Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113501) oriic válasza ayo (#113500) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Párszor már vásároltunk innen. Leginkább a PS topikokban szokott feljönni, mert időnként akcióznak, hogy mondjuk 10 dolláros gift cardot 7 dollárért adnak. Eddig panaszt nagyon nem hallottam róluk.

Trustpilot oldala ha esetleg érdekel.

Live-Die-Respawn

(#113502) ayo válasza oriic (#113501) üzenetére


ayo
addikt

jól hangzik, megnyomok egyet magamnak tesztként, köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#113503) oriic válasza ayo (#113502) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha másnak ajánlod az oldalt esetleg, akkor arra kell figyelni, hogy PayPal fizetés csak mobil nézetben érhető el valami miatt.

Live-Die-Respawn

(#113504) ayo válasza oriic (#113503) üzenetére


ayo
addikt

Közben teszteltem, minden simán ment és ahogy látom itt vannak más gift cardok is, tök jó, kösz még egyszer!

http://jateknaplo.blog.hu

(#113505) oriic válasza ayo (#113504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjaja van egy tonna gift card, csak néha hiány van egyesekből. Időnként várni kell egy két hetet és feltöltik készleteket.

Live-Die-Respawn

(#113506) tomsolo válasza ayo (#113500) üzenetére


tomsolo
őstag

Mivel egy redeem kódot kapsz amit akár egy képeslapra is felirhatsz... ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113507) ayo


ayo
addikt

G2A változások pl. nem lesz névtelen vásárlás és nem lehet majd kikerülni az adót...

http://jateknaplo.blog.hu

(#113508) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egész jó letöltési sebességet tud már az uborka is... nincs már nagyon panaszom a kliensükre se.
Azért végül csak révbe értek ezzel is. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113509) maross válasza FollowTheORI (#113508) üzenetére


maross
veterán

videot vagy nem hisszuk el :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113510) Źşë' válasza FollowTheORI (#113508) üzenetére


Źşë'
addikt

csak lehetnének picit olcsóbbak summer sale alatt a játékai, azt reméltem h a Far Cry 4 lesz 8€ környékén, de nem, mint ahogy a többi title sem kapott 50%nál nagyobb leárazást, és még az alap ára is magas ahhoz képest hogy ez egy 2,5 éves cím - picit megváltozott az ubi üzletpolitikája, még a megjelenő címek árazásánál is látszik, alapverzió/gold/deluxe - enyhén drágul felfele :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113511) Crytek válasza Źşë' (#113510) üzenetére


Crytek
veterán

FC4-et kb fél éve vettem pont 8 euróért.. Szerencsére az ubisoftnál adott pontok NEM DÍSZNEK vannak (mint pl az originen) hanem be is lehet váltani pl -20%-os cuclira.

No70: Eye of Basir Ma jelent meg gyorsan toltak is rá -30%-ot jobban fogyjon :R

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#113512) Źşë' válasza Crytek (#113511) üzenetére


Źşë'
addikt

csak azok a pontok sajnos nem érvényesek steamre, megvettem volna már én is, és reménykedtem abban hogy majd ennyi idő elteltével azért egy barátibb árat villantanak... anno majdnem preordereltem, de megláttam a gold edition árazását és inkább álljt parancsoltam magamnak :U nem elég hogy elkérik a 60€ de ezt még feljebb tornázzák pofátlanul 80-90€ környékére, na azért mindennek van határa

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113513) Crytek válasza Źşë' (#113512) üzenetére


Crytek
veterán

Steam-est indítva is uplayről fut szóval ezeknél az ubi cumoknál totál felesleges a steam pláne hogy uplayen olcsóbban lehet őket beszerezni sokszor.

Next PC Upgrade: 2022

(#113514) szami777 válasza FollowTheORI (#113508) üzenetére


szami777
addikt

Uplayt elég korrektül összetákolták az elmúlt egy évben. Még mindig sok a felesleges karbantartás, de annyi baj legyen.(talán a kliens alapú profil csekkolás hiányzik még)

Nekem már csak egy origin letöltés korlátozás hiányozna, de az nagyon és egyik kliensre sem lenne panaszom.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113515) FollowTheORI válasza szami777 (#113514) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van már letöltési sebesség korlát mindkettőbe, ha erre gondolsz. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113516) FollowTheORI válasza Źşë' (#113510) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy a többiek is írták, Ubi játékokat előbb kapsz meg olcsóbban uplayre... steam az csak steam. Szvsz fölösleges rá várni...

Ha meg ugye régiós macerákat is bevállalod rizikóval együtt, nuveem meg hasonló helyekről még olcsóbb.
Bár ez már kevésbé ajánlott nyilván.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113517) morfondőr válasza FollowTheORI (#113516) üzenetére


morfondőr
őstag

Szerintem ubis játékot csak uplayre tudsz venni kulcs formájában, steam-re csak steam-en. Ott nem tudom, hogy működik-e a régiózásos trükközés, de valahol olvastam, hogy giftet nem tudsz küldeni más régióba, sőt ha az ár 10%-al eltér (pl. különböző valuták miatt), akkor sem.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#113518) Crytek


Crytek
veterán

A kívánságlistámat nézegetve ezt találtam Kyn -90% 1.99€

Ez kapta a legnagyobb leárazást amit láttam a sale alatt 19.99-ről 1.99-re

Next PC Upgrade: 2022

(#113519) bullseye válasza ayo (#113507) üzenetére


bullseye
addikt

Már várom, hogy a felhasználók hőseként ünnepelt, a gonosz árfelhajtó minden mással szembemenő oldalt hányan fogják kiátkozni, ha kifehéredik annyira, mint az átlag játékbolt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113520) ayo válasza bullseye (#113519) üzenetére


ayo
addikt

szerintem a 27%-os ÁFA nagyon jó kezdés :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#113521) morfondőr válasza ayo (#113520) üzenetére


morfondőr
őstag

Azzal kb. el is veszítik az árelőnyt és úgy nem tudom mi értelme lesz apróhirdetőktől venni hivatalos viszonteladó helyett?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#113522) Crytek válasza morfondőr (#113521) üzenetére


Crytek
veterán

Nem vásároltam ott soha nem is fogok ,de elég sok bundle maradvány van amit még áfával is olcsobban szerzel be mint steamen, ha lekéstél az adott bundle cuccról

Next PC Upgrade: 2022

(#113523) szami777 válasza FollowTheORI (#113515) üzenetére


szami777
addikt

És tényleg. :Y
Utoljára néztem, még nem láttam originen. Köszi, hogy szóltál. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113524) tomsolo


tomsolo
őstag

ARCTIC COOLING F12 PWM Rev2 2209
ASROCK Z270 Extreme4
FSP HYPER S 600
COOLERMASTER Hyper 212X
HyperX 16GB FURY DDR4 2400MHz
NZXT Source 340 fekete
SAMSUNG 500GB 850 EVO
DELL P2317H
Logitech K120
Western Digital Blue 1 TB
EVGA GeForce GTX1080
Intel Core i7 7700 BOX

571 ezer lett a vége
plusz Windows meg egér

Sajna a kinézett Zotac elfogyott, de cserébe 3 ezerrel drágábban volt ez az EVGA, bányásznap ide vagy oda.
Egy kis bűvészkedéssel meg az 500 GB Evo is belefért - 568-ról lett ennyi.

Hétfőn gépösszerakás! ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113525) #57527808 válasza tomsolo (#113524) üzenetére


#57527808
törölt tag

"matricás" win7 pro (win 10 pro megeszi a kulcsot) van aprón egész olcsón. nem írok nevet, hátha reklámnak számít. sőt tegnap kaptam spam-et is tőlük, hogy WIN7JUN kóddal csak 4700 vasárnapig.
én még 5500+postaköltségért vettem emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#113526) Lackki válasza tomsolo (#113524) üzenetére


Lackki
senior tag

7700-ra 212x? :o
isten hozott 90-100 fok lesz :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#113527) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Hát ahogy látom a GMG Mistery Game jóvoltából kapott játéknál nem csak az akciós ár 51% :DDD

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#113528) vorosmarti válasza Crytek (#113518) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A steamdb-n találsz még párat ilyet sztem. :) Rendezd az engedmény mértéke szerint...

(#113529) tomsolo válasza Lackki (#113526) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem elégnek kell lenni, mivel ez a sima és nem a K.
De ha félremegy és nem lesz elég na puff, buktam egy tízest és veszek rá vmi szörnyet.

Egyébként meg.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113530) Csapoati válasza yozsee11 (#113527) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is ezt kaptam. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#113531) Lackki válasza tomsolo (#113529) üzenetére


Lackki
senior tag

igaz nekem K-m van és egy kraken van rajta de én is látok 80fokot zárt háznál... vicc

az az 50-60 fok egy kamu :D delidelve elhiszem hogy ennyi, de hogy stock 7700k-n ennyit látni game közben, esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#113532) tomsolo válasza Lackki (#113531) üzenetére


tomsolo
őstag

Majd meglátjuk.

Ha lehetne kapni Prolimatech-et azt vettem volna de sajna már nincs nálunk. Elsőre jó lesz ez is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113533) gyimger


gyimger
őstag

De örültem volna, ha 2.99 fontot költök egy Mystery Game-re, és ezt a 0,79 dolláros, vegyes értékelésű, indie casual szimulátort kapom, ami ingyen sem kell.

Vigye innen valaki:
CITALIS: 2HL52-DFJ7M-AP9FJ

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113534) Lackki válasza tomsolo (#113532) üzenetére


Lackki
senior tag

Én sajnálom, hogy eladtam a d14-em kíváncsi lettem volna meddig húzza le a hőfokot. De ez a kaby lake egy radiátor... pozitívum, hogy nem cm házat választottál :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#113535) arty válasza Crytek (#113513) üzenetére


arty
veterán

:W

szokásos hülyeség.... még jó h nem 1562x jött elő :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113536) arty válasza tomsolo (#113524) üzenetére


arty
veterán

szeretnék, de nem tudok belekötni ;]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113537) maross válasza morfondőr (#113521) üzenetére


maross
veterán

meglepne ha egy uj reggel+vpn-nel nem lehetne kicselezni (oket ismerve még egyszerubben is).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113538) ayo válasza maross (#113537) üzenetére


ayo
addikt

ha nem nézik a fizetés helyét, akkor simán...

http://jateknaplo.blog.hu

(#113539) eszement24 válasza tomsolo (#113524) üzenetére


eszement24
aktív tag

Én 7700(K)-ket szoktam szerelni I32-vel :) Csendes, hatékony. Szép konfig amúgy, de ennyiért :Y

Tudom a Dell monitor nem olcsó, ahogy a 1080-at sem a legjobb időben vetted, de hát ez van.
Mondjuk kérdéseim azok lennének. Kérlek ne vedd kötözködésnek, pusztán szakmai kíváncsiság. Miért Nzxt? Fractal Design szerintem ennél olcsóbb és (szerintem) jobb.

és a Hyper S helyett is egy Hydro 600W jobb választás lehet, bár a minimalizmusra hajtasz csatlakozó ügyben azt látom :)

(#113540) i2k válasza eszement24 (#113539) üzenetére


i2k
senior tag

Fractal Design Core 3500 for the win :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113541) eszement24 válasza i2k (#113540) üzenetére


eszement24
aktív tag

Például :) Elég minimalista, de az igényeket tökéletesen kielégíti :)

De ha annyi pénzt áldoznék erre amennyit szerintem soha nem fogok (egyben legalábbis 10000%), akkor Define R5

(Mondjuk a 3500 és a Define között már annyire minimális árkülönbség van, hogy ha megvenném az egyiket, akkor az már az R5 lenne)

[ Szerkesztve ]

(#113542) Lackki válasza eszement24 (#113541) üzenetére


Lackki
senior tag

nekem Define S van 7700k + X61 kraken és néha jelez a CAM hogy 80 fok fölött járok, mindezt 4200mhz mellett! :D
Életemben nem volt még ilyen nevetséges procim, értem én hogy teljesítmény is van mellette, na de ilyen hőfokokat...

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#113543) i2k válasza eszement24 (#113541) üzenetére


i2k
senior tag

Ha most vennék házat, akkor már én sem a 3500-ast.
De akkor nem volt más alternatíva: vagy olcsóbb szart, vagy maximum ezt, azon az áron. Ezt választottam. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113544) tomsolo válasza eszement24 (#113539) üzenetére


tomsolo
őstag

> Miért Nzxt?

Ez tetszett, ennyi. Trükkös lesz szerelni azt már néztem, de őszintén: az évi 1 - azaz egy - db portalanítást leszámítva nem fogom piszkálni. A tárolók rögzítése is lehetne jobb de azt megoldom vmi plusz gumival.

> Hyper S helyett Hydro 600W

Igazából a 600 W is felesleges. Az EVGA-s tápkalkulátor 450W-os tápot ajánlott erre a konfigra.
Max 2 SSD lesz majd benne meg 1 vinyó - a végleges archiválás úgyis hálozaton(meg felhőben) történik.
Se DVD, se más fiszem faszom nem lesz és nem kell bele. Szóval minek kéne még csatlakozó?

Drágaság meg relatív, a proci + videókari több mint a fele, és mivel a többi abs nem extra dolog, az még így is 270 ezer forint. 0 -ról minden mindig drágább, evvan.

Jah, ezen a monitor dolgon még mindig nagyon értetlenkedtek.
Ez a gép jó ideig nem fog 1080 feletti tartalmakat előállítani. Van a talonban másik 24 colos FHD moncsi, valszeg párban fognak menni. Na már most halál felesleges lenne vennem egy tök más méretű, tök más felbontású monitort, ha csak nem akarok kibacni magammal jól.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113545) cyberkind válasza tomsolo (#113544) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ennél a háznál ne lepődj meg ha a vga (és még pár komponens) meleg lesz, a zárt előlap és a gyári ventik nem sok jót mondanak a későbbiekre. :)

Egyébként pont ezért nem tetszenek az NZXT házak, legyen az bármely kategória.

Paranormal Cocktivity

(#113546) tomsolo válasza cyberkind (#113545) üzenetére


tomsolo
őstag

Nagyjából ezt lehet róla olvasni mindenhol.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113547) cyberkind válasza tomsolo (#113546) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt már sokat olvastam anno :D Igaz nem pont ilyen házzal de a Define R5-tel van tapasztalatom, abban egy 970-es, jó ventikkel de szintén zárt előlappal (nyilván oldalról kapta a levegőt) elég meleg volt ahhoz képest, hogy csak 970-es volt a kártya, akárhogy lőttem be a profilját, én azóta nem veszek zárt előlapos házat, legyen az bármilyen csábító.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113548) arty válasza Lackki (#113542) üzenetére


arty
veterán

úristen 80 fok úristen

(jajnemá... ez valami fétis?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113549) i2k válasza arty (#113548) üzenetére


i2k
senior tag

Valószínűleg autót se vesznek, mert a fékek akár 600 fokra is fel tudnak melegedni...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113550) cyberkind válasza arty (#113548) üzenetére


cyberkind
félisten

4.2GHz-en ami nulla tuning, szóval ez eléggé szar, de sajnos ez van ha monopolyt játszik egy cég mert nincs konkurencia, és ez valszeg nem fog változni, sőt a 2066-os procikból is elvileg csak az i9 kap forrasztást, ha kap, de nem szart be se a piac se az Intel a Ryzen-től.

Na és ha már konkurencia, ki, hogy örül a Vega-nak amiből a ref hűtés ismét szart se ér? :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.