Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118701) djculture válasza i2k (#118699) üzenetére


djculture
félisten

Szerencsére manapság 12 ezer egy új 1TB vinyó még itt szolnokon is (pesten 10k körül) én is holnap megyek egy Toshiba DT01ACA100 1TB ért ( bevált típus)... Ezt még minimál szakmai bérminimumból is kilehet köhögni pár havonta akár. Ha megtelik dobom a fiókba jön az új. Majd alkotok hozzá valami média szervert hogy ne kelljen ki be csatlakoztatni ha kell róla valami.

[ Szerkesztve ]

(#118702) Crytek válasza cyberkind (#118700) üzenetére


Crytek
veterán

2018-ban HDD-n játszani elég citromdíjas momentum :C Már 2 éve is égő volt

Next PC Upgrade: 2022

(#118703) cyberkind válasza Crytek (#118702) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez van, a feljebb linkelt kép tökéletesen bizonyítja, hogy most még miért nem adok ki 100k-t egy sima kb 1TB-os SSD-ért. ;)
És jó nagy hülyeséget írtál amikor a konzolokban is az van, és minden játék konzolport, meg hát nincs is több fps sok esetben az SSD-n de ez se zavarjon. :)

Illetve még az lehet, hogy ironizálsz de a stílusod alapján ez lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118704) sqpp válasza Crytek (#118702) üzenetére


sqpp
őstag

Akkor én most beégetem magam nagyon! NAS HDD-vel tolom! 5400RPM!!! Ezaz! 1080Ti nem ad 4K60fps-t mert lassú a HDD :(

(#118705) Csapoati válasza Crytek (#118702) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Oprendszernek SSD, pár erre kényesebb játéknak SSD, minden másra ott a Mast... a HDD. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#118706) FunPro válasza sqpp (#118704) üzenetére


FunPro
senior tag

Multizni ne nagyon menjél! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118707) cyberkind válasza FunPro (#118706) üzenetére


cyberkind
félisten

Be se kapcsolja inkább a gépet, még a végén sokkot kap. :(

Paranormal Cocktivity

(#118708) FunPro válasza cyberkind (#118707) üzenetére


FunPro
senior tag

A hirtelen hdd kerregéstől elképzelhető! :DDD

Amúgy viccen kívül, multis címeknél sokat számít az SSD. Dotába pl. beszabadultam egy lassabb winyóval, a többiek már teamfightoltak mire én bejutottam.

Mellesleg, ha tényleg egy 1080 ti-ról beszélünk, akkor oda már tényleg gáz a hdd. Számomra ez úgy hat, mintha egy i3,a legolcsóbb ház, esetleg egy csingcsong márkájú táp lenne mellé rakva. Egyszerűen aránytalan.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118709) Dilikutya válasza FunPro (#118708) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy mai játékból felraksz kettőt a 240GB-os SSD-re a Windows mellé, és vége a helynek. És sok esetben nincs is belőle sok előnyöd.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#118710) cyberkind válasza FunPro (#118708) üzenetére


cyberkind
félisten

Tekintve, hogy alig van játék aminél a töltésen kívül máshol is hozna, bőven elég egy 7200-as HDD, persze ha telik SSD-re akkor mehet csak az.

Paranormal Cocktivity

(#118711) akoska07 válasza Crytek (#118702) üzenetére


akoska07
nagyúr

Inkább az az égő amit írsz. :o

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#118712) Egon válasza Dilikutya (#118709) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért ez némileg túlzás. Biztos van pár igen extrém helyigényű játék, amire teljesül amit írsz, de általánosságban még a mai játékokból is kényelmesen elfér 4-5 db a Win mellé egy 240-es SSD-n. Azt meg sosem értettem, ha valaki 10 játékkal játszik "egyszerre"...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#118713) Egon válasza cyberkind (#118710) üzenetére


Egon
nagyúr

Már az UT1-ben is volt olyan, hogy ketten játszottunk az egyik haverommal LAN-on, neki 7200-as vinyója volt, nekem csak 5400-es (no meg lassabb gépem), és mire megjelentem a pályán, ő már kis túlzással a sniper állásban volt, és az esélyeim jelentősen lecsökkentek.
Szerintem ha multizol, akkor azért kell az SSD, ha meg nem, akkor azért... ;) Multiban a gyorsabb spawn, single-ben pedig az így is hosszú visszatöltési idő miatt (én legalábbis sok stratégiával játszom, amiben gyakran használom a load game gombot).
128-as SSD-vel kezdtem, azon a Win mellett jellemzően 1 nagyobb game volt (pl. SC2), és bő féltucat apróbb, régebbi játék (pl. Civ3 sokat profitált abból, hogy nem vinyón futott). Most 256-os van, ezen perpill 38 db játék van (igaz, zömében kisebb cuccok). A gyerek is használja a gépem, ezért a sok játék. Lassan cserélni is fogom 512-esre.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#118714) sixpak válasza Egon (#118713) üzenetére


sixpak
nagyúr

Azokban a multiplayer játékokban, melyekkel játszok, kb. az ssd-k elterjedésével egyidőben bevezették a kezdésnél a hosszabb spawn időt, vagyis tökmindegy mit használsz, akkor is egyszerre indul mindenki. Így egyforma esélye volt mindenkinek járműhöz jutni.
Asszem BF4-nél volt ez először, de nem emlékszem pontosan, régen volt.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#118715) Egon válasza sixpak (#118714) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem nagyon játszom multival, így nem tudom megítélni, hogy mennyire elterjedt ez a rendszer. Nekem ssd-ről is hosszúnak tűnik pl. a Civ3 visszatöltési ideje, huge méretű térképen: biztos t*kön szúrnám magam, ha még ennél is lassabb lenne.
Engem a cégnél is halálra idegesít, hogy perpill. nincs SSD a gépemben (sajnos jelenleg egy ideiglenesen összetákolt vas előtt ülök, ami alapjában véve nem lenne rossz: i5 6500 stb., viszont csak egy 500 GB-os vinyó van benne): minden reggel szenvedés a boot, lassan indulnak a programok stb. Notiból is elsőre olyat akartak rámsózni, amiben nem volt ssd, szerencsére még a megrendelés előtt sikerült korrigálni (de még két hét mire megjön).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#118716) Frod válasza Egon (#118715) üzenetére


Frod
addikt

Irigylem a "szenvedésedet": nálunk most volt a hűdenagy upgrade a cégnél, hogy XP helyett W7-re váltottunk, persze ugyanaz a vas maradt alatt. (Intel E8400)
Most sikerült kikönyörögni 2 gb ram mellé még +1et, mert a szükséges programok mellé ha nyitottam egy böngészőt akkor meghalt az egész. :DDD
Boot időről már inkább nem is beszélek.

Do you see the white shadow?

(#118717) micafighter válasza Frod (#118716) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem csodálom, nálam a böngésző alapbol eszik 4GB RAMot :) Már ott járunk, hogy az általános "irodai" használatra (böngésző több lappal, dokumentumok, videók, filmek, ekönyvek) is kell 4 magos proci plusz mellé 8GB RAM.. :)

Nálam ráadásul játék közbe is megy a böngésző, esetleg twitch stream, meg néha egyik játékból váltok a másikba és ha nem muszáj nem lépek ki mert amig az egyik tölt (pl multi matchmake 5-10 perc mire elindul) addig közbe a másikkal játszok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#118718) morfondőr válasza micafighter (#118717) üzenetére


morfondőr
őstag

Az már multitasking :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#118719) ayo válasza Dilikutya (#118709) üzenetére


ayo
addikt

ha 1080-ra telik valakinek akkor már arra az 1 TB SSD nem pénz :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#118720) i2k válasza ayo (#118719) üzenetére


i2k
senior tag

Lehet, hogy évekig gyűjtötte a kupakokat és leadta azokat az Intersparban, kapott 300,000-et érte, és huss, el is ment a VGA-ra...
Otthon meg éheznek a lurkók. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#118721) FunPro válasza ayo (#118719) üzenetére


FunPro
senior tag

Még ha csak sima 1080-ról lenne szó...DE EZ TI!

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118722) ayo válasza FunPro (#118721) üzenetére


ayo
addikt

100K fölött nekem igazából mindegy, soha se adtam ki annyit egy kártyáért és most se fogok

Mai szomorú történetem: most megy épp gariba az 1050 Ti kártyám. Vagy csere lesz vagy pénzvisszafizetés, de azt mondták hogy az árak miatt ált. utóbbi szokott lenni, mert annyit emelkedett és nem is elérhető szinte semmi a kategóriában. Én igazából már annak örülök, ha kapok bármit is, mert ezzel így nem tudok mit kezdeni, napokban több órám elment vele, de minden bekapcsolásnál elszállt :(

Ha nem cserélik, akkor nem fogok venni kártyát. Egyszerűen értelmetlen. 76K az én verzióm és még ez is necces Nioh-nál. Pont súrolja a GPU tudását, ami azért nekem para egy ilyen drága kártyánál. Jobbat vehetek...130K+...és akkor talán jobb lesz egy picivel vagy pár hónapos ps4 slim 60-70K megveszem aprón 5-8K-ért a kedvenc játékaimat, Nioh pl. 4K :D és akkor talán elérem a 100K határt.

Persze a legjobb lenne a kártyacsere, aztán még elvagyok egy ideig ezzel, de ilyen rosszul megírt játékok és VGA / RAM árak mellett nem lehet ezt tartani. 2x8 DDR4 is egy PS4... vicc :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#118723) sqpp válasza FunPro (#118721) üzenetére


sqpp
őstag

Én nem igazán multizok, de nekem eleg gyors a betoltesi ido, szal oke ott a Ti, de SSD akkor is eleg sok. Amit vennek az Samsung, de abbol a terrasra annyit nem dobok ki. Egy vga azert nem ugyan az mint egy tarolo...

(#118724) tomsolo


tomsolo
őstag

imho lehet hogy ez nagyon égő vélemény, de mindenki azzal a vassal tolja amivel akarja vagy tudja(anyagi és egyéb lehetőségei megengedhetik)

egyébként régen rossz ha egy játékhoz elengedhetetlen az ssd

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118725) FunPro válasza ayo (#118722) üzenetére


FunPro
senior tag

Ne is mond!

Én is elcsesztem, mert a gépvásárláskor csak 2x4 giga ramot vettem. Akkor kellett volna bezsákolni még 2x4-et, amikor "még csak" 20 ezer forint volt a 8 giga. Most meg 35! :(((

Mondjuk azt már többször említettem, hogy a vga szempontjából mocskosul jól jártam az akkori 82 ezres 6 gigás 1060-al.

Amúgy ha nem lenne egy csomó játékom steam-en, lehet én is egy PS4-et vennék.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118726) Crytek válasza ayo (#118722) üzenetére


Crytek
veterán

Ó erre de tudnék írni egy frappánsat..,de most voltam 3 hónap pihin így nem nem teszem.

Next PC Upgrade: 2022

(#118727) Egon válasza FunPro (#118725) üzenetére


Egon
nagyúr

Én már azt is megbántam, hogy nem 2*16-ot vettem...
Az előző gépben 2*4 volt, azt öt éves korában adtam el (másfél éve), az újban már mindenképp legalább 16 GB-ot akartam. Tartok tőle, hogy 5 évet nem fogok vele kihúzni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#118728) Egon válasza tomsolo (#118724) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem ez tökéletes zárszava a vitának... :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#118729) Frod válasza ayo (#118722) üzenetére


Frod
addikt

Várunk a klubban, gyere nyugodtan :)
Nekem régi ps4 van, de azt eladom ősszel, és váltok Pro-ra, mindezt 50e-ből.
És a Nioh nekem is a polcon vár a sorára.
A pc-gaming meg marad a felső tízezernek.
Többnyire úgyis single, sztori játékokat nyomok, arra tökéletes a konzol.

Do you see the white shadow?

(#118730) FollowTheORI válasza FunPro (#118725) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez szerintem nem kizáró ok... nekem is van többszáz ("lassan 2 ezer" :D) játékom PC-re... AAA címek nem kevés, mégis vettem most két konzolt ősszel (ráadásul egy felső közép VGA "régi" árából le is tudtam sok játékkal együtt). :)

Jól megvannak együtt... elöször kitolom az exkluzívokat... van pár lenyűgöző játék PS-en pl.
A mostani PC játékaimra teljesen alkalmas a mostani PC-m futtani, sőt steam linkkel pl tévén is tudom tolni konzolokhoz hasonlóan.
Ha meg most azonnal bedöglene valami, nem vennék azonnal semmit helyette.

Azt meg majd eldöntöm hamarosan hogy az új játékokat mire veszem majd... igazából ráérek bőven mert van mivel játszani és kimondott PC-re nem is jön most semmi igazán izgalmas...
Nyárra lehet már majd látni szerintem hova tart a PC hardver piac, mennyire költséges fejleszteni, és lehet dönteni hogy érdemes folytatni és oda venni a multiplatform címeket, vagy inkább 100% átállni egyik konzolra.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118731) ayo válasza FunPro (#118725) üzenetére


ayo
addikt

Ha nem tudják cserélni a kártyát, akkor szerintem csak annyi változik nálam, hogy idén nem veszek friss AAA címet, hanem majd konzolon beszerzem. Paladins meg a többi kisebb játék szerencsére nem egy gépigényes cucc.

Szerintem pár év és jobb lesz az optimalizálás is, meg talán az árak is. 10xx széria is kemény ugrás volt a VR miatt, előtte alig volt lehetőség rendes upgrade-re, ebben tudok csak bízni. Most 2x8 ram meg egy kártya annyiba kerül, mint pár éve az egész gépem :D
Nem temetem az ipart, szeretek PC-n játszani, de feleslegesen nem szeretek pénzt égetni.

(#118726) Crytek: talán jobb is, nem a legjobb kedvemben vagyok :(

(#118730) FollowTheORI: ja, hasonlóan látom.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118732) eami válasza ayo (#118722) üzenetére


eami
addikt

elvileg jogos van választani a csere és a pénzvisszafizetés között. a gyártók tudtommal nem adják drágábban a kártyákat, szóval max nem lesz hasznuk ezen, jujjj :DDD

(#118733) ayo válasza eami (#118732) üzenetére


ayo
addikt

Meglátjuk. Iponon szinte alig van készleten, ami egy kategória v jobb. Meg hát ki tudja mennyire nyerészkednek ezek ezzel, nem látok bele én se sajna. Ilyenkor simán mondhatják, hogy pénzt adnak vissza, mondván nem tudják cserélni...
Nem hiszem, hogy bejátszanának egy jobb kártyát gariba a mostani helyzetek miatt - persze én örülnék a legjobban, ha 1050 fölött kapnék valamit.
A legjobb lenne ha javítani tudnák vagy a kártyacsere, izgi hetek lesznek.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#118734) akoska07 válasza Crytek (#118726) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ne tartsd magadban. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#118735) micafighter válasza Crytek (#118726) üzenetére


micafighter
nagyúr

Engem érdekel, ird le légyszi, legalább privátban :D

[ Szerkesztve ]

(#118736) Egon válasza Crytek (#118726) üzenetére


Egon
nagyúr

Csak keményen, ne légy nyúl... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#118737) FollowTheORI válasza eami (#118732) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezzel szerintem a magyarok nem sokat tudnak kezdeni... szinte biztos hogy már a régiós disztrinél is magasabbak az árak. Szóval bukta nekik szó szerint egy ilyen csere most, még az eredeti árhoz képest is.
Nem csodálom inkább visszaadják a pénzt. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#118738) bullseye válasza eami (#118732) üzenetére


bullseye
addikt

Neki van, de a cégnek is, ha indokolatlan többletköltséget okozna + egyszerűen beszerezhetetlen. Szóval esélyes, hogy ha a gyártó rendességből nem küld azonnal valamit, akkor inkább fizetni fognak. Sőt, furfangos bizniszmenként akkor is, ha küldenek valamit, de most többért adhatják el, mint ami visszaadnak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#118739) eami válasza bullseye (#118738) üzenetére


eami
addikt

hát ez szerintem csak a sztori egyik fele. a kisker is tovább küldi és effektíve nem neki kell cserélnie hanem annak akitől beszerezte. szóval maga a csere a boltnak ahol vetted semmiféle többletköltséget nem kellene hogy jelentsen. az már más dolog hogy ha vhol fentebb megy a harács :|

(#118740) cskamacska válasza Egon (#118713) üzenetére


cskamacska
addikt

"Már az UT1-ben is volt olyan, hogy ketten játszottunk az egyik haverommal LAN-on, neki 7200-as vinyója volt, nekem csak 5400-es (no meg lassabb gépem), és mire megjelentem a pályán, ő már kis túlzással a sniper állásban volt, és az esélyeim jelentősen lecsökkentek."

Ez egyébként játéktervezési hiba, mert ha valamikor, akkor régebben aztán voltak különbségek a játékra használt gépek erejében. Volt hogy 400-as Celeron szomszédolt egy 2000-es P4 mellett lanpartyn, és lehetett vagy másfél év a 2 gép összerakása között. :U

micafighter: "kell 4 magos proci plusz mellé 8GB RAM"

Ott járunk? Nem mondod, Króm 2013-ban megevett 16GB memóriát sima netezéssel. :DDD Bugrókának ilyen gondja nem volt, mert kifingott 4GB után. :)

más

Tavalyi papírlöncs után végre már akad Intel Core i5 8400 proci 58-60 ezer forint magasságában(akár dobozos-hűtős). 6 mag, 3800MHz összmagos turbó, magas magonkénti IPC. Ocó lap sajnos annyira nem ocó, de ASRock Z370 Pro4 34000 forintért annyira nem vészes ajánlat, így 8600K/8700K fejlesztésnél nem feltétlenül kell kukázni a lapot.(bár ajánlják egy Extreme4 javára, csak az meg 49k :) )
Setét oldal előnye hogy kevésbé érdekli milyen memória van alatta, kamionról pottyant 2133-as rammal is beéri.
AMD-nél van tunying, de ott alacsonyabbak is az órajelek, és viszonylag nyűgös ügy, biztos eredményért jobb memória, 35000+ x370 lap, drága hűtő kell, és 4GHz-en(ez nagyjából a plafon amit levegővel összmagos terhelésen ki lehet hozni) a kevés szálas játékok talán lesznek ott mint az i5 8400-on alapból. :(

Az i5 8400 a régi i5/i7 procik 2 szálas ARMA laktató 4,5GHz-es órajelei, és a Ryzenek alacsonyabb alapórajele, de jövőállóbb 12-16 szála közé egy olcsóbb kompromisszum. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#118741) tomsolo válasza ayo (#118722) üzenetére


tomsolo
őstag

84 ezer körülire jön ki az EVGA 1050 TI Mo szállítással

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118742) cyberkind válasza tomsolo (#118741) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagyon nem éri meg most vga-t venni. :( De ezért szállhatok bőven jól ha akarok, márpedig lehet laposra váltok és vihetem bárhova. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118743) tomsolo válasza cyberkind (#118742) üzenetére


tomsolo
őstag

Azt kéne beverni a fejekbe, hogy játékélmény nem egyenlő csúcsra húzott grafika.

Nem tudom ayonak mekkora a backlogja de biztos akad _BŐVEN_ cím amihez nem kell ipari bányász technika.

A laptop gaming meg egy oltári zsákutca, ha van amivel lehet magad szopatni az az. Nyáron kész élmény fogdosni a forró a billzetet, ha meg vmi megmakkan benne akkor imádkozni a gariért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118744) cyberkind válasza tomsolo (#118743) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem élmény, DE, mivel alig van igazán jó játék, kb csak tucatgyártott szarok vannak aminek nulla újdonsága van, legalább legyen már rohadt szép, majd ha kijön egy Gta 6, vagy Cyberpunk 2077, ott nem a grafika fog érdekelni mert qrva jó játékok lesznek amikből alig akad már szökőévente is, szóval valamit valamiért. Pedig ha költözöm nem fogom vinni a PC-met az több mint biztos, a lapos egy tökéletes alternatíva addig amíg az új helyen nem állítok össze egy PC-t.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118745) tomsolo


tomsolo
őstag

BTW az 1080-as, i7 7700 konfigom 2 hónap alatt hozta vissza az árát. Egyetlen egy játék nem ment még rajta, - bányászprogi se - de otthon teljesen elvagyok a szerényebb képességű konfigommal.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#118746) FunPro válasza tomsolo (#118743) üzenetére


FunPro
senior tag

Az a problematika, hogy a játékélmény folyamatos 60 fps-nél kezdődik (legalább is nálam).

A fos portoknak köszönhetően már lassan ehhez a szinthez is erőmű kell, ha minimumról, ha maximumról beszélünk.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118747) cyberkind válasza FunPro (#118746) üzenetére


cyberkind
félisten

És ezek még nem is csak igazán jó játékok, valamiért nagyon megy a terelés a konzol felé, nem értem miért.

Paranormal Cocktivity

(#118748) maross válasza tomsolo (#118741) üzenetére


maross
veterán

de jo hogy letudtam ezt a kort 1+ éve karacsonykor, es 50k-ert vettem egyet i(és még valami dragabbacska kupon is volt hozza).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#118749) FunPro válasza cyberkind (#118747) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezen a téren jelenleg én is össze vagyok zavarodva.

A Microsoft nyakig érdekelt lenne a dologban, mostanában viszont pont ők hajtanak a legjobban a crossplatformra. Biztos már megunták a sok próbálkozást. :D

A fejlesztők pedig gondolom csak kényelem miatt nem készítenek normális portokat. Igazuk is van mondjuk, ha így is viszik mint a cukrot...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#118750) ayo válasza tomsolo (#118743) üzenetére


ayo
addikt

Backlog az van, de mindig jön egy nagyobb cím, amiért nem lenne rossz. És tényleg nem ultra graf miatt, hanem hogy azért medium fölött picivel menjen. 1050 Ti se tudott ultrát, szóval én se az vagyok, aki ész nélkül benyom mindent :D

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.