Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113351) reelc válasza TheProb (#113349) üzenetére


reelc
veterán

Most írtam oda.

(#113352) tomsolo válasza arty (#113350) üzenetére


tomsolo
őstag

kurvára érdekelne milyen vasad van ha már ennyire értesz hozzá

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113353) ayo válasza tomsolo (#113352) üzenetére


ayo
addikt

profil

http://jateknaplo.blog.hu

(#113354) #57527808 válasza arty (#113350) üzenetére


#57527808
törölt tag

nézz körbe itt, ha érdekel a téma. valamikor beleolvastam, és épp 2 kártya halt le dual miatt.
a ref 290x-et én bontottam meg először gar lejárta után, és cseréltem a megkövesedett gyári pasztát, így nem egy tákolmány volt (nem ezen gyakorolt fél ph). a vevő (később eladó) mondta, hogy 72 fokon ment 24/7, nálam előtte/utána alulfeszelve ment alapórajelen. normál használat mellett nagyobb hőingásnak volt kitéve, mert gyárilag 90+ fokon járt terhelve. szóval ezért mertem visszavenni.
amúgy betojás, hogy mindenhol ez a téma.

(#113355) cyberkind
szerintem fölös egymás vérét szívni. őket is ugyanúgy érinti a vga hiány, sőt még sz@rabbul élik meg, mert akár a megélhetés is függhet. nálunk max vissza kell venni az élsimításon. náluk emelkedik a nehézségi szint, ugrálnak az árfolyamok, és akár ki is pukkadhat a lufi.

[ Szerkesztve ]

(#113355) cyberkind


cyberkind
félisten

Igaz csak pletyka de lehet jön a remastered és remake generációra (PS4 XBO) az L.A. Noire felújítva, ilyen játékok láttán még nagyobb szükség volt az erősebb konzolokra. :))

(#113354) b(Ad-m)an
Kár, hogy banán lenne de szívesen megkérdezném tőlük, hogy jó ilyen ökörségre lenyúlni és leszívni a készleteket azok elől akik tényleg arra használnák a kártyákat amire ezek valóak is? :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113356) cyberkind válasza #57527808 (#113354) üzenetére


cyberkind
félisten

Már anno se tudtam sajnálni az ilyen embereket, és ez azóta se változott és nem is fog, a készlethiányról nem is beszélve.

184k az MSI Gaming X 1070, no comment. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113357) arty válasza #57527808 (#113354) üzenetére


arty
veterán

biztosan végig fogok olvasni egy huszonötezer hsz-es topikot, "köszi" (és ezekszerint te sem követed, de messzemenő következtetéseket azért le mersz vonni :P )

amugy ha a vevő mondja, akkor az úgy is van, megértelek, hogy bíztál a "kilowattos" 290x-ben, de nem hiszel egy mai, modernebb, kisebb tdp-s, logikusan alulfeszelt kártyás (majdani) eladónak... merthát a szomszéd topikban PONT akkor/ott halt meg 2 kártya... :)

(amugy tegnap próbából bányásztattam 3 órát a 1070-el, költségek után lett 60 forintom, a kártya 60 fokon, 600 RPM venti mellett ~nudli terheléssel ment, ahogy a tutorialok ajánlják ... de óva intenék ezekután mindenkit, hogy megvegye! BÁNYÁSZKÁRTYA! :DDD egy napi 10 órát 4k-ban r6 siege-zett/bf1-ezett 1070 viszont kiváló vétel 2 évesen. pláne ha a vevő azt mondja, hogy kétóránként pihentette 5 percet desktopon! bocsánat a szókiforgatásért...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113358) #57527808 válasza arty (#113357) üzenetére


#57527808
törölt tag

csak annyit szűrtem le, hogy nehezedre esik használni a gyorskeresőt, és mindenbe próbálsz belekötni.
amúgy a neve is adja (dual), hogy két dolgot futtatnak, ami nem tesz jót. de innentől nem látom értelmét a diskurzusnak, mert tényleg mindenbe belekötsz.

[ Szerkesztve ]

(#113359) cskamacska válasza arty (#113357) üzenetére


cskamacska
addikt

És hány képzeletbeli gémerpistike lehet, aki közel teljes terhelést ad a kártyájának, ott is max 12 óráig, ha csak nincs teljesen a monitorba gyógyulva? :)

Kicsit megszaladt a Day of Infamy, most kemény ~22 órát ír a Sztím két heti nyomkodó adagomra. Játékon kívül nem megy a venti(de ha már fel lett hozva, Infamy-ban sem bolondul meg, keveset eszik a játék, így a kártya is csak félgőzzel jár, hűtést nem is hallom), GPU-Z teljes TDP 5%-át saccolja fogyasztásnak. Szvsz ez egy átlagos felhasználás.

Na most, ha napi 24 órában megállás nélkül, get rich or kill my card tryin buliba bekerüléstől függően már mostanáig akár 3 hónapon át(de a jobban értesültek akár tavaly augusztus óta, esetleg az Ethereum split után év vége óta) folyamatosan 100%-on használnám a kártyát, akkor ugyanilyen állapotban találnám mint most vagyon? :)

Nem kell találgatni, a történelmi példa azt mutatja, hogy monopolypénz nyomtatási láz után piacra dobált kártyákkal vidám garancia köröket lehet futkosni a kedvetlen vevőknek. Persze ha a Pascal meg a Polaris már nem hogy cryptopénz biztos, de folyamatos 100% compute unit kihasználtságra gyártották, akkor mindenki megnyugodhat. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#113360) maross válasza Crytek (#113322) üzenetére


maross
veterán

ghosted :( ...valaki tud valamit?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113361) Mr.Csizmás válasza maross (#113360) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom valamelyik bányászós hozzászólása nem tetszett valakinek, 3 nap holiday :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113362) cyberkind válasza maross (#113360) üzenetére


cyberkind
félisten

A 90 napos kör után már minden ajándék neki.

Paranormal Cocktivity

(#113363) arty válasza #57527808 (#113358) üzenetére


arty
veterán

gondolom nehéz lett volna egy sorban lerendezni, h mi a dual, logikusabb volt belinkelni a gigatopikot, olvassak csak át 173 hsz-t (ha a dual szóra keresek), elvégre én akarom tudni... (márpedig a kialakult diskurzushoz elengedhetetlen info lett volna, ezért is kérdeztem rá)

(#113359) cskamacska - nem tudom h mi a tipikus felhasználás, de tudom hogy sokan sok időt tesznek gépigényes (gpu igényes) játékokba is, olyanokba, amik egy eth bányászatnál SOKKAL jobban terhelik a gpu-t

nyilván nem megy a gép játékra 7x24et, de a terhelés simán lehet intenzívebb - lehetne lamentálni a ki/bekapcsolások számának élettani hatásairól is, a fel-le melegedő forrasztásokról (játszol-kilépsz-visszalépsz), stb.

azt elfogadom, hogy a több/nagyobb igénybevétel arányosan röviditi az élettartamot és okoz gyakoribb meghibásodást. a kérdés, hogy több-e a több ;) (dualozással perszehogy!)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113364) cyberkind


cyberkind
félisten

A Way Out fejlesztője szerint a PS4 olyan, mint egy ötéves PC.

Mindezt úgy, hogy 4 éves sincs a konzol. :DDD :DDD

Egyébként szinte garantált, hogy jönni fognak a moduláris konzolok, ha már a PS4 ilyen lett volna akkor mennyivel több lé marad a Sony zsebében. :)

Paranormal Cocktivity

(#113365) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Úristen, COD Francise 0-50% engedmény SS-en, leszakad az ég :W

[ Szerkesztve ]

(#113366) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Ingyen Killing Floor 48 órán keresztül a HB jóvoltából.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#113367) Skullwipe válasza Hunbeast87 (#113366) üzenetére


Skullwipe
senior tag

rossz a link.

(#113368) ablack válasza Hunbeast87 (#113366) üzenetére


ablack
senior tag

KILLING FLOOR link helyesen: [link]

(#113369) Hunbeast87 válasza ablack (#113368) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

:W :W Köszi..másoltam azt, amit másik topikban írtam...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#113370) i2k válasza Skullwipe (#113365) üzenetére


i2k
senior tag

A Final Fantasy sorozat is 0-50%-ot kapott maximum.
Rájuk (SE) szakadhatna már egy mázsa...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113371) ayo válasza ablack (#113368) üzenetére


ayo
addikt

ez még helyesebb ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#113372) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

15 GBP -s Steam Linket lekésőknek

Előbb rendeltem egyet. Pár percenként megpróbáltam betenni egyet a kosárba és miután egyszer sikerült végig is ment a rendelés. Próbálkozzatok!

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#113373) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Steamen a Mass Effect 1-hez minden DLC jár? Vagy inkább jobban járok a Gulman 4: Still alive-al?

(#113374) cyberkind válasza Skullwipe (#113373) üzenetére


cyberkind
félisten

ME 1-nél nem sok DLC van, és azok is ingyenesek amik patch formájában jöttek, de a Steam-es verziót magadnak kell apdételni, legalábbis nálam ez volt.

Viszont a Steam CD key jó az Origin-be is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113375) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Gyá' Amazing Frog se kap semmi akciót :W És a ME2-vel gondolom már nem ennyire rózsás a helyzet?

(#113376) cyberkind válasza Skullwipe (#113375) üzenetére


cyberkind
félisten

Ott meg ezernyi DLC van, persze ez a kód is jó az Origin-be, de a DLC-k kegyetlen drágák, és sajnos azokkal jó a sztori.

Paranormal Cocktivity

(#113377) cyberkind


cyberkind
félisten

AC 3 DLC-k megérik az árukat?

Paranormal Cocktivity

(#113378) FollowTheORI válasza cyberkind (#113377) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A 3 nagy igen... :K

Persze ár függő, de pár eurót megérnek.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113379) cyberkind válasza FollowTheORI (#113378) üzenetére


cyberkind
félisten

Steam-re kell, darabja 5Eu, ergo a Deluxe AC 3 olcsóbb a maga 20Eu-jával mint külön megvenni, csak kicsit sokallom ezt az árat.

Paranormal Cocktivity

(#113380) Lackki


Lackki
senior tag

[link]

Best buy? :D köszi bányászok

Privátot hamarabb észreveszem

(#113381) Mr.Csizmás válasza Lackki (#113380) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

30 évvel a rendszerváltás után az emberek többsége még mindig nem érti a szabadpiac lényegét :U :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#113382) sixpak válasza Lackki (#113380) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem is Phoenix GS van, 162-ért vettem tavaly júliusban, egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy eladom és cserélek 1080-ra, de el is vetettem, amire nekem kell (60fps), arra elég ez is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113383) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#113381) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na ja. Pedig ezt ők akarták. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#113384) Lackki válasza sixpak (#113382) üzenetére


Lackki
senior tag

én GLH-t vadászok 1080ból, de esélytelen :D

de legalább jár 291ezerért destiny 2... ja nem :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#113385) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Egyébként szar az Nvidia paletta is, a 1050 4Gb és a 1060 3Gb között van 30 ezerenyi rés.

300-ért meg a 1070 azért tényleg elég nevetséges, jobban megéri a 1080Ti 11GB. De van ennél olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#113386) Lackki válasza Dilikutya (#113385) üzenetére


Lackki
senior tag

mármint 1050Ti

Privátot hamarabb észreveszem

(#113387) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Tudnátok nekem gyenge minőségű fps-eket felsorolni amik kaphatók Steamen?
Én csak párról tudok: Terrorist Takedown, Gulman 4: Still alive, Chernobyl Commando.

(#113388) eami


eami
addikt

nem tudjátok mikor lesz valami jó kis steam sale ? :DDD ;]

(#113389) Vertigo18 válasza eami (#113388) üzenetére


Vertigo18
addikt

Állítólag a következő Winter Sale egész jó lesz! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#113390) sixpak


sixpak
nagyúr

Aloha barátaim.
Fallout 4, 15 euro, viszont azt olvastam (még a megjelenésekor), hogy szarul néz ki és szarul is fut, ez mennyire fedi a valóságot?
Nem szeretnék még egyszer egy Mafia3 szerű szégyenbe belefutni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113391) eami válasza sixpak (#113390) üzenetére


eami
addikt

+1 a szarul néz kire :)

(#113392) ayo válasza sixpak (#113390) üzenetére


ayo
addikt

Mafia 3 - 10k user 45% positive vs Fallout 4- 56k user 78% positive

http://jateknaplo.blog.hu

(#113393) Csapoati válasza sixpak (#113390) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem egyáltalán nem néz ki szarul (nyilván nem ez a top), és már jól is fut. Az nVidiát jobban szereti.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#113394) sixpak


sixpak
nagyúr

Köszi srácok. :R
eami: ez a trailer valami eszméletlen, (bár ezek a muzsikák a gyengéim, bármi szart megveszek, ha jó a zene :) ).
Mondjuk itt a grafika is zseniális, gondolom nem így néz ki a valóságban...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113395) eami válasza sixpak (#113394) üzenetére


eami
addikt

nagyon nem... igazi bethesda féle 10 évvel ezelőtti textúrák. a távolság mondjuk jól áll neki ez kétségtelen :DDD

(#113396) Agyzuzo válasza eami (#113395) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ugyan... Bethesda játék - modokkal minden megoldható. :D
Skyrim is anno nálam felhízott vagy 40-45 gigára mire kinézett valahogy. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#113397) Lackki válasza Agyzuzo (#113396) üzenetére


Lackki
senior tag

egyik skyrim fan ismerősöm is így járt :) 8gb rammal el se indult a végén a game így vehetett még 8at :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#113398) Hunbeast87 válasza eami (#113395) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt a 10 évvel ezelőtti textúrák kijelentést eléggé erőteljesen megkérdőjelezném az 1.8 óra játékidőddel. :U
Ráadásul idén februárban kaptunk hozzá egy High Resolution Texture Pack-ot is..
Valóban nem eget rengetően szép, ez igaz. Egy nagy területet nézve gyönyörű, de az a "10 évvel.." mondat. :O Ja, amúgy Fallout fan vagyok, szóval ha F3-as grafikával jött volna ki, akkor is ezt írtam volna. ;]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#113399) eami válasza Hunbeast87 (#113398) üzenetére


eami
addikt

azt akarod mondani hogy ez egy olyan játék ami ahogy játszol idővel egyre szebb lesz? :DDD és igen, a HD packkal sem lesznek szebbek közelről a dolgok :N

(#113400) Hunbeast87 válasza eami (#113399) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem, nem egészen így gondoltam.. :DDD
Ha pedig régen játszottál vele, akkor csak a szép emlékeknek szabad megmaradni, így pedig azt kellene írnod, hogy gyönyörű a grafikája. :P ;)

Ui.: Próbáltad úgy, hogy nem low grafikán játszod? ;]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.