Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117901) Dilikutya válasza i2k (#117891) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel a Steam-es is UPLay-es, megkapod az összes fölösleges szart, nyugi. Valami lópáncél DLC-t (amit a delixe sem tartalmaz, talán egy pisztoly vagy kés volt) én is aktiváltam pontokból, pedig Steam-es verzióm van. De mivel a UPlay-re is bejelentkezik...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117902) i2k


i2k
senior tag

Mekkora trollkodás ez már?!? :) -- "Titanfall - The Final Hours"
Ez felkerült/fennmaradt, míg maga a JÁTÉK nem :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117903) reelc válasza i2k (#117902) üzenetére


reelc
veterán

Nekem a Steam adatlapján lévő hozzászólások tetszenek. Reklamálnak többen, hogy ez nem játék.
Vásárlás előtt nem veszik a fáradtságot, hogy megnézzék az adatlapot, a képeket, utána persze jönnek a lepontozások, hogy "nem játék".
Lehet, hogy egyébként még érdekes is lenne, de a 29%-os értékelés lehet még azt is elriasztja, akit érdekelne.

(#117904) tomsolo


tomsolo
őstag

Humble Staff Picks Bundle: Scribble

1USD
Tempest
LiEat
Punch Club

BTA:
Aragami
Beholder
BioShock Infinite

12$:
SHENZHEN I/O
+2USD a monthly előfizetőknek

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117905) FunPro válasza tomsolo (#117904) üzenetére


FunPro
senior tag

Én 5,20-ért instant behúztam

A 12-esen még gondolkozok. Mondjuk, a játék érdekelne, csak lehet befizetek a havira is, akkor meg már jöhet az a 2 dodó pluszba.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117906) csaba951 válasza FunPro (#117905) üzenetére


csaba951
veterán

SHENZHEN I/O istenkirály játék, legalább átlagos intelligenciájú embereknek, akik érdeklődnek az elektronika/programozás iránt!
Manualt nyomtasd ki. Írószerboltokban remek irattartókat, fejezetelválasztó színes lapokat lehet kapni. A manual első oldalán megtalálod, mi hova kerül az irattartóban. Kezdetnek elég az első 3 fejezetet, meg a 4. első felét elolvasnod.

(#117907) tomsolo válasza csaba951 (#117906) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez kb. annyira fogja érdekelni az itt tartózkodó embákat mint a héber nyelvtanulás.

BTW a Shenzhen nem más mint egy kicsit felturbózott TIS-100, azt meg 150 forintjával be lehet szerezni másodkézből. Aki már itt elveszti a fonalat annak felesleges rámérni még 6-7 dollárt a Shenzhenért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117908) FunPro válasza tomsolo (#117907) üzenetére


FunPro
senior tag

TIS-el sem volt különösebb problémám.

Én igazából szeretem az efféle játékokat, csak erről pl. nem is hallottam.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117909) i2k válasza csaba951 (#117906) üzenetére


i2k
senior tag

Hülye lennék játékra szánt idő alatt dolgozni...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117910) csaba951 válasza FunPro (#117908) üzenetére


csaba951
veterán

TIS-100 is istenkirály játék, de már inkább haladó programozóknak.
SHENZHEN I/O inkább belépő szint, kezdőknek. Legalábbis az első harmada. Utána már ez se könnyű.

#117909 i2k
:))

(#117911) eami


eami
addikt

így a sale vége előtt valami tuti tipp? Hob-on filózok, mást nem nagyon találtam :|

(#117912) maross válasza eami (#117911) üzenetére


maross
veterán

Van, el kell engedni ezt a salet :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117913) Amantius válasza maross (#117912) üzenetére


Amantius
senior tag

Azért vettem pár dolgot. Nyilván, most jutottam el addig, hogy pár címet megvegyek, ami eddig kimaradt, illetve nem csak Steam-en, hanem Void-on, WinGameStore-on vásároltam.

GTA V duplán, mert a gyereknek is megvettem (vagy magamnak is?). Prey, Shadow Tactics. Lenne még pár, de időm úgy is csak ennyire lesz, majd nyáron.

Tényleg, Ayo nem szokott ajánlást írni pár indi gyöngyszemről? Vagy nem volt miről?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#117914) cyberkind


cyberkind
félisten

A napokban végre elkészült a Mafia rajongói felújítása ami ugyan csak egy mod de elég sokat dob a játékon, elindítani nekem annyira nem volt egyszerű, köze se volt az ajánlott úthoz de megvan, ha valakit érdekelne. :)

Minden megy, eredeti zene, honosítás, 4K. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117915) maross válasza Amantius (#117913) üzenetére


maross
veterán

vagy reg irt, vagy nem reklamozza itt ph-n, nem tudom. pedig szerettuk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117916) Zolás válasza maross (#117912) üzenetére


Zolás
addikt

Én is ezen gondolkozom, van 15eur kártyákból, de nem tudom mit lenne érdemes játszani.
Dark souls3-on nagyon jár az agyam, de csak a simán, kiegek nélkül nem tudom mennyire élvezhető, illetve a kettőt se sikerült játszanom, valahogy nem megy az irányítás, félek ezt is csak megvenném, kifarmolnám a kártyákat, és ennyi.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#117917) cyberkind válasza Zolás (#117916) üzenetére


cyberkind
félisten

Teljesen élvezhető a sima DS3 is, itt nem változott a játék a tartalom mennyiségen kívül mint anno a 2-nél a teljes kiadásnál, a 2 teljes kiadása kb mintha egy új játék volna a simához képest.

Ez a DS3 The Fire Fades Edition pont az mint a a Deluxe kiadás, Steam-en is ugyanaz a sor.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117918) gyimger válasza cyberkind (#117914) üzenetére


gyimger
őstag

Jó volt ez a játék mindig is, most is az, de ha át akarjuk hozni a jelen generációba, akkor hivatalos kiadás kéne. Persze már az is csoda, hogy ezt megoldják, de ezt a játékot több szempontból is át kéne dolgozni. Emlékszem, haverral mindig használtunk hozzá egy trainert, mert már akkor is idegesített, hogy egész tárakat kell bele engedni a rosszfiúkba. A modellek szögletessége jobban zavar, mint a textúrák homályossága. A városban is sok még a lehetőség. Ha úgy nézne ki, mint a kettő... az ütne. De ez a játék sztoriban, hangulatban és küldetésekben ma is páratlan.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#117919) ayo válasza Amantius (#117913) üzenetére


ayo
addikt

nehéz időszak volt, inkább a napi szinten 1-2 menő ingyenes játékokra mentem rá és még azokat is néha nehéz volt követni, szép hetek voltak. Utoljára a Turmoilról volt szó és hamarosan jön a Train Valley is, amit még most is nyomkodok. Őket ajánlom főként a manager / szim rajongóknak.

10 euró v alatta ezeket az újabb játékokat mondanám, amik talán meg is érik a pénzüket így most gyorsba:

Hard West: körökre osztott vadnyugat 4 euróért

Mr. Shifty: Hotline Miami-féle csak teleport skillel 7.5 euróért

Hollow Knight: metroidvania 9.9 euróért de itt a Headlander: szintén metroidvania 8 euróért

Overcooked: Gourmet Edition: a legnagyobb móka minimum 1 vagy több játékos esetén 6.5 euróért

Hamarosan jönnek az IGF nyertesek is január végén, abból majd tuti lesz egy lista a blogon, hogy mik voltak a legjobb indie játékok. Néha nagyon jó listák vannak, sokszor olyan játékok, amikről nem is lehetett addig hallani.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117920) morfondőr válasza eami (#117911) üzenetére


morfondőr
őstag

Na az nálam is kívánságlistás, mert nagyon érdekesnek tűnik! De még oda kell jutni a sorban, addig lesz még olcsóbb is! :)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#117921) tomsolo válasza eami (#117911) üzenetére


tomsolo
őstag

Planet Coaster ? Ilyen occsó még sose vót.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117922) maross válasza ayo (#117919) üzenetére


maross
veterán

turmoil megtetszett, trade topicban keressen meg ha van valakinek folosbe :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#117923) eami válasza tomsolo (#117921) üzenetére


eami
addikt

azzal is szemeztem, de elég micro management, és akkor már inkább a they are billionst tologatom.

(#117924) tomsolo válasza eami (#117923) üzenetére


tomsolo
őstag

pont azért sírnak hogy inkább építs szépet mint menedzselős :o

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117925) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szerintetek mi számít árnak Valiant Hearts: The Great War esetén?

:R :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#117926) FunPro válasza ayo (#117919) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha már manager:

Fanatical-on 1 juró a Mad Games Tycoon.

Annyit tuti megér! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117927) ayo válasza FunPro (#117926) üzenetére


ayo
addikt

nem rossz, nekem ez a verzió van meg

http://jateknaplo.blog.hu

(#117928) eami válasza Predator2 (#117925) üzenetére


eami
addikt

amikor megjelenés napján elarazaskor 1,5 euróert vettem. az nagyon jó volt xD viccet félre téve, szerintem eredeti árat is megéri.

(#117929) FunPro válasza ayo (#117927) üzenetére


FunPro
senior tag

A kettő között különbségnek azt írják, hogy a Mad komplexebb játék. Realisztikusabban telik az idő, nehezebb igazgatás, stb.

Mondjuk, hogy őszinte legyek, nekem két hónapja megvan a játék, de még felé sem szagoltam. Pedig nagyon pályáztam rá anno!

Azt meg nem tudom, hogy a másik mellé érdemes-e beszerezni. Igaz, egy euró nem akkora összeg, hogy a fogát szívja érte az ember. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117930) FunPro válasza Predator2 (#117925) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha mindenképp az árazást nézzük, akkor mostanában osztogatták 5 euró körül is, tehát a mostani nem feltétlenül a legjobb ár érte. A játékról magáról nem tudok nyilatkozni, ha érdekel, szerintem a mostani ár sem sok érte.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117931) Hunbeast87 válasza cyberkind (#117914) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ha használod, akkor lehetne kérni egy telepítési útmutatót tőled privátban? Előre is hálás köszönet érte! :R

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#117932) ayo válasza FunPro (#117929) üzenetére


ayo
addikt

nekem az pont elég volt ebben a kategóriában, jó móka volt, de tényleg egyszerű

http://jateknaplo.blog.hu

(#117933) Csapoati válasza FunPro (#117929) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én behúztam, anno a GDT nagyon tetszett, 1 euro pedig szinte semmi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#117934) cyberkind válasza Hunbeast87 (#117931) üzenetére


cyberkind
félisten

Használom és megy szépen de életre kelteni nem egyszerű ezen a módon (elsőnek végtelen lassan tölt be), viszont ha a leírás szerint megy akkor én nem tudok felbontást állítani, szóval azt javaslom, hogy először nézd meg ahogy írja a mod, aztán ha nálad is van probléma akkor leírom a saját lépeseket. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117935) cyberkind


cyberkind
félisten

Watch Dogs 2-ből megéri a Gold kiadás, van a Season Pass-ben olyan jó DLC, esetleg több is, vagy untig elég a sima?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117936) arty válasza cyberkind (#117935) üzenetére


arty
veterán

ez így nehéz kérdés.... tudni kéne mennyire jön be a sandbox, hekkerkedés, tps lődözés... ;)

ha pl első rész nagyon bejött és a gold nem sokkal drágább, akkor vedd azt
de ha elég neked az alapjáték 30-50 órája, játszanál mást is, nincs sok időd, nevetséges felára van a szezonpassz kevéske extra tartalmának (ubisoftnál ez elég általános), akkor ne

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#117937) tomsolo


tomsolo
őstag

Killer Instict 43 giga, mi bánat van benne: több órás mesefilm...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117938) ayo válasza tomsolo (#117937) üzenetére


ayo
addikt

MKXL: 44...tehát jobb :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#117939) tomsolo válasza ayo (#117938) üzenetére


tomsolo
őstag

háháhá

de abban nem lehetsz "fucking raptor" :)

Egyébként ha már szóba került nem rég a sale, a Lost Wind duót ajánlom megvenni - G2a-n 160 forcsi kb az első rész.

Teljesen relaksz kis platform játék, ugrani mindenfélét csinálni amolyan simogatva lehet (szelet kell csinálni) nem csak a főszereplő Toku nevű kisfiú reagál rá hanem a környezet is pl. van egy növény ami elnyel meg ki lő, de mivel kicsit hervadt meg kell szórni vízzel. Egérrel talán még egyszerűbb is írányítani mint anno wiimote-tal.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117940) ayo válasza tomsolo (#117939) üzenetére


ayo
addikt

wii-n kitoltam, tényleg nem rossz

http://jateknaplo.blog.hu

(#117941) cyberkind válasza arty (#117936) üzenetére


cyberkind
félisten

Alap lett, azzal biztosan elleszek, persze előbb ki kéne tolni az elsőt de hát abban nagyon szarok a mellékesek, az pedig nem árt ha fejlődni akarna az ember. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117942) Dilikutya


Dilikutya
félisten

300MB-os javítást kapott a 2005-ös Battlefront II. Na kérem, ez ám a support! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117943) cyberkind válasza Dilikutya (#117942) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem Win 10-en ezelőtt is elindult a játék. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#117944) Csapoati válasza Dilikutya (#117942) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Király, pont karácsony előtt vettem meg a Humble Store-ból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#117945) FunPro


FunPro
senior tag

Azért ez így elég izmos, hogy bejött még egy Tomb Raider is a haviba.

Így már kicsit sajnálom, hogy nem vettem meg! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117946) gyimger válasza FunPro (#117945) üzenetére


gyimger
őstag

Épp tegnap fejeztem be, már fenn is van a RotTR, szuper volt, tényleg! És ezért tőlem vihető is. :B

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#117947) cskamacska válasza FunPro (#117945) üzenetére


cskamacska
addikt

Ja, sok hónap meh után(épp most árulgatok egy Killing Flooros szeptemberit egészben, eddig egy kétes fazon érdeklődött, az is elporzott :DDD ) egy nagyon erős Scambli. :K

De miről is van szó:

Quantum Break
The Long Dark
Warhammer 40,000: Dawn of War III
Tomb Raider
Sleeping Dogs Definitive Edition
HIVESWAP: Act 1
Mr. Shifty
Cursed Castilla (Maldita Castilla EX)
+ Humble original: HitchHiker

MSRP 200 dollár

12 dollár -7€ MLM pénzért szinte szó szerint ingyen volt :R

Februári Scambliban eddig:

Sid Meier’s Civilization VI
Civilization VI - Australia Civilization & Scenario Pack (DLC)
Civilization VI - Vikings Scenario Pack

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117948) tomsolo válasza cskamacska (#117947) üzenetére


tomsolo
őstag

> egy nagyon erős Scambli.

Hát, erős vagy nem ezt nagyon kevés gondolkodás nélkül hagytam ki:

Quantum Break - Nem érdekel (szép, szines, szagos, szaros)
The Long Dark - Érdekel de majd talán nyitáskor 1 dollárért, bár úgyse tolnám vele
Warhammer 40,000: Dawn of War III - ez olyan rossz, hogy ingyen se
Tomb Raider - hááát ez má vót bundliba
Sleeping Dogs Definitive Edition - a simát végignyomtam, nem kell
HIVESWAP: Act 1 - a jó ég tudja mi ez
Mr. Shifty - asszem wishen van, de már nem tudom miért raktam fel (mondjuk ilyen van még onnan 800 cím)
Cursed Castilla (Maldita Castilla EX) - a jó ég tudja mi ez

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117949) FunPro válasza tomsolo (#117948) üzenetére


FunPro
senior tag

Én inkább megvettem a dying light-ot hogy kivigyük haverral! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117950) eami válasza tomsolo (#117948) üzenetére


eami
addikt

hát nézz rá mi az :U

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.