Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20251) NoMagix válasza parandroid (#20250) üzenetére


NoMagix
addikt

Érdekes! 1 órát autókáztam és versenyeztem riválisban, de nálam maradt a nyár!

(#20252) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Valaki ad egy elerhetoseget Microsoft supporthoz, ahova erdemes jatekproblemakkal fordulni? FH3 megvasarolt DLC-csomagbol csak a Mountain indul el, a Hot Wheels nem hajlando telepulni szerverproblema miatt. Kulso bejelentkezessel sem, masik eszkozrol inditva.
Ha jol tudom hiaba kerult ki a kinalatbol egy jatek, barmikor ujra kellene tudnom telepiteni?

(#20253) NoMagix válasza parandroid (#20250) üzenetére


NoMagix
addikt

Bejelentkeztem a fiam játékába, de ott is nyár van még 6+ óráig!

(#20255) parandroid válasza #98320896 (#20254) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hetente vált magától, ha elértél minden évszakban bizonyos mennyiségű xp-t.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20256) AshaNoR


AshaNoR
tag

Valakiknek van kedve segíteni a vezetőhármas fotós kihívást teljesíteni? GT: NoRbISBP

(#20257) NoMagix válasza AshaNoR (#20256) üzenetére


NoMagix
addikt

Mikor?
Amúgy ha solo-ba átkapcsolsz, akkor kb. 2 perc alatt meg lesz!

[ Szerkesztve ]

(#20258) AshaNoR válasza NoMagix (#20257) üzenetére


AshaNoR
tag

Köszi, 3 perc volt, de meglett :D
Van még egy analfabéta kérdésem, a heti kihívás utolsó feladata: nyerd meg az utcai pálya eseményt az F1-el
Ez melyik eseményre utal? mert ilyet nem találok, sima utcai pálya versenyt meg hiába nyerek, az nem jó..

(#20259) parandroid válasza AshaNoR (#20258) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Marathon. Kapcsolj át angolra, ne szívasd magad az elcseszett magyar fordítással.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20260) AshaNoR válasza parandroid (#20259) üzenetére


AshaNoR
tag

Okes köszönöm szépen :R

(#20261) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Valaki segitsen hogy melyik autoval milyen tuninggal lehet a szelmalmos traffit megcsinalni a hetiben mert a hanyinger kerulget attol, hogy a hetedik autot engine swapolom feleslegesen. Orak mennek el egy ratyi szopatas miatt, autotuningjaimat kurom szet a semmiert.
Miert jo a turn 10-nek hogy hanyingerrel uljon le az ember az egyre silanyabb produktumuk ele?

(#20262) homerhamm válasza stillmatic (#20261) üzenetére


homerhamm
addikt

Semmi, elméztem.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20263) zsiz válasza stillmatic (#20261) üzenetére


zsiz
őstag

Én beültem egy random Porsche-ba (meg nem mondom melyikbe...), toltam rá egy S2 tuningot és 3. nekifutásra meglett. Az első kettőnél is csak 2km/h hiányzott..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#20264) NoMagix válasza stillmatic (#20261) üzenetére


NoMagix
addikt

Nagyon sok lehetőség van, Rimac, Koenigsegg agera, tvr speed, ferrari, stb...
X999- re tuningolj valami hyper autót, akkor tuti megoldod

(#20265) stillmatic válasza zsiz (#20263) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Erdekelne a tuning. A Porschekon mar tul vagyok, de egyszeruen a dombokon megcsuszik barmelyik auto es 384 a max. Leszarom, ezen a heten is vegigszenvedem a jatszoreret. Okadek az egesz.

(#20266) zsiz válasza stillmatic (#20265) üzenetére


zsiz
őstag

Nem saját tuning volt, azt is úgy töltöttem le, a javasoltak közül az első vagy második S2 tuning volt, nem tudom már. A lényeg, hogy nem tököltem vele sokat :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#20267) Franklin válasza NoMagix (#20264) üzenetére


Franklin
addikt

Sajna Modern Sportscar-ral kell megcsinálni, így nem játszanak a hyper autók.

386 km/h kéne elérni.

Valszeg Porsche 911 '19-cel meglenne, de az meg DLC autó, nincs meg.

(#20268) parandroid válasza Franklin (#20267) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Valamelyik 911 GT-vel csináltam meg én is, amelyik 999-re volt húzva. Sima ügy volt. Meglett volna elsőre is, de elpattogtam, egy visszatekerés, és jó is volt, 400 fölött mentem át a kamera alatt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20269) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Az összes DLC auto megvan, egyik Porsche sem jott ossze. Mindegy, jatszoterrel meglesz a hianyzo szazalek.
Nem szeretek egyenmotorokat pakolgatni egy autoba sem, stockban pedig eselytelen. Nekem igy is, nem gyomorideg miatt jatszom hanem kikapcsolodaskent.

(#20270) parandroid válasza stillmatic (#20269) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is kell idegeskedni. Ott a kép lejjebb, reggel 7:30 körül kapcsoltam be a gépet, a képet 8:45-kor tettem be, mindenféle kapkodás nélkül megvolt addigra az online versenyek nélkül a teljes hét (80%). Pedig aztán abszolut nem is siettem vele, szóval nem volt egy stresszes menet. Azóta délután nyugodtan megcsináltam a játszóteret (kikaptunk), meg az első két versenyt a trialban (nyertünk), aztán a harmadik verseny alatt ledobott, szóval az még nincs meg. :DDD De közben hazajött a család, úgyhogy azt majd holnap megcsinálom, meg a napik miatt két-három naponta 5 percre elindítom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20271) NoMagix válasza parandroid (#20270) üzenetére


NoMagix
addikt

valami nagyon egyedi időzónában vagy... talán lottóznod kellene! :DDD ;]

(#20272) parandroid válasza NoMagix (#20271) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Volt már ilyen anomáliám, időnként random időpontokban van reset. Német régió amúgy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20273) CJ4567 válasza stillmatic (#20261) üzenetére


CJ4567
veterán

Eagle Speedsterrel meg tudtam csinálni, a tuningomat feltöltöttem, CJ45678467 névre keress rá. A Porsche Cayman GTS is meg tudja csinálni, ahogy a Toyota GT86 is.

No Sana No Life

(#20274) Qkackca válasza stillmatic (#20269) üzenetére


Qkackca
őstag

2019 Porsche 911
megosztókód: 168 217 538
Saját verzió, elsősorban a traffihoz szánva, később lehet még finomítok rajta, aki kipróbálja annak :R

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20275) GhanBuri Ghan válasza Qkackca (#20274) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Én a modern sportautók között kerestem egy erősebbet, pont egy 2019 911-en volt S2 tuning, ezervalamennyi kW, hátsókerékhajtás, érdekes volt egyáltalán elindulni kipörgésgátló és ESP nélkül, de harmadik nekifutásra meglett (a második hegynek felfele volt)
PeterkeT: a triál az érdekes volt, ilyet még nem láttam. Rég volt már S1 verseny, kicsit tartottam is tőle, erre csupa többcsillagos csapattárs, első két versenyen 3650 pontja volt a csapatnak, az utolsóban 3250, az egyik csapattárs sajnos csak 200 pontot tudott hozni :)
Egészen élvezetes volt így menni, erre lehet jó ismerősökkel csapatban csinálni a triált.

(#20276) zolee145 válasza parandroid (#20194) üzenetére


zolee145
tag

Nem tudom miért kell ezt 2-3 naponta beírni valakinek, hogy kormánnyal ne, jujj, ez csak kontrollerrel játszható. Nem igaz. Az autót kormánnyal vezetjük, kész. Ez meg jó kormánnyal. Hogy épp kontrollerrel is elbohóckodik az ember egy autós játékban az más téma, de az autót kormánnyal meg pedállal kell vezetni. :)

(#20277) Daw93 válasza zolee145 (#20276) üzenetére


Daw93
senior tag

Szia
Köszi az infót
Szia

:W

GTA Online: Daweee93

(#20278) IntelKiller7 válasza zolee145 (#20276) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:DDD Ez mind szép és jó, csak nem éppen igaz. A Horizon rész épp, hogy iszonyat rossz kormánnyal. Pont, hogy azzal lehet inkább elbohóckodni benne. Motorsportnál viszont fordul a kocka. Ott inkább a kormány mint a konti.

Ha csak gurulni volna kedvem, és nézni a tájat akkor biztos kormánnyal játszanék a Horizonnal, de amint bármi mást kellene csinálnom, már húznám is ki.

Próbáld ki az Assetto Corsa-t. Lehet meglepődsz. :) És akkor utána kapcsold ki ott is az összes rásegítést. ;)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20279) rdt89 válasza Franklin (#20267) üzenetére


rdt89
addikt

A TVR-el tuning rá és simán megvan :)

(#20280) parandroid válasza zolee145 (#20276) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért, mert 2-3 naponta megkérdezi valaki.

Aki ezt a játékot kormánnyal-pedállal játssza, az mind csak krúzolgat benne (és élvezi), de a versenyzéses részben a tapasztalatok alapján a kormány csak hátrány. Ez nem szimulátor, és ezt nem is kell neki felhánytorgatni, mert nem annak készült, és annál nagyszerűbb dolog az, hogy mégis sikerült a fizikát úgy összerakniuk benne, hogy kontrollerrel, a kanapén hátradőlve is visszaadja az élményt - illetve annak esszenciáját, mert közben végig benned van, hogy persze ez nem igazi autóvezetés (már csak a rombolás, meg a mindenen átszáguldás miatt sem, ami elég hülyén veszi ki magát mondjuk egy koenigseggel a mezőben).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20281) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#20278) üzenetére


CJ4567
veterán

":DDD Ez mind szép és jó, csak nem éppen igaz. A Horizon rész épp, hogy iszonyat rossz kormánnyal. Pont, hogy azzal lehet inkább elbohóckodni benne. Motorsportnál viszont fordul a kocka. Ott inkább a kormány mint a konti."

FM7-ben is gyorsabb vagy kontrollerrel, mint kormánnyal. Valamennyivel jobb a kormány, mint FH-ban, viszont még mindig hátrányban vagy a kontrolleresekhez képest.

No Sana No Life

(#20282) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#20281) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jó oké, de ott normálisabban működik a kormány. :) Horizonban eléggé vicces.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20283) Franklin válasza rdt89 (#20279) üzenetére


Franklin
addikt

Asszem a TVR is DLC-s autó, de mindegy, Eagle Speedster-rel meglett.

(#20284) rdt89 válasza Franklin (#20283) üzenetére


rdt89
addikt

"Asszem a TVR is DLC-s autó, de mindegy, Eagle Speedster-rel meglett."
Ne haragudj, azt nem is néztem. :R
Eagle el is felejtettem, az is egy remek autó.

(#20285) Kiskokó válasza parandroid (#20268) üzenetére


Kiskokó
veterán

Furi ez a visszatekerősdi.
Tudom, hogy van ilyen a játékban de sose használtam még. (igaz versenyen se sokat megyek) de azt se tudom mi a gombja :D
Nekem ez olyan hangulatölő.... jajj elbasztam... tekerjük vissza... háát na mind1 :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20286) IntelKiller7 válasza Kiskokó (#20285) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

2 körös versenyen nem gáz. De pl 1-2-3 órás goliaton már... :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20287) parandroid válasza Kiskokó (#20285) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ismét: ez nem szimulátor. Tök fura az irányítás, életszerűtlen a fizika. Két éve tolom, de engem is meg tud lepni néha, illetve olyan pályán, ahol rég nem mentem, ráadásul olyan autóval, amit még sosem használtam, kvázi újra kell tanulni az egész pályát. Ehhez jön még a civil forgalom. Ráadásul ezek nem versenypályák, ahol van bukótered, ha a nagy lökdösődésben belelöknek a kerítésbe, ami 2 centire van az útpadkától, akkor kb buktad a versenyt. Nem is beszélve az árkon-bokron át futamokon az össze-vissza pattogásról. Nem fair, persze, de tekintve, hogy ez egy arcade játék, abszolut nem hangulatromboló. Amúgy multiban nincs, tiszta szerencsejáték is az egész.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20288) zolee145 válasza IntelKiller7 (#20278) üzenetére


zolee145
tag

Megnéztem az AC fizika fájljait, és attól elment a kedvem. :D 20 sor az egész, amiből szerintük lehet autót modellezni. rF2-höz írtam egy motor készítő programot, ha turbós a motor akkor csak az engine.ini fájl ~230 sor.
Soha nem szoktam semmihez sem segítséget használni. Igazából lassabb vagy a segítségektől, cserébe viszont legyilkolod a gumit.
Nekem teljesen jól működik pedállal meg kormánnyal az FH4. Ehhez képest pont az FM7 volt az ami nagyon nem volt jó. Semmit nem lehetett érezni a kormányon, csak annyi mintha tükörjégen mentem volna. Az FH4-ben érzed ha túlkormányzott az autó, vagy ha épp alulkormányzott lesz. De ameddig nem csúszik addig van egy határozott tapadása az autónak. Inkább azt mondanám, hogy szimulátorokhoz képest is meglepően jó az élmény. Tudom, hogy nem az, de nekem nagyon kellemes csalódás volt.

(#20289) IntelKiller7 válasza zolee145 (#20288) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Amíg teszi a dolgát addig tőlem 1 soros is lehet az egész programkód. :DDD
Ahh, jó kis rF2. Bár az első volt a legjobb akkor is.

Remélem kezdenek valami a Motorsportal, hogy jobb legyen. PS-es GT-hez képest más ligában játszik. Főleg szabályrendszerben.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20290) Rossi válasza Kiskokó (#20285) üzenetére


Rossi
addikt

Általában a gép miatt kell visszatekerni, mert direkt eléd manőverezik kanyar előtt (épp az előbb próbáltam előzni, simán leköveti a jobbra-balra helyezkedésemet), aztán nyom egy satut jó korán, ideális íven tartva a kocsit 280-nál beléd jön, mint egy torpedó stb...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20291) Rossi válasza zolee145 (#20276) üzenetére


Rossi
addikt

Az megvan, hogy ez egy játék*? :F
Kormánnyal meg pedállal vezetek, amikor mondjuk leveretek az M6-on Bp-ről Villányba, vagy éppen nyáron Veszprém - Tapolca között egy jó kanyargósat stb., csak ott jobb a fizika, igaz nehezebb is....

Szerk.: *És ahogy a kolléga találóan írta, egy arcade autós játék?

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20292) stillmatic válasza CJ4567 (#20273) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Kosz a tippet, Toyotaval megcsinalta...a fiam. :) 289, 97, eppenhogy meglett.
Ennyire remenytelen heti kihivasom ezer eve nem volt.

(#20293) stillmatic válasza Kiskokó (#20285) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nekem be van kapcsolva de nem hasznalom. Pro-n nyomom, egy-ket benezett fektav meg behozhato.
De a tultolt, agyatlan, hiperunrealisztikus terepversenyeken a nulla fizikanak koszonhetoen sokszor akad egy ket random oldalra pattanas, levegoben kiloko drivatar ami miatt nem eri meg ujra vegigszopni az egeszet, ott szivfajdalom nelkul nyomom az Y gombot.

(#20294) stillmatic válasza parandroid (#20280) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Van ez a Youtube-os foszer, mindenfele autos jatekot tol kormannyal, Horizon 4 videoja is van egy csomo, na o egesz jol nyomja.
[link]

(#20295) IntelKiller7 válasza Rossi (#20291) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Autós játékok közt is van különbség. Nyilván, ha másodperceket vesztesz vele a kormány miatt akkor el kell felejteni.

De zárjuk is ezt a kormány vs. controller témát.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#20296) homerhamm


homerhamm
addikt

Van valami black friday akció a Forzaboltba?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20297) Kisgépkezelő válasza Kiskokó (#20285) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szerintem a legjobb dolog ez a visszatekerés a játékban, mert arra sarkall, hogy vállalj kockázatot, kapcsold ki a segítségeket, tedd magasabb szintre az ellenfeleket, nem kerülhetsz bajba, hiszen ott a visszapörgetés. Így ha 10 próbálkozásba is kerül, de a végén csak úgy nyerhetsz, ha az összes kanyarban ott fékezel ahol kell, olyan ívet veszel amilyet kell, és úgy gyorsítasz ki ahogy az jó, így végső soron szerintem egy sokkal teljesebb játékélményben lesz részed. Kvázi hagyja magát a játék, hogy a kitanuld rendesen, anélkül hogy agyérgörcsöt kapnál.

(#20298) Qkackca válasza homerhamm (#20296) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem látok. Csak az MS store-ban van 14,5 ezerért az fh4 ulti meg 8,8 ezer az fm7 ulti

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20299) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Allitolag jovora jon az FH5, a mar bejelentett Motorsport elott?
[link]

(#20300) rdt89 válasza stillmatic (#20299) üzenetére


rdt89
addikt

Az mag alenne a mennyei áldás :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.