Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117601) FunPro


FunPro
senior tag

Most lehet ez egy hülye kérdés lesz, de miért van elkülönítve a mac-es és a win-es steam kulcs?

Mert ha jól sejtem (meg úgy is tapasztaltam), hogy mindenhol működik mind a kettő, elvégre, steamről van szó.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117602) FollowTheORI válasza FunPro (#117601) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van egy két kivétel, de általában igaz hogy megkapod mindkét verziót.

Amúgy más a forgalmazó a két platformon (általában) ezért van külön árulva Steam-en kívül.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#117603) FunPro válasza FollowTheORI (#117602) üzenetére


FunPro
senior tag

Köszönöm a választ.

Igazság szerint azért érdeklődtem, mert a Mafia 3 deluxe nem tűnt rossz ajánlatnak cirka 4000 Ft-ért, csak a mac-es szekcióban volt. :D

Végül is, működött a dolog! :C

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117604) cyberkind


cyberkind
félisten

A Gta 5 egy szar PC port lett. :)

Paranormal Cocktivity

(#117605) sixpak válasza cyberkind (#117604) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kemény szavak... :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117606) Hauptmann válasza cyberkind (#117604) üzenetére


Hauptmann
addikt

A ph is ezt mondta. ;] Valamire kellett fogni, miért mennek a játék alatt szarabbul a csodálatos AMD vga-k. :DDD

(#117607) i2k válasza Hauptmann (#117606) üzenetére


i2k
senior tag

" Valamire kellett fogni, miért mennek a játék alatt szarabbul a csodálatos AMD vga-k."

R9 390 tulajdonos vagyok - nem tapasztaltam ilyesmit. :P

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117608) Hauptmann válasza i2k (#117607) üzenetére


Hauptmann
addikt

Pedig emiatt vették ki a ph-sok a tesztkörnyezetből, mert általában a GTA V alatt rendre elpicsázódott az AMD. A hivatalos indok persze nem ez volt, hanem pont ez a rossz port duma, meg még valami más bullshit is.

(#117609) micafighter válasza Hauptmann (#117608) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD :DDD

(#117610) djculture válasza Hauptmann (#117608) üzenetére


djculture
félisten

Az a helyzet hogy régi vga felépítésre lett csinálva ahol a rop száma számított a textúrázók száma meg a memória sávszél. Amd új kártyái meg gcn óta nem erre helyezik a hangsúlyt

(#117611) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Grid 2
8DGC9-28FNN-MWQAJ

F1 Race Stars
8B7ZK-VIK7Q-FEV04

Deadlight
FMTCW-DR3RW-MBJ5T

Galactic Civilizations II
EHZ42-5THID-LVI0E

Napoleon Total War Collection
0T9GT-HBLYM-3RFKJ

Kaptam egy Dirt Showdown giftet is, ha valakinek esetleg kéne, szóljon.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#117612) Hauptmann válasza W.Wilson (#117611) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hihetetlen, mennyi faszfej van itt a ph-n (de lehet úgy is fogalmazni, hogy nem esik messze az alma a fájától ;] ), aki egy köszönömöt sem képes beírni. Úgyhogy én megköszönöm a nevében is. :DDD

(#117613) gyimger válasza Hauptmann (#117612) üzenetére


gyimger
őstag

Az ilyen kódokkal meg se próbálkozok, már a beírás pillanatában elviszik őket, bár ennek semmi látható jele. Vannak ilyen népek, na.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#117614) ZsZso válasza Hauptmann (#117612) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A "nem esik messze az alma a fájától" részt nem értem. Az milyen kapcsolatban áll a zárójel előtti résszel? Nekem nem akár leesni :(. (Nem kötekedés, csak kíváncsiság.)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117615) Hauptmann válasza ZsZso (#117614) üzenetére


Hauptmann
addikt

Van egy-két érdekes stílusú cikkíró...

(#117616) ZsZso válasza Hauptmann (#117615) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ahhhhh, köszi a felhomályosítást :) :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117617) Louro válasza gyimger (#117613) üzenetére


Louro
őstag

Amit eddig láttam itt, lehet érdemes inkább a játéknaplónak felajánlani vagy a steamgifts-re bedobni. Előbbi hazai, ezért előnyt élvez :)

Itt ahogy be van dobva a kód, talán minden 10. esetben van egy kóbor köszönöm. De nem is a köszönöm a lényeg, hanem szerintem a többség +1 sornak viszi el, hogy majd verje a mellét, hogy elérte az 1000 játékom van a steam plecsnit.

Mess with the best / Die like the rest

(#117618) Źşë' válasza ZsZso (#117616) üzenetére


Źşë'
addikt

felhomályosítás :DDD ez jó, akkor nem lettél okosabb? :D
én is szoktam mérgelődni az ilyenen, beírják a kódokat, de annyi tisztesség nincs ezekben az emberekben hogy bebfögje h köszi b+ :D

ha kódokat írtok be érdemesebb előbb beírni hogy ki tart rá igényt, és csak utána szétosztani privátban, így legalább tudod hogy nem egy bot viszi el :K /szerk.: meg olyan ember aki nem tudja megköszönni :DDD :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117619) bullseye válasza Źşë' (#117618) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, csak még másnap is kapsz privátokat, hogy ha megvan még a kód, jöhet. :)
Akkor is, ha beírtad, hogy elment mind.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#117620) ZsZso válasza Źşë' (#117618) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Minden egyes betűtől okosabb leszek amit olvasok vagy mondanak nekem. Nem tudom mire gondolt a kolléga, de legalább értem a szavak mögött rejlő gondolatot.

Egyébként szerintem az ilyen kódokat scriptek viszik (ha jobban tetszik botok). Azok meg nem köszönnek, felesleges ezen morcoskodni. Ha valaki nem tesz a kódokba olyan részleteket amitől csak humán erőforrás tudja feldolgozni, akkor az jó eséllyel kártyafarmoló scripteket táplál.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117621) vorosmarti válasza ZsZso (#117620) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"Egyébként szerintem az ilyen kódokat scriptek viszik..."

Ezt a véleményt már többször hallottam, de mindig zsákutcába futottam vele. Van lehetőség steam api-n keresztül beregisztrálni egy kódot? Már azelőtt megjelent ez az érv, hogy lett volna web-es aktiválás. Azon keresztül talán már mehetne...

(#117622) i2k válasza vorosmarti (#117621) üzenetére


i2k
senior tag

Az emberek túl sok emberi tulajdonságot képzelnek be a PC-knek, és a modern kütyüknek.
Ennyi.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117623) Hauptmann válasza ZsZso (#117620) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ha script, az viszont látszana a topic url lekérési számából gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#117624) ZsZso válasza vorosmarti (#117621) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Persze, létezik már nagyon régóta. ASF is használ ilyen trükköket (botnak küldenki kell üzenetbe egy kulcsot, aztán Ő beaktiválja).

(#117623) Hauptmann:
Kérdés mennyire akarják szűrni, van -e értelme ilyennel foglalkozni, stb. Szerintem amíg a szerver stabilitását nem veszélyeztetik (pl. 15-30 másodpercenként egy request az kutyafüle) addig pont senkit se érdekel. Ha meg véletlen bannolják, akkor requestenként más IP -ről küldi és soha senki se jön rá (TOR pölö), csak ha energiát feccölnek bele és mondjuk tiltják az összes TORos request forrást, vagy captcha -zzák, stb.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117625) vorosmarti válasza ZsZso (#117624) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönet, ez tök érdekes, utána is olvasok. Pusztán szakmai érdeklődésből kérdeztem, mert már mástól is olvastam, hogy a nagy gyűjtők, script segítségével aktiválnak és készítenek kitűzőket... :R

(#117626) ZsZso válasza vorosmarti (#117625) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezzel meg már gyerekjáték ilyet írni. :U

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117627) DrTechnoid válasza vorosmarti (#117625) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A kitűzőket én is a steamlevels-es gyerek chrome beépülőjével csinálom , azaz szintet lépek amikor van kedvem kulcsokkal boltolgatni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#117628) vorosmarti válasza ZsZso (#117626) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Igen, erre gondoltam, de ugye a lehetőségről már előtte is beszéltek. Kicsit elszaladt a világ mellettem ez ügyben :) Megnéztem az ASF-et, ott is vannak lehetőségek, de rákeresve van pár steam-api-ra épülő git-repo is ami ilyen kincseket rejt. Mondjuk nagyrészt a saját kockázaton alapuló használatról írtak, úgyhogy örülök neki h csak elméleti az érdeklődésem :)

@Ben: igen, egy régebbi hsz-edre gondoltam, de látom erre is van segítség.

@i2k: azért csak tudnak vmit ezek a gépek, még ha elég szkeptikus voltam én is :)

(#117629) gyimger


gyimger
őstag

És aki tegnap lenyúlta a kódokat válasz nélkül, most jót csodálkozik ezen az eszmefuttatáson. :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#117630) W.Wilson válasza Louro (#117617) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

"De nem is a köszönöm a lényeg, hanem szerintem a többség +1 sornak viszi el, hogy majd verje a mellét, hogy elérte az 1000 játékom van a steam plecsnit."

Igen, engem is ez zavar. A köszönöm beírása igazából csak arra jó, hogy látom, hogy legalább tényleg kellett valakinek valamennyire a játék. Mondjuk a Dirt Showdownra nem jelentkezett még senki, ha kód lett volna, már azt is biztos elviszik.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#117631) #32070144 válasza Hauptmann (#117612) üzenetére


#32070144
törölt tag

Megkérdezhetem, hogy benned melyik admin/moderátor farkát tisztelhetjük? Csak mert más, ilyen stílusú beírogatás után pihenőre szokott menni.

W. Wilson: én vittem az általad felajánlott kulcsokból, köszönöm. Nem írtam be korábban, mert magamból indultam ki - azt dobom be a közösbe, amire nem tartok igényt. A kulcsok további sorsa nem érdekel.

Azt viszont egyszerűen nem tudom felfogni, hogy 2-3 eurós játékokért micsoda hisztit csapnak itt egy csomóan.

Hauptmann konfigját is érdemes megnézni: i7 3770K 4,2 GHz / Asus P8Z77-V Deluxe / Be Quiet! Pure Rock / 2x8 Gb Klevv Urbane 2400 MHz CL11 / Gigabyte GV-N1060G1Gaming-6GD / Adata SX930 240 Gb / Samsung HD322GJ / Samsung HD103SJ / Samsung SH-D163B / Optiarc AD7241S / FSP Raider 750 / Zalman GS-1000 / Rheobus Extreme / 3x Sharkoon Silent Eagle 2000 120 mm 1x Aerocool 120 mm 1x Aerocool 140 mm

és itt köpköd, mert nem tudott valamihez ingyen hozzájutni. Hiába, Tudjukki láthatóan iskolát teremtett - stílusban és másokon élősködésben egyaránt.

(#117632) i2k válasza W.Wilson (#117630) üzenetére


i2k
senior tag

Ezért regisztrálom a felesleges(sé vált) kódjaimat az unokahúgomnak készített fiókra... és nem dobom be közösbe.
Kivétel akkor van, ha tudom, hogy
- már megvan a másodikon is, vagy
- túl erőszakos lenne a lánykának (bármilyen életkorban, amikor majd hozzáfér - most 5 éves)
mert ilyenkor az anyafórumom keretében feldobom, ismerősök között, privát megkereséses módszerre építve.

A közösbe dobásnak a hátránya, hogy arc nélkülibbnél is arc nélkülibb júzerek viszik el.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117633) i2k


i2k
senior tag

Last Chance to Purchase Sword Coast Legends

"Gather your party for epic adventures before Sword Coast Legends disappears forever at the end of December, 2017!

Purchase Sword Coast Legends now at 67% off and receive the Rage of Demons DLC for free. Our publishing contracting is ending, but although Sword Coast Legends will no longer be available to purchase after December, its multiplayer servers will remain live indefinitely. "

67% OFF - 4,94 euro

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117634) Hauptmann válasza #32070144 (#117631) üzenetére


Hauptmann
addikt

Senkiét, sőt, a múltkor megkaptam a magam kis ban-ját is, mert nem értettem egyet abu AMD fanboy-ságával.;] Nincs szükségem ingyenjátékokra, ami kell, megveszem, szerencsére vagyok olyan anyagi helyzetben. De dobtam be már pár címet a ninja topic-ba, vagy pl. felajánlottam szombaton a best buy off-ba az edigital kuponkódomat (természetesen köszönöm nem volt). Az F1 címre meg csak rápróbáltam kíváncsiságképp, de tudtam előre, hogy elvitte valaki beírás nélkül. De abban igazad van, hogy itt a ph-n nagyon megy az ingyenélés, kezdve a mostani témától, az aprón hirdető, sajtpapíros garanciás, áfacsaló arcokon át, a T-mobile-Coop akciót meghekkelő, irdatlan mennyiségű cuccot bezsákoló, majd az apróra feldobó emberekig.

(#117635) tomsolo válasza i2k (#117633) üzenetére


tomsolo
őstag

és ez jó is?

reviewk eléggé megosztóak

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117636) i2k


i2k
senior tag

Nem rendelkezem a címmel, így első kézbeli véleménnyel nem szolgálhatok --- azt tudom, hogy a premierkor is nagyon megosztóvá vált: bugos volt, és paywall mögé tették a game masterséget (a játék igazi lényegét).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117637) tomsolo válasza i2k (#117636) üzenetére


tomsolo
őstag

A weboldalukon is meglehet venni - ott van ilyen Digital Deluxe Edition Campaign edition is 21.1-ért (5db deluxe van benne, az 4.22 USD-re jön ki egy.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117638) i2k válasza tomsolo (#117637) üzenetére


i2k
senior tag

Épp az lenne a lényege, hogy az asztali, élőszemélyes RPG hangulatát visszaadja -- a pakk is gondolom erről szól.
A várakozásokhoz nem nagyon tudott felnőni a játék, a megjelenésekor. Ráadásul, egészen mostanáig 0 és nagyon kevés % engedmény között igyekeztek engedményeket adni rá.
Most meg már le is kapcsolják a szervereket 2018-ban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117639) i2k


i2k
senior tag

Továbbra is minden hulladék felkerülhet a STEAM-re, bármilyen címmel...
Most: "Suicide Simulator"

//1 friend wants this game: --- lehet tippelni :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117640) eami válasza i2k (#117639) üzenetére


eami
addikt

én voltam? xD

szerk: nem, de nálam 6an szeretnék és 4nek már meg is van :D

[ Szerkesztve ]

(#117641) i2k válasza eami (#117640) üzenetére


i2k
senior tag

Most nem :)
Cyberkind :)

//aaaaaz igeeeen :DD

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117642) maross válasza i2k (#117638) üzenetére


maross
veterán

"Purchase Sword Coast Legends now at 67% off and receive the Rage of Demons DLC for free. Our publishing contracting is ending, but although Sword Coast Legends will no longer be available to purchase after December, its multiplayer servers will remain live indefinitely. ""

Most akkor ez, vagy 2018? :) nem mindegy

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117643) maross válasza tomsolo (#117637) üzenetére


maross
veterán

És ha már olvasgatok, nem 5db deluxe az, hanem egy darab deluxe és 4 db standard.

The Digital Deluxe Campaign Pack Includes the Following:

• 4 Extra Standard Edition Steam Game Keys to share with your friends and start your Dungeon Party
• 1 Steam Game Key for yourself with:
• ...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117644) tomsolo válasza maross (#117643) üzenetére


tomsolo
őstag

annak mi értelme van... :O

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117645) i2k válasza maross (#117642) üzenetére


i2k
senior tag

Szerinted, az "indefinitely" egy olyan játék esetében, ami a karácsonyi szezonban kap egy ekkora leárazást, és amelyről írtam már vala, hogy évekig (!) 0%-ot, vagy az közelit, akkor mekkora az esély arra, hogy nem jövőre fogják lelőni a szervereket, hanem 2021-ben?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117646) i2k válasza tomsolo (#117644) üzenetére


i2k
senior tag

Az egyik lesz a Mesélő, a többi a sima játékos.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117647) maross válasza i2k (#117645) üzenetére


maross
veterán

fogalmam sincs, de ha ilyen eros szot hasznalnak, eselyesebb a 2019+ mint a 2018.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117648) cskamacska válasza i2k (#117633) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már turi

Space Siege 3 euró Bundlistarson még egy hétig Steamről több hónapja levették, ha Sega nem patkolja meg(nem fogja), nem is kerül vissza.

Amúgy rá jár a rúd szegény szerencsétlen gyűjtőkre. Removed Game Collectors csoportban többször felmerült, de most már megkerülhetetlenné válik, hogy a folyamatosan emelkedő küszöb miatt mindenki rákényszerül a métertonna beözönlő indie szemét feltételek nélküli megvételére, mert az eltávolított játékok is ezekből kerülnek ki. A GTA2, Riddick, és World In Conflict kaliberű eltávolított játékokból összesen nincs annyi, mint amennyit a bundli szemétből kisöpörnek pár havonta, és ezt 400 dolláros Wolfenstein vásárlással nem lehet már bírni, csak ha százasával veszi mindenki a bundli pakkokat.
A vége viszont az lesz, hogy a RemGC tagok fiókja nem egy ízlésesen összeválogatott antikváriumra fog hasonlítani mint azt elképzelik, hanem egy masszív szemétdombra, amit folyamatosan púpozni kell nehogy bevonják a kiskakas engedélyt. :U

Sentinels of the Store - Game Collectors
Kicsit fülefarka, de a lényeg hasonló, ha lesz elég hasznos h@lye aki életben tartja a szemétgyárosokat, azok vígan fognak tovább szemetet gyártani ameddig világ a világ.

Ugyanitt The Jimquisition - Post Direct, Steam Is Shittier Than Ever

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117649) Dilikutya válasza i2k (#117639) üzenetére


Dilikutya
félisten

És különös tekintettel a karácsonyra, amikor hagyományosan megemelkedik az öngyilkossági kísérletek száma, kapott egy masszív leárazást. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117650) cyberkind válasza i2k (#117641) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem minden jöhet, én gyűjtő vagyok. :K :D

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.