Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114901) Mr.Csizmás válasza Crytek (#114900) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

f@xx#x kellett elolvasnom az utolsó mondatot :W :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114902) Csapoati válasza Crytek (#114900) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nintendóra? Bohócok...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114903) Crytek válasza Csapoati (#114902) üzenetére


Crytek
veterán

Sosem értettem ezeket a dolgokat.... Az ok ,hogy nem váltották meg a világot és nem is döntött rekord eladásokat egyik TDU sem ,de simán jöhetne minden évben egy új rész...Ha a csoffadt NFS-ről letudnak húzni ennyi bőrt úgy hogy kb egyre rosszabb.... Mindegy ők tudják.

Next PC Upgrade: 2022

(#114904) reelc válasza maross (#114872) üzenetére


reelc
veterán

Bevallom Warhammer fronton elég hadilábon állok :) Dawn of War 1-2 Complete, és a Space Marine van meg.
Szóval eddig nem nyúltam mellé.
A Martyrnak örülnék ha jó lenne, amúgy is szeretem az ARPG-ket.

(#114873) arty:
Nem hitegetem magam, semmivel.
A meggazdagodás reményében azt kell csinálni amit Crytek írt korábban.
Valamilyen game makerrel összedobsz fél óra alatt valamit, majd finanszírozod a Steamre kerülését. Berakatod IndieGala Bundliba, és dől a pénz. :) Ismétlem ezt nem én találtam ki. :)

Akkor így mondom, ezért nem tetszik ez az újdonság: volt egy kb. 15 éves Status Quo. Ami borul a fizetős MODokkal.
Régen egyes fejlesztők felismerték, hogy ha a szerkesztőt kiadják a kezük közül, a játék lelkes rajongói alkothatnak, amit megoszthatnak a játékos közösséggel, és így a fejlesztők részéről majdnem 0 további ráfordítással (szerverek azért voltak, vagy custom) még évekig életben maradt a játékuk.
A MODdereknek azért volt jó, mert ha (ahogy írtad nem volt donate) nem is kaptak pénzt, ismertek lettek, voltak akik álláshoz jutottak, vagy referenciának vihették a modjukat. Szóval voltak akik már akkor jól jártak a dologgal.
A játékosnak azért volt jó, mert kitágította kedvenc játékuk lehetőségeit, kapott évekig ingyen tartalmakat (még DLC sem volt akkoriban).
Konkrétan az Unreal Tournamentekre, a Morrowindre, és a Quake 3-ra gondoltam ezekkel a gondolatokkal. Nyilván volt még sok MODdolható játék, én akkoriban ezekkel játszogattam.

Tudom mai napig vannak nagy MODok vagy TC-k amik talán sosem készülnek el, és ezen a fizetős változat se változtatna, mert még folyamatban vannak. Remélem olyat meg nem akar senki új kategóriának, hogy "Early Access MOD".

Abban egyetértek veled, hogy valóban vannak kiemelkedő munkák, amik vígan felvehetnék a versenyt a "gyáriakkal", és ebből nem volt pénze a MODdereknek. De attól tartok átesik az egész a lópáncél túloldalára.

(#114874) cskamacska: +1 platform, +1 fizetési mód? Ez a Bioware Pontokra hasonlít? Csak hallomásból ismerem.

(#114882) Dilikutya: Nem játszottam vele, de konkrétan erre gondoltam, amikor írtam, hogy kijavítva nincs, viszont pereskedtek egymással. Amiből semmit sem nyer a vásárló (pl. kötelezni a céget, hogy rázza gatyába a termékét).

[ Szerkesztve ]

(#114905) maross válasza reelc (#114904) üzenetére


maross
veterán

Na igen, azok nem mai darabok, es kb ott ért véget a jó széria :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114906) cyberkind válasza Crytek (#114903) üzenetére


cyberkind
félisten

Annak a csapatnak a nagy része már a Ubisoft-nál és hegesztik a The Crew-kat, nem lesz semmiféle TDU felemelkedés ami szomorú mert a Ferrari jogokra nem kevés pénzt áldoztak régen de a Ferrari-s játék elég felemás lett.

Paranormal Cocktivity

(#114907) oriic válasza Crytek (#114900) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Új Test Drive = A mobilra fejlesztett Gear Club kap egy Switch módosított portot!!!444 Örüljünk!

Live-Die-Respawn

(#114908) cyberkind


cyberkind
félisten

A The Vanishing of Ethan Carter-ből melyik a jobb/szebb, a sima vagy a redux?

Paranormal Cocktivity

(#114909) warcat


warcat
veterán

Az internet haragja elérte a Fallout 4-et, pár nap alatt (megérdemelten) leszavazták mostly negative-ra a röhejes/felháborító/... Creation Club miatt.

Bethesda's Paid Mods That Aren't Paid Mods But Are Paid Mods (The Jimquisition)

Egyébként az egész ott lévő tartalmat kötelezően letöltették 2.1Gb patch formájában(bele van csomagolva egy .bsa fájlba),lényegtelen,hogy akarod-e vagy sem, fogyjon az a hely az SSD-n

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#114910) Crytek válasza cyberkind (#114908) üzenetére


Crytek
veterán

Redux: Az már UE4 a sima még csak UE3-as. Jobbnak nem jobb ,mert ugyanaz csak szebb.

Next PC Upgrade: 2022

(#114911) Agyzuzo válasza cyberkind (#114908) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A simában élesebbek a textúrák. A Redux agyon lett vágva egy rakás effektel ami egyszerűen túl sok, az egész kép tiszta homály és túl sok rajta a mindenféle fény-effekt.
Vannak összehasonlító videók, szerintem a Redux kifejezetten zavaró lett, nekem nagyon nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#114912) tomsolo válasza warcat (#114909) üzenetére


tomsolo
őstag

ráadásul az egész Fallout 4 is kb. egy DLC a 3-hoz képest

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114913) maross válasza tomsolo (#114912) üzenetére


maross
veterán

egy 60 órás dlc :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114914) Csapoati válasza tomsolo (#114912) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ilyet miféle tudatmódosítóktól lehet látni? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114915) micafighter válasza maross (#114913) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem 300 órás DLC volt eddig a megjelenéskori tartalommal :)

(#114916) cyberkind válasza Crytek (#114910) üzenetére


cyberkind
félisten

Az egy dolog, hogy UE4-es az új de ha megnézed a mérete is feleannyi mint a réginek és a videókból annyit sikerült levennem, hogy a víz szebb a régiben, illetve ahogy utánad is írják lehet, hogy még a textúrák is, kb hasonló a helyzet mint a Bioshock-nál, bár ott egyértelműbb, nem tudom mi értelme ezeknek a kiadásoknak. :F

Paranormal Cocktivity

(#114917) Agyzuzo válasza cyberkind (#114916) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Textúrákra legjobb példa egy romos házban egy könyv, anno asszem kimentettem és postoltam is talán már nem biztos, de a reduxban egy homály az egész, hullámos vonalak és a simában meg konkrétan olvasható a szöveg. :D És ez így számos ponton előfordul, szóval nem véletlen lett feleakkora, sztem textúrák felét kukázták, gondolom hogy ne akadjon a ráöntött homály-filterektől. :D (A videókon nem annyira jön át, de pl. UHD-ban játszva iszonyatosan homályosak a levelek is, a lombkoronák ködben úsznak, míg az eredeti sokkal természetesebbnek hat). A legrosszabb hogy ki se lehet kapcsolni ezeket a túltolt filtereket, amik csak lezabálják az fps-t.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#114919) eami válasza Crytek (#114918) üzenetére


eami
addikt

ingyenes meg nem is steames :(

(#114920) oriic válasza eami (#114919) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És nem is kártyás. . ;]

Live-Die-Respawn

(#114921) micafighter válasza eami (#114919) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem steam nem köll? :DDD

(#114922) warcat


warcat
veterán

Bundlestarson 11.99 GBP a Total War: WARHAMMER, aki lemaradt a humble monthlyról anno,ez legalább összevethető azzal az árral, szeptember 28-án érkezik ugye a második rész,rá pár hétre meg a két játék térképét egyesítő óriáshadjárat.

Az esetleges preorder is jóval emészthetőbb a £32.79 árral a jelenlegi ~330Ft körüli árfolyamon,egyből szállítják a kulcsot és jár mellé a Norsca dlc az első játékhoz,kulcsboltban meg nem vagy bizonytalan.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#114923) Crytek válasza warcat (#114922) üzenetére


Crytek
veterán

Melyik árral a 2 vagy 3$-al amennyiért beszerezhető volt? Végül is össze lehet vetni csak semmi értelme :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#114924) micafighter válasza Crytek (#114923) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor szerezz már nekem egyet 4$ért, a plusz a tiéd :)

(#114925) Crytek válasza micafighter (#114924) üzenetére


Crytek
veterán

Volt rá lehetőséged elég... 1 hónapig... Nem mellesleg beszerzésről egy db szó sem esett csak ,hogy össze lehet vetni... Erre írtam lehet ,de értelmetlen. $ **szó létemre nem véletlen fizettem elő 1 évre... AAA címek ingyen kinek nem éri meg :C csak akit nem is érdekel :P

Next PC Upgrade: 2022

(#114926) Crytek


Crytek
veterán

Humble havi: Rise of The Tomb Raider....nesze neked 0 day :C :C

A mostani ahogy számítottam kb hulladék szint ismét :W

Killing Floor 2

+

Banner Saga 2
Eterium
HackyZack
Momodora: Reverie Under the Moonlight
Stories Untold
Worms W.M.D

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114927) micafighter válasza Crytek (#114925) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én komolyan gondoltam amugy, ha tudsz 4ért akkor érdekel, akár 2 is, havert meglepném vele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114928) warcat válasza Crytek (#114926) üzenetére


warcat
veterán

Érdemes megemlíteni,hogy ez az alapverzió Rise of The Tomb Raiderből,hasonló áron megjelenéskor is beszerezhető volt lassan két éve a Windows Store elárazásból.

Mindenesetre nekem volt egy 10% monthly kuponom rá meg hozzá 4.5€ referral credit,amíg nem koppintanak az orromra, teljesen korrekt ennyiért.

EA: It's in the crate!

(#114929) Crytek válasza warcat (#114928) üzenetére


Crytek
veterán

2-3$-ért volt? Ilyenre nem emlékszem..2 ezer forint volt kb és nem elárazás hanem más régióból vette mindenki írtam is emiatt MS-nak

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114930) bullseye válasza Crytek (#114926) üzenetére


bullseye
addikt

"nem véletlen fizettem elő 1 évre"
"ahogy számítottam kb hulladék szint ismét"

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114931) tipuka válasza bullseye (#114930) üzenetére


tipuka
addikt

kap kedvezményt, ha egy évre fizet elő, és akkor , ha nem is kell neki a monthly csomag, eladhatja 12$-ba pár cent(esetleg dollár!!) haszonnal, tiszta biznisz nem? :DD

[ Szerkesztve ]

(#114932) eami válasza Crytek (#114929) üzenetére


eami
addikt

mert szerinted ez $2-3ért fogják utánad dobálni mi?:D amúgy meg már rég elfelejtettem olyan régen toltam ki :DDD

(#114933) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Eltelt kb 4 egész nap és az egész baromság kezdődik elölről, mert egyfajta válaszadási kényszer van minden fél részéről. :W

(#114934) Crytek válasza eami (#114932) üzenetére


Crytek
veterán

Én 99.9%-ban csak az AAA-t tartom meg kevés olyan eset volt ,hogy a maradék szemetet ne vitték volna el 9$-ért... (Ez a mostani kivétel lesz mert szerintem jó ha 7$-ért valaki undorral elviszi)
Sajnos félő ,hogy a Tombi mellé se fognak értelmes game-et berakni,de ez van nem lehet mindig 6/6 top game... Így is ez a 3-5$ világbajnok ár...pláne ha van gala ami zéróra kihozza. Thug life :K

warcat: Szabadidő ez nekem nem teher..a freeségnek nagy az ereje ezt a dolgot csinálni kell bérmennyi időt is vesz igénybe :D

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114935) warcat válasza Crytek (#114934) üzenetére


warcat
veterán

Na és mennyi a végösszeg,ha a csencselésre ráfordított időt is kiszámlázod az órabéred szerint? :))

EA: It's in the crate!

(#114936) reelc válasza eami (#114919) üzenetére


reelc
veterán

& (#114920) oriic: Úgy látom túl sok követelményt kell egy ingyenes játéknak teljesítenie.
Legyen Steames, kártyás, achievementes.
Ja és a fejlesztők ne adják ingyen torrenten. :D
Kihagytam valamit?

(#114937) eami válasza reelc (#114936) üzenetére


eami
addikt

tévedsz... nekem azzal is bajom volt hogy ingyenes. az úgy nem +1 sor :))

(#114938) reelc válasza eami (#114937) üzenetére


reelc
veterán

Paypal elszámolást gyűjtesz +sornak, vagy mit?

(#114939) eami válasza reelc (#114938) üzenetére


eami
addikt

nem értem mire gondolsz.... f2p játékokat nem számolja hozzá az össze játékszámodhoz.

(#114940) cskamacska


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114941) reelc válasza eami (#114939) üzenetére


reelc
veterán

Nincs semmi gond, engem pl. egyáltalán nem érdekel hány játékom van, meg hány sor.
Sosem néztem, az ingyenest beleszámolja-e (ezért nem értettem mire írtad, de így már világos), engem ez hidegen hagy.
Ugyanúgy nem érdekelnek a kártyák, kitűzők, achievementek, meg egy rakás dolog.
13 éve vagyok a Steamen, vagy 7 évig nem is használtam, nem is nagyon játszottam. Felraktam régen mert kellett, és ma is ez a helyzet. Használom, mert használni kell. Persze elismerem van pár értelmes funkciója pl. patchelés, felhőbe mentés, vásárlás, de kb. ennyi.

Téged meg másképp érdekel a dolog.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#114942) warcat


warcat
veterán

Ó szuper, mindig van lejjebb,Shadow of War, a 100 eurós "teljes élmény" + mikrotranzakciók után & mellé:
már preorderelhető extra dlc -papíron- egy elhunyt fejlesztő,valójában executive producer emlékére

Shadow of War developer who died of cancer immortalised as an in-game orc slayer

Csak egy "apróság" lemaradt,az apróbetűben bújkál az ördög: Official Shadow of War Forthog Orc-Slayer Trailer

Csak az USA területén (-6 állam) vásárolt dlc-k után kap adományt a család, a világ többi része meg...hm na vajon kihez kerül?.
Egyébként a 4.99$ dolláros árból pont úgy és akkor jön ki a 3.5$ adomány,ha a Steam 30%-ra becsült járadékát levonjuk belőle.Gratulálok WB

TotalBiscuit az egészről

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#114943) bullseye válasza warcat (#114942) üzenetére


bullseye
addikt

Azbesztbaszmegbaszta! :W

(30%-ra írta, hogy egyrészt minden cégnél egyéni megbeszélés alapja, és azért WB esetében esélyes, hogy kisebb – és az sem kizárt, hogy a Valve le is mondott volna róla)

Várom Jim finom, visszafogott kritikáját...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114944) Źşë'


Źşë'
addikt

Tomb Raider annyira nem éri meg a humble monthlyban... főleg mert van már teljes amiben benne vannak a "nagyobb" ill. temérdek dlck.. Baba Yaga nekem kifejezetten tetszett, és egy kellemes része lett a sorozatnak, várom már a következőt

(#114941) reelc ez is egyféle hobbi sztem, gyűjti éppúgy mint más a béyleget, kinder meglepi játékokat, CE szobrokat és egyéb relikviákat, és ha kedvet kap hozzá levesz a polcról és nézegeti - játszik vele, szinte mindegyik szenvedély komoly összegekbe kerül

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114945) eami válasza reelc (#114941) üzenetére


eami
addikt

háh, bocsi... tegnap már fáradt voltam. most látom hogy csak tovább vitted a hülyéskedésünket :DDD

(#114946) reelc válasza Źşë' (#114944) üzenetére


reelc
veterán

Igen, igazad van, ez is hobbi.
Mint írtam ezzel nincs semmi gond. Nekem is vannak polcra rakható dolgaim.

Csak azt nem értettem, hogy érdektelen számára a játék, mert nem Steames, és amúgy sem kapná meg a sorát, mert ingyenes. Nincs értéke, mert nem része így a gyűjteményének.
Elhiszem, hogy valaha szeretett sokat játszani - nyilván ez a játékszeretet fordult át gyűjtésbe. De ha komolyan gondolta (volna) amit írt, akkor megfosztja magát a saját szabályai miatt egy olyan játéktól, ami amúgy lehet bejött volna neki.
Most konkrétan mindenkire gondolok, aki beírja ide 1-1 nem Steames játéknál, hogy nem kell neki, mert nem Steames. Ez azért előfordul. Mert nem akar több klienst, stb. kinek mit diktálnak az elvei. Ez meg annyira mindegy bárkinek is, ki mivel játszik, vesz meg, vagy húzza be ingyen. Ez már nem érdemleges infó.
Beírja valaki, hogy xy játék ingyenes pl. Uplayen. Ok, köszi. Előbb-utóbb megjelenik olyan hsz., hogy nem kell mert nem Steames.

[ Szerkesztve ]

(#114947) eami


eami
addikt

Cuphead €20, korábban nem láttam árat hozzá.

(#114946) reelc: viccelődtünk...

[ Szerkesztve ]

(#114948) reelc válasza eami (#114947) üzenetére


reelc
veterán

Ok.

(#114949) reelc


reelc
veterán

Star Wars: Empire at War - újra lehet multizni + MOD és Steam Workshop támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#114950) echterion válasza reelc (#114949) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, azt hiszem, letöltöm és kipróbálom, úgyis a Gold verzió van meg, jelentsen ez bármit is ez esetben. Eddig csak pluszegysor miatt van meg pár SW játék, de valamelyik nap lányommal megnéztük a Jedi visszatért és megjöt a kedvem egy kis jediskedéshez (illetve inkább sith-eskedéshez, de ez most mondegy :)) ).

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.