Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118951) ayo válasza Csapoati (#118950) üzenetére


ayo
addikt

Még reménykedem, hogy megjavítják v cserélik. Egyébként tökre félnék most használtat venni, max. ismerőstől tenném, egy szétdolgozott bányatörmelék nem lenne jó biznisz :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#118952) djculture válasza echterion (#118948) üzenetére


djculture
félisten

Kivéve ha komolyabban veszik az sm6.2 és felette támogatást, akkor vehet újat mindenki amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#118953) Csapoati válasza djculture (#118952) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem siettek a Direct X 9.0c óta semmivel sem, hogy gyorsan elterjedjen, szóval én nem tartok ettől.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118954) cyberkind válasza Csapoati (#118953) üzenetére


cyberkind
félisten

Ki tudja, lehet most szándékoltan elkezdi erőltetni az NV, hogy vegyék az új kártyákat, hogy megdőljön a tavalyi bevételi rekord, de ha nem is, mi mindenképp szarul járunk.

Paranormal Cocktivity

(#118955) echterion válasza djculture (#118952) üzenetére


echterion
nagyúr

Mindig ez a sok ha, meg talán, az amd üres frázisai óta én nem hiszek ezekben. :))

**********

(#118956) eami válasza ayo (#118951) üzenetére


eami
addikt

urban legend az a szetdolgozott kártya téma, ha van olyan akkor azt úgy hívják hogy selejt...

(#118957) Csapoati válasza eami (#118956) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy szar hűtés.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118958) echterion válasza Csapoati (#118957) üzenetére


echterion
nagyúr

Vagy tervezett avulás...

**********

(#118959) i2k válasza echterion (#118958) üzenetére


i2k
senior tag

Vagy idióta júzer...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118960) Crytek


Crytek
veterán

Vagy amíg van rá gari kinemsz**jale..

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#118961) cskamacska válasza echterion (#118955) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezek inkább DJkultúraÚr frázisai, mert Windowsban még SM6.0-van ősztől, persze a franc se használja, és 6.2-ből meg valami előzetes változatot lehet tölteni buzergálási céllal. Igen, tényleg kell rettegni, hogy nélküle idén már a képernyőkímélők sem fognak indulni.. :)

De egyébként a DX12 bevezetése is igazi sikertörténet, most így 2,5 évvel(!) a megjelenése után ugye alig van játék ami nem azt használja, DX11 az XP után egy nappal azonnal feledésbe merült. :P

Ha már frázisok, nekem az fáj utólag a legjobban, hogy Abu jó 3 évig szellőztette a száját, hogy a GCN HD7750-től a legújabbakig mekkora future tech, hogy elhozza a jövőt tegnapra, aztán 2015-ben mikor véglegesítették a DX12 követelményeket akkor az első gen GCN pont olyan feature level 11.1 besorolást kapott, mint az erősen ekézett nVidia Fermi és Kepler. Ekkortól Abu, okosan, már részben ráült a szájára, és utólag pont a SM6 kapcsán felmerült, hogy a Polaris és Vega előtti generációk kvázi teljesen kukszik mind, a nagy, és szép, és jövő hírnöke igazi DX12 teljes értékű futtatására, de ebből is a Vega amennyire még jövőálló. A HD7000 sorozat és népes alteregói, melyek kb felét teszik ki a teljes GCN kártya állománynak, pont lófingot nem tudnak többet a gyakorlatban mint az egykori elmaradott, és fejlődést visszafogó(!) nVidia vetélytársaik. :(

eami: Korábbi bányászláz utáni maradék kártyák kifingási hajlandóságának emelkedése, és gariztatási sorok is az urban legend részei, vagy azok kimaradtak? De az is lehet, hogy akkoriban csak direkt selejtet vittek a bányába. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118962) eami válasza cskamacska (#118961) üzenetére


eami
addikt

nem azt mondom hogy nem krepál(hat)tak be, csak hogy akkor az selejt ;) vagy ha jobban tetszik, akkor gyengébb minőségű, mint azok is amik ciceregnek (CW).

[ Szerkesztve ]

(#118963) ayo


ayo
addikt

Papers, Please rajongóknak: megjelent és ingyen nézhető a rövidfilm

Lehet megint elő kéne vennem, meghozta a kedvemet :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#118964) Źşë' válasza eami (#118962) üzenetére


Źşë'
addikt

de ami cicereg annak lényegében semmi baja, azon kívül hogy picit zavaróak - ez is elhanyagolható mikor az emberen ott a füles

szvsz azért bányászkártyák élettartama igencsak lerövidül, és akkor mit csinál az ember mikor gari letelte után szarik be a használt vga?! ez csak egy költői kérdés :D amúgy én sem vennék ilyen agyonstrapált vgat
esetlegesen jelentkeznek mikrolagok a játékokban ez miatt, meg a bosszankodás hogy mi nem jó...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#118965) eami válasza Źşë' (#118964) üzenetére


eami
addikt

annyi baja azért van hogy azért cicereg mert gyenge minőségű az alkatrész és/vagy az összeszerelés.
amúgy a cicergésnek is vannak különböző fokozatai. mostani kártyám egymás utáni 3. csere volt ami végre nem zenél feleslegesen. az első NAGYON idegesítő volt.

(#118966) tomsolo


tomsolo
őstag

On the Current State of Dayz

Ezen felsírtam.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118967) cskamacska válasza tomsolo (#118966) üzenetére


cskamacska
addikt

Ami nagyobb szó, hogy 4 év alatt már a Star Citizenből és létezik egy értékelhetőbb változat, miközben 4 éve még csak kitalált műhajók épp hogy működő makettjeit mutogatták eszetlen pénzekért cserébe. :)

NoobTube - The Day Dayz Died

Day-Z fejlesztése viszont látványosan semerre se tart, Arma 3-as Epoch modok évekkel ezelőtt többet tudtak, mint a Day-Z Standalone jelenleg. Ehhez képest egész nagy szektás tábora van, akik azt ismételgetik hogy kiadásra, ami valamikor idén kellene legyen, hirtelen minden megjavul, nagyon szupi játék lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118968) tomsolo


tomsolo
őstag

Bundlestar/Fanatical maradék pucolás:

Kathy Rain
CT6HL-XC8JD-P9NW(KÓRHÁZ)

TASTEE: Lethal Tactics
A9G7Y-Y28YY-0TV4(1 000 000 gram)

Broken Sword 2 - the Smoking Mirror: Remastered
3QFH8-2KALD-EIBI(ENNYI OXIGÉN ATOM ALKOTJA AZ ÓZONT)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118969) alcsa


alcsa
senior tag

Valakinek ingyen DiRT Showdown GIFT? Ha kell küld privátot egy email címmel s tied.

(#118970) tomsolo


tomsolo
őstag

A mostani fanatical bundle 1 dolláros szekciójában van ez a Slice, Dice & Rice.

Nem egy nagy etvasz de azért van egy fajta hangulata, jól el lehet vele szórakozni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118971) i2k


i2k
senior tag

"A hónap másik Assassin's Creed címe, a Rogue Remastered 20-án érkezik meg a kikötőkbe és derül ki, hogy mennyire érdekli a rajongókat a régi részek feldolgozása. Ha pozitív a fogadtatás, akkor feltehetően érkezik az Assassin's Creed III Remastered is majd valamikor."

:Y

//De jó, hogy nem vettem meg a "simát".

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118972) maross válasza i2k (#118971) üzenetére


maross
veterán

dejo....még az ac1 is tok normalisan nez ki, az ac2 pedig abszolut elvegyulne ma is...ide latom hogy bs remaster lesz, par effektet ratesznek es koszonettel elfogadjak a penzt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#118973) Crytek válasza maross (#118972) üzenetére


Crytek
veterán

Ez erről szól: Minimális munkával (pénzzel) újabb milliós eladások... Jobb mint egy brand new ip-vel próbálkozni ami esetleg bukhat is.
Bárcsak jönne minden régi címből újrakiadás...

FEAR.
Cold Fear
Deadly Dozen széria... Apám mai grafikával az a dzsungeles téma már ha rágondolok lefosom a bokám...
Vietcong széria...szintén
Far Cry - fullos Cryenginnel :C
Gothic széria... Mundjuk fullos unity vagy UE4-re átülétetve
Nem is sorolom tovább mert pisis lett a kezem a bilibe :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#118974) FollowTheORI válasza i2k (#118971) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezek nem csak konzolra jönnek?

Szerintem PC-n zéró újítás/javulás várható... persze meglephetnek. De szerintem ez csak a "4K/HD-sített" PC kiadás az újabb konzolokra.

Ez főleg persze azért írtam mert "de jó hogy nem vettem meg a simát"... persze még bármikor megveheted majd, eléggé olcsó már, nem maradtál le semmiről, csak az újra szerintem PC-n ne várj. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118975) arty válasza FollowTheORI (#118974) üzenetére


arty
veterán

szinte biztosan ennyit jelent... (lásd még: burnout paradise "remaster")

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#118976) Crytek válasza FollowTheORI (#118974) üzenetére


Crytek
veterán

PC-ről sehol nem olvastam...De majd kijavítanak ha nem így van

Next PC Upgrade: 2022

(#118977) cyberkind válasza i2k (#118971) üzenetére


cyberkind
félisten

Konzolos lettél te is? :)

Az Ezio collection annyiból volt jó, hogy egy jött egy patch a PC-s kiadásokra és el is lett kúrva a magyarítás (amit meglehet oldani), illetve kaptunk valami pluszokat.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118978) cyberkind


cyberkind
félisten

Final Fantasy XV ott van a szeren PC-n, a benchmark egy rakás szar se volt ehhez képest minden téren. :Y

Paranormal Cocktivity

(#118979) eami válasza cyberkind (#118978) üzenetére


eami
addikt

ez a FF még mindig a jó öreg körökre osztott FF féle "csihi-puhi"?

(#118980) cyberkind válasza eami (#118979) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt nem tudom a régiek milyenek, ez már open world lett.

Paranormal Cocktivity

(#118981) eami válasza cyberkind (#118980) üzenetére


eami
addikt

akkor úgy kérdezem hogy standard hack 'n slash, vagy még mindig körökre van osztva mint az összes korábbi (kivéve az mmo)?

[ Szerkesztve ]

(#118982) cyberkind válasza eami (#118981) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom milyen volt a régi, a demo-ban meg megcsináltam a kocsijavításig pár harcot és ennyi, úgyhogy nem tudom. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118983) ayo válasza eami (#118981) üzenetére


ayo
addikt

aszem 10. után cseréltek le azt a harcrendszert

http://jateknaplo.blog.hu

(#118984) eami válasza ayo (#118983) üzenetére


eami
addikt

hát nem tudom, xiii még mindig turn based. a xiv meg MMO. amúgy közben utánanéztem és a xv már nem turn based.

(#118985) ayo válasza eami (#118984) üzenetére


ayo
addikt

itt leírják szépen, 10 se volt már a klasszik és 11 már RTB volt

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118986) i2k válasza cyberkind (#118977) üzenetére


i2k
senior tag

Még nem - de a PS4 több mint erősen csábít.

Nem kizárt persze, hogy ez is (mint meglehetősen sok "remaszter") konzolra érkezik majd és PC-re okaveszett lesz... de az ördög nem alszik... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118987) cyberkind válasza i2k (#118986) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg is értelek, én megvárok egy igazán ütős játékot és akkor megint veszek, most épp a PS3-on tolnám a Red Dead egyet, de nem igazán adja ez ott, nem tudom mi a szar, vagy a kontroller, vagy ahogy kinéz és megy (kb mint a PC-s Gta 4, csak az legalább szebb), de nem szív be abszolút. :(

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118988) bullseye válasza eami (#118984) üzenetére


bullseye
addikt

De van wait state, ha valaki nem siet.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118989) i2k válasza cyberkind (#118987) üzenetére


i2k
senior tag

Én a Red Dead Redemption-t a Sony "PSN Now on PC" szolgáltatásában kipróbáltam ... tetszett is meg nem is --- a lövölde rész irritált. Erősen valószínű, hogy azért, mert béna voltam benne.
A grafó nem zavart, mert nem vagyok a "mindent maxra és csak akkor jó" típusú emberke (nyilván jó érzés, ha "maxon" fut egy cím, de nálam nem elvárás).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118990) cyberkind válasza i2k (#118989) üzenetére


cyberkind
félisten

Én másodszorra próbálom és szintén PS3-on, ez a játék kész katasztrófa volt a kiadás előtt nem sokkal ami meg is látszik, mert PS3-on a fix 30-at se tudja tartani, nekem ez a legnagyobb gondom, amúgy nem néz ki annyira szarul csak hát a rece, ezt aztán nézhetem bárhonnan, még a vakok is megvakulnak ezektől a recéktől, kár, hogy ez nem tiszteli meg a PC-t, ott sokkal jobb lenne még úgyis ha a Gta 4-hez hasonlóan szarul menne.

Paranormal Cocktivity

(#118991) echterion válasza eami (#118984) üzenetére


echterion
nagyúr

A XV már real time csatás teljesen. Ps4-en végigtoltam, teljesen más, mint a régiek. Az, hogy jobb-e vagy sem, egyéni ízlés kérdése csupán. Megcsináltam a platinát vele, de nekem a X után nem annyira jött be. A XIII még fel se települt eddig a gépemre, azt nem tudom, milyen lett.

**********

(#118992) arty válasza cyberkind (#118990) üzenetére


arty
veterán

az i2k által írt stream elfedi a recét (mert homály + tömörítési artifactos), ha tényleg a rece a gond, adj annak egy esélyt
esetleg szerzel egy sd plazmát/CRT tévét és arra kötöd a ps3at
esetleg megvárod, amíg a ps3emu képes lesz futtatni (akár nagyobb felbontásban)...
esetleg veszel egy xbox one-t és a játék 360as verzióját
;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#118993) cyberkind válasza arty (#118992) üzenetére


cyberkind
félisten

Stream jó lenne de csinálnom kéne ezért egy új mailt mert meglepő módon, ez a PS Now itthon nem megy, az emulátorra felesleges várni, kb soha se lesz értelmes, haver leszedte és a 1080ti 7700k kombóval jó szarul ment ez a játék.
A kontroller is szar egyébként, annyira hozzászoktam a One-Ps4 kombóhoz, amikkel nagyon jól tudok játszani és élvezet kézbe fogni, de ezt nem, ez egy rakás szar, nincs rá jobb szó.
One-t meg akkor veszek ha csak arra lesz olyan játék, de addig nem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118994) Nashaba


Nashaba
tag

Hú már figyelem egy ideje hogy ki milyen konfiggal játszik és nagyon elszaladt a gépem felett az idő.:DDD

Már évek óta tervezem hogy felújítom de mindig csak tolódott "majd ha olcsóbb lesz" de ez nem történt meg.:( Sokáig nem volt időm játszani ingázás miatt így az is rúgott bele egyet. De mivel most megint megjött a kedvem játszani így most kipörgetem belőle a szuszt is. :DDD A tervem hogy a GPU-n kívül mindent újítok hogy összerakjak egy starter gamer gépet - a grafika annyira nem fontos nekem csak az élmény - és azt fejlesztem ameddig tudom.

Érdekesség képpen:
CPU: Intel C2Q Q9300 OC 3GHZ
GPU: Sapphire HD7850 1GB
RAM: 4GB DDR2 (bizony:DD )
MOBO: ASUS P5KPL-AM G31
HDD: Seagate Barracuda 256GB 7200 RPM PATA (bizony :DDD ) és Hitachi 1TB 7200RPM SATA

Távolról sem sebesség bajnok, néha annyit tölt ha rosszabb napja van hogy lefőzök egy kávét de a Rise of the Tomb Raider Medium/High beállításokkal 720P-n (1080p azért lassítja) és a Fifa 17 Mediumon 1080P-n hozza stabilan a minimum 30FPS-t. Távolról játszom Xbox kontrollerel így nem zavaró.:)

Tudom, kicsot random, de gondoltam "érdekes" lehet. Szóljatok ha ennek nem itt a helye és eltakarítom magam! :DD

[ Szerkesztve ]

(#118995) reelc válasza Nashaba (#118994) üzenetére


reelc
veterán

Az első másfél mondatod marhára ismerős. :)

Nekem Xeon E5440 2,83GHz, 4GB DDR2. :)
ASUS P5KV-M motherboard.
Szóval nem csak neked vannak ancient :D kb. 10 éves cuccaid.

Lehet én is fejlesztek majd, mert állítólag úgy 10 évet bírnak a kondik az alaplapon.
Persze a VGA-m annyira nem régi, 2 éve vettem egy GTX 750-et.

Amit kinéztem:
Intel LGA1151 Pentium G4560 3.5GHZ
Alaplap - eldől.
DDR4 8GB RAM
Ez így kb. 85e-ből jönne ki, a memória a legnagyobb horror.
A procim kb. +20%-kal lenne gyorsabb a mostaninál, a memória dupla annyi. Minimum 5-6 évig szolgálnia kell majd. :)

Eddig sem voltam se felbontás, se sebesség mániás, működjön a masina. Már nem ér nekem annyit a gépfejlesztés, mint 15 éve. Kb. ennyit rászánnék, mert úgy látom ennyi lenne a minimum.
Vadiúj játékokkal amúgy se játszok.

(#118996) Nashaba válasza reelc (#118995) üzenetére


Nashaba
tag

Pont ugyanezt a kombót raktam össze a fejemben!:) Ha sikerül összerakni és hagyunk helyet egy kis fejlesztésnek akkor nagyon sokáig kihúzza:)

Jó olvasni, hogy vannak más low-budget játékosok is! :K

(#118997) Gaborka30 válasza Nashaba (#118996) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Vagyunk így páranez ekszerint :D Nekem a két kisebb fiamnak vannak XEON-os gépeik, socket775-ben és ddr2-es lapokkal :D Szép fokozatosan megörökölték őket... :D

(#118998) Csapoati válasza reelc (#118995) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az 5-6 évre elég a 8 giga RAM kitétellel nem feltétlen értek egyet. Nekem 2011 elején került a gépembe 8 giga, ami akkor elég soknak számított. Tavaly már 12-re "kellett" bővítenem, mert pl a Forza kilépkedett kevés memória címszóval. Tudom, extrém eset és a játék hibája is, de szerintem 2-3 év múlva már nagyon kevés újabb játék fog elfutni 8 gigával. Sajnos. :( Csak hát ugye most a RAM árak épp az egekben járnak.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118999) Nashaba válasza Csapoati (#118998) üzenetére


Nashaba
tag

Igen, "sajnos" ahogy elterjedt a 64bit és az új generációs konzolok a játékok memória igénye is megugrott. A FIFA 18 pl. majdnem jászhatatlan a gépemen, annyit fekszik a pagefileon hogy a HDD nem tudja eléggé gyorsan lereagálni a dolgokat és hosszabb időre beakad.:( (Való igaz, az én esetemben azért fele annyi ram van mint kéne) A FIFA 17 papiron nem kér többet enni az mégis folyamatos és stabil az én gépemen is.

(#119000) reelc válasza Csapoati (#118998) üzenetére


reelc
veterán

Nem vagyunk egyformák.

Ahogy írtam nem nagyon játszok újabb játékokkal.
Nekem elég lesz a 8GB, hidd el.

CoD-ot az első része óta nem láttam, az Assassin's Creedből az első 4 rész van meg, de még az első részig sem jutottam el. NFS? Underground 2 volt az utolsó amivel játszottam. Sorolhatnám.

Kb. 2 éve van 4GB RAMom, előtte 2GB volt úgy 5 évig. Szerinted?

Más falra mászik az fps locktól, meg infarktust kap egynémelyeik játéktól, ami úgy néz ki mint aminek 5 éve kellett volna kijönnie - engem ezek a dolgok nem érintenek. :)
Ja és HDD-m van, nem SSD-m. :)
Működjön rendesen a masina, ez a legfőbb prioritás.
10+ éve már csak akkor cserélek valamit, ha nagyon muszáj. Mint írtam már nem ér annyit nekem ez a hobbi, mint 15 éve, bár akkor is elég gyenge konfigom volt.
Van rengeteg játék amivel tudok játszani, nekem ez így jó.

Mire nekem fog kelleni a 8+ GB RAM, addigra eltelik pár év, és újra olcsóbb lesz. De lehet addigra inkább az lesz a gond, hogy lehet mindent újra cserélni kell, mert már csak DDR5 lesz. :)
Vagy már az egész nem fog érdekelni. Benne van a pakliban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.