Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113451) warcat


warcat
veterán

US Walmart
XCOM 2: Reinforcement Pack 4.49$

Megvásárolható tőlünk(most aktiváltam) de csak bankkártya jó,paypallal beakad reddites hozzászólások alapján
az amazonon használt amcsi címemet,telefonszámot újrafelhasználva regisztráltam majd sima magyar mastercarddal fizettem, kb. 15 perc után érkezett emailben a kulcs
10 dollár/euró alatt még nem volt a season pass,alapkiadással rendelkezőknek kellemetlen ez főleg(a digital deluxe-ra voltak jó akciók) augusztus végén érkezik új kiegészítő,azt persze nem tartalmazza

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#113452) eami válasza warcat (#113451) üzenetére


eami
addikt

nem most volt pár napja a complete vmi $6 körül a humblin (alapkiadással együtt) pár más motyó társaságában?

[ Szerkesztve ]

(#113453) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Nem túlzottan rajongok az fpsekért, de ha már sale van és walletten is van elég pénz melyiket ajánlanátok a Metro redux packot vagy a Wolfeinstein: New Ordert? Sima casual gamere, nem akarok szívni vele, csak hentelni.

(#113454) Skullwipe válasza Hokunda (#113453) üzenetére


Skullwipe
senior tag

New Order. A metro azért ennyire nem akció orientált.

(#113455) maross válasza eami (#113452) üzenetére


maross
veterán

gondolom te xcom1-et mondasz

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113456) Źşë' válasza Skullwipe (#113454) üzenetére


Źşë'
addikt

Metro erőssége sztem a kiégett világ, kb mint STALKER-ben, ettől lesz igazán pikáns, az új Exodus állat lesz, már nagyon várom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113457) micafighter válasza Hokunda (#113453) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha csak hentelni akarsz akkor inkább Doom, most az is jó áron van. A kettö közül meg new order. A metro is nagyon jó de nem az a kifejezett hentelős játék.

(#113451) warcat biztos vagy benne, hogy nem tartalmazza? A jelenleg kapható egyik kiadás sem?

[ Szerkesztve ]

(#113458) eami válasza maross (#113455) üzenetére


eami
addikt

valóban! sorry :B

(#113459) Skullwipe válasza Źşë' (#113456) üzenetére


Skullwipe
senior tag

A S.T.A.L.K.E.R. is most nagyon jó áron van az egész csomag, az is baromi jó, elgondolkodtam már rajta többször én is most az akcióban, van is hozzá sok jó féle mod.

[ Szerkesztve ]

(#113460) eami


eami
addikt

Resi7 mennyire ajánlott?

(#113461) maross válasza eami (#113460) üzenetére


maross
veterán

Nagyon, ha bejon a stilus. Jol sikerult, de nezz egy kis gameplayt es eldontheted.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113462) warcat válasza micafighter (#113457) üzenetére


warcat
veterán

100%, E3-on lett ugye bejelentve újdonságként, míg a Reinforcement pack az 3 dlc-re szólt,amit meg is neveztek és azóta megjelentek.
Én örülök,hogy normális áron utolértem magam, szokás szerint a deluxe-ot beárazzák +5-6 dollárért,aki meg eleve többet fizetett érte,arról még lehúznának extrát.

EA: It's in the crate!

(#113463) Skullwipe válasza eami (#113460) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Van olyan jó mint a régiek. De az újra játszhatóság már sokkal jobb kérdés.

(#113464) micafighter válasza Skullwipe (#113459) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi, be is zsákoltam.

(#113460) eami:

Engem nem érdekel annyira a grafika, ha egyébként jó a játék, a Fallout 4ben is 300+ órám van, viszont a Resi7-ben fél óránál nem birta tovább a szemem, olyan texturák voltak benne, hogy kifolyt a szemem. De ettől egy próbát megér, az első 2 órában ugyis meglátod hogy ez neked gondot okoz-e, ha nem jön be ott a refund :)

(#113465) micafighter válasza warcat (#113462) üzenetére


micafighter
nagyúr

Értem, köszi. Szomoru, mondjuk ahogy irod előre is tudni lehetett akkor hogy igy lesz, illetve azért elég sok kontent jön az uj kiegben.

(#113466) eami válasza Skullwipe (#113463) üzenetére


eami
addikt

és ha nem játszottam a korábbiakkal?

(#113464) micafighter: hm, azt hiszem felrakom akkor a demot és ránézek a grafikára először.

btw, demonak van köze a rendes játékhoz?

[ Szerkesztve ]

(#113467) cyberkind válasza eami (#113466) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmi sincs mert nem függ össze, ez olyasmi reboot a szériának ami 7. résznek van nevezve. :D

Újrajátszhatóság meg annyi, hogy ha van kedved megszerezni ezeket a könnyítőket mint a gyorsabb futás, vagy végtelen lőszer és társai, ja meg persze a döntések, még ha ezekből kevés van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113468) sto1911 válasza cyberkind (#113467) üzenetére


sto1911
veterán

A vege pedig bizony erosen kotodik egy masik reszehez, de ha nem ismeri az elozmenyeket sincs semmi gond, magaban is 100% ertelmezheto.

(#113469) Źşë' válasza eami (#113460) üzenetére


Źşë'
addikt

nézz egy demót, sztem elég parás a hangulata :D nagyon ott van, én még várok vele, mert annyi game van amit ki kellene próbálnom, ez meg túl új még, ill. várhat

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113470) wesker24


wesker24
senior tag

A Resident Evil 7-nek semmi köze az előző Resident Evil részekhez, mert az első hat Resident Evil a Racoon City, Plot Lineról, a Vírus Történetéről és az Umbrella társaságról szól.

A Resident Evil 7 egyfajta Reboot első része, eléggé jól sikerült Horror játék, sok játékból összerakva, mint pl: Outlast, SAW, FEAR, és a Classic Resident Evil elemek, egy kis Wrong Turn és Texasi Chainsaw Massacre story-val nyakon öntve.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#113471) maross


maross
veterán

Tetszenek az árazások, pl uj assassins is olcso az uj far cryhoz viszonyitva :D.

szerk: eh, nem nagyit klikkre? mie'? :( . jobbklikk, megniytas uj ablakban

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113472) micafighter válasza maross (#113471) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ilyenkor szerkeszd ugy hogy beteszed képként, vagyis igy lesz:
[IMG:http://i.imgur.com/OucMGwo.jpg][/IMG]

Aztán ezt kijelölöd, és linknek beteszed ugyanazt, és ez lesz belőle:

[L:http://i.imgur.com/OucMGwo.jpg][IMG:http://i.imgur.com/OucMGwo.jpg][/IMG][/L]

És igy néz ki:

;)

[ Szerkesztve ]

(#113473) maross válasza micafighter (#113472) üzenetére


maross
veterán

Szuper, koszi. Es van valami pozitivuma annak ph-ra nezve, hogy ez alapbol nem igy mukodik?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113474) gyimger válasza maross (#113473) üzenetére


gyimger
őstag

Lehet, hogy én vagyok skót, de a Watch Dogs 2 ára még ma is bizarr, pedig azt kipróbálnám.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113475) ProEvoFan válasza i2k (#113450) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

és (#113449) Csapoati
Köszi a válaszokat.Nagy kár hogy nincs benne a karrierbe, de végül is nem nagy baj.Kocsikázni támadt kedvem ezért leporoltam a steam könyvtáramból a Grid 2t.Amúgy a Dirt 4 jobban kellene, de vannak játékvásárlási terveim és sajnos egyzserre nem futja mindenre..Addig megteszi a Grid2 is:)
Ahogy böngésztem a könyvtáramat észrevettem hogy a Dirt 2.3.at már nem lehet steamen megvásárolni.Miért is nem?

(#113476) i2k válasza gyimger (#113474) üzenetére


i2k
senior tag

Nem vagy skót.

A Ubisoft (az Activisionnal együtt) a játékipar Intelje... már ami az árazást illeti.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113477) Źşë' válasza ProEvoFan (#113475) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom licenszjogok végett, egyébként nemrég szórták ki mázsaszám az ingyen kulcsokat showdownból és dirt 3 ból is, kb meglett mindenkinek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113478) maross válasza i2k (#113476) üzenetére


maross
veterán

Szerintem korrekt learazasai vannak (legutobb pl anno 2205 ultimate edition, talan 12.5 euro volt) es ne feledjuk az "ingyen" -20%-ot. Az hogy az alapára mindennek el van szallva..hat az eleg altalanos lett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113479) morfondőr válasza eami (#113460) üzenetére


morfondőr
őstag

Én sosem rajongtam a Resiért, egyet sem játszottam végig, de ez a 7. rész nagyon bejön a demó alapján, de még van előtte a sorban pár cím, amit végig akarok játszani. Szerintem a látvány is nagyon rendben van, és szinte csak jókat hallottam róla! Hátha beesik 20€ alá, mire oda jutok, de tuti vétel lesz nálam 1-2 hónapon belül!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#113480) Hokunda válasza micafighter (#113457) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Köszi mindenkinek az ajánlást.

Nézegettem a Metrot, a Doomot, a Dying Lightot meg a New Ordert is, aztán rájöttem, hogy 2-3 óránál egyikbe sem tennék többet inkább megvettem a Grim Dawnt. :DDD

(#113481) cyberkind


cyberkind
félisten

A sima és a GOTY Fallout 3 két külön sor lenne? Nekem megvan a GOTY de egyiket se mutatja a Steam, hogy megvan. :F

Ugyanez a New Vegas.

Ha valaki megmondaná azt megköszönném! :R

Paranormal Cocktivity

(#113482) Lackki válasza cyberkind (#113481) üzenetére


Lackki
senior tag

Gotyra van külön

new vegas ultimatere nincs

Privátot hamarabb észreveszem

(#113483) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akiket szokott érdekelni a CDkeys:

Wolfenstein II: New Colossus - 32,19 euro

Evil Within 2 - 30,99 euro

Live-Die-Respawn

(#113484) cyberkind


cyberkind
félisten

Na akkor az új AC kimarad a magyar nyelvezetből. :D Jó is bőven a többi de főként a Black Flag, ez úgyis kimaradt volna jó pár évig mert nem tetszik, hiába ide az 5-6 éves fejlesztés, köze se lesz egy Witcher-hez amihez oly bátran hasonlították. :)

(#113482) Lackki
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113485) arty válasza ProEvoFan (#113475) üzenetére


arty
veterán

vegyél egy Grid Autosportot 5 euróért (valami kulcsboltban ;) ) .... SOKKAL jobb, mint a g2 és ott spa alap pálya, karrier része. ugyanott (g2a.com) a dirt3 kb 200ft...

DE! ez szürke zóna, LEHET h ellopják a pénzed, a kapott kód nem lesz jó! mérlegeld.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113486) TheProb


TheProb
veterán

Felvilágosítanátok, hogy ez a Stardew Valley miért olyan jó, hogy veszik, mint a cuktor és napi szinten 15k+ emberke játszik vele? Képek alapján nem jöttem rá, hogy miért lenne ilyen jó.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#113487) wesker24 válasza TheProb (#113486) üzenetére


wesker24
senior tag

Én sem értem miért rajonganak érte a Stardew Valley nem más mint egy Endless véget nem érö Online Sims szerű Farm Simulator játék ahol saját virtuális farmod lehet és azt csinálsz amit akarsz egy nagyon addiktiv Farm simulator Game, amivel ha elkezdenek játszani akkor mindenki a rabja lesz egyből.

A Stardew Valley pont olyan mint a drog könnyű rászokni de az életben nem tudsz róla leszokni vagy ha igen akkor csak nagyon nehezen.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#113488) Crytek válasza wesker24 (#113487) üzenetére


Crytek
veterán

Totál single szóval nem értem az online szó hogy keveredett ide...

Next PC Upgrade: 2022

(#113489) W.Wilson válasza wesker24 (#113487) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Engem mondjuk 16 óra játék után nem igazán fogott meg, de még majd teszek vele egy-két próbát, hátha.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#113490) lappa86 válasza TheProb (#113486) üzenetére


lappa86
tag

Ugyanazért, amiért pár éve mindenki Farmville-ezett. :)
Ahogy fentebb írták, iszonyú addiktív neverending játék.

Always with the negative waves.

(#113491) ProEvoFan válasza arty (#113485) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szürke zóna nálam nem játszik, de a Grid Motorsport vétele nem lenne rossz ötlet. ;)
Viszont a gémer pénztárcám véges mióta van itthon PS4, így meg kell gondolni mit, mikor, mire veszek meg.PS4re idén három teljes árú játékot tervezek venni, ami kb 60k lesz.Nem panaszkodok, mert a hobbim minden pénzt megér :) (de azért na, érted)

(#113492) Lackki válasza TheProb (#113486) üzenetére


Lackki
senior tag

én is toltam 68 órát, de asszony kb a dupláját... én igazából a 3. évig jutottam csak, de végig nyomtam a main bányát. A második bánya meg végtelen szal :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#113493) eszement24 válasza warcat (#113451) üzenetére


eszement24
aktív tag

Nekem azt írja, hogy elfogyott :(

#113471 Maross: De ezek collectors editionok, nem a sima verziók. Vagy nem lesz belőle végtelen kombináció?

Stardew Valleyben benne van 80 órám, nagyon addiktív a játék egy jó darabig. Nekem viszont unalmas lett ennyi belefektetett idő után. Folyamatosan nyílnak meg az újabb és újabb területek és nagyon jó dolgokat lehet vele csinálni. Egy idő után sok, hogy ha gyorsan szeretnél fejlődni, hogy mindenre egyszerre kell figyelned.

Tervezek belőle egy részletes leírást, még nem jutottam el a megvalósításig.

[ Szerkesztve ]

(#113494) arty válasza ProEvoFan (#113491) üzenetére


arty
veterán

szürkét csak azért mondtam, mert 9.99-et sokallom egy ennyi idős, herélt játékért.
egyszerűen ez a mostani sale "drága", nem látok semmit ANNYIRA olcsón, hogy akkor is megvegyem, ha nem játszom majd vele ;))) bezzeg a régiek.... mindegy, én azért örülök a fordulatnak, így legalább sose lesz 1000 játékom, amiből 922-t sose játszottam!

teljes áron, konzolra -> naigen, AZ drága hobbi ;) (pláne, ha nem lemezen veszed/nem adod el)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113495) Zolás válasza arty (#113494) üzenetére


Zolás
addikt

Én is így gondolkodom, nem nagyon vásároltam semmit. Most a Tomb Raideren jár az agyam, csak nem tudom van-e értelme a witcher 3 mellett. Egyszer már végig játszottam, csak nem tudom hogy lekötne-e annyira, hogy ne azt indítsam el.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#113496) tomsolo


tomsolo
őstag

nekem tök egyszerű ez a steam sale:

jelenleg felújítok így semmire sincs idő :)

Annyit realizáltam eddig, hogy kijött Danganronpa UD része(10% kedvezmény van rá az előző tulajok számára) , illetve sale alatt 669-ről 555-re csökkent a whistlistemen az akciós cuccok száma.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113497) ayo


ayo
addikt

Van itt valaki aki Angliában él (angol lakcím kéne) van Paypal fiókja és tudna segíteni egy Steam Gift Card vásárlásban? Ajándékba menne, de hát itthon mindenhol 2x áron akarják adni a boltokban...vicc :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#113498) tomsolo válasza ayo (#113497) üzenetére


tomsolo
őstag

miért nem veszel a pp-n? átkonvertálja neki a steam jól.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113499) oriic válasza ayo (#113497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Hagyd mobil nézetben, mert csak úgy van PayPal.

szerk:

Sztornó, nincs 10GBP-s címlet. Bocsi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#113500) ayo válasza oriic (#113499) üzenetére


ayo
addikt

köszi egy mennyire megbízható oldal? párszor már láttam csak nem vettem még semmit.

tomsolo: legjobb a fizikai kártya lenne ajándékként, csak ahogy írtam azok drágák itthon, így majd legyártok hozzá egyet :)

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.