Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114601) shaddy1027 válasza cyberkind (#114600) üzenetére


shaddy1027
tag

Ne tévesszen meg a név, a pack nem több játékot jelent, csak egy játékot. Viszont ha a Carmageddon: Max Damage veszed kapod hozzá amit az előbb is belinkeltem ingyen. Magyarán 4,99 ért kapsz két játékot a legelsőt és a legújabbat.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#114602) cyberkind válasza shaddy1027 (#114601) üzenetére


cyberkind
félisten

Így már értem, köszi! :R

Paranormal Cocktivity

(#114603) arty


arty
veterán

Riptide GP: Renegade - 320ft

jól néz ki, 2 éves noname tableten is jól fut, játékmenet meg ami elvárható ;)
steamen 10 eur, de persze korábban ment már 3-4 környékén is.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#114604) i2k válasza vorosmarti (#114596) üzenetére


i2k
senior tag

Értem. Köszi az infót :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114605) croli válasza arty (#114603) üzenetére


croli
aktív tag

Riptide GP - 289Ft

A Riptide GP2 meg ingyen van most ha jól látom.

(#114606) reelc válasza cyberkind (#114600) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom, milyen lehet az új verzió, valakinek van tapasztalata vele?

(Nem konkrétan neked szól. Először mást írtam, utána láttam hogy már tárgytalan.)

[ Szerkesztve ]

(#114607) shaddy1027 válasza reelc (#114606) üzenetére


shaddy1027
tag

Élményben az egyet idézi, kettőnél szerencsére sokkal jobban sikerült. Irányítás picit furcsa, csúszkálósabb mint a többi autós játékban, de idővel meglehet szokni. 4,99 szerintem tuti vétel, legalábbis nekem az volt. :B

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#114608) croli


croli
aktív tag

Megvettem a Panzer Elite Action Gold Edition-t majd miután feltelepítettem, játszani szerettem volna, de kifagy az első autosave-nél és feladatkezelőben tudom csak bezárni. Minden indítás után ez van.
A Fields of Glory és a Dunes Of War is ezt csinálja.
Erre tud valaki megoldást?
Próbáltam már kompatibilitási módban is, XPSP3 volt a legeredményesebb ott csak a második autosave-nél fagyott ki...

(#114609) reelc válasza shaddy1027 (#114607) üzenetére


reelc
veterán

Köszi a véleményt.
Nagyon régen sokat játszottam az elsővel.

(#114610) Lackki


Lackki
senior tag

ti is kaptatok reggel steamtől egy 50%os kupont a dawn of war 3hoz?
Kicsit azé meglep hogy most jelent meg és már kupont osztogat a steam :D értem én hogy szar a game nade...

Privátot hamarabb észreveszem

(#114611) Crytek válasza Lackki (#114610) üzenetére


Crytek
veterán

Már ki lett tárgyalva egy trágyadomb lett kb a kutya se játszik már vele....50%-os ár is rengeteg érte...nem kizárt hogy 1 éven belül Humble Havi tag lesz ...Amúgy szerintem minden létező ember kapott akinek megvannak a korábbi részek

Next PC Upgrade: 2022

(#114612) Lackki válasza Crytek (#114611) üzenetére


Lackki
senior tag

Hát sanszos hogy egy monthlyba bekerül hamarosan mint húzónév, nekem az volt a fura hogy steam kupont adnak egy ilyen névre.

Privátot hamarabb észreveszem

(#114613) micafighter válasza Lackki (#114612) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akarod mondani leHúzónév? :DDD

(#114614) Lackki válasza micafighter (#114613) üzenetére


Lackki
senior tag

számomra a killing floor 2 is az :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#114615) micafighter válasza Lackki (#114614) üzenetére


micafighter
nagyúr

Annak azért egy kicsivel pozitivabb az értékelése, ha más nem el tudod passzolni :)

(#114616) echterion


echterion
nagyúr

Life is Strange mennyire "nehéz" játék? A 10 éves lányom nagyon szeretne vele játszani, de nem tudom, megengedjem-e neki. Vannak benne olyan jelenetek, ami nem egy 10 éves szemének való? Mielőtt megveszem neki, jobb lenne ezzel tisztában lenni, mert most végigjátszani nem tudom, csak tervbe van véve.

**********

(#114617) Crytek válasza echterion (#114616) üzenetére


Crytek
veterán

Mit neki játék az ő idejében én a fikámat ettem :DDD :DDD mondjuk erről azóta se mondtam le :C :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114618) echterion válasza Crytek (#114617) üzenetére


echterion
nagyúr

:C :C :D

[ Szerkesztve ]

**********

(#114619) wesker24 válasza echterion (#114616) üzenetére


wesker24
senior tag

Life is Strange egyáltalán nem nehéz játék, nagyon is könnyű az egyik legjobb Choice/Story driven based Game ever egy kis Idö Manipulálással, de nem igen ajánlatos a nagyon fiatal korosztálynak, mert nagy részt olyan jelenetek vannak benne ami nem egy 10 évesnek való most az Episode 2-röl és legfőképp az Episode 4-röl beszélek olyan jelenetek vannak benne amí még egy felnőttnek is elég sokkoló és bizarr, nem hogy egy 10 évesnek.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#114620) echterion válasza wesker24 (#114619) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, no erre voltam kíváncsi, azért is tettem idézőjelbe a nehezet, mert nem a játékmenetre gondoltam. :R
Hát, nem tudom, hogy fogom tudni lebeszélni róla, mert már megnézett egy-két videót belőle és nagyon bejött neki.

[ Szerkesztve ]

**********

(#114621) wesker24 válasza echterion (#114620) üzenetére


wesker24
senior tag

A Life is Strange pont az a játék ami olyan témákat is feszeget ami még egy felnőttnek is sokkoló és bizarr és nem igen tudja egy hamar feldolgozni, mert olyan sokkhatás éri hogy csak na más szóval MIndblown :D

Mert a Life is Strange-ben vannak olyan jelenetek amit már az emberek is személyesen átéltek és ezt a játék remekül adja vissza.

És Igen a Life is Strange Episode 1 nem véletlenül FREE Episode mert az csak bemelegítés egy könnyed aranyos kis játék ahol még nincsenek következmények nem durvult el a helyzet.

LiS Episode 2-ben már kezd durvulni a helyzet és az Episode 4 a csúcs pont amikor átmegy a játék olyan pontba ami még egy felnőttnek is elég nagy Trauma-t okoz ha épp esetleg már átélt ilyet ami a játékban van.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#114622) echterion válasza wesker24 (#114621) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor ennyi, köszi az infókat. :R :R :R

**********

(#114623) Crytek


Crytek
veterán

The Frost Hátha valaki kedvet kap egy félkész játékhoz :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#114624) lappa86 válasza echterion (#114622) üzenetére


lappa86
tag

Azt hiszem, eleve 16-os karikát kapott. Egy kellően értelmes 14 éves lánynak szerintem már oké, de egy 10 évesnek nagyon korai.

Always with the negative waves.

(#114625) Mr.Csizmás válasza echterion (#114616) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább a This War of Mine, tanuljon egy kis történelmet, mellé a Welcome to Sarajevo kötelező alapmű.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114626) maross válasza Mr.Csizmás (#114625) üzenetére


maross
veterán

ugy ugy :P

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114627) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Van egy eredeti Small Soliders: Squad commander játékom, és elővenném funolni, de a win10en nem fut kompatibilitás miatt. Van erre ötletetek? :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#114628) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
My summer car csak steamen vásárolható? Máshol nem találtam olcsóbban. Vagy megéri ennyiért?
És kinek van meg? Mennyire jön be? :)

(#114630) cskamacska válasza cskamacska (#114629) üzenetére


cskamacska
addikt

Valve engineer comments on restrictions to high-volume Steam key requests

"Steam keys have always been available for free to our partners to help them sell PC games at physical retail and on other digital stores. In return, we've asked that partners offer Steam customers a fair deal, similar to what they're offering on other stores. None of that is changing.

But over the last few years, new features and additions to Steam have changed the way Steam keys were being used, for instance as a means for game-shaped objects to monetize on Steam through methods other than actually selling fun games to customers. Most notably, this meant farming Steam Trading Cards. We shared a lot of info about that issue, and our response to it, here.

While our changes did impact the economics of trading card farming for new products coming to Steam, there are still a lot of games and game-shaped objects using Steam keys as a way to manipulate Steam systems. As a result, we're trying to look more closely at extreme examples of products on Steam that don't seem to be providing actual value as playable games-for instance, when a game has sold 100 units, has mostly negative reviews, but requests 500,000 Steam keys. We're not interested in supporting trading card farming or bot networks at the expense of being able to provide value and service for players.

It's completely OK for partners to sell their games on other sites via Steam keys, and run discounts or bundles on other stores, and we'll continue granting free keys to help partners do those things. But it's not OK to negatively impact our customers by manipulating our store and features."

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114631) croli válasza cskamacska (#114630) üzenetére


croli
aktív tag

Hát erre kíváncsi leszek... Így elég valószínű hogy megszűnnek a $0.20-os nagy mennyiségű bundle vásárlások amikben ha csak 10 játék van akkor a kártyáiknak az eladási összege kb. 0.3-5$-t ér :D

(#114632) Crytek válasza croli (#114631) üzenetére


Crytek
veterán

Lóhugy... Hetente jön egy hír ,hogy a valve így a valve úgy ja meg még így meg még amúgy is fellép a gagyi bóvli stb ellen...
Azóta is egyfolytában lépked....a nagy büdös lószart se csinál azt de azt törzskönyvesen ...

Farmprogi ellen is de fellépett ugyanúgy működik...

Valve a szájkarate legnagyobb bajnoka EVŐRRRR

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114633) croli válasza Crytek (#114632) üzenetére


croli
aktív tag

Amúgy ha kulcsokból kevesebbet osztanak majd ki (csak kérdés mit jelent az a kevesebb 500K helyett csak 400K? :D ) akkor tényleg fel bír ellene lépni. Na meg már ha full negatív lesz a fostos indie véleményezése és akkor nem engedélyezik neki a kártyát (senki se fogja venni, csak ha ingyé osztják) akkor is hatásos persze ha tényleg meglépik... Ezeket azért könnyebb meglépni mint az hogy ellenőrzik hogy elfogadható-e a minősége meg stb.
Amúgy meg nem egy szutyok játék van a store-ban ami még mindig megvásárolható közben már második nap óta halott az egész...
Plusz amit meg már egyszer megvesznek az ott marad a könyvtárban mint pl a fosadék Into the war aminek 2 héttel megjelenés után elhúztak a fejlesztői a búsba... (de legalább már nem megvásárolható)
De engem ez annyira nem is érdekel. Nem hiszem hogy olyan rossz üzlet a Valve-nek ez a sok fostos kártyafarmolás ha belegondolsz hogyha eladnak egy szutyok kártyát is a marketon ki jár jól vele? Hát a Valve... Miért? Hát azért... 0.03€-ért veszed a kártyát, 0.01€ megy a "tulajdonosnak", 0.02€ a Valve-nek és ez csak apró számokkal nézve ez nagyobb összegnél természetesen emelkedik.

(#114634) Crytek válasza croli (#114633) üzenetére


Crytek
veterán

Pontosan ezért csak a szájkarate megy ,mert a valve ezzel csak a saját pénzforrását nyírja ki.... :DDD :DDD
Epekedve várom hogy végre csődbe menjen minden bundle oldal ami ezekkel a hulladékokkal foglalkozik....úgyse fognak

"Plusz amit meg már egyszer megvesznek az ott marad a könyvtárban" Steam supportnak írjál szeggyék le az accountodról és láss csodát leszedik.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114635) tomsolo válasza Crytek (#114634) üzenetére


tomsolo
őstag

*szedjék*

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114636) Crytek


Crytek
veterán

World of Speed a steamen! Hátha valakit érdekel

Next PC Upgrade: 2022

(#114637) cskamacska válasza tomsolo (#114635) üzenetére


cskamacska
addikt

Hohó, Tomsolo úr megjött a cici áztatásból.

ni

Legends of Game Design

In this 1997 GDC panel, Jonathan Wilson moderates a panel of legendary game designers in the prime of their work, including John Romero, Chris Roberts, and Nolan Bushnell.

más

Gamesplanet.de Fallout New Vegas: The Ultimate Edition 4.44€

Szerintem egy darabig nem lesz ilyen olcsó. Steamen Bethesda nem hogy a -75%-ról leszokott, de már a -66% is a múlté, így féláron 10 euróért vesztegetik. :U

Sejtetett 10 eurós Metal Gear Solid V Definitive Experience-nek reszeltek, de 13,5 euróért azért még kapni ugyanitt

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114638) Źşë' válasza Crytek (#114634) üzenetére


Źşë'
addikt

hát abból kevés a pénzforrása ha 0,03 eurocentekért mennek el a kártyák, és a játékokat meg nem ő értékesíti hanem mások... az ilyen indiegala ingyenjátékok sztem esélyes hogy megszűnnek, meg ha kevesebb kulcsot ad ki akkor meg drágábbak lesznek a bundlipakkok :C mi lesz veled? hogy veszel ocó játékot :F

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114639) Crytek válasza Źşë' (#114638) üzenetére


Crytek
veterán

Bundlek mindig is lesznek. Kártyafarmbuzik és játékgyűjtőemberek mindig is lesznek így szerencsére én sem fogok éhen hallni ne félts engem.. Humble Bundle meg alapból soha nem fog kihalni mivel az AAA fér**k úgyse bírják ki ,hogy ne alázzák a szarjaikat hulladék kategoriába egy idő után :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114640) warcat válasza cskamacska (#114637) üzenetére


warcat
veterán

This game has regional restrictions. I cannot be activated from: [...]Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary

EA: It's in the crate!

(#114641) Źşë' válasza Crytek (#114639) üzenetére


Źşë'
addikt

érdekes logika, nem tudom vágod e hogy nem a kártyafarmolók és játékgyűjtők rakják a steamre a játékokat és kártyákat... attól hogy nem veszik az adott játékot (** ill.), mert vannak bizonyos okok (többek között mert gyenge), pont abból adódóan kerül bundliba... a kiadók meg érthető módon próbálják mentei a még menthetőt... és lehetőleg nem veszteségesre kihozni az adott fejlesztést

**vagy mert jól fogyott és a kiadó humánus a fillérb*szokhoz is - volt ilyen is pl. Alan Wake

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114642) #81548288


#81548288
törölt tag

Bocsánat , de nem maradt valakinek felesleges steam kulcsa ( Humble Saints Row Bundle ) a következő játékokhoz ?

Saints Row IV: Game of the Century Edition
Saints Row: Gat Out of Hell
Saints Row: Gat Out of Hell - Devil's Workshop Pack

Köszönöm .

(#114643) Crytek


Crytek
veterán

Blue Horizon :Y :R Fiiinnnoooommm :K

Next PC Upgrade: 2022

(#114644) Balesz1899 válasza Crytek (#114643) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Majd 1 dolcsis bundliban behúzzuk, 8 másik játék mellett. Ráérünk.

(#114645) i2k


i2k
senior tag

https://www.greenmangaming.com: "Life Is Strange: Before The Storm - Deluxe Edition" - 25% OFF (log in) + AUGUST10 kód = 13,49 font (~4475 Ft)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114646) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Trailer

Live-Die-Respawn

(#114647) cskamacska válasza oriic (#114646) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez kapásból meg is válaszolhatja a DoW 3 bukta okát. Relic fő csapata az Age of Empires folytatáson dolgozik, a Dawn of War Andromédát meg lepasszolták a próbaidős gyakornokoknak. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114648) croli válasza oriic (#114646) üzenetére


croli
aktív tag

Szerintem ezt nem gondolták át eléggé :D

(#114649) warcat válasza oriic (#114646) üzenetére


warcat
veterán

Relic + Windows Store= ? (tipp:kupac kaki)

EA: It's in the crate!

(#114650) cskamacska válasza croli (#114648) üzenetére


cskamacska
addikt

Vagy épp nagyon is átgondolták. MS az eredeti Ensemble AoE csapatát már rég szétkergette, túl sok bizonyítottan kompetens RTS fejlesztőt meg nem találtak helyettük. Relic ellenben a döglődő THQ után a Sega-val sem járt túl jól(átvétel után kapásból beledumáltak hogyan legyen a CoH2 befejezve, korai béta teljesen máshogy nézett ki játékmenet szempontjából, és egy deka mikrotranzakció és DLC szemétkedés nem volt még benne), gondolom a Company of Heroes 2 után kapva kaptak az alkalmon hogy több lábra állhassanak.

Dawn of War III pedig okkal lett olyan amilyen, eddig csak az szellőzött, hogy kevés pénzből és gyorsan kellett megcsinálni, de ha a jobb embereiket tényleg az AoE4 mellé rakták, akkor még inkább úgy járt, mint a szegény Mass Effect folytatás, ott csak simán félremendzselték az egészet.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.