Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117501) tomsolo válasza lezso6 (#117499) üzenetére


tomsolo
őstag

Az megvan, hogy a hufilter pont nem tartalmazza azt a "hibát" ami miatt eltűnik a tartalom?

Mivel semmi másból nem áll mint adott domainens html tagok megjelenítésből/rejtéséből.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117502) lezso6 válasza tomsolo (#117501) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A legtöbbször az ilyen tartalomrejtést az okozza, hogy a böngészőben lévő szűrő nem frissül naponta, így hetekig is bent maradhat a hibás szűrő.

Egyébként most is van olyan, ami nem domain alapján szűr, na ezek szoktak rosszak lenni, pl:

prohardver.hu,mobilarena.hu,itcafe.hu,gamepod.hu,logout.hu##:xpath(//div[@id="center" and @style]/div[@class="cntcolumn" and @style]/div[@class="anyag hir" and @style]/parent::div/parent::div)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#117503) tomsolo válasza lezso6 (#117502) üzenetére


tomsolo
őstag

3 napos az uccsó commit :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117504) lezso6 válasza tomsolo (#117503) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És? Attól még bent maradhat a böngészőben viszonylag nagyon régi szűrőkód. Nem értem mit akarsz most ezzel a kötekedéssel bizonyítani.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#117505) tomsolo válasza lezso6 (#117504) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem marad benne de mindegy.

1. BTW nekem nem tudom nekem mit kéne bizonyítani, de TI kezdtetek meghurcolni*** egy embert - ugye, hogy ugye - ehhez képest nem láttam egyetlen igazoló tényt HOL és MIÉRT hibás az a filter ami épp okozza a hibát, a ti intézetileg, validált kódotokban.

IMHO ugyanis ezzel kellett volna kezdeni.

2. Azért sírni meg, hogy juj milyen sok sort elfoglalunk vki ellennünk dolgozik! (ez is egy érv tőletek) - ja 6-7 db domainnel x 24 féle reklámozási taggel elég vicces mikor ha ránezek a listára és látom hogy egyébként xy domain - >[class="ad"] és ennyi - szóval ez elég izé.

3. Félreértés ne essék egyik oldal mellet sem állok, de hogy nem így csinálnám mint ti az biztos.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117506) FunPro válasza tomsolo (#117505) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuj annál nem tudom hova kell több bizonyíték, hogyha kilövöd a blokkolót, akkor hirtelen elhárul a hiba...

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117507) lezso6 válasza tomsolo (#117505) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs igazad, de mindegy.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#117508) i2k


i2k
senior tag

Még mindig ez megélhetési fórumozás a téma? :F :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117509) KubanitoS válasza NyMRooD (#117497) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor nagyon félrenéztem a dolgot. Ha már djculture felhozta a dolgot, lehet esetleg tudni, hogy tavaly melyek voltak ezek a nagy meglepi gémek PCG-nél?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#117510) bullseye válasza KubanitoS (#117509) üzenetére


bullseye
addikt

Tippem szerint akkor ezeket keresték főleg:
Thief
Tomb Raider Ultimate Edition
Company of Heroes antológia
Risen 3
XCOM: Enemy Unknown

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#117511) Csapoati válasza bullseye (#117510) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Wolfi: Old Blood is biztosan volt, nekem onnan van meg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#117512) tomsolo válasza FunPro (#117506) üzenetére


tomsolo
őstag

ez nagyon szofisztikált hibamegoldás, a ph is pont így gondolkozik ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117513) reelc válasza cyberkind (#117494) üzenetére


reelc
veterán

Bevallom, az én hibám.
Belőlem gazdagodtak meg.
Kb. ez a bűnlajstromom:

A múltkor megvettem a PopCap Humble Bundle BTA-t.
Illetve az Origines ingyen játékokat behúztam. Igaz ebből nem lett pénzük, de ez egyfajta erkölcsi támogatásként is értelmezhető.
Venni merészeltem korábban Command & Conquer csomagot akcióban. + még pár játékot szintén agyon akciózva, évekkel a megjelenése után.
+ GoGról 7-8 éves játékokat akcióban.
Ja, és úgy 10 éve venni merészeltem pár EA Classic játékot 2000Ft/db-ért, dobozosat.
A végére a legdurvább: megvettem a Command & Conquer First Deacdet 2007 körül 7000Ft-ért. Csak attól voltam kicsit nyugodtabb, hogy sok játék volt egyben. Ez volt a legdrágább játék, amit valaha vettem. :)
De ígérem többet nem tévelyedek el, megvan tőlük az a kb. 25 játék, ami valaha is érdekelt a portfóliójukból. Sok éves a legújabb is.
Hatott a buzdításod, már érzem! :)

De nem kivételezek, sok játékkiadóval vagyok így. Én egyik kiadót sem utálom.

Komolyra fordítva a szót: sosem rendelek elő, sosem 0 dayezek. A multi nem érdekel. Hála a bundliknak annyi játékot zsebeltem be az elmúlt években, hogy legalább sok-sok évre elég lesz (és nem többezer, mint egyeseknek). A gépem túl régi, így a 2-3 éves AAA megjelenések is túl gépigényesek lennének már nekem. :) Ami nem baj, anyagilag kordában tartja a hobbit is.

(#117514) cyberkind válasza reelc (#117513) üzenetére


cyberkind
félisten

Aki nem multizik annak lassan 1 EA játék se kell mert minden értelmes single címet leépítettek és csak a buzi multi marad náluk, engem meg nem izgat így, voltak jó játékaik és vannak jó címek náluk csak ezek nem multisak így többet nem kapunk, mellesleg a Fifa, SW és hasonló játékokból folyik be a pénz szépen, ezekre valamiért ugrik a nép, legyen az bármilyen szar vagy uncsi.

Paranormal Cocktivity

(#117515) djculture válasza cyberkind (#117514) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk eleve a bf 1942-vel futottak be leginkább, abba se volt single mégis kb mindenki nyomta akinek volt egy viszonylag használható gépe.

Amúgy minek kell egy játékokról szóló off topikban, off topik módban írni? Rohadtul idegesítő...

[ Szerkesztve ]

(#117516) FunPro válasza tomsolo (#117512) üzenetére


FunPro
senior tag

Csak azt tudnám, hogy milyen hibát kéne megoldania a ph-nak.

Én egy olyan hibába nem futottam bele az oldalon, ami miatt megy ez az egész herce-hurca. Akkor milyen hiba van az oldalon?

Semmi! Vagy mit kéne csinálniuk? Szépen nézni, ahogy szökik a bevétel? Esetleg még a blokkoló kezére játszani, hogy szeretetszolgálat módjára ellássanak mindenkit?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117517) tomsolo válasza FunPro (#117516) üzenetére


tomsolo
őstag

>Esetleg még a blokkoló kezére játszani

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117518) cyberkind válasza djculture (#117515) üzenetére


cyberkind
félisten

És a mostaniban is van játék a botok ellen mint abban? Erre emlékszem én is, netem nem volt de mégis megöltek viszont imádtam.

Ha már ő elkezdte és neki válaszoltam offba tettem, neked nem mert te nem úgy írtál.

Paranormal Cocktivity

(#117519) micafighter válasza cyberkind (#117518) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az SW BF2-ben is tudsz botok ellen játsznai, arra mondjuk nem emlékszem hogy csak a pénzszerzéshez vagy magához a játékhoz is online kell lenni benne, mindenesetre az biztos hogy a megszerezhető pénzmennyiség botok ellen napi limites. Tök jó hogy az gond ha valaki a botok ellen pénzt próbál farmolni, de a pvp multiplayerben afkolókkal nincs gond :) Ráadásul aki multiban afkol és semmit nem csinál egész idő alatt, majdnem ugyanannyi játékpénzt kap, mint az aki 50killel egyedül megnyerte a meccset a csapatának.

Ha már lootboxoknál játunk, a Destiny 2-ben meg a Bungie/Activision meg a következőt játszotta meg:

Ugyebár ebben a játékban is van természetesen valódi pénzért vásárolható lootboxok.. A játékon belül is lehet szerezni ládákat, például úgy, hogy ha elérted a max szintet a karaktereddel, az után is kapod tovább az XP-t, csak onnantól nem szinteket lépsz, hanem lootládákat kapsz, amikor összegyülik egy szintlépésnyi XP (ahogy pl a Division-ben is). Viszont mint kiderült, a háttérben volt egy rendszer, ami az XP grindolóknak egyre kevesebb XP-t adott, minél több időt töltöttek XP farmolással. Nem ez volt ám a fő gond, hanem az, hogy a játék neked nem irta ki, hogy kevesebb XP-t kapsz, folyamatosan az alap XP-t irta ki, miközben folyamatosan csökkent a ténylegesen kapott XP-d, akár 5%-ra.. (tehát a kiírt XP csupán 5%-át kaptad meg ténylegesen). De jó fejek voltak Bungie-ék, reagáltak egyből és kivették a rendszert, persze közbe megint sunyiskodtak egyet és megduplázták a ládához szükséges XP mennyiségét.. Kb mint amikor a BF2-nél csökkentették a hősök feloldásához szükséges játékpénzt, de közbe az achivmentekért kapott jutalmat is jelentősen csökkentették.. :)

Bungie fejlesztők válasza hogy miért nem a pontosan kapott XP értéket irta ki a játék (vagyis hogy miért hazudtak neked hogy mennyi XP-t szereztél): ,,Our intention was to keep slower-paced activities as rewarding as high intensity grinding without confusing variations in displayed XP values"

Nincs több kérdésem, monnyonle' :) Kezdem már kicsit unni hogy ennyire hülyének nézik az átlag játékost. :U

Mind ezt azért, hogy a pénzért megvehető ládákat nehogy túl könnyen szerezze meg az ember ingyen..

[ Szerkesztve ]

(#117520) i2k válasza micafighter (#117519) üzenetére


i2k
senior tag

"Kezdem már kicsit unni hogy ennyire hülyének nézik az átlag játékost."

Nem csak az átlag játékost - az ÖSSZESET.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117521) NyMRooD válasza KubanitoS (#117509) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem a Pillars of Eternity van onnan.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#117522) gyimger


gyimger
őstag

Mivel ez a játékos offtopic, szeretném megkérdezni, hogy ilyen Bundle bontós téma van-e, mert figyelmeztetést kaptam, amiért a Prohardver lapcsaládon hirdettem. Vagy ilyen téma nincs, mert az is PH és nem szabad? Miért ne segítsünk egymásnak?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#117523) Cheesus válasza gyimger (#117522) üzenetére


Cheesus
senior tag

A Bundle topicban szoktak ilyen akciokat csinalni, nagy ritkan meg a Trade-ban :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#117524) ZsZso válasza gyimger (#117522) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt a topikot célozd meg. Itt szabad pénzről is beszélni. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117525) gyimger válasza ZsZso (#117524) üzenetére


gyimger
őstag

Látom itt is elkövetik azt a szabálysértést, amit én, csak más topicban.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#117526) eami válasza gyimger (#117525) üzenetére


eami
addikt

lokálban lehet pénzről is beszélni, azért került át oda a topik. jobb oldalt olvashatsz is erről egy kis megjegyzést ;)

(#117527) tomsolo


tomsolo
őstag

Na lepergett a Technomancer credit.

Alapvetően jól szórakoztam, ez a marsos hangulat bejött. Tetszett a craft és az upgrade system is. A társak is hasznosak voltak. Lehet jófejkedni, meg bunkozni is - előbbi esetben a 2 csaj közül legalább az egyikkel össze lehet jönni vagy a félkarú sráccal akinek erre van igénye :P

Végig olyan érzésem volt, hogy én már játszottam ez a játékkal, talán az ME1 emlékeztett rá, noha az más setting. Ami miatt lehúzzák - jogosan - az rettenet sok backtracking, főleg sidequestek idegesítőek ilyen szempontból, de a főszál is előszerettel gyalogoltat ide-oda mivel elé idiótán vannak a mapon az utazási helyek kialakítva. (Ophir egy rémálom ilyen szempontból.) A harcok viszonylag élvezetesek voltak, könnyen meg lehet halni feltápolva is. Sajna 24-szerre ugyanott ugyanazokkal egy kicsitt már megfáradt szájízzel megyez. A főszörnyek elég vegyesek, a legtöbb síkhülye és vannak nagyon bénán kinézőek is. Vannak részek ahol konkrétan tapintható, hogy hol fogyott el a pénze a csapatnak a fejlesztésben, kedvencem az egyik side map ami egy L alakú terület egyetlen "A Viszontlátásra" NPC-vel.

40 körül van a levelcap onnantól nem jár pont, így érdemes megfontolni mit-mikor-hova osztunk. A társak és a ruhák képesek pótolni adni egy-egy plusz pontot, a specializálódásra de a sikkelleknél már magunk döntünk. A 3 féle harcstílust plusz a Technomancer ágat nem lehet egyszerre kimaxolni - bár szerintem a rugó overpoweredebb a másikaknál így arra gyúrtam meg a Warriorra. Nagy bugokkal nem találkoztam - egy helyen vagy egy segges napraforgófejű kutyalény ott érdemes volt elugrálni mert kifejelt a mapról.

Ezerötért jó vót.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117528) eszement24


eszement24
aktív tag

Nem ide :)

[ Szerkesztve ]

(#117529) micafighter válasza gyimger (#117522) üzenetére


micafighter
nagyúr

(#117530) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Remélem velem együtt minden fórumtársam megéli ezt a kort, ilyen formában :B
Nyugdíjas CS:GO csapat indul egy svéd bajnokságban.

[ Szerkesztve ]

(#117531) gyimger válasza micafighter (#117529) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor sem értem, miért ne segíthessünk egymásnak, de semmi gond nincs ezzel. Például én nem néztem ezt a bundli témát, talán az sem, akinek szüksége volt arra a játékra, amit felajánlottam. Mindegy, nem zavar.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#117532) micafighter válasza gyimger (#117531) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom. De linkeltek fentebb egy topikot ahol lehet erről beszélni :)

(#117533) ZsZso válasza gyimger (#117531) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Mert van egy full általános szabály, amiben nem tudnak/akarnak rugalmasak lenni (gondolom részrehajlás elkerülése végett). Ez néha elég fura szituációkat szül - pl. ez is olyan -, de erre is lett megoldás: a bundle topik. Ez egyébként egész jól működik is, lehetőségekhez mérten. Ez van :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117534) i2k


i2k
senior tag

Uplay kliensből a legkényelmesebb:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117535) arty válasza tomsolo (#117505) üzenetére


arty
veterán

"Félreértés ne essék egyik oldal mellet sem állok, de hogy nem így csinálnám mint ti az biztos."

hátpersze ... lévén nincs ph! méretű lapod, amiből meg próbálsz élni, nyilván "könnyen" nem így csinálnád :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117536) arty válasza i2k (#117534) üzenetére


arty
veterán

:R

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117537) tomsolo válasza arty (#117535) üzenetére


tomsolo
őstag

ehhez is értesz ofc.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117538) micafighter


micafighter
nagyúr

Ki mit látna szívesen karácsonyi akcióban? :)

(#117539) maross válasza micafighter (#117538) üzenetére


maross
veterán

egy meleg nadrag jo lenne

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117540) tomsolo válasza micafighter (#117538) üzenetére


tomsolo
őstag

Spike Chunsoft -tól már nagyon várom hogy a Nonary játékok kapjanak vmi értelmesebb akciót.

Elex-et is tolnám - ez Technomancer nagyon meghozta kedvem a sci-fihez - meg a The Surge is kaphatna vmi kövérebb dealt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117541) cyberkind válasza micafighter (#117538) üzenetére


cyberkind
félisten

Így hogy már Mafia 1 van Steam-en, én megelégednék a Dirt első részével meglepinek. ;]

Paranormal Cocktivity

(#117542) i2k válasza micafighter (#117538) üzenetére


i2k
senior tag

No One Lives Forever 1-2 + Contract J.A.C.K packot 19,99 euróért.

//Várjunk csak... hol is maradt az a bili...?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117543) Hokunda válasza micafighter (#117538) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Már több éve várom, hogy steam (ne csak gog) elérhetővé tegye a KKnD Xtremet win7-10 kompatibilitással, kb aaa árat megérne.

(#117544) i2k


i2k
senior tag

Young Gambling Addict Who Spent $13,000 on Microtransactions Shares His Story

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117545) KubanitoS válasza i2k (#117544) üzenetére


KubanitoS
veterán

De sajnálom szegényt...

Ja, nem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#117546) cskamacska válasza tomsolo (#117540) üzenetére


cskamacska
addikt

SsethTzeentach - ELEX Review | Gothic II With Guns :D

micafighter: Nagyon zakciós Battlezone Combat Commander(Battlezone II újrahúzás) béta meghívónak nagyon tudnék örülni. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117547) tomsolo válasza cskamacska (#117546) üzenetére


tomsolo
őstag

Pontosan tudom ezeket, de valljuk be nem sok sc-fi rpg rohangál manapság. (Ami persze nem ilyen túlélős, sose lesz kész baromság.) :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117548) arty válasza tomsolo (#117537) üzenetére


arty
veterán

nyilván egy szeretetszolgálatot viszel 7x24, ezért csinálnád ezt IS(!) jobban :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117549) ZsZso válasza KubanitoS (#117545) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem is tudjuk, hogy nekünk mekkora mázlink van a jóval alacsonyabb fizetésekkel :). Így egész más megvilágításba kerülnek a mikrotranzakciók ... nekünk inkább kistranzakciók, vagy kisebbtranzakciók. :))

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117550) tomsolo


tomsolo
őstag

A Larian Studió adventi játéka, minden nap feltesznek egy képet amin el van rejtve egy szám.

Ha megtalálod akkor a kép alatti linken le tudsz tölteni vmilyen digitális jóságot - jelenleg egy Larian kifestő pdf-van. Nem nagy cucc de azért kell(et) keresni a számot. :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.