Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118551) reelc válasza cskamacska (#118526) üzenetére


reelc
veterán

Nem én írtam a cikket. :)
Amúgy a Relic nagy DLC gyáros, ha sikeres lett volna a játék, már özönlene kifele hozzá, és nem új projektbe vágtak volna.
Mert ugye elég ritkán lehet olyat hallani, hogy: "A játékunk így komplett, ezért nem lesz egy DLC sem hozzá. Emellett nagyon elégedettek vagyunk mi is és a kiadónk is az eladásokkal. Kipatcheltünk minden hibát, így nyugodt szívvel vágunk új játékba." - A játékosok meg bólintanak, hogy igen, minden szó igaz. :)

(#118550) cyberkind: Igen, legbelül mindenki Ferengi (145-ös szabály). :D + még elég sok találó.

(#118552) morfondőr válasza cyberkind (#118537) üzenetére


morfondőr
őstag

Itt egy videó arról, hogy miben más az új AC! Ha majd jobban körbe nézel, akkor látni fogod, hogy mennyi apróságra figyeltek a fejlesztők. Ha pedig eljutsz Alexandriába, akkor egy igencsak kidolgozott várost találsz tömve NPC-vel, akik a legkülönbözőbb napi tevékenységüket végzik.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118553) cyberkind válasza morfondőr (#118552) üzenetére


cyberkind
félisten

És akkor a Gta meg a Witcher mi lenne, ott is figyeltek mindenre és mégse eszi meg a cpu-t, gyenguska ez, megint elszállt a Ubisoft zászló. :N
Később jó lehet ez. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118554) morfondőr válasza cyberkind (#118553) üzenetére


morfondőr
őstag

Több NPC és állat van benne, mint a GTA-ban vagy a Witcher-ben. Nem védem a ubit, de ez a játék tényleg jó lett! Már a nézelődéssel is el lehet lenni órákig, meg az npc-k dolgait figyelgetni is mókás!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118555) cyberkind válasza morfondőr (#118554) üzenetére


cyberkind
félisten

Több, de ez nem indokolja a fullos használatot, lassan ott tartunk, hogy aki anno a 2011-es készletbe vette min. 6 magos procit az járt jól, az meg munkára van, de inkább a 8/16 a nyerő, nagyon jövő ez még.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118556) cyberkind


cyberkind
félisten

Watch Dogs 2-höz a sztory DLC-k érdemben adnak a játékhoz vagy nem, és csak olyan lehúzás az egész?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118557) morfondőr válasza cyberkind (#118555) üzenetére


morfondőr
őstag

Az adatlapomon olvasható konfiggal semmi gondom nem volt vele. De nem akarlak rábeszélni, csak nekem nagyon kellemes csalódás volt a játék! :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118558) cyberkind válasza morfondőr (#118557) üzenetére


cyberkind
félisten

1 óra után már untam a játékot mert nem volt annyira változatos mint egy Gta vagy Witcher, jó lesz ez, csak nem ennyiért. :D
De mondhatnám ide a Watch Dogs 2-t is, az változatosabban kezdett mint ez.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118559) tomsolo


tomsolo
őstag

Állítólag a sima kártyákat már matricázza, hogy bányászás esetén elvész a gari

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118560) gyimger válasza tomsolo (#118559) üzenetére


gyimger
őstag

Jogosan.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#118561) cyberkind válasza tomsolo (#118559) üzenetére


cyberkind
félisten

És elvileg az iPon-nál kiolvasták a memóriából, hogy bányásztak a kártyával és ezért megtagadták a garit, nem tudom ez igaz-e.
[link]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118562) eami válasza cyberkind (#118561) üzenetére


eami
addikt

mese habbal, ráadásul miért veszne el a gari mert arra használják amire való? (számítási műveleteket végeztetnek vele)

(#118563) cyberkind válasza eami (#118562) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne írd le az iPon-t, ott csodákra is képesek. :DDD Egyébként meg nem tudom, hogy lehet ezt szűrni, de valszeg nem is lesz ilyen, rajtunk kívül mindenki szarul járna. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118564) morfondőr válasza cyberkind (#118561) üzenetére


morfondőr
őstag

Én ezt úgy tudom, ahogy a wiki is tudja: Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van: kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek. [link]
A VGA-n lévő videómemória meg ugyanígy működik. De javítsatok ki ha tévedek! :B

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118565) oriic válasza cyberkind (#118561) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"elvileg az iPon-nál kiolvasták a memóriából, hogy bányásztak a kártyával"

Ilyen nem létezik.

Live-Die-Respawn

(#118566) cyberkind válasza oriic (#118565) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is így tudom, de láthatod valaki mégis csak hallott erről.

Paranormal Cocktivity

(#118567) Amantius válasza cyberkind (#118566) üzenetére


Amantius
senior tag

Elvis is él! :D

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#118568) i2k válasza Amantius (#118567) üzenetére


i2k
senior tag

De ha nem, akkor kivel karistoltam tegnap Vegasban? :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118569) cyberkind válasza Amantius (#118567) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi van ha igen?! :Y :Y

Paranormal Cocktivity

(#118570) FunPro válasza cyberkind (#118561) üzenetére


FunPro
senior tag

Kiolvasták, mint az indiánok! :C :C

Megnézhették mire utalnak a nyomok, és kikövetkeztették, hogy átlagos használat mellet nem fordulhat elő ilyen hiba. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118571) FunPro válasza Amantius (#118567) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha jól tudom tegnap Suminak nyomott közös koncertet 2pac-el, meg Chesterrel. :DDD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118572) reelc válasza FunPro (#118570) üzenetére


reelc
veterán

Lehet a gyártó cég RMA részlege rendelkezhet olyan eszközökkel (hardver és szoftver) amivel belehet határolni ilyen szinten a hibát (mi okozhatta a hibát, sértett-e garanciát, jogosult-e cserére, vagy javítás lesz ha javítható, stb.), de nem hiszem, hogy egy pesti bolt rendelkezik ilyen komoly technikával. Bár ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#118573) Amantius válasza FunPro (#118570) üzenetére


Amantius
senior tag

Egyébként az volt az első gondolatom, hogy kivetették csontból, de kávézaccot is használhattak.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#118574) FunPro válasza reelc (#118572) üzenetére


FunPro
senior tag

Iponon nem nagyon szoktam vásárolni, de ha tippelnem kéne a garancia ott is 1+2-év lehet. Tehát, csak akkor viszed oda a karit, ha egy éven belül döglik be.

Na most, normál használat mellett hogy lehet elfüstöltetni egy vidkarit kevesebb mint egy év alatt?
Gondolom a túlhajtásnak megvannak a jellegzetes tünetei, amit nyilván az eladó is tud, és kitudja következtetni, hogy mitől ment tönkre a kari. Innentől elég csak bármilyen kamu dumával arrébb tessékelni a kedves ügyfelet. Azt nem mondom, hogy jogilag ez így rendben van, de azt sem látom, miért kéne garanciálisan cserélni egy olyan dolgot, amit egyértelműen a felhasználó cseszett szét? Elvégre, arra sem kapok garit, ha összetöröm, arra sem kapok, ha áramszünet miatt a tápom elviszi magával a többi cuccot. Akkor miért garizzák a rendeltetésnek nem megfelelő használatot?

Amúgy ki tudja? Lehet amióta tart az aranyláz, azóta már letudják figyelni, hogy bányásznak-e vele. Elve, az NVIDIA nem szereti a bányászatot, simán eltudom képzelni, hogy valamit beépítettek az újabb gyártmányokba, amivel követni tudják a dolgokat

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118575) reelc válasza FunPro (#118574) üzenetére


reelc
veterán

Pl. laptopban van többféle, aminek külfüldön van a szervize. Ahogy írtam lehet a VGA-t is visszaküldik, hogy ott bevizsgálják, javítható-e, vagy cserélni kell, ill. sérült-e a garancia? Hidd el biztosan megvan mindenre a megfelelő folyamat, amit be kell(ene) tartaniuk. De az is lehet, hogy 1 éven belül instant csere.
A bolt csak egy dolog, ha pl. nincs szervize, lehet automatikusan vissza kell küldenie a gyárba. Vagy a nagykerbe, stb.
Én ebbe most nem mennék bele, leírtam amit gondolok, ill. tudok. :)
A törvényeket nem ismerem, hogy most mit kell tenniük.

Nem tudom, szerencsére nem volt mostanában ilyen jellegű garis problémám.
Úgy 15 éve, a CD-ROMommal kínlódtak vagy 3 hónapig egy boltban. Ingázott Pest és a városom között, mert nem tudták reprodukálni a hibámat (vagy nem is foglalkoztak vele). Végül az lett, hogy ráfizettem vagy 2500Ft-ot, és elhoztam egy másmilyen márkásat. Mondta az eladó, hogy Pesten kb. olyan a teszt, hogy beraknak egy lemezt, és ha olvassa, akkor nincs baja. Annak ellenére, hogy leírattam, mi volt a gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#118576) cyberkind válasza FunPro (#118574) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem eddig ha 36 hónap garim volt mindent oda kellett vinnem, a PCX ilyen kedves, hogy 1 év után keresd fel a gyártót.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118577) W.Wilson válasza cyberkind (#118576) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Ha a papírra 36 hónapot írt a bolt, akkor magyarázhat akármit, 36 hónapon belül köteles intézni a garanciát.

(#118578)
Akkor elmehetnek a sunyiba, mert a honlapon nem látok semmi ilyet. Tróger helyről nem kell vásárolni.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#118578) cyberkind válasza W.Wilson (#118577) üzenetére


cyberkind
félisten

PCX-nél már így is van, 12+24/36/bármi van írva. :D

Paranormal Cocktivity

(#118579) eszlenyek válasza cyberkind (#118561) üzenetére


eszlenyek
tag

Az Ipon az egyik legnagyobb tróger banda, ahonnan csak lehet rendelni. Semmit sem hajlandók gariztatni, amit csak visszaviszel hozzájuk, de legalább ülnek rajta hónapokat... Soha többet nem rendelek tőlük semmit, az fix.
Az meg hogy kiolvasták a memóriából az külön vicc, hogy lehet ekkora bullsh*tet tolni :W

[ Szerkesztve ]

(#118580) eami válasza FunPro (#118574) üzenetére


eami
addikt

mert hát egy gpu csak játékra való, ugye? és aki nonstop 3D modelleket vagy videókat renderel?

[ Szerkesztve ]

(#118581) Źşë'


Źşë'
addikt

és ha nem PCX, ha nem Ipon akkor ti honnan vásároltok?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#118582) Crytek válasza Źşë' (#118581) üzenetére


Crytek
veterán

Hardverker, Aqua

Next PC Upgrade: 2022

(#118583) W.Wilson válasza Źşë' (#118581) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Jó kérdés, sajna a számtech kiskereskedelemben odáig fajult a verseny (többek között az áfás trükközések miatt), hogy nehéz olyan helyet találni, aminek normális az ügyfélszolgálata, és nem azt érzed, hogy ki akarnak cseszni veled tíz forint megtakarításért.
Nekem mondjuk az Ipon garancia-ügyintézésével eddig csak jó tapasztalatom volt, pedig vittem vissza pár cuccot az évek során. De aztán lehet, hogy csak szerencsém volt.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#118584) eszlenyek válasza Crytek (#118582) üzenetére


eszlenyek
tag

Aqua-val eddig csak jó tapasztalataim vannak. Az áraik ugyan ott vannak ahol az iponnak, ami az oldalukon ki van írva hogy elérhető az ténylegesen elérhető is, az utoljára gariztatott, Corsair h100i V2-met 2 hét alatt cserélték is, de ebben benne volt az is hogy a fehérvári üzletükből elküldték, majd vissza fehérvárra (a pumpa ment benne tönkre).

[ Szerkesztve ]

(#118585) Lackki válasza Źşë' (#118581) üzenetére


Lackki
senior tag

compker, már gariztattam is náluk cuccok, nem sz*roznak... 2 nap alatt meg volt

ipon garizás első pozitív pontja a télen volt. Kigyulladt a gépemben (szó szerint) a gtx970, bevittem mivel csak 1.5 éves volt, és közölte a csávó, hogy erre nincs gari :D Akkor mire van? Mind1 beküldi méltányossági ügyintézéssel, de szinte biztos hogy visszadobják... Fasza, vettem másik kártyát, erre 1.5 hónappal később jön SMS hogy mehetek be, gondoltam a visszakapom a leégett kártyát. Bemegyek, és közli a csávó, hogy cserélték, mert tényleg kigyulladt. (tééényleg?) :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#118586) micafighter válasza eami (#118580) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt falhoz állítani és mehet a sortűz :)

(#118587) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Mai wtf, mikor pár perce beléptem steam-re 3 achievment fogadott, a kérdés csak az ha nem is játszottam a játékkal akkor hogy kaptam meg? :F

(#118588) i2k válasza Źşë' (#118581) üzenetére


i2k
senior tag

Csak IPON. 18 éve. 0 probléma.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118589) i2k válasza zsotesz81 (#118587) üzenetére


i2k
senior tag

A kép tanúsága szerint, korábban már 1 öcsit megszereztél...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118590) SenorGrande válasza zsotesz81 (#118587) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Valaki játszhatott vele offline.
A Steam offline módban elért achievement-ek újból online-ba kerüléskor szinkronizálódnak, az online módba való lépés idejével, ellenben játékidőt nem regisztrál!
Szüleim Bejeweled 3-mal játszanak az én acc-ommal offline, lassan 4300 órájuk van benne, de ennek töredéke a játékidő benne Steam szerint, és van pár teljesítmény percre pontosan ugyan akkor elérve.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#118591) cyberkind válasza Źşë' (#118581) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet a PCX-től is, csak mondjuk olyat mint a gépház, venti, cpu hűtő, hűtőpaszta stb, ezekből csak a venti olyan ami elromolhat de én nem küldöm vissza, vga, és a nagyobb dolgok ha nem iPon akkor mondjuk Oázis, vagy Merlin, de az Aqua is okés, persze olyan bolt itthon nincs amire ne lenne panasz, ezekből azért egyik se egy OCUK. :)

Ha pedig nem gond a külföldi rendelés akkor az OCUK vagy mondjuk vga-nál az EVGA-tól egyenesen, mindkettő nagyon jó. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118592) zsotesz81 válasza SenorGrande (#118590) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nem rémlik, hogy offline játszottam volna vele (csak én használom a fiókot senki más), 1 napig volt a gépen, kipróbáltam aztán töröltem. Másrészt mindig online lépek be, szóval akkor már előbb meg kellett volna jelennie, miért pont ma? Mindegy, csak furcsa.

i2k : igen van még egy acsi, de az még jan. 15-én lett meg, az volt az első és egyetlen alkalom, hogy játszottam a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#118593) bullseye válasza cyberkind (#118591) üzenetére


bullseye
addikt

PCX-nél mindig olyan jól az árak, aztán ha véletlen felmegyek rendelni:
Futárszolgálat 1500
Ha félsz, hogy a futár megrugdossa +390
Ha átvételkor fizetnél +390
Ha még csomagoljuk is be a szarod +190-390

Na ilyenkor szoktam új opciókat kitalálni sérelmükre... aztán törlöm a kosarat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118594) FollowTheORI válasza bullseye (#118593) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem vagy pesti ij... belehalsz. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118595) cyberkind válasza bullseye (#118593) üzenetére


cyberkind
félisten

Én erre a Pick Pack Pont-ra kérem a dolgokat ha kicsik, nyilván amiket rendelek onnan nem igazán lehetnek szarok így nem is kérek semmi extrát. :D

Paranormal Cocktivity

(#118596) Źşë' válasza bullseye (#118593) üzenetére


Źşë'
addikt

ezért már én is sztornóztam kosarat náluk, enyhén röhejes hogy minden szart kiszámláznak szállításkor, btw most ingyenes náluk hétvégén a rendelés :D vettem már tőlük gépalkatrészeket még régebben, de most olyan semilyenek, a weblap az egy kész vicc - minden ömlesztve mint valami bazár

hardverkerrel nekem se volt még problémám, sőt nagyon segítőkészek voltak mindig is emailben, egyszer volt egy hdd gariztatásom, fejhibás volt - kattogott mint a veszedelem, és minden további nélkül cserélék (elég hamar), ellenben iponnál egy PSU gariztatásom elhúzódott 5 hónapig... khm

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#118597) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nem volt pofim betenni az ON topikba, de ha valakit csak az tántorított el a Dishonored megvásárlásától 3.49 GBP -ért, hogy nincs benne magyar nyelv, akkor annak találtam egy kis hekát. Mivel a Definitive Edition a GOTY PC -n (csak egy package), szerintem ugyanúgy működni fog.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118598) gyimger válasza ZsZso (#118597) üzenetére


gyimger
őstag

Itt egy működő link ehhez a csomaghoz:
KATT!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#118599) ZsZso válasza gyimger (#118598) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A videó leírásában lévő is működik, amúgy nem toltam volna be ide. :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118600) Frod válasza bullseye (#118593) üzenetére


Frod
addikt

Csak egy kicsit, mert nem akarok nagyon off lenni, de nem értem ezt a Pcx ekézést.
Messze a legjobb árakkal dolgoznak, nem egy termék esetén verik a teljes palettát. (sokan dicsérték az ipon-t, na az meg szépen túláraz)
Én mindig amit rendelek bemegyek érte, 0 Ft-os felárral pedig átvételkor fizetek. Ennyi.
Semmi gondom nem volt még velük, pedig onnan van a komplett gép, és azóta is minden kis szir-szar cucc ha kell.
Nyilván aki nem pesti ott más a helyzet, de a 390 emlékeim szerint a háztól házig gari ami azt jelenti, hogyha meghibásodik a cuccod, akkor a futár kimegy érte és beviszi.

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.