Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118201) ProEvoFan válasza ayo (#118199) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konzolt továbbra is a játékkínálat miatt vesznek az emberek.Ebben a ps4 és a nintendo switch most erősebb.
De igazad lehet.Ugyan ez vonatkozik PS4re is.Brutálisan magas árak mellett talán sok PCs eljátszik az "itt az ideje konzolt venni drága hardver helyett" gondolattal.

[ Szerkesztve ]

(#118202) i2k válasza ProEvoFan (#118201) üzenetére


i2k
senior tag

Én is tervezgetem egy PS4 Pro vásárlását.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118203) i2k


i2k
senior tag

On-topikból a Rockstar Bundle-ra izgulással kapcsolatban:

(a lista az ÖSSZES R* játékot tartalmazza, platform-függetlenül!)

1997 Grand Theft Auto (1)
1998 Monster Truck Madness 64
1999 Wild Metal Country
1999 Thrasher: Skate and Destroy
1999 Earthworm Jim 3D
1999 Evel Knievel: The Game
1999 Grand Theft Auto: London 1961
1999 Grand Theft Auto: London 1969
1999 Grand Theft Auto 2
1999 Thrasher Presents Skate and Destroy
2000 Austin Powers: Oh Behave!
2000 Austin Powers: Welcome to My Underground Lair!
2000 Wild Metal: Reclaim the Future
2000 Midnight Club: Street Racing
2000 Surfing H30
2000 Smuggler's Run
2001 Smuggler's Run 2: Hostile Territory
2001 Oni
2001 Max Payne (1)
2001 Grand Theft Auto 3
2001 The Italian Job
2002 State of Emergency
2002 Smuggler's Run Warzones
2002 Grand Theft Auto: Vice City
2003 Midnight Club 2
2003 Max Payne 2: The Fall of Max Payne
2003 Manhunt (1)
2004 Red Dead Revolver
2004 Grand Theft Auto Advance
2004 Grand Theft Auto: San Andreas
2005 Midnight Club 3: DUB Edition
2005 The Warriors
2005 Grand Theft Auto: Liberty City Stories
2006 Midnight Club 3: DUB Edition Remix
2006 Rockstar Games Presents Table Tennis
2006 Bully
2006 Grand Theft Auto: Vice City Stories
2007 Manhunt 2
2008 Bully Scholarship Edition
2008 Grand Theft Auto IV
2008 Midnight Club: Los Angeles
2008 Midnight Club LA Remix
2009 The Lost and Damned
2009 Grand Theft Auto: Chinatown Wars
2009 Beaterator
2009 (GTA IV) The Ballad of Gay Tony
2009 Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
2010 Red Dead Redemption (1)
2010 Red Dead Redemption (1): Undead Nightmare
2011 L.A. Noire
2012 Max Payne 3
2013 Grand Theft Auto 5

Maximum a GTA 5-öt tudnám elképzelni az izzadás tárgyának a hirtelen fellelkesült, R* bundlira éhes júzerek szemszögéből...
Igazi gémernek ugyanis már összes R* játék megvan a GTA5-öt is beleértve...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118204) i2k


i2k
senior tag

https://www.origin.com/irl/en-us/store/deals/sale
- "The Winter Action Sale" keretében:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118205) maross válasza i2k (#118204) üzenetére


maross
veterán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#118206) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Hearts of Iron III Collection

0Z0J8-FD4J7-KY3XZ

Crusader Kings II

0QYIB-652RF-I9RQ2

Első viheti, megvannak már.

(#118207) cyberkind válasza i2k (#118204) üzenetére


cyberkind
félisten

Mass Effect Andromeda is 16Eu, lehetne mit venni csak innen is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#118208) KisApám válasza i2k (#118204) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi! Mass Effect Androméda megvéve. :D

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#118209) FunPro válasza KisApám (#118208) üzenetére


FunPro
senior tag

1 hiba! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118210) FollowTheORI válasza cyberkind (#118198) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem meg nem jó... :)

De hát ők tudják... mármint üzletileg nem jó lépés.
Igaz mivel alig van saját címük, így gondolom nem nagy érvágás...

Nekik azt kéne valahogy megoldani, hogy az összes programi ami a store-ban van Playanywhere legyen... így az oda-vissza átjárhatóságot növelnék a PC és konzol között.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118211) i2k válasza FunPro (#118209) üzenetére


i2k
senior tag

3 hibánál kipontozódik... :DDD :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118212) oriic válasza i2k (#118203) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez így egyben jöhetne is bundle-ba. :D

Live-Die-Respawn

(#118213) i2k válasza oriic (#118212) üzenetére


i2k
senior tag

Maximálisan egyetértünk.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118214) morfondőr válasza oriic (#118212) üzenetére


morfondőr
őstag

Ja és lenne egyből egy 300$-os ára a bundle-nek! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118215) oriic válasza morfondőr (#118214) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehogyis. 12 dolcsi. Max 20. ;]

Live-Die-Respawn

(#118216) FunPro válasza i2k (#118211) üzenetére


FunPro
senior tag

:DD

Vagy központilag kiosztanak egy "balek" rangot! ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118217) cskamacska válasza Ventur@ (#118197) üzenetére


cskamacska
addikt

Valószínűleg már késő, de érdemes lehetett volna megfontolni egy refundot, és megvenni az XL változatot. Mint szokásos, az alapjátékhoz képest nincs a szezon passzban annyi anyag mint az ára indokolná, de külön drágább, az új területek jópofák, és nem mellesleg a Sky Fortress DLC legelső küldetésében egy olyan raketta meghajtású siklóruhát adnak, ami vízből indítva is működik, és gyorsabb helyváltoztatásra tesz képessé, mint a legtöbb légi jármű. Ez azért nagyon fontos, mert a bejárható terep ÓRIÁSI, minden sarkon nem lehet helikoptert találni, vagy rebel drop-ot kérni, nagyon megkönnyíti az ember életét egy ilyen csodaruha, pláne ha belecsobbannunk a tengerbe a semmi közepén, és a közeledő hadihajók éppen haleledelt kívánnak csinálni Rico-ból. :) Nem mellesleg van rajta egy nagyon erős géppuska, egy gyenge rakétavető, de mivel ezeket repüléssel kell célra tartani, így inkább csak gamepad-el használható.

Amúgy 32 óra alatt továbbra sem tudtam ráunni a Just Cause 3-ra, gyenge 20% teljesítésig sikerült eljutnom.
Messze a legjobb sandboxoló amihez volt szerencsém a Saints Row IV óta. :K GTA V viszont nem jött annyira be, szebb és nagyobb mint a IV, de "földhöz ragadtabb". GTA-ban inkább büntetve vagy a köztéri ámokfutásért, JC3-ban konkrétan a legtöbb várost el sem lehet addig foglalni, amíg nem hozol össze egy min 3 csillagos körözést, majd le nem gyaksz négy tucat ellenséget, és 2-3 helikoptert. :D

FunPro: Az a Battlefront II rajongóknak van fenntartva. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118218) i2k válasza cskamacska (#118217) üzenetére


i2k
senior tag

XL tulajként várom, hogy összejöjjön a telepítéséhez szükséges hely.
A Just Cause 2-be beleromboltam kereken 150 órát (öcsi max).

Ígéretesen hangzik a 3 is :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118219) sixpak


sixpak
nagyúr

Vicces ez az NV Ansel....23,4 gb-os screenshot, kellene lőnöm egyet, vajon meddig szenvedne a gép vele? :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#118220) arty válasza cskamacska (#118217) üzenetére


arty
veterán

az a dlc ruha rendesen hazavagja az alapjatekot, iszonyat design hiba a keszitoktol, h a jatek elejen megszerezheto. szerencsere en anno sorban haladtam.....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#118221) FunPro válasza cskamacska (#118217) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezzel a kijelentéssel mondjuk nem tudok vitába szállni! :C

Apropó!
Ha már balekok. Nem tudom ki szokta nézegetni aprót, de új havi bundlik idején mindig van 1-2 tag, aki felrakja az aktuális tartalmat egy jó kis haszon reményében. Most pl. 3-5 ezrekért a civi 6 volt. És gondolom meg is veszik tőlük, ha rendszeresen felpakolják. Szóval, vannak itt nagyobb balekok is! :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118222) i2k


i2k
senior tag

"Surprise! It’s Owlboy!
Yes, we just unlocked ANOTHER Humble Monthly game early! For just $12, you’ll immediately get not only Civilization VI + 2 DLC packs, but also Owlboy – and even more games to come when the mystery bundle unlocks on the first Friday of February. It’s time to play!"
Tiszta forrásból.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118223) maross válasza i2k (#118222) üzenetére


maross
veterán

és valoban megjelent...fura hogy ezt igy kesobb..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#118224) grizlisandor válasza oriic (#118212) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az lenne a királyság. ;]

(#118225) morfondőr válasza FunPro (#118221) üzenetére


morfondőr
őstag

Szerintem is pofátlanság a bundle áráért, vagy drágábban eladni a játékokat belőle! Én is adtam már el maradékot, három nagy cím volt akkor, egy kellett belőle, a másik kettőt meg harmad áron adtam tovább. A sallangok meg mentek ajándékkosárba. Csak sajnos sok a tájékozatlan ember, akiket így könnyen ki tudnak használni. :(

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118226) Dilikutya válasza morfondőr (#118225) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehetsz akármilyen tájékozott, ha lemaradtál a havi csomagról, a 12$/€ ár sincs többé, piaci áron adja. Persze aktív csomag/bundle alatt többért adni minimum herelevágást érne, utána meg úgyse tudod rábizonyítani, hogy honnan van. Egyébként akkor a Steam, GMG stb. is a tájékozatlanokból nyerészkedő, hiszen se a bundle alatt, se utána nem 1$-ért adják a Borderlands-ot és társait.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118227) FollowTheORI válasza morfondőr (#118225) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ilyen alapon minden biznisz pofátlan, hiszen az a lényeg hogy olcsón vesz, drágábban ad el... :P
Kapitalizmus van. :)

Mindennek annyi az ára amennyiért megveszik... ha egy VGA most 3x annyiba fáj, akkor annyiba fáj, mert annyiért is megveszik... pedig biztos nem annyiért vették a kereskedők.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118228) FunPro


FunPro
senior tag

#Dilikutya

Éppen futó bundliról van szó, annak is az early unlockjáról. Ha mondjuk a bundli lejárta után kezdené árulni, akkor egy szavam nem lenne. Amikor pedig a hó végi/eleji feloldásokat árulják, annak kifejezetten örülök.

De tényleg ez, hogy az emberek tudatlanságából pénzt beszedni, főleg olyan kertelő szöveggel, hogy milyen jól járnak... UNDORÍTÓ!
Nem véletlenül tiltanék mindennemű vallási/egyházi/akármilyen felekezetet/szektát. ;]

#FollowTheORI

Nálam a biznisz addig biznisz, ameddig nem a mindenki álltal beszerezehető árakkal/árukkal üzletel az ember.
Amikor viszont a tudatlanokat és/vagy idiótákat használod ki jövedelemszerzés céljából, az nálam már inkább a csalás/átverés kategóriájába esik. :((

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118229) FollowTheORI válasza FunPro (#118228) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

"mindenki álltal beszerezehető árakkal/árukkal üzletel"

Tehát amíg a bundle megvásárolható... ennyi. :)
Utána tök fölösleges ezen problémázni...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118230) Dilikutya válasza FunPro (#118228) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor az Auchan is átver engem a 409 Ft-os Pepsi kólával, mert nem tudom, hogy a Coop-ban most csak 299.
A bundlis, a bolti és a seftes ár is ismert lehet, ráadásul pl. ha én veszek valamit, akkor utánanézek, nincs-e valahol olcsóbban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118231) morfondőr válasza Dilikutya (#118230) üzenetére


morfondőr
őstag

Ez azért nem teljesen így van szvsz. Inkább ahhoz hasonlítanám, hogy bemegyek a coop-ba és veszek egy kólát 299-ért és a parkolóban azt árulom 400-ért.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118232) FunPro


FunPro
senior tag

#FollowTheORI

"nem mindenki álltal... " :U

#Dilikutya

Az én szemszögemből ennek a példának semmi közze a kijelentésemhez. Az Auchan és a Coop is olyan áron szerzi be a kólát, amin sem Te, sem Én, sem pedig másmilyen átlagpolgár nem tudja beszerezni. Inenntől, ki mennyit rak rá, mennyit enged el, az már csak az üzlet része.

Viszont, ha te bemész a boltba, megveszed a cuccot 300-ért, aztán a bolt előtt eladod nekem 400-ért, mert az "mennyire olcsó" , akkor átt lettem baszarintva. És arról még nem is beszéltem, amikor az ingyen kulcsokért kérnek 2000-et.
Mellesleg, ugyanekkora köcsögség a kínai 200 Ft-os telefontokot eladni itthon 3000-ért.

#morfondőr

Menet közben látom te is leírtad. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118233) ZsZso válasza morfondőr (#118231) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem egészen. Ennél rosszabb, ugyanis ő jó eséllyel csak a hozzá leadott rendelés után veszi meg a cuccot. Tehát kvázi nincs benne rizikó számára, csak puszta haszon. Ráadásul százalékokban kifejezve elég masszív.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118234) FollowTheORI válasza morfondőr (#118231) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gondolom az Auchan parkolóra gondoltál mert a másiknak nem sok értelme van... aki meg lusta bemenni, az meg is érdemli. Ez azért messze van a tudtalanok átverésétől már.

Amúgy ezzel sincs semmi probléma, hisz olcsóbban adnád mint az Auchan... ;] :P

No mindegy én elengedem a témát részemről... az álláspontotok a szabad piacon részemről pont ugyanannyira védhetetlen, mint amennyire átverés. :)
A világ nem így működik... ezis csak egy példa... mondjuk te utálhatod, de attól még téged is ugyanígy fognak kiszolgálni és ugyanígy ki vagy szolgáltatva más piacokon, ahol nem mozogsz ilyen otthonosan.
Lehetne sorolni, ingatlan, autó... stb... ahol ezek szerint minden átverés ha én tudok egy olcsóbb forrást, mint a "nép".
Nonszensz... és ez a nép baja nem az enyém... meg nem is a neppereké.
Meg ez alapján 100% hogy át van mindenki verve sokszor. :)

Jah egyébként úgy tudom HA szabály szerint ezeket lehet jelenteni és töröltetni (bundli idején nem lehet azt hirdetni)... szóval ha zavar hajrá... tegyél ellene. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118235) ZsZso válasza FollowTheORI (#118234) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Az igazság egyébként nálad van, csak néha nehéz elfogadni. :)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#118236) FunPro válasza FollowTheORI (#118234) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazság szerint, erre a problémára nem nagyon találsz példát a hétköznapokban.
Ugyanúgy, ahogy mondjuk a torrentezést sem tudom kézzelfogható példával levezetni, hogy miért is "lopás" a "lopás". Mondjuk, a 3D nyomtatók korában már talán sikerül, de azzal is csak úgy tudod kihozni, hogy végül senki nem lopott el semmit! :D

A nagyker is pl. egy olyan közeg, ami el van rejtve a nép elől, azt mégis üzletnek titulálom.
Nekem az olyan biznisszel van bajom, ami a nép számára is nyilvános, de valaki mégis megpróbál szerezni egy balekot, akinek még ezután el tudja adni.

Mondjuk, én magától az embertől undorodom, aki ezt tiszta lelkiismerettel megteszi.
Az is igaz viszont, hogy aki az ilyet megveszi, az meg is érdemli. . .

U.I.: Ezt nem tudtam, legközelebb jelentem ezerrel! :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118237) gyimger válasza FunPro (#118236) üzenetére


gyimger
őstag

Hogy témát váltsak: olcsón lehet nálam venni Amnesia kollekciót! :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#118238) FunPro válasza gyimger (#118237) üzenetére


FunPro
senior tag

WOW! :Y

Már megint karácsony van? :D

Én megvettem, köszi! :R

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118239) i2k


i2k
senior tag

Visszautasíthatatlan ajánlatot kaptam... :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118240) Krogoth


Krogoth
senior tag

Just Cause™ 3 XL Edition 11 ojróért mennyire megérős?

(#118241) i2k válasza Krogoth (#118240) üzenetére


i2k
senior tag

Hát ha 9,19-ért nem kell, akkor 11 euróért is tuti vétel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118242) csaba951 válasza i2k (#118239) üzenetére


csaba951
veterán

Biztos Katar Edition! Minek indítanád el csak úgy, amikor mégegyszer meg is veheted?! :DDD

Ja nem, elnéztem. Akkor ez Katar Edition 2! Minek vennéd meg olcsón, ha drágán is megveheted?! :))

[ Szerkesztve ]

(#118243) phenomHUN válasza Krogoth (#118240) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

GMG-n voucherrel 6 font (kicsivel több, mint 2k).
vócser - JC 3 XL

(#118244) i2k válasza csaba951 (#118242) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118245) Krogoth válasza phenomHUN (#118243) üzenetére


Krogoth
senior tag

Asszem maradok ennél :)

Köszi

(#118246) sqpp


sqpp
őstag

Ismét került egy kis egyediség a gyűjteményembe :DD

A teljes gyűjteményt meg eléritek a lenti képre kattintva:

(#118247) Allien válasza sqpp (#118246) üzenetére


Allien
veterán

Vajh, egy eredeti gta 1 mi pénz lehet? CD verzióban, természetesen. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#118248) sqpp válasza Allien (#118247) üzenetére


sqpp
őstag

Nem olyan sok amúgy :) Messzebb van az még mikor sokat ér egyszerűbb játékgyüjtőknek, egyelőre csak GTA fanoknak lehet értékes.

(#118249) csaba951 válasza sqpp (#118246) üzenetére


csaba951
veterán

Ebből hány CD maga a játék? Meg mi van a többi lemezen?
Bontatlan Brady Guide! :Y

[ Szerkesztve ]

(#118250) Zolás válasza Allien (#118247) üzenetére


Zolás
addikt

Keress rá a HalfLife2 fémdobozos gyűjtőire, 320 euró bontatlanul.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.