Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118851) cskamacska


cskamacska
addikt

hírek a frontról.rovat

Micron MX500 250GB SATA 3 CT250MX500SSD1 23 773 Ft-tól 10 ajánlat

Még mielőtt mindenki ócska UV400 vagy túlárazott 850 EVO darabokkal árasztaná el magát. :K

RockaPaperShotgun - Crucial MX500 review: Better value than Samsung’s 850 Pro

"I also did a couple of (less scientific) game loading tests, using a stopwatch. With the MX500 fitted, my test PC could load a round of Plunkbat in 7.88 seconds, compared to 8.12 seconds for the Samsung 850 Pro. Such a small difference is likely to be human error. I also timed loading an 8×8-player map in Men of War: Assault Squad 2, with one human player and 15 bots. The MX500-equipped PC was ready to play in 16s, but I had to wait 19s for the 850 Pro."

Hehe, egy SSD ami direkt Assault Squad 2-re van optimalizálva? Megvettek kilóra. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118852) micafighter válasza cskamacska (#118851) üzenetére


micafighter
nagyúr

SSD meg SSD között azért már nincs akkora különbség azonos csatlakozó felületen, kivéve a tesco gazdaságos darabokat ahol nagyon sporolni akart valamin a gyártó :)

(#118853) cskamacska válasza micafighter (#118852) üzenetére


cskamacska
addikt

Ja, azért kell venni az MX500-at. :D Épp ócó, a kb azonos sebességű versenytárs 860 EVO-nál jó 4000-4500 forinttal mindenképp. Az sem hátrány hogy a 64 rétegű TLC miatt valamivel strapaállóbb mint a régebbiek, nem hal meg a kis fájloktól, a sebességét konzisztensebben hozza.

Régebben sem volt mindegy hogy 850 EVO-t vagy ocsított V300/UV400-at vett az ember, csak a 250-es Samu többször hónapokig a 30000-es határt támasztotta(illetve volt az 33k is), az olcsóbb-kacatabb meghajtók forogtak 22 és 25 ezer között.

Na most úgy esett, hogy jobbik-elempébbik van már 24k alatt. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118854) Csapoati válasza cskamacska (#118853) üzenetére


Csapoati
nagyúr

26-ért vettem 850 EVO-t kb 1 hónapja a "hülyés" boltban. Szóval azért annyival nem olcsóbb a Crucial sem, ráadásul a Samsunghoz 5 év gyári garancia tartozik (nem tudom ez mennyire reális itthon). Persze ha tényleg olyan jó a Crucial is, akkor hajrá, legközelebb lehet tőlük vásárolok majd. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118855) eami válasza Csapoati (#118854) üzenetére


eami
addikt

én meg 30ért Crucial 525GBosat :))

[ Szerkesztve ]

(#118856) KisApám válasza eami (#118855) üzenetére


KisApám
addikt

Hol?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#118857) Crytek válasza KisApám (#118856) üzenetére


Crytek
veterán

Az enyémet pl amazon.de-ről vettem 2 éve akkor 33k volt. Ott mindig 30-50%-ot kapnak az SSD-k leárazáskor.

Next PC Upgrade: 2022

(#118858) eami válasza KisApám (#118856) üzenetére


eami
addikt

amazon.de

(#118859) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Humble Classic Return Bundle

Live-Die-Respawn

(#118860) KubanitoS válasza oriic (#118859) üzenetére


KubanitoS
veterán

Rettentő gyenge...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#118861) FunPro


FunPro
senior tag

Naszóval!

Ontopicban felmerült ugye az Amazonos Titanfall 2. Az nyilvánvaló, hogy us amazonhoz amerikai lakcím kell.

Tegnap meg is adtam a fake adatokat, engedte is volna a vásárlást, de végül nem vettem meg.
Aztán valaki ma odaírta, hogy neki engedi magyar lakcímmel vásárolni.
Kipróbáltam, és valóban!
Kitöröltem a fake adatokat (de teljesen, del-el az egész "embert"), és megadtam a valid magyar lakcímet. És a vásárlást még így is engedi! De nem csak ezt, a többi digitális cuccot is!
Na hogy van ez?
Most mégis tárolja az amerikai lakcímet? Vagy ha már egyszer volt amerikai lakcím, akkor onnantól nem törődik a régióval?

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118862) cskamacska válasza FunPro (#118861) üzenetére


cskamacska
addikt

de akkor it is legyen neve a gyereknek

Amazon.com - Titanfall 2 [Online Game Code] $4 99 kb 1260 forint

Originen 30€ az alapára, most épp 15€ zakcióban, na abból nem holnap lesz 5USD :)

KubanitoS: Rettentő gyenge...

A Wasteland 2, a Xenonauts, vagy a Tides of Numenera? ;]

Most komolyan, 2Ktronic Actisoft brigádlassan a -75%-ot is -30%-ra cseréli szigorúan változatlan alapárak mellett, neked meg büdös egy ütős indie bundli, mert némelyik már volt bundliban 1-2 éve? :P
15 dolláros rész tán lehetne olcsóbb, de oda bele van árazva már a 2 dollár Humbli kredit.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118863) i2k válasza cskamacska (#118862) üzenetére


i2k
senior tag

A "Tides of Numenera" egyedül megéri a bundlit...

//A félreérthetőség elkerülése végett: önmagában is, már miatta megéri a full bundli megvásárlása.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118864) cyberkind válasza FunPro (#118861) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudom megvenni. :)

----------------

Esetleg lenne valaki oly kedves, hogy megvenné nekem? :B

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118865) Louro válasza cskamacska (#118862) üzenetére


Louro
őstag

Annyira rossz, hogy nem lehet átjárni a kliensek között. Már így is van annyi kliens. Az Origin tetszik a legkevésbbé. Tudom, hogy monopolizálásról beszélek.....De lehet beadnám a derekam.

Amúgy egy I5-ös 4GB-s GT630M-es (ha jól emlékszem) laptopon vajon elmenne? Senua's Sacrifice pl. elmegy a gépen közepes beállításokkal. Pedig elég szépecske darab. Más igazán látványos játékkal még nem játszottam.
(Lehet, hogy GT830M, rég vettem már.)

Mess with the best / Die like the rest

(#118866) FunPro válasza cyberkind (#118864) üzenetére


FunPro
senior tag

Én megvenném, de valaki adjon előbb magyarázatot erre az anomáliára! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118867) Louro


Louro
őstag

Magyar létező címmel nekem is engedte megvenni. A konfigom, hogy elbírja-e még kérdéses, de ha nem, akkor max továbbadok rajta. Amúgy 4,99+0,44(tax).

Mess with the best / Die like the rest

(#118868) KubanitoS válasza cskamacska (#118862) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem ezek közül egyik sem ér meg pénzt, dehát kinek a pap...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#118869) Louro válasza KubanitoS (#118868) üzenetére


Louro
őstag

Az FPS fanoknak nem éri meg. Ez inkább a sztorikedvelő kalandoroknak való bundli. Shadowrun, Broken Sword és a többi is mind-mind wall-of-text sokaknak. De akik szeretik a regényes kalandokat....

Mess with the best / Die like the rest

(#118870) cskamacska válasza FunPro (#118866) üzenetére


cskamacska
addikt

Billing address(számlázási cím) lehet magyar is, de a shipping address(kiszállítási cím) ámerikainak kell lennie. :) Így egyébként teljesen legál, megadod egy továbbpostázó cég címét, és mindenki boldog.

KubanitoS: Akkor aminek tényleg külön off-offtopik kell, az a "ki mit nem szeret éppen". Tomsolonak már megvan, Dilikutya nem szereti a multit benne, Lackó GoG-on szeretné és egyébként sem futna nála, Cryteknek csak ingyébundliban kell, de ott se mert szar, neked meg nem jönnek be akkor a kalandjátékok. Lehet nagyobb forgalma lenne mint ennek a topiknak. :P

más

Mass Effect: Andromeda - Pre-load - [Online Game Code] $9.99

Nincs benne komoly történet meg walloftext, de van benne lövöldözés és dugás. ;] :D
Albert kex a kexek kexe, homoszeksz a szekszek szeksze.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118871) Crytek


Crytek
veterán

Originen van most egy olyan hogy EA Family Bundle 9.99$
Benne van Unravel, NFS 2015, Plants vs Zombies Garden Warfare 2

Next PC Upgrade: 2022

(#118872) ZsZso válasza Crytek (#118871) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem rossz!

[link]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118873) tomsolo válasza cskamacska (#118870) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem valóban megvan kb minden belőle :D - a Numera kivételével, de az meg eddig is 5-6-7 ojróért ment a szürkepiacon. Mondjuk a Shadowrunra rá kéne állnom, mert szeretem a TBS-t csak nem nagyon van időm mostanában játszani.

Age of Wonders egyébként marha jó - viszont nem fogom nekik megbocsátani hogy az expansionöket, mert murva szemét módon árulják ( már többször volt steaman akciós a complete, de csak annak érte meg aki nem rendelkezett az alapjátékkal).

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118874) Louro válasza cskamacska (#118870) üzenetére


Louro
őstag

Nekem magyar címekkel simán ment.

Amúgy a lenti konfigon elmenne a Titanfall2? I5-ös laptop GT630M-es VGA-val. (Ha jól emlékszek.)

Mess with the best / Die like the rest

(#118875) tomsolo válasza FunPro (#118866) üzenetére


tomsolo
őstag

Igazából az Amazonas fake címezést se értem, mikor teljesen legálisan tudsz használni amcsi címet (Borderline és társai cégek).

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118876) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy érdekes ez az Amazonos téma, én azt hittem hogy ez rég ismert vásárlási hely kódokhoz. (meg hogy US cím kell hozzá) Simán vesszük a játék kódokat US Amazonról több éve, legyen szó PS4, XO, vagy PC-s változatról. (Főleg mostanában, amennyire lent van a dollár árfolyama)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#118877) Csapoati válasza oriic (#118876) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont pár éve nem nagyon volt jó akciójuk, én jellemzően 2014 előtt vásárolgattam náluk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118878) Crytek válasza oriic (#118876) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt a Titanfall 2-t speciel magyar címmel vettem :)

Next PC Upgrade: 2022

(#118879) oriic válasza Crytek (#118878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elhiszem. Nyilván változtattak a rendszeren már, nekem USA-ban élő ismerős címe van megadva hónapok óta.

Live-Die-Respawn

(#118880) ZsZso válasza Csapoati (#118877) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Igen, akkoriban lépett onnan az a srác aki ezerrel tolta a gaming akciókat. :O

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118881) warcat válasza ZsZso (#118880) üzenetére


warcat
veterán

Áthelyezték másik területre, előléptetés volt, még beajánlotta az utódját udvariasan, aki aztán nem csinál(t) semmit.
Persze lehet,hogy csak simán kivonult az amazon a versenyzésből, hiszen költöttek arra,hogy a versenytársaik akciós árait letükrözzék, most már a preorderes 20% kedvezményük sem él már pl.

EA: It's in the crate!

(#118882) ZsZso válasza warcat (#118881) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Mindig tanul az ember. Ezt nem tudtam. Örülök, hogy feljebb lépett, nem valamilyen más irányba :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118883) Amantius válasza ZsZso (#118882) üzenetére


Amantius
senior tag

Ja, mint a "tavalyi nyertesek" a Menekülő emberben. :)

Nagy gáz, kis szerencse!

(#118884) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Frissítette a Blizzard a Warcraft 3-at, van már widescreen támogatás is hivatalosan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118885) i2k válasza Dilikutya (#118884) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118886) Dilikutya válasza i2k (#118885) üzenetére


Dilikutya
félisten

És most már hivatalos: Gordon Freeman visszatér!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118887) i2k válasza Dilikutya (#118886) üzenetére


i2k
senior tag

Nos, mivel GMG-ről Pre-order volt a részemről: remélem én is megkapom :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118888) maross válasza Dilikutya (#118886) üzenetére


maross
veterán

FINALly! :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#118889) morfondőr válasza i2k (#118887) üzenetére


morfondőr
őstag

Én is onnan rendeltem, elvileg steam workshop-ból kell majd beszerezni, így mindenki megkapja akinek steamen van meg május 1-ig.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118890) i2k válasza morfondőr (#118889) üzenetére


i2k
senior tag

Ez jó hír akkor :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118891) Źşë' válasza Dilikutya (#118886) üzenetére


Źşë'
addikt

hu menjenek a p*cs*ba :D már azt hittem Half Life 3 confirmed omfg
fostos dlc egy final fantasyba... az aztán valami

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#118892) maross válasza Źşë' (#118891) üzenetére


maross
veterán

van akinek semmi nem eleg :O

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#118893) i2k válasza Źşë' (#118891) üzenetére


i2k
senior tag

Mert egy epizodikus Half Life 3 (+ preorder bonus és előre bejelentett Season Pass) az aztán jó hír lett volna...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118894) cyberkind válasza i2k (#118893) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak abban az esetben ha tényleg és teljesen lezárna mindent, ha csak annyi történne mint ami ki is szivárgott az elolvadt hópéniszt se érne.

Paranormal Cocktivity

(#118895) i2k válasza cyberkind (#118894) üzenetére


i2k
senior tag

Mondjuk, direkt nem olvastam azt sem, ami kiszivárgott, de ha ironikus akarnék lenni: azt is, ami kiszivárgott, epizodikusan adnák el, Season Pass-szel megtámogatva... a mai trendeknek megfelelően még lenne benne Loot Box is, meg ingame kártyákkal aktiválhatnának a gémerek képességeket...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118896) cyberkind válasza i2k (#118895) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez lenne még felháborító igazán mert most se ért volna véget a sztori, de majd talán Gabe fiat gatyába rázza a dolgokat ha odajut.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118897) i2k válasza cyberkind (#118896) üzenetére


i2k
senior tag

Gabe fia -- a publikussá tett véleménye alapján -- egy perc alatt elherdálná a vagyont...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118898) bullseye válasza i2k (#118893) üzenetére


bullseye
addikt

Open world, crafting, survival... és előrendelhető az Early Access változata 60 euróért.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118899) cyberkind válasza i2k (#118897) üzenetére


cyberkind
félisten

De lehet csinálna egy HL 3-at, ezután szépen megvenné a Valve-et a M$ és szinte minden egy helyen lenne, áll az alku! ;]

Paranormal Cocktivity

(#118900) tomsolo


tomsolo
őstag

Én már HL2-től is hánytam szóval nekem ráér a 3 :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.