Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113901) i2k válasza bullseye (#113900) üzenetére


i2k
senior tag

100 eurót érő játékokat 0,01 euróért - bármit is mond.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113902) Crytek válasza bullseye (#113900) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs idöm azt a többszáz game-et leírni...És ne egyik sem 60 euros tegnap megjelent...

Next PC Upgrade: 2022

(#113903) tomsolo válasza Crytek (#113902) üzenetére


tomsolo
őstag

Senran Kagura Estival Versust tudom ajánlani, mondjuk minden dlcvel 123 euró körül állna meg, de önfeledt, könnyű nyári kikapcsolódás :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113904) Źşë' válasza i2k (#113884) üzenetére


Źşë'
addikt

azt megmondom, a hatalmas átlag számára ez magyar álom sajnos, ami úgy látszik egyhamar nem teljesül
uis csak akkor fognak ráeszmélni ha már teljesen beüt a szar és összedől a gazdaság mert nincs ki melózzon, na jó hát hogy eddig elmegy e az egész... mifelénk már más országokból toboroznak munkaerőt épp pár hete hallottam, szlovákok, szlovének, meg románok... vicces hisz azt akarták ne legyen itt migráció, ennek ellenére lesz :DDD és pont miattuk?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113905) gyimger válasza Źşë' (#113904) üzenetére


gyimger
őstag

Ahhoz lennie kellene minek összedőlni, de ez már legyen a zúnió baja. Azt meg, hogy miért nincs migráció, Hollik István szépen összefoglalta a minap. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113906) Dreimus


Dreimus
senior tag

(#113907) echterion válasza Źşë' (#113904) üzenetére


echterion
nagyúr

Muszáj itt politizálni? A két oldal úgyse tudja a másikat meggyőzni az igazáról, akkor meg minek kell ez ide? Lehet menni a poltopikba megmondani a frankót...vagy csinálni kell, ha jobban tudod a mostaniaknál.

**********

(#113908) #57527808 válasza Dreimus (#113906) üzenetére


#57527808
törölt tag

on topikban volt szó erről, és a hsz alapján kerülendő.
5$-ért szokott lenni akcióban, szóval érdemesebb akciós áron megvenni.

(#113909) Dreimus:
akkor máshogy írom:
5$-t megér, hogy benyelj valami oda nem illőt?
ez nálam kb olyan, mint amikor akciós volt a mad max (szintén 5$), és kétes eredetű verziót töltögették a népek nmag-ról.

[ Szerkesztve ]

(#113909) Dreimus válasza #57527808 (#113908) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nekem Kaspersky letöltés alatt nem jelzett semmi problémát a klienssel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#113910) Dreimus válasza #57527808 (#113908) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nem az ára miatt telepítettem fel, már csak a kiváncsiság hajtott és most futtatás közben sem jelzett a Kaspersky tehát az on-topic lakó virusírtója tett fals jelzést számára, legalábbis egy top 5-ös AV nem jelzését annak tekintem, főleg, hogy az AMD is szponzorálta az egészet.

Ennek függvényében tekintsen mindenki úgy ahogy tetszik eme ajánlatra.

[ Szerkesztve ]

(#113911) gyimger válasza Dreimus (#113910) üzenetére


gyimger
őstag

Kb. ennyit is ér ez a játék. Én bánom, hogy pénzt adtam érte, akármennyi is volt az.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113912) Źşë' válasza echterion (#113907) üzenetére


Źşë'
addikt

ki politizál, ez csak egy reakció/eszmefuttatás volt a fizuról és a körülöttem történő dolgokról...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113913) maross


maross
veterán

Kyn mennyire hasznalhato cucc, ha titan quest/grim dawn/van helsing szerian nevelkedtem? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113914) Crytek


Crytek
veterán

Help

Next PC Upgrade: 2022

(#113915) tomsolo válasza maross (#113913) üzenetére


tomsolo
őstag

A játékmenet inkább a Dragon Age-re vagy a We are the Dwarves hasonlít. Nagyon indie, de nekem anno tetszett, jópofa puzzlek is akadnak a pályákon. Elég könnyű és nem is túl hosszú a végéig, az viszont nem egyszerű

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113916) micafighter válasza Crytek (#113914) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,lehet a címe azért Help ,hogy segítsünk valami történetet kitalálni neki." :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113917) cyberkind


cyberkind
félisten

Én nem tudom mit gondolt a Ubisoft a Watch Dogs 2 PC-s kiadásánál de nekem egy 980TI 4790K kombójával kb lehetetlen beállítani szépre és fix 60fps-re, mindezt élsimítás nélkül. :DDD Amúgy nem lenne gond a játékkal de egy Gta 5 még mindig szebb. :) De legalább most már tudom, hogy a procim nagyobb terhelésnél se melegszik. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113918) cyberkind válasza cyberkind (#113917) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta nagyjából sikerült, ahogy néha-néha egy közel 100%-os proci kihasználást is sikerült előcsalni a játékból, értem én, hogy csak 4 mag + HT de ez vicc. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113919) micafighter válasza cyberkind (#113918) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudod, "Technology isn't there yet" :)

[ Szerkesztve ]

(#113920) cyberkind válasza micafighter (#113919) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyire azért csak nem, tekintve, hogy ebben elvileg GW effektek sincsenek csak a HBAO+, de legalább nagyjából szép a játék nem úgy mint az 1-nél, ott csak a HD mod segített meg az E3-as fájl de ez így katasztrófa, a Division után főleg nem értem ezt.

Paranormal Cocktivity

(#113921) maross válasza tomsolo (#113915) üzenetére


maross
veterán

koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113922) tomsolo


tomsolo
őstag

gékettő marhára komolyan veszi a legál vonalat, pl kontót árulni teljesen rendben van

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113923) maross válasza tomsolo (#113922) üzenetére


maross
veterán

:DD igazan hivhatnak steam account global-nak is

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113924) i2k válasza tomsolo (#113922) üzenetére


i2k
senior tag

Halo 5: Guardians XBOX LIVE Account GLOBAL
"Warning! This is an existing account. After purchase you will receive login and password ( unchangeable datas) . This item is not a CD-KEY. You can't activate it on already existing account."

még:

F1 2015 XBOX LIVE Account GLOBAL

//Ja, és most nem a vásárolhatóság, hanem a létezésének bemutatása volt a cél.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113925) maross


maross
veterán

Haha Pillars of Eternity, pontosabban Paradox kapta az ivet summer sale miatt, a felárazós leárazás taktika miatt csodaszépen néz ki a "többnyire negatív" ertekeles :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113926) bullseye válasza maross (#113925) üzenetére


bullseye
addikt

Vajon ettől remélnek bűnbocsánatot?
Mondjuk a beszólók többsége is leírta, hogy a játék remek, csak a kiadó undorító.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113927) lappa86 válasza maross (#113925) üzenetére


lappa86
tag

A legtöbb játékukat jól lehúzták az árazás miatt, az EU4-nél igazán látványos még a mostly negative. :)

Always with the negative waves.

(#113928) ProEvoFan válasza maross (#113925) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mostanában "többnyire negatív".
Most komolyan, ennyire szánalmasak az emberek, hogy azért értékelik le a játékot, mert drága?
GTA 5nél is mit csináltak.Az is gáz.Ok, a moddereket ahogy elkaszálták, az nem volt szép, de ettől nem lett szar a játék.Jó jó, a közösségnek valahogy ki kell nyilvánítani a nemtetszését, de legalább vennék vissza a negatív értékeléseket miután a kiadó visszavonta a modderek elleni szarakodását.

(#113929) Źşë' válasza ProEvoFan (#113928) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk talán fel lehet fogni egyfajta üzenetként is a dolgot, amolyan lázadásként (amivel nem feltétlen értek egyet), de gtanál ez eredményesebb volt mint petíciót írni a moddolhatóságról
valamelyest azért észbe kaptak szerencsére... mondjuk nem tudom mekkora munka lenne megcsinálni azt hogy külön modként lehetne indítani a játékot, még az eredeti példánnyal rendelkezők is boldogabbak lennének,

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113930) cyberkind válasza Źşë' (#113929) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó dolog ez, csak a R* gondol egyet és a PC-seket leszarja mert ott a pár 10 milliós konzol Gta 5 (és majd a későbbi játékok), de nyugodtan legyen ilyen tiltakozás és társai.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113931) ProEvoFan válasza cyberkind (#113930) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem szarja le.Miért mondod ezt?
A stílussal volt a baj.2 évig nem zavarta a kiadót, csak így most hirtelen jött a tiltás.Az okot megértem, csak a kivitelezéssel voltak problémák.

(#113932) cyberkind válasza ProEvoFan (#113931) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy szarja le, hogy rajtuk áll mi kapunk-e PC-s Gta-t és a többit, vagy nem, és akárhogy nézem ilyen módon tiltakozni, hogy lehúzom a játékot elég szar, kiadó gondol egyet ki szopta be, mi vagy ők?

2 évig nem zavarta persze, ha nem lenne fizetős multi a Gta 5-ben most se zavarná, de egyébként meg részben igazuk van, a szarnak kell csalni, mivel lesz jobb a játék.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113933) bullseye válasza ProEvoFan (#113928) üzenetére


bullseye
addikt

Nem azért mert drága. Azért, mert felvitték az árát a vásár előtt, hogy aztán szép kedvezménynek tűnjön, ami nem is az valójában.

És azért így, mert csak az értékelhet akinek már megvan a játék, ők meg nem mutathatják meg a felháborodásukat azzal, hogy nem veszik meg... másrészt jó figyelmeztetés mind az arrajáróknak, mind a cégnek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113934) tomsolo válasza maross (#113925) üzenetére


tomsolo
őstag

Nagyon helyesen. Ráadásul az egész játék nem ér DLC-stől 3 ezer forintot.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113935) warcat válasza bullseye (#113933) üzenetére


warcat
veterán

Rohadtul nem erről van szó, és bár lehet szolidaritást vállalni,de érdekes célcsoportot választottál magadnak.

US és EU-n kívüli zónákban csökkentettek jó nagyot az árkedvezményen (ami ott jelentős drágulást hozott,de még mindig a mi áraink alatt maradt),ez minket nem érintett (az ottani kulcsok kb 2015 eleje óta régiózárasak), és a Steam vásárral sem volt kapcsolatban.

Tiltakozni,egyet nem értést normális módon kifejezni szabad,sőt tanácsos is,de itt ami jött az tipikus mobmentalitás és szociális médiákon keresztüli sz*rtenger-generálás , észérvek és párbeszéd nélkül,lényegében a lincselés és a középkori boszorkányégetés mintájára,a névtelen (internetes) tömegbe bújva.Az összes Paradox játéknál beindult a negatív szavazatgyártás,tekintet nélkül arra,hogy milyen maga a játék.
A Steam vásárhoz annyi köze van,hogy amikor végül betérdeltek a lincselő tömeg nyomása alatt,már javában ment a summer sale, és a Valve NEM engedélyez ár - vagy akcióváltoztatást a STEAM REFUND miatt.

Ennyi a nagy összeesküvés,és mindezért vezeklésül most vagy egy teljes játékot, vagy 2 választható dlc-t kapnak azok,akik bármi apróságot megvettek időközben,tényleg mekkora rohadékok, mindenképp beléjük kell rúgni még párat.

EA: It's in the crate!

(#113936) bullseye válasza warcat (#113935) üzenetére


bullseye
addikt

1, célcsoport???
2, ja nem drágább lett, csak csökkent a kedvezmény, amitől olcsóbb volt... de drágább nyilván nem lett ettől, csak kevésbé olcsó, ami közismerten nem drágább.
3, nem arctalan, névtelen lincselés történt, hanem pár száz a vásárló kifejezte a csalódottságát (látod, én is tudok spinelni), sőt, sokan kiemelték, hogy a játék jó, csak a céggel és árpolitikájával van gondjuk.
4, párbeszéd nélkül - szemben az ár-nem-emeléssel, amit előtte alaposan megdumcsiztak?
5, annyi köze van, hogy előtte történt valamennyivel. És nem meglepő módon kb. közben derült ki. Szerintük nincs összefüggés, én meg nem vagyok köteles elhinni.
6, ha nem csináltak volna hülyeséget, nem "térdeltek volna be a lincseléstől" (amiről amúgy a CEO írta, hogy nem tette, csak a nagyon komoly régi játékosok véleménye miatt), és adnának cuccot jóvátételként. És ezzel esélyes, hogy visszaállnak az értékelések, szóval nem nagyon rúgdos beléjük már senki.
7, De az értékelések akkor is megelőzték a döntést, tehát ha igazad van, akkor lám, értelme volt beléjük rúgni, mert észbe kaptak.

Minden másban teljesen igazad van, bocsánatot kérek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113937) CactuS válasza ProEvoFan (#113928) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem szánalmasabb, mint a cég sunyi hozzáállása a felárazással. A vásárlói visszajelzés pedig elég jó támpontot ad, hogy mit várhatsz el egy ilyen cégtől.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#113938) W.Wilson válasza CactuS (#113937) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Nem teljesen ismerem a sztorit, de mi a sunyiság egy áremelésben?

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#113939) gyimger válasza W.Wilson (#113938) üzenetére


gyimger
őstag

Közvetlenül az akció előtt felnyomni az árat és X%-os címkét rányomni valamire és közben ugyanannyiért árulni elég mocsok megtévesztő dolog.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113940) Crytek válasza gyimger (#113939) üzenetére


Crytek
veterán

ÓÓ pedig évek óta ez van mindenhol. Black Friday itthon erről szól pl :C

Kínában tolják ezt nagyon erősen. Amikor akcióknál egy világ életében 200$-os telóra ráírják 450$ majd visszaázzák 189$-re :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#113941) tomsolo válasza Crytek (#113940) üzenetére


tomsolo
őstag

Kiváncsi leszek, mikor szakad el a cérna a steamen mivel az EU ezt eléggé bünteti.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113942) Crytek válasza tomsolo (#113941) üzenetére


Crytek
veterán

Pff valve mit vársz? Csak a pénz érdekli őket minden létező más dolgot leszarnak...Nem véletlen a sok fake szar is. Ha csak 1 centet is keresnek nem moccannak férgek.

Next PC Upgrade: 2022

(#113943) oriic válasza i2k (#113924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"unchangeable datas"

Lol. Siman meg lehet valtoztatni. :D Nem baj, jon vegre GIFT rendszer XO-ra is, azzal megszunnek ezek is.

Live-Die-Respawn

(#113944) W.Wilson válasza gyimger (#113939) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Na jó, de ez az áremelés alapjáraton végleges lett volna, nem akarták visszavonni a sale végén, csak elkezdett hisztizni a tömeg. Továbbra sem értem a kritikát.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#113945) CactuS válasza W.Wilson (#113944) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a lényeg, hogy ennyire véletlen/balf*sz időzítés nincsen, szándékosan a Sale idejére időzítették a felárazást, hátha páran ráugranak a leárazásra, függetlenül attól, hogy végleges-e vagy sem. Ezt nem kell túlmagyarázni, elég egyértelmű helyzet, aki nem akarja érteni, az ne értse. Fölösleges ezen rugózni, a community/piac úgyis elintézi a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#113946) warcat válasza CactuS (#113945) üzenetére


warcat
veterán

Az árváltozás dátuma május 17.
Majdnem 5 héttel a vásár előtt,kíváncsi lennék,mennyi az az időtartam a nyári,őszi,téli,kínai újév,"pénz kell Gabenek nyaralásra" stb vásárok előtt,amikor "szabad" árat változtatni.

EA: It's in the crate!

(#113947) CactuS válasza warcat (#113946) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Olvasol is vagy csak írsz, mert mindenképpen fent akarod tartani ezt a témát? Pontosan mi a fene köze van Gabe Newellnek a Paradox Interactive-hoz? Egyébként nem minden régióban 17.-én volt árváltozás, másrészt Wester leírta, hogy nem érdekli a hisztis tömeg véleménye, nem amiatt változtatta meg a döntést. De ezt minek is írom le, hiszen, ha jól sejtem, akkor te is olvastad az eredeti írását, így csak annyit kérdeznék, hogy ~ 2 éve a Rockstart is hasonlóan védted, amikor felvitték a Sale alatt 75 Euróra a GTA V árát? Költői kérdés volt, nem kell rá válaszolni....

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#113948) warcat válasza CactuS (#113947) üzenetére


warcat
veterán

Leírom akkor szótagolásos szinten:

1. 5 héttel a vásár előtti árváltoztatás = összeesküvés azért,hogy bepalizzák a gyanútlan (summer) sale-s vásárlókat
2. Pár havonta van valamilyen okból vásár a Steamen
3.Ha öt hét kevés ahhoz,hogy elfogadható legyen a hátsó szándék nélküli áremelés,akkor ugyan készíts már nekem egy időtáblázatot,amikor "szabad". Meglepő eredmény lenne, tippre kapásból kiesik az év 9 hónapja.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#113949) CactuS válasza warcat (#113948) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tényleg csak write-only vagy, ugorjunk, neked van igazad, mindenki más hülye, csak te vagy helikopter. :U

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#113950) Źşë'


Źşë'
addikt

srácok, látom túl meleg van :D igyatok egy hideg sört inkább :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.