Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118351) sagem válasza Csapoati (#118350) üzenetére


sagem
addikt

Egyébként valaki érti az emberünk gondolatmenetét?:)
1. nem fogy jól a játék, mert a túltolt kapzsiságunk miatt botrány lett. Megoldás: módosítjuk a játékot, hogy elcsituljanak az indulatok.

2. Még mindig nem fogy jól a játék, állítsuk vissza az eredeti állapotokat, akkor biztosan többen veszik majd meg, így hogy már nem is friss cím, meg újra botrány lesz belőle pláne! :U :U :C

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#118352) cskamacska válasza Csapoati (#118350) üzenetére


cskamacska
addikt

Igen, meg talán más is. :)

SidAlpha - Leaked documents show the probable future of loot boxes and microtransactions

Lehet hogy maguk a diák fékek, de a technológia már spájzban feszít az oroszokkal, és ha véletlen nincs még pont így alkalmazva, akkor majd lesz. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118353) ZsZso válasza Csapoati (#118350) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

De ez nem újdonság. Már akkor tudni lehetett, hogy ideiglenes lesz csak, amikor kivették a játékból a lootboxokat, szóval a PCGamer akkora nagy felfedezést azért nem tett :).

Szerk:
@sagem: úgy azok is költeni fognak, akik eddig nem tudtak, szóval szerintem ez arról szól, hogy eladás után jöjjön -e még lóvé a játékból, vagy sem. Hülyék lennének nem visszatenni, ha már egyszer implementálták. Már úgyse érdekel senkit se az egész. (*feel the irony*)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118354) reelc válasza ZsZso (#118353) üzenetére


reelc
veterán

Várom a következő fokozatot.

Fizess havonta $5-árt. Mert csak. Mert használod a kliensüket (ide behelyettesíthető bármely cég kliense) :) ami nélkül el sem indul egyik játékuk sem.
Amit kapsz érte: játszhatsz a megvett játékoddal. Még multiban is, hozzáférsz a szerverhez. :) Semmilyen ingame előny, semmilyen "ingyen játék" vagy bérlés, DLC. Fizess, mert szereted őket! :))

[ Szerkesztve ]

(#118355) i2k válasza reelc (#118354) üzenetére


i2k
senior tag

Az Electronic Arts már így is "szolgáltatást" akar csinálni a címeiből...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118356) reelc válasza i2k (#118355) üzenetére


reelc
veterán

Igen, tudom, de amit írtam annak épp az lenne a lényege, hogy igazából semmit sem kapsz és fizess havonta.

(#118357) i2k válasza reelc (#118356) üzenetére


i2k
senior tag

Eljutunk oda is... sajnos... (s közben remélem: mégse)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118358) ZsZso válasza reelc (#118354) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Annyi furcsaság létezik ma, amin évekkel ezelőtt csak egy jót nevettünk volna, hogy kénytelen vagyok azt mondani, hogy egyelőre poén ... aztán (esetleg egy kis változással) valóság is lehet. (Tam dam daaaaaaaaaaam)

Mondjuk XBox fronton a Game Pass -os előfizetés pont ellene megy ennek az iránynak. Nem teljesen értem, hogy hosszú távon kinek és hogyan éri meg, de egyelőre amit hallottam róla, az tetszik. Milyen lenne már egy havi $10-$15 Steam Pass?! :D Játssz érte egy hónapig akármelyik Steam játékkal. :K (ha már ördögöt festettünk, akkor angyalt is mázoljunk a falra)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118359) FollowTheORI válasza ZsZso (#118358) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én ha Gabe lennék pont ezt próbálnám elintézni a kiadókkal... Egy ilyen előfizetős modell sokat lendítene a bizniszen (saját)...

Persze a kiadókat értem miért nem annyira akarják. :D
Nekik kevésbé biztos forrás lenne így.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118360) reelc válasza ZsZso (#118358) üzenetére


reelc
veterán

Most jutott az eszembe, hogy a Microsoft egy jó ideje már ezt csinálja az Office 365 révén. Béreled a szoftvert. Ami így szolgáltatássá válik. Na ezt akarja átültetni a játékokra. Ha szoftverben bejött nekik, játékban miért ne?

[ Szerkesztve ]

(#118361) Dilikutya válasza reelc (#118360) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az egyszer fizetős Office is megmaradt. Az EA is csinál ilyet az Access-el. Tisztán erre a modellre átállni zsákutca szerintem. Én pl. elég rapszodikusan játszom. Van, amikor sokat, van, amikor keveset, de sose tudom előre, mi lesz. Ennek pont megfelel, hogy ott van, kifizettem egyszer, játszhatok vele bármikor.

Az előfizetéses Office amúgy nem is rossz, folyamatosan az aktuális verziók közül választhatsz, és ha a 2016 után kijön mondjuk a 2018, akkor válthatsz rá. Ha lejár a diáklicencem, én is agyalok egy ilyenen, már csak az Outlook miatt is.
Viszont a Microsoft elsősorban üzleti ügyfelekből él, és nem csak a bérbe adott szoftverekből. Az EA sem véletlenül nem rakja az Access-be a premierjátékait, ők ugyanis az első pár hónapok vásárlóiból tartják el magukat.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118362) djculture válasza i2k (#118355) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem látva a 200 milliós mínuszt meg a Microsoft érdeklődését a cég iránt, bármi lehet.

(#118363) reelc válasza Dilikutya (#118361) üzenetére


reelc
veterán

Igen, az is megmaradt.
Csak azért írtam, hogy ez az üzleti modell már nekik sem újdonság.

(#118364) ZsZso válasza Dilikutya (#118361) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"Pay-to-play" rendszer beikatatása erre is megoldást jelenthet! Nem egy hónapra fizetnél elő, hanem X órát, amit azzal tölthetsz amivel akarsz :). Mint egy feltöltős telefon esetében. Ezt is megoldottam. :P

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118365) i2k válasza ZsZso (#118364) üzenetére


i2k
senior tag

Vanquish (Fanatical) - 60% OFF - 7,99 euro (~2475 Ft)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118366) FunPro válasza reelc (#118360) üzenetére


FunPro
senior tag

Van ezzel több probléma is.

Először is, ez az Office bérlés jól hangzik, de valóban megéri?
Mármint, a MS-nek biztos, de a felhasználónak is?
Kiadási ciklust tekintve 3 évente jön új Office. Az éves előfizetés 21 ezer forint. Röpke matekkal számolva 3 év alatt kifizetsz 63 ezer forintot, ami úgy durván a teljes verziós Office ára megjelenéskor.
Ha nem az MS-től veszed, a három év alatt lehet spórolsz 10 ezer forintot, DE, a bérelt verziót nem használhatod addig, ameddig akarod.
Magyarul, egyáltalán nem jártál jól a bérléssel, kivéve, hogyha mondjuk 1 évig kell neked az Office.
Az pedig külön megjegyzem, hogy az MS duplán jól jár, mert 2 egymást követő Office verzió között minimális különbségek szoktak lenni. Én 1 hónapja váltottam 13-ról 16-ra, eddig nem hogy fejlődést, visszalépést tapasztaltam. De lehet csak nem mélyedtem bele eléggé, majd egy év után megmondom. . . :D

Másodszor (és ez a nagyobb baj), az Office Microsoft termék. Nem sápol senki, nem szól bele senki, a profit 100%-os. Játékokat tekintve, ezt az EA is könnyen megcsinálta, mert Origin-en az ő cuccaik vannak, azokkal megint csak ő rendelkezik. De mi a helyzet mondjuk a steam-el? Hány Valve játék van rajta? Portal, CS, L4D, TF2, Garry's Mod, Dota. . . és ennyi.
Innentől minden más címen oszlik a haszon. Szóval, ha bérletet kéne váltani, akkor:
- vagy egy olyan nagy összeg lenne havonta, amit nem érné meg fizetni (révén minden új AAA benne van)
- vagy a bérletben nem lenne benne minden (mint mondjuk az XBOX gold esetében)
- vagy pakkokba kéne bérleteket venni (pl.: Rockstar bérlet, Konami bérlet, Capcom bérlet, 2K bérlet. . .)

Véleményem szerint egyik sem járható út, de nálam vannak okosabbak is a szakmában. . . :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118367) reelc válasza FunPro (#118366) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom, mennyire éri meg, a cégem tavaly átállt az Office 365-re. Leváltotta a telepített Officeokat és a korábbi levelezőprogramot is. Gondolom elsősorban inkább a vállalatok a célközönség. Nyilván megérte. De mondom, ez vállalat, nem 1 licensz/számítógépről van szó, otthoni környezetben. Hanem cégről, többszáz gépről.

Nem tudom mi lesz, de ha elszánták magukat, belevágnak.
Úgy tudom jelenleg az a Pass dolog saját cuccokra vonatkozik.

De csak annyit mondok, hogy létezik pl. Netflix és társai filmekre, sorozatokra, amik elég komoly mennyiségű alkotást kínálnak fel mások által készítettekből is. Van saját gyártású is, de az töredéke a kínálatnak.

Szóval szerintem valahol logikus, hogy szoftver, film-sorozat után következhetnek a játékok hasonló koncepcióban.

Nem tudom mennyiért, de hidd el, ha belevágnak kitalálják előtte, és ha nem válik be, presztízsből akkor is menni fog egy ideig.

(#118368) cyberkind válasza djculture (#118362) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebből 176 elvileg adó, úgyhogy nincs akkora gond.

Paranormal Cocktivity

(#118369) morfondőr válasza FunPro (#118366) üzenetére


morfondőr
őstag

Azért az Office 365-höz még jár 1 TB onedrive is, ami nem elhanyagolható! Ismerőssel közösen van 5 gépes előfizetésünk és így megosztva nem is olyan vészes az ára. Felhőből is csak a 100 Gb érhető el olcsón, az meg már kevés nekem.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118370) FunPro válasza reelc (#118367) üzenetére


FunPro
senior tag

A netflix-en nem tudom milyen sorozatok/filmek vannak a saját sorik mellett, de ha olyanok, amik mennek moziban/tv-ben, akkor ez így nem lesz egy jó példa.

A játékok eladás után szedik a hasznot. Ha nincs eladás, nincs haszon. Kivéve, ha saját gyártású tartalommal üzletelsz, mert ott mindegy, hogy hirtelen haszonnal szeded be a pénzt, vagy sok kicsi sokra megy alapon. Főleg, ha te vagy a Microsoft, akinek van fölös 180 milliárd dodója szórakozni! :D

Amúgy ők könnyen megoldják. Megvesznek mindenkit, azt máris van saját tartalmuk. . .

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118371) FunPro válasza morfondőr (#118369) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez így jogos.

Elosztva/cégeknek nyilván jobban megéri a 365, nomeg ha tényleg aktívan kihasználod a felhőt.

Én egygépes magánszemélyként hasonlítottam a kettőt, aki nem feltétlenül vált rögtön a legújabb verzióra, és nem igényli a tárhelyet. Ha valaki rendszeresen vált az új verzióra, és kell neki a tárhely, magánszemélyként is jobb a 365. Elosztva pedig pláne.

Továbbá a videojátékiparban inkább jellemző az egygépes magánszemély, szóval, arra hegyeztem ki a példát.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118372) reelc válasza FunPro (#118370) üzenetére


reelc
veterán

Nem csak hogy mentek moziban, tvben, de nyilván a régebbiek kijöttek már DVD-re, BD-re stb.
Itt a lényeg a tartalomszolgáltatáson van. Hidd el, nagy piac, sok pénzzel, pár nagy szereplővel. A Netflix az egyik.

Valószínűleg a játéknál is ez lenne, bérlés lenne vásárlás helyett.
De játékban is él már, ott van az EA Access. Igaz ezek a saját cuccai.
Szóval már működik. Akkor miért ne csinálhatná más cég is, kezdetben saját, később valamilyen licenszelési feltétellel mások játékaival? Okos koncepcióval mindenki jól járhat.
Könnyen lehet, hogy pár év múlva ez jobban fog nekik jövedelmezni, mint a jelenlegi játék eladás. A nagyobb cégek előre terveznek. Valószínűleg a kulcsszó a folyamatos, kiszámítható bevétel, ami csak havi/fél éves/éves stb. koncepcióval érhető el. Aki idegenkedik ettől, annak ugyanúgy biztosan megmarad a preorder, stb. lehetőség, megvásárlás.

Úgy rémlik, régen a Steam is saját játékokkal kezdte meg a működését.

[ Szerkesztve ]

(#118374) FunPro válasza reelc (#118372) üzenetére


FunPro
senior tag

Talán a half-life 2-vel, (vagy orange box?). Lehet még régebbi cs-vel.

Amúgy igen, saját cuccok bérbadásával működik.
De akkor az általam említett 3. lehetőség érvényesül. Mindenhova külön pass, a végén meg már ott tartunk, hogy minden hónapban kifizeted egy-két AAA játék árát, hogy játszhass. A kis indie fejlesztőket pedig el lehet felejteni.

A vásárlás + bérlés elfér egymás mellett, de csak bérlést nem tudok elképzelni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118375) reelc válasza FunPro (#118374) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek, működhet, ha van választási lehetőség.
De a Microsoft ennél agresszívabb.

Szerintem ha megvenné a Steamet, pár éven belül Win10 onlyvá tenné.
Vagy a saját boltjába importálná a játékos bázist, ill. azokat a játékokat amiket érdemesnek tartana és bezárná a Steamet. Átállsz vagy meghalsz (nem játszol többet).

Egyre sötétebben látom a játékos létet ezek nélkül a dolgok nélkül is. Lootboxok, mikrotranzakciók, végeláthatatlan DLC-k, mindez sokszor az alapjáték minőségének rovására.
Most még jó, mert csak olvasgatok ezekről, nincs olyan vasam mint itt sokaknak, még nem nagyon érint a dolog (lootbox, mikrotranzakció). De majd egyszer fog.

[ Szerkesztve ]

(#118376) FollowTheORI válasza FunPro (#118366) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És ha mondjuk egy családban van 3 gép, máris nem olyan elborult ötlet inkább előfizetni, mint 3x megvenni az Office csomagot. :)

De ahogy látom már írták előttem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118377) bon válasza FunPro (#118366) üzenetére


bon
őstag

Nekem a 63ezer ft sehogy se jön ki teljes verziónak, ha simán megvenném az office 2016 pro plus-t akkor jóval 100ezer ft felett jövök ki. Nem beszélve a többi szolgáltatást árát.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#118378) morfondőr válasza bon (#118377) üzenetére


morfondőr
őstag

Nem hiszem hogy sok embernek kell a Pro Plus, egy Home is megfelelő, az meg kijön 60 körül.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118379) bon válasza morfondőr (#118378) üzenetére


bon
őstag

De a legkisebb Office 365 csomag is többet terméket ad mint a Office 2016 Otthoni verziója,

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#118380) bullseye válasza morfondőr (#118369) üzenetére


bullseye
addikt

Sőt ha úgy tetszik az 1TB tárhelyet veszed, egész jó áron, és kapsz mellé ingyér Officet. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118381) NyMRooD válasza morfondőr (#118378) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, csak amíg a 365 folyamatosan frissül, a "sima" officeból folyamatosan van új verzió, legalább 3 évente, szóval ugyan ott vagy és még kapsz mellé 1-2 dolgot.

sry, lehet nem neked kellett volna címeznem... :))

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#118382) i2k válasza Csapoati (#118350) üzenetére


i2k
senior tag

WAB véleménye a dologról.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118383) cskamacska válasza ayo (#118306) üzenetére


cskamacska
addikt

a konzol hívőket már a bányászbéka is húzza :(

Logout - A minerek már a konzol multit is tönkre vágják?

benne
"Mert a PC-s átjön konzolra, természetesen rájön hogy a kontrollerrel úgy tud célozni mint én amikor a reggeli merevedésemmel próbálom eltalálni a WC kagylót. Erre mit csinál a pc játékos? Meg tanul kontrollerrel játszani. Jah meg a nagy büdös lóf@szt... Vesz egy átalakítót és közel 200 FPS sebességgel fényezi a cerkáját, hogy ő mekkora isten császár...
Nem tudom ti többiek, hogy látjátok ezt de egyre többször történik olyan hogy csak pislogok mint hal a lisztben,hogy ez meg mi a f@szom volt. És igen kontrollerrel is lehet jól tolni, eddig is volt hogy egy meccsen volt egy-két jó játékos. De az utóbbi időben egyszerűen már nincs kedvem játszani a sok "csaló" miatt. És igen látja az ember már csak a mozgásából is hogy az bizony egér billentyűzettel játszik."

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118384) cyberkind válasza cskamacska (#118383) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD

Egyébként itt meg a drága konzolgyártókat kell szidni amiért nyugodtan engedik, hogy lassan bármivel lehessen játszani. :K

Hehe. ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118385) ayo válasza cyberkind (#118384) üzenetére


ayo
addikt

naja, xbox-hoz is jön a bill-egér kombó, nekem is ez jutott eszembe.

(#118383) cskamacska: amúgy igen csak jó anyag. nekem a kedvencem, mikor az egyik konzolos, leszarozta a PC-t, mert képtelen volt felrakni a gépre a torrent sims-et az összes DLC-vel, miközben konzolon chippelteti, azt szevasz...a PC-hez meg programozni kell, hogy menjen is valami. nagyon kemény kontent volt, de sajnos FB-n törölték :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#118386) i2k válasza cskamacska (#118383) üzenetére


i2k
senior tag

Help me: PS4-hez van ilyen átalakítás? :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118387) cyberkind válasza i2k (#118386) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogyne lenne, inkább mihez nincs :DDD , ha veszel is konzolt a topikjába ezt annyira ne erőltesd majd mert eléggé megosztó amit viszont megértek. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118388) Spet válasza i2k (#118386) üzenetére


Spet
addikt

Konzol árban :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#118389) i2k válasza Spet (#118388) üzenetére


i2k
senior tag

Aztarohadteget... :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118390) i2k válasza cyberkind (#118387) üzenetére


i2k
senior tag

Ha veszem is, én nem kívánok Vér Konzol István lenni...
Fórumozni továbbra is PC fórumokra fogok járni :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118391) cyberkind


cyberkind
félisten

Mondanám, hogy meglep de nem, ősszel jön a Red Dead Redemption 2, ha meg egyszer jön PC-re így még később lesz az. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#118392) Dilikutya válasza cyberkind (#118391) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már jó ideje lehet tudni, sőt hivatalos, CGI trailer is van már régóta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118393) cyberkind válasza Dilikutya (#118392) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy ősszel jön? Akkor én nagyon beragadtam az időgépbe. :DD De ezek szerint mindenki a múltban él(t). :D

De legalább most már tuti, hogy nem idén jön a The Last of Us 2. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118394) i2k válasza cyberkind (#118393) üzenetére


i2k
senior tag

"De legalább most már tuti, hogy nem idén jön a The Last of Us 2."

Hopp, akkor ráérek a PS4-el :B :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118395) i2k


i2k
senior tag

Hogy miért van beszúrva? Mert eddig még nem volt kapható PC-n.

FINAL FANTASY XII THE ZODIAC AGE - 2018.02.01-től a STEAM-en - 49,99 eurós alapár, most 20% OFF - 39,99 euro ("csak" ~12340 Ft)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118396) i2k


i2k
senior tag

Final Fantasy XV Windows Edition - GMG - JUSTFORYOU kupon kód (23% OFF, érvényes rá) = ~31 font (~11000 Ft)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118397) i2k válasza i2k (#118396) üzenetére


i2k
senior tag

E-mailben kapott "25OFFFFXV" kóddal immáron ~9250 Ft-ért vihető!

//STEAM-en: ~16000 Ft.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118398) bullseye válasza i2k (#118396) üzenetére


bullseye
addikt

Nem akarom az ontopikot gyalázni magyarázattal, de erről. Ez nem 31 font, hanem 26,92 vagy ilyesmi ami kb. 31 EUR. Szóval ettől még az újabb ajánlat jobb pár százassal, de nem majd kétezerrel...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118399) tomsolo válasza bullseye (#118398) üzenetére


tomsolo
őstag

majd féláron a húsvéti easter eggben

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118400) bullseye válasza tomsolo (#118399) üzenetére


bullseye
addikt

az még mindig nem 5 dollár 3-4 másik játékkal együtt! :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.