Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21601) homerhamm válasza Qkackca (#21600) üzenetére


homerhamm
addikt

Igazán sexyyy ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21602) ClydeBeka2 válasza zsiz (#21593) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Arra hálistennek rájöttem, mind az 50-et betörtem elég hamar, de ugye eddig csak a házak közt tudtam utazni. Hálisten ez le fogja redukálni pl. a kötelező versenyekre való utazási időt. :D :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21603) vendingo válasza ClydeBeka2 (#21602) üzenetére


vendingo
veterán

Én szeretek versenyek között vezetni. Sokszor nem is versenyzek, csak kocsikázok.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#21604) Daw93 válasza vendingo (#21603) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is így vagyok vele, még úgy is, hogy több mint 52 ezer kilométert vezettem le eddig a játékban. Épp ma néztem érdekességképpen a statokat.
Letoltam már eddig több mint 2400 versenyt amiből valami 2100 dobogós hely és 1750 körül nyertem meg. Van egy vicces stat, az egy versenyen való legtöbb ütközés, na az nekem 370 :D

GTA Online: Daweee93

(#21605) IntelKiller7 válasza Daw93 (#21604) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jézusom. Én örültem, hogy letudtam annyi versenyt, hogy végigvigyem a story-t. Meg ezt-azt feloldjon.:DDD
Utána ügyes AH használat, és a milliók is megvoltak. Most már egyáltalán nem versenyzek. Max, ha olyan az évszakban a kihívás amit érdemesnek látok.
Marad a cruisolás, driftelés, autók építése, eladása. Meg hát az AH-n jó dealek megvásárlása. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#21606) zolee145


zolee145
tag

Nem tudom szavakkal leírni, hogy mennyire utálom a terepversenyt. Ennél undorítóbb dolgot még nem találtak ki mióta számítógép létezik. Mindig összerak a gép nyomorult idiótákkal, és már a második alkalommal nem sikerül nyerni a gép ellen. Most megnéztem, egy Hummer a jutalom. Ott rohad el ahol van az a hummer.

(#21607) AsakuraDave válasza zolee145 (#21606) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem undoritó csak AWD kocsi kell oda. RWD csak kaparja a sarat, földet de egyhelybe áll AWD meg megy 320-al. Ilyen terepes versenyekre öngyilkosság nem AWD-vel menni csakhát akkor vagy átépíted a kocsit amivel menni szeretnél vagy mész valami otromba telepjáróval. Ezt én se szeretem, hogy ennyire megköti a kezem a játék de szerencsére néha van aszfaltos heti trial verseny. A playgroundot viszont nincs az az isten, hogy megcsináljam mert ott is csak AWD meg folyton ugyan azok a pályák, "feladatok" nagyon gagyi...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21608) zolee145 válasza AsakuraDave (#21607) üzenetére


zolee145
tag

AWD-vel megyek, de attól még undorító az egész. Ráadásul most nem is választhatok amit akarok. Pl Alfa Stelvioval nem mehetek, e mondjuk Bentley-vel simán mennek emberek. Nem értem. Vagy az a lényeg, hogy 2 tonna alatti jármű nem játszik?

(#21609) AsakuraDave válasza zolee145 (#21608) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Osztály a lényeg vagy/plusz, hogy milyen besorolású pl Hypercar, Modern Rally stb ezekre a kocsiaid alatt rá tudsz szűrni. Most azt hiszem A800 az osztály limit tehát te csak A700-800-as autokkal mehetsz. Az Alfa-d lehet túl van tuningolva A800 feletti.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21610) PeL válasza AsakuraDave (#21607) üzenetére


PeL
addikt

Mostani playgroundon nyitott kerekű veterán autókkal kell menni, hát mondanom sem kell mekkora élmény, főleg ha alap RWD-s mindegyik. A régi vasúti depónál van ugye a pálya, alapból nem nagyon lehet elindulni az autóval pláne hogy mostanában kipörgésgátlót se használok, kapar mint a vadmarha meg azonnal farol kifelé ahogy megpróbálok gázt adni billentyűzettel. Viszont van egy saras része ott annak a pályának, na ott már sokszor az arcom kapartam :DDD Volt hogy emiatt nem bírtam elkapni valakit a túlélés közben, mert annyira kapart a kocsi hogy nem bírtam az illető elé begurulni ahogy jött stb... Rettenetes volt, szidtam a játékot mint a bokrot, eddigi legrosszabb playground élményem ami volt. Ráadásul vezettünk már 2:0-ra, ugye 1 win kellett volna, a zászlóbevitelesnél meg ugye az ellenfél nem bírta feladni hogy minél előbb vége legyen ennek a rettenetnek, erre elkezdték behordani szervezetten a zászlókat és nyertek is, majd megnyerték a következő csapatkirályos játékot is, direkt szemétkedtek, eldugdosták a koronákat, felmentek velük a platformok, konténerek tetejére... -.- 2:2-nél beadta megint a zombis módot, azt meg végül megint megnyertük kissé nehézkesen, így 3-2 ide. De ennek köszönhetően kb 15 perccel tovább tartott ez az unalmas hülyeség mint kellett volna :DDD. Már én sem szívesen csinálom hétről hétre ezt, de kell a nyeremény autó... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21611) AsakuraDave válasza PeL (#21610) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát igen ez egy undi játékmód :D Szerencsére akkor is megkapod a teljesítést ha vesztesz, ezt kb fél éve hogy behozták? Hát mikor csak akkor adta be mikor 1. lett a csapatod.. Nah az volt a hányinger...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21612) Qkackca válasza zolee145 (#21608) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, az a lényeg, hogy 2000 kg felett legyen meg A800.

heavy hitters (2000kg+)
amg warthog
bentley
bmw x
caddy
chevy zr2
dodge durango, hellcat
ford raptors, transit ssv
gmc vandura
honda ridgeline
hw twin mills
hummer
jeep trailcat, cherokee, wrangler unlim
lambo urus
range rover
maserati levante
merci-amg
merci x class, unimog, e350d, g65
nissan titan
porsche cayenne
napier
regalia
ram rebels
trd gurkha
tractor
toyota lancdruiser
vw tuareg
volvo ironknight

aztán ha másból sikerül 2 tonna felettit kreálni az is jó lesz elvileg.

AsakuraDave: nem teljesen, most van egy másfajta kritérium, a tömeg.

PeL: van pár kocsi amiből lehet awd-t készíteni ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21613) AsakuraDave válasza Qkackca (#21612) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Oh Heavy Hitter igen azt néztem is, hogy nincs is olyan jelző kocsik közt, azt hittem ez olyan mint, hogy Classic, Retro Rally stb :D De akkor a tömeg jah.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21614) Qkackca válasza AsakuraDave (#21613) üzenetére


Qkackca
őstag

Olyannak olyan, csak mégse :D
Amikor készítesz egy blueprintet, az autótípusok kiválasztásánál, ott egy csomó lehetőség, írja is mik felelnek meg annak a szempontnak a garázsodból.
Van még 1-2 érdekes kategória.

Igazán jól sikerült az előző poszt formázása, csak nekem nem így jelent meg, csak néztem miért olyan furi :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21615) zolee145 válasza AsakuraDave (#21609) üzenetére


zolee145
tag

Nem, A800, arra figyeltem. Ezek szerint tényleg a tömeg a lényeg.

(#21616) szami777


szami777
addikt

Sziasztok,

Csarlakozok én is a forza játékosokhoz, korábban game pass előfizuval toltam, most megvettem a horizon 4 ultimate kiadást.

Jó pár tucat órám benne van már a játékban így nem annyira ismeretlen a terep.

Szeretném az összes skill feladatot 3 csillagosra megcsinalni, de a drift egyszerűen nem megy. 2 csillag mindenhol ok, a 3 csillag közelében nem vagyok.(abs+stab kikapcsolva)
A kérdés, hogy a drift zóna pontszámba beleszámít a skill fán feloldott drift növelő, vagy ha az autó forza edition (drift boost)?

Nektek melyik autó vált be igazán? Vagy tuningnál mire figyeljek?

Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#21617) PeL válasza szami777 (#21616) üzenetére


PeL
addikt

Hoonigan Hoonicorn (Ken Block Ford Mustang) drift tuninggal nálam tökéletes...

(#21618) zsiz válasza szami777 (#21616) üzenetére


zsiz
őstag

Próbáld ki a 2018 Formula Drift #64 Nissan 370Z autót ezzel a tuninggal: 894 095 210
Nekem bejött, én ezzel csináltam meg 3 csillagosra az összes drift zónát.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21619) AsakuraDave válasza zsiz (#21618) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Dirt/off road drift zónákra mit javasoltok mert RWD ott eléggé csak kikapar de nem megy :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#21620) zsiz válasza AsakuraDave (#21619) üzenetére


zsiz
őstag

Én on- és offroad is a 370Z-vel csináltam :D volt ami nem elsőre, de max 3.-ra mind meglett.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21621) NoMagix válasza szami777 (#21616) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem a saját TVR Cerbera 4x4 X999 lett a legtökéletesebb driftelni, meg is osztottam annak a tuningját!
Talán tehetnél vele egy próbát!

(#21622) homerhamm válasza AsakuraDave (#21619) üzenetére


homerhamm
addikt

Hoonigan Rs200 vagy valamelyik számozott Mustang.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21623) parandroid válasza szami777 (#21616) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ABS-t kapcsold vissza, TCM-et meg kapcsold ki a STM-mel együtt.

Drift zónák számlálójába nem számítanak bele a mastery pontok.

Nekem az ultimate drift autó a #88 Mustang lett, de valószínűleg csak azért, mert ennek sikerült testhez állóan eltalálni a tuningját, meg ezzel gyakoroltam, próbálgattam a legtöbbet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21624) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Más téma: 3 napja nem bírom megcsinálni a heti játszóteret. A trial megy, az online ranked megy. Eljut a matchmakingig, és onnét negyed órán keresztül semmi. Mintha nem találna rajtam kívül senkit. Ok, mindenki utálja ezt a játékmódot, de hogy ne találna más játékost worldwide? :F

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21625) Qkackca válasza parandroid (#21624) üzenetére


Qkackca
őstag

Lehet ahhoz van köze amit csütörtökön írtam, töltőképernyőnként 3 perc kb...
De a sima coop-nál is, sokszor nem akarja az igazságot.
Vagy pl mész szabad kóborlásban, megnyomod a szünetmenüt, aztán már ki is dob a játékmenetből, aztán meg vagy talál egyet vagy nem...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21626) parandroid válasza Qkackca (#21625) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, az utóbbi jelenséget is észrevettem. De ez is vicces, ki vagyok dobva a játékmenetből, de az online játék így is elindul. Gondolom az másik szerver, mint a free roam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21627) szami777


szami777
addikt

Nagyon köszönöm mindenkinek a tippeket, megvettem/ felpimpeltem minden általatok ajánlott autót. Eddig csak a formula driftes nissant volt időm kipróbálni és brutális volt. 3 drift zóna, 3x3 csillag. :DDD

Így már tetszik a driftelés is. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#21628) PeL


PeL
addikt

LEGO szigetes koop heti verseny, imádom hogy csalnak a verhetetlen botok... :DDD

Ezt rá is hagytuk mára, két tryból sem tudtunk nyerni, főleg a random társak bénázásai miatt.

[ Szerkesztve ]

(#21629) xenon2 válasza PeL (#21628) üzenetére


xenon2
senior tag

PeL! Ott aztán van erő. :D Ha ezt legyőzöd,tudsz valamit.

1 hete új netem van,a digi fejlesztett. Azóta egyszer sem dobott ki a játék verseny közben,nincs kapcsolat megszakadás.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#21630) Tibiajax válasza PeL (#21628) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

még mindig úgy csalnak, hogy ahogy mennek le a térképről a kis pöttyök, tolja fel őket?... :D

(#21631) NoMagix válasza xenon2 (#21629) üzenetére


NoMagix
addikt

Akkor tőled átkerült hozzánk! :DDD
Amúgy a Forza szerverei is egy nagy kalap szar...

(#21632) zsiz


zsiz
őstag

Azért van erő ebben az új Shelby GT500-ban.. :) [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#21633) zotyi8


zotyi8
tag

Tél terepverseny A osztály. Porsche Macan turbo 19' téli tuning.
ÉÉÉÉs betesz a versenybe slick gumikkal :Y

(#21634) NoMagix válasza zsiz (#21632) üzenetére


NoMagix
addikt

tyúúúú a komplett fékrendszer ott maradt! :Y mint a villám... :DDD

(#21635) zotyi8 válasza NoMagix (#21634) üzenetére


zotyi8
tag

Valakinek lenne Shelby 1000 ?
Csak lefényképezném :) ez az 1 fénykép hiányzik a többi 734 megvan.
Nincs aukción sem.

[ Szerkesztve ]

(#21636) parandroid válasza zotyi8 (#21635) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az még senkinek nincs. Majd ha meg lehet nyerni. Még 3 hét...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21637) zotyi8 válasza parandroid (#21636) üzenetére


zotyi8
tag

Akkor kivárom :) köszi.

(#21638) parandroid válasza zotyi8 (#21637) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dícséretes az önmérséklet, de mást úgysem tudsz tenni. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21639) homerhamm válasza parandroid (#21636) üzenetére


homerhamm
addikt

De már megjelent az autó, most lehet megnyerni!? :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21640) CJ4567 válasza parandroid (#21636) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet úgy versenyeket létrehozni, hogy kézzel kiválasztod, hogy mely autók legyenek benne. Én a GT500-at, és a Shelby 1000-et állítottam be:

#21639 homerhamm Az a Shelby GT500 2020, nem a Shelby 1000.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#21641) parandroid válasza CJ4567 (#21640) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezért jár a 30 év, nem?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21642) homerhamm válasza CJ4567 (#21640) üzenetére


homerhamm
addikt

Sorry, ezt benéztem. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21643) CJ4567 válasza parandroid (#21641) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezért durva lenne, ha járna, mert ennyi erővel azért is tilthatnának, ha egy Modern Muscle egyjátékos versenyen lefotózod az autót. (Amint benne van a játékban, attól a pillanattól kezdve előfordulhat egyjátékos versenyekben.)

No Sana No Life

(#21644) Tibiajax válasza CJ4567 (#21640) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondd gyorsan, hogyan tudom megnyerni a shelby-t!..

(#21645) CJ4567 válasza Tibiajax (#21644) üzenetére


CJ4567
veterán

Még sehogy, csak single playerben csináltam képet az autóról. :) A GT500-at tudtad most megnyerni(amit láttam, hogy megnyertél), a Shelby az még 3 hét múlva lesz meg, viszont versenyekben már le tudod fotózni.

No Sana No Life

(#21646) Tibiajax válasza CJ4567 (#21645) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

értem..
hirtelen úgy felizgultam itt
:D

(#21647) zotyi8 válasza CJ4567 (#21640) üzenetére


zotyi8
tag

Nem bírom megtalálni, hogyan tudok ilyen versenyt létrehozni.
Sikerült köszi.

[ Szerkesztve ]

(#21648) Qkackca


Qkackca
őstag

Ez jó, beírom a megosztott tuning leírásába, hogy heavy hitter, erre kiírja hogy fennakadt a nyelvi szűrőn...
Bezzeg a mindenféle szélsőoldali jelképek meg politikai véleményeket tartalmazók azok meg elvannak, pláne festések?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#21649) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#21648) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha jól rémlik egy időben a Derwent kifejezés akadt fenn a szűrőn. A térkép bal szélén a nagy tavat Derwentwaternek , a közepe fele a víztározót a nagy duzzasztógáttal Derwent Reservoirnak, a folyót köztük meg Derwent Rivernek hívják. Ezeket ráadásul valóságban is létező helyekről modellezték majdnem pontosan 1:1 méretarányban (akit érdekel keressen rá gmapsen) így egy kicsit hülyén vette ki magát, hogy nem használhatom ezt a nevet mondjuk egy egyedi pályához, főleg, hogy gyári pálya is van vagy 5 aminek szerepel a nevében ez a szó. :D
Úgy tűnik már javították.

(#21650) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

series s/x -tulajok!

horizon4 egyre többször lép ki a játékból, teljesen random.
kezd most már egyre jobban rohadtul idegesíteni.....

más is tapasztal-e ilyet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.