Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114151) arty válasza #57527808 (#114149) üzenetére


arty
veterán

bf1 trial volt xboxon egyik hétvégén, én akkor lőttem végig a teljes kampányt... még access (trial) se kellett hozzá :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#114152) cskamacska válasza ProEvoFan (#114150) üzenetére


cskamacska
addikt

Attól függ mennyire tekintesz eldobható ideiglenes figyelemelterelőként a játékaidra. :P Tudom, konzolosoknak ez egyszerűbb, ott a játék cserélgetés alap, a következő generációnál meg úgyis lehet kukázni a teljes gyűjteményt, ha egyáltalán meg lett hagyva bármi is. :B

EA Vault játékai mind kizárólag backlog címek, olyanok, amik első pár hónap után már az elvárt eladások tizedét nem teljesítik, de támogatás meg szerverek kellenek hozzájuk, és a lefelé ívelő játékosszám sem örvendezteti a meglévő 60+50 dolláros tulajokat. Namost vagy bezakciózzák, hogy a plebs is hozzájuthasson, és/vagy berakják ilyen előfizetésbe évi egy AAA játék áráért, ahol rád is zúdítanak egy tonnányi játékot meg nem is, mert ha nem fizetsz következő hónapban is elő, nem marad nálad semmi. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114153) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#114150) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alapvetően multi fókuszú játékoknál 1 év nagyon sok, annyi idő alatt megveszi akinek kell... utána meg már majdnem mindegy. 1 év után már a Season Passból élnek, alapjáték amugyis olcsó lesz.
A multi miatt meg előfizetőnek kell maradnod úgyis (tehát kifizeted, csak apránként ugyanazt/sőt többet, ha rákattansz)...

A single player játékoknál is 1 év alatt elveszti a relevanciáját egy játék, szóval előbb megveszed, ha tényleg érdekel... a mai világban iszonyú türelmesnek (vagy garasosnak/csórónak) kell lenni hogy 1 évet várj egy játékra ami tényleg érdekel. :)

Szóval nem akkora baj ez.
Amugy nem is tudom mikor olvastam meg cikkeztek is erről, hogy a kiadók szempontjából csak a megjelenés + utána pár hónap a fontos/kritikus bevétel szempontból (DRM is addig kell maradjon töretlen)... utána továbblépnek, meg mindegy (eldőlt már hogy buktak, vagy sem). Nyilván ha bukta volt már a megjelenés is, akkor hamarabb lesz olcsóbb.

Tudod ez olyan, mint az új vs. használt autó amin milliókat buksz azonnal, rövid idő alatt... mégis vesznek új autókat, mert akinek az kell annak megéri.
Nem vehet mindenki jóval olcsóbban használtat türelmesen várva (meg akkor használt autó sem lenne). :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#114154) i2k


i2k
senior tag

"DOOM" (2016)

- 6.66 Patch előtt:

- 6.66 Patch után:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114155) Csapoati válasza i2k (#114154) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazán lehetett volna 66,6 GB. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114156) i2k válasza Csapoati (#114155) üzenetére


i2k
senior tag

:DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114157) micafighter válasza Źşë' (#114138) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nyilván kellemetlen ha egyik nap megvetted 30EUR-ért, másik nap meg ingyenes lett, ugyanakkor ha kiadtál érte 30EUR-t az azt jelenti, hogy neked annyit is megért. Attól, hogy mások később olcsóbban (vagy ingyen) be tudják szerezni, számomra nem lesz értéktelenebb az adott dolog. Ugyhogy összességében nem, nem verne mellkason, sőt örülnék, hogy olcsóbb lett, igy többen hozzá tudnak jutni :)

(#114140) Źşë' : Tényleg jó lenne ha igy lenne, de sajnos azért nincs igy, hogy több bőrt tudjanak lehuzni az emberről. Amugy én értem hogy egyre drágább az AAA játékok fejlesztése, ezért próbálnak több bőrt lehúzni, én hajlandó is lennék többet fizetni, ha a content arányosan több is :) Csak hát én úgy látom ez sajnos elég ritka.

(#114158) echterion válasza FollowTheORI (#114153) üzenetére


echterion
nagyúr

A singel miért veszti el szerinted a relevanciáját? Kitörlődnek a sztori egyes karakterei vagy átíródik, mint a Gyűrűk Ura mikor filmre vitték?

**********

(#114159) tomsolo


tomsolo
őstag

Shadow Warrior: Special Edition - ingyen

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114160) i2k válasza tomsolo (#114159) üzenetére


i2k
senior tag

Lehalt az oldal.
(Kellett leírnom - máris jó lett :))

//Nekem mondjuk már megvan jó ideje.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114161) i2k válasza tomsolo (#114159) üzenetére


i2k
senior tag

"The Shadow Warrior Special Edition includes
- Shadow Warrior,
- the Serious Sam 3 sledgehammer and
- Hotline Miami katana in-game weapons,
- the Shadow Warrior digital art book, and
- the official Shadow Warrior soundtrack."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114162) Skullwipe válasza i2k (#114161) üzenetére


Skullwipe
senior tag

+ Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior

(#114163) FollowTheORI válasza echterion (#114158) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Olyan értelemben, hogy akit érdekelt az már megvette/megveszi előtte... :)
Kiadó szempontjából 1 év múlva már nem releváns, tehát úgy osztogatja, akciózza ahogy akarja.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#114164) Dilikutya válasza FollowTheORI (#114163) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem feltétlenül. Én évekig kimaradtam az aktuális játékokból, van mit bepótolnom, így semmiért nem rohanok a boltba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114165) cyberkind


cyberkind
félisten

>observer_

Érdekesnek tűnik. :))

Paranormal Cocktivity

(#114166) tomsolo


tomsolo
őstag

Planet Ancyra Chronicles - ingyenes (már ott kell lennie a könyvtáradban) - ha megvan a Solarix vagy a De-Void

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114167) reelc válasza tomsolo (#114166) üzenetére


reelc
veterán

Ha pedig a két általad említett régebbi cím nincs meg, bundliban elkapható.
Lehet olcsósítani is: Beat the average price (pay $1.54) and receive 2 BUNDLES instead of 1.

[ Szerkesztve ]

(#114168) i2k


i2k
senior tag

Alakul...

https://www.greenmangaming.com --- Quantum Break - 50% OFF - 14,99 font
Erről még a SUMMER2017-el lejön 15%.
A vége: 12,74 font - ~4345 Ft.

Minimum Requirements

OS: Windows 7 - 64 bit
Processor: Intel Core i5-4460, 2.70GHz or AMD FX-6300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x
DirectX: Version 11
Storage: 68 GB available space

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114169) Crytek válasza i2k (#114168) üzenetére


Crytek
veterán

Frankó ,ennek a fele kap még egy 75%-os offot és vesszük is.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114170) Mr.Csizmás válasza Crytek (#114169) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114171) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Nem ismerem, ezekben a Telltale féle Walking Deadekben kb mennyi játékidő van? (2500 ft nem nagy pénz, de azért mégis)

(#114172) S1M0N válasza Hokunda (#114171) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én még csak az első részt játszottam végig pár éve (plusz a 400 Days DLC-t), a Steam 12 órát ír, szerintem ennyi a többiben is benne lehet.

Lassan nekem is újra kéne játszanom, meg folytatnom a szériát. :B

(#114173) SityiSXT válasza S1M0N (#114172) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az első évad kb. ennyi, a többi rövidebb (kényelmes tempóban úgy másfél óra epizódonként).

(#114174) Źşë' válasza Mr.Csizmás (#114170) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem ez már régen nem vicces, csak fogom a fejem :U :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114175) tipuka válasza Crytek (#114169) üzenetére


tipuka
addikt

valami hasonló a véleményem nekem is, 5€-t ér kb.. :D

(#114176) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A szürke árakat jól lenyomta ez a Capcom bundli... én még gondolkodom, 12$-t ér-e a Dead Rising 2-3, igazából csak azok érdekelnek a csomagból, az Off the Record már megvan jó ideje, de azzal se játszottam még.
Resident Evil-el sosem játszottam, csak a 3. rész demójával, meg egyszer mutatták az Afrikában játszódó részt, de falnak megyek ettől a váll fölött nézős irányítástól.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114177) Skullwipe válasza Dilikutya (#114176) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Jaj de jó pedig az 5 rész, főleg ha az a speciális része, azt még nem láttam, de a simát azt nagyon sokat vittem, piszok jó kis game, ezért sajnáltam, hogy miért nem az volt a bundle-ben, mint a corpse, akkor lehet én is megvettem volna a nagyobb csomagokat. A dead rising meg inkább talán többen jó, mivel nagyon agyalágyultan lehet benne játszani.

(#114178) i2k válasza Skullwipe (#114177) üzenetére


i2k
senior tag

"A dead rising meg inkább talán többen jó, mivel nagyon agyalágyultan lehet benne játszani"

Attól függ, melyikről van szó...

- Dead Rising (1) - Single Player (only)
- Dead Rising 2 - Single, Multi, Coop
- Dead Rising 2: Off the Record - Single, Coop
- Dead Rising 3: Apocalypse Edition/ - Single, Multi, Coop
- Dead Rising 4 - Single, Online Multi

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114179) Skullwipe válasza i2k (#114178) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Na de kérem, az már átdolgozva került nem rég át pc-re. Az is nagy meglepetés volt számomra, hogy egyáltalán átrakták pc-re. Egyébként nagyon jól sikerült kis port lett. A saints row I-et nagyon szívesen látnám pc-n, azt meg is venném, imádom a sorozatot.

[ Szerkesztve ]

(#114180) i2k válasza Skullwipe (#114179) üzenetére


i2k
senior tag

Saint's Row (1)-et én is szívesen játszanám PC-n.
Annyit tudok róla, hogy a 2. rész a szerves folytatása az 1-nek, s mivel a 2. részért nagyon odavoltam, így érdekelne az első is.
A PC-portnak az esélye tendál a 0-hoz.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114181) Skullwipe válasza i2k (#114180) üzenetére


Skullwipe
senior tag

A mai napig nem bírom letörölni a kettőt. Talán mert fel modoltam (ugye kell bele elég sok minden), meg sose csináltam meg 100%-ra mivel piszok nehéz. Az újra játszhatósága végtelen, mivel bármikor újra játszhatsz bármit benne és ugye még mindig lehet simán vinni cooperativban.
Az első rész meg annyira magával ragadó ahogy megcsinálták a fizikát is(azt szerintem képtelenek lennének áthozni pc-re), meg a történet egy állat jó móka. Vagy például nem lehet mindenhol kimenni akárhova, mert simán belefutsz egy zsákutcába ahonnan nincs kiút (nem tűnik zavarónak, de állandóan megtörténhet). Így kénytelen kelletlen vissza kell menni egészen addig az elágazásig, amit előzőleg elhagytál. Szóval jó móka annak aki már ismeri a karaktereket és ezt a világot. De belátom, ennek semmi esélye a cég részéről, gondolom az új játékukkal vannak elfoglalva.

[ Szerkesztve ]

(#114183) tomsolo


tomsolo
őstag

The Freeman Chronicles

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114184) cyberkind válasza tomsolo (#114183) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez biztos jobb mint a 3. rész! ;]

Paranormal Cocktivity

(#114185) cskamacska válasza DrTechnoid (#114182) üzenetére


cskamacska
addikt

Az szép, az derék. 230+ kraftolásból pottyant egy teljes Fable Anniversary -66% kupon mérhetetlen mennyiségű bundliszemét ócsító mellé? :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114186) Crytek


Crytek
veterán

Aki a saints row bundle fullosat veszi de nem a Homefront miatt átveszem azt!

Next PC Upgrade: 2022

(#114187) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Az új Humble pakkban a Saints Row: The Thirdhez járnak a dlck?Valaki aktiválta már?
Csak azért kérdezem, mert nekem már megvan a játék, de ha a dlc is jár hozzá, akkor aktiválom.

Jól van, nem figyeltem.Tier 3ban vannak a dlck:)

[ Szerkesztve ]

(#114188) Źşë' válasza Crytek (#114186) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon kicsi az esélye annak hogy majd pont azt hagyja ki valaki... :))
nekem azok közül, nekem mind megvan btw, pont az miatt erős a BTA :DD
talán addig míg nem adnak hozzá a középmezőnyhöz valami jobbat, szépen elosztották btw a játékokat

itt vagy 1$ vagy 15$ a mindent vivő sláger :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114189) Crytek válasza Źşë' (#114188) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnos ez egyértelmű mert ezek a Saintsek csak azoknak nincsenek meg akik átaludták az elmúlt éveket mert már ezerszert voltak bundlezva..
Homefront meg nem ér ennyit :DDD
Lehet megveszem aztán bizniszből kijön pár $-ra :R Csak ember kéne a többire

Next PC Upgrade: 2022

(#114190) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#114188) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pont a középsőt húztam be, DL, és SR2 már megvan, a maradékkal majd elszórakoztatom magam. meg 400 ft-ért egy pressure overdrive.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114191) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#114190) üzenetére


tomsolo
őstag

én is de a mighty meg a homefrontot leszámítva mind megvan - mindegy későn vettem észre :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114192) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Sam & Max: Devil's Playhouse

3: KKETH
2: XY030
1: 2G5E5

[ Szerkesztve ]

(#114193) gyimger válasza MrGeE (#114192) üzenetére


gyimger
őstag

Ciki, nem ciki, de én feladtam egy hirdetést a Minecraft Story Mode-ra és a DLC-re. Mondjuk nem 37 euróért, csak 400 Ft-ért. Hátha valakinek csak az kell.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114194) bullseye válasza gyimger (#114193) üzenetére


bullseye
addikt

És hány perc alatt lett meg az első 50 jelentkező?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114195) gyimger válasza bullseye (#114194) üzenetére


gyimger
őstag

Másfél. Ennek utána kellett volna nézni.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114196) tomsolo


tomsolo
őstag

Deus Ex Mankind - a SUMMER2017 kuponnal 8,5 GBP

(Doom, Sniper Elite 3 is ennyi)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114197) Crytek válasza tomsolo (#114196) üzenetére


Crytek
veterán

Alakulgat :C

Next PC Upgrade: 2022

(#114198) Crytek


Crytek
veterán

Az igen kiszivárgott az következő bundle :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114199) cyberkind válasza Crytek (#114198) üzenetére


cyberkind
félisten

G2A lesz?

Paranormal Cocktivity

(#114200) reelc válasza cyberkind (#114199) üzenetére


reelc
veterán

Amúgy mindig tökre hiteles, ha nincs forrásmegjelölés. :D
De miért lenne G2A? Az árazása alapján ez inkább Humble álombundle.

(#114202) ayo: Azért írtam, hogy álombundle.
Bár gyanús, hogy $25-ös felső tiert ír, eddig úgy tudtam annyit már nem ad ki játékért. :)
Amúgy tűrhető lenne, ha mondjuk a Quake 3 benne lenne a kiegjével.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.