Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114651) oriic válasza oriic (#114646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mellé még egy meglepetés:

Jön az Anno 1800. [link]

Live-Die-Respawn

(#114652) croli válasza oriic (#114651) üzenetére


croli
aktív tag

Nemsoká meglesz az Anno 1900 is és akkor mehetünk süllyeszteni a Titanicot is :D

(#114653) Crytek


Crytek
veterán

Ez se kutya: Close to the Sun

Next PC Upgrade: 2022

(#114654) reelc válasza cskamacska (#114650) üzenetére


reelc
veterán

A Westwood Studios meg még régebb óta legenda (halott).
Más hirtelen nem is jut eszembe. Na jó, a Blizz, és kb. felsoroltuk a műfajból a hozzáértők jelentős részét.

Mintha ki akarnák nyírni ezt a műfajt.
Régen a csapból is rts és fps folyt, ma már DLC.

[ Szerkesztve ]

(#114655) Lackki válasza reelc (#114654) üzenetére


Lackki
senior tag

csak a crafting survival :D

még mindig várok egy dune remaket

Privátot hamarabb észreveszem

(#114656) reelc válasza Lackki (#114655) üzenetére


reelc
veterán

Dune remakénél hamarabb lesz Early Acces - VR - pixel- mikrotranzakciós - lópáncél DLC-d valamelyik játékhoz. Persze a Season Passon felül. :)

(#114657) cskamacska válasza reelc (#114654) üzenetére


cskamacska
addikt

"Régen a csapból is rts és fps folyt"

Heh, DLH 98 szerkesztői előszavában(98 év vége) pont arról jajongtak, hogy a kalandjátékoknak és szerepjátékoknak reszeltek, bezzeg az RTS és FPS játékokkal Dunát lehet rekeszteni. :D

A nagy gond ma az, hogy a kiadók az AAA játékokat már úgy tervezik, hogy a konzolos eladás is be van tervezve, de játékvezérlővel egy RTS-t szenvedés használni, így nem is nagyon erőltetik.(továbbra is találó Zero Punctuation Halo Wars epizód) Emiatt az AAA RTS játékokat sem. :(

de ha már aaaaaaaaa

The Jimquisition - The Joykilling Culture Of 'AAA' Games

tldr: abban a pillanatban ahogy a We Happy Few játék a Gearbox Software alatt kiadót talált, és hivatalosan is "AAA" besorolásúvá minősült, kapásból duplájára emelték az árát, kapott gagyi Collectors Edition tervet, és Szezon Passzt olyan tartalommal, amire még fejlesztők sem gondoltak, hiszen a játék sincs teljesen kész. :) Nem mellesleg a játék természetesen nem változott sem az elérhető EA tartalmat tekintve, sem az ígért minőséget illetően. Jó, leszámítva azt amit kivágnak majd DLC-be. ;]

A költői kérdés tehát az maradt, hogy mitől AAA egy AAA játék, azon túl persze hogy a gatyát is leszednék a kiadók a vevőjéről. :U

A Hellblade: Senua's Sacrifice remeket készítő Ninja Theory is sajnos ebbe a nevezéktani csapdába esik bele a The Independent AAA proposition kiáltványukban

"For this next game, we will chuck out as much of the baggage that comes with AAA retail and focus on the areas we love: ninja-class combat, an affecting character journey, and stunning art.

You don’t need 500 people and half a billion dollars to make amazing games in this digital day and age. We can create games that are just as high quality as AAA retail game but more narrowly focused and at a fairer price. This our Independent AAA proposition." előkukázás és kiemelés warcat által

kis érdekesség mellé
GamesIndustry.biz összefoglaló: Making the Next AAA? Devcom panel discusses the opportunities for smaller studios in the AAA market

"You can do AAA games [for much less] nowadays. If I were making a first-person shooter... $5m to $6m and I can compete with Call of Duty," he said. "If you add $50m for marketing, of course." :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114658) reelc válasza cskamacska (#114657) üzenetére


reelc
veterán

Igen, kb. arra az időszakra gondoltam, 2000 és környékére.
Amikor már a Voodoo 1-2-3 vs. Riva TNT 1-2 meccs zajlott, és egészen megfizethetővé kezdtek válni a 3D-s gyorsítók. Ebből valóban profitáltak az FPS-ek.
Akkor még fejlődés volt az évenkénti NFS is (haver játszotta a szériát).

Mi a bánat a We Happy Few? 51 EUR Early Acces, majd kész lesz 2018.04.13? Szép. Tényleg durva az ára.

A PC-s játék megy konzolra dologról a Grim Dawn jutott az eszembe.
Sikeres Kickstarter majd Early Access után megjelent a játék tavaly februárban. Rengeteg patch, ingyenes tartalom volt hozzá, ill egy új játékmód ami fizetős.
Májusban átlépte az 1 milliós eladást, ami szerintem elég jó ebben a műfajban (egy ekkora stúdiótól, fizetős játék esetében).
Gőzerővel készítik a kiegészítő lemezt.

Nemrég olvastam, hogy lesz X-Box One portjuk. Eleve PC-re készült a játék, de megéri nekik portolni.
Medierra hsz-ában benne van, miért. Ez szerintem elég logikus.
De persze ez nem fedi a te példádat, nem nagy kiadó AAA játékáról van szó, hanem indieről. Ez csak úgy eszembe jutott.

[ Szerkesztve ]

(#114659) arty válasza reelc (#114658) üzenetére


arty
veterán

"Nemrég olvastam, hogy lesz X-Box One portjuk. Eleve PC-re készült a játék, de megéri nekik portolni.
Medierra hsz-ában benne van, miért. Ez szerintem elég logikus."

én hülye, rákattintottam :) és mit látok?

"Yes, the PC versioned suffered (by some people's tastes) because it WAS created with consoles in mind."

őrület, hogy mindenért a konzol a bűnös :D
nem ám a pénznyomda aukciósház, a sz*r balansz, neeeeeem. azé lett szar, mert... soro... izé... KONZOL!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#114660) Hokunda válasza oriic (#114651) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Végre vissza a múltba, ezek az alternatív jövőképes részek nem jöttek be.

(#114661) reelc válasza arty (#114659) üzenetére


reelc
veterán

Annak aki nem nézte meg a linket: arty a Diablo 3-ra reagált, arról emelt ki idézetet. :)
Az valóban konzolra készült először.

(#114662) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

"Sőt mivel megnyertem steamgiftsen sajnos újból vrgig kell szenvdenem majd." - Ööö "kell"? :Y

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#114663) micafighter válasza $p@rr0w (#114662) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kell, mivel megnyerte, gondolom ha nem játszik vele akkor kidobják a steamgiftsből. Legalábbis erre tippelek :)

[ Szerkesztve ]

(#114664) ZsZso válasza micafighter (#114663) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Cryteket ismerve ez inkább belső indíttatás lesz. Szerintem elvi kérdés nála, hogy a megnyert játékokkal játszani kell, de majd leírja. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#114665) ayo válasza ZsZso (#114664) üzenetére


ayo
addikt

egyre inkább azt érzem, hogy a nép egy Crytek topikot szeretne ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114666) #81548288 válasza ayo (#114665) üzenetére


#81548288
törölt tag

Én speciel néhány Crytek mentes hónapot szeretnék végre .

(#114667) ZsZso válasza ayo (#114665) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Fura, hogy ezt pont az én posztomra reagálva írtad, amikor én aztán igazán nem szoktam belekötni a srácba. Persze benned szerintem 2 csepp rosszindulat sincs, így biztos nem bántani szerettél volna, ezzel tisztában vagyok anélkül is, hogy külön mondanád :K, csak fura, no :) .

Egyébként egy OFF topik kellene ... ja bocs, van csak egyesek még mindig nem használják. ;]

dadawa felvetését maximálisan támogatnám, amennyiben ez abban nyilvánulna meg, hogy nem rugózunk azon, ha valamit mond Crytek, hanem elfogadjuk/szkippeljük (vérmérséklettől függően) ahelyett, hogy megtérítenénk vagy körberöhögnénk.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#114668) croli válasza ayo (#114665) üzenetére


croli
aktív tag

Én elnézném ahogy megjelenik egy-egy új játék vagy bundle és porig fikázza :D
Új 60€-s megjelenésű játék nem ér 15 centnél többet meg stb :D

(#114669) eami válasza #81548288 (#114666) üzenetére


eami
addikt

csak azért mert dadawa mentes már volt ? :DDD ;]

(#114670) ayo válasza ZsZso (#114667) üzenetére


ayo
addikt

semmi bántás nincs benne, szinte minden héten Crytek a téma és ezért érzem, hogy most már le kénye gyártani a helyet neki, hogy végre rendes celeb legyen.

(#114668) croli: szerintem sokan. olyan mint az update norbi, ír egy mondatot és egyből ezer hsz-t generál. szerintem meg kéne brandingelni az egészet lassan :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114671) eami válasza ayo (#114670) üzenetére


eami
addikt

levédetjük és kap pár centet majd minden bevétel után :DDD

(#114672) ProEvoFan válasza ayo (#114670) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha ennyi embert megmozgat a hozzászólása, kb majdnem mindig negatív értelemben, akkor nem biztos hogy bennünk van a hiba.
Legalább az aláírását kivenné, mikor hangoztatja a "fillérért vagyok hajlandó játékot venni" teóriáját...mert ilyenkor az a GTX980 TI vga meg az az "olcsó" táp kicsit összezavarja az embert, és megkérdi magától: WTF???
...és nem, nem irigykedésből...csak nagy a kontraszt.

(#114673) micafighter válasza ProEvoFan (#114672) üzenetére


micafighter
nagyúr

Drága gépre gyüjtött sokáig, a játékokon spórolt. ;] Mi ezzel a gond? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114674) warcat válasza ProEvoFan (#114672) üzenetére


warcat
veterán

Már anno a Gtx 460 topikban is VGA-t tervezett venni (lehet,hogy korábban is csak én azzal a szériával léptem be) majd végigjárta az összes topikot míg végül döntött egy "kicsit" később :D

Igazából én a helyében sosem játszanék,mert ha elmegy az ember túlórázni a muszáj-végigvinnem-ha-már-fizettem-érte-25-centet játékok letolása helyett, hatalmas mennyiségű 1 dolláros bundlit tudsz megvásárolni.

EA: It's in the crate!

(#114675) Crytek válasza ProEvoFan (#114672) üzenetére


Crytek
veterán

Minek vegyem ki? Régen kb ha téma volt a kinek hogy fut 30 percenként 87 topikba kellett beírni milyen gépem van hogy fut. Itt nem kell kérdezgetni ,mert látod a gépet.
Olcsó táp? Igen biztos van 678 ezerért is ..az én gépemet tökéletesen kiszolgálja mivel az egész rendszer szerintem 400wattot se zabál. Mi a reteknek drágább és érősebb?

Többször leírtam már ,hogy miért csak bundleba vagy bundle bontásba veszek játékot.. Attól ,hogy ti türelmetlenek vagytok és feljebbvalónak magasabb rendűnek tartjátok magatokat attól ,hogy mocsok drágán vásároltok ,másnak még nem kell ezt a "trendet" követni. Azt is leírtam sokszor mit melozok és mennyit keresek és lazán meglehetne minden db steamen megjelenő game 0day...De ez kb olyan lenne mint kiállnék az erkélyre és százasával szornám naponta a 20 ezreseket.

Meg lehet nézni mennyi játékom van , és hozzá a gametimeokat rs hogy mennyivel nem is játszottam még soha. Időm alíg van játszani, így minek vegyek bármit fullos áron ha kb akkor fogom játszani ha 1$-os Humbleba szemenköpnek vele?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114676) Źşë' válasza ZsZso (#114667) üzenetére


Źşë'
addikt

igaz, mindenkinek szíve joga magát úgy beállítani itt forumon ahogy akarja... sokszor, nagyon sokszor azért kiveri nála a kultúra a biztit (és ez hadd ne legyen már normális), az hogy folyamatosan abban a bizonyos hangnemben (nem trágár beszédre gondolok, de ettől független néha be- becsúszik ez/az) nyilvánul meg én erősen trollkodásszagot érzek már már, ezer meg egyszer tudat(t)ja velünk, a nézetét, és én nem is fogom megérteni sztem soha a lényét... azt hogy hálátlan azért a termékért amit kap azoktól a bizonyos fejlesztőktől (órákat tölt el a termékeikkel) és beléjük rúg nagyon durván, és mindezt hangoztatja.. tehát az hogy olcsón megvesz valamit az egy dolog, de ha valamiről az embernek olyan a véleménye akkor nem veszi meg, vagy ha szívesen tölti szabadidejét vele akkor talán támogatja őket hébe hóba - nekem ez a hozzáállás nem tiszta, és tudatom is, ez van - nem feltétlen kell egyetérteni dolgokban, pláne olyan dolgokban nem ami sztem azért picit tiszteletbeli is.. gondolok itt pl ugye a "charity"-re

(#114675) Crytek "Attól ,hogy ti türelmetlenek vagytok és feljebbvalónak magasabb rendűnek tartjátok magatokat attól ,hogy mocsok drágán vásároltok"

de ezt honnan veszed? vagy miből érzed, hogy mi így gondoljuk?!
ha valakit támogatok azzal hogy hozzájárulok a munkájához ez nem felsőbbrendűség feeling hanem az én saját döntésem, így gondolom hogy megérdemli a munkájáért, pláne ha még segítem is azzal hogy legközelebb valami hasonlóan faszát tegyen le az asztalra, vagy szimplán szeretném ha meg tudna élni éppúgy mint bármely dolgozó ember, kaját tudjon az asztalra tenni a gyerekének.. szimplán ennyi :( de ezt már sokszor kitárgyaltuk, igaze

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114677) Dilikutya válasza Crytek (#114675) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ironizált az olcsó táppal. Azért a 100$-os táp már nem az alja. :)
Nem baj, hogy a gép nem fogyaszt 400W-ot se, jobb hatásfokkal szolgálja ki. Meg ugye az se baj, ha egy táp valóban bírja is, ami rá van írva. De azon ne spóroljon az ember. VGA-ra mondhatod, hogy most ennyi fért bele, majd lecseréled, de tápot elsőre is csak normálisat. Hogy a teljesen moduláris felépítés megéri-e a felárat, az egyéni preferencia kérdése, nekem nem érné meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114678) Dilikutya válasza Źşë' (#114676) üzenetére


Dilikutya
félisten

Érdekes módon a sok pre-order, meg nagy eladások valahogy nem látszanak meg sokszor se a folytatásokon, se az adott fejlesztő/kiadó újabb produktumain se. Kicsit el lett kapatva a játékipar, a játékosok béta-tesztelők, akik fizetnek is érte, és a vevő van a kiadóért, és nem fordítva. Régen azért ez nem így volt. Kicsit több Arkham Knight féle felháborodás kéne, és attól talán észhez térnének.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114679) Źşë' válasza Dilikutya (#114678) üzenetére


Źşë'
addikt

elég összetett téma sztem ez, megváltozott picit az emberek/fejlesztők/kiadók értékrendje a konzolok után... árazás, játék mechanika - felépítés leegyszerűsítése, rányomta a bélyegét a pc-s játékiparra is
mivel nincs akkora bevétel pc játékiparban ez érthető hogy a konzol dominál
persze valószínűleg világszinten ez a bevételközpontúbb nézetek, mindent a pénzért elv, bármi áron - elkurvult a világ, facebook, felelőtlen felnőttek / fiatalok (y gen) - sztem ez mind ide sorolható (a konkrét norma, értékrend megváltozott - és ezt tapasztalni kb 2010óta)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114680) cyberkind válasza Dilikutya (#114678) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, hogy nem amíg a nagy cégek 90%-a csőkapitalista, elég csak megnézni a lengyel játékokat, a Dying Light-ot de főként a Witcher-t, a CDP forgatja vissza a pénzt a játékokba amit nem tesz meg egyik másik cég se mert csak a profit, persze itt is számít a profit de elég szembeötlő, hogy nem ez a lényeg, máskülönben a Witcher a 3. részre nem lett volna ilyen (azaz tökéletes), a Techland meg ingyen DLC-ket ad, oké nem nagy dolog ez de hol látunk ilyet, sehol, már-már az is csoda, hogy a MS ingyen adja az új konzolra a grafikai javító patch-et.

De gyanítom ha a CDP és a Techland nem itt lenne akkor ugyanez várna ezekre a játékokra, én nagyon remélem, hogy senki nem veszi meg a CDP-t mert akkor mi játékosok igencsak szegényebbek leszünk.

Felháborodás alatt nem tudom mit értesz mert amelyik játék a közönség szerint szar lett PC-re az ott is van ahol kell lennie, de most így hirtelen a Batman-ra és a Mafia 3-ra emlékszem, mindkettőt szarérthugyért lehet beszerezni amire az utóbbit megértem mert ott nem sok javulás történt.

Paranormal Cocktivity

(#114681) ProEvoFan válasza Crytek (#114675) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az "olcsó" táp irónia akart lenni.
Ahogy lentebb írták, a teljes árú játék vásárlás lényege, a támogatás.Ez nem pénzszórás.Persze én sem veszek meg mindent teljes áron, évente kb 2-3 darab premier landol a kosaramban.A többit akciósan vásárolom.Idén a SW BF2, valamelyik focis játékot veszem meg PS4re, ami kb 38K lesz, de ez nem világváge összeg, főleg ha a hobbimról van szó...

(#114682) Crytek válasza ProEvoFan (#114681) üzenetére


Crytek
veterán

Számomra ez sajnos nem csak hobbi hanem függés...még szerencse hogy kevés az időm rá a munka foci mellett ,mert rég halott lennék ha nem volna a másik kettő...
Biztos én vagyok az utolsó paraszt ,de nekem soha egyetlen egy másodpercig sem fordult meg a fejemben ,hogy én a vásárlásaimmal bármilyen céget is támogassak. Nem akarom támogatni őket, nem érdekelnek. Megoldják ők máshogy. Az meg had ne legyen az én hibám ,hogy manapság már alig 1 éves cuccokat tolnak bele a bundlekba...(lásd havi humble bundle esete tóth marival) Én kértem vagy én árazom és én alázom a saját termékem a semmibe? NEM! Innentől nem nagyon érdekel melyik cég hogy vergődik... És de igen a 0-day/ teljes áras vásárlás nekem totálisan pénzkidobás lenne...,de ez lejött volna ha elolvassa bárki is mit írta le fentebb.

"de ezt honnan veszed? vagy miből érzed, hogy mi így gondoljuk?!"

- Elég megnézni a reakciókat rám aki meg nem akarja szórni a pénzt...váltig hangoztatjátok én egy szar vagyok ,de ti meg nagy királyok.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114683) cyberkind válasza Crytek (#114682) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem vagy szar csak hülyeséget beszélsz rengetegszer, nem kell messzire menni mert a legutóbbi az Alien-nél volt, ennyiért abszolút BB a játék de többért se volt rossz vétel, és még mennyi ilyen van de nem tudod megállni soha, hogy ne írd be ezt vagy azt, aztán meg csodálkozol.

Nemhiába imádnak minden szakmai topikban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114684) Crytek válasza cyberkind (#114683) üzenetére


Crytek
veterán

Na látod ezt itt a nagy hiba... Te nem tudom kinek a nevében fórumozol én a sajátomba.. Tehát amit leírok az CSAK rám vonatkozik mivel én játszom ezekkel én írom le hogy szar/jó.. Nekem ez az izolációs failien egy szarkupac.nem szépítem..A sokak által agyon szidott gagyinak beállított Colonielt is többször vittem már végig ,mert az sokkal jobb.. Ez a nulla bújócskázás nekem nem jön be... ilyen unalmat game közben az AC1 végigjátszása után éreztem még..
Sok helyen írtam már le, hogy ezért vannak a viták ,mert az ember genetikailag nem képes elviselni, hogy nem mindenki ugyanolyan mint ő ezért egyből kifakadt lásd én esetem kb bármit írok 1 hétig én vagyok a téma :W
(Az meg sosem hatott meg ,hogy ami nekem ótvar játék másnak tetszik ,hol érdekeljen az engem ?) Szimplán nem tudjátok megállni ,hogy ne kössetek belém.

Next PC Upgrade: 2022

(#114685) cyberkind válasza Crytek (#114684) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor valszeg bennünk meg az egész fórumban van a hiba mert mint írtam minden szakmai topikban imádnak téged valamiért.

Én is kitoltam a Colonial-t aztán elkezdtem a Steam-est de mivel normal fokozaton simán halál van félreraktam, és valóban nem rossz de a 2. filmhez és az AvP-khez képest sajnos az, amíg az Isolation meg pont olyan mint az első film ami horror, én így álltam ehhez a játékhoz de ennek ellenére az elején nekem is szar volt, és így is ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114686) Crytek válasza cyberkind (#114685) üzenetére


Crytek
veterán

Mindegyikbe....aha csakis gondolom mivel ugyanaz az 5 ember olvassa azt a 3-at amiben ott vagyok éjjel nappal...Anno az új gépem vásárlása nehéz szülés volt. De mióta megéreztem mekkora jóság mindent maxon csapatni ,már ez is egyből fog menni.. csak a csúcs VGA más semmi :C

"amíg az Isolation meg pont olyan mint az első film ami horror" Örülök, hogy te találtál a játékban horror -t... Komolyan kérlek írd le neked akkor mi számít horrornak.. Számomra az ami kicsit is meg tud ilyeszteni akár jump scare akár máshogy...Nos ebben a failienbe ilyen nyomokban sem volt = nem horror számomra

#114687: Számoljon azért van. Ha feleslegesek lennének az opciók nem is lennének :C Legalább látom ,hogy a 4K éra még rohadt messze van. Majd talán a csúcs Volta...kiváncsian várom

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114687) cyberkind válasza Crytek (#114686) üzenetére


cyberkind
félisten

Neked akármilyen kártyád lehet úgyis megfekteted mert bekapcsolsz minden szart meg skálázást amiknek értelme sincsen de már 8K-t számolgat a kártya. :DDD

Jó kérdés nekem mi számít horrornak mert sajnos jó régóta kitolódott az ingerküszöböm és mindent meg ezt a játékot is hót nyugodtan játszottam, ebben meg maga a lény ami egy gyilkológép és bárhol bármikor könnyedén megtalál és megöl, annak ellenére, hogy le van butítva. Nekem nem az agyatlan shooter az alien, hanem ez amiben én vagyok a préda és valahogy túl kell élnem, a 2. film a kedvencem de az már nem horror akármilyen jó is.
Jobban belegondolva az AvP 1-2 katona kampányára már azt mondom, hogy egész jó.

Várhatod a csúcs Volta-t, 2 év múlva meg vehetsz is belőle de ha fullra tolod az is feküdni fog, pláne ha bedobnak ilyen NV effekteket, érdekes a FF15 is a HW-szel.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114688) micafighter válasza Crytek (#114684) üzenetére


micafighter
nagyúr

Csak hogy én is beszálljak ;]

Ez pedig az én véleményem: Az nem gond ha más a véleményed mint a többségnek, csak a bestbuy egy ajánlós topic. Ha kérdezik hogy ez ennyiért jó, és nekem nem tetszett, akkor leirom hogy ez ennyi még nem volt, nekem nem jött mondjuk be, de 91%os értékelése van steamen és itt is sokan hangoztatták hogy abban a müfajban nemrossz játék. Egy ajánlos topicban szerintem célszerü a saját egyéni szubjektiv véleményed mellett szóvá tenni az általános véleményt is. Tudom téged nem érdekel mások véleménye, de ha odairtad volna a hszed végén ezt amit én fentebb irtam itt most, akkor nem jött volna még 6 másik hsz ott hogy márpedig az alien jó. :)

Pusztán praktikusabb ennyi :)

Más téma: abbol amit irsz nekem az jön le neked maga a müfaj nem tetszik, ezzel nincs gond, csak egy lopakodós játéknál ne legyen már gond hogy lopakodni kell :DDD Értem unalmas neked, de attol nem feltétlen a játék a rossz csak a müfaj nem jön be neked, engem meg nem köt le pl a foci, de ha ugy adodik hogy haverokkal mégis azt nézünk, nem fogok nekik panaszkodni hogy hát már megint 90 perc volt a meccs, mert nem is vártam mást, mondjuk 10 perces intenziv élményt hostess lányokkal ;]

Ugyanakkor attol hogy nem szeretem nézni a focit még elismerhetem hogy vannak jó csapatok, mint pl az alien isolation a saját müfaján belül lehet jó játék :R

[ Szerkesztve ]

(#114689) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Még mindig nem értem miért kell foglalkozni ezzel a szerencsétlennel minden topicba... Kérjétek meg a kezét.

(#114690) Crytek válasza micafighter (#114688) üzenetére


Crytek
veterán

A témával semmi bajom tonnányi sunnyogós game-et letoltam már kezdve az összes Splinter Celltől meg a csúnya korszakomba mindent ami naponta megjelent :C Szimplán az egész nem tetszik...meg az sem hogy horrornak van beállítva holott 1 másodpercig nem érződik rajta ebből semmi.

Next PC Upgrade: 2022

(#114691) Mr.Csizmás válasza Crytek (#114690) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

system shock 2? arra nem mondhatod hogy drága :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114692) Lackki válasza Mr.Csizmás (#114691) üzenetére


Lackki
senior tag

best game ever :P
mai napig jönnek rá modok

Privátot hamarabb észreveszem

(#114693) cyberkind válasza Lackki (#114692) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a felújítottat várom amiben remélem elhagyják az igencsak precíz de nehézkes irányítást. :D

(#114694) Lackki)
Lehetséges. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114694) Lackki válasza cyberkind (#114693) üzenetére


Lackki
senior tag

az más :) az a system shock 1 lesz

Privátot hamarabb észreveszem

(#114695) Hunbeast87 válasza BoneDragon (#114689) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A stílusodért csak gratulálni tudok... :(((

A mai világban (sőt, nem csak manapság, hanem ez mindig is így volt) kiközösítik azt, akik teljesen más nézeteket vall, mint az átlag. Nem tetszik, ha saját véleményed van, vagy másképpen látod a dolgokat. Én napi szinten "harcolok" a kollégáimmal a munkahelyen, ha másképpen látom vagy gondolom a dolgokat. Folyamatosan belém kötnek ezért, de némelyik kijelentette azt is, hogy ezért tisztel. Kimondom azt, amit gondolok, még akkor is, ha az szöges ellentéte annak, amit a nagy átlag érez/gondol/hisz.
Crytek ilyen, ezt el kellene már fogadni, nem lehetünk mind ugyanolyanok. Azt erősnek érzem, hogy kb. mindenbe bele kell kötni, amit ír. Sokan egyszerűen nem képesek elfogadni a stílusát, ezért olyan felkapott sok-sok topikban.

Mindenkitől bocsánatot kérek ezért az OFF-os OFF-ért...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#114696) cyberkind válasza Hunbeast87 (#114695) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, engem is, hogy kiosztottak a Mafia 3 miatt mert szar és kész. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#114697) echterion válasza Hunbeast87 (#114695) üzenetére


echterion
nagyúr

Csordaszellem. Nincs mit csodálkizni ezen, sajnos a jelen társadalomnak ez az alapja.

**********

(#114698) BoneDragon válasza Hunbeast87 (#114695) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én magasról teszek rá. Engem nem a véleménye zavar, hanem ahogy előadja magát. Persze itt most a többiekre próbáltam utalni, hogy állandóan vele foglalkoznak.. Mindegy már ígyis túl sokat foglalkoztam a témával. :)

(#114699) NyMRooD válasza micafighter (#114688) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jogos lenne amit írsz, de más is csak a saját véleményét szokta beírni, csak az nem téma napokon keresztül. (akár egyezik a többségével akár nem)

mindenki: Más az ízlése és máshogy áll a játékvásárláshoz, fogadjátok már el így. Mint a közösség tagja meg szerintem nagyon segítőkész és ahhoz képest amit néha itt és máshol kap én még egyszer sem láttam, hogy személyeskedne vagy beszólna, még is mindig ő kap bant. :F

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#114700) Crytek


Crytek
veterán

Biomutant 11 perc GC Gameplay Ingame real time is megcsodálható az amit CGI-ba mutattak....hát hogy is mondjam az ocsmányság új fénytörésbe került... Nem hittem volna hogy ps3-ra még fejlesztenek :C

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.