Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117151) cyberkind válasza sixpak (#117150) üzenetére


cyberkind
félisten

PC helyett Xbox One X, PC mellé csak Sony, pontosan a sok jobbnál jobb exkluzív miatt. :K

Paranormal Cocktivity

(#117152) i2k válasza sixpak (#117150) üzenetére


i2k
senior tag

PS4 Pro. Részemről ez nem kérdés.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117153) sixpak válasza i2k (#117152) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, akkor ez már 2.

Cyber: "PC helyett..." :Y ...pc marad, örökké. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117154) maross válasza sixpak (#117153) üzenetére


maross
veterán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117155) Csapoati válasza sixpak (#117150) üzenetére


Csapoati
nagyúr

XOX.

Amúgy tuti lesz BF a nagyobb játékboltoknál, tavaly is volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#117156) cyberkind válasza sixpak (#117153) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor nem kérdés, hogy PS4 Slim vagy Pro, itt mindkét gépen jól néz ki a játék. :))

Paranormal Cocktivity

(#117157) Frod válasza sixpak (#117150) üzenetére


Frod
addikt

Teljesen egyértelműen PS4 (Pro).
Ha a pc-t amúgy is megtartod, akkor a multiplatformok esetében még mindig eldöntheted melyiken tolod, exkluzívok meg csak ott vannak.

Ez a kontrolleres téma meg sokszor elő lett véve, ne tegyük megint, szóval csak halkan jegyzem meg, hogy teljesen nyugodtan játszató rajta minden, igen fps is, nem kell tőle tartani.
Sőt én az x360-éra után rendszeresen kötöm a kontrollert pc-re és itt is ezzel játszom annyira megszoktam és szeretem.

Do you see the white shadow?

(#117158) cyberkind válasza Frod (#117157) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudok csak az Xbone kontrollerrel bármit játszani, a PS4 joystick nekem halott, bár az is igaz, hogy a Dualshock-ban nincs több száz órám.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117159) Dilikutya válasza Frod (#117157) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ne kényszerítsük rá a gyerekekre, ha ők nem akarják. Nekem is van egy X360 kontrollerem, jó vele a Mortal Kombat meg a LEGO játékok, de pl. a GTA4 szörnyű volt. Persze van célzásrásegítő, de azt azért már mégse...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117160) Frod válasza Dilikutya (#117159) üzenetére


Frod
addikt

Nyilván nem kell kényszeríteni, ezt nem mondta senki sem, de nem akarásnak nyögés a vége. Rengeteg hasonló kommentben 90%-ban inkább azt lehet érezni, hogy az illető meg sem akarja próbálni a kontrollert, mert ő eldöntötte, hogy nem tud vele és kész. (ez most általános példa, nem Te vagy sixpac)

Én talán a Darkess Dungeon-t játszom csak hagyományos módon, meg multi-fps-t. Még a Wolfensteinnél is lazán rányomtam a kontrollert, fotelban hátradől és hadd menjen :D
De pl az Everspace esetében el nem tudnám képzelni, hogy azt bill-el játsszam, hogy csak egy friss élményt mondjak.

Do you see the white shadow?

(#117161) oriic válasza sixpak (#117150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha van gamer PC-d és nem érdekelnek a konzol exkluzívok, akkor egyik asztali konzolt sem ajánlom én. Max egy Switch-et, azt is inkább a hordozhatóság miatt.

Live-Die-Respawn

(#117162) cyberkind válasza oriic (#117161) üzenetére


cyberkind
félisten

Gonosz vagy ám itt a Halo-s arcoddal, vagy MS vagy semmi. ;] :P

Paranormal Cocktivity

(#117163) cskamacska válasza sixpak (#117153) üzenetére


cskamacska
addikt

PC mellé egyértelműen PS4, lehetőleg Pro, mert nálatok amúgy is 4k tévére dugódik. MS fejét meg lehetne vakargatni hogy az exkluzívjai jönnek PC-re is, de pont emiatt tök felesleges amellé Xbone konzol. :) Két box között egyébként hatalmas a szakadék, nagyon nem lepődnék meg, ha lassan jönnének a One X exkluzív játékok.

Frod: Butaság. :) A játék műfajok szerint alakultak a játékvezérlők, és vezérlők is alakították a műfaji lehetőségeket, így jobb esetben minden játékhoz használni lehet a neki legideálisabb irányítási módot.
FPS-hez billentyűgér, TPS platformerekhez gamepad, rep/űrszimulátorhoz joystick/hotas, autóversenyzésre meglepő módon kormány/pedál, és árkád verekedős játékhoz is jobb.. az arcade fightstick. PC-n van lehetőséged választani(ha nem is olcsó 8k-ért egy F310, 15k-ért egy Hotas X, meg 20k-ért MOMO Racing alapcsomag), konzolon meg, áá, mindenre jó a gamepad, bizony. Nyilván azért hoznak ki oda is játékvezérlőket, meg szenvednek az egér átalakítókkal. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117164) sixpak


sixpak
nagyúr

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki foglalkozott a dologgal. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117165) oriic válasza cskamacska (#117163) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"PC mellé egyértelműen PS4, lehetőleg Pro, mert nálatok amúgy is 4k tévére dugódik."

Attól függ. Ha nem érdeklik kollegát a Sony exkluzívok, akkor felesleges PS-t vennie. (De ahogy írtam XO-t is)

(#117162) cyberkind

Bár sokszor megkapom hogy az MS által fizetett bérkommentelő vagyok (Ez amúgy is WTF? :DDD ), attól még elismerem a PC és a konzolok létjogosultságát és helyén kezelem őket. Igen tény, Halo miatt nekem XO az elsődleges, de csak mert nincs gamer PC-m. PS4-et is hónapokkal ezelőtt eladtam már, mert nincs ami érdekelne rá, vagy letoltam ami érdekelt. (Jövőre is egyedül a God of War érdekel kb semmi más)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#117166) cyberkind válasza oriic (#117165) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezt nagyon jól tudom, nemhiába volt az a 2 smiley a mondat végén ha netán félreértetted volna. :))

Paranormal Cocktivity

(#117167) oriic válasza cyberkind (#117166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom tudom, elfelejtettem oda tenni a smile-t a mondandóm végére, utána meg már nem tudtam szerkeszteni. :W :R

Live-Die-Respawn

(#117168) tomsolo


tomsolo
őstag

SpellForce 3 Beta

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117169) shaddy1027


shaddy1027
tag

Titan Quest: Ragnarök -25% 14,99 €

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#117170) i2k válasza shaddy1027 (#117169) üzenetére


i2k
senior tag

Elfogyott a pénzük.(?)

DEVELOPER: Pieces Interactive , THQ Nordic
PUBLISHER: THQ Nordic

Más nem ért rá?

Pieces Interactive
Since 2006, we released over 10 games and DLCs on PC, PS3, Xbox 360, iOS and Android.

* Kill to Collect - (TBD --- Action, Roguelike, Beat’em Up --- PC)
* Magicka 2 - (May 26, 2015 --- Action, Adventure --- PC)
* Leviathan: Warships - (April 30, 2013 --- Naval Strategy --- PC, Mac, iPad, Android)
* Magicka DLCs (Magicka: Dungeons & Gargoyles; Magicka: Dungeons & Daemons; Magicka: WOOT; Magicka: Other Side of the Coin)
* Roby Tumbler - (Feb 26, 2013 --- Puzzle Platformer --- iOS, Android)
* Robo Surf - ( June 1, 2011 --- Arcade, Action --- iOS, Android)
* Fret Nice - (Feb 2, 2010 --- Musical Platformer --- XBLA, PSN)
* Puzzlegedon - (April 27, 2008 --- Puzzle Brawler --- PC, iPhone, J2ME, XBLA, PSN)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117171) reelc válasza i2k (#117170) üzenetére


reelc
veterán

Mondjuk sejteni lehetett, hogy akarnak valamit, amikor kiadták az Anniversaryt, ill. dobtak ki patcheket a multiplayer miatt is. Ez egy jó játék volt.
Rendes húzás volt tőlük, hogy ingyen adták annak az Anniversaryt, akinek megvolt legalább az alapjáték Steamre.
Ha már megvették, pénzt akarnak belőle, ez rendben van.

De majd a piac eldönti, van-e igénye egy ennyire régi játék (2006-2007, Anniversary: 2016) esetében egy ilyen DLC-re? Szerintem túlárazott, és ahogy listáztad a csapatnak nincs tapasztalata ebben a stílusban.
Emellett több, kifejezetten jó játék jött ki azóta a stílusban.
Attól tartok, ez kb. a nosztalgiára épít.

Részemről majd olyan 2-3 EUR környékén, ill. kisebb tierben bundli esetében.

Remekül elvagyok a volt TQ-s fejlesztők (van köztül ex-Blizzard Northos is, stb.) Grim Dawnjával.

[ Szerkesztve ]

(#117172) micafighter


micafighter
nagyúr

Hajjaj.. CD Projekt considering “games as a service” for CyberPunk 2077

,,Online is necessary, or very recommended if you wish to achieve a long-term success." Ja mert a Witcher3-ból nagyon hiányzott az online nekünk, meg nem is lett sikeres a játék.. :)

[ Szerkesztve ]

(#117173) i2k válasza micafighter (#117172) üzenetére


i2k
senior tag

Murva *ny*kájukat, hogy ezt is teleszórják multival...!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117174) [Prolixus] válasza micafighter (#117172) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Talán nem véletlen volt némi jövök-megyek annál a stúdiónál is. Vezető beosztású arc(ok?) távoztak. Úgy látszik nem mindenkinek ment le gyomrán az új, kapzsi irány. :(

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#117175) cyberkind válasza micafighter (#117172) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem szól bele a sztoriba tőlem olyan multit csinálnak amit akarnak, bár nem értem minek amikor úgyse tudnak olyat összehozni mint a Gta-nál.

Paranormal Cocktivity

(#117176) morfondőr válasza cyberkind (#117175) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát nem tudom, de ez a "seamless multiplayer" az én olvasatomban ilyen ki-be ugrálós dolog, ami pl a Wildlands-ben is van. Ez viszont teljesen tönkre vágja a sztorit, mert mindenki máshol fog tartani a játékban amikor csatlakozik. Viszont azt is nagyon remélem, hogy nem akarnak belőle mmo-t csinálni!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#117177) cyberkind válasza morfondőr (#117176) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a Wildlands speciel coopos game, amiket imádok, az már más kérdés, hogy maga a játék uncsi. Valószínűleg kevesen vannak akik úgy gondolják mint én, de én simán kitoltam volna valakivel a Witcher 3-at coop-ban, az így is nagyon magas élményt még jobban megdobta volna, felőlem coop is jöhet a Cyberpunk-ba, bár jó volna hallani valamit a játékról mert az a trailer kevés, és annyira jó ez a Blade Runner téma bárhol, kár, hogy nem értékelik. :(

Paranormal Cocktivity

(#117178) micafighter válasza [Prolixus] (#117174) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha érdekel a téma, ezt érdemes meghallgatni: Ex CD Projekt Red Devs Speak Out Against Studio's Mismanagement

Belsős infókat kapott, ugyhogy más hírportálok nem hiszem hogy lehozták, max az ő videója alapján. Röviden a lényeg hogy a CDPR mint munkahely nem tünik túl jónak a többi fejlesztő/kiadóhoz képest, sok alkalmazott panaszkodik a felső vezetésre akik micromanagelni akarnak minden apró munkafolyamatot és egyik pillanatról a másikra változtatnak a játék koncepción, van hogy ezt a fejlesztőkkel sem közlik mindik egyből, ezt tovább nehezíti a gyenge (tapasztalatlan) menedzsment, akik nem tudják hatékonyan összefogni a fejlesztőket, ezeknek következtében sok munkaóra kárba megy, és a játékok kiadása előtt emiatt nagyon sokat kell túlórázni a nyugati bérekhez képest érezhetően kevesebbért.

A legtöbb fejlesztő amugy épp azért ment hozzájuk hogy a Witcher 3/Cyberpunk fejlesztésében részt vehessenek, nem hiszem hogy ezzekkel a projektekkel van/volt bajuk, inkább a fent emlitett dolgokkal.

Érdekes téma ez egyébként, a mi (fogyasztói) oldalunkról az Ubi pl nem túl népszerü cég, de mint munkáltató róluk meg jókat hallottam több helyről is, bár azoknak nem néztem bövebben utána..

[ Szerkesztve ]

(#117179) micafighter válasza morfondőr (#117176) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egy másik interjúban mondták hogy nem lesz belőle mmo, de mint fentebb irtam, a felső vezetés koncepciója a játékról elég gyakran változik..

(#117177) cyberkind csöpögtetnek azért infókat a cyberpunkról, azt mondjuk nem tudom magyar hírportálok mennyit hoznak le belőle.. Azért már jópár dolgot lehet tudni.

[ Szerkesztve ]

(#117180) cyberkind válasza micafighter (#117179) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom, hogy csöpögtetnek de konkrétabbra gondolok, mondjuk gameplay-re ha már 4-5 éve így vagy úgy de csinálják, mondjuk az új Blade Runner azért segít a dolgokban.

Paranormal Cocktivity

(#117181) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Vicces, Battlefront II crack topik van az EA fórumán. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117182) micafighter válasza cyberkind (#117180) üzenetére


micafighter
nagyúr

4-5 éve lett bejelentve, de nem készül a játék 4-5 éve, mert a fentebb írt management gondok miatt a Cyberpunkra felvett fejlesztőket is ráálították a Witcher 3-ra. Witcher 3 B&W 2016. május 31.-ban jött, ugyhogy az igazi munka azóta folyik a Cyberpunkon, és az új játékmechanikák miatt a Witcher-hez készített redengine motort alapjaiban kellett újrairniuk.

[ Szerkesztve ]

(#117183) i2k válasza micafighter (#117182) üzenetére


i2k
senior tag

RED Engine...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117184) cyberkind válasza micafighter (#117182) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, hogy az csak egy ízelítő volt, értem, ez esetben szomorú vagyok mert 2020 előtt itt semmi se lesz. :(

Azt olvastam, hogy a multis dolgok miatt át kell alakítani a motort.

Paranormal Cocktivity

(#117185) micafighter válasza i2k (#117183) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha nagyon precízek akarunk lenni, akkor csak simán "RED Engine" pontok nélkül ;] :DDD

(#117186) i2k válasza micafighter (#117185) üzenetére


i2k
senior tag

:B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117187) [Prolixus] válasza micafighter (#117178) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Tisztára mint egy magyar cég. :DDD :(

Hát nemtom amúgy, szerintem ha ilyen gondok lennének akkor a W3 nem lett volna olyan jó játék meg minden. Ezek a problémák eddig is meg kellett, hogy legyenek, mégsem látszódik semmi belőle a stúdió termékein...

Amúgy fene tudja, lehet az Ubifost azért tartják jobbnak, mert mindenki szar a fejlesztők fejére aztán alig kell dolgozni, meg a munkanap fele kreatív szabadfoglalkozás. Az ilyen munkahelyet én is jóra értékelném. :D

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#117188) micafighter válasza [Prolixus] (#117187) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, a W3 nagyon jó lett, de elég sok vér és verejték árán. Ki lehet ásni egy gödröt kanállal is meg ásóval is, mind a kettő gödör lesz.. Ezeket amiket fentebb irtam nem én pattintottam ki a fejemből, volt CDPR fejlesztők írták, nem egy, nem kettő, nagyon sok sorolta fel ugyanezeket a problémákat. Ubisoftról egyébként azt hallottam, hogy ott nagyon jó a menedzsment, nagyon sokan dolgoznak egy projekten, különböző időzónákban, és ezt összeszervezni nem kis meló.. Plusz ott jobb az ütemtervezés ezért nem kell annyit túlórázni, és a bér is jobb.

(#117189) sixpak


sixpak
nagyúr

Aloha barátaim.

Ez mennyire jó választás játékra?
Steam mappa lenne rajt, elfogyott a helyem.
Elég barátságos ára van, ezért kérdem, hogy mi a csapda? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117190) Agyzuzo válasza sixpak (#117189) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Semmi. Egy 4 meg 6 terás tesója figyel a gépemben, hasonló okokból, teljesen jó. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#117191) maross válasza sixpak (#117189) üzenetére


maross
veterán

Ha nem zavar a vinyok hangja, veheted. Nekem a 3tb volt belole, eladtam atkerult tarolasi funkciokra jatek helyett, csak azt hallottam a gepbol, pedig van még benne 3 vinyom. Halalozasi aranya tudtommal nem magasabb a tobbinel.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117192) Agyzuzo válasza maross (#117191) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mert nem 5400 rpm-es Green, azért... :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#117193) tomsolo válasza Agyzuzo (#117192) üzenetére


tomsolo
őstag

arról élvezet lehet betölteni vmi sok kis fájlból álló dolgot (játék jojojo) ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117194) maross válasza Agyzuzo (#117192) üzenetére


maross
veterán

steam red-en van :)

szerk: de a ződdel sevot sosebaj !!!

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117195) sixpak


sixpak
nagyúr

Kösz mindenki. :R
Akkor veszek egyet.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#117196) tomsolo


tomsolo
őstag

No Man's Sky - 15,1 € kuponnal ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117197) arty válasza tomsolo (#117028) üzenetére


arty
veterán

ezért "kapudrog", beetetés! ott MÉG csak az időddel és a frusztrációddal "fizetsz", hogy aztán 10 évvel később megkönnyebbülhess egy EA játékban, ahol VÉGRE nem kell a dupla hatosig várni, csak most csak neked 2.99 EUR és máris "léphetsz"!

végletesen undorítónak tartom a pénzes lootbox alapú kompetitív (és persze szingli!) játékokat is, hiszen úgyse bírja ki a készítője, hogy ne tereljen a számára óriási bevételt hozó megoldás felé (azaz tegye tönkre a 60eurós játékod), de a szerencsejátékos hasonlatokat/betiltás követelését inkább érzem elkeseredett inkvizítorok utolsó utáni "megoldási javaslatának" ;)

(egyébként tökéletesen veled vagyok a multionlyk skippelésében és én se könnyezném meg a focilabdákat sem, de vannak másféle emberek, ők azért mostanság tudnak ám szívni, legyünk kicsit empatikusak! ;) nameg pl az én esetemben már a szinglit is megfúrták (forza7), szal a "multi" "találmányok" minket is érinthetnek :( )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117198) arty válasza cyberkind (#117095) üzenetére


arty
veterán

visszakérdés: mi értelme egy olyan játéknak, aminek nagy része csak grind?

ÉN biztosan nem kilóra veszem a játékot - te igen? 30-50-200-1000 óra alatt neked nincs játék? (tökmindegy mit kell benne csinálni?!)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117199) cyberkind válasza arty (#117198) üzenetére


cyberkind
félisten

Az attól függ, ha olyan mint a Dark Souls amiben sokat kell farmolni, akkor ez a játékhoz tartozik és nincs is semmi baj, illetve miért fizetnék azért, hogy egy alapból drága játékot minél gyorsabban kitoljak, mi értelme ennek? Élvezni akarok egy játékot, és ha a farmolás hozzátartozik akkor nem fogom átugrani még ha már kegyetlenül is unom mint most a Dark Souls 1-ben, na ha a Shadow of War is ilyen fejlődésileg akkor megint csak értelmetlen a kérdés.

Én se kilóra de sokkal jobban kiadom a pénzt egy olyan játékért amibe belerepül 50 vagy még több óra, ellenben a CoD és társaival amiben ott a single és ennyi.

Én nem tudok megunni egy jó játékot még ha egy részét igen, ezért is lesz nagyon jó ha egyszer elkezdem a Skyrim-et, kb 1000 óra alatt alig érek el majd abban is valamit, a Witcher 3-ban már 300 fölött vagyok és most pihenőre raktam mert sok volt már.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117200) arty válasza micafighter (#117172) üzenetére


arty
veterán

naneeeee ;) ők a jófiúk, nem? ;)

( :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.