Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16157) kelly416 válasza Sub-ZeRo (#16155) üzenetére


kelly416
veterán

Egyébként ezt be kellett volna jelentenem bárhol? Tudom, mostanra már mindegy, kenjem egyébként is a hajamra a kötelező biztosítást, az nem fizet erre. :DDD

Most festették (tegnap hoztam el a festőtől) a lököst (majdnem telibe) és a motortértetőt, (telibe) 40-ért, annak az árával tisztában vagyok. Sőt, mivel a festő kicsit belepolírozott a festésbe, azt mondta, januárban javítja majd ingyen, úgyhogy lehet, még abból tudok alkudni is kicsit. Akkor a lökös 20 (ha veszek, de lehet, ez marad, a sérüléseitől függ, amit majd ma megnézek közelebbről), a motortértető 20.
Ködlámpám van, a ködlámpa fölötti műanyag csíkot kell csak megvennem. Az is meg van, csak fülhiányos kissé a szentem.
Akkor ha jól számolom, és árulják egyesével is a lámpát, 18 körül lenne egy, bontóban talán megalkudok 15 körül, ha minden mást is ott veszek.
Kell a fenének a krómos rács, és szerintem a jelet is át lehet menteni a zárral együtt, úgyhogy legyen ez mondjuk 8e.

Végösszeg így 20+20 a két nagy elem, 40 a festés, 15 a lámpa, 8 a rács, legyen még 2 a kis műanyag szemöldök, 105, plusz ilyen hidegben nincs hol csináljam, sok a vezeték, érzékelő, egyéb, majd szaki megcsinálja, meg lesz az 150. Szívesebben költeném a gyerekekre, az biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.