Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118151) KubanitoS


KubanitoS
veterán

De jól elvagytok. :C ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#118152) arty válasza i2k (#118133) üzenetére


arty
veterán

az extra tartalom természetesen egyáltalán nem éri meg az alapjáték árát (15 + 14 eur, noooormálisak?)
akkor vagy/leszel bajban, ha a végére érsz az alapnak és "bármennyit megadnál", hogy továbbra is a világban kalandozhass...

statisztikailag mindenből alapjátékot célszerű venni, s ha 1-1 esetén ki is kell fizetni az így drágább szezonbérletet, az még mindig kisebb költség, mintha mindig goldot vennél, biztos ami biztos...

(maxoló, acsizó, egyéb ocd-ben szenvedők sirámaikkal kíméljenek - mindíg kell a "teljes"-élmény, stb :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#118153) reelc válasza ollie (#118139) üzenetére


reelc
veterán

Több esetben előfordult, hogy más csapat csinálta az új változatot, ill. kiadóváltás is volt... de köszönöm hogy leírtad, a licenszelés más téma.
De a véleményemet fenntartom bármely játék esetében, ha nem is mindig ingyen, valami valóban kedvezményes árú upgrade formájában illő lenne kedvezniük, ha a fiókodon van az eredeti.

DLC téma: úgy rémlik az Oblivion lópáncél DLC-vel került a köztudatba ez az elnevezés.
Persze előtte is voltak ilyen tartalmak ahogy fentebb írták, csak nem így hívták őket. Viszont tisztességesebb tartalmak voltak, mint pl. az Unreal Tournament 2003 esetében. Ez ma hány $ lenne, és hány DLC?

Amúgy ha egy DLC expansion méretű, akkor így is szoktak rá hivatkozni, pl. a Grim Dawn - Ashes of Malmouth Expansion esetében.

Manapság már sok játék csak digitálisan letölthető formában van, úgyhogy szabadon véve ilyen esetben a játék maga is DLC. :)

Amúgy levél is van sokféle. Falevél, elektronikus levél, és postai úton továbbított levél. :)

Carmageddon TDR 2000 ingyen a GoG-tól.

[ Szerkesztve ]

(#118154) i2k válasza arty (#118152) üzenetére


i2k
senior tag

Tartottam tőle, hogy hasonló választ kapok, tekintettel arra, hogy a Season Pass ténylegesen harmatgyenge (3 DLC - amiből 2 ígér szingli tartalmat is(!), amikről olyasmi elképzelésem van, hogy olyanok lehetnek, hogy menj-oda-csináld-ezt-gyere-vissza, és 1-2 óra össz-vissz).

A 15 euró az alapjátékért nem vészes - szerintem, az lesz a vége.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118155) cyberkind válasza i2k (#118154) üzenetére


cyberkind
félisten

Az alapjáték nagyon király lesz. :K

Paranormal Cocktivity

(#118156) arty válasza i2k (#118154) üzenetére


arty
veterán

amennyire én utánajártam, 3-4 euróért okés lenne az a szezobérlet....... pedig micsoda KIEGEK készülhetnének ezekhet a mai ow játékokhoz... lásd witcher3, vagy wd-hez közelebbi: gta4 két kiegje anno!

...mára viszont ott a gtaonline, minimál munkával vödör pénz :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#118157) gyimger válasza arty (#118156) üzenetére


gyimger
őstag

A GTA 5 multija mellett sokáig kiálltam, és egy pillanatra felcsillant a szemem, amikor jött egy új heist, aztán rájöttem, hogy ez engem mennyire, de mennyire nem tud már érdekelni. Nálam kifutott. DLC-t viszont a "teljes élményért" csak gombokért, lehetőleg alapjátékkal együtt tudom elfogadni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#118158) Dilikutya válasza i2k (#118146) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ma sem elvárás, hogy egy DLC több legyen egy piros pöttyös lóbugyinál. Sőt. Inkább, mint a teljes játékból kivágott tartalom. Az ingyenesség ellenére régen azért elég jó kis csomagok voltak, a patch-ek hibajavítás mellett új pályákat, játékmódokat hoztak, a Need for Speed részekhez autókat lehetett hivatalos forrásból letölteni. Pl. a Quake II-be fű alatt CTF-et csempésztek az egyik patch-el, ez ma vörös szőnyegen begurított DLC lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118159) i2k válasza Dilikutya (#118158) üzenetére


i2k
senior tag

"és erkölcsi elvárás volt velük szemben"

Manapság semmi erkölcs nincs a fejlesztőkben és kiadókban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118160) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mit tippeltek mikor kapjuk meg a Humble Rockstar Bundle-t?

Live-Die-Respawn

(#118161) ZsZso válasza oriic (#118160) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Megbízhtó forrásból: Dec. 19, 2018. Kicsit furcsállom, hogy pont szerdán, de a random date generator nem szokott tévedni. Ha van valakinek 8 -as labdája, akkor kérdezzen már rá, hogy egész biztosan akkor lesz -e! :D

(csak viccelek, remélem nem vetted/veszed tolakodásnak)

Viccet félretéve: van egyébként valami alapja, hogy pont most teszed fel a kérdést? Errefelé nem csicseregtek semmit a madarak. :(

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118162) oriic válasza ZsZso (#118161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb 4 napja szobeszed, azt hittem ide is eljutott

Pl:
[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#118163) ZsZso válasza oriic (#118162) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Óóó. Nem tudtam, köszi az infót!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118164) i2k válasza oriic (#118162) üzenetére


i2k
senior tag

Szerény véleményem: egy vicces* kedvű grafikus jót kacag most a világon...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118165) tomsolo válasza ZsZso (#118161) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118166) reelc válasza oriic (#118160) üzenetére


reelc
veterán

Én azt tippelem, hogy semmilyen szempontból nem szorulnak ilyen manőverre. Sem pénzügyileg, sem marketing szempontból.

Persze lehet meglepetés és lesz valami. Pl. konzol only bundle az USA-nak, amit már csinált más kiadó is.

[ Szerkesztve ]

(#118167) cyberkind


cyberkind
félisten

Tényleg ekkora kereslet van itthon (is) a Sony féle, jó játékokra, hogy már jön a pletyka a magyar feliratos God of War-ról?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118168) oriic válasza reelc (#118166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint volt már Rockstar Bundle nem?

Live-Die-Respawn

(#118169) reelc válasza oriic (#118168) üzenetére


reelc
veterán

Igen, volt GTA "Complete", meg a Bully valamivel. Amazon, stb. helyeken. Meg Max Payne Complete Bundle.
Szóval 2 játék bundlizva egymással, vagy pl. egyazon sorozat tagjai voltak.

De olyan, mint amit a Humble futtat, hogy a kiadó egész kínálatából válogatva, nem rémlik.
Majd akik jobban benne vannak, kijavítanak.

[ Szerkesztve ]

(#118170) ZsZso válasza oriic (#118168) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerintem nem (és a wiki szerint sem, bár az sem szentírás)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118171) oriic válasza ZsZso (#118170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GTA Complete amivel kevertem szerintem. :R

Live-Die-Respawn

(#118172) djculture


djculture
félisten

Ha már gta.. régebbi részekhez widescreen fixek: [link]

Másképpen a steam-es verziók se nagyon játszhatók már... Gta 3 a kedvencem az is e nélkül láthatatlan menüvel 640*480-ban indul el.

[ Szerkesztve ]

(#118173) i2k


i2k
senior tag

Személy szerint: én már minden Rockstar játékkal rendelkezem, ami érdekelt.
Ami még érdekelne, az meg nincs PC-n: Red Dead Redemption + DLC.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118174) cyberkind válasza i2k (#118173) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan.

(#118172) djculture
Köszi, még ha nálam oké is volt a Gta 3 nem olyan régen, de ez jó lesz a későbbiekben. :)

Paranormal Cocktivity

(#118175) reelc válasza djculture (#118172) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, elég sok játékhoz csináltak fixet.

(#118176) ZsZso válasza i2k (#118173) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Egy hajóban ücsörgünk. Nem értem miért nem hozzák ki PC -re a RDD -t. Mondjuk ha a szokásos $60 -os induló árral tolnák fix, hogy bojkottálnám :).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118177) tipuka válasza djculture (#118172) üzenetére


tipuka
addikt

köszi, ezt pont kerestem a minap, GTA3 -at elő akarom venni újra. :D :R

(#118178) i2k válasza ZsZso (#118176) üzenetére


i2k
senior tag

60 dollárért (de még 50-ért is), hagynám, hogy rájuk rohadjon.
Aztán átmennék grebber/Crytek-be és kivárnám, míg bundliban adják... vagy pár év múlva 50% (netán 75%).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118179) cyberkind válasza i2k (#118178) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd a 2-t megvehetjük ennyiért 19 őszén. ;]

Paranormal Cocktivity

(#118180) Skullwipe válasza djculture (#118172) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ha meg kellenek új missziók, Pistuka-ra kell rá keresni (GTA Frosted Winter) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#118181) i2k válasza cyberkind (#118179) üzenetére


i2k
senior tag

:DD :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118182) cyberkind


cyberkind
félisten

És a God of War is magyar lesz hivatalosan, nem rossz, remélem lesz még pár Sony játék így.

Paranormal Cocktivity

(#118183) echterion


echterion
nagyúr

Life is Strange fordítása mennyire sikerült jól? Érdemes leszedni és úgy végigjátszani? Eleget használom egész nap az angolt, esténként már fáradt vagyok, ha nem muszáj, nem angolul tolnám végig: igazából ettől függ, hogy PC-re vagy PS4-re veszem meg, mert most mindkét platformon hónapok óta "álló pénzből", kvázi ingyen vehetném meg.

**********

(#118184) gyimger válasza echterion (#118183) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem ennyire.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#118185) reelc válasza echterion (#118183) üzenetére


reelc
veterán

SZERK: (#118184) gyimger: köszi az infót, sajnálom, hogy ilyen lett.

[ Szerkesztve ]

(#118186) cyberkind válasza gyimger (#118184) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD

És ők csinálják már az átvett Gta 5 fordítását is, ez se lesz kész soha, kivi lennék ilyenkor, hogy tényleg nem érte volna meg a hazai forgalmazónak egy Gta lefordítása?

Paranormal Cocktivity

(#118187) i2k válasza cyberkind (#118186) üzenetére


i2k
senior tag

És ők csinálják már az átvett Gta 5 fordítását is

:Y :))

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118188) eami válasza i2k (#118187) üzenetére


eami
addikt

azt meg már lassan elfelejti az ember :DDD

(#118189) Skullwipe válasza eami (#118188) üzenetére


Skullwipe
senior tag

én meg a kingeket tudtam hogy csinálják. akkor én még jobban le vagyok maradva.

(#118190) cyberkind válasza Skullwipe (#118189) üzenetére


cyberkind
félisten

Kingmakers már jó régóta nem létezik, megszűntek szépen mint Petőfi a ködben, de szerencsére belekezdtek a 360-as Gta fordításába amivel így 4 és fél éve sincs kész egyik csapat se, de mivel már ők "csinálják" így más nem fogja, szophó. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#118191) echterion válasza gyimger (#118184) üzenetére


echterion
nagyúr

Jesszus, köszi. Akkor ez a hagyjuk ne firtassuk kategória... :(

**********

(#118192) Ventur@


Ventur@
senior tag

Sziasztok!

Először is, ha nem jó topikba írtam, akkor ha kérhetem irányítsatok majd át a megfelelőbe :) .

Ma reggel megvettem Humble-n a Just Cause 3-at (sima, nem XL). Vásárlás rendben ment, 1-2 perc alatt meg volt, majd a Keys opcióknál le akartam hívni a kulcsot és ezt kapom folyamatosan: "Keys are temporarily exhausted for this product."
A szöveget értem, ezzel nincs probléma, viszont azt szeretném megtudni, hogy kapok-e valamikor kulcsot? Mert nem az összegről van szó (5.99 euro), hanem hogy semmi előzetes jelzés nincs, hogy ezt a terméket nem tudod megvenni, mert kifogytunk a kulcsokból bla bla bla. Tehát pénz beszed, kulcs meg sehol :F .

Nos, várjak még, vagy írjak a Humble support-nak? Soha sem volt egy Humble vásárlásomnál sem ilyen, pedig nem kevés játékot, bundle csomagot vettem már ott.

Előre is köszönök minden segítséget :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#118193) KubanitoS válasza Ventur@ (#118192) üzenetére


KubanitoS
veterán

A humblibumbli oldala köztudottan megbízható, szóval fogsz kapni kulcsot. Türelem, türelem. :K

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#118194) i2k


i2k
senior tag

PS Store:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118195) ayo válasza i2k (#118194) üzenetére


ayo
addikt

ez még mindig csak game trial. wolf 2-nél is végig ment a neten, hogy ingyen... :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118196) i2k válasza ayo (#118195) üzenetére


i2k
senior tag

SG-n közben már kiderítettük ezt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118197) Ventur@ válasza KubanitoS (#118193) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kösz a választ :) !

Időközben kikerült a játék humble oldalára is, hogy elfogytak a kulcsok, de hamarosan pótolják. Csak mikor megvettem ez még, akkor nem volt kint.

Lényeg, hogy lesz kulcs és kösz a választ :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#118198) cyberkind


cyberkind
félisten

Érdekes de jó lépés a MS-től.

Paranormal Cocktivity

(#118199) ayo válasza cyberkind (#118198) üzenetére


ayo
addikt

gondolom nem fogy jól a konzol.

cyberkind: mondjuk szerintem ha továbbra is ilyen hardver árak lesznek, akkor az sokkal jobban segít majd az xbox one x-nek is :) ahogy nézem 16 GB DDR4 ramból már bőven megvan egy alap ps-xbox gép egy 1060 VGA ára meg már bőven több mint a hozzátartozó fontosabb játékok-kiegészítők :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118200) cyberkind válasza ayo (#118199) üzenetére


cyberkind
félisten

Konzol se, pedig azt mondja sok cikk meg videó, hogy nem lényeg az exkluzív cím. :D

Ha azt nézzük a vga és a ram árak amikkel nagy baj van, ebből a ram árak 19-re változhatnak mert akkor már bővít mindenki, a vga meg remek kérdés, mindenesetre a vga gyártók nem fognak több kártyát csinálni ez is biztos.

(mellesleg tőlem fénnyel is mehetne a box, nincs rá olyan játék mint a PS-re :DDD )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.