Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114801) reelc válasza maross (#114799) üzenetére


reelc
veterán

Akkor nem marad más út, mint Crytek Mesteré. :D
Minden játékot csak GOTYban, fullon, max. 5 EUR-ért, de inkább bundliban, a megjelenés után akár 6-7 évvel, addigra talán nem lesz sok hiba a játékokban.

(#114802) bullseye válasza reelc (#114797) üzenetére


bullseye
addikt

Alapból az ár nem zavart annyira, mert úgy tűnik elég sokat kaptam volna érte. Bár akkor már értelmesebb lett volna Xcom 2.5-nek kiadni stand alone-ként. Mert még esetleg azt is elhinném, hogy annyira meg kellett variálni a kódot, hogy egyszerűen nem lehetséges simán patchni a régin, de akkor meg pláne nem DLC, hanem új cucc. Szóval vagy ezért, vagy azért, de kapják be, és hopp, most vesztettek el engem, mint esetleges day 1-5 vásárlót.

Persze simán visszatáncolhatnak még, egy hét belefér ilyesmibe, amíg felfogják a PR részét.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114803) warcat válasza bullseye (#114802) üzenetére


warcat
veterán

Simán csak egy hangulatkeltő és kattintásvadász cikk,ami el is érte a célját :)

EA: It's in the crate!

(#114805) bullseye válasza warcat (#114803) üzenetére


bullseye
addikt

És amit a tweet megerősít.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114806) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha már úgyis az Alien volt a téma ismét folytatom. :D

Folytattam a Colonial Marines-t ahol abbahagytam (jó sok hónappal ezelőtt), és nem tudom mi történt az egyik fejezet végén mert oda nem illő képsorok voltak fejezetváltáskor meg egy lefagyott kép, aztán most ébredtem, hogy (elvileg) a királynő akarna megenni, fogalmam sincs hogy kerültem ide de itt vagyok, és akkor ez a játék jobb mint az Isolation, jah, én meg a Pókember vagyok. :DDD

Kíváncsi vagyok mennyit dob majd a coop ezen a játékon de van egy tippem, hogy elolvadt hópéniszt se. :DD

Az overhaul modot nem is tudom, hogy feltegyem-e mert akkor meg halálszimulátor lesz a játék és nem is biztos, hogy a coop jó lesz, ördögi kör.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114807) ZsZso válasza maross (#114799) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Dehogy innováció. Europa 1400 (alias The Guild) is csak a Gold Edition -be kapta meg a patcheket, az pedig ~ 15 éves. ;)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#114808) Dilikutya válasza reelc (#114801) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én alapból így csinálom. Jó, az 5€ ár nem szentírás, de nem ragaszkodok a 0day játékokhoz, főleg, hogy van pár évnyi lemaradásom, ami alatt a gépem mellett jócskán elrohant az idő. Meg azóta már az új gépem is régi, bár most az SSD+VGA beépítése dobott a dolgon, de még mindig sok van, ami kimaradt, így ráérek az újakkal én is. A GOTY meg csak simán kényelemesebb, ideális esetben abban minden benne van, kivéve a Borderlands-et, de az meg hidegen hagy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114809) djculture


djculture
félisten

Isten hozott titeket is a Need for speed gumifüst dlc világában :)

(#114810) cyberkind válasza djculture (#114809) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez még semmi, valakinek tetszik is a játék. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#114811) Crytek


Crytek
veterán

Már készül az X4: Foundations

Next PC Upgrade: 2022

(#114812) i2k válasza djculture (#114809) üzenetére


i2k
senior tag

Jaj, mi lesz majd a 4D játékok világában, amikor majd vehetsz magadnak illat DLC-t is a karakteredhez... vagy lovadhoz... vagy autódhoz... vagy dinódhoz... vagy rothadó zombidhoz... vagy... érted...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114813) cyberkind válasza i2k (#114812) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha egy játék jó akkor jöjjön, de ne ilyen lehúzós módon mert szinte garantált, hogy ez az NFS is egy rakás trágya lesz.

Paranormal Cocktivity

(#114814) reelc válasza Dilikutya (#114808) üzenetére


reelc
veterán

Nálam is hasonló a helyzet. Sosem voltam 0day-es.
Ráér, majd jóféle akcióban a GOTY, esetleg bundliban.
Így a gépem is tovább bírja a dolgokat.

(#114815) i2k válasza cyberkind (#114813) üzenetére


i2k
senior tag

Én még nem írom le --- de azt tutira vehetjük, hogy nem nekünk (talán kicsit) igényesebb játékosoknak készül... mert mi a kákán is csomót... és (sajnos) sokszor joggal...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114816) cyberkind válasza i2k (#114815) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanattól a csapattól ráadásul nem is hosszú időn belül megint remakelik a szériát? Nem tudom mit lát az EA ebben a Ghost Games-ben mert ide nem jók, semmi más dolguk nincsen minthogy NFS-t csináljanak és azt se évről-évre de nem megy, ez a mostani nekem a Rivals-ra hasonlít amit szerettem de elég is volt akkor, azt meg halkan jegyzem meg, hogy ha autózni akarok akkor csak Forza.

A NFS-ből nekem a Porsche tetszett így mai szemmel, nyilván amikor kijött az UG meg a MW toltam és szerettem azokat de így visszagondolva a Porsche volt a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114817) Crytek


Crytek
veterán

(#114818) Hokunda válasza Crytek (#114817) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Bakker majdnem kiugrottam a forgószékből. Először azt olvastam, hogy felélesztik a Dune sorozatot, erre nem. :((

(#114819) maross


maross
veterán

ki találja meg az innovációt a képen? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114820) Źşë' válasza maross (#114819) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a játék nélküli CE a Battlefield 1nél is ilyen volt :)) csak ott jobban néz ki a szobor, ez a ház annyira nem lett igényes, bár lehetett volna, ennyit végképp nem ér meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114821) maross válasza Źşë' (#114820) üzenetére


maross
veterán

Klassz, le vagyok maradva. Szerencse hogy olcso, es igy jogos a jatek nelkuli "collectors". És hogy megbecsulik a bonusz kinai froccsontott cuccert kiadott 40k-t....

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114822) ayo válasza maross (#114821) üzenetére


ayo
addikt

PC verzió és bontott. így pont nem ér sokat... :(

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114823) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] Media Markt @Mammut2 - Warhammer 40k Dawn of War 3 gyűjtői kiadások 7k

:F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114824) maross válasza Mr.Csizmás (#114823) üzenetére


maross
veterán

Igen, ebbol indult ki a dolog, meg akartam nezni cdgalaxisban mennyi (nincs egy collectors sem, csak digitalis), konzolokszervizeben pedig van ez a csoda, illetve a destiny 2 potom 65k-ert talan. De ahhoz jatek is van !!!44

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114825) djculture válasza Mr.Csizmás (#114823) üzenetére


djculture
félisten

Eléggé félre sikerült játék szerintem.. grafika fullos, de a játék menet maga a régi részek tizedét se hozza..

[ Szerkesztve ]

(#114826) micafighter válasza reelc (#114797) üzenetére


micafighter
nagyúr

A DLCt egyes cégek külön játék ként adták volna el, annyi content van benne. Viszont ha az alapjáték ezentul nem kap peccseket az szomoru.

(#114827) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Distraint : BHICT-624H9-HQ56nyóc

(#114828) Frod válasza ayo (#114822) üzenetére


Frod
addikt

miért lenne bontott?
ez simán csak új piacpolitika, az egyik legfrissebb podcastben (nem írom melyik, mert nem tudom reklám-e) elmondja a szakmabeli arc, hogy mivel a játékosok közül sokan ez a "mindet akarok és most és azonnal" úgyis digitálisan veszi meg, ezzel nem tudnak versenyezni a fizikai kópiák, viszont később ha akarja így megveheti mellé a CE-t. nyilván ha fixen lenne játék mindegyikbe akkor újabb +15k lenne az ára, annyiért meg mégegyszer nem veszi meg. (zárójeles megjegyzés: gondolom nem feltétlen hazai példákat hozott, itt azért nem akkora a vásárlóerő, hogy mindenki megvegye utólag a CE-ket)

Do you see the white shadow?

(#114829) ayo válasza Frod (#114828) üzenetére


ayo
addikt

Nem rossz ötlet. Én csak eddig bontottat láttam. Márciusi Zeldáknál is fogták és külön értékesítették egyes boltokban, de játék nélkül nem volt gyártva.

Gyűjtői szemmel nézve nekem fontos, hogy benne legyen a játék is és nem azt fogom figyelni, hogy mennyivel olcsóbb valami, hiszen ez pont nem arról szól, max. azoknak jobb, akik a simát CE-re szeretnék cserélni.
Bár ha valamiből annyi van, hogy még ilyet is gyártanak, az nem valami nagy érték lehet.

Itthon is nagy azért a collector kultúra, de PC-n nagyon minimális az ilyen. Egy vanilla WOW vagy egy limited Diablo 3 már más téma :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114830) gyimger válasza Frod (#114828) üzenetére


gyimger
őstag

Egy Hitmanesen elgondolkoznék, mert jó lehet az a fémtok edition, de a játék már mennyivel (talán egy évvel) korábban elrajtolt, sokkal a dobozos kiadás előtt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114831) Frod válasza ayo (#114829) üzenetére


Frod
addikt

Példaként az lett felhozva, hogy amikor a Crysis 3 CE késett a gyártó miatt hónapokat, akkor az addigi előrendelők - érthető módon - mind lemondták/megvették az alapot, és utána a boltokra rohadt a CE készlet.

Csak alkalmazkodtak a piaci szokásokhoz, valami 80+% szokott lenni a digitális vásárlások aránya, szerintem amit te mondasz, hogy aki gyűjtő az fixen lemezest vesz nem feltétlen van így. Simán megveszi előre, majd hozzá utólag a jóságokat, ha nagyon szeretné.
Na meg manapság a twitch huszárok is fizikai tüneteket produkálnának a szenvedéstől ha valamire nem lehet nyálat verni megjelenés után 00:01 perckor, szóval a másnapi postást megvárni sincs idő. :DDD

Do you see the white shadow?

(#114832) ayo válasza Frod (#114831) üzenetére


ayo
addikt

Ha késik valami akkor érthető, hogy gond. Meg persze C3 eleve olyan játék, hogy addigra mindenki rájött hogy annyira menő dolog, szóval szerintem kétélű dolog, ha később adnak ki ilyet.
A fenti Hitman is igen nagy kivétel, hiszen 1 év után engem se mozgat már a dolog, hogy megvegyem, pedig imádom. Egy jó kollektor kiadást mindig a hype tetején kell kiadni a megjelenéskor.

Nintendóra a komolyabb limitált cuccokat mindig előrendelem mert ha nem teszem, akkor lemaradok róla és vehetem meg scalperektől 5x drágábban vagy így jártam, nincs ilyen hogy utólag kiadnak még pár dolgot, ha meg igen, akkor az annyira értékes dolog lehet mint az UBI kiadások sokszor, amiket több év után is 80-90%-os akciókkal próbálnak eladni.

Én azt gondolom, hogyha valaki minél előbb akar valamivel játszani az nem gyűjtő, hanem rajongó. A gyűjtőnek minél előbb kell a kollektor kiadás kell hogy ragyogjon a polcon :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114833) Frod válasza ayo (#114832) üzenetére


Frod
addikt

"Én azt gondolom, hogyha valaki minél előbb akar valamivel játszani az nem gyűjtő, hanem rajongó."

Vagy manapság twitch huszár, önjelölt "kontent kreátor". Sajnos sokat romlott ez a hobbi is. :DDD
Persze vannak a klasszikus értelemben vett rajongók is, őket tudom elképzelni még, amikor sorba kell állni egy-egy megjelenésnél, vagy exkluzív launch parti stb.

Do you see the white shadow?

(#114834) Crytek válasza Mr.Csizmás (#114823) üzenetére


Crytek
veterán

Aki arra jár vegyen egyet utánvéttel tudnám fizetni.Előre is köszönöm.

Next PC Upgrade: 2022

(#114835) Csapoati válasza Crytek (#114834) üzenetére


Csapoati
nagyúr

7 ezer Ft az ára, nem 7 euro! :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114836) Crytek válasza Csapoati (#114835) üzenetére


Crytek
veterán

21 ezres Risen 2 CE után ez filléres indiegala egy CE-ért!

Next PC Upgrade: 2022

(#114837) tomsolo válasza Crytek (#114836) üzenetére


tomsolo
őstag

mi értelme van ce-t venni rossz játékokból?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114838) reelc válasza tomsolo (#114837) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem nem a CE-ről van szó, hanem a LE-ről.
Valaki erősítse meg.
A különbség.
Ha a Collector's 7k, azért a szép kalapácsért lehet nem gondolkodnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#114839) cyberkind


cyberkind
félisten

Jobbnál jobb az Alien CM, a társak szépen mennek előttem és le se szarják, hogy a tojások miattuk kikelnek és rám ugranak az arctámadók, a megbúvó lények dettó ugyanez csak még át is szalad rajtuk, nagyon rég volt az a 2013 amikor én ezt toltam, valahogy nem elékeztem ennyire szarra, vissza is szívom, hogy nem olyan rossz ez a játék mert az. :DDD :DDD

A katonák elém és mellém teleportálását meg se említem, tiszta X-Men, komolyan mondom, hogy félek a gépi társakkal játszani. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114840) reelc válasza cyberkind (#114839) üzenetére


reelc
veterán

Ez nem bug.
Esélyegyenlőség. :DDD
Nekünk azért volt IDDQD, IDKFA a régi szép időkben. Gondolom mostanában is van hasonló.
Most már az AI-nak is van ilyesmije.

[ Szerkesztve ]

(#114841) cyberkind válasza reelc (#114840) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi más is lehetne, én már csak annyit hallok, hogy csipog a detektor és rám ugrott az a kis szar ami szépen le is vette a frissen felvett páncélomat. :DDD

Most a lebegő víz kalandjait találtam meg. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114842) Crytek válasza tomsolo (#114837) üzenetére


Crytek
veterán

Mi értelme van -ezer day pre ordernek mikor 2 év után 1$ is lehet valami? Hülye kérdésre hülye kérdés.... :C :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114843) eami válasza Crytek (#114842) üzenetére


eami
addikt

kár hogy a gta v így 2,5 évvel később sem ment le annyira :O

(#114844) cyberkind válasza eami (#114843) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyen multival várhatsz a 6-ig amíg lemegy. :K

Paranormal Cocktivity

(#114845) reelc válasza cyberkind (#114841) üzenetére


reelc
veterán

A lebegő víz is biztos feature, nem bug. Máshol nem nagyon látsz olyat, kuriózum.
Mint a vérző busz. :D

[ Szerkesztve ]

(#114846) i2k válasza cyberkind (#114844) üzenetére


i2k
senior tag

Sőt, ha 1 dollár a cél: GTA X... :)

(érted: tíz :B )

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114847) cyberkind válasza reelc (#114845) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát nem, ehhez képest még a sokat szidott Mafia 3 is több mint tökéletes, a vérző buszon meghaltam. :DDD :DDD

(#114846) i2k
Addigra már Steam-en se lesz, és igen, értettem. :D

Paranormal Cocktivity

(#114848) tomsolo válasza Crytek (#114842) üzenetére


tomsolo
őstag

például hogy ne kelljen várni két évet

de egy szar játék, ajándék szekrénysorral is szarjáték

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114849) cyberkind


cyberkind
félisten

Végre vége van az Alien CM-nek, ha tudom, hogy semmi érdemleges nem derül ki a sztoriból, hogy mi volt a filmek között el se kezdem a játékot, amikor jöttek volna a válaszok vagy vége lett a játéknak vagy teljesen másról folytatták a beszélgetést, igazából mi értelme volt ennek a játéknak? Semmivel se tudunk többet, sőt még több kérdés lett, ilyet én is kitudok találni és jóval olcsóbban mint a Gearbox, se füle se farka az egésznek, jöjjön a DLC azt törlöm is.

Lehet, hogy ez rosszabb mint a 3-4 film együttvéve? ;] :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114850) eami válasza cyberkind (#114844) üzenetére


eami
addikt

én még anno elorendeltem :P

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.