Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20851) Qkackca válasza stillmatic (#20849) üzenetére


Qkackca
őstag

Hoonigan RS 200 : 460 090 404 - kicsit kezdetleges a futómű, de azért a heti feladatokra jó
Bac Mono: 823 011 414 - ezt csak a seb zónán néztem jelenleg, ott oké

Én a Maraton starthelytől balra van egy kisebb domb, szemben onnan ott a zóna, a dombról indulva mindkettővel megvolt másodjára :)

FNZ: tessék, neked meg egy Koenigsegg CCGT tuning, ha a koenigsegges versenyre gondoltál - 155 907 436

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20852) stillmatic


stillmatic
aktív tag

TVR Cerbera Speed 12 - S2 Snow/Ice Grip by Kbowtuning.
Megosztókód 148 728 328

Ezzel sikerült, a hivatalos fórumon külön topik nyílt ennek a kupac szarnak. Egy hétig Forza off, remélem az ötben nem lesz évszakosdi. Aki a fos tapadásra, nehézkes kezelhetőségre gerjed annak ott a Dirt Rally.

(#20853) stillmatic válasza Qkackca (#20851) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Köszi már tárgytalan de hátha másnak segítség lesz. Nem mindenki expert finomhangoló, elvileg egy árkádjátékról van szó. Nem is értem az alkotók szándékát.

(#20854) homerhamm


homerhamm
addikt

Forza Horizon 5-ben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20855) PeL válasza FNZ (#20850) üzenetére


PeL
addikt

Esetleg próbáld meg ismerősökkel, vagy randomokkal coopban. Mi most nyomtunk le mindent két ismerőssel.

Szerk.: BÚÉK mindenkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20856) homerhamm


homerhamm
addikt

Itt már reggel 8 van, csak van aki nem bírt tovább aludni. :D BÚÉK!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20857) HUNgabus válasza homerhamm (#20846) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Hat igen, nalam is ez 3 kocsi van a kedvencekbe rakva, ezek a JJ mindenre IS jo autok. Mar neki se kezdek massal, plane telen vagy esoben.

[ Szerkesztve ]

(#20858) motifator válasza Qkackca (#20851) üzenetére


motifator
senior tag

Végül Bac Mono-val sikerült :) Köszönöm a tippet.

Boldog Új Évet mindenkinek!

Funky + Jazz

(#20859) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem még nincs heti reset, maradt az ősz.
Még 3 napig. :D

Heti 2 super wheelspint az ultimate csomagból megkaptam üzenetben, forzathon shop is váltott. Gép idő/dátum beállítása jó. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20860) homerhamm válasza parandroid (#20859) üzenetére


homerhamm
addikt

Nálad meg 2020 van? :F :( :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20861) FNZ válasza Qkackca (#20851) üzenetére


FNZ
őstag

köszi, kipróbálom.
hova kell beírni a számot?

(#20862) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez is megvan, 3 és fél nap kellett hozzá!
Az utolsó kettő kocsit 20 millióért elvitték, így a számláló teljesen kiakadt! ;]
Vicces volt, azt írta az AH, hogy elértem a maximális limitet erre az időszakra (ez nem tudom mennyi) és nem adhatok el több kocsit!

[ Szerkesztve ]

(#20863) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#20862) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Napi 25 kocsit lehet meghirdetni.

(#20864) Qkackca válasza FNZ (#20861) üzenetére


Qkackca
őstag

A garázsban kiválasztod a kocsit.
Fejlesztés és tuning.
Új tuningok keresése.
Alul kisbetűvel van az hogy Keresés (nekem pc-n a backspace)
Aztán alul ott van a Megosztókód (üres), na ide kell beírni a számokat, egybe, szóköz nélkül.

motifator: nincsmit
peterkeT: a shop is váltott csak az évszak nem? milyen alternatív univerzumban vagyol-e? :D
NoMagix? gratula :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20865) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#20863) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi! Érdekes, mert ma nem adtam el 25-öt az biztos, max 8db lehetett!

(#20866) homerhamm válasza NoMagix (#20862) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat, mi lesz a következő cél? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20867) NoMagix válasza homerhamm (#20866) üzenetére


NoMagix
addikt

Passz, van 5let?
Mondjuk az 5. szint hiányzik a tuningból (3. szint) és a tervrajzból (4.szint) de ezekre nincs nagyon ráhatásom!
Tegnap letöltöttem a legelső Horizonot, ott keresek kimaradt acsikat!
Viszont azt nem tudom miért kellett megszüntetni azt az Xbox menüből, ami mindig mutatta az aktuális legközelebb lévő acsit azokból a játékokból amit az ember feltelepített!

(#20868) zsiz válasza NoMagix (#20862) üzenetére


zsiz
őstag

Gratula :) Én még "csak" 353M-nál járok. Nálam is az a cél, hogy meglegyen a 999 999 999 + összes kocsi, + összes autós kiválóság. Úgyhogy sokáig fogom még tolni (főleg, hogy nem szoktam AH-zni, csak eladom amiből kettő van, meg amit a következő szezonban ingyen vissza tudok szerezni) :D Kivéve ha közbejön a FH5.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#20869) homerhamm


homerhamm
addikt

Elmentem ma egyet sétálni:

Milyen Lambó ez?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20870) Qkackca válasza homerhamm (#20869) üzenetére


Qkackca
őstag

Vacak, le van dobva olyan műanyagos-rács kerítés mellé :D

Ha komolyan kérded mi ez, akkor esetleg a játékban nézelődj kicsit a LP-610 Huracan körül.
Esetleg ólálkodj a környéken hátha hallod a hangját is mikor indul :)

NoMagix: az a napi 25 autó, az 24 óra alattit jelent. De amúgy nem csak 20 db/ 24h?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20871) homerhamm válasza Qkackca (#20870) üzenetére


homerhamm
addikt

Tegnap is láttam, volt hangja. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20872) NoMagix válasza Qkackca (#20870) üzenetére


NoMagix
addikt

Már lényegtelen! ;]
Még az OTP-vel kell egyezkednem, valahogy írják jóvá a számlámra és akkor egész jól kezdődne a 2021! ;]

(#20873) FNZ válasza Qkackca (#20851) üzenetére


FNZ
őstag

köszi, megnéztem, de csak Koenigsegg CCX-et találtam CCGT-t nem (sem az autószalonban, sem a AH-ban)

[ Szerkesztve ]

(#20874) Qkackca válasza FNZ (#20873) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor mi van meg neked?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20875) parandroid válasza parandroid (#20859) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, úgy néz ki, hogy a series x quick resume funkciója kavar be neki. Force quit és restart után most jó. Pár napi questet buktam múlt hétről, na mindegy...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20876) FNZ válasza Qkackca (#20874) üzenetére


FNZ
őstag

agera, agera rs, regera, ccx, cc8s

közben megnéztem ezt a super7 játékot és ott pont illyen koenig ccgt-t lehetett nyerni, ha végigmegyek a 7 pályán. végigmentem rajta és megkaptam :C
letöltöttem a tuningodat (természetesen kedveltem is :D ) és igaz hogy az utolsó pályán 2x mentem végig, de sikerült megcsinálnom a heti koenig kihívást.
köszi a tuningot és a tippet :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#20877) Qkackca válasza FNZ (#20876) üzenetére


Qkackca
őstag

Jól van, ha pont lett új kocsid, kész versenyed, esetleg egy tuningod is. :K
Én is köszönöm a kipróbálást, kedvelést.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20878) zolee145 válasza NoMagix (#20872) üzenetére


zolee145
tag

Hogy váltják most a CR-t EUR-ra? :D

(#20879) NoMagix válasza zolee145 (#20878) üzenetére


NoMagix
addikt

Sajnos nagyon szarul... :DDD

(#20880) evitiguF válasza Qkackca (#20851) üzenetére


evitiguF
senior tag

Köszi a BAC Mono tuningot, ezzel meglett!
Rengetegen próbálkoznak a nap minden időszakában ezzel a feladattal, jópár fejlesztő anyukája csuklik az biztos...

És ezt soha nem fogom megérteni, hogy mi a funfactor abban, hogy a téli időszakra folyamatosan olyan feladatokat tesznek be, ahol 1000+ lóerős hátsó kerekes autókkal kell versenyezni. Az embernek csak elmegy a kedve az egésztől.

(#20881) parandroid válasza evitiguF (#20880) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerezni kell egy Hoonigan RS-t. :U

Kicsit engem is megizzasztott, nem volt téli tuningom rá, most néztem, hogy valami driftes csodatuning volt applikálva, sokat elmond az autóról, hogy hónapok óta minden téli, meg sáros speed zone-t ezzel csináltam meg. Ráadásul beteltek a tuninghelyeim, szerencsére csak erre az autóra le volt töltve vagy 6 féle, azokat töröltem, leszedtem egy stability-alapú X-est, és azonnal meglett. A következő versenyen néztem, hogy ja TCM/STM off, ja, akkor a játszótér is azért ment olyan szarul. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20882) Qkackca válasza evitiguF (#20880) üzenetére


Qkackca
őstag

Nincs mit :)

Többé-kevésbé értem a lényeget, csak nem mindig esik jól :DDD

Este kipróbáltam a One:1-t, nekem alapból (?) rwd, téligumival ajánlja, vagy nem is tudom, a koenigseggekkel se mentem sokat nem hinném, hogy én állítottam volna így be, de lényegtelen. Egész jó, miután 220 felett megjön a tapadás, meg lehetőleg le kell kockázni a kanyarokat, minél többször egyenesbe kigyorsítani. Vagy kanyarba egyáltalán nem nyomni a gázt, csak átgurulni rajtuk. Ahogy néztem 4wd csak drag gumival lenne, úgy meg izginek tűnik.

Azt tudom egész jót lehet szórakozni rwd-drag gumi-tél viszonylatban, pl a csigusz pályámon cayman 718, rwd-drag-A800-as beállítással :))

Pl a mostani a800 modern sportcar bajnokságban is csak a sok derékszöges kanyaros pályát kellett négyszer próbálni vele, csak közel ideális féktáv/ív/kigyorsítással sikerült elcsípni azt a vacak botot a tt-vel :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20883) evitiguF válasza parandroid (#20881) üzenetére


evitiguF
senior tag

Igen, az sajna még nincs a garázsban...
De ez meg mindent el is mond a fejlesztők kreativitásáról, hogy 2-3 autót használ mindenki a feladatok megoldásához, mert egyébként kb teljesíthetetlen.
Hamár van 500+ autóválasztási lehetőség, akkor csak kihasználnám arra, hogy mindet vezesse a játékos, és olyan feladatokat szabnék meg, ahol autóra be van korlátozva, de legalább teljesíthető.
Így meg legtöbben Mosler, 599EVO, meg Hoonigan RS200-al megy mindig.

(#20884) C4mp3r


C4mp3r
addikt

ti milyen nehezsegen nyomjatok? nekem minden assist off, csak az abs van bekapcsolva, manual es unbeatable drivatarok. normalis tuninggal egyaltalan nem kell megizzadni, verseny elejen vagy max a felenel le lehet hagyni oket, de sajnos a rubberbanding meg mindig problema, hogy elhuzok a mezonytol es egy ramtapad fuggetlenul attol milyen jol megyek mindig a seggemben van, maskor meg ha nem torok az elre eleg gyorsan, az elso mintha nitro lenne a kocsijaban ugy elhuz a francba, hogy eselytelen beerni meg ha hibatlanul megyek sem.

(#20885) Daw93 válasza C4mp3r (#20884) üzenetére


Daw93
senior tag

Én ugyanígy tolom mint te. És ugyanezek a tapasztalataim is.

GTA Online: Daweee93

(#20886) NoMagix válasza C4mp3r (#20884) üzenetére


NoMagix
addikt

Verhetetlenben végig toltam a játékot, de már jó ideje csak profiban autózgatok, már kiégtem! ;]

(#20887) evitiguF válasza C4mp3r (#20884) üzenetére


evitiguF
senior tag

Ehhez még hozzá jön annyi, amit szintén a napokban írtak, hogy a kerítés, fal, víz és egyéb lassítók csak a játékos autójára vannak igazi lassító hatással, az AL kb figyelembe sem veszi.

A versenyek erőssége is nagyon különböző, van hogy verhetetlen ellen is egész egyszerű, van hogy experten is odafigyelős.

(#20888) PeL válasza C4mp3r (#20884) üzenetére


PeL
addikt

Én billentyűzeten játszom (még mindig :DDD), profi nehézség, ABS és TCM van bekapcsolva, kormányzás normálon, manuális váltó. Autókat nem piszkálom, minden gyári. Vannak versenyek ahol vért kell izzadni hogy meg lehessen nyerni, a következő meg nevetségesen könnyű.

Tegnap kiakasztott az egyik pvp verseny a pályaudvaron, az egyik terepjárós arc folyton szemétkedett mindenkivel, mindig annyit lökött a másik autóján oldalról hogy az beakadjon az épület falába, velem is eljátszotta mikor meg akartam előzni... A következő versenyen meg nyertem volna, erre szétdobta a játékot :DDD Ment is a ragequit...

(#20889) homerhamm válasza PeL (#20888) üzenetére


homerhamm
addikt

Ugye azért a kontrollert nem verted szét? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20890) PeL válasza homerhamm (#20889) üzenetére


PeL
addikt

Nem, azzal kezdtem h billentyűzettel tolom :) Szegény kontroller csak porosodik a szekrényen... Van itthon egy G25 kormány is, de azt meg lusta vagyok fel le szerelgetni az asztalról folyton, na meg az asztal magassága miatt nem is túl kényelmes használni...

[ Szerkesztve ]

(#20891) C4mp3r válasza PeL (#20888) üzenetére


C4mp3r
addikt

azert a billentyuzet ad egy eleg nagy plusz nehezseget, nem is tudom hogy tudnek ugy jatszani, nem lehet finoman kontrollalni a gazt meg a feket.

> Autókat nem piszkálom, minden gyári

mondjuk azt nem ertem, jatek egyik lenyege szerintem, hogy adott kategoriat kimaxoljuk es a legoptimalisabb tuninggal menjenek a versenyek. evszakos trialon szoktam szeretni, hogy sokan bejonnek a full gyari geppel aztan otthagyjak oket, mint a szart.

(#20892) PeL válasza C4mp3r (#20891) üzenetére


PeL
addikt

Azért nem piszkálom őket mert még egyszerűen nem akarok ezzel foglalkozni, alapból online versenyt nem is mentem nagyon valamelyik napot leszámítva. Vagy simán drivatarok ellen játszom vagy másik két ismerősömmel nyomunk pár versenyt drivatarok ellen. Gyűjtögetem az autókat (már van 450 körüli darab a garázsban). Van pár S1 900-as autóm, csodálkoztam is hogy ugyanolyan teljesítmény indexes autók között is akkora különbségek vannak, hogy pl. egyenesekben szinte állva hagynak. Drivatarok ellen meg jók a gyári gépek is teljesen, nem is éreztem szükségét a tuningnak. Egyedül online-nál láttam hogy oda már kelleni fog.

[ Szerkesztve ]

(#20893) homerhamm válasza PeL (#20890) üzenetére


homerhamm
addikt

Bocsi, csak a második részt olvastam. :)
Csak azért mondom, mert van egy spanyol sztrímer gyerek, aki rendszerint szétveri a berendezést, mondjuk ő nem Forzázik, de láttam pár meredek dolgot. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20894) zolee145


zolee145
tag

Úgy látom a téli sebességzónánál az volt az egyetlen szempont, hogy beszarjon a játékos mire megcsinálja.

De már az őszi versenyek is jók voltak. Terep, földút, terep földút... a földutas versenynél már csak a terep versenyt utálom jobban. Erre jön a tél, és kezdődik megint, terep... aztán jöhet az amúgy is vezethetetlen Koenigsegg, havon. :D Ez az egyetlen márka amit a Stig is eldobott, mert egy szar. Tényleg különleges, ezt értem, csak szar. Lóerőháború, amit persze meg is nyernek, csak maga a kocsi amúgy egy fos.

Viszont legalább a játszótér "jól" sikerült. Eleve 4-4 játékos. Az első kört ők nyerték, a másikat mi, tök jó volt, aztán ledobott a szerver. :D Ezután sikerült egy olyan remek brigádba kerülnöm, hogy a mieink a második kanyar végére kilépkedtek, ketten maradtunk, a másik csapat meg elég érdekesen értelmezte a játék fogalmát. Nyilván az első zászlós körben nem tudtuk ketten védeni a helyet, annyi zászlót bevittek amennyit akartak. A második körben elmentünk zászlóért erre megjöttek mind a hatan, és ott köröztek a zászló körül. Na mondom ez remek meccs lesz így. Mentem ott pár kört, felvettem a zászlót nekem jöttek egyből. Meguntam, aztán mondom ha nektek ez a játék akkor jó mulatást, elmentem driftelgetni a placcra, és megvártam míg lemegy az idő. :) Fura emberek vannak. Az tiszta sor volt, hogy nyertek, de játszani miért nem akartak vajon? Ebből kb az lesz, hogy az ember szép lassan megunja, és belép, aztán autókázik, míg megkapja a heti nyereményt és kész.
Mondjuk az online rész eddig is egy fos volt, mindenki neked megy, a velük vagy ha ellenük. Szóval tényleg csak a minimum online dolgokat teljesítem, amúgy általában csak kószálok. :)

Visszatérve a remek sebességzónára, szerintem ez lesz az első hét mióta megvan a játék, hogy elengedem a dolgot.

(#20895) Qkackca válasza zolee145 (#20894) üzenetére


Qkackca
őstag

Gyorsan 'tanulsz' :DDD
A ralis super7 pályáid alapján nem gondoltam volna hogy földút iszonyod van.
Tessék, egy meglepi: 202 618 546 :))

C4mp3r: nehézség? én vagyok az ellenfél, ha magamat legyőzőm, akkor jó vagyok ;]
billentyűzet/abs/tcr, illetve szakértőnek való nehézség azt hiszem, legalább eggyel afelett ami kell a heti feladatokhoz és 1 vagy 2 fokozattal lentebb mint a verhetetlen botok, szóval valahol ott

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20896) FNZ


FNZ
őstag

Most jutottam el a sebeség zónáig. Nem tudom hogy csináljátok, de 190-nél sehogy nem jön ki több az átlagsebességnek :W

(#20897) homerhamm válasza zolee145 (#20894) üzenetére


homerhamm
addikt

Azért a múltkori driftzóna szerintem nehezebb volt mint a mostani sebességzóna. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20898) evitiguF


evitiguF
senior tag

A sebességzónát próbáljátok [Qkackca] BAC Mono tuningjával. A dombról kell indulni, először megcsinálni az utat ( kerítések és egyéb útakadályok áttörése ) majd ha tiszta a terep, akkor lehet nekimenni a zónának. Ha valami nem úgy jönne ki, akkor visszatekerés. Nem mondom, hogy elsőre, de 5-6 próbálkozás és megvolt.

(#20899) C4mp3r válasza FNZ (#20896) üzenetére


C4mp3r
addikt

rs 200-al masodikra meglett, altalaban ezzel meg a 599x evo val barmit meg lehet csinalni

(#20900) FNZ válasza evitiguF (#20898) üzenetére


FNZ
őstag

Én ezzel is próbáltam, de sajnos nem akar összejönni.
Valszeg nem vagyok elég ügyes hozzá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.