Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114551) cyberkind válasza tomsolo (#114549) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt tedd hozzá, hogy az új patch elég sok dolgot hoz ami ma jött ki.

Paranormal Cocktivity

(#114552) Crytek válasza i2k (#114550) üzenetére


Crytek
veterán

Mit hol? 1 évre elő vagyok fizetve Humble Monthlyra mire lejár garantáltan benne lesz ez a Nos cucc. Többet nem ér.

Next PC Upgrade: 2022

(#114553) i2k válasza Crytek (#114552) üzenetére


i2k
senior tag

Na, valami ilyesmire vártam :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114554) micafighter válasza i2k (#114550) üzenetére


micafighter
nagyúr

23,99? Rossz helyen van az a tizedes vesszö még :) Meglátjuk majd a 2,399böl mennyit engednek aztán lehet megéri elővenni a bankkártyát :)

(#114555) cyberkind válasza micafighter (#114554) üzenetére


cyberkind
félisten

5-öt simán megér pláne ha ilyen frissítések jönnek de ehhez vágni kell az alapárból.

Paranormal Cocktivity

(#114556) DrTechnoid válasza MrTwister (#114081) üzenetére


DrTechnoid
őstag

"Vett valaki ebből a GMG-s lootboxból?"

Igen, én most próbaképpen vettem, a 20-ból 8 darabot tudtam beaktiválni, a másik 12 pedig már benne csücsült a könyvtáramban.Bár számtalanszor leírták már , most én is ráérek és nem leszek rest , csinálok egy listát hogy nagyjából mire számítson aki erre költ.Ezek azok a címek amik már megvoltak nekem is :

IN BETWEEN
BIRD OF LIGHT
ADVENTURES ON THE PULLUTED ISLANDS
LAST INUA
POST MASTER
WORLD TREE ADVENTURES*
ZOO PARK
REIGN OF BULLETS
AFTER THE END THE HARVEST
DROP HUNT
HIIRO
VIVE LE ROI

Ezeket kaptam meg :

DAILY CHTHONICLE EDITORS EDITION
CRASH TIME 2
CORROSION COLD WINTER WAITING ENHANCED
QUESTRUN
MR NIBBLES FOREVER STEAM
SPRING BONUS
STONE TALES
VALKYRIUS PRIME

, de véleményem szerint ezek is csak azért hiányoztak a könyvtáramból mert kihagytam pár alkalommal valamelyik indie bundle oldal valamelyik csomagját.
( ez a kiskapitális betűhasználat és a kulcsok megjelenítésének módja elég gusztustalan imho :D )

* ez a cím meg rosszul van leírva, mert ilyen névvel nincs játék , hanem a helyes cím Woodle Tree Adventures

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#114557) -Prometheus- válasza DrTechnoid (#114556) üzenetére


-Prometheus-
tag

Kérdezte már valaki korábban is, hogy mi a helyzet a loot box-okkal. Addig nem is tudtam a létezésükről, de gondoltam egy próbát megérhetnek. Reddit-en is eléggé vegyesek voltak róla a kommentek. Volt, akinek semmi értelmes nem esett több csomagból sem, volt akinek esett pl. Battlefield 1 vagy Mass Effect Andromeda.

Nekem ezek jutottak egy 10-es csomagból (majdnem egy hónapja):
PULSECHARGE
MR NIBBLES FOREVER STEAM
ENERGY BALANCE
IDOL HANDS STEAM
ROCK N ROLL DEFENSE
MASS EFFECT ANDROMEDA ORIGIN
CROSS OF THE DUTCHMAN
RISE OF THE TRIAD
AIM RACING
COLIN MCREA RALLY

Az Andromeda kulcs érvénytelen volt, de a support pár órán belül küldött újat, ami már jó volt (volt valami probléma a rendszerükben a vásárlás idején). Most ~52 órányi Andromeda-val később azt mondom, nekem megérte az árát. :D

(#114558) maross válasza -Prometheus- (#114557) üzenetére


maross
veterán

igen, de vajon hanyadik embernek jut egy darab andromeda..mert az ugy nem tul nagy buli, ha veszel 10-20 csomagot, es lesz benne egy ertelmes jatek, ami vagy kell vagy nem..ezeknél mindig ertelmesebb megvenni a kiszemelt jatekot, mint probalkozni. De ugye aki szeret lottozni, annak ez is bejon, nem a vegeredmeny szamit, hanem az izgalom :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114559) -Prometheus- válasza maross (#114558) üzenetére


-Prometheus-
tag

Mint mondtam, úgy gondoltam 1 próbát megér. Nem 10-et meg 20-at. :D Elsőre kiesett pontosan az, amit kerestem, örültem. Ha csupa szemét lett volna, akkor sem folytattam volna. Csak azt állíthatom, hogy előfordulhat, hogy ad valami jót. Nyilván azt saját magának kell eldöntenie mindenkinek, hogy szeretne-e kockáztatni. Nekem is egyszeri alkalom volt, a csúcson kell abbahagyni. :)

[ Szerkesztve ]

(#114560) ayo válasza maross (#114558) üzenetére


ayo
addikt

"De ugye aki szeret lottozni, annak ez is bejon, nem a vegeredmeny szamit, hanem az izgalom"

Én pont ezért kaját se rendelek :D

No Man's Sky-ért pedig 1 fillért se adnék...nem támogatom az ilyet.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114561) Crytek


Crytek
veterán

Hátha valakit érdekel.. Most jött mail a Humbletól hogy aki monthyl előfizető tolhat az előfizú idő alatt raklap drm free game-et a lista egyre bővül..

Root of Evil :R

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114562) micafighter válasza ayo (#114560) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez meg a másik :K :R

(#114563) maross válasza -Prometheus- (#114559) üzenetére


maross
veterán

Nem miattad irtam, hanem a kommented utani "uristen androma es hasonlok vannak benne" roham megelozesere.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114564) -Prometheus- válasza maross (#114563) üzenetére


-Prometheus-
tag

Persze, világos. Jól tetted, mert bár nem volt célom senkit sem bátorítani, így még inkább fel van hívva az emberek figyelme ennek az egésznek a lehetséges hátrányaira.

(#114565) sittes79


sittes79
addikt

Ez lol, de persze rejecteltek egyből.

(#114566) Crytek válasza sittes79 (#114565) üzenetére


Crytek
veterán

Miért lol? Jön az új rész. Muve.hun is 1570ft-ért szórták őket.

Next PC Upgrade: 2022

(#114567) gyimger válasza sittes79 (#114565) üzenetére


gyimger
őstag

Ó, akkor nem érdemes megvenni? :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114568) Doky1988


Doky1988
senior tag

Legújabb Battlefield 1-et, ismim 5000ftért megvette a tescoba dobozosan.. vagy elárazták kicsit, vagy tényleg ennyi volt :D 5 db volt pillanatok alatt elvitték :D

DokY | www.zsolti.hu

(#114569) i2k válasza Doky1988 (#114568) üzenetére


i2k
senior tag

Crytek-mode on: 5000? A 75%-ának a 80%-áért... maximum...
:DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114570) reelc válasza i2k (#114569) üzenetére


reelc
veterán

De persze csak a GOTY-t. :DDD

(#114571) oriic válasza Doky1988 (#114568) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Országos akció (elvileg tart még). PC-s változat 5 ezer, PS4 kiadás valami 3000 Ft. Nyilván lerabolták már mindenhonnan őket.

(#114569) i2k

Bundle-ben 20 másik játék mellett. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#114572) i2k válasza reelc (#114570) üzenetére


i2k
senior tag

Upsz... tényleg! :B

(#114571) oriic
Úgy még jobb :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114573) ProEvoFan válasza Doky1988 (#114568) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, ennyi.PS4re meg 3K volt.PCs talán érthető, mert ott belekerült az origin accessbe, de ps4re miért adták bagóért, az rejtély...

(#114574) Crytek válasza ProEvoFan (#114573) üzenetére


Crytek
veterán

Adhatnák 3 ft-ért is már olyan hasznon van rajta most ,hogy el se tudod hinni... Ilyenkor megy az ár gagyiba mindig

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114575) ProEvoFan válasza Crytek (#114574) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Itt most a ps4 árazás a furcsa.Sehol nem volt még olcsóbb 7,5Knál.Ez a furcsa benne.Ja, és ps4en nincs EA access szolgáltatás.

(#114576) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Üdv! Szegedi Tescoban még láttam pár darabot BF1-ből, ha valakit érdekel el tudom hozni 5097 huf /db.

(#114577) croli válasza MrGeE (#114576) üzenetére


croli
aktív tag

De jó... Szóval ezért van teli az összes multi szerver bénábbnál bénább játékosokkal :( (tisztelet a kivételnek)
Gondolom nem csak nálunk szórják ki a boltok. Iszonyat ami mostanában megy a base game szerverein... a balance valami irtó szörnyű. Tehát tuti nem a játék a hibás (teljesen) mert mikor They Shall Not Pass - Quick match-et indítok remek élvezetes a játék, csak számomra a base game némelyik pályája jobban tetszik a kedvencem is a base game The St. Quentin Scar nevű pályája.
A legjobban azt imádom mikor Rush-ba próbálgatják a tankot... Ahelyett hogy legalább végigjátszanák a singlet ami lényegében azt mutatja be hogy hogyan játssz majd multiban. Vagy akkor inkább menne Conquest-be ahol azért tank nélkül is jobb, de nem Rush-ba kell ilyennel próbálkozni :W
Plusz a "csíterek" is most úgy megszaporodtak hogy kb majd 1 hete nem találok csaló mentes szervert... Az EA-nek is végleges bant kéne adnia nem csak eltiltani 24-48 órára :(((
Úgyhogy aki teheti játssza végig legyen kedves a single pályáit azért nagyon sokan hálásak lesznek majd multiban, mindenki tapasztalja ki hogy miben a legjobb van benne tankos pálya, repülős egyszóval tényleg minden (a multira megy rá) és még a történet is aránylag jó, nem valós mert azért a fél osztrák-magyar hadsereget kiirtani egyetlen olasz katonával aki aztán leszed egy halom gépet is :D
Mielőtt jönne hogy húú te biztos egy nagy játékos vagy nem nem vagyok az, de nem most kezdek próbálkozni és bénázni meg mások játékát elrontani.
Igazából tényleg csak tanács hogy játsszátok végig a singlet hogy elkerüljétek a multiban majd a sok szidást amit amúgy művelnek szinte mindig azzal aki tankkal van és nem segít csak campel hátul. Úgyhogy legyetek tankosok, repülősök, de csak akkor ha tudjátok mi micsoda hogyan működik és nem tesztelni akarjátok (vagy ezt üres szerveren tegyétek), aki meg repülőzni tanul meg az nagyon nagy előnybe lesz. Nagyon kevesen tudnak és rengeteg segítség egy repülő egy egy módban.

Köszönöm ha valaki végig olvassa :)

(#114578) ProEvoFan válasza croli (#114577) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vegyél konzolt, ott nincsenek csalók, max azok vannak előnyben, akik egérrel tolják, de ez orvosolható:)
Amúgy nem ezért játszanak vele többen (magyar tesco eladása nem hinném hogy megdobná ennyire a populációt) hanem mert bekerült origin accessba a BF1.

[ Szerkesztve ]

(#114579) croli válasza ProEvoFan (#114578) üzenetére


croli
aktív tag

Most hogy mondod az Origin Accesst tényleg az is lassan 1 hetes. Mikor írtam ez hirtelen eszembe se jutott.
De ott jár az összes kieg is vagy csak a base game??

Konzolt meg soha nem is vettem meg nem is akarok. Jó az hogy nincs macera a hardverrel, vannak jó játékok rá. De az az 1-2 exkluzív miatt nem éri meg. Kibírom nélkülük, gameplayt végignézem azt jóccaka :) Ismerősnél próbáltam is nem egyszer inkább FPS (TPS is) és RTS fan vagyok és konzolon el se tudnám magam képzelni.
RTS nem is tudom van-e konzolra...
Anno jópárszor végigtoltuk már nem is tudom melyik MoH-t osztott képernyős módban PS2-n de akkor se jött be nekem a kontrolleres irányítás. Az rendben hogy már van egér-bill is konzolra, de minek ha van egy használható gamer laptopom ami hordozható (ez fontos jelenleg számomra) is fut rajta még minden és sokkal több mindent tudok vele csinálni mint egy konzollal és amúgy is szinte mindennap ezen csinálom a dolgaimat.

Amúgy majd ha nem kell a hordozhatóság fontossága meg majd egy erős PC-t akarok összerakatni csak jelenleg még nem igazán van rá időm hogy sok mindennel játsszak és csak elavulna így egyenlőre néhány FPS meg RTS marad arra a heti szűk 10-20 óra játékra :)
Plusz idővel mostmár le fog lassulni a fejlődési tendencia mert megint elértük azt mikor szinte csak csiszolni lehet a hardvereken mert elég erősek és nincs ami kihasználja. Habár ez PC-n inkább grafika szempontjából nem igaz, de ott is azért eléggé lelassul mostmár a 8-10 GB meg egyéb ramos meg mit tudom én hány ezer Mhz-es grafikus kártyákkal. Okostelefonoknál már így is áll a fejlesztés mert az elmúlt időben ott is csak felfelé pakolták és semmi új nem volt, plusz a procikat nem bírják már passzív hűtéssel feljebb húzni mert leolvad, mostmár annak kéne jönni hogy nagy teljesítményen ne legyen ennyi hőtermelés. Ebben az irányban lehet jelenleg elmozdulás, de ez már másik topik :)

(#114580) ProEvoFan válasza croli (#114579) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

DLCk nincsenek benne.
Jó is a laptop ha még játszani is lejet rajta:)

(#114581) i2k


i2k
senior tag

Biztos meg lett már kérdezve, de öreg és lusta vagyok keresgélni, és fáradt, hogy emlékezzek:

Srácok a HRK Game oldal mennyire megbízható - vásárolt már valaki tőlük? Milyen eredménnyel?
Mit kérnek vásárlás közben/után ellenőrzésként?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114582) Csapoati válasza i2k (#114581) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szürke oldal. Tőlem eddig nem kértek semmit, igaz csak pár dolláros bundlikat állítottam össze náluk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114583) maross válasza i2k (#114581) üzenetére


maross
veterán

En is csak par bundlit raktam ossze, majdnem mindegyikben volt használt kulcs, szerintem elegge legalja site a szurkek kozott is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114584) i2k válasza maross (#114583) üzenetére


i2k
senior tag

maross & Csapoati - köszi a válaszokat. Akkor kihagyom a szájtot. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114585) Crytek


Crytek
veterán

Régóta vártam már bubdleba ...de most így ingyen se rossz :)

The Janitor free :R

Next PC Upgrade: 2022

(#114586) Crytek


Crytek
veterán

Fragmented :R

Next PC Upgrade: 2022

(#114587) i2k


i2k
senior tag

Instant Gaming-en még nem vásároltam. Ha vásárolnék: Újoncként mindenképp küldenem selfit a személyimmel, vagy véletlenszerű?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114588) cyberkind válasza i2k (#114587) üzenetére


cyberkind
félisten

Véletlenszerű, anno nekem kellett de havertól semmit se kértek.

Paranormal Cocktivity

(#114589) i2k válasza cyberkind (#114588) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi. ;)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114590) i2k


i2k
senior tag

https://www.greenmangaming.com/: Final Fantasy Week / Japan Week
(nem mindig a GMG a legdrágább...)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114591) croli


croli
aktív tag

Lesz BF1 online verseny.
Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 3. 23:59
Akit érdekel az infókat megtalálja itt.

Ha van esetleg csapat és keres embert én szívesen csatlakoznék :)

(#114592) tipuka válasza croli (#114591) üzenetére


tipuka
addikt

PUBG érdekelt volna, de sajnos mire megtudtam, hogy van, lemaradtam :( pedig az első héttől kezdve már megvan a játék nekem.

(#114593) i2k válasza tipuka (#114592) üzenetére


i2k
senior tag

Tényleg csalnak a helyi fájlok átírásával benne a júzerek?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114594) micafighter válasza i2k (#114593) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mit lehet benne csalni a fájlok átirásával?

(#114595) i2k válasza micafighter (#114594) üzenetére


i2k
senior tag

Azt az infót kaptam, hogy csökkenteni lehet a játék által lerenderelt környezeti elemek minőségét, ami által a playerek gyorsabban kiszúrhatóak.

//Fenntartással fogadtam a személyes ismerősöm ebbéli kijelentését, épp ezért is lett belőve az alábbi kérdés...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114596) vorosmarti válasza i2k (#114595) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Sokszor előkerült már ez a PUBG topicban. A játék indulásakor lehetett trükközni ilyennel, ám a tapasztaltabb kollégák tájékoztatása szerint ez már 1-2 hónapja nem lehetséges.

(#114597) cskamacska


cskamacska
addikt

Steamen a Carmageddon Max Damage(félresikerült Carmageddon Reincarnation második kiadása) 5 euró és jár hozzá az első rész is
ugyanitt Carmageddon 2 2 euró, Carmageddon TDR 2000 pedig 1 euró

Gamesplaneten meg lesz szombaton MGS V The Phantom Pain komplett pakk zakció valami 10 euró környéki árral

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114598) cyberkind válasza cskamacska (#114597) üzenetére


cyberkind
félisten

A Max Pack melyik játékot adná?

Paranormal Cocktivity

(#114599) shaddy1027 válasza cyberkind (#114598) üzenetére


shaddy1027
tag

1997-es legelső részt adja, ami külön 1,99 euróba fájna:

[link]

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#114600) cyberkind válasza shaddy1027 (#114599) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak ennyi? Ugyanennyi a Max Pack is.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.