM7-ben ilyen már nincs.

FH4 teljesen más modell, ez rögtön GP-be jött, itt az Ultimate mindent tartalmaz. Illetve tartalmazott eddig. F&F pack viszont az FH4-ben nincs, az FH3-ban még volt (ahogy minden, ott az is fizetős), az FH2-ben pedig kvázi kieget is kapott az F&F.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21595) Joccc07 válasza CJ4567 (#21591) üzenetére


Joccc07
addikt

Az FD pack pre-order mellé járt a 4-hez én úgy emlékszem. :)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#21596) CJ4567 válasza Joccc07 (#21595) üzenetére


CJ4567
veterán

Én nem pre-order vettem a játékot, és megkaptam ugyan úgy. :) Azt írják az MS Store oldalon, hogy minden digitális FH4 mellé jár.

No Sana No Life

(#21597) KissVlms03 válasza zsiz (#21593) üzenetére


KissVlms03
újonc

Mért spórolsz pénzt?

(#21598) CJ4567 válasza KissVlms03 (#21597) üzenetére


CJ4567
veterán

Mert alapból 10 ezer CR-be kerül a gyorsutazás, és minél többet törsz össze, annál olcsóbb lesz, a végén már ingyen lesz. :)

No Sana No Life

(#21599) Joccc07 válasza CJ4567 (#21596) üzenetére


Joccc07
addikt

Van benne valami. Mert az fm7hez is megkaptam.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#21600) Qkackca


Qkackca
őstag


Hopp egy ajándék Spania.

A Hoonigan pack az volt a store-ban, nem? Az hova lett?
Amúgy akciós a játék, nagyjából 50%.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.