Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117851) FunPro válasza thomasa (#117850) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem hülyeség a dolog, ugyanakkor elég nehéz a dolgot definiálni, továbbá fenn áll a kérdés, hogyha definiálunk egy olyat, hogy "videojáték szenvedély", akkor miért nem jegyzünk be minden mást is?

Nomeg, az is egy kérdés, hogy ki határozza meg, mi az egészséges életvitel? Mert ha megint jönnek a brit tudósok, és egy ergonómia szintű vizsgálattal leírják a "megfelelő életvitelt", akkor mindenki mehet a zárt osztályra. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117852) i2k válasza thomasa (#117850) üzenetére


i2k
senior tag

Játékszenvedély és játékszenvedély között is van különbség --- hogy arról már ne is beszéljünk, hogy a partvonalról kiabáló nem-résztvevőknek mindenki "az", aki nála többet foglalatoskodik a játékokkal... és továbbmegyek: ezeknek a kártyázástól kezdve a 'zekszbokszozásig' minden játék és szenvedély... meg felesleges.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117853) morfondőr válasza thomasa (#117850) üzenetére


morfondőr
őstag

Én ismerek olyat, aki hétvégén minden mást félre tesz a horgászat miatt. Ezzel az erővel minden embernek van függősége!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#117854) bullseye


bullseye
addikt

Van aki napi 8 órát dolgozik egy hét majd minden napján, ráadásul erre annyira rá van kattanva, hogy még 1-2 órát is utazik érte! Az de kemény függés!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#117855) MrTwister válasza bullseye (#117854) üzenetére


MrTwister
őstag

...és minden hónap 10.-én úgy várja a fizetést mint heroinos az adagját! :)) De ismerős, mármint az előbbi, mielőtt rosszra gondoltok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#117856) Agyzuzo válasza bullseye (#117854) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Úristen... Nem lenne heti 3 home office-om tökön is szúrnám magam. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#117857) DrTechnoid válasza djculture (#117849) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha megveszem a BF1 Revolution Edition-t, akkor ahhoz már vásárolható a Premium Pass?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#117858) csaba951 válasza DrTechnoid (#117857) üzenetére


csaba951
veterán

Minek? Revolution-ban már benne van a Premium Pass.

(#117859) DrTechnoid válasza csaba951 (#117858) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kössze, akkor rákúrtam , mer én megvettem utána azt is. Engedte megvenni, szóval nem szép tőlük ha ez lehetséges.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#117860) csaba951 válasza DrTechnoid (#117859) üzenetére


csaba951
veterán

Azonnal Support -> próbáld meg visszakérni a pénzedet!

Egyébként tényleg vigyázni kell! Origin, UPlay simán engedi aktiválni ugyanazt a terméket annyiszor, amennyi kulcsod van hozzá. Ezek szerint engedi megvenni is. Csak a Steam olyan elmaradott, hogy a már megvásárolt termékeket nem engedi mégegyszer megvenni - saját fiókra.

[ Szerkesztve ]

(#117861) djculture válasza DrTechnoid (#117859) üzenetére


djculture
félisten

Szerencsére originen visszatudod kérni a pénzedet.

(#117862) echterion válasza MrTwister (#117855) üzenetére


echterion
nagyúr

Sőt, van, aki minden nap eszik...többször is. Az mekkora függő már, pedig tök felesleges, úgyis meghal a végén. ;]

**********

(#117863) thomasa válasza echterion (#117862) üzenetére


thomasa
senior tag

Próbáljátok elbagatelizálni, de attól még létezik. Kíváncsi lennék azért a valós véleményekre, de nyilván az egy másik topic lenne.

(#117864) Dilikutya válasza djculture (#117861) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerencsére az olvasni is tudóknak még erre sincs szüksége.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117865) tomsolo válasza thomasa (#117863) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117866) cyberkind válasza thomasa (#117863) üzenetére


cyberkind
félisten

Létezzen, engem kicsit se érdekel, ha játszom egy jó játékot simán beszív fél napra vagy még tovább is ha ráérek (és ezt nem egyszer), ezenkívül mást nem csinálok ami szórakozás vagy hobbi, úgy hülyeség jelenleg ezt így kezelni amikor sokkal szarabb és durvább dolgok várnának megoldást de mivel azok régebb óta léteznek így lelehet szarni és keresni/találni kell valami újat.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117867) echterion válasza thomasa (#117863) üzenetére


echterion
nagyúr

Pont nem érdekel általában, hogy más mit gondol arról, amit csinálok, így felőlem nevezhetik függőségnek is ezt, nekem 8, ha játszok, akkor játszok, mikor nem, akkor nem.

**********

(#117868) i2k válasza echterion (#117867) üzenetére


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117869) arty válasza i2k (#117822) üzenetére


arty
veterán

én nagyon (remélem az elsőt aktiváltad ingyen uplayen nemrég, így tudod demózni h bejön-e a tps/hekkerszim)

az elsőt is szerettem, de igazán a másodikra talált magára a cím (noha az ótófizika nagyot romlott):
- San Fransisco mármár saints row-san őrült részletekkel van tűzdelve
- változatos, jó küldetések
- nem brutális mennyiségű activityk (egyetlen játékom ami platina lett playstationon! pedig sandbox!!!)
- eszement valóság paródia az egész, reagálva facebookra, google-ra, "mindenre" a mai "tech" világból

a szinglibe ágyazott multi pedig elképesztően élvezetes adalék, amikor a városban egyszercsak elkezd meghekkelni valaki, elindul a macska-egér játék... vagy amikor csatlakozol a rendőrökhöz, hogy elkapj egy hekkert (aki a saját játékában ugye az üldözött)... vagy amikor csak simán coop küldiket nyomsz...

a végére minimálisan sajnáltam, hogy szezonpassz tartalmam nem lett, de a szokásosan elmebeteg dlc tartalom/ár arány fenntartásához nem akartam asszissztálni

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117870) arty válasza csaba951 (#117828) üzenetére


arty
veterán

"San Fransico a liberálisok bástyája, ennek megfelelően nyomják political correctness, liberális ideológiát."

Ennél nagyobb dezinfot még sose olvastam a játékról ... a játék senkit és semmit nem kímél.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117871) i2k válasza arty (#117869) üzenetére


i2k
senior tag

Nem aktiváltam, mert már megvolt (van) a fullos csomag a GéjTuÉjről. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117872) maross válasza Agyzuzo (#117856) üzenetére


maross
veterán

pont ma nosztalgiaztam, hogy milyen jo is volt mikor végre átkerültem egy másik csapatba, és ott csak 17.50-ig kellett dolgozni (7.50-tol) :DDD (+egy-egy ora utazas)...hogy orultem...rengemindenjobbvot, tudtam orulni az ilyen aprosagoknak is :DDDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117873) cyberkind


cyberkind
félisten

Nahát-nahát, ugyan csak most láttam de volt annyira kegyes az EA, hogy összeszedte nekünk így 5 esztendővel 3. premierje után mindkét Mass Effect-hez a DLC-ket egy csokorba, 25Eu jelen pillanatban ami soknak tűnik de nem rossz, nekem így máris csábító, remélem néha-néha le is árazzák azért.

2
3

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117874) i2k válasza cyberkind (#117873) üzenetére


i2k
senior tag

:R

Ha megengeded, akkor vizuálisoknak:

* EA Origin: Mass Effect 2 DLC Bundle - 24,99 euro

Benne:

* Expansions
- Kasumi – Stolen Memory
- Overlord
- Lair of the Shadow Broker
- Arrival

* Cerberus Network content
- Normandy Crash Site expansion
- Zaeed – The Price of Revenge expansion
- Firewalker Pack
- Cerberus Weapon and Armor pack – contains Cerberus Assault Armor and M-22 Eviscerator shotgun.
- Arc Projector heavy weapon

* Aegis Pack – contains the M-29 Incisor sniper rifle and the Kestrel armor.
* Equalizer Pack – contains the Capacitor Helmet, Archon Visor and Inferno Armor.
* Firepower Pack – contains the M-5 Phalanx heavy pistol, M-96 Mattock heavy rifle and Geth Plasma Shotgun.
* Alternate Appearance Pack 1 – contains new outfits for Garrus, Thane and Jack.
* Alternate Appearance Pack 2 - contains new outfits for Tali, Grunt and Miranda.
* Collectors’ Weapon and Armor pack – contains Collector Armor and the Collector Assault Rifle.
* Terminus Weapon and Armor pack – contains Terminus Assault Armor and the M-490 Blackstorm heavy weapon.
* Mass Effect 2 promo bundle – contains Umbra Visor, Sentry Interface and Recon Hood.
* Blood Dragon Armor
* Mass Effect 2 soundtrack
* Mass Effect 2 Making of Documentary
* Mass Effect 2: Genesis digital comic
* Mass Effect 2 digital art book

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

* EA Origin: Mass Effect 3 DLC Bundle - 29,99 euro

Benne:

* Single-player expansions
• From Ashes
• Leviathan
• Omega
• Citadel
• Mass Effect 3 Extended Cut ending

* Multiplayer expansions
• Resurgence Pack
• Rebellion
• Earth
• Retaliation
• Reckoning

* N7 Collector’s Edition Pack – contains four new weapons, alternate outfits and a KEI-9 dog mech.
* N7 Warfare Gear – contains N7 Valkyrie and M-55 Argus assault rifles, and N7 Defender Armour.
* Firefight Pack – contains seven unique weapons for use in the single-player campaign.
* Groundside Resistance Pack – contains seven unique weapons for use in the single-player campaign.
* Alternate Appearance Pack – contains new outfits for Garrus, Liara, EDI and Shepard.
* Mass Effect 3 soundtrack
* Mass Effect 3 digital art book
* Mass Effect Genesis 2 digital comic
* Mass Effect Trilogy exclusive art

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117875) cyberkind válasza i2k (#117874) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem a Steam-essel nem megy ez a cucc. :D Egyébként meg kétlem, hogy annyira megérné foglalkozni a Mass Effect témával bárhol is de főleg PC-n, úgyhogy igencsak gyanús, hogy lehúzásnak jön az új generációra mindhárom rész de persze nem GOTY kiadásként. :))

Még a textúrával se kéne foglalkozniuk csak meg kell venni a modderektől akik megcsinálták és kész. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117876) i2k válasza cyberkind (#117875) üzenetére


i2k
senior tag

Szarok a neccgenyre - az alapverziókat sem játszottam még végig.
Így engem nyugodtan elfelejthetnek majd, ha kiadják 4K Ultra HD Enhanced Limited Edition Packban őket...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117877) cyberkind válasza i2k (#117876) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha magadnak nem csinálsz szoftveresen vagy natívan 4K-t akkor nem lesz ilyened, PC-re elérhető mindegyik rész és ha modolgatja az ember igencsak jól néz ki de konzolon nem érhető el így ide kétlem, hogy lesz ha lesz ilyen kiadás, én maradok az NV DSR-nél. :D

Paranormal Cocktivity

(#117878) echterion válasza cyberkind (#117877) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem is tudtam, hogy lehet moddolni a ME3-at. Melyik a legszebb grafikai mod hozzá? Egy 1060-as lapos sok mindenre elég, szóval jöhet akár a legdurvább is szerintem. :))

**********

(#117879) Dilikutya válasza i2k (#117874) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek azok, amiket csak kőkemény BioWare valutáért lehetett korábban beszerezni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117880) i2k válasza Dilikutya (#117879) üzenetére


i2k
senior tag

Így van, ezek azok. Most már megvehetők egy pakkban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117881) W.Wilson válasza cyberkind (#117873) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

És ugyanígy a Dragon Age 2-höz megcsinálták a DLC pakkot.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#117882) tomsolo válasza W.Wilson (#117881) üzenetére


tomsolo
őstag

anno a Dragon Age 2-t azért szedte le a Valve(!) mert marhára bökte a csőrüket - mondjuk mai napig nem értem mi van akkor az me1-2-vel - hogy a DLC-ket nem rajtuk keresztül lehetett megvenni...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117883) W.Wilson válasza tomsolo (#117882) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Gondolom azokra más szerződést kötöttek. Az ME 1-nél még csak két jelentéktelen DLC volt, az ME 2-nél rájöttek a Valve-nál, hogy ez már nem pálya, és mikorra megjelent a DA 2, már más feltételeket szabtak.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#117884) cskamacska válasza W.Wilson (#117883) üzenetére


cskamacska
addikt

Valójában nem tudjuk mi miatt lettek levéve, 2011-ben jól összegorombultak az Origin miatt, EA utána már nagyon nem erőltette a Steam jelenlétét.

más

Kevesebb mint egy hét van a Sztím Kalácsonyi Szélből, bestbuy listákat szeretnék itt látni hamar. :K

aki viszont tényleg 20-30% zakciókat rak be, abból combine eledel lesz Xen alsón :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117885) csaba951 válasza cskamacska (#117884) üzenetére


csaba951
veterán

Tessék! Ezekkel nem lő nagyon mellé, aki olcsón, jót akar! :D

(#117886) gyimger válasza cskamacska (#117884) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem Steamen manapság egyszerűen nem éri meg vásárolni. Vannak más legális, tiszta, problémamentes oldalak, sokkal jobb árakkal. Nagyon ritka, amikor én ott vásárolok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#117887) djculture válasza csaba951 (#117885) üzenetére


djculture
félisten

Beszarás első deus ex-ért most csak 0.97 dollár. Tele van a steam olyan játékokkal amiért pénzt kérnek de gyakorlatilag el se indul egy modernebb gépen. Vagy éppen 4:3-ba úgy néz ki modernebb monitoron mint a lószar. Ez az ami szerintem genyó kategória.

[ Szerkesztve ]

(#117888) cyberkind válasza echterion (#117878) üzenetére


cyberkind
félisten

Innen tudsz válogatni. :)

(#117887) djculture
Szerintem ehhez van mod amiben mindent átdolgoztak.

Paranormal Cocktivity

(#117889) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Tudtok valami helyet ajánlani ahol steames formában lehet a Far Cry 3 Deluxot megkapni alacsony áron?

(#117890) vorosmarti válasza Skullwipe (#117889) üzenetére


vorosmarti
senior tag

https://isthereanydeal.com/search/?q=far+cry+3+deluxe#/page:game/info?plain=farcryiiideluxeedition

Szerintem steam-est már leginkább csak steam-en lehet venni, de talán érdemes végignézni...

[ Szerkesztve ]

(#117891) i2k válasza Skullwipe (#117889) üzenetére


i2k
senior tag

8 euró elég olcsó? Far Cry 3 - Deluxe Edition - 7,89 euro

//Upsz - a feltételedről megfeledkeztem: ez NEM STEAM-es, hanem Uplay-es.
//Csak megjegyzem: a STEAM-es verzióhoz is kell a Uplay fiók... a játék elindítása után így is - úgy is belép a Uplay fiókod alá!
STEAM-en ráadásul semmit sem kapsz érte (öcsik nincsenek).
Uplay-en pedig vannak pontok, amiket beválthatsz...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117892) warcat válasza Skullwipe (#117889) üzenetére


warcat
veterán

Szerencséd van, mert régebbi címként anno még amazonnal kiszerződtek a Steames változat forgalmazására.

Far Cry 3 6.79$

A deluxe nem akciós,de nem tudom mi lehet benne olyan extra ami döntő fontosságú :))
Steamen megveszed hozzá max a Far Cry® 3 Deluxe Bundle DLC-t 3.39€-ért

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#117893) i2k válasza warcat (#117892) üzenetére


i2k
senior tag

Csak neki a Deluxe kellene...
Ami ott 30 dollár...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117894) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Használom a steam invertoy helpert mert mondtátok hogy milyen jó, én is látom hogy hol a legolcsóbb hivatalosan. Akkor marad a gyűjtögetés, már így is elszórtam valamennyit erre-arra, nem olyan fontos. Végül is jól bele gondolva, tényleg jó lehet az alap verzió, úgy is modolnám. Ami tényleg érdekesebb dolog az extrákban az a mellékelt könyv+zene hozzá.

(#117895) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ha Steam-en veszem meg a Valiant Hearts: The Great War-t az csak annyit fog csinálni, hogy elindítja az UPlayt? Vagy az teljesen steam-es?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#117896) S1M0N válasza Predator2 (#117895) üzenetére


S1M0N
senior tag

Mindenképpen kell neki Uplay: Külső fiókot igényel: Uplay (Támogatja a Steam fiókkal való összekapcsolást)

(#117897) sagem válasza Predator2 (#117895) üzenetére


sagem
addikt

Utóbbi, az ilyen játékok adatlapján ezt jelzik is: "Külső fiókot igényel: Uplay (Támogatja a Steam fiókkal való összekapcsolást)"

szerk: közben már jócskán megelőztek, csak nem frissítettem :B

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#117898) tomsolo


tomsolo
őstag

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117899) i2k válasza tomsolo (#117898) üzenetére


i2k
senior tag

Nektek is :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117900) MrTwister


MrTwister
őstag

BÚÉK mindenkinek! :K :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.