Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117101) cyberkind válasza i2k (#117100) üzenetére


cyberkind
félisten

19-ben növelni akarják a termelést sokkal jobban, illetve jövőre is növelik csak az kb szart se ér, a legrosszabb az egészben, hogy a vram árak is emelkedtek, úgyhogy lehet készülni 200k-s xx70-es kártyára, és mondjuk a 150k-s xx60-asra, az Amd nem tud beleszólni sehogy se.

Paranormal Cocktivity

(#117102) micafighter válasza Dilikutya (#117081) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hogy lenne?.. Leirtam már párszor, hogy az ujabb AAA játékok a lootboxot és a mikrotranzakciót akarják eladni.. Ebből hogy lesz minőségi single player játék? Ezert kaszalták el a single player SW játékot is, ugyhogy "vicces" hogy pont az SW BF kapcsán emlitve vársz minőségi singlet, igy a shadow of more dough meg a 60 dolláros NBA 2K18 Fee to pay játékok után. Nem véletlen hogy a GTA 5höz is csak multi tartalmat nyomattak.. Egy tucat anyagot linkeltem amugy a témához deves interjúkkal.

[ Szerkesztve ]

(#117103) ProEvoFan válasza Źşë' (#117099) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Durva árak vannak.16GB ram 46k...normális vga pl gtx 1060 6GB 95k...
A MS pont jókor adta ki az xbox one Xet.165ezerért szinte ingyen van.Vagy ott a ps4 pro, ami 125k.Szóval, aki nem szemellenzős PCs és pont fejleszteni akar, az lehet a konzolokhoz menekül.

(#117104) FunPro válasza ProEvoFan (#117103) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából akkor a vga ára most csökkent. Pár hónapja még 120 körül volt az 1060 :D.

Btw, Én egy éve vettem 82-ért.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117105) i2k válasza FunPro (#117104) üzenetére


i2k
senior tag

Dehogy csökkent.

A legolcsóbb 1060-as (ipon):

ZOTAC ZT-P10610A-10L GeForce GTX 1060 3GB GDDR5 PCIE
2017.10.25 = 69002 Ft

ZOTAC ZT-P10610A-10L GeForce GTX 1060 3GB GDDR5 PCIE
2017.11.16 = 70590 Ft

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117106) ayo válasza i2k (#117105) üzenetére


ayo
addikt

én 1050 Ti kártyám is pont annyi mint amikor vettem a megjelenéskor... :D

ramjaim meg többet érnek. igazi befektetés volt...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117107) Źşë' válasza i2k (#117105) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom úgy értette hogy bányászatkor, mert akkor valóban annyiért dobálták őket

ebben az évben volt minden... de leginkább kibeb*** drága hardverárak, monitorok prémiumkategóriája is megtriplázódott, pedig jó lenne egy Asus PG348Q, de 400k azért drva érte... meg minden amire gamer cimkét aggatnak plusz durva felárral számolják, nagy tetvek lettek a gyártók!!! mind 1től 1ig

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117108) i2k válasza Źşë' (#117107) üzenetére


i2k
senior tag

"nagy tetvek lettek a gyártók!!! mind 1től 1ig"

Ez sem elég...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117109) Dilikutya válasza i2k (#117105) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ez a 3 GB-os. A 6 Gb-os verzió 90-nél kezdődik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117110) Źşë' válasza i2k (#117108) üzenetére


Źşë'
addikt

imádom az ilyen semmitmondó hszeket, miért nem fejted ki bővebben?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117111) i2k válasza Źşë' (#117110) üzenetére


i2k
senior tag

"Ez sem elég" (ráklikkelsz, tudod) --- a thumbs upnál jobban nem tudom kifejezni mennyire egyetértek.
Eléggé magyar volt?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117112) i2k válasza Dilikutya (#117109) üzenetére


i2k
senior tag

Nem a konkrét VGA volt fontos, hanem az, hogy a legalja VGA ára is emelkedett...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117113) Źşë' válasza i2k (#117111) üzenetére


Źşë'
addikt

nem értettem mert az oké h a thumbs up, de az "ez sem elég" ez nem jött át

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117114) Amantius válasza i2k (#117112) üzenetére


Amantius
senior tag

Azt írta pár hónapja. Amikor az egekben volt a VGA-k ára. Poénnak szánta, hogy lényegében milyen jó mindenkinek, mert zuhantak a VGA árak.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#117115) cskamacska válasza Źşë' (#117096) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem tudom mire ez a túlárazás, Ryzen továbbra is a piacon van elég olcsón, 90-100k forintos 1700-hoz képest nem árazhatják az egekbe még a 6 magos i7-et se.

Memória piacot meg a Samsung, hamm, bekapta, ha olyan kedve van duplájára emeli az árakat, ha amolyan akkor triplájára, mindenki más csak bólogathat, meg tarthatja a farát. :K

tomsolo: 1060 3GB árak egész szépen visszaálltak 66k köré, ami nem jó kriptakutatásra annak már rendes ára van. Lesznek megint 57 ezres RX570 4GB meg 70 ezres RX580 8GB árak, ha a bányászok már elkötélkeztek. Aztán ha mégsem, és kisebb városállamokat lehet majd venni a rothadó tulipánhagymákért, akkor meg ij. :B

ProEvoFan: A nem szemellenzős PC fanok sincsenek rendesen kiszolgálva, mert konzol még mindig cinematic 30fps-t jelent(amit már 1050Ti vidáman hoz nem dinamikus 780-900p-ben), és "az van amit eléd raknak", ha nem teszik a Battlefront 2, még mindig ott a Battlefront II.

más

der ewige ork.rovat

Megjelent a Tannenberg 2, Verdun tulajok kapnak rá 20% kedvezményt...
Már ha a Steamen vették azt a Verdunt. Mert hogy bevezették a differenciált kedvezményezést, a kucsos emberek mehetnek ahova akarnak, ahol vették a Verdunjukat ott kapnak kedvezményt, ha kapnak. Jelenleg ez a Humblibundlit, a GMG-t, meg a Bundlistars-t jelenti. Humblin ez december 1-ig érvényes kupon formájában jelenik meg, talán majd működik is.

Persze ott nincs egy percnyi refund sem, ha nem teszik a lövészárok mocskolódás. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117116) FunPro válasza Amantius (#117114) üzenetére


FunPro
senior tag

"Mire gondolt a költő?" :DDD

Egyébként igen, aki nem nézi folyamatosan a piacot, az most annyit érzékel a dologból, hogy nyáron 120 volt az 1060, most meg 95. Milyen jó, hogy esnek az árak. Én ebből annyit látok, hogy úgy tűnik felhagytak az 1060-as bányászattal.

Az a ram (2*4gb 2133MHz DDR4) amit tavaly 18.000 Ft-ért vettem, azt most 34 ezerért lehet kapni. Egyébként én erre nem tudom mikor volt utoljára példa, hogy nem a legújabb ram az olcsóbb, a régebbi pedig tartja az árát. A DDR3 idejében emlékszem, hogy 4 giga került 4000 Ft-ba, a DDR2-ből pedig 8000-ba fájt a 4 giga.

Tulajdonképpen, az én egy éves konfigom most jóval többet ér, mint amikor megvettem! :D

(Zárójelben jegyzem meg, hogy azért nem pisilom össze magam az összteljesítménytől, szóval nem tudom mire ez a felár.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117117) tomsolo válasza cskamacska (#117115) üzenetére


tomsolo
őstag

1060-t nem is néztem, - ez a 3GB elég marhaság imho - még nem tudom mikor fogok itthon is upgradelni, de én maradok az intel vonalon/nvidia (utóbbi biztos hogy evga lesz mert nagyon bejött).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117118) tomsolo


tomsolo
őstag

Killer is Dead - Nighmare Edition - Free

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117119) reelc válasza Źşë' (#117094) üzenetére


reelc
veterán

Mi került ezen a fotelon 7200 Ft-ba? Akarom mondani procin 174e-be? :D

(#117120) reelc válasza tomsolo (#117118) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

Ugyanott a Grim Dawn akciós, a DLC-k is, az Ashes of Malmouth is kapott -15%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#117121) tomsolo válasza reelc (#117120) üzenetére


tomsolo
őstag

Jah mer ilyen FALL sale vanik ott. Sok minden most akciós a - a komolyabb cuccok persze max 50%-ot kaptak csak - de azért lehetnek érdekes találatok.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117122) Źşë'


Źşë'
addikt

Gamersgate-n már beindult a fekete péntek, vannak jó árak itt ott, pl Postal 3 - 750huf, Little Nightmares - 2600huf stb

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117123) tomsolo


tomsolo
őstag

Játékotok most csak 50 cent ;]

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117124) S1M0N válasza tomsolo (#117123) üzenetére


S1M0N
senior tag

És még kártyás is, ez tényleg best buy! :D

(#117125) cskamacska


cskamacska
addikt

lulz

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117126) bullseye válasza cskamacska (#117125) üzenetére


bullseye
addikt

Ez a Zelda is hogy megváltozott... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#117127) Doky1988


Doky1988
senior tag

November 20-ig Rainbow Six Siege akció van Steamen! Illetve 2 napig ingyen játszható!

[link]

DokY | www.zsolti.hu

(#117128) Doky1988


Doky1988
senior tag

November 20-ig 50%-os Rainbow Six Siege akció van Steamen! Illetve 2 napig ingyen játszható!

[link]

ui.: A felette lévőt törölhetitek, szerkeszteni akartam de újból elküldte.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#117129) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azért nem semmi, hogy az EA kivette az összes mikrotranzakciót a BF2-ből... Vive la resistance! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#117130) cyberkind válasza Csapoati (#117129) üzenetére


cyberkind
félisten

És akkor ezért zárták be a Visceral-t meg ezért kúrták el az ott készülő SW játékot, úgy tűnik ők nem tudják, hogy nem kell fullba tolni a kretént, de hát a születési rendellenesség ellen nincs mit tenni, Andrew Wilson meg boldog lesz az év végi prémiummal.

Jó ez jó ez. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117131) vitaro válasza Csapoati (#117129) üzenetére


vitaro
senior tag

Átmenetileg. Ne legyenek illúzióink, amint csitul egy kicsit a népharag, vissza fogja tenni.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#117132) i2k válasza cskamacska (#117125) üzenetére


i2k
senior tag

Most már minden ilyen játék ezt a mosott-szar sárgás-zöld témát fogja használni.(?)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117133) micafighter válasza Dilikutya (#117081) üzenetére


micafighter
nagyúr

Itt van a "minőségi" Single Player.. :( De van némi remény ..

[ Szerkesztve ]

(#117134) ZsZso válasza Csapoati (#117129) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Link. Szóval ők is írták, hogy egy ideig nincs, aztán újra lesz (ha már mindenki tojik magasról a játékra).

Zseniális húzás ... :(

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117135) Csapoati válasza ZsZso (#117134) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még mindig jobb, mint a tegnapig tartó állapot. :D Talán tanulnak belőle...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#117136) Dilikutya válasza micafighter (#117133) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mondjuk konkrétan multi. A másik meg egy ázsiai csóka.
Nekem ilyen bug a béta űrhajós részében nem volt, mint itt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117137) micafighter válasza Csapoati (#117129) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lefordítom:

Our goal has always been to create the best possible game for all of you – devoted Star Wars fans and game players alike. We’ve also had an ongoing commitment to constantly listen, tune and evolve the experience as it grows. You’ve seen this with both the major adjustments, and polish, we have made over the past several weeks.

Próbáltuk a mikrotranzakciót minnél elfogadhatóbbá tenni, de számítottunk rá, hogy lesz némi háborgás a játékosok részéről.

But as we approach the worldwide launch, it's clear that many of you feel there are still challenges in the design. We’ve heard the concerns about potentially giving players unfair advantages. And we’ve heard that this is overshadowing an otherwise great game. This was never our intention. Sorry we didn’t get this right.

Nem számítottunk ekkora elégedetlenségre (Metacritic user rating 0,8 a 10-ből, az eddigi legjobban lepontozott reddit poszt stb)

We hear you loud and clear, so we’re turning off all in-game purchases. We will now spend more time listening, adjusting, balancing and tuning. This means that the option to purchase crystals in the game is now offline, and all progression will be earned through gameplay. The ability to purchase crystals in-game will become available at a later date, only after we’ve made changes to the game. We’ll share more details as we work through this.

Már tisztán látszik hogy gamelaunchra nem tudjuk olyan állapotba hozni a mikrotranzakciókat, hogy azt a játékosok lenyeljék, ugyhogy amig leülepszik a por a launch után, addig félre tesszük a mikrotranzakciókat.

We have created a game that is built on your input, and it will continue to evolve and grow. Star Wars Battlefront II is three times the size of the previous game, bringing to life a brand new Star Wars story, space battles, epic new multiplayer experiences across all three Star Wars eras, with more free content to come. We want you to enjoy it, so please keep your thoughts coming. And we will keep you updated on our progress.

Kivesszük egyenlőre a mikrotranzakciókat hogy lenyugodjanak a kedélyek, hátha feljebb mennek a review score-ok illetve a launch eladás elég fontos adat, ugyhogy megpróbáljuk ezzel kicsit feljavitani ezeket. Aztán ha leült a por visszarakjuk a mikrotranzakciókat, addigra már ugyis találtok más témát amin csámcsoghattok.

(#117138) micafighter válasza Dilikutya (#117136) üzenetére


micafighter
nagyúr

Van benne pár multi klipp is, de ha végig nézed látod/hallod hogy egyrészt végig a bugos single playerről beszél végig, és elék sok bugos sp részről klipp is van.

[ Szerkesztve ]

(#117139) i2k válasza micafighter (#117138) üzenetére


i2k
senior tag

Már senkinek sem hiszek a "nagyok" közül - csak neki.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117140) FunPro válasza micafighter (#117137) üzenetére


FunPro
senior tag

"The ability to purchase crystals in-game will become available at a later date, only after we’ve made changes to the game."

Az mekkora poén lenne, ha tovább drágulnának a kristályok, mert a sok barom annyit vett belőlük! :D

Aztán az emberek meg nagyban azt hiszik, hogy a negatív kommentekre reagálnak. :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117141) i2k válasza micafighter (#117138) üzenetére


i2k
senior tag

Ez is tőle van - reakció a friss fejleményekre.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117142) warcat


warcat
veterán

Úgy tűnik,amcsi amazonon keresztül potenciálisan elcsíphető lesz pár Black Friday deal nov. 23 de inkább 24

Néhány ár:
Assassin's Creed Origins for $29
Battlefield 1 Revolution for $30
Destiny 2 for $30
Dishonored: Death of the Outsider for $15
The Evil Within 2 for $25
Titanfall 2 for $12
Watch Dogs 2 for $12
Wolfenstein II: The New Colossus for $25

EA: It's in the crate!

(#117143) micafighter válasza Dilikutya (#117136) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az ázsiai csóka helyett linkelhetek cikkeket is, ha olvasni jobban szeretsz, de magyar oldalt nem dobott ki sajnos a googli: Eurogamer: Star Wars Battlefront 2 loot boxes investigated by Belgian Gaming Commission

Erről beszélt az ázsiai csoka is btw.

[ Szerkesztve ]

(#117144) cyberkind


cyberkind
félisten

Ki mit szól ahhoz, hogy a nagy család és gyerekbarát Dízni minden gond nélkül szerencsejátékot dobott volna a gyerekek kezébe ha nincs ez a balhé? :))

Paranormal Cocktivity

(#117145) Dilikutya válasza cyberkind (#117144) üzenetére


Dilikutya
félisten

Végre egy cég, aki a komolyan veszi a gyerekeket. Nem szeretem mesében se, amikor valami fogyatékos (Teletubbies, Spongyabob). Igenis komolyan kell venni a gyerekeket is. És elkészült a Happy Tree Friends. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117146) sixpak válasza Dilikutya (#117145) üzenetére


sixpak
nagyúr

Robert nem fogyatékos, talán kicsit lassú, de nem degenerált...Patrick az már necces, ott azért van baj.... :D

Blek frájdéj lesz valamelyik hazai játékboltban?
Vagy IG-n, esetlek HB?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117147) cyberkind válasza sixpak (#117146) üzenetére


cyberkind
félisten

Aki esetleg 1080-at szeretne venni, annak itt egy. :D

Paranormal Cocktivity

(#117148) FunPro válasza cyberkind (#117144) üzenetére


FunPro
senior tag

Pedig ők mindig jót akarnak a gyerekeknek.

A Pretty Woman-ből pl. megtanulhatták, hogy kurvából lesz a legjobb feleség! :DD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117149) Plebi


Plebi
senior tag

Hardver árakról beszéltek, hogy azok mennyire elszálltak. Van is benne igazság, tavaly vettem 1070-et még most is annyiba kerül, talán még használtan is elmegy ugyanannyiért mint boltban akkoriban újként, a ramok meg pfff.

Annó jónak számító Dell U2311H monitoromat 55-ért vettem, most értelmesnek mondott monitor nincs 150-200 alatt.

A játékárakról miért nem ír senki. Egy az egyben átvették 60 Eurós árakat Ft-ban. Eddig hazai boltokban olcsóbban lehetett új játékot venni, de most már mindenhol alap a 18k-s ár. Konzol játékárról meg ne is beszéljünk.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#117150) sixpak válasza cyberkind (#117147) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pont ennyiért vettem a 1070-et a megjelenéskor, 16 hónapja....de nem érzek késztetést a cserére, 60 fps/2560x1080, erre bőven elég a kistesó is.

Ha valaki most venne konzolt, milyet venne, Sony vagy MS?
Tudom már hosszú évek óta tervezem a beszerzését, de mindig beijedtem az utolsó pillanatban. :D
De most megint elgondolkodtam rajt. Félek, hogy nem lenne kihasználva, kérdeztem a gyerekeket is, hogy mit szólnának hozzá, de azt mondták, hogy azzal a valamivel (kontroller) nem akarnak játszani, csak egér+bill.....tiszta 90-es évek. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.