Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118401) cyberkind


cyberkind
félisten

FF XV Bench High beállításon és FHD-n 7079 pont mindezt 1070-nel, még eléggé szar a port, remélem nem így adják ezt ki.

Nem tudom mit lehet csinálni egy hónap alatt. :DDD Vicces lesz ha FHD-ra és magas beállításokhoz 1080-70Ti-70 kell. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118402) morfondőr válasza bullseye (#118398) üzenetére


morfondőr
őstag

Tegnap este még 40 font volt az alapára, abból jött le a 25%, ma reggel meg 35 fontra esett az alapára és abból jön le a 25%. Így kijön i2k matekja! Szerencsére tegnap este elhalasztottam a vételt! :))

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118403) cyberkind válasza morfondőr (#118402) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most néztem és 26.24Fontra jön ki az ára, gondolkozom is, hogy meg kéne venni mert ennyiért nem rossz, csak kérdés milyen lesz az optimalizáció. :D

Paranormal Cocktivity

(#118404) eszlenyek válasza morfondőr (#118402) üzenetére


eszlenyek
tag

Valaki megvette már?
Kulcsot ad egyből, vagy majd csak ha megjelenik a játék?

(#118405) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

+ a TopCashBack -en további ~3% (~6% új fiók esetén) visszajár! (~ 1-2 fontot jelent, úgyhogy nem egetverő a különbség)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118406) morfondőr válasza cyberkind (#118403) üzenetére


morfondőr
őstag

Youtube-on vannak már benchmarkok, itt is van egy: Max out settings : GTX 1080 / i7 4790K [1440p] Kérdés, hogy milyen felbontásban játszol, én ez alapján 1070-el 1080p-ben szerintem elleszek.

eszlenyek: nem ad még kulcsot, március 6-án jelenik meg, előtte pár nappal szokták kiszórni, és előre le tudod tölteni nyitásra.

Szerk: cyberkind (#118407): a videón elég ritkán esik 60 fps alá. Persze gondolom ez csak egy benchmark tool, szerintem külön adták ki, de én annyira nem dobom el az agyam 1-2 dropptól.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118407) cyberkind válasza morfondőr (#118406) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is abban játszom de a bench high-on nem volt valami acélos, szóval ezért is írtam amit.

Mondjuk abban azért bízom, hogy a véglegesben ha kikapcsolom a sok NV effektet akkor nem lesz baj, ezek is szándékosan széteszik a kártyát.

Nálam azért highon gyakran volt 60 alatt de az csak egy 1070, nem 1080, de ha belehet lőni értelmesen akkor nem lesz baj. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118408) ayo válasza cyberkind (#118407) üzenetére


ayo
addikt

szép, én meg itt az 1050-nel kitörölhetem.... :D

közben megnéztem mennyi egy 1070... hát sírnék, ha droppolna

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118409) eszlenyek válasza morfondőr (#118406) üzenetére


eszlenyek
tag

Tehát akkor ehhez, járnak a pre-order cuccok is (nem mint ha azok megérnék a plusz pár ezer forintos felárat)?

I7-4790k (minden mag 4,7-ben) és 980ti g1 gaming (szintén húzva) alatt lett high beállításon 1080p mellett 7000 pontom.
Remélem lesz 21:9 a játékban válaszható felbontásként (bár ha az NV Ansel egyből átugrik arra akkor remélhetőleg a játék is tudni fogja), mert egy 3440*1440-es monitoron használnám, de ott már ezekkel a pontokkal eléggé lesznek kompromisszumok.

[ Szerkesztve ]

(#118410) cyberkind válasza ayo (#118408) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy is, igaz ez csak a bench de standardon a 1050 nagyon jól szerepelne, próbáld ki. :)

Pedig highon nincs fix 60, úgyhogy sírhatsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118411) ayo válasza cyberkind (#118410) üzenetére


ayo
addikt

azért nem gondoltam, hogy már most mediumra kéne állítani dolgokat, hamar elavult a kártyám akkor :)

ennyire rossz a port?

http://jateknaplo.blog.hu

(#118412) cyberkind válasza ayo (#118411) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyi eddig biztos, hogy az NV Gameworks cucc sose pozitív irányba tolja a dolgokat, de ezek nélkül minden játék sokkal jobban megy. :)

Fórumtárs 1080-nal, 6600K-val meg 8gb rammal, érdekes. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118413) MrTwister válasza ZsZso (#118405) üzenetére


MrTwister
őstag

Ezen az oldalon ha jól sejtem be kell lépni a GMG-es fiókommal, mennyire megbízható az oldal? Te próbáltad már? Bármilyen GMG-n vásárolt cím vásárlására visszajár a pénz? Hová kapom vissza a pénzt? Köszi a válaszokat! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#118414) bullseye válasza ayo (#118408) üzenetére


bullseye
addikt

RX470 (amit minden második héten ki akarok vágni a hülye AMD driverek miatt amúgy) 5200-at ment Standard full-HD-n, windowedben, minden szokásos szeméttel megnyitva, másik monitoron SD videóval. Azért nem olyan pusztulat ez.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118415) sagem válasza cyberkind (#118401) üzenetére


sagem
addikt

És az miért szar pontszám egyébként? :) FHD magas beállításokhoz minimum 6 GB-os 1060 kell, ez már jóideje meg van adva ajánlott specifikációnak:)

A játékban majd lehet állítgatni a dolgokat, ez most csak amolyan előzetes nyers erő teszt, egy jobb 1060 elég lesz, de 1070 biztosan, ez meg nem annyira elrugaszkodott a mai gépigények fényében szerintem, sőt.

Nekem az jobban fáj, hogy a 21:9 nem támogatott..pedig a korábbi portjaikban már elkezdték használni.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#118416) cyberkind válasza sagem (#118415) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem a pontszám volt a baj, hanem az, hogy nem volt fix 60 de azért annyira nem szép a játék mint ahogy eszi a vasat, a pontszám okés volt. :)

Persze minden szar blur és társai be volt kapcsolva.

Remélem a következő szériában csak az xx60-as kártya 24GB-os lesz mert a phasz ki van, hogy legalább 5 éve a vram fogy el korábban mint a kártya, ez volt az 580-nál is de legalább ott volt 3GB-os is, 980TI-nél is ugyanez van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118417) cyberkind


cyberkind
félisten

Lehet készülni, hamarosan tele lesz minden vga-val. :))

Paranormal Cocktivity

(#118418) ZsZso válasza cyberkind (#118417) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

He?

Szerk. megtanátam.
Szerk2: köszi! :)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118419) cyberkind válasza ZsZso (#118418) üzenetére


cyberkind
félisten

Zuhan a tőzsdén ez a bányászós szar, eddig ez van: ETH $800.15 USD (-28.73%).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118420) FunPro


FunPro
senior tag

Dark Souls 3-on mennyit dob a season pass?

13$-os alapjáték elgondolkodtató, de ha külön még pass is kell, ott rohadjon meg...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118421) ayo válasza FunPro (#118420) üzenetére


ayo
addikt

szerintem várj még egy kicsit vele, mert azzal is már egyre olcsóbban kapni és azért az igen csak komoly plusz tartalom.

http://jateknaplo.blog.hu

(#118422) cyberkind válasza FunPro (#118420) üzenetére


cyberkind
félisten

Nehézségileg rengeteget, szerintem az egész DS széria legbetegebb pályáját és bossait tették ebbe a Ringed City-be, de a havas se rossz, hosszra meg attól függ mennyiszer halsz meg. :)

Paranormal Cocktivity

(#118423) FunPro


FunPro
senior tag

Akkor köszönöm, egyelőre hanyagolom.

Igazából még egyik résszel sem játszottam, szóval annyira nem "égetően sürgős".

Ebből a típusból a Lords Of The Fallen van meg, de még azt sem kezdtem el.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118424) cyberkind válasza FunPro (#118423) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak egy tipp, ez a DS3 The Fire Fades kiadás pont az mint anno a Deluxe, szóval ha olcsón találkozol valamelyikkel az a fullos lesz. :)

Paranormal Cocktivity

(#118425) ZsZso válasza cyberkind (#118419) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Már visszább kapaszkodott :(.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118426) micafighter válasza cskamacska (#118383) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nyilván egyszerűbb arany áron venni egy átalakítót, mint megtanulni kontrollerrel játszani.. :) Az idézett szövegből nekem az jön át hogy szerinte nem nagy pénz egy ilyen átalakító, de akkor kérdem én őt mi tartja vissza hogy vegyen egyet? :) De egyébként is, a konzolt általában a kényelem és a relatív olcsósága miatt választják, ha kompetitiv akar lenni akkor miért nem megy PCre? Ha meg nem akar kompetitiv lenni, akkor miért zavarja ha valaki más egy, az övétől eltérő beviteli eszközt használ? :)

(#118427) i2k válasza FunPro (#118423) üzenetére


i2k
senior tag

Az első rész a nem mókavonat.
A 2. és a 3. kazuár téma már.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118428) tomsolo


tomsolo
őstag

Az megvan, hogy holnap jön vissza Crytek?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118429) i2k válasza tomsolo (#118428) üzenetére


i2k
senior tag

:C :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118430) maross válasza tomsolo (#118428) üzenetére


maross
veterán

pezsgo mar a hutoben van :))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#118431) cyberkind válasza tomsolo (#118428) üzenetére


cyberkind
félisten

De vajon meddig? A következő részben megtudhatják! ;]

Paranormal Cocktivity

(#118432) reelc válasza tomsolo (#118428) üzenetére


reelc
veterán

Igen, jön a mester! :)
Amúgy ő valami rekorder lehet? Nem tudom, de talán majdnem többet volt inaktív, mint aktív tavaly. Legalábbis úgy tűnt.

(#118433) Dilikutya válasza tomsolo (#118428) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pár nappal születésnapom előtt. Hüpp. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118434) i2k válasza Dilikutya (#118433) üzenetére


i2k
senior tag

Az ember sosem tudhatja... lehet, hogy a Kutya éve még meglepetést hoz neked is, hogy ilyen ajándékkal lep meg :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118435) NyMRooD válasza FunPro (#118420) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerencsédre az a következő Monthly húzócíme, így elég jól kijöhet ha még nem vetted meg.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#118436) FunPro


FunPro
senior tag

És így a mostani havi bundle keretében, mennyire éri meg a Dark Souls 3? :C :DD

#NyMRooD

Legbelül éreztem amúgy hogy ez lesz. 7 előtt semmiképpen nem vettem volna meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118437) bullseye válasza reelc (#118432) üzenetére


bullseye
addikt

Valószínűleg az egyik legfontosabb közösségépítője a fórumnak, ezért jöhet vissza újra és újra és újra és...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118438) reelc válasza bullseye (#118437) üzenetére


reelc
veterán

Inkább hsz generátornak nevezném.
Ír valamit, ami szerinte normális, de az emberek nagyrésze szerint nem, és máris keletkezett sok hsz.

(#118439) i2k válasza i2k (#118395) üzenetére


i2k
senior tag

GMG - TOPPICK22 kód - 21,83 font = ~7670 Ft.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118440) Renok válasza reelc (#118438) üzenetére


Renok
senior tag

Még jó, hogy mióta van Prémium, azóta le van tiltva nekem.

(#118441) cskamacska válasza ayo (#118411) üzenetére


cskamacska
addikt

"azért nem gondoltam, hogy már most mediumra kéne állítani dolgokat, hamar elavult a kártyám akkor"

Szerintem egy hónappal a játék megjelenése előtt kiadott bencsmark progi eredményei alapján nem temessünk még semmit. :N

Amúgy az viszonylag újabb módi, hogy mindenki maximumra akarja állítani a grafikai beállítás csúszkákat, még akkor is, ha minimális előrelépés a magas, vagy akár a közepes minőségi szintekhez képest is. Azt talán említenem sem kell, hogy az olcsóbb videokártyák tulajainál pont akkora igény van erre, mint aki egy fél vagyont vert el a gépre. ;) ;]

2kliksphilip - Ultra Settings Suck

bullseye: Kicsit off, de milyen gondjaid akadtak mostanában az RX470 kártyával?

FunPro: És lám mit hozott a Jézuska neked a következő havi Humble Scambliba? :))

micafighter: Ez is ilyen újabb módi felfogás, hogy a géphez kapott kontroller mindenre IS elég. Anno még NES-en is simán természetes volt, hogy lövöldékhez fénypisztoly, átlag platformer cuccokhoz a kapott gamepad, verekedős játékokhoz meg fight stick kell. Aztán eltelett 30 év, és azon morgolódik a koma, hogy egyesek hogy merészelnek FPS-t játszani egérrel miközben azon született és nőtt fel az egész műfaj, és miért nem jó arra is a kontroller.

Nyilván persze nem játékirányítás-filozófiai problemái vannak a dologgal, hanem egyszerűen az, hogy annyival jobb FPS-re a billentyűgér még gamepadként maszkírozva is, hogy minden átlag csóka behozhatatlan hátrányba kerül. Viszont mivel hivatalos egér támogatás nincs, talán nem is lesz, a spéci emulátor meg drága, de kivédhetetlen ha nem tiltják külön-külön, így kvázi csalnak az emulátorosok, a gamepad masterréce meg sírdogál tehetetlenségében.

más

februári Humbli Scambliban a következők foglaltattak

Sid Meier’s Civilization® VI
Civilization VI - Australia Civilization & Scenario Pack
Civilization VI - Vikings Scenario Pack
Owlboy
Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5)
Tacoma
Black The Fall
Snake Pass
The Norwood Suite
Humble original: Fortune-499

Meglepően jó folytatása a parádés januári pakknak, nagyon rá akarják nevelni a népeket a zsákbamacska nyerészkedésre. ^^

márciusi pakk húzóneve pedig a

DARK SOULS™ III a
DARK SOULS™ III - Ashes of Ariandel™ DLC-vel megtámogatva

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118442) bullseye válasza cskamacska (#118441) üzenetére


bullseye
addikt

pl. Wolfenstein NO folyton elszállt a börtönszinten (és ahogy olvastam nem csak nekem, szóval AMD driver gond lehet), Deathtrap is valamiért utálja az AMD-t asszem. A has-been heroes-nek is volt valami hasfájása, de az nem biztos, hogy emiatt. Ráadásul újabban azzal szórakoztat, hogy Twitch nézéskor szépen elmegy a kép, és csak akkor jön vissza, amikor a hiba jelentésére megyek kurzorral – mintha mindig megijedne, hogy szólok apucinak. Ilyesmik. Persze lehet, hogy a rendszer újrarakása is segítene utóbbin (twitch asztalit és AMD drivert is újraraktam már), de nagyon nincs kedvem hozzá a rengeteg hülye apróság miatt, amivel járna...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118443) ayo válasza cskamacska (#118441) üzenetére


ayo
addikt

Nem temetem, csak nem hangzott túl jól :D
Maxon szerintem sincs sok értelme játszani, mindig van valami felesleges, amit érdemes inkább kikapcsolni. Persze vannak azok akikről te beszélsz, de azok mindig beírják Steamen az adott játékhoz az 1 millás gépüket, hogy nem megy rajta maxon miközben más vígan játszik vele.

http://jateknaplo.blog.hu

(#118444) tomsolo válasza cskamacska (#118441) üzenetére


tomsolo
őstag

> márciusi pakk húzóneve pedig a

ezt is kihagyom

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118445) cyberkind válasza ayo (#118443) üzenetére


cyberkind
félisten

Amikor bejelentették PC-re, az akkori bemutatót a Titan XP Sli (vagy valami hasonlóan drága de új szériás kártya szintén SLI-ben) nem tudta 60-on tolni 4K fullon, pedig ebből a kártyából egy is qrva drága, mostanra meg elvileg az SLI se működik. :D

Meg ha már egyesek olyanokat írtak a 1070/80 topikba, hogy a 1070 bőven jó 1440p-re, akkor miért ne toljam fullra 1080p-n a dolgokat? :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118446) micafighter válasza bullseye (#118442) üzenetére


micafighter
nagyúr

Twitchet próbáld ki a streamlink twitch gui-val, azzal sose volt gondom amd kártyával, és reklámokat se tol az arcomba percenként :) VLCt használok hozzá de megy mással is. Ja és vlc-vel fel is tudod magadnak venni gépre :)

(#118447) Skullwipe válasza micafighter (#118446) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Vagy ott a hivatalos app is hozzá winhez is, az is nagyon jó én sose kapok reklámot és simán akadás nélkül megy 720 és chattel egy bő 10 éves laptopon is, én azt még jobban ajánlanám, mert ha megszakad is a stream, vissza tud állni magától nem mint a másik, pedig én is azt ismertem meg hamarabb. Böngészőben chattel együtt már teljesen mindegy mit csinálok azon a laposon, nem bírja sehogy se, ugye amit mondtál abban a chatty nagyon nagy segítség és jó is, sokkal jobb mint bármi más, mivel akárhány chaten is fent lehetsz, ez gondolom modiknak jön inkább jól
A letöltés az nagyon más kérdés, mert ha megakad így-úgy is szívás van olyankor, de akár utólag is könnye letudod tölteni "youtube-dl" a neve a kicsékének, és ennél jobb nincs ami tökéletesen arra lenne való ami a cél, nincs semmi cicoma.

[ Szerkesztve ]

(#118448) micafighter válasza Skullwipe (#118447) üzenetére


micafighter
nagyúr

A desktop appot próbálta, azért írtam mást :) Nekem a streamlinkkel nem volt még problémám szerencsére, ugyhogy nem volt okom váltani, akár a hivatalos desktop appra se.

Viszont azt kétlem hogy a reklámot nem engedné rá a twitch a desktop appra, hisz bevételi forrásuk.. a reklámok mennyiségébe magának a streamernek is van beleszólása, de még a streamer oldalrol teljesen reklammentes streamre is ráenged a twitch egy-egy reklámot, de ott nyilván jóval ritkább.

(#118449) Skullwipe válasza micafighter (#118448) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Hidd el nekem hogy nincs reklám, akárhányszor próbáltam reklámot, hogy kapjak egy kis csillámport sose töltött be és mindig bukó volt a dolog.
De nekem mindegy nyugodtan ellehet zárkózni tőle, de én se hittem benne hogy jobb lehet mint a másik, de nálam nagyon bejött, főleg hogy ha szakadás van nem kell vacakolni, és a sötét téma ott is játszik.
Persze biztos ez se tökéletes, de én nem látok olyat benne ami miatt azt mondjam hogy inkább még is csak a külső program kell, mivel akkor még a twitches nem is létezett, ezért is lepett meg fél éve ez az app.
Amúgy sejtem hogy ezért csinálták meg a sajátjukat, mert ezt a kis megoldás létezett, én is simán egy évnél is többet használtam, mert kellett megoldás a kis gépigényre, mpc-hc volt nálam belőve, hogy még kisebb legyen a gépigény.

[ Szerkesztve ]

(#118450) micafighter válasza Skullwipe (#118449) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam azért kellett vmi mert i5 4590 + 16 GB RAM + dedikált videokártyával akadt az SSDn futó böngészőben a twitch.. Akkor szintén nem volt még desktop app.

Én részemről nem az elzárkózós fajta vagyok, épp ellenkezőleg, kipróbálom majd az official desktop appot is, csak leirtam hogy eddig nekem nem volt gondom a streamlinkkel.

Az official desktop app amugy mennyire erőforrás igényes a streamlinkhez képest?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.