Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21151) xenon2 válasza ClydeBeka2 (#21147) üzenetére


xenon2
senior tag

Nekem is a 10 és a 15 gurigás ház hiányzik. Milyen csűrlelet jár a drága házért?
1-2 nap kihagyás után,online játék előtt már nem szoktam emlékezni melyik a jó autó. :D Olyan is van,hogy emiatt szenvedem végig az egészet. Agyat sajnos nem tudok venni a játékhoz. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#21152) Giot válasza Kisgépkezelő (#21121) üzenetére


Giot
addikt

Ja köszi!
Nem jártam erre ha időm volt játszottam!
Közben lassan hozzászoktam a Godzillához kellett egy kis idő mire ráéreztem, hogy kell vele bánni.
Álltalában úgy csinálom ha megveszem az autót kipróbálom milyen gyárilag, aztán elkezdem tuningolni, és minden nagyobb tuning után elmegyek a legközelebbi versenyre kipróbálni.
Már ismerem mint a tenyerem a pályát.
De a recept egyszerű ha kissebb a súly jobban kezelhető, ha nagyobb a motorerő a kis súly miatt nagyobb tapadás kell.
Jól el lehet babrálni vele de élvezem.
Legutóbb egy 995 911essel szórakoztam így el. Anno a porsche unleashed ben nagy kedvencem volt,
Akkor még jó volt az nfs. Nagyon megörültem mikor megláttam itt is ezt az autót.
Azért néha tolom a "történetet" is. :)

Más kérdés, hogy billenytűzettel játszok. Át kellene szokni kontrollelre, de legutóbb valamelyik nfs shift el próbálkoztam átszokatni magam de nagyon nehezen ment. Azóta el is adtam a kontrollert. Most megint nézegetek, venni kellene. Próbáltam xbox one-t (kölcsönbe volt nálam) meg a logitech 710-et.
Utóbbi nem hajlandó működni nálam, előbbi rendben volt, csak szokatlan. Meg sajnálom is rá a 20e ft-ot. Még használtan is 15e magassága.
Nézegettem használt vezetékes xbox 360 kontrollert az emészthető árban van.
Ki mivel játszik? Van eggyáltalán aki billenytűzettel?
Vagy csak én vagyok ilyen kőkorszaki?

(#21153) Win-T válasza Giot (#21152) üzenetére


Win-T
senior tag

Mindenképpen szoktasd át magad kontrollerre. Lehet nehezen megy az elején, de ha megszoktad akkor eszedbe nem fog jutni többé a billentyűzeten játszani. A régi 360-as kontroller is teljesen jó.

(#21154) evitiguF válasza Giot (#21152) üzenetére


evitiguF
senior tag

Én is Xbox kontrollert ajánlanék. Az nem csak ezzel, de más játékokkal is biztosan kompatibilis lesz. 2-3 nap alatt ráérez amúgy az ember, ha azt használja, utána pedig esze ágában sincs visszamenni billentyűzetre. Főleg ha közben még kényelmesen kanapén/ágyon is el tud helyezkedni...
Én is azt vettem észre, hogy játékoknál már nézem, hogy van-e kontroller támogatása, mert azt előnyben részesítem. Még ha nem is olyan pontos és precíz, mint bill/egér páros, bár ez is játéka válogatja. Forzában pl sokkal jobb kontrollerrel.

(#21155) Giot válasza Win-T (#21153) üzenetére


Giot
addikt

&evitiguF
Köszi!
Akkor levadászok eggyet. :)
Majd csak hozzászokok.

(#21156) Qkackca válasza Giot (#21152) üzenetére


Qkackca
őstag

+1 a billentyűzetnek :))
Nagyon régen próbáltam a kontrollert autós játékokban, akkor esélytelen volt.
Azóta lehet fejlődtek a játékok, az implementálás, talán az én finommotorikám is, de én billen szocializálódtam, úgyhogy.

Ha a ranglista csúcsára akarsz kerülni akkor lehet tényleg jobb egy kontroller, nemtom, de szerintem lehet jókat menni billen is.

Simán van olyan élethelyzet/körülmény, hogy egy konzol/kontroller egy kanapéval jobban kiadja mint a pc bill-lel. Ha teheted próbáld ki, aztán hajra :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21157) PeL válasza Giot (#21152) üzenetére


PeL
addikt

Én is billentyűzettel játszom. Többé kevésbé megy, persze biztosan nem tudok olyan jól menni mint a tapasztaltabb kontrollerrel, vagy kormánnyal játszók. Pedig van itthon X360 kontroller is meg egy G25 kormány is. A kormánnyal az a baj hogy mivel nincs hozzá állvány, így rohadt körülményes folyton felrakni - leszedni az asztalról, a kábeleknek sem tesz jót, no meg az asztal sem a legideálisabb hozzá a kialakítása és a magassága miatt. A kontroller meg simán csak nem áll kézre nekem sem, vagyis inkább baromi szokatlan... Pedig biztos hogy azzal is jobb lennék idővel, csak át kéne rá szoknom :DDD Elkezedeni meg simán lusta vagyok. Komolyabb competitive versenyzéshez pedig valszeg muszáj is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#21158) AsakuraDave válasza Qkackca (#21156) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Mióta van egy Xbox One -os wireless kontrollerem PC-hez 100x élvezetesebb a játék mint bill.-el volt. Logitech MOMO kormánnyal meg borzalmas nagyon nem adja a kormány valamiért ebben a játékba nekem a kontrollel vállt be a legjobban. Pedig F1 2020, Project Cars stb a MOMO elég jó.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21159) Qkackca válasza AsakuraDave (#21158) üzenetére


Qkackca
őstag

Kormánnyal kb ugyanaz a viszonyom mint a kontrollerrel :D
Azzal is lassabb vagyok többnyire, bár azt is régen próbáltam.
Egy jó emlékem van a kormányról. Talán tavalyelőtt Bp-n vhol voltam egy szimulátorházban, Assetto Corsa, Imola, Bmw M3 e30, na egyedül itt volt jó, élvezetes kormánnyal menni nekem, meg ráadásul tizedre annyi időt mentem, mint ithon bill-lel :)
De az 3 monitoros, komolyabb székes valami valami volt.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21160) Win-T


Win-T
senior tag

Nem állítom, hogy nem lehet billentyűzettel is nagyszerűen szórakozni (én is "onnan jövök"), de kontrollerrel egyszerűen annyival több... ööö, kontrollod :D van az autó felett, ami bőven megéri a pár nap vesződést amig átáll az ember agya meg izommemóriája. Kormány más tészta, nekem is van, imádom is de a Horizon érezhetően nem ahhoz van kitalálva, a Motorsport még so-so, de inkább a komolyabb címekhez veszem elő.

[ Szerkesztve ]

(#21161) Giot


Giot
addikt

Úgy látom azért vagyunk még egy páran billentyűzeten! :)
Nem gondoltam.
Az első nfs óta billenytűzeten játszok. Az meg már nem most volt, úgyhogy van beidegződés
rendesen. Nekiszaladok másodjára is a kontroller használatnak hátha.

(#21162) parandroid válasza Giot (#21161) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy egy konzolon is érdemes elgondolkozni. PC hardverekhez képest nem egy nagy összeg, és egy teljesen más világ. Engem is a Forza húzott át konzolra (meg hogy sikerült lejönnöm a wow-ról). Mondjuk akkoriban még PC-re sehol nem volt Forza (az x360-as időszakról beszélünk), ellenben a gyerekek miatt a Kinect is komoly érv volt. Manapság meg ugye Kinect sehol nincs, Forza meg már van PC-n is... de már semmi pénzért nem ülnék le az íróasztal elé játszani, annyival kényelmesebb a kanapé.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21163) ClydeBeka2 válasza NoMagix (#21150) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Köszi :R

@xenon2
1931 Bentley 4-1/2 Liter Supercharge jár érte. Nem egy nagy cucc,de 10 milliót ér ha jól emlékszem :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21164) CJ4567 válasza Giot (#21161) üzenetére


CJ4567
veterán

Én amikor játszottam, akkor eretnekséget követtem el, és egy Dualshock 4-el játszottam. :DDD

No Sana No Life

(#21165) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,

Ingyenes FH4 Autókat lehet begyűjteni az Xbox alkalmazásban
Androidos és Win10 -es Xbox alkalmazást megnyitod, és ott Előnyök/Pins
A kódot beírod az MS store -> kód aktiválása
Tadaaaam

(#21166) homerhamm válasza lanszelot (#21165) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezek milyen autók? Egyáltalán él ez még?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21167) ClydeBeka2 válasza homerhamm (#21166) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ezt én is aktiváltam pár napja, szóval szerintem még él. De fogalmam sincs mi van benne. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21168) homerhamm válasza ClydeBeka2 (#21167) üzenetére


homerhamm
addikt

DLC autók?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21169) lanszelot válasza homerhamm (#21166) üzenetére


lanszelot
addikt

Tegnap este húztam be, a dátum el van írva.
Akinek kell autó annak lesz. Akinek nem annak úgy se kell.
Hétközben nincs időm játszani.
No meg FH4 már uncsi, réges régen kitoltam, nem találok benne már semmit.
Van amiket nem tudok megcsinálni, pl drift klub, meg ez az új trükközéses ízé se vett le a lábamról, tölthető táblákbol van még 20, de azokat nem tudom megcsinálni stb...de azokon kívül minden meg van. Nincs mit csinálni.

Nem egyszerűbb ha behúzod és megnézed milyen autók?
:))

(#21170) lanszelot válasza lanszelot (#21165) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezeket adja

(#21171) homerhamm válasza lanszelot (#21170) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezek már megvannak. :D Amúgy se találtam ezt sehol.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21172) lanszelot válasza homerhamm (#21171) üzenetére


lanszelot
addikt

Leírtam fent, hogy hogyan lehet megszerezni a kulcsot.

Ha meg is van jó áron mennek el.

(#21173) homerhamm válasza lanszelot (#21172) üzenetére


homerhamm
addikt

Lehet én azért nem látom, mert nincs gpu-m.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21174) lanszelot válasza homerhamm (#21173) üzenetére


lanszelot
addikt

gpu - Graphics processing unit
Enélkül nem létezik még telefon se, nem, hogy pc.

(#21175) homerhamm válasza lanszelot (#21174) üzenetére


homerhamm
addikt

En a Game Pass Ultimatre gondoltam... :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21176) lanszelot válasza CJ4567 (#21164) üzenetére


lanszelot
addikt

Én Xbox-on toltam G29-el, az akkor mi, ha a pc-n a ps4 kontroller eretnekség? :DD

(#21177) NoMagix


NoMagix
addikt

Kit tisztelhetek Fugi05 személyében?

(#21178) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Sziasztok!
Közel 70 órám van a játékban, nagyon élvezem, brutál király autóverseny game.
Ma elakadtam egy Napi Kihívásban.
"Kombináld a driftelést hajszál híján trükökkel 2 szerencsés menekülés trükkért."
Nem adja be. Autópályán próbálom, de nem megy...
Hogyan kell megcsinálni? :R

(#21179) Qkackca válasza ProEvoFan (#21178) üzenetére


Qkackca
őstag

Driftelés közben előzd meg közelről.
Vagy mondjuk előzés közben megrántod a kéziféket, kicsit felé sodródsz de nem mész neki.
Vagy két szembejövő kocsi között enyhén sodródva mész át.
Vagy próbálod körbe driftelni menet közben, haladó fokozat :D
Nagyjából ilyesmi.

Amikor nem adja be az épp aktuális feladatot, akkor kiválasztok egy állat gépet és elmegyek csapatni 'érzésből', na olyankor általában sikerülni szokott mire kijön a fáradt gőz ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21180) ProEvoFan válasza Qkackca (#21179) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most is kiírta 3x egymás után, hogy szerencsés menekülés.
De nem adta be....

(#21181) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#21180) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na b+... :DDD :DDD :DDD
Holnap lesz csak aktív ez a napi feladat....ezt jól benéztem. :U :DDD

(#21182) homerhamm válasza ProEvoFan (#21181) üzenetére


homerhamm
addikt

FAIL. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21183) evitiguF válasza NoMagix (#21177) üzenetére


evitiguF
senior tag

Jelen. :B

Még páratokat akik itt aktívak, felvettem.

[ Szerkesztve ]

(#21184) Qkackca válasza ProEvoFan (#21181) üzenetére


Qkackca
őstag

Jó, akkor most próbáld a Delorean-nel :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21185) zotyi8


zotyi8
tag

A vesszőfutás beadta valakinek? Mi a trükkje? Megcsináltam már vagy 5 tűbefűzést.

(#21186) elod22


elod22
senior tag

Van itt valaki a fórumon, aki eladná vagy megosztaná a FH3 ultimate verziós PC-s felhasználóját. Más módon nem tudom, hogy tudnék hozzájutni, mivel már sehol sem árulják. Ha esetleg valamelyikőtök tud olyan oldalt, ahonnan be tudnám szerezni, azt is megköszönném.

(#21187) NoMagix válasza elod22 (#21186) üzenetére


NoMagix
addikt

ebay?
régebben sikeresen vettem onnan játékot letöltőkóddal

[ Szerkesztve ]

(#21188) PeL válasza elod22 (#21186) üzenetére


PeL
addikt

(#21189) elod22 válasza PeL (#21188) üzenetére


elod22
senior tag

Sajnos mindegyik Ultimate verzióra azt írja ki, hogy "can't be activated in Romania".

Ebay-en sem találtam semmit egyelőre.

(#21190) balage25


balage25
senior tag

Forza Horizon 4-el szeretnek játszani Logitech G920 kormánnyal Xbox Series X-en.
Hogyan kell beállítani, hogy műköjdön a fékpedál? A féklámpa világit, ha lenyomom a pedált, de nem fékez es hátramenetbe sem kapcsol.

(#21191) lanszelot válasza balage25 (#21190) üzenetére


lanszelot
addikt

Elvileg bedugod, és mennie kell.
Itt láthatod
Tehát update, vagy dugd másik usb-be

(#21192) lanszelot válasza elod22 (#21189) üzenetére


lanszelot
addikt

Készíts egy új felhasználónevet UK régióval, és kész, az a legolcsóbb, és tolhatod is

(#21193) PeL


PeL
addikt

Tuningoknál még mindig probléma nálam, hogy 90%-nál halvány gőzöm nincs hogy az most terepre vagy aszfaltra készült sok autónál, a tuning nevében is általában más van mint egyértelmű utalás arra hogy az most mi is tulajdonképpen. A tuningok meg lockolva vannak, így meg se tudom nézni hogy milyen gumi került az autóra, ránézésre meg nem tudom megmondani... :\ Ti hogy szoktátok ezt megállapítani? Tesztelitek őket?

[ Szerkesztve ]

(#21194) NoMagix válasza PeL (#21193) üzenetére


NoMagix
addikt

99,98%-ban magam kreálok valamit, vagy jó lesz vagy próbálkozom tovább...

(#21195) Win-T válasza PeL (#21193) üzenetére


Win-T
senior tag

Ezt egyébként én sem értem miért jó, hogy le vannak zárva a letöltött tuningok. Jó lenne pedig megnézni, hogy mi, hogyan van beállítva benne, esetleg még tovább finomhangolni a saját izlésnek megfelelően. Lehet a legtöbben nincs is semmi mókolva csak feltölti a jóember valami olyan néven amire ugrik a nép. Semmi logikát nem látok benne.

(#21196) PeL válasza Win-T (#21195) üzenetére


PeL
addikt

Igen, és a legjobb hogy van mikor olyan gusztustalan felnit rak fel mellé, hogy elhányom magam tőle hogy áll az autón, és persze azt sem lehet változtatni a lock miatt... Nem is értem hogy lehetett ezt így kitalálni :U

#21194 NoMagix
Megértem. Én is így lennék de elég sok a paraméter és mint korábban írtam, sajna nem értek hozzá, így kénytelen vagyok másokra hagyatkozni. Majd lehet nézek pár tutorialt :)

(#21197) NoMagix válasza PeL (#21196) üzenetére


NoMagix
addikt

Én sem vagyok nagy mágus, de józan paraszti ésszel végiggondolva lehet jókat alkotni.
Nem az a célom, hogy az enyém legyen a legeslegjobb, de azért nem is a legrosszabb!
Súlycsökkentés, tapadás, motorpiszkálás, felni csere majd utána mehet a finomhangolás a tuningban! Néha csak a végáttétellel bohóckodok, időnként mást is állítgatni szoktam!

Qkackca vagy kisgépkezelő többet tudnának segíteni, esetleg tőlük próbálj ki valamit, mert rendre lehagynak az ő alkotásaik! ;]

[ Szerkesztve ]

(#21198) Qkackca válasza PeL (#21193) üzenetére


Qkackca
őstag

Sokszor igazából mindegy is milyen gumi van rajta, nem kell azt túl izgulni :)
Néha látszik amúgy a kis bélyegképen milyen gumi van rajta, de persze sokszor meg nem.
Többnyire azért látszik hogy van-e szárny rajta. A csíkok hossza illetve a szám mellettük segít néha.
Megnézed a kocsi gyári állapotát, ott mekkora számok vannak mellette, milyen hosszú a fehér csík. Aztán ha egyszer is próbáltál már fejleszteni, gumit változtatni, akkor látod melyik gumi mennyit dob a csíkon nagyjából. Onnan be tudod lőni, hogy mi lehet az.
De a lényeg, a futómű hangolás és a váltóáttétel, az így semmilyen formában nem kitalálható.

A legbiztosabb megoldás természetesen a próba.

Vannak módszerek amivel elég jól ki lehet találni mit gondolt a költő, de teljesen reprodukálni elég nehéz, meg sok tapasztalat kell hozzá.

A felni pedig a teljesítmény tuning része, nem az optikaié, ez ilyen, nem tudsz mit csinálni vele.

De pár poszttal feljebb vannak ajánlott tunerek, keresgélj náluk, olyan rosszul nem hinném hogy járnál velük.

Lehetőség szerint próbálok saját alkotást használni, aztán időnként betalál, néha meg nem :D

NoMagix, neked meg köcce ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21199) CJ4567 válasza PeL (#21196) üzenetére


CJ4567
veterán

A gusztustalan felnik általában azért vannak a tuningokon, mert sokszor lehet azzal trükközni, hogy felteszed az autóra valamelyik legnehezebb felnit, jó nagyra növeled a dísztárcsák méretét hátul, és így lehet, hogy vagy több erőt tudsz az autóba pakolni, vagy könnyebbé tudod tenni más fejlesztésekkel, mint a gyári, könnyebb felnivel.

A gumiknak meg tudod nézni a textúráját a garázsban, vagy garázson kívül, viszont nincsen fixen megadva az, hogy most a rally gumi csak földúton működik, sok autón rally gumi van S1-ben, pedig aszfaltra van tuningolva.

Ezt próbáld ki, a legtöbb gyors tuning manapság ez alapján készül.

No Sana No Life

(#21200) PeL válasza CJ4567 (#21199) üzenetére


PeL
addikt

Köszi mindenkinek ismét! :C :R

#21198 Qkackca

Csak azokat a tunereket nézem azóta amiket írtatok :) Már amelyiket megtaláltam, 3-4 név nincs meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.