Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117801) Pangelus


Pangelus
tag

Uff
A Zombie Army Trilogy vs. Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1-2 most külön játékok értem ezalatt hogyha veszek egy Trilogy-t akkor akinek a sima 1-2 van meg azzal nem tudok coop-ozni és így tovább
(ha jól értem a Trilogy csak egy kiragadott feltuningoltabb újbőrlehúzós változat úgymond?)

[ Szerkesztve ]

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#117802) Frod válasza Pangelus (#117801) üzenetére


Frod
addikt

A Trilogy-ban van benne egy harmadik kampány is - ami csak ebben van - valamint az első 2 rész turbózott változata.
Az viszont jó kérdés, hogy tudsz-e játszani a korábbi részek tulajdonosaival, de tippre nem, hiszen ez egy külön játék.
(Mondjuk ez tipikusan az a sorozat, ahol amúgy se nagyon tudsz senkivel, mert a lobby-ban állsz 20 percig mire talál valakit. Ha megvan a 3 haver alapból akkor viszont nagyon szuper!)

Do you see the white shadow?

(#117803) Pangelus válasza Frod (#117802) üzenetére


Pangelus
tag

Értem köszi a megerősítést :)

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#117804) i2k


i2k
senior tag

Az idei Winter Sale "csodája" az én szemüvegemen (lista) és a százalékok és számok tükrén keresztül:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117805) Źşë' válasza i2k (#117804) üzenetére


Źşë'
addikt

nem semmi mikre van időd :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117806) i2k válasza Źşë' (#117805) üzenetére


i2k
senior tag

Az alapok rohadt régóta megvannak - ráklikkelek a linkre (táblában ez az ára) és csak átírom a számokat.
Amennyiben a képre gondolsz: az sem tartott 15 percnél tovább (beleértve a Snipping Toollal maszatolást, és a PS elindulását is).
:B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117807) Hauptmann válasza i2k (#117804) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mindenesetre érdekesek az árazások. A Bomber Crew-t nézegetem most, az alapjáték kapott 33%-ot,. most 10,04 €. A Deluxe (alap+season pass) 24,99, ez nem kapott semmit. Viszont, ha most az ember megveszi külön az alapot, és külön a pass-t (10,04+9,99), olcsóbbra jön ki, mint az ugyanazt tartalmazó Deluxe. :DDD

(#117808) csaba951 válasza i2k (#117804) üzenetére


csaba951
veterán

Hát igen, ez a vásárlóknak nem jó! Az akciós árak drasztikusan megemelkedtek az elmúlt 3 évben. Viszont a Steam részéről meg jó, mert félévről-félévre mindig egyre nagyobb profitot tudnak gyártani vele a kiadónak. Szóval eladói oldalon maximálisan elégedettek azzal amit a Steam csinál. :(

(#117809) tomsolo


tomsolo
őstag

Danganronpa: Trigger Happy Havoc-ot vétek kihagyni 12 ojróért fene nagy móka és kacagás.

Gőzön írtam róla bővebben pár sort.

Van bundle is (1-2) meg (1-2-AD) bár ezeket csak akkor ajánlom ha nagyon nagy rákattanás van.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117810) i2k válasza tomsolo (#117809) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, attól nem tartok, hogy valaki ~12000 Ft-ot a teljesre dob :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117811) tomsolo válasza i2k (#117810) üzenetére


tomsolo
őstag

A 12 ezres nem a teljes mert akinek ez kell, az számolja hozzá V3-at a maga szolid 45 ojrós akciós árával. ;)

De mint írtam kezdőknek bőven elég az 1.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117812) Źşë' válasza csaba951 (#117808) üzenetére


Źşë'
addikt

am sok játék a megszokottnál drágább, elképzelhető azért mert most már megfizetjük az adóját?! meg egyéb szarságokat adott tételek után?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117813) i2k válasza Źşë' (#117812) üzenetére


i2k
senior tag

A Luxemburgból kipaterolás/kifarolás óta a Valve az adott európai országra jellemző VAT tételt beépíti az árba, amit a felületen látsz --- gyakorlatlan szem számára úgy tűnhet, hogy nincs is megadóztatva...

STEAM-en, a fizetési metódust követő összegző lapon aztán láthatod ezt: "All prices include VAT where applicable" (nálunk is van).

A vásárlást követően az e-mailedre kapsz egy részletezést. Ott láthatod, hogy mennyi is az annyi nálunk:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117814) i2k válasza i2k (#117813) üzenetére


i2k
senior tag

Utólagos kiegészítés: már a kosárba berakást követően látható ott a "All prices include VAT where applicable" szöveg, így:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117815) csaba951 válasza Źşë' (#117812) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, szerintem nem a ÁFA miatt van. Én két okot látok erre:
* vásárlás után vissza lehet vinni a játékot visszatérítésre
* a kiadók rájöttek arra, hogy -50% akció bőven elég az embereknek, a nagyobb százalékokon csak pénzt buknak

Visszatérítés előtt a vásárlás után mindenképpen megkapta a pénzt a kiadó. Mióta bevezették, elég sokan visszakérik a pénzüket. Ezt gyakorlatilag a többi, pénzt nem visszakérő vásárlóval fizettetik meg. A bevezetéskor volt olyan indie kiadó, aminek egyik napról a másikra 80% százalék felett volt a visszatérítések kérése. Nyilván olcsó, szemét termékük volt. Sokan befizették azt az 1-2 EUR-ot, és vállat vontak amikor kiderült, hogy ráfáztak. Most viszont lehetőségük van ezt a kis pénzt is visszakérni.

(#117816) tomsolo


tomsolo
őstag

Na végeztem is a sale-lel:

behúztam a Nonary Games trilógiát meg mellé a Valkyrie Drive mellcsapkodós bolondozást.

Sajna ezek az echte japó cuccoknál még ez a gyér engedmény is a nagy szó. Egyébként az árukból vehettem volna kb 10-20 másik játékot viszont azokkal nem valószínű hogy játszottam volna is, úgyhogy végül ez volt a fő csapásirány.

A Nonary egyébként nagyon jó, az első részt torrenten leszedve majdnem végigvittem.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117817) bullseye válasza tomsolo (#117816) üzenetére


bullseye
addikt

És az orig Senran Kagurák? Meg van valami vizipisztolyos-dekoltázsos cucc is. (Megnéztem: Gal*Gun: Double Peace)

És ha igazán perverzet akarsz, akkor Warriors All Stars, macskával!

Hú, Panzermadels mennyire nem jött be... azok a jó kis cringy politikai poénok helyenként. Bleech.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#117818) cskamacska válasza tomsolo (#117809) üzenetére


cskamacska
addikt

Ránéztem a screenshotokra, videókra, és hirtelen kétoldali culture shockkal lettem gazdagabb. :DDD

Ami viszont vn körökben még nekem is bejött:

Everlasting Summer ingyé van

Céltalan orosz huszonéves hirtelen egy szovjetorosz úttörő táborban találja magát, majd becsajozik és egy jobb emberként tér vissza hogy építhesse a putyinizmust. Vagy esetleg pokolra kerül, majd elválik úttörés közben. ^^

Panzermadels: Tank Dating Simulator 5 euró zakcióban

Fotel tábornokoknak adja magát, világháborús tankokba kell behatolni.. :))
A klasszikus japó vn-ek direkte paródiája, jópofa grognard poénokkal.

Stay! Stay! Democratic People's Republic of Korea! 7 euró zakcióban

Még egy poén vn a DEVGRU-P-tól, amiben észak koreai tartótiszt csajokat kell ágyba vinni, mielőtt ők visznek a gulágra. :D

Leviathan: The Last Day of the Decade 1,5 euró zakcióban

Hát ez egy ilyen izé, ilyen elborult világban játszódó kaland-vn, ahol az ember megpróbál becsajozni, nem meghalni, anya gyilkosát megtalálni, hétszilvafás nemesi család hírét feljebb vinni, meg mindenféle pokolfajzatokkal elbánni egyszerre. Kimondottan felnőtt darab, hogy démont idézel, vagy becsúszott kis incest már az elején egy achievementes titok feltárásakor, az még az egyszerűbb történések közé esik. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#117819) tomsolo válasza bullseye (#117817) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezek már mind megvannak :)

Mosou-ból meg az Attack of Titans bőven elég.

A legperverzebb játék a steamen jelenleg a Mirrors. (Csápos poresz rulez).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117820) i2k válasza bullseye (#117817) üzenetére


i2k
senior tag

A WARRIORS ALL-STARS / 無双☆スターズ a STEAM-en meghirdetése óta a figyelő listámon szerepel :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117821) tomsolo válasza cskamacska (#117818) üzenetére


tomsolo
őstag

Eddig kocsiztam, úgy meg nehéz írni többet. :)

Szépek ezek amiket ajánlasz, de nem lehet az alaphangon 30-40 órás Danganronpához hasonlítani mivel ezek csak egyszerű gyík lapozós vn-ek kb nulla játékmenettel cirka 5-6 óra végiglapozással, így még az 5 ojró is borzasztó drága értük.

De még a másik Chunsoft játékhoz sem tudom hasonlítani - Zero Escape: Nonary Games - ami talán jobban vn-es mivel ez nem csak tele van mindenféle papír+írószeres puzzleval hanem minimum 6 de inkább 10 féle befejezéssel amik nem csak, hogy több ágon történnek hanem az első végigjátszás után a különböző kulcskérdésekre helyesen válaszolva további ága(ka)t nyitnak meg, ráadásul 2 játék is van benne így érthető a magasabb ár. (De tény, hogy magas.)

Egyébként nagyon sajnálom, hogy az ukránok is kiszerettek a Sherlock Holmes féle játékokból - az Arsene Lupinos imho az egyik legnehezebb ebből az eresztésből, a Hasfelmetszős meg egy rendkívül jó történettel és indoklással rendelkező játékra sikeredett - mivel majd mindet imádtam.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#117822) i2k


i2k
senior tag

Watch Dogs 2 Deluxe Edition (avagy az Örző-Védő Kutyák Kettő Dö Luksz) Amazonon kapott egy laza 66% off-ot... a kulcs Uplay-en aktiválódik.

A kérdésem: mennyire szeretjük a játékot? [nem vettem még meg]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117823) Źşë'


Źşë'
addikt

mi annak a játéknak a címe ami ilyen picit szürreális világban játszódik, a "War" szó ha jól emlékszem benne van a címében, és a játékban fegyverrel kell kényszeríteni katonákat hogy adják meg magukat, meg blöffölni is kell benne az életben maradáshoz (valami ilyesmire emlékszem homályosan)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117824) MrTwister válasza Źşë' (#117823) üzenetére


MrTwister
őstag

This war of mine?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#117825) cyberkind válasza i2k (#117822) üzenetére


cyberkind
félisten

Annyi bizonyos, hogy széteszi a gépet minden beállításon de abszolút nem szép, abban az 1-2 óra illegál játékban nem sok mindent csináltam.

Paranormal Cocktivity

(#117826) Źşë' válasza MrTwister (#117824) üzenetére


Źşë'
addikt

nem, ez ilyen tps game (am ezt is néztem mert valami ilyesmi név jutott az eszembe)

// szerk meglett, rosszul emlékeztem a játék nevére - "I Am Alive"

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#117827) bullseye válasza i2k (#117822) üzenetére


bullseye
addikt

Kicsit abbamaradtam benne, de egész jópofa, és az elsőnél klasszisokkal jobb. Csak ugye a főszereplők elég harsányok lettek, szóval azt nem mindenki bírja.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#117828) csaba951 válasza i2k (#117822) üzenetére


csaba951
veterán

Nemrég vettem meg a Gold-ot. Szerintem jópofa. Elég hosszú küldetések vannak benne, de ötletesen több kicsi részre vannak osztva, amiket külön-külön is lehet teljesíteni, nemcsak egyetlen egy folyamatos játékmenetben. Pl. nemrég végeztem a szcientológia egyház sorozattal (a játékban más nevük van).

A társaink kb. 8-10 éves gyerekek szintjén vannak. Bármilyen kicsi teljesítményre agyba-főbe dicsérnek. Eddig szerencsére csak a bázison találkoztam velük, a küldetésekre egyedül megyünk. A város csodálatosan nézz ki. San Fransico a liberálisok bástyája, ennek megfelelően nyomják political correctness, liberális ideológiát.

A deluxe kiadás pont teljesen értelemtelen, mert csak kozmetikai plusz cuccokat tartalmaz. Aki olcsót akar, az alapjátékot vesz. Akit érdekelnek a stroy dlc-k is, az meg a season pass-os gold-ot.

[ Szerkesztve ]

(#117829) cyberkind válasza csaba951 (#117828) üzenetére


cyberkind
félisten

Sztori DLC-k adnak érdemben annyit a játékhoz?

Paranormal Cocktivity

(#117830) thomasa


thomasa
senior tag

Nem tudom volt-e már de tanulságos.

(#117831) MrTwister válasza Źşë' (#117826) üzenetére


MrTwister
őstag

A lényeg akkor, hogy megvan. :K Bocsánat a félrevezetésért. :R Nem is nagyon ismertem ezt a játékot, csak rémlik valami, hogy anno valaki írt róla.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#117832) FunPro válasza thomasa (#117830) üzenetére


FunPro
senior tag

A gyűjtőszenvedélyt adom, de engem például nem tudnak rávenni olyan vásárlására, amire nincs szükségem.

Elismerem, most is veszek játékokat úgy, hogy a fele könyvtáram nincs kijátszva, de azok mind olyan játékok amiket mindenképp egyszer szeretnék kivinni. Talán az olyan játékot tudják rám tukmálni, ami érdekelne, de még nem hallottam róla.

A probléma inkább nálam ott van, hogy "Meg kell venni, mert most akciós, és mert úgy is megvenném, így spórolok."
Aztán van amikor megállom, hogy megvegyem, és aztán azon sajnálkozok, hogy nem vettem meg.

De szoktam olyat is, hogy már egy héttel előre tudom, hogy meg fogom venni, de azért is az utolsó pillanatra hagyom. És ezért már nem egyszer le is késtem 1-1 akciót. :(((

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117833) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez a topik egyre gázabb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117834) cyberkind válasza Dilikutya (#117833) üzenetére


cyberkind
félisten

Miért?

Paranormal Cocktivity

(#117835) csaba951 válasza cyberkind (#117829) üzenetére


csaba951
veterán

Még nem tartok ott, hogy játsszak velük. De jónak ígérkeznek! :DDD

(#117836) ZsZso válasza Dilikutya (#117833) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem is. Ez nem best-buy topik (már a címre se az). Szerintem inkább egy közösségi hely ahol a számítógépes játékokat nagy becsben tartó emberkék beszélgethetnek. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#117837) djculture válasza Dilikutya (#117833) üzenetére


djculture
félisten

Ez az off topik a másikba egésznap linkelgethet akciókat ha erre izgul valaki. Igaz redditen órákkal előbb fent van az összes...

(#117838) Dilikutya válasza ZsZso (#117836) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én csak az akciók mértéke miatti sértődött sírást láttam, utána nem is olvastam el mindent. :)
Én is szeretnék 5€-s GTA V-öt, de lássuk be, a Rockstar nincs erre rászorulva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117839) KubanitoS válasza Dilikutya (#117838) üzenetére


KubanitoS
veterán

Olyan vagy, mint a sith-ek: csak végletekben gondolkodsz. ;]

Nem kell ide GTA 5 5 euróért, de hogy a leárazások 90%-a 20-30%-os, azért marhára gáz főleg a légebbi szélekkel összehasonlítva. Az én whislistemben lévő játékok 99%-a egy az egyben ugyanazt a mértékű leárazást kapta, mint fél évvel ezelőtt a számmer szélen. A kivétel a Batman Arkham Knight: Premium Edition, ami 13 euróra van akciózva, amikor pár hete/hónapja 10 euro is volt. :W

Szal teljesen jogos a sírás. :K

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#117840) Dilikutya válasza KubanitoS (#117839) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyensúly kell az Erőben. Erre való az 50%-os akció. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#117841) i2k válasza csaba951 (#117828) üzenetére


i2k
senior tag

"A deluxe kiadás pont teljesen értelemtelen, mert csak kozmetikai plusz cuccokat tartalmaz. Aki olcsót akar, az alapjátékot vesz."

Nem ok nélkül van az linkelve: az alapjáték elfogyott...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117842) echterion válasza KubanitoS (#117839) üzenetére


echterion
nagyúr

A jedi-k sem különben, csak a véglet másik oldalát képviselik.

**********

(#117843) Hauptmann válasza csaba951 (#117828) üzenetére


Hauptmann
addikt

Gondolkodtam, hogy behúzom, mert szeretem a stílust, de amint olvastam a hozzászólásodban a 'political correctness'-t, azonnal le is tettem róla.

(#117844) i2k válasza Hauptmann (#117843) üzenetére


i2k
senior tag

Miért, nem tudtad, hogy afro-amerikai a főszereplő?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117845) Hauptmann válasza i2k (#117844) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem, nem tudtam, annyira nem mélyedtem bele. De akkor most aztán végképp hagyom. :DDD

(#117846) i2k válasza Hauptmann (#117845) üzenetére


i2k
senior tag

A dzsunkaharcos jedi-újoncok, és a fekete bőrű klón katonák korában már semmin nem szabad(na) pedig csodálkozni... szóvá tenni az ilyesmit meg aztán különösen istenkáromlás... (igen Sár Vars)

//irónia

Így aztán, a tendencia begyűrűzik MINDENBE és MINDENHOVÁ.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#117847) Hauptmann válasza i2k (#117846) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jaja, a nigger rohamosztagos mindent vitt. :DDD

(#117848) FunPro


FunPro
senior tag

Ezzaz, megint témánál vagyunk!

Akkor lassan én is beszállok a buliba! :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#117849) djculture


djculture
félisten

bf1 premium pass 15 euro, az alap meg 24.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#117850) thomasa


thomasa
senior tag

Betegség lehet a videojáték szenvedély? Ezt már jó pár ismerős rám mondta.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.