Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21501) homerhamm válasza PeL (#21500) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, én úgy gondoltam évszakváltás. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21502) CJ4567 válasza homerhamm (#21499) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerencsére nem késik, már tölthető.

No Sana No Life

(#21503) homerhamm válasza CJ4567 (#21502) üzenetére


homerhamm
addikt

Már megszűnt a bannolásod? :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21504) Tibiajax válasza rdt89 (#21498) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na lássuk, kinek lesz meg hamarabb
:D

(#21505) rdt89 válasza Tibiajax (#21504) üzenetére


rdt89
addikt

Elfogadom a kihívást! :)

(#21506) rdt89 válasza rdt89 (#21505) üzenetére


rdt89
addikt

Megvan a Mustang! :DDD

(#21507) homerhamm válasza rdt89 (#21506) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem sietek, majd ha valami jó európai átlagautó lesz.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21508) rdt89 válasza homerhamm (#21507) üzenetére


rdt89
addikt

Annak én is örülnék, tudom Magyarországon ez a mostani kijelentésem átok lesz, de én egy masszív francia autó pakk-ért hihetetlen hálás lennék /Legendás Citroen-Peugeot-Renault modellek + Több új típusú Peugeot/. :R

(#21509) parandroid válasza rdt89 (#21508) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amcsi a fejlesztőcsapat, előbb lesz minden mustangból, corvette-ből, chargerből 12 évjárat. Így is meglepően sok clio került be pl, ezek még nekem is totálisan megkülönbeztethetetlenek, és érdektelenek, mondjuk felőlem jöhet, fájni nem fáj, ha van. De ha már EU, akkor inkább valami XC Volvo, vagy rally Skoda. PUG-nak is vannak még jó modern Rally autói, inkább az kéne a tucat Cliok helyett. Vagy McRae Focusa pl óriási kihagyott ziccer. Miniből is jöhetne az új GP2, vagy ez elektromos modell, a bent lévők nem túl kompetitívek. Ja, és ideje lenne implementálni a Teslákat is...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21510) homerhamm


homerhamm
addikt

Hát bakker álandóan kidob a játék onlineból!! Így nem tudom lesz e játszótér, vagy triál...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21511) rdt89 válasza parandroid (#21509) üzenetére


rdt89
addikt

Én Peugeot-ot akarok /504-605-405-406-206-106-605-607-505-306-308/ :DD :DD :DDD Meg Citroen-t /Xsara-C2-C5/ :D

(#21512) homerhamm válasza rdt89 (#21511) üzenetére


homerhamm
addikt

Én azért nem írtam volna ide a bankszámlaszámom. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21513) parandroid válasza rdt89 (#21511) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek teljesen ki vannak zárva. Az alapváltozatok érdektelen tucatautók mindenkinek, aki nem márkarajongó. Golfokból is csak GTI-k vannak, Audibólnis RS-ek, Cliok is csak azért kerülhettek be, mert ezek valami durván erős modellek. Minden kompaktot, amik ráadásul eu-n kívül kis túlzással max marokkóban értelmezhetőek, nyilván nem fognak lemodellezni. Ezeknél százával akad több, valóban érdekes autó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21514) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Végül is nem néz ki rosszul ez a 2020-as , de kb 0 változást látok a többihez képest :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#21515) rdt89 válasza homerhamm (#21512) üzenetére


rdt89
addikt

:DD :DD :DD Ezen hatalmasat nevettem :C :C :C

peterkeT:
Ezekből van mindből limitált széria, pl. 306 S16, 206 RC/GTI, 505 GTI, 405 MI16/T16, 406 Coupe, 106 S16, 308 GTI, 208 GTI, 207 GTI, C2 VTS, Xsara VTS, 407 Coupe. Ezek annyira nem tucatautók, és szerintem nagyon sok C-B kategóriás kocsinak a Forzába méltó ellenfelei. :R

(#21516) Kisgépkezelő válasza parandroid (#21513) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A felsoroltak nagyjából háromnegyedével nyertek rallyban, túrautózásban, rallycrossban Pikes Peaken, Dakaron, meg még ezer helyen, úgyhogy én a magam részéről egyáltalán nem tartom őket érdektelennek.

[ Szerkesztve ]

(#21517) Tibiajax válasza rdt89 (#21506) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

óóóó, hogy az a
én meg még mindig itt rohadok a melóban :W

:DDD

na majd az éjjel.....

#21514 Nyethuszar cseréled le rögtön azt a kommersz felnit egy vaskos, mattfeketére!.....

[ Szerkesztve ]

(#21518) Daw93 válasza rdt89 (#21515) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is nagyon szívesen látnék sok "átlagautót" a játékban! A játékban kb mindenevő vagyok, a hypercarokkal, oldtimerekkel, meg a z extreme offroadokkal nem annyira megyek sokat, de nincs gondom ezekkel sem, ha kell ezt azt teljesíteni velük.
IRL is sok autó tetszik, viszont nem adnék pénzt japán autón kívül semmiért.

GTA Online: Daweee93

(#21519) vendingo


vendingo
veterán

Végül megvettem az ultimate bővítményt. A szigetet próbáltam eddig, tetszenek a pályák, kihívások. Egy darabig elszöszölök vele. Ha meguntam, csak utána megyek legózni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21520) csaba951 válasza vendingo (#21519) üzenetére


csaba951
veterán

A szigeten sokkal nehezebb pályák vannak, mint az alapjátékban. Legó földön szerezd meg az összes kockát a házad felépítéséhez. Na, az el fog tartani egy darabig! :DDD

(#21521) vendingo válasza csaba951 (#21520) üzenetére


vendingo
veterán

Észrevettem, hogy nehezebb. Az alapjátékot legkeményebb, asszem "verhetetlen" divatarok ellen nyomtam, itt most vissza kellett vennem egyet. Ezért is vettem meg a kiegészítőt, mert alapjátékot már nagyon kijátszottam, nem nagyon volt kihívás.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21522) evitiguF


evitiguF
senior tag

Srácok, most ennek kellene lennie:
Mert nálam nagyon nem ez megy. :DDD

(#21523) PeL válasza evitiguF (#21522) üzenetére


PeL
addikt

Frissítsd le a játékot.

(#21524) rdt89 válasza Kisgépkezelő (#21516) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, ezért is szeretném őket a játékban veretni, párhoz volt/van szerencsém a valóságban is és nagyon nagy élvezet őket hajtani. :)

Tibiajax:
Én éjszakás előtt gyorsan behúztam a kicsi Ford-ot :) Megtuningoltam, vertem vele pár karikát, de számomra érdektelen, Mustang +1 a játékba /nekem speciel/

Daw93:
Én nagyon kezdem unni a játékban a szuper sport autókat és hasonló nagy teljesítményű vasakat, sok-sok hétköznapi autót is látnék szívesen pl Saab, Suzuki, Seat. :)

evitiguF:
Neked a Quick Resume funkció miatt mindig ki kell lépnem a játékból, mert addig nem ugrik át a másik évszakra.

[ Szerkesztve ]

(#21525) CJ4567 válasza homerhamm (#21503) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem szűnt meg, nem kell ahhoz a játéknak letöltve lennie, hogy tudjam, hogy kit van a frissítés. ;]

Amúgy lebuktam, új fiókról játszom, sajnos nincs más autós játék, ami le tudna jelenleg kötni, a Crew 2-vel próbálkoztam, de az ilyen néha-néha megszerzem az új autót kategória. :DDD Viszont az 1 hónapos kihagyás jót tett, újra tudom élvezni a játékot. :D

Tibiajax: a gyári felni a legjobb! ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21526) evitiguF


evitiguF
senior tag

Azért 2milliót hozott a konyhára :DDD
Egy McLaren 600LT-t behúztam egy versenyen, ami aukciós házban ennyiért most el is ment. Lefrissült a játék, most már a tényleges feladatok vannak.

(#21527) parandroid válasza Kisgépkezelő (#21516) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Whatever, wishful thinking. Most látom, hogy az ehavi adag új autó össz-vissz 2 Mustang. Mondjuk az eheti nem rossz, nalak awd tuningjával próbálgattam kicsit, de akkor is csak egy 23. Mustang a játékban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21528) CactuS válasza parandroid (#21513) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Clioból ha jól emlékszem 2 van bent, az RS - Renault Sport -, ami anno és most ia elég kemény kis méregzsák - főleg a trophy belőle -, illetve a v6, ami eleve ritkaság volt, egy középmotoros példány (!).

Nyethuszár: szélesebb a pofája - a lámpa alatt látszik a toldás -, kicsit erősebbek az ívek, más emblémák, nem nagy dolgok kívülről.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21529) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

:DDD
hát igazán szólhatott volna valaki, hogy aukcióban ne is próbáljak hiénáskodni, mert nem lehet fel se rakni..
én meg jó félórát bsztam el rá legalább versenyzés előtt...
:DDD

(#21530) Qkackca válasza Tibiajax (#21529) üzenetére


Qkackca
őstag

Vagy 1 hétig nem lehet az újakkal biznicelni

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21531) rdt89 válasza Tibiajax (#21529) üzenetére


rdt89
addikt

Szeretnélek figyelmeztetni, hogy nem lehet felrakni. :DD :DDD :D

(#21532) Tibiajax válasza Nyethuszar (#21514) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna. inkább így nézzen ki a gyönyörű GT500...

(#21533) homerhamm válasza Qkackca (#21530) üzenetére


homerhamm
addikt

Nagyon szomorú, ennek mi értelme van? Mért nem lshet eladni egy friss autót? Mert még 100 év ban lenne a vége?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21534) Tibiajax válasza homerhamm (#21533) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó én megértem valahol.. hogy érdemeld ki, hogy dolgozz meg egy kicsit érte, nem csak úgy essen már le az égből..
magam is szívesen kaptam volna le gyorsba a házból, de végül is így, h 5 gyorsversenyt kell csak lenyomni és megkapod, ez még belefér.. még nekem is
az a szar, amikor ennél sokkal többet vagy nehezebb infantilis baromságokat kell végigcsinálni egy kocsiért.
először azt hittem, fényképezgetni kell majd, na azt neem

a legszomorúbb meg legfőként az, hogy egyáltalán létezhet ban, és hogy kis kereskedésért valakinek kibannolják a pénzzel kicsengetett accountját..
eltakarodhatnak a fenébe

(#21535) homerhamm válasza Tibiajax (#21534) üzenetére


homerhamm
addikt

Még jó, hogy online versenyért nem jár új autó, tegnap engem is kidobott játszótérről, katasztrófálisak a szerverek... :W

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21536) Qkackca válasza homerhamm (#21533) üzenetére


Qkackca
őstag

Szerintem az, hogy ne add el egyből, próbáld ki előbb, de nem tudom igazából.

A játszó sikerült, elsőre, csak minden töltőképernyőn, töltött 3 percet...eredmény hirdetés - 3perc, töltö képernyő 3 perc, köv játék 3-perc, szóval kb 45 perc alatt lett meg ...ebből nem volt 10 perc nettó játékidő.... :W de meg van első próbálkozásra.
Ehhez képest a triál meg elsőre, simán.

Aztán most meg a koophoz halt le a szerver, egyszerűen nem ment a versenyzés...
És akkormegjelenik a játék steamen.... kap új szervereket is vagy csak rosszabb lesz mint eddig :U ?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21537) Dewo


Dewo
aktív tag

Tegnap töltöttem le a forza 4-et. A kérdésem az lenne hogy 21-es szintűnek kell lennem ahhoz hogy tudjak mások ellen is versenyezni? :F

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#21538) PeL válasza Qkackca (#21536) üzenetére


PeL
addikt

Steames megjelenésnél sztem minimum órákig játszhatatlan lesz, úgy össze fogják fosni magukat a szerverek a plusz játékosszámtól :DDD Én már haverékkal előre fogadtam ebben...

[ Szerkesztve ]

(#21539) parandroid válasza Dewo (#21537) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem szintfüggő. A bevezető évszakváltásokat kell megcsinálni. Kövesd a kiírásokat, ez gyakorlatilag egy tutorial mód. Pár órát eltarthat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21540) Dewo válasza parandroid (#21539) üzenetére


Dewo
aktív tag

A 4 évszakon már túl vagyok.Akkor elvileg már tudok :)

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#21541) homerhamm válasza Qkackca (#21536) üzenetére


homerhamm
addikt

Engem állandóan ledobált a szerverről... Mi lesz itt ha jönnek a Steamesek is?? :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21542) zotyi8 válasza homerhamm (#21541) üzenetére


zotyi8
tag

Teljes server halál...

(#21543) Dewo válasza zotyi8 (#21542) üzenetére


Dewo
aktív tag

Elvileg server karbantartás volt.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#21544) homerhamm válasza zotyi8 (#21542) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyre jobb...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21545) lanszelot


lanszelot
addikt

(#21546) KissVlms03


KissVlms03
újonc

Srácok versenyben hogyan lehet elsuhanás trükköt szerezni?
A nyári sebesség zónához milyen autót válasszak?

(#21547) homerhamm válasza KissVlms03 (#21546) üzenetére


homerhamm
addikt

Hoonigan RS200

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21548) evitiguF


evitiguF
senior tag

Ha nincs Hoonigan, én egy Moslerrel csináltam meg.

(#21549) CJ4567 válasza Tibiajax (#21534) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem kétféle dologért lehetne tényleg érdemes bant adni: ha valakit nagyon sokszor jelentenek, hogy lökdösődik online, és ha csal. Most teljesen mindegy, hogy kinek mennyi pénze van, mert ebben a játékban nincsen kifejezett gazdaság, önti rád a játék az autókat és a pénzt, aukciós házból okosan rengeteg profitot lehet csinálni... És most valakinek van párszáz milliója, azzal hogy rontja el mások játékát?

No Sana No Life

(#21550) Tibiajax válasza CJ4567 (#21549) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de íígy van.. bant csalásért kellene adni csak, nem ilyen pitiáner kereskedős okoskodásokért, hanem versenyekben megjelent, jelentett, riportolt csalóknak. akik mások élményét rontják, eredményeiket manipulálják, stb
a csalókat soha, sehol nem szeretik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.