Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118801) Crytek


Crytek
veterán

Nem tudom mikortól, de egy jó jel, hogy a Hellraidnek van steam store oldala. Biztos rájöttek, hogy pre zsétával EAben is lehet pénz keresni nem kell rajta éveket ülni :)

Next PC Upgrade: 2022

(#118802) SenorGrande válasza Crytek (#118801) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Volt is, 2013. 09. 07-én került fel a kívánságlistámra.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#118803) Crytek válasza SenorGrande (#118802) üzenetére


Crytek
veterán

Hm :(

Next PC Upgrade: 2022

(#118804) oriic válasza Csapoati (#118799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eléggé légből kapott pletyka az. A Cinelinx indította a szóbeszédet, de azt ne felejtsük el, hogy pl ők voltak azok akik nagy hévvel bejelentették, hogy exkluzív forrásuk van arról, hogy jön a Kotor Remake. 2016-ban. :D

Live-Die-Respawn

(#118805) micafighter válasza oriic (#118804) üzenetére


micafighter
nagyúr

El lett kaszálva nemrég egy SW game az EAnál, nem tudjuk az mi lehetett, vagy mi lett volna, ha elkészül..

[ Szerkesztve ]

(#118806) eami válasza Crytek (#118801) üzenetére


eami
addikt

nagyon régóta van oldala steamen. talán már a DL kieg előtt is volt.

(#118807) Doky1988 válasza i2k (#118781) üzenetére


Doky1988
senior tag

Nemrossz, de pl GOG-on a PUBG kuponnal sincs annyi mint pl cdkeysen vagy voidu -n..:)

DokY | www.zsolti.hu

(#118808) oriic válasza micafighter (#118805) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az más volt szerintem, de igazából tök mindegy. EA nem fogja kiengedni a pénznyomdáját a kezéből. :(

_

Más:

System Shock Remaster fejlesztése leállt egy időre

Live-Die-Respawn

(#118809) Lackki válasza oriic (#118808) üzenetére


Lackki
senior tag

huhh... most elmondtam pár szép mondatot így reggel... mióta kijött a hír, hogy készül a reboot azóta nyáladzom rá, erre várhatunk még 1 évet?

Privátot hamarabb észreveszem

(#118810) W.Wilson válasza oriic (#118808) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Pénznyomdához képest elég kevésnek tűnik a Disney deal megkötése óta eltelt öt év alatt kiadott 2 Battlefront meg pár Old Republic kiegészítő.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#118811) oriic válasza Lackki (#118809) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább 2-t. 18-24 hónap biztosan kell még a fejlesztéshez a vezető szerint, szóval ebből ha lesz is valami, akkor 2020. előtt nem számolnék vele.

Live-Die-Respawn

(#118812) cyberkind válasza W.Wilson (#118810) üzenetére


cyberkind
félisten

És ezek se olyanok voltak amire mindenki letette a kalapját, hogy csak ezzel akar játszani, szóval elég szarul csinálják, engem speciel már teljesen elvesztettek, mert ami érdekelt volna az persze, hogy ment a kukába.
Egyébként ha a Dízni egy picit gondolkodna akkor lehet nem egy kiadónak kéne odaadni a brand-et, hanem rábízni több kiadó, több stúdiójára, és minden rétegnek lehetne játék, ha változik valami akkor változzon így, mert az Activision még ennél is rosszabb lehet, ők nagyon benne vannak az évenkénti kodozással ebben a műfajban.

Paranormal Cocktivity

(#118813) arty válasza cyberkind (#118798) üzenetére


arty
veterán

ubi nem lehuzos, lol
nezz meg egy r6vegas komplett arat.... mikori jatek is?

mara ubi fejos frencsajzait nyomja, game as a service :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#118814) cyberkind válasza arty (#118813) üzenetére


cyberkind
félisten

Na és ez single vagy kb only multi? Meg is van a válasz a kérdésedre. És akkor kérdezek egyet, neked az lenne a jobb ha inkább minden évben jönne új Rainbow a YP-ek helyett és felejtsék el a régit, azt meg se említem, hogy ha sokat játszol a játékkal simán megtudod venni mindet, igaz rengeteget kell játszani de hozzáférhetőek már aznap az új karakterek és pályák.

Vagy most te az ezer éves Vegas-ról beszélsz? Ha igen akkor meséld el mi történt akkor és azzal.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118815) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem tudom próbáltátok-e már a Destiny 2 trial változatát, de egyrészt marha jó, másrészt pedig kimondottan sok tartalom van benne (5 órát nyomtuk haverral és még van benne bőven tennivaló - 7-es maximum szint). 20-25 euro környékén meg fogom venni a teljes verziót is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118816) micafighter válasza arty (#118813) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rossz példa a rainbow six, nem tudom te játszottál e vele nekem van benne kb 90 órám eddig. Ott a játékmenetet érintő dolgokat belátható időn belül fel tudod oldani, épp ez a baj hogy az SW BF2nél ott minden feloldása több ezer óra. Ja és rainbowban nincs olyan teljesen random lootladahoz kötött, beépített csalás, +40% dmg vagy 100% sebzes ellenállás mint a BF2ben. Mindenki ugyanazt kapja az adott karakterrel, nincs olyan különbség mint ami BF2ben lehet, hogy ugyanazzal voltatok, csak az övé 40%al tobbet sebez meg több a hpja 40%al.

Ráadásul van egy filléres változata ahol ugyanúgy fel tudsz oldani mindent, csak tovább tart. Na ott tényleg több száz óra lehet feloldani mindent, de az 10$, a BF2 meg 60$ volt a több ezer órás feloldásával.

[ Szerkesztve ]

(#118817) djculture válasza Csapoati (#118815) üzenetére


djculture
félisten

Néztem én is de kérdés mennyit ad a season pass szokás szerint ehhez a játékhoz?

(#118818) micafighter válasza cyberkind (#118814) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez meg a másik, szvsz inkább jöjjön year 1 meg year 2 mint rainbow 1, rainbow 2 stb évente új játék. Destinynél is ígértek fűt fát hogy minden átmegy az új játékba, aztán badgeken kívül tudtommal nem sok minden ment át. Vagyis gyakorlatilag kb semmi.

(#118819) FollowTheORI válasza cyberkind (#118812) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Csakhogy az exkluzivitásért plussz pénzt lehet kérni, és amíg van játékkészítő aki belemegy addig inkább a kizárólagosságot fogják tolni. :)

Kit érdekel a játékos közösségnek mi lenne jobb, ha bizniszben nem a legjobb.

Persze ezáltal kockázatosabb is, hisz ha az az egy készítő nem sikeres, akkor a franchise neve kicsit megtépázódik. De amíg pénz beszél...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118820) oriic válasza micafighter (#118816) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Rossz példa a rainbow six,"

Amit leírtál az mind valós és igaz, de ő a Rainbow Six Vegas árát sokallja.

szerk: Ok a lehúzós részhez írtad. Nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#118821) cyberkind válasza FollowTheORI (#118819) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem, hogy nagyon jó lesz a Square Enix-es The Avengers játék és akkor szabad is az út ehhez a megvalósításhoz. :))

--------------

Valaki nem tudja esetleg, hogy a Doom 64 miért nincs Steam-re?

Paranormal Cocktivity

(#118822) Dilikutya válasza cyberkind (#118821) üzenetére


Dilikutya
félisten

Talán azért, mert a Doom 64 csak Nintendo 64-re jelent meg. Igen, olvastam a magyar Wikipedia cikket én is, de az egy katyvasz, tévedésekkel, helyesírási hibákkal. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118823) cyberkind válasza Dilikutya (#118822) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor miért lehet PC-n is tolni? :D

Paranormal Cocktivity

(#118824) ayo válasza cyberkind (#118823) üzenetére


ayo
addikt

tehát Super Mario 64 Steam version confirmed! :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118825) FunPro válasza ayo (#118824) üzenetére


FunPro
senior tag

Ebből egyenes arányossággal következik, hogy Steam GOG fusion confirmed! :DDD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118826) cyberkind válasza FunPro (#118825) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez inkább ne legyen, helyette Steam-Uplay-Origin, minden egyesül a Steam-en, ahová valók a játékok. :K

Paranormal Cocktivity

(#118827) oriic válasza cyberkind (#118826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előbb lesz öngyilkos az EA, mint hogy az Origin és a Steam egyesülne. :D

Live-Die-Respawn

(#118828) cyberkind válasza oriic (#118827) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd meggyilkolja a M$. ;] ;]

Paranormal Cocktivity

(#118829) morfondőr válasza cyberkind (#118828) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha ne adj Isten megveszi az M$ az EA-t, akkor sem a steam lesz a platform, hanem szépen beépítik a store-ba az origint szvsz.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118830) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez az M$-ezés annyira 1998. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118831) ayo


ayo
addikt

Na a CDGalaxis is lépett és már inkább csak egy külvárosibb átvevő hely lesz. Mondjuk tökre megértem, igazából csoda hogy eddig húzták a mai digitális / netes vásárlós világban.

http://jateknaplo.blog.hu

(#118832) KubanitoS válasza ayo (#118831) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor bemutatótermük sem lesz már? Csak neten megrendeled amit akarsz és küldik vagy átveszed ennél a (képek alapján) magánháznál? Ezeknek sincs már sok hátra sztem... Egy-két év vergődés aztán kampec.

Mondjuk egy-egy plázában amikor néha látok pl egy 576kbyte üzletet eléggé szembetűnő, hogy az újdonságokat nyomják kegyetlenül pl az aktuális Fifa, vagy a megjelenéskor a Mass Effect Andromedával több polc is tele volt. Ezek mellett azonban elég durván korlátozott készlettel rendelkeztek. Magyarán a kutya nem vesz lassan semmit a megjelenéskori "hájp" után ilyen helyekről. Egyszerűen nem tudják tartani a digitális akciózásokkal a lépést.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#118833) ayo válasza KubanitoS (#118832) üzenetére


ayo
addikt

Annyit tudok, ami oda van írva. Szerintem ezeknek már nagy része tényleg felesleges. Egyedül a CE kiadások miatt látom még értelmét ha PC gamingról van szó. Konzolboltoknál is amit lehet összeraknak más cuccokkal, hogy érdemes legyen boltot hagyni ezeknek. PC-nél full digitális szerintem már mindenki, a CE dolgokat meg meg lehet venni szerencsére más konzolos boltban, szóval önmagában tényleg pénzégetés volt egy akkora boltot fenntartani azon a helyen.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118834) eami


eami
addikt

MonteCrypto: The Bitcoin Enigma $2, ha elsőnek végzel vele akkor kapsz 1 BTC :DDD

(#118835) ZsZso válasza KubanitoS (#118832) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én legutoljára amikor 576 -ba bementem (x éve) akkor azon csodálkoztam, hogy miért nem teszik ki a játékok dobozai alá az árukat. Ha meg akartam tudni, le kellett szednem a dobozt és a hátoldalán megtekinthettem. WAT?! Így tényleg nem sok értelmét láttam ennek. Akciós rekesz abszolút nem volt, úgyhogy számomra már hosszú ideje értelmezhetetlen jelenség. Igaz ez szegedi bolt ... inkább csak egy apró szoba ... volt.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118836) djculture válasza ayo (#118831) üzenetére


djculture
félisten

Vége van már annak a világnak hogy olcsóbb volt a dobozos 10-20%-al mint neten a szürkeár. Azóta mindegyik itthoni videojátékos bolt döglődik. De maga a pc játék piac is, jönnek (már beharangozták nagy örömködve) a minél nagyobb vga követelmények sm6.2 és egyebek amire majd lesz egy új vga a boltba 200k ami majd támogatja is.

[ Szerkesztve ]

(#118837) ZsZso válasza djculture (#118836) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

és a BitCoin újra szárnyal ... $11k -t nyaldossa megint alulról. :O

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118838) oriic válasza eami (#118834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esélyünk sincs ezt megszerezni. :D Arra vagyok kíváncsi, hogy ki a fejlesztő csapat? Állítólag ha valaki befejezi a játékot akkor felfedik magukat. :C

Live-Die-Respawn

(#118839) KubanitoS válasza oriic (#118838) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem kell naivnak lenni, le van ez zsírozva már előre, hogy ki fogja kapni. Ha egyáltalán lesz nyertes.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#118840) cskamacska válasza KubanitoS (#118832) üzenetére


cskamacska
addikt

"Akkor bemutatótermük sem lesz már? Csak neten megrendeled amit akarsz és küldik vagy átveszed ennél a (képek alapján) magánháznál? Ezeknek sincs már sok hátra sztem... Egy-két év vergődés aztán kampec."

Ahogy kinéz, ez nem csak egy tanyasi irodaház, de egy cégtemető is. A kampec nem jövő idő, már most úgy fognak működni, mintha te a garázsból árulnád a Cenega cuccait. :(

Viszont a hely választás érdekes. Anno 2000 környékén, a Glorious PC Gaming sokadik aranykorában a közeli Móricz Zsigmond körtér egy kis mellékutcájában(Siroki / Bicskei / Bercsényi valamelyike) szerénykedtek egy garzon lakásban, utána 2004 körül költöztek a Dohány utcába, egy sokszor akkora puccos bemutatóterembe, majd rányitottak a Múzeum körúti boltjukra, talán még vidékre is terjeszkedtek párat.. és most költöznek vissza körtérnél is rosszabb albiba. :B

De az átlag számtech boltoknál még messze jobban bírták, ott ököl szabály volt már 10 éve is, hogy ha 2-3 évente bementem egy nagyobb bevásárlásra a belvárosba, akkor a nem hogy a sarki monitor bolt nem volt meg, de még az utcáját és felszórták nemzeti dohánybolttal, és lakóparkot ültettek a helyére. :))
Így a 3-5 éves garanciát is érdekes lett volna intézni, de tapintatosan megkíméltek ettől, mert mindig csak 1-2 évet adtak mindenre. ;]

DJcultureÚr: Az AI vezérelte migránsokról nem is szólva, amik önvezető felhővel fogják kibányázni a bitcoint a deep learningbül.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118841) ayo válasza djculture (#118836) üzenetére


ayo
addikt

szerintem semmi köze a hardveráraknak, erre tart a játékipar.

http://jateknaplo.blog.hu

(#118842) eami válasza KubanitoS (#118839) üzenetére


eami
addikt

ez annyira tipikus FB comment :DDD a másik tipikus meg hogy amikor startol akkor épp dolgozni fog így hátrányba kerül másokhoz képest :DDD

(#118843) Dilikutya válasza cyberkind (#118823) üzenetére


Dilikutya
félisten

Emulátor? :U

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118844) arty válasza cyberkind (#118814) üzenetére


arty
veterán

elnéztem, nem a vegasra gondoltam, hanem a siege-re :)

lassan 3. éves a játék, 3 szezonbérlet jött ki hozzá, iszonyat árakon megy mai napig az alap és a "kiegek" is.
nem az a lényeg, hogy kigrindelhető-e a tartalom, a kérdés az ubi mentalitása volt - kínálják-e vérlázító áron, 3 szezonpasszal a játékukat vagy sem?

egyébként igen, nekem az volna jó, ha párévente jönne új rész, hátha készülne megint nekem is valami... merthogy a vegas1-2 a két kedvenc játékom (volt), de a korábbi r6okat is nagyon szerettem.
ez az enyujtott, "éves előfizetéses" multionly izé totál nemérdekel (de tudom, ez az én bajom)

(#118816) micafighter

"Rossz példa a rainbow six, nem tudom te játszottál e vele nekem van benne kb 90 órám eddig."

A játékokat nem kilóra mérjük ;) Illetve manapság sokan mégiscsak igen, ezért jönnek a végtelen, dögunalmas, olcsón "tartalmasítható" openworld szemetek, futószalagon. A 60 euródért 100+ óra "szórakozással" - megéri! ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#118845) cyberkind válasza arty (#118844) üzenetére


cyberkind
félisten

30Eu egy folyamatosan játszott, frissített címnél szerintem nem vészes, pláne, hogy meg se kell venni, nyilván lehet ezt máshogy is lehetne csinálni de bőven nem olyan rossz. Én se szeretek multizni de ezt szerettem játszani, és nem vettem meg az alapon kívül semmit, és szerintem nem is fogom.

Drágának drága a teljes pakk mindig, de nem kell megvenni, nincs ellehetetlenítve az ember, hogy megszerezze, és én erre gondoltam, persze jobban örülnék ha botok ellen de lenne single része a játéknak mert tetszik.

Pedig a Wolfenstein valszeg pont azért bukott el az ősszel mert a legrosszabb pillanatokban jött, egy napon az új AC-vel, amiben végtelen tartalom van, és ha csak logikusan kell gondolkozni, egy percig se kérdés, hogy pár óra pörgésért vagy több 10, esetleg 100 óra folyamatos szórakozásért vegyek játékot, mindenhogy az éri meg amiben van tartalom, legyen az bármely uncsi is.

(#118843) Dilikutya
Lehetne de nem, valszeg valamilyen modhoz megtaláltam a Doom 64 wad fájlokat és úgy futtattam, de nem biztos, rég volt nagyon, valszeg most is így menne és ez szar.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118846) FunPro válasza cyberkind (#118845) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazság szerint, Én már inkább a pár óra pörgést részesítem előnyben.

Persze, vannak olyan játékok, ahol nem zavar a hosszú játékidő, de a legtöbb esetben mindenre ráunok. Nekem egy 10-12 órás játék bőven elég.

Kivételt képeznek azok a játékok, amikben jó a sztori, vagy van bennük rendesen kihívás.

Példák: A max payne 3-at untam, a 2013-as tomb raidert untam, a világ összes mmo-ját untam, a mass andromédát untam, a diablo típusu játékokat szintén unom.

Az a szopatós platformereket, meg úgy általában a platformereket imádom, a dark souls, dmc, xcom típusu játékokat szeretem.

A fekete bárányom a borderlands széria, mert azt a nonotonítása mellett sem tudtam megunni.

Mondjuk az árcimke sem mindegy. 60-80 euróért már legyen a játékban tartalom!

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118847) Dilikutya válasza cyberkind (#118845) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor mod, tökmindegy. A Resident Evil 1 is játszható PC-n, csak betallózod az emunak a lemez(képe)t. Lényeg, hogy PC-re nem jelent meg. Nyilván akarat kérdése, új motort is így kaptak mod-ként a régi id játékok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118848) djculture válasza arty (#118844) üzenetére


djculture
félisten

[link]

Még lesz 10 évad állítólag... Persze addigra már pong szintű lesz az akkori világban szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#118849) Csapoati válasza djculture (#118848) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem feltétlen, egy Crysis még mindig nem csúnya, 11 évesen. Szerintem le is lassult a grafikai fejlődés az utóbbi 7-8 évben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118850) micafighter válasza arty (#118844) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem azért mondtam a 90 órát mert kilóra mérjük, hanem mert igy van némi ralaltasom :) 5ezer volt egyébként nekem a rainbow six siege, a starter meg még ennél is olcsóbb. Jönnek year passok, de a skineken kívül vagy megkapod ingyen az uj tartalmat pl játékmód pl pálya, vagy belátható időn belül (nem 2000 óra és nem randomra bizva) feloldható minden a skineket leszámítva, amiket vagy random ad a játék, vagy meg tudod venni irl pénzért, és itt kiemelném, hogy bár tudsz lootládát is venni, de ha tetszik egy adott karakter, és nem akarod megvárni mig jatekpenzbol fel tudod oldani, vagy pl tetszik egy konkrét skin, akkor azokat is meg tudod venni, nem vagy kizárólag az rng-re utalva.

Szerintem korrekt árszabás es uzletpolitika minden szempontbol.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.