Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21451) CJ4567 válasza Tibiajax (#21450) üzenetére


CJ4567
veterán

És 60FPS ;]

No Sana No Life

(#21452) vendingo válasza CJ4567 (#21448) üzenetére


vendingo
veterán

Tudom, de nincs hozzá idegzetem.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21453) AsakuraDave válasza Tibiajax (#21450) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Üdv a PC-sek klubjában akik már évek óta élvezik a gyors betöltési időket ;] ;] ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21454) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

látom, az esős szélvédős-bugot -hogy eső után ha visszaváltasz cockpitre, esőcseppes marad a szélvédő- mai napig nem sikerült kijavítani a gárdának, home office ide vagy oda... szuper
de lényeg, hogy steam-en is már elérető a forza!!... ez a legfontosabb, mindenki ezen melózik már hónapok óta biztosan
---
Quadra V-tech -et nézze már meg valaki nekem majd, mennyi a beállítható minimál kivásárlási ár ha el akarod adni aukcóban? egyelőre 2mill alatt nincs egy db sem és már elég régóta vadászom, gyanús...lehet, nem is lehet 2mill alatt felrakni?
köszi!

(#21455) Qkackca válasza Tibiajax (#21454) üzenetére


Qkackca
őstag

Edinburghben nincs neked Nightcity verseny? Ott megkapod.
De 100 és 550 a két legkisebb ár ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21456) Tibiajax válasza Qkackca (#21455) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kösszke :)

(#21457) vendingo


vendingo
veterán

Mivel idén már nem várható új horizon, ezért elgondolkodtam az ultimate beszerzésén. Ad annyi plussz versenyt, hogy megérjen 7000 forintot? Csicsa meg extra autók nem érdekelnek. Az alap játék versenyeit már unom.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21458) NoMagix válasza vendingo (#21457) üzenetére


NoMagix
addikt

Simán megéri!
A legó és a sziget DLC is nagyon jó, élvezni fogod!

(#21459) vendingo válasza NoMagix (#21458) üzenetére


vendingo
veterán

Előbb utóbb kénytelen leszek behúzni, mert az alapot már kezdem rommá játszani. Mondjuk lenne még benne mit csinálni, de vannak benne dolgok, amik egyáltalán nem érdekelnek. Pl drift.
Kicsit sokallom a 7000 forintot érte, de nincs mit tenni, más autós nem köt le, a motorsport se.
Ha idén jönne a horizon 5, akkor kiseggelném addig valahogy, de még kósza pletyka sincsen róla, csoda ha jövőre jönni fog.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21460) homerhamm


homerhamm
addikt

A mai triál utolsó versenye, az összes(!!!) versenyző nekiment a falnak az első kanyarban (a drivatatok is!!!) aztán kidobott a versenyből. :D Hát szép.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21461) parandroid válasza homerhamm (#21460) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ment neki mindenki a falnak, mert már nem volt kapcsolatod a szerverrel, de 1-2 mp-re még egyenes vonalú, egyenletes mozgást számolt mindenkinek a játék, mielőtt ledobott. Egyszer volt ilyen nekem is, csak néztem, hogy a teljes mezőny figyelmen kívül hagyja a derékszögű kanyart, és elszáll a szántásba, aztán már jött is a hibaüzi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21462) homerhamm válasza parandroid (#21461) üzenetére


homerhamm
addikt

Így is elég béna csapatot kaptam, azt hittem a kanyarbevétel is nehezükre esik, mikor bekanyarodtam, és hátranéztem már mindenki felkenődött a falra és jött a hibaüzi.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21463) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ez a mostani Trial verseny elég gáz volt, a döntő többségben RWD Suprával jöttek a srácok, végül úgy tudtunk nyerni, hogy kilépett az első vesztes kör után 3 suprás gyerek, és ketten behúztuk a másik két versenyen az első két helyet egy MR2vel és egy Corolla SR5 paripával. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21464) parandroid válasza CactuS (#21463) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elsőre én is kiléptem, első voltam, utánam 6 drivatar, majd az 5 csapattárs. :DDD Másodikra kifogtam egy srácot, akivel cserélgettük az első-második helyet, ketten voltak a mezőny közepe táján, szóval lehoztuk a két tökutolsó, nyeretlen kilencévesnek *. :U

* A “balfasz kilencéves” azóta lett nálunk szállóige, amikor egy baráti család 12 éves fia esetében került szóba, hogy rengeteget játszik (asszem cod-ot), csak folyton felhúzza magát a balfasz kilencéveseken. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21465) homerhamm válasza parandroid (#21464) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem egy 9 évesnek nem kéne COD-oznia...Lehet még 12 évesen se, ez attól függ mennyire "érett" a gyerek. GTA is tele van 9 évesekkel. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21466) parandroid válasza homerhamm (#21465) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Felőlem minden kilencéves azt csinál, amit akar. Amúgy mégis mi baja lesz tőle? Túlfejlődik a szem-kéz koordinációja, meg a finommotorikája? Nyilván nem kell túlzásokba esni, és egész nap a gép előtt ülni, de ez mindenre igaz a tv-nézéstől az olvasáson át a bélyeggyűjtésig.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21467) homerhamm válasza parandroid (#21466) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát nem veszi komolyan a játékot, elkezd lövöldözni mint a hülyegyerek, hátráltatja a csapatot. GTA-ba sok ilyen van...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21468) homerhamm válasza homerhamm (#21467) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudok szerkeszteni. Hétvégén is volt egy kisgyerek, Prison Break előtt mindenki kerekét kilőtte, kb. 7-szer meghalt, én meg meguntam és kiléptem... Open Wheel versenyen is találkoztam már ilyennel.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21469) parandroid válasza homerhamm (#21467) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jól hangzik, hogy az összes fogalmatlan idióta, meg szándékos troll balfasz kilencéves, csak nem igaz. Túl sok ilyet láttam már meglett, felnőtt emberektől is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21470) homerhamm válasza parandroid (#21469) üzenetére


homerhamm
addikt

Ebben igazad is van, felnőttek is csinálnak sajnos ilyet. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21471) homerhamm válasza homerhamm (#21470) üzenetére


homerhamm
addikt

Viszont a Fortnite nagyon megy a gyerekeknek, én csak nézek, hogy tudják a dolgokat, meg hogy nyomkodják a kontrollert, én követni nem tudom őket. :)

OFF vége.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21472) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Leviathan Slayer achievement bugos?
Complete The Leviathan in less than 8 minutes in the Ford Fiesta ST RX43.
Sehogy nem adja be. :( Bőven nyolc perc alatt vagyok.

(#21473) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#21472) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, kicsi bugos volt.
Kb egy óra múlva beadta.

(#21474) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


ezért mit megszenvedtem... :o 3napja hajtom, mire végre beadott 1db-ot

(#21475) Daw93 válasza Tibiajax (#21474) üzenetére


Daw93
senior tag

Ez mitől ilyen ritka? nekem nagyon régen megvan, de azt hittem, csak simán megvettem. Ezek szerint lehet én is vadásztam rá :D

GTA Online: Daweee93

(#21476) Tibiajax válasza Daw93 (#21475) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

venni ugyebár nem lehet, valamikor régen volt valami verseny jutalma valszeg.. egy biztos, 3napig nem volt rá találat
szoval jah, ritka. bezsákoltam közben egy újabb ‘19-es macant is, az meg azért ritka, mert potom fix 150k a kivásárlási ára most épp, valami irdatlan idiótaság miatt.. annyiért meg hülye lesz bárki eladni. pedig anno volt az is 20millkás autó a piacon

[ Szerkesztve ]

(#21477) AsakuraDave válasza Tibiajax (#21476) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem ezt lehet megvenni a havi horizon stage pontért vagy mi a fenéért?

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21478) degas2428


degas2428
tag

Sziasztok!

A pc-s fh4-ben kaptam egy 30 éves bant mert az aukciós házban vásároltam ritka autókat drágán és a keresztfiamnak eladtam olcsón, hogy neki is meg legyenek ezek az autók, de nem volt rá kredite.
ma olvastam, hogy megjelenik steamre is a játék. Amennyiben ott megvásárolom és egy új acountal nekivágok a kalandnak akkor nem leszek bannolva vagy a steamen sem tudok multizni?

(#21479) NoMagix válasza degas2428 (#21478) üzenetére


NoMagix
addikt

Atya ég erre van kapacitásuk, ezt figyelik! :Y
Komolyan ebben mi a kivetnivaló???
Úgy működik szerintem, csak nulláról kell újra kezdeni mindent!

(#21480) vendingo válasza Tibiajax (#21474) üzenetére


vendingo
veterán

Én a 03 clio v6-tal voltam így. 2-3 naponta van belőle 1-1 eladó, de végül sikerült vennem egyet. Nagyon jól vezethető szép járgány.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21481) homerhamm válasza degas2428 (#21478) üzenetére


homerhamm
addikt

Na ez szép. :( Sajnos üdv a táborba, CJ is kapott 30 évet a semmiért.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21482) degas2428 válasza homerhamm (#21481) üzenetére


degas2428
tag

Esetleg van rá mód, hogy újra kezdjem a fh4-et? Már úgy értem, hogy működik a multi, aukciós ház, stb.

(#21483) CJ4567 válasza degas2428 (#21478) üzenetére


CJ4567
veterán

Amit tudsz csinálni, ha újra játszani akarsz:
Újratelepíted a Windowsod, csinálsz egy új MS/Xbox fiókot, és arról játszol. A játékot letöltheted a kitiltott fiókról, viszont azzal a fiókkal többet ne lépj be a H4-be, semmilyen gépen, se konzolon.

Röviden, az MS Store-ba, és a Windows-ba is belépve maradhatsz azzal a fiókkal, amivel kivágtak, viszont az Xbox Console Companion-ben ha H4-el játszol, akkor az új fiókoddal legyél belépve, más MS Store/Xbox-os játékot ez nem érint.

Remélem érthető voltam. :DDD

No Sana No Life

(#21484) homerhamm válasza degas2428 (#21482) üzenetére


homerhamm
addikt

Ebbe nem tudok segíteni, de én ezek után az egész Turn10 bagázsra úgy berágnék, hogy egy játékot se vennék tőlük...

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21485) degas2428 válasza CJ4567 (#21483) üzenetére


degas2428
tag

A windows-t újratelepíteni új termék kulcssal kell?

(#21486) CJ4567 válasza degas2428 (#21485) üzenetére


CJ4567
veterán

Tudtommal nem, viszont ebben nem vagyok 100%-ban biztos.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21487) degas2428 válasza CJ4567 (#21486) üzenetére


degas2428
tag

Köszönöm szépen a segítséget. :R

(#21488) NoMagix


NoMagix
addikt

Szerintem még újratelepíteni sem kellene, ott van a windows-ban az új fiók készítés, családtag vagy más felhasználó...
Vagy ez nem jó?

(#21489) CJ4567 válasza NoMagix (#21488) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem, az nem jó, mert a 30 éves ban-nál a fiókod, és a Windowsod kap egy tiltást, ha konzolon játszol, akkor meg a konzolodat tiltják, és azt még újratelepíteni se tudod olyan könnyen.

Muszáj a tiszta Windows + új Xbox fiók sajnos, szerencsére a játékot nem kell újra megvenned, azt nyugodtan letöltheted bármilyen fiókról.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21490) Qkackca


Qkackca
őstag

Nyehehe, sikerült a supraból awd-t csinálni, egész jó :D
Meglepően sokan jönnek még mindig gyárival...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21491) CactuS válasza CJ4567 (#21489) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk ez a megoldás így még a random banolásnál is érdekesebb az MS részéről. Akkor gyakorlatilag sose tudnak senkit se kitiltani a játékból? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21492) NoMagix válasza CJ4567 (#21489) üzenetére


NoMagix
addikt

Basszák meg!
Nem is értem, hogy jön az egész játékból a win tiltás is!
Ban-nolják csak a felhasználót, de keljen már egy win újrahúzást is lenyomni!

Amúgy miért rögtön 30 évet kapott, hol van a lépcsőzetes bünti, 7 nap, 30 nap, örökre???

Egyszer tavaly mi is csináltunk a fiammal olyat, hogy a HSV GTS-t megvettem tőle 10 millióért és utána vissza vette 138 ezerért, akkor én is várhatom az örök ban-t!?!? Főleg hogy nekem már volt egy hetes pihenőm!

Még egy, maximum kreditem van kiakadt a számláló és nem költhetek belőle kedvem szerint??? :U :F

[ Szerkesztve ]

(#21493) CJ4567 válasza CactuS (#21491) üzenetére


CJ4567
veterán

Technikailag nem, valamiért a HWID ban(amit kapsz 30 évnél) a Windowsodra terjed ki csak PC-n, konzolon rosszabb a helyzet, ott tényleg a konzolod tiltják ki FH4 alól, és annak nem tudsz mit csinálni. (Ez más játékokra nem terjed ki szerencsére.)

Viszont ezt a módszert sokan nem ismerik, inkább beletörődnek, hogy többet nem játszanak a játékkal, mert hivatalosan neked csöndben kéne maradni, nincs appeal rendszer, és ez az újratelepítősdi is csak azért működik, mert ahogy írtam, a Windowsod tiltják.

#21492 NoMagix Sajnos sehol, miért is kéne... Annó GTA 5-nél is volt ilyen eset, csak ott egy 30 napos tiltás azt jelenti, hogy azonnal törlik az online karaktered, kezdheted előlről.. :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21494) CJ4567


CJ4567
veterán

Kint van PC-n a frissítés, 1.96GB.

No Sana No Life

(#21495) Tibiajax válasza CJ4567 (#21494) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most fog érkezni a '19 shelby 500?

(#21496) rdt89 válasza Tibiajax (#21495) üzenetére


rdt89
addikt

Így van. :)

(#21497) Tibiajax válasza rdt89 (#21496) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úú, akkor már izzítom is az aukcósházat..
:DDD

(#21498) rdt89 válasza Tibiajax (#21497) üzenetére


rdt89
addikt

Én meg a versenyt. :DDD :DDD :DDD

(#21499) homerhamm válasza Tibiajax (#21495) üzenetére


homerhamm
addikt

Állítólag késni fog a frissítés, de nem biztos.a Ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21500) PeL válasza homerhamm (#21499) üzenetére


PeL
addikt

Nálam még nem tölthető, nem jelzi a store hogy van frissítés

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.