Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20501) rdt89 válasza CJ4567 (#20498) üzenetére


rdt89
addikt

Az Alfa-t én is várom. :)

Kisgépkezelő: Azért az mekkora feeling lenne, hogy Trabi, Wartburg is lenne a játékba. Á élném nagyon. De ha azt nézem, majdnem Zaporozec van benne IMP néven :)

homerhamm:
Ez a trackmania szerű pályaszerkesztés hajaz a GTA online versenyszériáihoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#20502) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Látom, hogy elvileg bekerült a Jesko a játékba? Ez valami limited time volt vagy még nem volt megszerezhető? :(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#20503) homerhamm válasza rdt89 (#20501) üzenetére


homerhamm
addikt

A Datsun 510 majdnem gy Lada. :) Mondjuk azt azért sajnálom, hogy a pályaszerkeztőbe nem lehet autót cserélni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20504) CJ4567 válasza AsakuraDave (#20502) üzenetére


CJ4567
veterán

Még nem megszerezhető. Holnap lesz az AMG Hammer, holnap megyünk át tavaszba.
Nyáron lesz a Fiat X1/9, évszakos versenyből.
Ősszel a Hoonigan Bronco, ugyan így évszakosból.
Télen lesz a Jesko megszerezhető, évszakos versenyből. (Szóval majdnem 1 hónap még. :DDD)
Jesko után tavasszal pedig az Alfa 155, tavasz 50%-os teljesítéséért.

No Sana No Life

(#20505) NoMagix


NoMagix
addikt

Na mivel lehet hasítani az egyik super 7-ben akár 10 percig??! :Y

(#20506) AsakuraDave válasza NoMagix (#20505) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ez mi hol , akarom! :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#20507) NoMagix


NoMagix
addikt

174 939 963 ez az első super 7 pályám!
Ez egy sima "érj célba egészben" futam, kicsi morcos kocsival! :DDD

AsakuraDave:
a Horizon Super 7-ben van benne! Talán a 6. futam volt!

[ Szerkesztve ]

(#20508) CJ4567 válasza NoMagix (#20507) üzenetére


CJ4567
veterán

A Horizon Super 7 az véletlenszerűen dobálja be a sokat játszott és kedvelt futamokat, nálam volt már Null Car, és a busz is. :DDD Nem tudom, hogy kitilthatnak-e azért, ha a Jeskot, vagy a buszt kipróbálom ezekben, de a busz elég vicces. :D

No Sana No Life

(#20509) rdt89 válasza CJ4567 (#20508) üzenetére


rdt89
addikt

Milyen busz? :Y Érdekel! :)

Leírod a nevét a kihívásnak, vagy, hogy hol találom meg? :R

(#20510) CJ4567 válasza rdt89 (#20509) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha a címnek annyit írsz be, hogy "bus", akkor megtalálod, üres képe lesz. Felelősséget nem vállalok :DDD Kipróbáltam, de nem tudom, hogy ezért tilthatnak-e.

No Sana No Life

(#20511) NoMagix válasza CJ4567 (#20508) üzenetére


NoMagix
addikt

Na ezt nem tudtam, akkor passzolom a kérdést!
Valami számos neve volt a tervezőnek ....p3ngv1n vagy valami hasonló

(#20512) CactuS válasza parandroid (#20453) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Több helyen is tévedsz. A legutolsó generáció végre - európai szemmel is - korrekt futóművet kapott, technikailag egyáltalán nincs lemaradva. A belső tér talán még mindig alul marad attól amit az európaiak elvárnak, de abszolút élhető. Nem véletlenül iszonyat nagy siker, a legtöbbet eladott autó a kategóriájában. Idehaza rengeteget törnek belőle, mert páran azt hiszik, hogy ez olyan, mint egy Bmw. Pedig nem az, az elektronika nem olyan steril, mint a német prémiumok esetén és a motor sem olyan, mint egy európai v8. 450+ ló és 500+ Nm egy szívó motor esetén nem kérdez vissza, főleg. Nekem volt szerencsém használni egy ideig egy Mustang GTt és közelébe nem ér élményben - hangban még egy lapon sem említhető- pl. egy mai M-es bmw.

Mutass kérlek bármilyen másik autógyártót, aki 16,3 millió Ftért ad neked hátsó keréken ennyi lovat és Nmt, mert nincs. Európában a Stinger is kevesebb, drágább, gyengébb, v6 és csak 4x4 idehaza - szintén használtam pár hetet egy v6os példányt -.

Megjelenés kinek mi, ez ízlés kérdése. Műszakilag azok az autók nagyon gázok mai szemmel. Aki vezetett már 70es évek beli Mustangot vagy más amerikai autót az tudja, hogy sem erőben, sem fékerőben nem mai szint, amit ad, poszteren jól néz ki.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20513) NoMagix


NoMagix
addikt

Ezzel találkozott már valaki?
Eddig minden rendben volt az itthoni hálózattal, sosem kellett szenvedni vele!
Folyamatosan ezt kapom csak Solo-ban tudok játszani!

[ Szerkesztve ]

(#20514) parandroid válasza CactuS (#20512) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, hogy kurva erős, és a sok wannabe kenblokk nem tudja vezetni. Minél több ilyet az utakra! Ezt mondtam én is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20515) CJ4567 válasza NoMagix (#20513) üzenetére


CJ4567
veterán

Hozzáférsz az aukciós házhoz, és a tuningokhoz, festésekhez?

No Sana No Life

(#20516) rdt89 válasza CactuS (#20512) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem egyetlen autó van az amerikai piacon amit szeretnék birtokolni akár úgy is, hogy soha többé nem lehet más autóm, ő pedig Dodge Charger 69 R/T <3 Viszont a Mustang-ok törése kritikán aluli, s sajnos a fékrendszere is gyengébb az átlagnál. Konkrétan a féktárcsák egy ekkora dög alatt nagyon picik. Ettől függetlenül valóban kategóriája legjobbja ezt nem tudom megcáfolni és a 5.0 V8 az egyik legjobb dolog ami fentmaradt az autóiparban. Nagy ccm nagy teljesítmény és nulla turbó, a tartósság szinte örök! :R

(#20517) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

megjavult a beállítások mentése, már nem kell minden belépésnél újra beállítani hogy bill,kormány, stb.

lassan élesítik a Super7 is ha jól látom...

(#20518) NoMagix válasza CJ4567 (#20515) üzenetére


NoMagix
addikt

solo-ban igen

[ Szerkesztve ]

(#20519) CJ4567 válasza NoMagix (#20518) üzenetére


CJ4567
veterán

Szóval tuningokat tudsz letölteni, riválisok is mennek? Mert ha igen, akkor nincs nagy gond, és valószínűleg a hálózattal, vagy mással van gond.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#20520) NoMagix válasza CJ4567 (#20519) üzenetére


NoMagix
addikt

igen ezek mennek!
Akkor a routerben lesz a hiba?

(#20521) CJ4567 válasza NoMagix (#20520) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet, nálam néha akár több perc is eltelik, mire online tudok menni, meg random ledobál.

No Sana No Life

(#20522) NoMagix válasza CJ4567 (#20521) üzenetére


NoMagix
addikt

Az a poén hogy a fiam One S gépe simán csatlakozik!
Amúgy lehet hogy a 4G zavarhatott be, elvittem az enyémet "vendégségbe" és ott csak solo-ban toltam az adatkeretem miatt!
Talán lekéne resetelni? :F

Na, legalább lesz indokom lecserélni a routert! :DDD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#20523) Nyethuszar válasza NoMagix (#20507) üzenetére


Nyethuszar
tag

2x is végigmentem a "kicsi morcos fhansziával" :R
1x gamepad, 1x meg G27 el. Utóbbinál még vagy 10sec maradt az időből. :DD
Nekem is van próba versenyem, pontosabban 3. Aki gondolja marja meg :))
114 145 843
181 609 807
130 881 337

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#20524) NoMagix válasza Nyethuszar (#20523) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, egészségedre! :R
Kb. 1.27 volt a kezdő időm, utána állítottam 1.40.-re

Majd jól megnézem én is a te pályáidat! :D

CJ4567
meg is rendeltem az új AX-es routert, asszony simán vette az akadályt... ;]

[ Szerkesztve ]

(#20525) CactuS válasza parandroid (#20514) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy pony car, kis karosszériában egy muscle car ereje, mi más lenne, mint erős autó? Attól, hogy nem fogja a user kezét és a user béna, még nem az autó hibázik. Az 1.6 táltos után ha beül valaki és padlózza, akkor nyilván elveszti a kontrolt, de erről nem a technika tehet és ettől műszakilag még egy jó autó, remek ár / értékkel a kategóriájában. Nem a fegyver öl, hanem az ember, aki meghúzza a ravaszt.

rdt89: Semmi baja a féknek, tudni kell helyén kezelni egy ~1700 kg-os, erős autót. Sok embernek nem sikerül, ez nem a fék hibája. Ez pl: az a GT, ami nálunk volt egy darabig, majd pár hónappal később egy tesztkörön nyomott egy padlót a pilótája és el sem engedte a gázt, amíg meg nem állt a mutatvány végén:

Gyakorlatilag egy ép elem nem maradt az autón, elég sokat pörögtek fejen is, miután leestek az útról, mégis mindenki karcolások nélkül szállt ki az autóból. Nem gondolnám, hogy rosszul törött volna, megvédte a bent ülő embereket.

Egyébként láttál már/ültél már élőben ilyen idős amerikai autóban? Na azokon gyenge a fék, a hörgő motoron kívül nem sok élményt találsz egy gyári állapotú 30-40+ éves izomautóban. De távol álljon tőlem, hogy bárkit is meggyőzzek, hogy mi a jó, nem jó, csak néha nem árt, ha van némi gyakorlati tapasztalat egy állítás mögött.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20526) csaba951 válasza CactuS (#20525) üzenetére


csaba951
veterán

Ilyenkor mi van? Fizet a kereskedő biztosítása? Vagy a teszt vezető szépen kifizeti?

(#20527) rdt89 válasza CactuS (#20525) üzenetére


rdt89
addikt

Volt szerencsém több féle amerikai autóban is ülni, köztük az öregekben is és az új Mustang-ba is, szerelés közben is láttam őket, van tapasztalat és ezért mondtam, hogy a fék tárcsa kicsi alatta és láttam én is Mustang-ot az nem volt ilyen szerencsés, sose a biztonságról szólt a Mustang és most se az NCAP gyöngyszemei, ezt a honlapon is megnézheted. De ugye itt mindenki azt ír és mond amit akar, nekem ez a véleményem és nekem ha lenne pénzem biztos nem Mustang-ot vennék, sose voltak számomra kiemelkedőek vagy éppen meseszépek, csak elismertem, hogy van ilyen is és ennyi. S kb. 18 millió körül ad ilyen élményt a Dodge, az 5.7-es Hemi motorral, s az is ezen az áron mozog, Chevrolet Camaro 6.2-es motorral, Jaguar-nál is vannak 5.0 motorral szerelt példányok ezen az áron. Szóval nem kell hanyattesni, más gyártónál is vannak alternatívák ebbe az ársávban csak kicsit jobban bele kell merülni, én ennyit voltam hajlandó vele foglalkozni. Ez nem az a topik és senkit se kell meggyőzni, arra ott a HA.HU, aki ilyet akar venni, úgy se ebbe a topikba fog keresgélni, szóval nyugodtan kanyarodjunk vissza a játékhoz. :R

[ Szerkesztve ]

(#20528) Qkackca válasza NoMagix (#20513) üzenetére


Qkackca
őstag

Ja, az sima MS oldali hiba többnyire, valószínűleg túlherhelt, az eu szerver is, azért vagy/voltál az us-en, de az is megadta magát akkor.

De egy gyorsabb router, jobb lefedettség sosem árt. ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20529) CJ4567 válasza NoMagix (#20524) üzenetére


CJ4567
veterán

:DDD Mostanában elég sokat szórakoznak a szerverek, nagyon jó, amikor játszanék online egy fél-1 órát, és csak úgy az egész lobbyt kidobja. Ma volt olyan, hogy a töltőképernyő közben dobott ki mindenkit.

No Sana No Life

(#20530) homerhamm válasza CactuS (#20525) üzenetére


homerhamm
addikt

"Nemdohányzó, német idős női orvos tulajtól." :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20531) CactuS válasza csaba951 (#20526) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Casco volt, önrészt fizet a pilóta, az kb 1.5 millió volt mindenestül, nem volt 8 napon túl gyógyuló sérülés, karcolások nélkül szálltak ki. Drága próbakört ment, de volt rá kerete.

rdt89: Szép lista, kár, hogy a Dodge és Chevy idehaza hivatalosan nem kapható, nem is volt, másik országba kell érte kimenni, ahogy a Jag XFR sem és európai autógyártótól nem is nagyon fogsz már új autóként ekkora motorral kapni, főleg nem szívó motorral. Ha tudod, hogy hogyan jön össze egy ncap értékelés, akkor eleve nem is példálóznál vele, esetleg megnéznél egy IIHS értékelést stb. Gyereket valóban nem tennék be hátra, ahogy felnőttet sem, nem arra a +2.

Szóval igen, mindenki azt ír, amit akar, nyugodtan kanyarodjunk vissza a Forza felé.

homerhamm: Keveset futott inkább igaz rá. :DDD Bár talán még ma is ott áll a márkakerben, de mostanában nem voltam hátul.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20532) NoMagix válasza Qkackca (#20528) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi! Akkor nyaljanak sót, ha ilyen helyzetben nem tudnak szervert bővíteni!
Most jönnek az ünnepek, mi lesz majd akkor, ha a sok új box-os játszana?!?

(#20533) homerhamm válasza NoMagix (#20532) üzenetére


homerhamm
addikt

Úgyis mindenki CP2077-el fog játszani. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20534) CactuS válasza homerhamm (#20533) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem sokan fognak csalódni a CP2077ben, majd elválik. Ha páran lelépnek az nem gond, mert engem pl. idegesít, hogy ha néha leülnék a gyerekkel Forzázni, akkor egyre gyakrabban kapok én is olyan hibaüzeneteket, mint NoMagix.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#20535) NoMagix válasza CactuS (#20534) üzenetére


NoMagix
addikt

Na, akkor megnyugodtam, hogy nem nálam van a hiba!
Mi majd játszunk a CP2077 kocsival a forzában! :DDD :DDD

(#20536) CJ4567 válasza NoMagix (#20535) üzenetére


CJ4567
veterán

Már ki lehet próbálni a Super7-ben :DDD

Meglepően illik a játékba, és szerintem nagyon jól néz ki. :C

No Sana No Life

(#20537) NoMagix válasza CJ4567 (#20536) üzenetére


NoMagix
addikt

Wow, na majd du. rákeresek valahogy! Köszi! 😀
Tényleg jó!

[ Szerkesztve ]

(#20538) homerhamm válasza CJ4567 (#20536) üzenetére


homerhamm
addikt

De ezért nem fognak kibannolni, mert én előbb kipróbálom a kocsit?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20539) CJ4567 válasza homerhamm (#20538) üzenetére


CJ4567
veterán

Van rá esély, még senki se tudja. Az egyik Playground Games-es fejlesztőnek van két Jesko-s blueprintje, amit még a streamen készített, szóval valószínűleg nem.

No Sana No Life

(#20540) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Tudtok ajanlani vmi emberi aru kormany szettet Forza Horizon 4 ala, Win10? Elso korben 50e tajt kb?

(#20541) Qkackca válasza HUNgabus (#20517) üzenetére


Qkackca
őstag

Valóban, nyomtam egy kövéret, és nem a kamera pislogott hanem megindultam :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20542) rdt89 válasza CJ4567 (#20536) üzenetére


rdt89
addikt

Ú ez azzzz :)

(#20543) DjDanee87 válasza HUNgabus (#20540) üzenetére


DjDanee87
addikt

Próbáltad már kormánnyal? Sokunk véleménye inkább az, hogy nem túl jól játszható a Horizon4 kormánnyal. Én pl csak emiatt biztosan nem ruhaznek be kormanyra, kontrollerrel sokkal pontosabban vezethetőek a járgányok.

(#20544) Atmil válasza HUNgabus (#20540) üzenetére


Atmil
aktív tag

Inkább vegyél 20 ezerért xbox kontrollert.

Az 50 ezres kormányt kétszer is meggondolnám a helyedben. Pénzkidobás. Olyanok is...

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#20545) Qkackca


Qkackca
őstag

Szeretnék super7-ben pályát készíteni. Pc-n melyik billentyűvel lehet a tervrajz könyvtárat megnyitni? Mert kiírja az 'üres helyet', hogy nyomjam meg, átvált drón módba aztán semmilyen gombra nem csinál semmit, max a drón mozog, kilépni is csak alt+f4-el tudok.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20546) NoMagix válasza Qkackca (#20545) üzenetére


NoMagix
addikt

Ajajaj mi fog ott készülni?? ;] :DDD

(#20547) Qkackca válasza NoMagix (#20546) üzenetére


Qkackca
őstag

Semmi ;]
Mivel nem tudom mik a lehetőségek, nem is indult be a fantázia.
Jelenleg nem működik nekem, bár olvasgatva, másnak is előjött ugyanez, az irányítást ha visszarakja defaultra akkor elvileg jó, de azzal most már nem foglalkozom.

Csak egy sima ugratót választottam kellően lassú kocsival, de alig ad tapasztalatot, így annyira nem tetszik :(
Pedig kettő kihívást megcsináltam, ott volt egy vasutállomási ugrató lego veyronnal, az meg adott vagy 2000 pontot, nem tudom a sebesség, távolság számít vagy mitől lesz jó sok xp?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20548) Nyethuszar válasza Qkackca (#20547) üzenetére


Nyethuszar
tag

Remek kérdés mire ad.. :U :Y :F
Nekem amik vannak mind nagy távolságosak és alig ad xp-t, ellenben pénzt azt egészen jól.. :U
Ez így nagyon kezdetleges, talán javítják és lesz olyan mint a GTA5-ben az editor :)

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#20549) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
megvásároltam a game passt aminek a tartalma a motorspot 7 is, az alábbi hiba jelentkezik. a játék tökéletesen fut 50-60 fps el majd fél percenként lesz 10-12 fps majd vissza áll az 50-60 fps. próbáltam minnél lentebb venni a grafikát de ugyan ez a helyzet. very low illetve low grafikán pedig tiszta kockás a kép és 10-12 fps nél nincs több. közepes grafikán pedig a leirtakat műveli. erre valaki tud megoldást ? vagy a gép gyenge hozzá?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#20550) Nyethuszar válasza Cry0 (#20549) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ha elárulod milyen a géped, kiderül :)...

Mindenki hülye aki nem normális :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.