Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15697) kelly416 válasza bajnokpityu (#15696) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Hogy ekkora eltérés van köztük beltérben? Bocsánat, nem is gondoltam volna, hiszen külsőre nagy változás nincs.

Nekem szerencsére a 11 éves lányom már semmibe nem kényszerül bele a magassága miatt, a 9 éves fiam is csak ülésmagasítóba, ha nagyon szigorú akarok lenni, bár rohadtul kényelmetlen Neki a rövidke ülőlap (magasító), aztán hosszabbacska ülőlap (hátsó ülés) kombó, nem tudja sehogy normálisan tenni a lábát. A sima ülésben ülve meg kényelmes is és az öv sem bántja a nyakát. De attól még ilyen módon is megérdemelnek egy gyerekülés szélességet fejenként, ha kényelmesen akarunk utazni. Bár gondolom pár évig a lányom fog elöl ülni, Anya vagy Apa meg a gyerek mellett hátul, bár mindkét gyerek nagyon szeretne kistesót és gondoskodnának is Róla... majd hozza az élet.
A Ceed-ről van valami infód ilyen téren? Sajnos csak ismerős elmondásából tudom, hogy abban lábtér is nagyobb van, mint az én MK2 fókámban, meg talán széltére is tágasabb, de ha eljön az ideje, biztosan átnézzük majd és végigüljük a szóba jöhető kínálatot. Mondjuk tényleg mindegy, mert talán még idén nekiállunk legyártani a legkisebbet, autót meg kb. 2 év múlva tervezünk venni... van még időm mindenre. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.