Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118251) sqpp válasza csaba951 (#118249) üzenetére


sqpp
őstag

Az volt, de már nem, viszont beleraktam egy kisebb fóliaszerű cuccba :)

A játék csak 2, viszont 2x van meg, az első kiadás 13 May 2003 (US/PC) meg egy másik US verzió ami 2004-es elvileg, ez egy kisebb (small retail) verzió ami igazából ugyan úgy tartalmazza a játékot, csak nem járt hozzá asszem annyi minden vagy valami ilyesmi?! Illetve ugye kisebb a tourist guide is hozzá, ilyen kis kompakt aranyos darab :D

[ Szerkesztve ]

(#118252) tomsolo


tomsolo
őstag

Jé, kijött a Subnautica az earlyből.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118253) sqpp válasza Zolás (#118250) üzenetére


sqpp
őstag

Jaja, vannak azért drága darabok, mint az aláírt Morrowind Collector (2002, nem online) is, asszem 300 felett volt bőven.

[ Szerkesztve ]

(#118254) Skullwipe válasza tomsolo (#118252) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Bezony', most többen neki kezdtek, én is így tudtam meg.

(#118255) Źşë' válasza sqpp (#118246) üzenetére


Źşë'
addikt

szép gyűjtemény! grat hozzá!! már az maga retro feeling ha ránéz az ember a képeidre :)) :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#118256) Dilikutya válasza Allien (#118247) üzenetére


Dilikutya
félisten

GTA PS1 8GBP

GTA PS1 Collector's Edition 15000HUF de ez mintha a GTA1-et tartalmazná a két kiegészítőjével, tehát 3 játék egybe csomagolva.

PC-re 1000-3000 Ft körül mennek, szóval nem egy nagy érték, befektetésnek az arany még mindig jobb. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118257) sqpp válasza Dilikutya (#118256) üzenetére


sqpp
őstag

De ez se az igazi amúgy, mert az igaziak mind nagy papírdobozosak

(#118258) djculture


djculture
félisten

Kurva jó ez az új Sonic Forces, egy baja van kevés benne a pálya a 40 eurohoz képest. Grafika meg a zene ott van a szeren.

[ Szerkesztve ]

(#118259) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv barátaim.

Ebben tud valaki segíteni, Wildlands-ről van szó. Totál sötét vagyok a dologhoz, köszönöm, előre is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#118260) i2k válasza sixpak (#118259) üzenetére


i2k
senior tag

Én úgy tudom, hogy a legjobb megoldás erre a TeamSpeaker.
S abban a programban van visszajelzés is arról, ha beszélsz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118261) sqpp válasza i2k (#118260) üzenetére


sqpp
őstag

Azt már lassan megeszi a fene és most kiderült h bajok is vannak a biztonságával...

Használjon inkább Discordot

(#118262) micafighter válasza sqpp (#118261) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezt kifejtenéd? Mindkettőt napi szinten használom de sokkal inkább a ts-t preferálom, nekem a discord tul kaotikus. Pedig általában szeretem a modern dizájnt (UI), de discord vs ts kivétel.

[ Szerkesztve ]

(#118263) eami válasza djculture (#118258) üzenetére


eami
addikt

hol vetted?

(#118264) tomsolo válasza eami (#118263) üzenetére


tomsolo
őstag

ncore

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118265) tipuka válasza tomsolo (#118264) üzenetére


tipuka
addikt

Tényleg, az új DB FighterZ az denuvós? Kipróbálnám már nagyon, ha tetszik megvenném a multi végett.

(#118266) i2k válasza tipuka (#118265) üzenetére


i2k
senior tag

Az Enhanced STEAM nem jelzi, hogy Denuvo lenne rajta.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118267) tipuka válasza i2k (#118266) üzenetére


tipuka
addikt

köszi, akkor izgatottan remélem mihamarább ki tudom próbálni. :D bár egy "60 euróért megveszem steamen majd refundolom 1 óra 55 perc játékidő után" dolgon is agyaltam...

(#118268) djculture válasza eami (#118263) üzenetére


djculture
félisten

Dobozosan vettem meg a sógoroknál, Xbox x-en nyomom(de tök mindegy steam-en is ennyi az ára )... Vga árak miatt egyelőre nem veszek pc-re semmit, egy 1080 árán vettem az Xboxot meg egy 4k-s hdr-es 43 colos tv-t plusz még játékokat is hozzá.
Pc gaming lassan megfog dögölni ha így folytatódik a hardverek drágulása.

[ Szerkesztve ]

(#118269) Agyzuzo válasza djculture (#118268) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Oszt azt hogy? X1X 160k körül van, egy ilyen TV is minimum 120k a játékok 15-18k.
Azért ENNYIRE nem szaladt el az 1080, még ha az 1080 Ti-t mondod oké.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#118270) djculture válasza Agyzuzo (#118269) üzenetére


djculture
félisten

Amit kinéztem a MSI GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X 256bit PCIe (GTX 1080 GAMING X 8G akkor éppen 270ezer lett volna(most van 2db a neten belőle 247 meg 260-ért ) ha éppen lehet kapni. tv meg a konzol is szolgálattótól lett olcsóbban karácsonykor 100+ 130, új törvény szerint 2 évet eleve csak akkor irathatnak alá ha eszközvásár is kapcsolódik hozzá.

A köcsög bányászok miatt most a vga vásárlás esélytelen amúgy, vagy drága vagy éppen csak papíron létezik az adott neten hirdetett termék.

[ Szerkesztve ]

(#118271) reelc válasza djculture (#118270) üzenetére


reelc
veterán

Így is elég gáz az irreálisan drága memória már évek óta.
A bányászat meg bedőlhetne már, jótékony hatása lenne a VGA árakra, egyúttal a PC-s piacra.

Soha az életben nem volt konzolom, és nem is akarok. De megértem, hogy van aki arra vált PC-ről. Egy ponton túl logikus.

(#118272) FollowTheORI válasza reelc (#118271) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem lesz vége egyhamar... hiába várod/várjuk... énis inkább vettem konzolt a VGA frissítés helyett. :K

Egy teljesen új upgrade most egy normális felső/felső-közép gamer PC-re, meg lehetetlenül értelmetlen. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118273) cskamacska válasza djculture (#118270) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem meg hozod a formád, tisztelt DJKultúra Úr. :P Ha 1080-at, meg hozzá kimért 120 ezeres KávéLék i7-et akar valaki venni, akkor nem vesz helyette konzoltanyát, hogy kiverje a szemét a cinematic 24-30 fps. ;] :U

Ellenben ha most veszel egy 32 ezres 4 magos i3 8100-at, meg egy 32k-s lapot hozzá, akkor már bőven bentebb vagy, mint régebben, mikor ennyiért egy szál i5-öt vettél és lapod még nem volt.
Kinézett Toshiba P300 2TB is már 16300 forintos minimummal dicsekedhet(23k volt tavaly nyáron), Samsung 850 EVO 250GB a sok hónapos sipítozás ellenére is 26550 minimálon, be quiet! Pure Power 10 500W is lehellet kevesebb lett 20000 forinton(de lehet ezen ocsítunk, mert a pőre FSP-t sem vetjük meg), memória is jól választva "csak" a duplájára drágult 2 év alatt.

Vidkártyicskuk pont két hete tényleg elszálltak mint a győzelmi zászló(szegény GTX1060 3GB is pont úgy járt mint az RX470, hogy egyik nap 70 alatt, másik nap 100 felett és kapni sem lehet, így az nem is lesz véve), de puff, ettől nem lesz mindmeghalunk elkonzolosodás tegnapra. :P

amúgy meg itthon így áll a sztahanovista bányász verseny

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118274) ayo válasza cskamacska (#118273) üzenetére


ayo
addikt

Ha 1080-at, meg hozzá kimért 120 ezeres KávéLék i7-et akar valaki venni, akkor nem vesz helyette konzoltanyát, hogy kiverje a szemét a cinematic 24-30 fps. ;] :U

Hát igen, mindenki így gondolkozik, aztán jönnek a fostos portok és lehet izzadni, hogy highend PC-n nem megy mediumon, nem hogy a stabil 60-at nem adja :D
Egyre rosszabbak a hardverigények, az én 1050 TI-m is szinte már minimum sok esetben... :DDD Szerintem ez röhej.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118275) bullseye


bullseye
addikt

Ha nem lennék olyan béna kontrollerrel, meg lennének trainerek konzolra, simán vennék PS4-t, már csak az exkluzívok miatt is, ahelyett, hogy gépet frissítenék. Az indie-ket meg, amik esetleg itt exkluzívok, elviszi a jelenlegi is, még jó darabig.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118276) cyberkind válasza bullseye (#118275) üzenetére


cyberkind
félisten

Minden csak gyakorlás kérdése, engem a Dark Souls tanított meg igencsak jól kezelni a dolgokat, azóta az fps-en kívül szinte mindig kontrollerezek. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118277) reelc válasza cskamacska (#118273) üzenetére


reelc
veterán

Attól a képtől biztos elpusztult egy halom agysejtem. :W

Na nézzük:
Ha régebben azt mondta valaki, hogy szörföl az interneten, az nem igazi szörfözés volt, nem utazott el szörfözni valahova, csak döglött a gép előtt.
Régen a "fiúk a bányában dolgoztak" most meg az is bányászat, ha baromi sok valódi pénzt beleölnek (hardver+energia), hogy legyen virtuális pénzük - amit remélnek hogy igazira tudnak váltani búsás haszonnal.
A következő mi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#118278) cskamacska válasza ayo (#118274) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha egy egy PC-s csúcs vason nem megy mediumon 60 fps-el, akkor átlag kisebb vason nem megy még cinematic módban sem, így az a fejlesztő direkt szívatja mind a vásárlóit, mind magát. :(

Azért a nagy kiadóknak több eszük van ennél(általában ;] ), indiánoknál meg nagyon ritka, hogy konzolra jobban megtanulnak fejleszteni. Inkább az a jellemző, hogy nem tudnak programozni se PC-re, se konzolra, és mindenki torkosan borzol. :D Pontosabban a DJKultúra Úr féle rongyrázók, és a tényleg eleresztettek pont nem, mert míg a konzolosok és a kis-közép gépekkel rendelkezők versenyt rínak a fórumon, addig a sokadik 1080Ti-t már az ülepükbe dugdosók értetlenkednek, hegy bezzeg nekik milyen jól megy. Jóvan vaze, örüjjé, évi 100000 dollár fixszel az ember könnyen trollkodik.. :U

Az igények inkább "gépigény matrica" oldalról mennek fel(épp nemrég olvastam hogy az ajánlott gépigény kigondolása előtt a kiadók direkt megkérdezik a hardver gyártókat mit szeretnének épp eladni.. :U ), ill a GTX 1050Ti kártyád pontosan hol volt kevés, és ott mennyivel verte a PS4 full HD-ban? Ja bocs, mármint dinamikusan skálázódó 720p felett. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118279) FunPro


FunPro
senior tag

Aztakibeb...

Ha 1,5 éve tudom, hogy ez lesz, gtx 1070-et vettem volna 120-ért, nem pegig a 6 gigás 1060-at 82-ért.

Mondjuk, a mostani állás szerint ez is jó vétel volt! :P

Hálát adok az égnek, hogy nem halogattam a vásárlást. Továbbá, remélem hogy egyhamar nem szarik be! :DDD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118280) oriic válasza cskamacska (#118273) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondd pls kérlek nagyon alásan, hogy az kép csak egy PS munka!! :Y

Live-Die-Respawn

(#118281) oriic válasza oriic (#118280) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerk: Közben meglett, hogy nem az. :O

Live-Die-Respawn

(#118282) Skullwipe válasza oriic (#118281) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Engem kirázott a hideg vagy tudom is én, annyira dermesztő hogy ez létezik...

(#118283) Csapoati válasza cskamacska (#118278) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amúgy ha valamikor, most tényleg megéri pl Xbox One X-re váltani egy combosabb gépfejlesztés helyett. Azért ott többnyire 60 fps van, sok játéknál 4K mellett is. Már persze ha nem WoW-ozni vagy Total Warozni vágyik az ember fia.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118284) morfondőr válasza Csapoati (#118283) üzenetére


morfondőr
őstag

Szerencsére én VGA-t pont a nagy aranyláz előtt cseréltem, 2 hónapra rá már többért tudtam volna eladni használtan, mint amennyiért újonnan vettem. Még volt egy procicserém hardverapróról és nagyjából kimaxoltam a platformot, egyelőre nem is tervezek cserét. De ha most szeretnék egy komplett gépet venni mindennel, akkor én is egy one x-en gondolkoznék, pedig még sosem volt konzolom és sosem terveztem, hogy lesz. Nem tudom ezek a hardverárak mennyire lesznek hatással a pc gaming-re, de nem örülnék, ha hosszú távon ez miatt váltana mindenki konzolra és a kiadók is elhanyagolnák a platformot.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118285) ayo válasza cskamacska (#118278) üzenetére


ayo
addikt

lehet szidni a konzolt, meg mondani hogy pc master race, de az utóbbi évek alatt én sokszor kínosnak éreztem, főleg ilyen Batman témák miatt. A hardverárak miatt meg szerintem igen csak jó opció, ha valaki nem csak indie cuccal játszik, TV-n engem soha se zavart a 30 FPS, PC-n monitoron viszont már annál inkább. Most ha továbbra is szar portokat adnak ki és az árak is maradnak, akkor 2x meggondolom, hogy mit veszek..főleg ha egy must have cím jön ki. MKX-nél majdnem vettem egy PS-t, de aztán kijavították és hagytam a gondolatot, pedig visszanézve azzal jártam volna jobban minden téren.

most szerintem vagy értelmetlenül sok pénzt költ az ember PC-re vagy pár RAM áráért vesz egy konzolt vagy hagyja a fenébe az egészet, ha PC only szeretne maradni. Nem a legjobb helyzet.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118286) gyimger válasza ayo (#118285) üzenetére


gyimger
őstag

Ha a konzol lenne az egyetlen választásom, inkább ötödölőznék papíron.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#118287) i2k válasza gyimger (#118286) üzenetére


i2k
senior tag

Hát nem is tudom...

Én például PS4 Pro vásárlás előtt vagyok...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118288) Frod válasza i2k (#118287) üzenetére


Frod
addikt

Ennyire nem kell körüljárni/mérlegelni a témát. PS4 of course :DDD Nekem is fél éve van.
Amit meg kell medium-ban még elvisz nálam a 660 Ti, de én biztos nem fogok 300+ -ért megint felépíteni egyet a nulláról.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#118289) i2k válasza Frod (#118288) üzenetére


i2k
senior tag

"Ennyire nem kell körüljárni/mérlegelni a témát"

1 - én mindent (ha lehetőségem van rá) sokáig mérlegelek, igyekszem minimalizálni a tévedéseimet, ha
2 - pénzről van szó, és nekem abból nem sok terem: nem szórhatom meggondolatlanul.
A tábla is azért készült, hogy mérlegelni tudjam a befektetés "megtérülését" (Sony exkluzív címek száma, és várható élmény faktora -- nem vagyok "mindenevő").

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118290) tomsolo válasza Frod (#118288) üzenetére


tomsolo
őstag

Persze, mert 600-ért kéne. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118291) i2k válasza tomsolo (#118290) üzenetére


i2k
senior tag

Sajnos, így van.
Már a megjelenítő és VGA téma felemészti a felét az összegnek (600 gurigának). Minimum.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118292) tomsolo válasza i2k (#118291) üzenetére


tomsolo
őstag

ettől függetlenül a ps4 pro ugyanolyan halott ötlet annak akinek gépcsere kellene

mert gépet előbb vagy utóbb cserélni kell - nem lehet megúszni

innentől kezdve a konzol vágyak a hanyatló kapitalizmus önfeledt szórakozása marad :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118293) Csapoati válasza tomsolo (#118292) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Attól függ, mire kell a gép. Böngészgetni, szöveget szerkesztgetni, youtube-ozgatni egy 150 ezres lapos is elég évekig még. Igazából ha nekem nem lenne pár PC-exkluzív játék, amivel a továbbiakban is szerenték játszani (pl WoW), már vettem volna a PC-m árából egy One X-et és még talán egy rendes kormányra is futotta volna belőle - pedig egyáltalán nem atomerőművem van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118294) tomsolo válasza Csapoati (#118293) üzenetére


tomsolo
őstag

150+150 ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118295) Frod válasza i2k (#118289) üzenetére


Frod
addikt

Arra próbáltam utalni, hogy egy pc-építéshez képest pl fészbukos adok/veszek csoportban simán találni akár 50 körül is sima fat modellt. Alapvetően én is inkább játékos vagyok, mint bármi más, tehát nekem nem egy érvágás átugrani a konzolra.
Aki meg azt jön a cinematic 30-cal arra annyit tudok mondani, hogy 1650-es a monitorom tehát még egy sima fullHD-t sem láttam soha :DDD
Nyilván persze király lenne a masterrace tagjának lenni, de ami az utóbbi években történt ár-fronton az annyira durva, hogy itthon keveseknek fér bele.

Még annyit a ps-hez, hogy egyedül nyilván komolyabb beugrás, de ha akad pár ismerős simán lehet cserélgetni a játékokat, mi is így csináljuk.

omg, 600 lenne most egy új épített? áhh, ez már nem az én payroll-om.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#118296) tomsolo válasza Frod (#118295) üzenetére


tomsolo
őstag

ram, ssd horror

a videókártya is sok de ezek a bizbaszok is segítenek feltornászni az árat (pl van aki 60 alatt nem is vesz alaplapot)

egyébként fos gépet valóban lehet venni 150-ért, jót már nem annyira

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118297) Dilikutya válasza i2k (#118291) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mert rögtön előrendelve kell nektek a sok szar bogárinváziós játék. Még a GTA5-öt sem vettem meg, mert nem ment le úgy az ára, hogy annyiért már bedobjam a könyvtáramba a majdan játszandók közé. Mert még elvagyok azzal, amit eddig vettem. Szép, előnevelt fogyasztók...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118298) Csapoati válasza tomsolo (#118294) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, viszont 300-ból meg csak egy elég csirke gámmer gépet lehetne most összetákolni - sajnos.

Dilikutya: Hogy jön a preorder a drága alkatrészárakhoz? :F

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118299) i2k válasza Dilikutya (#118297) üzenetére


i2k
senior tag

"Mert rögtön előrendelve kell nektek a sok szar bogárinváziós játék."

Írod ezt épp egy fillérb***ó júzernek, aki folyamatosan az olcsó forrásokat keresi, és premier áron semmit sem vesz meg... :DDD :Y

//Tény: az elmúlt 10 évben volt már teljes árú játék vásárlásom --- Tomb Raider (2013), arra a gyűjteményes kiadásra büszke is vagyok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118300) cskamacska válasza ayo (#118285) üzenetére


cskamacska
addikt

Ejj, ezek a Betmen témák, még jó hogy nem jöttek elő Boxon, és PS4-en. :) Amúgy bárminek a szidása ovis szint, alapvetően akkor jár a legjobban az ember ha konzolt és PC-t is tart, exkluzívok mindenhol akadnak, na meg egyiket sem lehet cipelni, arra Switch van, és nagyjából annyi.

Egyébként a nem exkluzív AAA játékok problémája lassan megoldja magát:

Feature Creep - Video Games Are Not Too Expensive To Make
Super Bunnyhop - How American Game Companies Avoid Paying Income Tax

Nagy kiadók lassan játékot sem akarnak majd kiadni, ha a régiek lecsapolásából is meg tudnak élni. Ezzel együtt csak olyat adnak majd ki, amiből ilyen vagy olyan havidíjat lehet kifacsarni.

és ne felejtsük el hogy miért: The Jimquisition - Year Of The Loot Box

más

Extra Credits - Games Should Not Cost $60 Anymore - Inflation, Microtransactions, and Publishing

The Jimquisition - Dark Souls and Dark Sales

The Jimquisition - Anger

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.