Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113651) micafighter válasza tomsolo (#113648) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mert az eladónak 9,99en is van nyeresége, ami azért lehet mert 9,99€ többet ér mint 10 € steam walletben?

(#113652) cskamacska


cskamacska
addikt

Deus Ex: Mankind Divided + Szezon Passz + Deus Ex The Fall megér 15,37€-t?

20,12€ cakkumpakk The Deus Ex Collection

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#113653) i2k válasza ayo (#113650) üzenetére


i2k
senior tag

"egész évben ezek az árak"

Nem, nem így van.
Én átlagosan 2-3 naponta, de van hogy naponta (!) felnézek a kinézett címek miatt a szürke zónába (G2A, CDKeys, és az allkeyshop), szóval tudom, hogy mennyit ingadoznak ezek az árak - különösen a G2A-n.
Akadnak nem változó címek, de többségében +/- 0,01 - 2-3,xx euró között ugrálnak az áraik.

A teljes piac nyilván nincs feltérképezve nálam, de az a 80+ cím, amit nézek elég minta. Szerintem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113654) i2k válasza cskamacska (#113652) üzenetére


i2k
senior tag

Hogy a viharba ne érne :DDD
A Mankind Divided -- szerintem! -- jó játék.
S mindenkinek megfontolandó, aki szerette az előzményét (Human Revolution).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113655) micafighter válasza i2k (#113654) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1

(#113656) ayo válasza i2k (#113653) üzenetére


ayo
addikt

nyilván most ott is jobbak az árak, de azért ilyen szürke hétköznap jobbak az árak. emlékszem hogy MKX pár ezer forint volt már az első hónapban míg steamen 23k. én nem nézem ezeket, csak ezt is onnan tudom, mert MKX topikban szinte mindenki onnan vette meg a játékot.

közben giftelés nincs, tehát a kulcsáraknak is feljebb kell menni és akkor jön ez az adó dolog is... hát majd a köv summer sale nél jöhetsz egy szép statisztikával, hogy mi változott :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#113657) i2k válasza ayo (#113656) üzenetére


i2k
senior tag

"hát majd a köv summer sale nél jöhetsz egy szép statisztikával, hogy mi változott "

Már lejjebb (feljebb) is ott van, hogy mi változott --- alapvetően drágulás állt be. (S mivel júzer piac, ez a drágulás nem 100%-osan a teljes kínálatra, hanem annak nagy részére igaz. Mert - sejthetően - a sefterek berezeltek kicsit a változó szabályok miatt és/vagy épp annak hatására vérszemet kaptak.)

Amúgy meg nem, nem fogok évente összehasonlítást lőni - az idei is teljesen véletlenül alakult. Ahogy írtam, (2-3) napi rendszerességgel nézem a wishlistem, a 06.23-ai épp úgy jött ki, hogy egy régi munkalapon a tavalyi rajta volt. Ennyi.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113658) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Borderlands 2 magyarításával nem tudjátok mi a helyzet?A honlapjukon az ucsó infó az volt, hogy elindult a zártkörű tesztelés...de azóta eltelt 2 év :D :F

(#113659) tomsolo válasza micafighter (#113651) üzenetére


tomsolo
őstag

g2a 10 eurós cucc magyar áfával

7,87 minusz g2a sarc (mennyi is ez most, 0.25 x 2?)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113660) SenorGrande válasza ProEvoFan (#113658) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ironikus, hogy kinek a hsz-e után kérdezed pont ezt. :)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#113661) cyberkind válasza ProEvoFan (#113658) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem csodálkoznék azon ha megtartotta volna a jó i2k és a baráti köre, mert amit műveltek most is a magyarítások portálon Patyek fordításainál is az SZÁNALMAS volt. :)

Bár mondjuk ezt jó lenne "hallani" a projektvezető szájából. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113662) ProEvoFan válasza cyberkind (#113661) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A nulladik névre hallgató inteligens ( ;] ) hozzászólóra gondoszl?Talán ő a Borderlands 2 egyik fordítója?

[ Szerkesztve ]

(#113663) cyberkind válasza ProEvoFan (#113662) üzenetére


cyberkind
félisten

Rá rá, dehogy ő, úgy értve érteném meg, hogy ilyenek után én pl szándékosan úgy csinálnám meg a telepítőt, hogy a tört játékot mindig elcsessze és hasonlók, még a fordító hibás mert nem nézte meg, hogy megy-e a virágboltival és a többi.

Paranormal Cocktivity

(#113664) Crytek


Crytek
veterán

Hotel 19-95

Next PC Upgrade: 2022

(#113665) TheProb válasza Crytek (#113664) üzenetére


TheProb
veterán

Utsó mondaton jót röhögtem :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#113666) bullseye válasza cyberkind (#113663) üzenetére


bullseye
addikt

Jól értem, hogy valaki nagyon anyázott a fórumon, mert a warezével nem ment a fordítás? És még ott van? Kérhetek idézetet? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113667) tomsolo válasza Crytek (#113664) üzenetére


tomsolo
őstag

Remek kikapcsolódásnak tűnik.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113668) Crytek válasza tomsolo (#113667) üzenetére


Crytek
veterán

Steamgroundon 0.06$-nyi összegért bárki megnézheti milyen egy félkész termék... kb 4 db + script kellett volna bele és akkor legalább lehetett volna egy 7-10 perces DE BEFEJEZETT JÁTÉK

Next PC Upgrade: 2022

(#113669) cyberkind válasza bullseye (#113666) üzenetére


cyberkind
félisten

Anyázás nem volt de elégedetlenkedés és ezzel kapcsolatban véleménynyilvánítás igen, hogy virágos játékkal is tesztelni kellett volna meg a többi.

Én nem ismerem a fordítót de nekem simán kedvem szegné egy ilyen és ezután szarnék bármit is kiadni a sok hálátlannak.

De olvass bele ha gondolod. :)

Paranormal Cocktivity

(#113670) Crytek válasza cyberkind (#113669) üzenetére


Crytek
veterán

"Én nem ismerem a fordítót de nekem simán kedvem szegné egy ilyen és ezután szarnék bármit is kiadni a sok hálátlannak."

Szerencsére nem így működik a világ. Ha bármely cég vagy személy vagy gyár vagy bárki akinek a termékére hurrognak szarozzák akármi bármi rosszat mondanak gőgösen nem csinálna többet semmit már rég világvége lenne. De int írtam nagy szerencse, hogy nem így működik a világ.

Next PC Upgrade: 2022

(#113671) cyberkind válasza Crytek (#113670) üzenetére


cyberkind
félisten

Az ugye megvan, hogy ez a fordító (is) ingyen és hobbiból csinálja szabadidejében? Szerintem nagy különbség ahhoz képest amit írtál, amúgy igazad lehetne ha ez hivatalos volna mint mondjuk egy Demizson honosítás.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113672) oriic válasza cyberkind (#113669) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fizikailag fáj a sok baromságot olvasni. :O :DDD

Live-Die-Respawn

(#113673) cyberkind válasza oriic (#113672) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azon csodálkozom ilyen hozzáállás után, hogy még van aki csinál hobbiból ilyet, mert sajnos ez az elterjedtebb. :)

Paranormal Cocktivity

(#113674) szami777 válasza cyberkind (#113673) üzenetére


szami777
addikt

Az nagyon elkötelezett és le a kalappal előtte. :R

Én a hobbi (film)fordítást is azért hagytam abba, mert nem érte meg a rászánt időt az a sok türelmetlen, lázongó par@szt. Kb én voltam a köcsög, mert kellett 2 nap, mire elkészülök stb....

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113675) oriic válasza cyberkind (#113673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez évek óta így megy sajnos már a honosítások és pl. a film/sorozat feliratozása esetében is. :(

Live-Die-Respawn

(#113676) cyberkind válasza oriic (#113675) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem mondom, hogy én se szólok egy-két projektet de ami már évek óta megy, és csak csúszik ilyen meg olyan okok miatt az már sok mert ezeket a címeket szinte garantált, hogy más elvállalta volna de így már nem fogja mert "csinálják", most épp a Gta 5-re és a Batman Arkham Origins-re gondolok, inkább bele se kezdtek volna így.

Engem az se zavarna ha fizetni kéne ezekért ha tudnám, hogy készül és lesz valami belőle, ez a Baker meg teljesen más téma ha már fizetés.

Paranormal Cocktivity

(#113677) ProEvoFan válasza cyberkind (#113676) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

GTA V...tényleg, azzal most mi a pálya?Elkészűl valaha?Nem vagyok türelmetlen, csak nehogy a Borderlands 2 sorsára jusson.

[ Szerkesztve ]

(#113678) Skullwipe válasza ProEvoFan (#113677) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Én elhiszem, hogy sok a munka vele. De ha olyan lesz mint az előző részeké... akkor lehet jobb ha világra se kerül, mert így minek.

Csak úgy még a másik témára. Most vettem pár dolgot g2a-n, 3,3 EUR-ért, ebből csak az adó 50cent volt... kemény így már, annyival sokkal azért már nem olcsóbb mint gondoltam és ugye így sajnos a kockázata is meg van... kár hogy ez így alakult, de érthető hogy védik magukat.

[ Szerkesztve ]

(#113679) tomsolo válasza Crytek (#113668) üzenetére


tomsolo
őstag

Szenvedni ingyen se éri meg. (Ha csak nem vagy mazohista.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113680) Crytek válasza tomsolo (#113679) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nem szenvedés. Hanem rendesen mókás... Szenvedés az lenne ha lennének benne feladatok és azokat nehéz lenne megoldani... Az hogy egy valamiben semmi sincs az nem szenvedés ...szerintem.

Next PC Upgrade: 2022

(#113681) pingtest válasza Crytek (#113668) üzenetére


pingtest
tag

Valami 3d secure kártya? kell hozzá. Próbáltuk ketten is Mastercarddal, nem fogadta el. :(

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#113682) Crytek válasza pingtest (#113681) üzenetére


Crytek
veterán

Passz. Én mással vetetem meg, ami onnan érdekel

Next PC Upgrade: 2022

(#113683) cyberkind válasza ProEvoFan (#113677) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez egy jó kérdés, haver benne volt az új csapatban akik "átvették" a honosítást de ki is lépett pár szöveg után mert katasztrófa volt az egész, most ott tartunk, hogy 86%-nál van az egész jó régóta, de le se vagyunk szarva, ha valami hiba van akkor nincs válasz, nekem pl így vagy úgy de szar az általuk írt program 10-ből 8x.

Paranormal Cocktivity

(#113684) tomsolo


tomsolo
őstag

Disney Infinity bundle - 75 % - 13,74€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113685) KisApám válasza tomsolo (#113684) üzenetére


KisApám
addikt

Nem tudom kivenni, milyen játékokat tartalmaz?
Vagy csak karaktereket meg nemtudom mi Playsets?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#113686) cskamacska


cskamacska
addikt

Na kinek lett meg ma a stickerwhore kitűző? :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#113687) cyberkind válasza cskamacska (#113686) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem már csak 3 kell. :D

Paranormal Cocktivity

(#113688) szami777 válasza cskamacska (#113686) üzenetére


szami777
addikt

:C

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113689) DrTechnoid válasza cskamacska (#113686) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Mért van az hogy van akinek leszórta mindet, valakinek meg nem? Nekem is kell kb 3-4 darab ahhoz hogy az összes kép teljes legyen

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#113690) Źşë' válasza DrTechnoid (#113689) üzenetére


Źşë'
addikt

mert sztem az elején nem csinálták meg a feladatokat, most már 4et ad, az elején "csak" 3at adott

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113691) DrTechnoid válasza Źşë' (#113690) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én minden nap megcsináltam mindet, azért is furcsa. 1 napot se hagytam ki.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#113692) Farkas86 válasza DrTechnoid (#113691) üzenetére


Farkas86
senior tag

Viszont aki nem csinálta meg az megcsinálhatta később és mivel most már 4 et ad így ugyanannyi feladatra többet tudott összeszedni.

(#113693) pingtest válasza DrTechnoid (#113689) üzenetére


pingtest
tag

https://steamdb.info/badges/?badgeid=26

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#113694) Skullwipe válasza DrTechnoid (#113689) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Nekem meg csak az első két napban adott matricát. Minden nap megcsinálok mindent. Még kártyából se bírom kirakni, abból is csak x3-x4 ugyan azt adja.

[ Szerkesztve ]

(#113695) TheProb


TheProb
veterán

Na megjött a 1070. Hatalmas ez a kártya gyerekek, kivettem a dobozból és WTF? :D

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#113696) cyberkind válasza TheProb (#113695) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagy méret nagy teljesítmény! :K

:DD

Paranormal Cocktivity

(#113697) tomsolo válasza Skullwipe (#113694) üzenetére


tomsolo
őstag

engem ott elveszítettek, hogy csinálni kell vmit

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113698) tomsolo válasza TheProb (#113695) üzenetére


tomsolo
őstag

grat, nekem is most jött meg az FTW 1080, (meg az i7 7700) még nem vettem ki a dobozból, de szép súlya van (remélem nem egy fél tégla lapul benne :D)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113699) gyimger válasza TheProb (#113695) üzenetére


gyimger
őstag

Csak függezd is fel, mert melegszik és meghajlik a saját súlyától, mint az enyém :DDD iPonos összeszerelés. Amúgy ma épp három hete, hogy az iPon szervizeli. Kezdek besokallni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113700) eszement24 válasza gyimger (#113699) üzenetére


eszement24
aktív tag

Tök jó, hogy egy ilyen "olcsó" kártyánál ilyenekre is ügyeltek :W Ilyenkor mindig rájövök, hogy jó nekem a saját kis régim is :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.