Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21251) zsiz


zsiz
őstag

Remélem keresni is tudok majd velük valamennyit :D [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21252) homerhamm válasza zsiz (#21251) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat! Mostanában nem aukciósházaztam ilyen szinten. :C Neked ez a sok Capri mennyi idő volt?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21253) zsiz válasza homerhamm (#21252) üzenetére


zsiz
őstag

Kb negyed óra. Itt már untam :D Előtte szedtem össze pár 599xx E-t, azelőtt még pár Lexus-t.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21254) vonyarc


vonyarc
tag

Csak én vagyok ilyen béna, hogy képtelen vagyok megnyeni az "én kis bogaram"-at? :W

(#21255) parandroid válasza zsiz (#21251) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Caprit valami párszázezerért lehet csak feltenni. ;] Ferrari is csak akkor megy drágán, ha top dizájner, vagy tuner vagy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21256) ProEvoFan válasza vonyarc (#21254) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Bugos.Az első két futamot nyerd meg, a harmadiknál jó esetben elég a második hely is hogy megnyerd a pontversenyt. A harmadik futamon az első autót (nekem volt hogy az első kettőt) csaló módon nem lassítja le egyik tereptárgy sem, ezért behozhatatlan előnyre tesz szert.Látni fogod melyik versenyről beszélek, mert fölényesen elhúz az első...

[ Szerkesztve ]

(#21257) zsiz válasza parandroid (#21255) üzenetére


zsiz
őstag

Az sose leszek :D Gondolom azért ha minimális bukóval is, de el fognak menni :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21258) Qkackca válasza Redneck (#21250) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha kikapcsolod a dinamikus rendert, akkor nem lesz jobb?

vonyarc: mi nem sikerül?

zsiz: attól füg mennyiért vetted és mennyiért lehet eladni

peterkeT: nem úgy van az, időszakosan szokott fluktuálni, de alapvetően milliókért lehet azokat eladni. Mikor legutóbb néztem akkor 16 milla körül volt a capri, a ferrari az most épp be van esve, talán 2 millió körül volt mikor legutóbb néztem.

Amúgy meg remek, elfelejtettem menteni a profilt az elmúlt két hétben, most meg kiírja hogy érvénytelen....miután tegnap még játszottam vele, de lehet hamar leállítottam a gépet, nem fejezte be a szinkronizálást :W

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21259) zsiz válasza Qkackca (#21258) üzenetére


zsiz
őstag

Capri 10-16 millióért sikerült, 16-ért tudnám felrakni. Ferrarikra nem emlékszem, de 8 milló volt a legdrágább, annyiért tudtam volna őket felrakni én is. Néha ránézek majd, mennyiért mennek, aztán ha megéri felrakom őket. Ha nem jön be, akkor majd máskor nem vásárolok így be :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21260) Qkackca válasza zsiz (#21259) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor az egyáltalán nem jó üzlet, sőt nem is üzlet, csak a pénz forog de nincs haszon.
Najó a 10 millióson azon lehet fogni vmit.
Várj pár hetet, közbe nézegesd mikor megy fel a max kivásárlási ár amennyiért te tudod felrakni.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21261) zsiz válasza Qkackca (#21260) üzenetére


zsiz
őstag

Az lesz :K Addig is elférnek a garázsban.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21262) PeL


PeL
addikt

Mi van a játékkal? :DDD Mentünk 2 ranked csapatos versenyt ismerősökkel. Elsőnél A800 terepverseny széria, a második verseny végére az ellenfél csapatnál egy ember maradt, a többi kilépett tőlük. 2:0-ra vezettünk a srác egyedül felhozta 5-ünk ellen 2:2-re mert elég volt a 3. helyen beérnie minden versenyen ahhoz hogy ő nyerjen. Utolsó versenyen elszúrta így megnyertük. kaptunk 450 rank pontot amivel elvileg 13-as ligából egyből 11-be kerültünk. Majd mennénk még egyet, és akkor látjuk hogy ugyanúgy 13-asban vagyunk :DDD Lejátszottuk a kövit, A800 utcai, megnyerjük, felkerültünk elvileg 12-be. Majd indítanánk a harmadikat, ugyanúgy 13-asnak mutat mindenkit megint... -.- Nem is mentünk inkább többet, ez már kezd ultra cink lenni. Nem elég hogy imádkozni kell azért hogy verseny közben ne dobjon ki senkit sem, de a pontot sem számolja el a végén ahogy kéne... Ráadásul többször előfordul az is, hogy joinolunk a ranked keresőbe, és kettőnknek fel se dobja hogy meccset talált, a harmadikat behívja, aki ugye már elfogadta, így ő be is ment és kettővel kevesebben vannak így mert a helyünk meg ott van a játékban, mégsem hívott be :DDD

(#21263) parandroid válasza ProEvoFan (#21256) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogy bugos, nyertem mind a hármat. Visszatekerésekkel sajnos muszáj játszani ezekkel a terepszaroknál, mert össze-vissza pattog az autó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21264) ProEvoFan válasza parandroid (#21263) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Eskü.
Ment az autó és át teleportált az akadályokon. :K Lehetetlen volt utolérni.

(#21265) Kisgépkezelő válasza PeL (#21262) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Csapatos versenynél vissza lehetett élni azzal, hogy kilépkednek emberek a csapatból, így a problémát javítandó hoztak egy ilyen szabályt, hogy ha valaki kilép (vagy csak simán megszakad vele a kapcsolat) senki sem kap pontot. Hogy szépen fogalmazzak ezzel a javítással kreáltak egy új problémát. :D

(#21266) GhanBuri Ghan válasza parandroid (#21263) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Hú, de utálom az összes buggys versenyt, minden fűcsomó, hangyaboly mg tudja fogni a kereket, ugratás közben elfordul, ha nem szögegyenesen hajtottam előtte, szégyenszemre vissza kellett veni pro-ról a minimálisan szükségesre.
Értem én, hogy azt kellene érezni, hogy ezek a kocsik mindenen átmennek, azért van csupa kerítésrombólós pálya, de pont az ellenkezője jön le, ezek hisztis ribancok, egy sima SUV jobban megy ezeknél :)

[ Szerkesztve ]

(#21267) xenon2 válasza PeL (#21262) üzenetére


xenon2
senior tag

Megszakad a kapcsolat,nem kilépnek. Sok panaszt látok,mindenfelé. Nekem az elmúlt 1 hétben ilyen a játék.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#21268) vonyarc válasza Qkackca (#21258) üzenetére


vonyarc
tag

Az évszakos buggy eseményt nem tudom megcsinálni. (Legendás öltözékért)
A többi megvan.

[ Szerkesztve ]

(#21269) PeL válasza Kisgépkezelő (#21265) üzenetére


PeL
addikt

Tehát akkor csapatost kb értelmetlen menni, mert valakit mindig vagy kidob, vagy a vesztes teamből kilép úgyis valaki... Csodálatos :U

#21267 xenon2
Tudom, minket is folyton ledobál. De egyébként szerintem baromi sokszor van hogy vesztes teamből ragequitolnak emberek. Egyik versenyen mikor már vesztésre állt az ellenfél csapata az egyik ember mindenkit ki akart túrni a pályáról aki a közelében volt, aztán egyszer csak eltűnt miután egyik kísérleténél kihagyta a checkpointot. Tuti hogy nem kidobta, hanem simán ragequitolt :DDD Ugyanez van a heti játszóteres eseménynél, ott is simán kilépkednek emberek a vesztésre álló csapatból, mert annyi eszük nincs hogy ugyanúgy megkapnák a kihívásért járó rewardot akkor is ha nem nyernek...

[ Szerkesztve ]

(#21270) homerhamm válasza PeL (#21269) üzenetére


homerhamm
addikt

Engem nem dobott ki csütörtökön a játszótérről, triált meg már egy ideje nem is csinálok...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21271) lanszelot válasza Redneck (#21250) üzenetére


lanszelot
addikt

Csak segíteni próbáltam, hogy látsd, hogy ugyanaz a videokártya, de más cpu mekkora különbséget jelent.
FH4 ben van rendes pc teszt, azzal teszteltem, de a FH4 -et kontrollerrel tolom, míg a FM7-et kormánnyal, és a kormány megeszi a cpu-t, így vissza kellett húzni a játékot.
Tehát hiába avga, ha nincs mi kiszolgálja, és fordítva is igaz.
A te i7-esed is igen régi, mellé egy gyengusz vga, plusz ha kormánnyal tolod, akkor ez mind mind befolyásol. Ezért írtam a konfigot, hogy nekem hogy volt.
Az is ehet, hogy ha pl Logitech kormányod van a logitech szoftver egy rakás kaksi, és rengeteg dologgal tud össze akadni. Nekem megteszi G29-em van.
Alapból nem indul a Logi szoft a géppel. Van olyan játék ami szoft nélkül is kezeli, de van amihez kell a logi szoft. Csak ha muszály akkor indítom el.
Egy próbát ez is megér.
Fontos, hogy nem elég kilőni, hanme ne induljon a géppel.
De nekem vírusírtóm sincs, teljesen felesleges, kivéve, ha ész nélkül netezik az ember, és varez dolgokat szed mindenhonnan.
Amúgy a windows defender bőven elég. /nekem még az is sok, több mappában ki is van kapcsolva/
De más progik is bekavarhatnak.
Értem, hogy az a dolog megoldotta, és ha neked úgy ok, akkor jó :)

(#21272) CJ4567 válasza homerhamm (#21234) üzenetére


CJ4567
veterán

Hát nem tudom, a The Crew 2 simán számozva adja a szinteket, nekem nem hiányzik Horizonban az, hogy azt lássam, hogy éppen mittudomén 1219-es vagyok. :D

No Sana No Life

(#21273) homerhamm válasza CJ4567 (#21272) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, csak ott icon van meg hozzáad egy nullát. A GTA-ba a legjobb, ott sima szám van.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21274) evitiguF válasza vonyarc (#21268) üzenetére


evitiguF
senior tag

Can-Am Maverick-et szerezd be, és keress hozzá megfelelő szintű tuningot.
Alternatíva lehet még: 1969 VW Class 5 / 1600 Baja Bug - Tuning hozzá: Buggy love

Ezeket az össze-vissza pattogós versenyeket én sem szeretem. Először Ariel meg a másik Buggy-val próbálkoztam, de a Maverickek úgy mentek el az első pozícióban, hogy esélytelen volt utolérni...

(#21275) Qkackca válasza vonyarc (#21268) üzenetére


Qkackca
őstag

Oda én a Mini JCW buggy-t vagy a Alumi Craft FE-hez a saját tuningom ajánlom ;)
(igen jó 'ellenfél' ellen elég jó volt ;] , talán a botok ellen is az lesz)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21276) GhanBuri Ghan válasza Qkackca (#21275) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Azt hittem, hogy a Rip Rod visz mindent, hát nem :)

(#21277) Qkackca válasza GhanBuri Ghan (#21276) üzenetére


Qkackca
őstag

Az is jó, ha megtalálod a megfelelő futómű beállításokat. Bár ez kb mindegyikre igaz.
Meg aztán attól is függ, miket rak be ellened.
Én pl amióta sikerült megtalálni ezt a használható beállítást az alumihoz, többnyire riprodokat rak be ellenfélnek, amiknél gyorsabb vagyok többnyire, csak a kocsim orra kitakarja a kismitugrászokat aztán nem értem miért nem úgy megy ahogy kellene :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21278) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Ma végre sikerült lecsapnom rá AH-ban :DD :C
Utána látom,hogy valaki nem kevesebb mint 10!!! darabot árult... Kb 5percig.. :))

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#21279) Qkackca


Qkackca
őstag

Fú de jó, majdnem két óra alatt letöltötte a felhőből a mentésem, majd mikor végzett kiírja, hogy nem tudta szinkronizálni a felhővel... :U
Akkor ez most honnan jött, a bokorból, hegytetőről?
Offline módot választottam, így legalább elindult végre...

Alumi craft FE A800: 929 836 240, köszi aki kipróbálja :R

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21280) AsakuraDave válasza Nyethuszar (#21278) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Fuu ilyet nem akar valaki eladni nekem? :Đ
Sose lesznek meg rá a kártyáim :=(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21281) Nyethuszar válasza AsakuraDave (#21280) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nézzed sokszor Ah-ban. Nekem kb 10perc alatt beadta. Utána meg a féltucatot.. :Y

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#21282) homerhamm


homerhamm
addikt

Most első találatra... :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21283) NoMagix


NoMagix
addikt

Qkackca

sajnálom, 30 perc alatt négyszer dobott ki és indult újra a játék! :W

(#21284) xenon2 válasza NoMagix (#21283) üzenetére


xenon2
senior tag

Ez miért kerül ennyibe? Jó autó a játékban? A GT86 is túl van árazva. Az 599XX E érthető.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#21285) NoMagix válasza xenon2 (#21284) üzenetére


NoMagix
addikt

mármint micsoda a Capri FE?
Ritka, nehezen megszerezhető!
Az egyik aranykártya teljesítése után adja be!

(#21286) xenon2 válasza NoMagix (#21285) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen,a a Capri. Hogy ritka az egy dolog,de mennyire használható? Én az életben sem értettem soha a több milliós kacatokat,lehet ezt sem fogom tudni befogadni. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#21287) Qkackca válasza NoMagix (#21283) üzenetére


Qkackca
őstag

:((
Az hálózati hiba, esetleg vmi túlmelegedés szerűség?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21288) csaba951 válasza NoMagix (#21283) üzenetére


csaba951
veterán

Ma se volt semmi gondom. Igaz, ma nem is volt multi, csak a heti feladatokat csináltam.

(#21289) NoMagix válasza Qkackca (#21287) üzenetére


NoMagix
addikt

Melegedés??? kikérem magamnak! ;]
XSS olyan langyos hogy csuda! :DDD

#21286xenon2

nagyon pöpec járgány, szerintem egész értelmes kocsi!

[ Szerkesztve ]

(#21290) vonyarc válasza evitiguF (#21274) üzenetére


vonyarc
tag

Köszönöm a segítséget buggy ügyben. A kis VW class 5 teljesen bevált!

(#21291) PeL


PeL
addikt

OMG... Gondoltam már a nagy térképen úgysincs már nagyon mit csinálni mert minden kész van rajta, átnézek a DLC területekre kicsit jobban körülnézni. Most jöttem rá hogy mindkét területen vannak ugyanúgy heti eventek. Pár hetet elszalasztottam így... :W :DDD

(#21292) parandroid válasza PeL (#21291) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azok csak pénzt adnak, xp-t, meg pörgetést. Nemigen éri meg foglalkozni velük. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21293) evitiguF


evitiguF
senior tag

És van úgy, hogy nem is változik, legalábbis én legonál ezt vettem észre, hogy egymást követő hetek alatt ugyanazok voltak, és jelezte is, hogy meg vannak csinálva. Ha csak nem kell ingyen/(gyorsabban) pörgetés/super pörgetés, akkor tényleg felesleges.

(#21294) zotyi8


zotyi8
tag

A hatásvadász napi kihívást, hogy adja be?
Driftelek, közben elsuhanok, de csak a fenegyereket adja magamutogatást nem.

(#21295) GhanBuri Ghan válasza zotyi8 (#21294) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Az a Showoff? Azt csak verseny közben adja meg, az előzés + drift kombóra.

(#21296) lanszelot válasza evitiguF (#21293) üzenetére


lanszelot
addikt

A fő térképen is mindig ugyanaz, csak más autóval.

A dlc heti kihívás annak jó akinek kell xp, pénz, vagy pörgetés

(#21297) DjDanee87


DjDanee87
addikt

A héten nincs új exkluzív kocsi?

(#21298) CJ4567 válasza DjDanee87 (#21297) üzenetére


CJ4567
veterán

Nincsen, télen lesz új kocsi.

No Sana No Life

(#21299) Qkackca válasza zotyi8 (#21294) üzenetére


Qkackca
őstag

Rossz a sorrend, először elsuhan aztán drift.
Nekem legkönnyebben a féktávoknál adja be, kifékezed aztán meg drift (itt ugye lendületből elmész mellette, aztán meg a fékezés végén nyomsz egy kis kéziféket vagy nagy gázt, többnyire beadja)

De utcán közlekedve is meg lehet csak jól kell időzíteni és a sebességet is jobban meg kell választani, szerintem (nekem) picit nehezebb.

Vagy eleve nagy sebességgel eldriftelsz mellette mondjuk egy földutas pálya sodrós kanyarjában. (vagy ugyan ez, esőben, télen, stb :) )

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21300) AsakuraDave válasza zotyi8 (#21294) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Verseny induláskor próbálj az utolsó lenni de maradj közel az elötted lévökhöz és egy éles kanyarnál drift meg még beleférhet egy kis koccanás is, nekem így mindig megvan :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.